K-report
 

Archiv do 24.července 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » MHD v Mostě, Litvínově a okolí » Staré archivy » Archiv do 24.července 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Moli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 65
Registrován: 10-2006
Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 16:03:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nehoda - 14.34
Příjezd PČR - 15.05
Zátah 312 - 15.20
Louňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 20:25:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tzv: ev.č.10 = 4U1 8354 a mohu já poprosit o SPZ MANů ?
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 21:42:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zasílám pár fotek MANu ev.č.172. Jel jsem akorád okolo a nedalo mi to. Jistil to služební foťák staršího typu, tak že kvalita není taková.. Jinak si všiměte koncových světel nahoře (přední/zadní), připadá mi, že je to úprava od DP,ale možná se mýlím..
 
 
 
 
 
 
 
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 21:44:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doplnění..
 
 
 
Louňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 22:22:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Samot : Velice pěkný

Mně se ten MAN docela líbí. (Je to skoro to samý jako Mercedesy ČSAD Slaný - např.uspořádání sedadel vzadu, otevírání dveří ap.)

V Lounech se MANy neobjevují, tak alespoň posílám foto C934 ev.č.11
 
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 6-2007
Odesláno Sobota, 23. června 2007 - 01:25:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Louňák: jj děkuji

Ale co mě třeba mrzí, což už tady bylo zmiňované je to (ne)využití BUSE panelů. Co mi říkal ten řidič, tak jsou kabely od nich natvrdo uštípané, tak že v tomhle směru to asi nikdy vychytané jako v Teplicích nebude..
Ibar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 7-2006


Odesláno Sobota, 23. června 2007 - 17:14:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Moli : Zatím je všechno O.K.Řidič toho osobního vozu přiznal svou vinu.Takže teď jen čekám až mi vytáhnou rychlost s tachografu, no a pak se uvidí jestli budu "s" a nebo "bez" premii.Na křižovatkách je podle podnikové směrnice dovoleno jet pouze 30/Km/hod
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 204
Registrován: 7-2005


Odesláno Neděle, 24. června 2007 - 13:23:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mě osobně se ten MM Man líbí, ten firemní nátěr mu sluší

Ad Ibar: držim palce at ti to dobre dopadne......
Ibar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 09:19:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To B741 : Dík !!! Zatím je klid ......
Slayer_
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 287
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 20:53:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nová CVR Nordklima je na T3SUCS evid. č. 311.

Samot: Díky za fotky! Horní přední a zadní obrysová světla jsou z určitě z Karos 700/900, stejně tak vzadu horní blikry (levý je o kousek výše, než pravý) jsou také z Karosy. Troufám si říct že na zádi vlevo dole je i zpátečka a mlhovka z Karosy. Určitě tyto světla na Mana hodili v dílnách dodatečně. Akorát na elipsový loga DP se zapomělo
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 22:18:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Slayer: tak že takový malý tuning, no ty koncovky světel chápu (vysvětluji si to předpisy), ale toho výškového rozdílu blinkrů jsem si ani nevšiml
A ty elipsové loga bych tam také viděl raději.

Jinak stále nechápu, tu výhybku u polikliniky (na východě) v Litvínově, pořád všichni řidiči hákují tágem, prší-neprší, sněží-nesněží asi to je motivace pohybu prácovníkům od DP..
Každé ráno na to koukám
Ibar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 7-2006


Odesláno Středa, 27. června 2007 - 08:22:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Samot: Ta vyhýbka na východě je starší typ,vydržela fungovat nejdéle (asi proto,že její "mozek" je krytý stromem).Nejsou už na ní náhradní díly a proto nefunguje.Takže je to o penězích a samozřejmě o prioritách.Ti nejnovější řidiči ani nevědí,že se kdysi ovládala elektricky.Ta vyhýbka se hází v pracovní den (tam i zpět) cca + - 40 x.Takže investovat do ní několik desítek tisíc korun je zřejmě nad možnosti DP......
Moli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 10-2006
Odesláno Středa, 27. června 2007 - 11:40:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Výhybka v zast. Litvínov, poliklinika:
- pokud dobře počítám, tak do smyčky zajede linka č. 7 celkem 13x, tj. výhybka se přehodí minimálně 26x. Pak k tomu můžeme přičíst další manipulační vjezdy do smyčky - např. pracovního vozu.
- přikládám jeden snímek z "místa činu". Pan řidič se při přehazování výhybky netváří moc nadšeně.

 
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 6-2007
Odesláno Středa, 27. června 2007 - 15:34:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ibar: ano to jsem také zaslechl od Tvé kolegyně, že není náhradní díl.Ok beru, jen je mi Vás líto,když najíždíte na 7ku, (beru Litvínovské):

1.Přehodíte si výhybku

2.Neměli by jste mít žádnou ceduli s označníkem linky, (nedávno přibyly ostrůvky na výstup z vozu) tudíž osadíte čísly, tak že hned po vjezdu do smyčky proběhnete celou tramvaj..

3.Linka jedoucí po vás opět přehodí výhybku zpět (jde ven z vozu)

4.A ještě si pěkně zahrabate při výjezdu ze smyčky.

Igbt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 11-2005


Odesláno Středa, 27. června 2007 - 21:14:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ibar => kolego, kamaráde, píšeš, že se podle podnikové směrnice jezdí přes křižovatky do 30 km/h... ...jseš si svým tvrzením opravdu jistý? Opravdu? Opravdu, opravdu? Pročti si to a dej vědět. Já se vsázím, že se jezdí podle předpisů silničních (zákon 361/2000 sb.), čili do 50 km/h.
Ibar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 28. června 2007 - 08:12:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Igbt : Dnes mám odpolední zálohu,tak to prostuduju......a dám ti vědět.Doufám,že budu mít na to klid......
Ibar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 28. června 2007 - 08:33:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Moli : Hezká fotečka......a kolega má osobitý styl...

To Samot : Je to přesně jak popisuješ ! Ty ostrůvky si tam vydupali Litvínovští řidiči,když vyšlo nařízení,že se musí z vozovny vyjíždět neoznačeně.

Některá odvětví jdou mílovými kroky do předu, (např. elektronika,nevím jestli jsi si někdy pouštěl gramofonovou desku),ale tramvajáci budou muset mít "tágo" na voze asi na věky věků…
...
Tzv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2039
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 28. června 2007 - 08:57:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Technický dotaz, jak to funguje v Mostě s noční dopravou?
rok 2007 - dvě autobusová výročí na Chomutovsku
Tomislav_stokurev
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 28. června 2007 - 12:50:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neni na te fotce Moliho ten ridic nahodou IGBT ??????
Tomislav Stokurev - postrach českých DKV
Orlí_spár
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 567
Registrován: 8-2004


Odesláno Čtvrtek, 28. června 2007 - 18:43:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

pan řidič se divně tváří
asi se Dežo s Eržikou uprostřed smyčky páří

Ta výhybka na východě je moje nejoblíbenější v celé síti...už když jsem chodil do školky, tak jsem rád pozoroval tramvajáky, kterak jim to nejde přehodit přes kontakt, a oni jí pak museli přehazovat tágem

Tzv: no úplně normálně, on jí totiž jistý nejmenovaný Šulc a jemu podobní prakticky zlikvidovali, takže kromě dvou párů noční tramvajové linky 4 (v každém směru se zajížďkou k nádraží, vlastně jsou to spojené linky 2+3) nejezdí nic. V Litvínově jezdí zhruba každé dvě hodiny bus po trase linky č. 13 (se zajížďkou do Horního Jiřetína).

Žádné zvláštní jízdné není. Platí normální tarif.
K připravované publikaci o trati Praha-Most-Moldava sháníme všechny zajímavé materiály: fotky (i negativy) do r. 1995,pohlednice,dokumenty a ostatní zajímavé materiály.
Máte-li něco,ozvěte se prosím na : prag_duxer_eisenbahn@centrum.cz

DĚKUJEME
Štěpán
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 28. června 2007 - 19:30:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teda v Práglu mu dáváme alespoň nízkopodlažku. To se pak není co divit, když se hned tváří o hodně líp.

http://www.stepan.krasyvlasti.net/foto/032.jpg
http://www.stepan.krasyvlasti.net/foto/033.jpg
Adam_r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 915
Registrován: 10-2003


Odesláno Čtvrtek, 28. června 2007 - 21:23:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Některá odvětví jdou mílovými kroky do předu, (např. elektronika,nevím jestli jsi si někdy pouštěl gramofonovou desku),ale tramvajáci budou muset mít "tágo" na voze asi na věky věků…
K tomu bych mel jednu historku z Grenoblu. Na zastavce Chavant jsem nastoupil do Citadisu na linke C, ktera mela odbocovat vpravo, ale podle navestidla byla vyhybka rovne (vyhybka zprovoznena v roce 2006). Ridic chvili mackal tlacitko k prehozeni ale nic se nedelo. Premyslel jsem, co s tim bude delat, kdyz nema tago. Ale otevrel skrinku a tago z ni vytahnul a sel prehazovat klasicky .
Ibar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 11:27:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Orlí_spár, Tzv
: Áááále kdepááák!Kde jsou ty časy,co jezdívávaly 2 noční linky...!!! Já už mám děravou paměť,ale určitě víc než 10 let vypravuje vozovna Most pouze jednu noční linku!První kolo jede klasicky linku č.4 a pak (odjezd ve 23.20 hod z Mostu DP)po trati linky č.2 přes nádráží do Litvínova Citadela. V 00.10 hod (z Lit.Cit.) jako linka č.3 na nadráží do Mostu a odtud jako linka č.2. do Velebudic Interspar.Odtud zatahuje do ÚDZ.(Má přestávku).Ve 02.55 hod. jede z Velebudic přes nádraží do Litvínova a ve 3.55 hod. z Litvínova přes nádraží do Velebudic,kde končí.Dnešní noční tedy jezdí celkem 3 kola.Když jezdívavala i Litvínovská noční,tak to byly 4 kola každá.Míjeli jsme u chemickejch.Tedy měli,už se mi stalo,že jsem dojel na konečnou a musel jsem kolegyni vzbudit......No jo to byly časy!To jsme ještě vozili hooodně ožralejch.Teď už jen občas mládež,která proníká do dospělosti a nezná ještě tak tu svoji správnou míru.Teď jsou spíš než vožralý,pěkně sfetovaný!Obojí výpary tedy dokážou pěkně otrávit vzduch uvnitř vozu.Ach jo......
Ibar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 11:33:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Štěpán : No jóóóó...!!! V Praze se tváří blaze......Ale když u nás jezdil Astrou (v zácviku) tak se taky hezky usmíval......
Ibar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 11:42:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Adam_r : No vidíš...... Tágo je hold vynález nad vynálezy...... nikdy nezklame.Tedýýý pokud si ho nezapomeneš při výjezdu vzít sebou na vůz......Mě osobně se děsně líbilo přehazování vyhýbky v Plzni.Tam když nefunguje vyhýbka,tak řidič jen tágo zasune do špičky jazyku a trhne,ale néé silou... a vyhýbka se pomocí motoru přehodí...jsem byl z toho na větvi......
Ibar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 29. června 2007 - 11:47:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Igbt : Neměl jsem čas na studium...Dávali poslední díl ordinace a vůbec mi to včera nějak rychle uteklo.Až při rozvozu jsme si na to vzpoměl...ale neboj.. já si to nabyfluju.........
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 6-2007
Odesláno Pondělí, 02. července 2007 - 22:50:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Ibar: dnes ráno při cestě do práce hlásil dispečer něco, že kolem sloupů trolejového vedení se má jet pomaleji, bylo to mezi zastávkami Cesta do Kopist a Sídliště ČD směr Most (cca jak je ta výhybka spojující se s kolejí ČD) nevíš něco o tom? Já jen že řvoucí vysílačka probrala cestující v tramvaji, včetně mě :-)
Ibar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 03. července 2007 - 17:09:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Samot: Vím...... byl tam utrženej řetízek...
Já se taky kolikrát leknu vysílačky......a to i když čekám,že mi zavolá...
Trupman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 375
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 04. července 2007 - 22:05:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak přidám pár fotek z mé včerejší návštěvy Mostu a Litvínova.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A nakonec takový pokus
 
I seek you: 246-442-983
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 6-2007
Odesláno Středa, 04. července 2007 - 22:34:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco pro zajímavost
http://www.youtube.com/watch?v=la7Dr4lSFJk
Vladass
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2373
Registrován: 3-2004


Odesláno Čtvrtek, 05. července 2007 - 11:13:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Samot: Pěkný odkaz.
Trupman: Fotky pěkný

Zajímavý odkaz: odkaz
Moli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 10-2006
Odesláno Čtvrtek, 05. července 2007 - 14:07:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ani se nedivím, že tu pokutu dostali. Tady se každou chvilku používají vozy z MHD na linkovou dopravu. A kydby krajští úředníci přišli na kontrolu o několik týdnů dříve, určitě by zjistili, že docházelo k porušování některých ustanovení zákona o silniční dopravě.
Orlí_spár
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 571
Registrován: 8-2004


Odesláno Čtvrtek, 05. července 2007 - 17:47:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Samot: hezká šotozajímavost, ale ví to Jarda Červenka ? Ty fotky jsou totiž očividně z jeho stránek

Trupman: hmm, koukám, že přehazování výhybky Na východě se stává vděčným námětem

Za tu pokutu si sice může asi i DP sám, ale přístup kraje je velice svinský
Asi už neví, kdo jim vytrhnul třísku z paty.
Svině nevděčný.
K připravované publikaci o trati Praha-Most-Moldava sháníme všechny zajímavé materiály: fotky (i negativy) do r. 1995,pohlednice,dokumenty a ostatní zajímavé materiály.
Máte-li něco,ozvěte se prosím na : prag_duxer_eisenbahn@centrum.cz

DĚKUJEME
Trupman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 378
Registrován: 12-2005


Odesláno Čtvrtek, 05. července 2007 - 17:59:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Orlí_spár: Mohl sem to mít i se samotným přehazováním, ale to víte, ti lidi lezou všude
Navíc, pan řidič by klidně mohl vyhrát soutěž o toho nejmohutnějšího tramvajáka v ČR. Málem se nevešel do kabiny
I seek you: 246-442-983
Jaroslav_Č
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 90
Registrován: 3-2004


Odesláno Čtvrtek, 05. července 2007 - 21:54:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Samot,Orlí_spár: zajímavé video složené z fotek, některé jsem dokonce nafotil já (např. bus RTO, že tam jsou moje fotky mi nevadí, ale objevují se tam některé fotky, které jsou sice na mých stránkách, ale které jsem nefotil já. Ale snad to autorům fotek také nebude vadit.

Samot: Mohl bych poprosit o fotky MANa evid. č. 172, které jsi zde zveřejnil? S Tvým svolením bych je uveřejnil na svých stránkách. Jestli můžeš tak je pošli ve větším rozlišení na mosteckamhd@seznam.cz Díky moc

Jinak o víkendu přidám na stránky zase nové fotky, hlavně díky kolegům z Olomouce (D.Novák,alias Trupman), kteří navštívili Most a udělali pár fotek z našeho provozu.
http://www.mosteckamhd.cz
Vladass
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2374
Registrován: 3-2004


Odesláno Pátek, 06. července 2007 - 22:20:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Moli: To jsou silná slova, o porušení zákonu o silniční dopravě! Pozor na to, jestli nemáš důkazy, které můžeš zveřejnit a doložit.

Přístup kraje: Co je ve smlouvách psáno, to je dáno!!! Smlouva není bezcený cár papíru, ale zavazující dokument. Kraj požaduje jen to, co dopravci podepsali.
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 205
Registrován: 7-2005


Odesláno Sobota, 07. července 2007 - 12:06:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tak, taky sem poznal svoje fotky a nevadi mi jejich dalsi zverejneni....
Jaroslav_Č
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 91
Registrován: 3-2004


Odesláno Sobota, 07. července 2007 - 23:02:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přeji hezký den,
slibovaná část aktualizace, která se týká autobusů, je zde. Chtěl bych nejvíce poděkovat Davidu Novákovi z Olomouce, který nafotil většinu následujících fotek z našeho provozu při návštěvě Mostu a Litvínova minulý týden. Foto zájezdového autobusu poskytl Tomáš Hitman.

Městské autobusy:
č. 58 (nová reklama www.spoluziti.cz) http://www.mosteckamhd.cz/a62.htm
č. 87 (reklama na rezidenci Odeon v zadní částí) http://www.mosteckamhd.cz/a143.htm
č. 107 http://www.mosteckamhd.cz/a107.htm
č. 110 http://www.mosteckamhd.cz/a103.htm
č. 129 http://www.mosteckamhd.cz/a129-1.htm
č. 136 http://www.mosteckamhd.cz/a136-1.htm
č. 178 http://www.mosteckamhd.cz/a178.htm
č. 182 http://www.mosteckamhd.cz/a182-1.htm
č. 183 http://www.mosteckamhd.cz/a99.htm

Meziměstské autobusy:
č. 14 http://www.mosteckamhd.cz/a14-1.htm
č. 172 http://www.mosteckamhd.cz/a172.htm

Zájezdové autobusy:
č. 61 http://www.mosteckamhd.cz/a61-1.htm

Zítra nebo v ponděli aktualizuji fotky tramvají.
http://www.mosteckamhd.cz
Jaroslav_Č
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 92
Registrován: 3-2004


Odesláno Neděle, 08. července 2007 - 01:40:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zde je druhá část nových fotek, týkající se tramvají. Opět velký dík patří Davidu Novákovi z Olomouce, alias Trupman.

Tramvaje:
č. 201 http://www.mosteckamhd.cz/r28.htm
č. 202 http://www.mosteckamhd.cz/r29.htm
č. 204 http://www.mosteckamhd.cz/r7.htm
č. 205 http://www.mosteckamhd.cz/r100.htm
č. 227 http://www.mosteckamhd.cz/r192.htm
č. 229 http://www.mosteckamhd.cz/r194.htm
č. 231 http://www.mosteckamhd.cz/r78.htm
č. 240 http://www.mosteckamhd.cz/r69.htm
č. 242 http://www.mosteckamhd.cz/r197.htm
č. 243 http://www.mosteckamhd.cz/r26.htm
č. 244 http://www.mosteckamhd.cz/r72.htm
č. 245 http://www.mosteckamhd.cz/r65.htm
č. 283 http://www.mosteckamhd.cz/r27.htm
č. 302 http://www.mosteckamhd.cz/r10.htm
č. 304 http://www.mosteckamhd.cz/r115.htm
č. 305 http://www.mosteckamhd.cz/r12.htm
č. 309 http://www.mosteckamhd.cz/r203.htm
č. 313 http://www.mosteckamhd.cz/r25.htm
http://www.mosteckamhd.cz
Moli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 10-2006
Odesláno Neděle, 08. července 2007 - 18:57:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K pokutám od kraje: podle mě je udělení pokut od kraje v tak brzké době sice zbytečné, ale když dopravce ví o podmínkách uvedených ve smlouvě, mohl s tím počítat.

Vladass: Kdyby to nebyla pravda, nepsal bych to sem. Jsou to sice drobnosti, ale pokud něco zákon o silniční dopravě přikazuje a někdo to nerespektuje, jedná se zcela určitě o porušení povinností vyplývajících z tohoto zákona. Blížší informace podám např. ústně.
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 6-2007
Odesláno Neděle, 08. července 2007 - 21:20:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Orlí_spár, Jaroslav_Č, B741: odkaz na youtube se mi dostal náhodou do ruky, myslel jsem si to správně, že tam poznávám spousty fotek co jsem již viděl. Bohužel autora také neznám a čekal jsem Vaše reakce

To Jaroslav_Č: samozřejmě fotky MANu č.172 není problém poslat a také pošlu..

Jinak přehazování výhybky na východě je podle mě pěkná ostuda pro DP. Chápu, že je to starší typ výhybky, ale za ty skoro léta by se s tím mohlo něco udělat. Ráno se budu opět kochat pohledem na řidiče s tágem

nu a Kavka nám po Litvínově jazdí a jezdí, záhledl jsem po Fordu i jinné nizkokapacitní vozidlo. Jednalo se myslím o starší typ Mercedesu s dvojkřídlovými dveřmi v červeném celolaku.

Jinak SOR od DP (109,110)je neštěstí v kopci, pořád řidič hapruje mezi 2-3, protože 2 je moc a 3 málo a vůbec to nejede o hluku nemluvě.A v zimě jsem se jen bavil, když 1x letos napadlo 3cm a SOR s linkou 6. zůstal na silnici stát u Hvězdy z náměstí Míru směrem k Máji v Litvínově. Karosy a MANy v pohodě..
Slayer_
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 288
Registrován: 3-2004


Odesláno Neděle, 08. července 2007 - 21:44:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Samot: Fotky Kavkovo minibusů najdeš zde http://www.kavka-bus.cz/galerie.php je tam i fotka opravené C955 s novým čelem (axer, LC936XE, LC956) městské B741 ex. HK 230, C943 už s bílými nárazníky, C934 se zřejmě novým nátěrem atd.

Jaroslav Č, Trupman: Pěkné fotky, zvlášť litvínovské B731 jsou málo focené, proto mě potěší jakákoliv fotografie.

Jinak co ta T3 227 s firemním nátěrem a červenou střechou? To je nějakej pokus, nebo je to jen dočasně? Vypadá to docela podivně...
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 6-2007
Odesláno Neděle, 08. července 2007 - 22:00:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Slayer_ : děkuji za odkaz jednoduché je najít, já na jeho stránky tolik nechodím ,ale toho Marcedesa Benz VARIO 611 jsem měl na mysli. Jinak ta T3 227 je nestržený polep po reklamě co jsem si všiml osobně, ale co to bylo za reklamu už nevím..
Slayer_
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 3-2004


Odesláno Úterý, 10. července 2007 - 18:51:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem vyděl v 6:50 v Soběchlebech na Teplicku Karosu C934 v laku DPMaL evid. č. 5. Nevíte někdo původ tohodle busu? O posledních koupených C934 z ČAS Znojmo vím, jsou to tři kousky a evid. č. 6, 7, 8. Pětku jsem viděl dnes ráno poprvé. Není to ještě nějakej zbytkovej kousek od DPÚK?

Samot: Aha, na fotce střecha 227 vypadá jako nepovedeně stříknutá. Zbytek z reklamy mě nenapadl a také nevím, o kterou reklamu se mohlo na 227 jednat. Každopádně i tak díkes za vysvětlení .
Moli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 10-2006
Odesláno Neděle, 15. července 2007 - 21:34:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na žádost Ústeckého kraje zavedl mostecký DP úsporné opatření na lince Louny - Charvatce. Autobusy jsou vytížené většinou jen v trase Louny - Lenešice, občas jede pár lidí na Ranou. Do zbývajících vesniček na trase, tj. do Hrádku, Mnichova a Charvatců nejezdí skoro žádný cestující. Proto autobus jede jen do otočky v Hrádku, kde má potenciální cestující možnost přesednou na koně a dojet až do Charvatců. Na odpoledním spoji (10.7.) z Loun do Charvatců ale do Hrádku žádný pasažér nedojel, nebylo tedy zapotřebí odvádět koně ev.č. 501 a 502 z pastvy.

 
Kulík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 252
Registrován: 4-2004


Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 12:15:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A sedlo na koníka půjčuje řidič autobusu nebo někdo jiný, když si fotku prohlédnu pořádně, tak vidím, že návazný dopravní prostředek není vybaven všemi náležitostmi pro další jízdu...
Moli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 70
Registrován: 10-2006
Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 12:40:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kulík: na snímku za autobusem je zastávková bouda, kde sedí místní starší paní, která u DP pracuje jako brigádnice. Má dělené směny, vždy tam hlídkuje ráno a odpoledne. Pokud přijede s autobusem nějaký cestující a chce pokračovat do Charvatců, vezme babka sedlo, na kterém je mj. uvedeno ev.č. koně a připraví koně ke splnění úkolu. Pokud nikdo nepřijede, není důvod obtěžovat tato krásná zvířata (dopravní prostředky).
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 6-2007
Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 15:34:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes ve 14:30 nehoda pantografu tramvaje u vjezdu do vozovny DP v Litvínově (těsně u sekce)pojezd tramvaje za sekci a následné složení pantografu pracovníky.NAD od nádraží směr Citadela, tramvaje se točili v areálu DP.Pár foteček z místa činu..
 
 
 
 
 
 
 
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 6-2007
Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 15:44:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 
 
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 6-2007
Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 15:51:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

NAD v době odstraňování:
 
 
 
 
 
 
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 6-2007
Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 16:07:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trupman: Navíc, pan řidič by klidně mohl vyhrát soutěž o toho nejmohutnějšího tramvajáka v ČR. Málem se nevešel do kabiny

Trupman: Tak že Pan řidič opět v akci při pojíždení za sekci
 
Jaroslav_Č
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 93
Registrován: 3-2004


Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 19:32:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přeji hezký den,

koukám, že dnes se moc nedařilo :-(.

Po půl páté navečer se stala vážná dopravní nehoda nedaleko 14.ZŠ v Mostě. Nevím co bylo příčinou nehody ani rozsah zranění zúčastněných osob. Tato nehoda měla vliv na tudy projíždějící autobusové linky MHD č. 17 a 30. Linka č. 17 ve směru do centra byla ze zastávky Kahan odkloněna okolo Vodárny, 18.ZŠ a na kruhovém objezdu Okružní - SHELL se vracela zpět do ulice J. Palacha. Linka č. 30 ve směru od nemocnice na nádraží se na kruhovém objezdu u Kahanu otočila zpět a bez zastavení jela okolo Kahanu, Aquadromu a poté ulicí J. Palacha, kde se na kruhovém objezdu napojila na svou trasu. Zastávka 14.ZŠ nebyla obsluhována.
 
 
 
Na svých stránkách jsem doplnil u autobusu č. 172 fotografie od uživatele Samot, odkaz je http://www.mosteckamhd.cz/a172.htm
http://www.mosteckamhd.cz
Orlí_spár
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 574
Registrován: 8-2004


Odesláno Pondělí, 16. července 2007 - 20:38:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MoLi: nesmíš ale opomenout, že koně (či koňské spřežení) musí i nadále vésti řidič. Ač se kuň umí sám vrátit do vychozí stanice, tak by se snadno mohlo stát, že nějaký cestujcí by ho nějak poškodil. Připadně cikánský cestující by ho mohl cestou sežrat . Také řidič ("koňovod") musí u sebe mít vysílačku a na zádech v baťohu elektronickou kasu a lékárničku. Uvažuje se o nalakování do firemních barev ?

Toto úsporné opatření by se mohlo týkat i linky č. 6 v úseku Janov, konečná-Křížatky. Na Křižatkách je totiž pěkné stádečko pštrosů-DP už jedná s majitelem o jejich případném nasazení na linku. Bude to mít i další výhody-ušetří se jeden pár spojů-prvná ranní tam a poslední večerní zpět. Tyhle přerostlý fóglové maj i další výhodu-když by ho v Janově ohrožovala nějaká černá tlama, tak jí snadno zneškodní.
 
 

Ovšem naprostá bomba se bude konat v elektrické dopravě. Od 30.2.2008 se tu zavede nový elektrifikovaný kolejový systém typu ŠŠ-1(Šulcova šalina). Ten z větší části nahradí všechny vnitroměstské autobusové linky v Mostě, Litvínově a meziměstskou trať na Meziboří. Jako základ poslouží elektrifikovaná důlní úzkokolejná kolejová doprava z posledního hlubinného dolu v Čechách-z dolu Centrum, který to má "za pár".

Jedna ukázka ŠŠ se již objevila v
seriózním televizním zpravodajství (zhruba desátá vteřina):

(Příspěvek byl editován uživatelem Orlí spár.)
K připravované publikaci o trati Praha-Most-Moldava sháníme všechny zajímavé materiály: fotky (i negativy) do r. 1995,pohlednice,dokumenty a ostatní zajímavé materiály.
Máte-li něco,ozvěte se prosím na : prag_duxer_eisenbahn@centrum.cz

DĚKUJEME
Moli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 10-2006
Odesláno Čtvrtek, 19. července 2007 - 17:09:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trupman a Samot: pan řidič měří 2 m a k tomu ještě 5 cm. Když si doma prohlížím fotky s tímto řidičem - říkejme mu "Obr Pavel" - musím se smát. V kabině vidíte velké tělo a až někde u stropu hlava. Obr Pavel jezdil svého času bez uniformy, protože pro něj neměli v podnikovém skladu kalhoty. Ale kdo si počká, ten se dočká. Dnes má nádhernou modrou uniformu ve velikosti XXXXXXXXXL.
Tzv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2041
Registrován: 12-2004


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 11:11:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Kavka pomalu likvioduje přebytečné vozy. Ono, a litvínovsku mu je třeba celkem šest kloubáků naprd, že. Aktuálně se rouzloučil s oběma děčínskýma kloubicema, dvěma měšťáka, dvěma linkáčema a jednou LC735. Prý mý zmizet ještě pár dalších vozů.
rok 2007 - dvě autobusová výročí na Chomutovsku
Vladass
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2375
Registrován: 3-2004


Odesláno Sobota, 21. července 2007 - 12:16:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahoj všems

Nic tajného není, že od pondělí zajišťuje ZDO na Bílinsko DP + smluvní dopravce. Je jím ZDAR, dřívější dopravci skončili v neděli 15.7. Vozový park se díky ZDARu o poznání zlepšil.

Ke Kavkovi. Kavka se snaží, držet nevyužité vozy je samozřejmě neekonomické, jeho kroky jsou logické a správné.
Minulý týden měl Kavka testovacího Crossway, jezdil Prahu.

Minulý víkend jsem byl se svými známými v Praze. Jelikož už nás odpoledne bolely nožičky po chození po památkách a měli jsem celodení jízdenky, vydali jsem se na tramvajovou cestu na Barrandov. Nový úsek je opravdu moc pěkný, přestože jsem tam zdaleka nebyl poprvé. Znamí byli unešeni pohodovou, tichou a klidnou jízdnou.
Jen jsem si vzdechl, jak pěkné by bylo, kdyby na meziměstském úseku mezi Mostem a Litvínovem jely tramvaje tak klidně a potichu. Zabezpečená úrovňová, nová mimoúrovňová křížení atd.
Teď bych nerad, aby si to zase někdo vysvětlil jako kritiku!!! Je to konstatování.
Samot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 6-2007
Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 16:28:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Otočka Křižatky ev.č.110:
 
 
 
Moli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 10-2006
Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 19:50:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

DP odkoupil další "zajeté" vozy - SORky od DPÚK.
Tzv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2042
Registrován: 12-2004


Odesláno Neděle, 22. července 2007 - 22:40:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No dalo se to čekat. Pokud by sepodařilo získat původní SPZ byl bych vděčný ;)

Ad B.7,5, kurnik, nemohli byste mi alespoň u jedné zjistit v.č. Ve statistikách jsou, ale už né která je která...

Ad Vladass.: přesně, já už jsem nad tím přemýšlel dřív, k čemu mu tolik vozů je a dle mne na linky ma litvínovsku nevhodných (i dle toho, co se říkalo tady). Co jsem slyšel, tak dva vozy šrot a zbytek ještě prodej do dalších rukou.
rok 2007 - dvě autobusová výročí na Chomutovsku
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1538
Registrován: 1-2005


Odesláno Úterý, 24. července 2007 - 01:13:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tzv: Kdybys věděl něco bližšího o bývalých 744, kterých se Kavka zbavil, byl bych ti velmi vděčen za info.
Stop zgarbám z Plzně!
ICQ: 221-908-090

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace