K-report
 

Archiv do 07.ledna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Automobily, lodě a letadla » SPZ - RZ » Registrační značky - diskuse » Staré archivy » Archiv do 07.ledna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1049
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 20:25:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rul- víc fotek tý felicie z anglie nemáš? Zajímají mě ty jejich označní výbav...bylo to úplně jiný nez na našem trhu.
http://tupavacka.wz.cz/
http://www.vwbusforum.net/
http://www.liaz.cz/forum
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 485
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 20:27:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin 100: Bohužel, ale že jsi to ty, tak příště ti ji nafotím ze všech možných stran, tady v Ostravě se anglických filcek pohybuje dost.
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 486
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 22:18:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, kdyby měl někdo zájem o zachovalou SPZ s prošlýma STK známkama VSI 33-48, tak ať si zajede ke Kauflandu do Nového Jičína. Je na starém trabíkovi s vybitými okny a prokopnutými dveřmi, který kdysi sloužíval jako reklama, SPZ je v plastovém krytu a není přišroubovaná, takže by neměla zabrat více, jak 10 sekund práce.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1050
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 23:10:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rul- byl bych ti vděčnej a kdyby ses nestyděl tak i třeba interier přes okno by se šiknul.
http://tupavacka.wz.cz/
http://www.vwbusforum.net/
http://www.liaz.cz/forum
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2637
Registrován: 8-2002


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 23:31:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rul:
skoro bych se vsadil, že někde v NJ nebo okolí žije člověk s vazbou na ostrovní království a v británii už nechtěnýma autama zásobuje CZ sousedy

francouzská citronáda má pod nárazníkem jakýsi šílený pokus o tažný zařízení :-)

skoro už historickou hasičskou Avii jsi měl nafotit ještě z levý strany
je pěkná.

a kdyby byla zachovalá SPZ s prošlýma STK známkama VSI 33-48 blíž k martinovi_100, věř tomu, že už ji tam zítra nenajdeš

quex + 218 + 3260 + martin_l atd...
...Lány byly po letech vyčleněny z okresu Rakovník a přičleněny k okresu Kladno...

bude to mít přece vliv na to, že obyvatelé Lán budou ode dneška registrovat vozy ne v RA, ale v KD, nebo se mýlím?

Ross95:
zdá se, že nám přibyl kolega
vítej do klubu :-)
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 487
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 02. ledna 2007 - 23:53:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel2: Věřím, dokonce věřím tomu, že v tuto chvíli je Martin 100 na cestě do Nového Jičína
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 8146
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 01:03:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

bude to mít přece vliv na to, že obyvatelé Lán budou ode dneška registrovat vozy ne v RA, ale v KD, nebo se mýlím?

Registrovat je snad budou tam, kde leží jejich ORP, ne? A jejich působiště se předpokládám nezměnila.
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2746
Registrován: 10-2003


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 08:24:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

BMZ 93-92 Škoda Felicia - je to první případ Felicie s BMZ, ovšem domnívám se, že se jedná o ZMP. Proto mám dva dotazy:

1. Kdy Dědek zaznamenal BMZ 92-xx?
2. Kdy přišli Felicie?
Régiomap Jihomoravského kraje v Excelu - aktualizace 5.12.2006
že by?
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.29.34
Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 08:29:31   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad 3260:
První seriové Felicie (nekabrio) se vyráběly r. 1994.
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2748
Registrován: 10-2003


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 08:42:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Že by: Myslel jsem si to, tahle měla uveden rok výroby 1995 - viděl jsem ji v autobazaru na Tomkově náměstí mezi svátkama. Teď ještě odpověď na otázku číslo 1...
Régiomap Jihomoravského kraje v Excelu - aktualizace 5.12.2006
Guldys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 225
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 09:01:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem mezi svátky potkal zajímavou značku. Bohužel už bylo po setmění a měl jsem jen mobil, ale naštěstí je to čitelné:
 
Rozdíl mezi vydáním značky a výrobou auta bude asi značný...
Quex
Administrátor

Číslo příspěvku: 3949
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 09:04:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rul: Znovu opakuji - jedná se o změnu hranic okresů, ne ORP, a okres Ostrava byl až do letoška totožný s městem Ostrava.

Pavel2: Vliv to mít nebude, protože je registrovali podle ORP, a některé ORP měly svůj obvod třeba na území i dvou okresů. Teď se to jen sjednotilo tak, aby obvod ORP byl vždy jen v jednom okrese, proto ty přesuny podle ORP.
Otto Bismarck rytíř síly
kráčí pilně k svému cíli
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1424
Registrován: 6-2002
Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 09:38:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rul:
zvláštní formát rakouské SPZ, konkrétně G 24 RXD
Na tom není nic zvláštního. Standard byl 6 znaků. Takže když byl AA 1AAA nebo A 11AAA. Navíc jsem to ve svém příspěvku o rakouském systému nedávno psal.

žlutá vzadu s EU proužkem F, ale měla formát 12 AB 3456 Tak to je fakt divné. Co by to mohlo být netuším. Chtělo by to fotku nebo aspoň přesně vedět, co na ní bylo.

PR-71-00: Skvělý úlovek. Tyhle moravské SPZ, ovlivněné předchozím systémem (OP, OC, OL, PV, PR) je potřeba co nejlépe zdokumentovat.
Historie SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3771
Registrován: 10-2004


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 13:38:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rul, Tomcat:
Díky, napadlo mě, že to bude Ostrava, ale ještě sem nikdy předtím OH neviděl.
A studovat, kdy se jaké značky vydávaly, to užbych se musel hooodně nudit
ICQ: 202 888 377
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1429
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 16:38:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3260 :
BMZ 92-70...listopad 1994
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 9-2006


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 17:13:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Garfield: ... studovat, kdy se jaké značky vydávaly ...

Nemusíš se učit, stačí si jenom občas přečíst ... a předmětná značka tvého dotazu byla OT (Ostrava ze systému 1960-2002), protože tvůj překlep OH byla zase v předcházejícím systému 1953-1964 Praha-město (to jenom pro ty, kteří se zde začetli a nevědí o co jde)

(Příspěvek byl editován uživatelem feudal.)
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1429
Registrován: 6-2002
Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 19:36:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pár obrázků z Hradce
 
 
 
Historie SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
krajvy
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.31.26.224
Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 21:29:05   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chtel bych se zeptat jak to bylo s vymenou spz GT - jestli ji opravdu museli podstoupit vsechny vozidla.
Pred sesti lety jsem totiz na Evropske v Praze zahledl starsi cervenou Tatru valnik se zlutou spz GT (kterazto odstartovala muj hlad po techto plechovych tabulkach ;) )
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 492
Registrován: 7-2006


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 21:45:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krajvy: No, já vidět jakoukoliv gottwaldovskou SPZ na vlastní oči, tak asi na místě radostí zešílím. Určitě se zachovalo několik "garážovaných" kousků, které sem tam spatří světlo světa.

A vůbec, jsi si jistý, že to byla žlutá GT? Protože co vím, tak Gottwaldov vydával žluté pouze GV.

(Příspěvek byl editován uživatelem RUL.)
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1053
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 21:45:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

P2 blíž k martinovi_100, věř tomu, že už ji tam zítra nenajdeš
No sice z aut SPZ/RZ nekradu ale z očividně dlouhou dobu rozvrakovynýho auta tu a tam něco uloupnu ale musí to bejt fakt totál vrak.
http://tupavacka.wz.cz/
http://www.vwbusforum.net/
http://www.liaz.cz/forum
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2642
Registrován: 8-2002


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 22:10:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

martin_100:
tak jsem to taky myslel, není třeba v tom hledat jakýkoli náznaky nekalostí :-)
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2643
Registrován: 8-2002


Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 22:26:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

>>> bude to mít přece vliv na to, že obyvatelé Lán budou ode dneška
>>> registrovat vozy ne v RA, ale v KD, nebo se mýlím?
> >
> > McB:
> > Registrovat je snad budou tam, kde leží jejich ORP, ne? A jejich působiště se
> > předpokládám nezměnila.
>
> Quex:
> Vliv to mít nebude, protože je registrovali podle ORP, a některé ORP měly
> svůj obvod třeba na území i dvou okresů. Teď se to jen sjednotilo tak, aby
> obvod ORP byl vždy jen v jednom okrese, proto ty přesuny podle ORP.


aha, tak až teď se chytám, díky, quexi :-)
krajvy
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.31.26.224
Odesláno Středa, 03. ledna 2007 - 22:56:17   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

2Rul: Stoprocentne jistej si jsem jen pocatecnim G a pak bych dal ruku do ohne za T (s mensi jistotou), ale taky ta znacka nevypadala jako "cerstva" - byla omlacena lety pouzivani, takze jsem se klidne mohl prekouknout.
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 449
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 09:56:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Guldys: Ta švýcarská značka je stejně jako všechny CH značky přenosná a dá se i prodat. Prostě má hodně nízké číslo a může být třeba na 20. autě za tu dobu. Dokonce je možné mít i tzv. Wechselnmmer a to znamená, že se dá značka přehazovat mezi 2 autama. Platí se povinné ručení jen podle toho většího a to druhé nesmí stát na veřejné komunikaci bez značek.
Čím nižší je, tím lépe. Za dobré se např. v Curychu považují už značky do 40 000.
V dobách, kdy jsem jezdil hodně do CH jsem u taxikářů vídal i značky s jednomístným číslem, ale nevím zda to bylo SH 1 nebo SH 01. (holt stáří)
hledám další SPZ/RZ do své sbírky, přeji tvůrcům tabulky výdrž.
Quex
Administrátor

Číslo příspěvku: 3953
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 10:57:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ve Švýcarsku jsou běžná nízká čísla u tzv. veřejných služeb - městské autobusy, taxíky, sanitky apod.
Otto Bismarck rytíř síly
kráčí pilně k svému cíli
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 450
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 11:18:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Quex: je to kanton od kantonu jiné. Z jednoho mám doma i knihu se seznamem SPZ. Někde jsou nejnižší manipulační značky s U (SH 220 U) Konkrétně mám pocit že v Solothurnu SH byly taxi hodně nízké, ale je to asi 8 let co jsem tam byl naposledy a tehdy jsem to nefotil. Někde na netu se dají najít z některých kantonů ty seznamy majitelů SPZ.
hledám další SPZ/RZ do své sbírky, přeji tvůrcům tabulky výdrž.
Volker
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 89
Registrován: 10-2005
Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 12:10:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Seznam je např. zde: http://www.autoindex.ai.ch/

A ceník volných nízkých čísel:
odkaz

(Solothurn = SO, SH = Schaffhausen)
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 451
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 12:39:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Volker: To je prostě špatná paměť - je to dané věkem. Dědek to určitě taky zná a proto má ty svoje notýsky už od dětství.
hledám další SPZ/RZ do své sbírky, přeji tvůrcům tabulky výdrž.
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 493
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 15:21:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Volker: Jak to tak vidím, tak kanton Appenzell Innerhoden se za ty léta moc daleko nedostal, nejvyšší AI 7784. By mě zajímalo, jak kantony ve švýcarsku vznikaly, protože některé mají naprosto chaoticky rozdělené území.
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1434
Registrován: 12-2005


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 17:25:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pajda : ...a proto má ty svoje notýsky už od dětství.
...to jako, že si nic nepamatuju ( = jsem blbej ) už od dětství?
(Mezi náma - je to tak. Já to totiž o sobě věděl, už když jsem za sebou v Iglau tahal kačera. )

Otázka pro odborníky na zemědělské SPZ :
Kam až to Praha dotáhla v traktorech?
 
Ptám se, páč mě zaujal tento v naší metropoli nepříliš obvyklý stroj a jeho SPZ. Není to "rekord" ?
Foceno dnes, u nás na Jižáku, na našem hypermoderním placeném europarkovišti.
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 454
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 17:39:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek: Podle sebe soudím tebe a vím, že jsme věkově ne moc daleko od sebe. Tak jsem si dovolil.......

koneckonců když jedeme po D1 okolo 0. kilometru, tak pro moje děti jsi každá osoba, která tam stojí s notýskem v ruce. Náš Kuba (skoro 12) se už infikoval a vytisknul si low-endovou tabulku. Včera mi vynadal, že tam nemám CD a XX.
hledám další SPZ/RZ do své sbírky, přeji tvůrcům tabulky výdrž.
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 495
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 17:49:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pajda: Doufám, že jednou budu mít taky takové děti, nějaká regionální výpomoc by se mi taky hodila.
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 17:57:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nezapomeňte v neděli důstojně oslavit 101. výročí a to nejlépe nějakým zajímavým přírůstkem ...
 
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2650
Registrován: 8-2002


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 19:06:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dědek:
tvoje hypermoderní placené europarkoviště je ale oploceno pomalu reznoucím socialistickým pletivem a obklopují ho komunistické paneláky z druhé poloviny 80. let
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1436
Registrován: 12-2005


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 20:02:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pajda : ...jsi každá osoba, která tam stojí s notýskem v ruce.
Jóó, ty myslíš takový ty...s notýskem?
Tak to nejsem já. To je obecně rozšířený omyl.
S notýskem mě totiž nikdy nikdo nemůže vidět :
Furt koukám, furt koukám, a když něco zaregistruju, ukládám to ihned do paměti. (Tlačítko za pravým uchem - MEMORY.) Jediné poznávací znamení je tedy charakteristický hmat za pravý boltec ucha, kterým samozřejmě předstírám drbání. Ten se opakuje dle hustoty provozu v průměru tak dvakrát - třikrát za minutu. Zdálky tato gesta mohou vypadat, že jsem buď značně nervózní a chystám se skočit, nebo že tímto způsobem zdravím projíždějící řidiče. Z prvního důvodu jsem byl už několikrát proti své vůli zachraňován, z druhého důvodu na mě bylo troubeno. Onehdy turecký řidič kamionu s obarvenými vlasy na červeno dokonce zastavil a - netuším proč - zval mě k sobě do kabiny!
Ne ne , s notýskem mě nikdo vidět nemůže. V momentě, kdy je kapacita mojí paměťové karty zcela zaplněna daty, odcházím do blízkého borovicového mlází a teprve tam, v klidu a soukromí, zkryt před dotěrnými zraky, si ulevím - z paměťové karty předám data do notýsku (formát A7, papierne Slavošovce, linka), který mám po celou dobu sledování ukrytý v kapse. Poté opouštím mlází a celý cyklus se může opakovat (ale taky nemusí - záleží, jakou mám momentálně žízeň.)

Takže dětem prosímtě vysvětli, že Dědka nepoznají podle notýsku.
Dědek je prostě "ten, co stojí na mostě a drbe se".



Feudal : ...nejlépe nějakým zajímavým přírůstkem...
...myslíš, že bysme zrovna kvůli tomu měli... jako do rodiny? V našem věku?
(Co se mě týče, mám tohle datum poznamenané v kalendáři od té doby, co ho Vámos slavnostně udefinitnil... Manželka se mě výhružně ptala, cože je to za významné datum, toho 7. ledna, že ho mám v kalendáři
tak výrazně označené. Dokonce výrazněji, než její letošní kulatiny...takže jsem jí radši neprodleně informoval (měla v ruce paličku na maso), už proto, abych přispěl k jejímu všeobecnému vzdělání.
"Aha", suše podotkla a šla si po svých.
Za těch pětadvacet společně strávených let už je asi zvyklá na ledasco.

PS : Jestlipak víš, že 1S9 6373 na tvém pé-efkovém oznámení je příbramská stojednička?
Není v tom nějaký zkrytý význam? (Ivánek, kapříci,...a tak?)


Pavel2 :
To pletivo je náááhodou poslední model...
Ty nevíš, že teďkonc v unii nejvíc frčej kosočtverce?
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 04. ledna 2007 - 21:16:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek: PS: ... 1S9 6373 příbramská stojednička? (Ivánek, kapříci,...a tak?)

Je to zcela prozaičtější. Byla použita vektorová grafika pro zhotovení reflexní samolepky na čumák nějakýho modrýho (metalízovýho) sporťáku kamarádovi z Příbrami ... v případě zájmu upřesním !

P.S. Byla to Mazda MX5 1,6 (musel jsem se holt zeptat, protože buňky neustále odumíraj ...)

(Příspěvek byl editován uživatelem feudal.)
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 497
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 01:57:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem díval na mapu Švýcarska a co nezahlídnu. Kousek od Schaffhausenu jsem našel malou obec Büsingen, která má 1000 obyvatel, né že bych o ní předtím nevěděl, ale nějak jsem jí nikdy nevěnoval pozornost. Jde o velmi zvláštní území, je to exkláva, která patří Německu (pod okres Konstanz), avšak kolem dokola je Švýcarsko, navíc vydávají své vlastní značky BÜS. Na internetu jsem moc informací nenašel, snad jen nějaké útržky. Nemá někdo z vás více informací o tomto území, popř. fotky büsingenských SPZ?

Fotky, co jsem našel na těchto stránkách http://www.grenzen.150m.com/border.htm:
 
 
 
 
 
 
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 12-2006
Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 09:35:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro Rula :
díky za velmi zajímavou informaci. BÜS (Büsingen) byla zavedena v roce 1967; v knize
"Registration Plates on the World" je charakterizována jako značka pro GEMEINDE, v angl. originále PARISH = asi obec/farnost); tato exkláva patří podle výše uvedené knihy do spolkového státu Baden-Würtenberg (promiň neumětelskou němčinu). Dotyčná kniha vyšla v roce 1994 a zřejmě se vydávané série i v tomto
období posunuly dále.
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1430
Registrován: 6-2002
Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 09:36:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek:
Kam až to Praha dotáhla v traktorech?
To přesně nevím, ale nedávno jsem potom začal taky pátrat. Nějak matně se mi vybavuje nějaké AB-8x-xx vzoru 1987. Ta tvoje je nereznoucí verze vzoru 1963, s existencí vzoru 1987 na pražských traktorech jsem si (téměř) jist.
Historie SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Ross95
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 09:42:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel2: děkuji :-) ale tak jenom trošku se o to zajímám.. nikdo okolo mě takovej neni, tak mě udivilo kolik toho víte všechno vy tady :-)
v Mostě na autodromu
P: [PM] U: [MO]
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1431
Registrován: 6-2002
Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 09:43:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rul: Ten Büsingen je celkem známý, ale nikdy jsem tam nebyl a značku BÜS jsem na vlastní oči neviděl. Je to samostatatná obec a shodou náhod jsem si na ní včera nějak vzpomněl a koukal na její stránky
Jinak podle písmena za pomlčkou/mezerou se rozlišuje původ vozidla. A znamená že vozidlo bylo zakoupeno v Německu, Z ve Švýcarsku - jako ta BÜS-Z 6.
Historie SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 8162
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 09:51:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rul - Na internetu jsem moc informací nenašel, snad jen nějaké útržky.

Hned první kliknutí v Googlu hodilo tento odkaz na docela pěkné vlastní stránky v němčině i angličtitě.

http://www.buesingen.de/englisch/index.html
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 8163
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 09:52:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ha, Vámos byl s tím odkazem rychlejší...
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 8164
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 09:55:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zajímavý je třeba toto s penězi:

The currency - Swiss Francs and Euros

De jure, Buesingen is German currency area. Therefore, the legal currency is the Euro. But in praxis, it is different.
The inhabitants of Buesingen generally work in the Swiss neighbourhood and get paid in Swiss Francs, which they spend in Swiss economic area and consequently, also in Buesingen.
Until a few years ago, state public facilities like the German post office in Buesingen accepted only the Swiss Franc for their services – even for the sale of German stamps!
Only since the last eighties has this been changed by the post office.
And Buesingen’s municipal administration was actually to collect fees and dues in Deutsche Mark, but they turned a blind eye to it and accepted the (illegal) Swiss Franc.
This currency situation remained until today. Only – the Deutsche Mark has been replaced by the Euro.
Nevertheless, the people of Buesingen still primarily carry “their” Swiss Franc in their wallets.

Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 8165
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 09:57:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No a samozřejmě -značky:

The number plate BUS-A instead of KN-A

When a person from Buesingen drives through another German city, parks his car there and returns to the parked vehicle after a while, he quite often notices other people having a close look at the number plates and then start discussing about it: “BUS-A… I’ve never seen this before… how can there be a number plate with those letters?”

But it exists. There are about 700 cars, who carry those (non Buesingen people would call them “exotic”) number plates. And this is why: Buesingen belongs to the administrative district of Konstanz, so in fact, there should be number plates with the initials KN-… on Buesingen cars and motorcycles.
But since Buesigen has a special status even as far as car registration is concerned, the village was relieved from from the KN-obligations and got its own number plate with BUS-… initials.
To the advantage and ease of work of Swiss customs officials. While German cars are taxed as transient and most of the time aren’t even stopped, Swiss customs officials in Geneva or Basel know that cars with a BUS number plate belong to Swiss economic area and therefore could carry goods liable to customs duty. The Swiss customs official stops the BUS cars and asks the obligatory question: Have you bought anything or did you receive any gifts?
By the way, there are also cars in Buesingen that carry number plates with the initials BUS-Z. But there are very few of them. Cars who are importet to Buesingen with duty unpaid get this number plate, but they can be driven only for 2 years in this status.

Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1432
Registrován: 6-2002
Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 10:56:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

McBain: BÜS-Z: Cars who are importet to Buesingen with duty unpaid get this number plate, but they can be driven only for 2 years in this status.
Aha. Tak konečně je mi jasné, proč je to rozlišení A a Z
Historie SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1433
Registrován: 6-2002
Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 10:59:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ross95: Díky. Mostecká, vzor 63, rezavějící.
Historie SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 12-2006
Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 18:34:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro Rula a Krajvy: mladí chlapci, v letech 1962-66 jsem cosi studoval v tehdejším GOTTWALDOVĚ; přežíval jsem tam a něco si z té doby pamatuji.
GT bylo výhradně používáno na os. automobilech a modifikacích (dodávky,...). Černé na bílém podkladě, bylo dotaženo do r. 1990 do řady GTH, po "převratě" rychle měněno na ZL (Zlín). Vozidla značená písmeny GV, černé na žlutém podkladě (autobusy, náklaďáky, traktory, přívěsy ...) byla postupně přeregistrována na ZL někdy do roku 1994-95 (?).
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1439
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 20:44:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomcat : Černé na bílém podkladě, bylo dotaženo do r. 1990 do řady GTH,...
Jen doplním, že Zlínwaldov to v kategorii čb. osobákových standardů dotáhl až k sérii GTI (poslední zaznamenanou mám GTI 35-01).

A když jsme u toho vzpomínání -
jedna nostalgická, federální.
 
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 500
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 22:23:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když už tady tak Dědek krásně navodil nostalgickou federální atmosféru:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 29122
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 05. ledna 2007 - 23:44:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rul:
Gratuluji ke kulatému pětistému příspěvku a děkuji za nejvýše tři fotky v jednom řádku, konečně to nemusím dodatečně ručně upravovat
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 501
Registrován: 7-2006


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 01:27:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ: Aha, tak tos dělal ty
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 29141
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 01:54:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo, to se opravdu nedělalo „samo”.

Ale já bejvám vcelku trpělivej, obvykle to odnese jen halda dříví
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Jetam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 2-2006
Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 06:26:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mozna inspiracia. Skosene znacky aj v Nemecku:
http://www.hegis.de/frg2.htm
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2656
Registrován: 8-2002


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 11:23:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ dřevorubcem

rul + dědek: pěkný

a ještě dědek:
Ty nevíš, že teďkonc v unii nejvíc frčej kosočtverce?
jako že jsou tam samý pí...?
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 949
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 15:11:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rul: krásná sbírka!! A důstojná "oslava" těch kulatin...
Pořád si rvu vlasy, že jsem letos v létě v Č.Balogu nevyfotil vzoně zachovalé embéčko se vzorně oštětečkovanou BC-05-41, tu sérii jsem viděl snad prvně v životě. Jenže bylo v zahradě, ze které na mě štěkal dost naštvanej vlčák, a taky jsem dost pospíchal...
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 502
Registrován: 7-2006


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 15:40:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Děkuji za chválu a obracím list - těchto novojičnínských žlutých NJB moc není (nejvyšší mám NJB 02-29).
 

A ještě dotaz na kolegy z Prahy - kam až se vyšplahla žlutá série ALC? Dneska jsem v centru OV v dálce viděl dodávku bezpečnostní agentury Group 4 ALC 3x-xx.

A vůbec, nemohl by tady Dědek (že jsem to já) přihodit tabulku nejvyšších spatřených, konečně bych si jí zkopíroval a furt bych s tím už neotravoval.
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 8178
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 06. ledna 2007 - 18:46:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

SPZ vozidla Druh vozidla Tovární značka
A ještě dotaz na kolegy z Prahy - kam až se vyšplahla žlutá série ALC?

Podle všeho k ALC 40-00:

Pojistitel Pojištění od – do

ALC4000 OSOBNÍ AUTOMOBILY ŠKODA
ALLIANZ POJIŠŤOVNA, A.S.
tel.: 800 170 000
WWW: http://WWW.ALLIANZ.CZ 2.4.2001 - 3.4.2004

Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 100
Registrován: 9-2006


Odesláno Neděle, 07. ledna 2007 - 12:37:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MAYDAY, MAYDAY, MAYDAY ...

Dědek a spol.: Mohl by mi nějaký specialista v tento slavnostní den (i ve dny další) říci něco vyčerpávajícím způsobem o libereckých SPZ v období 1960-2002 ? Od kdy do kdy existovaly jaké série (LB, LI), třetí písmeno k LBA přibylo v roce 1972 a tudíž: jakou sérií a kdy skončila ? A jaké byly tytéž varianty a série značky LI ?
Díky moc za vstřícné odpovědi ...
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1434
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 07. ledna 2007 - 19:13:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Upozornění pro Dědka
Napsal jsem Ti mail
Historie SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace