K-report
 

Archiv do 11.dubna 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Automobily, lodě a letadla » SPZ - RZ » Registrační značky - diskuse » Staré archivy » Archiv do 11.dubna 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 181
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 08:55:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: 3260 (3074)

Díky za informaci; netušil jsem, že seš Vančák jak poleno, zařazoval sem tě spíš do Kuřimi .
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1567
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 09:44:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek: PB-02-43 - rok 1963
Škoda, že k tomu není nějaká přesnější informace. Ten rok výroby v tomto případě vlastně neříká nic.
Historie SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5973
Registrován: 1-2005


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 10:16:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirek
nejzajímavější na tom je, že pojištění má trvat už od 26.10.2006.

Nemůže to být i tím, že vůz byl koupen a pojištěn již v tuto dobu, ovšem novou značku dostal až někdy v poslední době?
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Martin_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1368
Registrován: 5-2004
Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 14:16:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě dotaz k Dědkově BAA-16-86:
Zaujal mě údaj točivý moment 7,5 kpm při 3000 ot/min.. Co je to za jednotku ten kpm? A pokud je to kilopondmetr, jak se domnívám, tak jaký je převod na současné N.m?
Tradice od roku 1885 www.spsstav.cz

RegioMap Plzeňského kraje
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 753
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 16:33:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jelikož příští týden vyrážím za exotikou na Ukrajinu, tak jsem si zajel do centra koupit autoatlas Ukrajiny, kde jsou krásně rozepsané veškeré informace o ukrajinských SPZ i kódování jednotlivých oblastí:
 
 
Kdo neumí azbuku, má smůlu
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 185
Registrován: 12-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 19:01:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: RUL (753)

Díky za Ukrajinu; azbuku umím ještě ze školy, rusky dovedu číst, psát, docela rozumím a jsem schopen se i jakžtakž domluvit, ale ukrajinština je trošku jiná liga. Díval jsem se na to zatím narychlo; časem se to pokusím přeložit, ale s některými výrazy budu mít problémy.
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1639
Registrován: 12-2005


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 19:29:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rul :
Doporučuji všem kolegům, kteří se zajímají o traktorové SPZ...existence traktorového TUA je vyřešena.

Fajn, dík za odkaz.
Jestli ale myslíš ten traktor z Trutnova v "traktorové" diskuzi, tak ten sice potvrdil to, co jsme tady prozatím nesměle předpokládali - že to Trutnov opravdu dotáhl na třetí písmeno, ale na fotce je typ T-86.
Jde o to , jestli se to povedlo (kromě již zmiňované Třebíče) ještě nějakému dalšímu okresu během výdeje
staršího typu - T-63.

Vámos : PB-02-43 - rok 1963
No,...neříká. Dá se s tím jenom spekulovat.
Ale možná by se v tomhle případě dal kontaktovat majitel. Zkusím mu napsat a uvidíme, co nám řekne...
(Jinak - Příbram by čistě teoreticky mohla být něco podobného, jako Pelhřimov - série obou okresů byly ve starém systému zřejmě rozdány celé, takže se čekalo na kompletní výměnu a kompletní výrobu. Pak se snad v obou případech mohlo začít od 00-01...nekecám blbosti??? )
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 755
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 19:42:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad ukrajinské SPZ:
Typ 1 (bílý): Standart pro automobily, autobusy i nákladní vozy;
Typ 1 (žlutý): Automobily veřejné dopravy;
Typ 2: Jestli rozumím dobře, tak by mělo jít o značku, kterou používají Rusové na Ukrajině (něco jako naše modrožluté cizinecké);
Typ 3: Vládní;
Typ 4: Diplomaté, konzulové;
Typ 5: viz. typ 1 avšak pro motocykly;
Typ 6: viz. typ 2 taky pro motocykly;
Typ 7: Protekční s individuálními znaky;
Typ 8: Traktory, pracovní stroje a zvláštní vozidla;
Typ 9: Armádní automobily, nejspíš i policie;
Typ 10: Armádní "mototechnika" (buďto motocykly nebo těžká technika).

Jinak z nějakých záhadných důvodů Ukrajina vynechala kombinace písmen BP, CC (nejspíš SS) a KM.
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 756
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 20:49:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Právě mi přišel mailík od Olava. Náš norský kolega si na své stránky právě přidal odkaz na české nejvyšší spatřené.
http://www.olavsplates.com/czech_republic.html

Cituji: Thanks for the links. I have added a link from my page with highest sightings of Norwegian plates to the Czech highest.

Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 602
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 20:52:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rul Já mu to už jednou posílal, takže úspěch až na druhý pokus.
hledám další SPZ/RZ do své sbírky, přeji tvůrcům tabulky výdrž.
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1569
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 21:14:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek: Nekecáš Podle mě to šlo normálně od PB-00-01 nahoru, žádné zbytky se nedobíraly.
Historie SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
218
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 790
Registrován: 5-2003


Odesláno Čtvrtek, 05. dubna 2007 - 23:08:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Rul:
Důvod vynechání BP a KM bych viděl u typu 3, což jsou značky Verchovnoj rady (VR čili BP) a Kabinetu Ministriv (KM). Sice se na nich ta písmena nepoužívají, ale asi aby záměna nebyla možná. CC asi kvůli SS.
Don`t worry, be wary!
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3681
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 22:15:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Viděno v Olomouci:
Vlek SU 65-11
 

2M8 0364 návěs
 
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 186
Registrován: 12-2006


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 22:38:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: BART (3681)

Dík za typ 102 2M8 0364; chystám se navštívit odbor dopravy (výdejnu) v Olomouci; mohl bys mi poradit, kde se odbor dopravy nachází ? Předpokládám, že to nebude na Horním náměstí. Máš nějaký nový OL rekord typu 101 a 102? Já mám zatím 2M9 46xx, resp. 2M9 59xx.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2494
Registrován: 11-2004


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 22:43:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomcat: Bacha, na Horním je dnes nablito, viděl sem to v přímém přenosu
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3688
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 23:22:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nic nového jsem neviděl. Zajímalo by mne jaké se vydávají RZ typu 103 v Olomouci.
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3689
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 06. dubna 2007 - 23:30:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Odbor agendy řidičů a motorových vozidel
Kosmonautů 10
Je to u druhé světelné křižovatce od nádraží na ulici Kosmonautů. Je to taková větši budova. Bývalá budova Okresního úřadu Olomouc.
Tady je nějaká internetová adresa odkaz zde olomoucko.cz
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1646
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 07:20:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomcat : ...já mám zatím 2M9 46xx

29. března jsem vedle do "Relativních novinek" dával svojí novou Olomouc 2M9 4709
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 760
Registrován: 7-2006


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 16:35:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pěkně zachovalá Škodovečka s pěkně zachovalou SPZ a jedna docela nízká z Bernu:
 
 
Jen pro info: Ostrava šla v pořadí OV, OT, OVA, takže tuto OVA tak tipuju na přelom roku '69/'70, ale Dědek jistě upřesní.
(Foceno dnes před OC Avion v Ostravě)
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2501
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 17:48:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomcat: Pomůže ti k něčemu přívěs 97 PVH 42 ?
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 761
Registrován: 7-2006


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 20:35:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

NJJ 28-01 - bíločerný typ 105 vzoru '94 (nejspíš první z tohoto bloku).
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 187
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 21:56:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: DĚDEK (1646)
Díky za 2M9 4709, zřejmě jsem to v záplavách Tvých údajů přehlédl. Přidávám dnes z OL: 2M9 4817, typ 101.
Pár drobností ze Zlínska (výlet na rozhlednu u Vizovic); neviděl jsem bohužel žádné 3Z0 typ 101, pouze 2Z9 8191, uvádím ověřené kousky - všechno 101: 1Z8 8098 Vsetín; 2Z3 3314 Uh. Hradiště; 2Z5 3915 Zlín.

Viděl jsem několik malých přívěsů výhradně s kódem ZLA na tabulkách typu '86, nejvyšší 99 ZLA-88; nekomentuji.

Ad: STUDY (2501) To víš, že mi to pomohlo, byl to dobrý kousek ! Jen tak dál, moci mi tím pomůžeš !

Na závěr jedna pěkná Bratislava, III. typ

 
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2511
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 22:00:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomcat: Ne, že řekneš Lidušce, že sem napsal ti s malím Ť
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 188
Registrován: 12-2006


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 22:11:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: STUDY (2511)

To víš, že ne, nejsem učitel češtiny. Neřeknu dokonce ani to, že přídavné jméno "malý" skloňuješ podle vzoru "jarní", pokud se občas podíváš po nějakých prostějovských PVA, PVH, PVI '94 a taky po motocyklech PVI '99 a podáš mi zprávu !
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2518
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 07. dubna 2007 - 22:32:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Řekni... Hodí po mně rozbušku a budeš si to muset dělat sám
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 8805
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 16:02:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek 2. dubna - Možná už jste se někdy s něčím takovým setkali :

6A6 6000

...aneb : "Typický pražský invalida"


Ta tvoje fotka se zřejmě stala slavnou. Před chvílí jsem v slyšel bavit se dvě slečny, kterak jedna dostala tenhle týden mailem fotku zajímavýho "invalidního" auta. Popis "placatý dvoudveřový" i značka "6A6 a pak samý nuly" sedí téměř docela úplně přesně.
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
no toto
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.29.34
Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 16:40:13   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem využil výpravu na Sv. Hostýn i k pozorování SPZ. Bohužel Jawa "pařezák" je rychlejší než digifoták. A tak o provozní (avšak bezesporu již neplatné) značce KŽ xx-xx mohu jen vyprávět...
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6008
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 17:02:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

McBain: Ta fotka přišla mailem spoustě lidí, navíc je i na vtípcích na
http://www.super.cz/vtipky/6863-invalida-z-prahy.html

(Příspěvek byl editován uživatelem bobyk.)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 8806
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 18:37:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže to nefotil Dědek? Škoda.

A třeba je to nějakej zmrzačenej hokejista . NHL je tvrdá...
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6010
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 19:01:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych z toho až takovou vědu nedělal, nikde není napsané, že ten člověk nevezl někoho, kdo invalidou je.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Ross95
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 12-2006


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 19:40:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobyk: možný to samozřejmě je, nicméně v lambu nevim jak by ho vez . taky znám lidi co maj nabušený káry a invalidní cedulky, a věř mi, že ti nikoho nevozí, maximálně tak v kufru
P: [PM] U: [MO]
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 8807
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 19:55:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

že ten člověk nevezl někoho, kdo invalidou je.

Jo, to ě taky "možné".
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Ajzi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 19:55:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luxusních i sportovních aut jezdí s invalidní plácačkou hodně. To Murcielago je známé, ale vím i o Bentley Continental GT nebo několika Porsche 911 s modrým znakem za oknem. Ale to Lamborghini je okořeněné ještě tou protekční RZ no...
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6011
Registrován: 1-2005


Odesláno Neděle, 08. dubna 2007 - 20:27:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nějak mi z toho příspěvku vypadl smajlík, ale bohatě jste mě zastoupili :-)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Martin_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1377
Registrován: 5-2004
Odesláno Pondělí, 09. dubna 2007 - 01:11:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

v lambu nevim jak by ho vez

"A jak se do toho leze?" - "Jako za kulomet, paní, přikrčit a mírně zaklonit."
Vrchní, prchni!, ČSSR 1980
Tradice od roku 1885 www.spsstav.cz

RegioMap Plzeňského kraje
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 764
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 09. dubna 2007 - 02:09:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak se tady lidičky mějte, až do neděle se poroučím. Zítra dopoledne směr Ukrajina, doufám, že na Slovensku ulovím nějaké staré slovenské ŠPZ a taky doufám, že na Ukrajině nafotím nějaké staré železo (Moskviče, Izhe, Zaporožce, UAZy apod.). Zkrátka budu fotit, až z toho bude foťáku blbě.

Tak značkám zdar!

Možná tady ještě ráno nakouknu
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 189
Registrován: 12-2006


Odesláno Pondělí, 09. dubna 2007 - 19:32:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dvakrát z Honolulu a jedna z Olomouce :
 
 
 
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1649
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 10. dubna 2007 - 06:39:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

OVA-08-42...přelom roku '69/'70...Dědek jistě upřesní :

Jistě: "Tak nějak to bude".


"Typický pražský invalida"

S původem fotky je to tak, jak píše Bobyk.
(Já to fotit nemoh', páč se chodit v noci po Praze bojím)
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3717
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 10. dubna 2007 - 15:09:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podomácku vyrobená RZ, foceno dnes v Olomouci...
 
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1651
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 10. dubna 2007 - 17:42:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


Pokud někdo z vás o něčem podobném, jako je tohle :
 
...někdy uvažoval, tak už nebudete PRVNÍ
( Zakoupeno před pár minutami v knihkupectví NeoLuxor v OC Chodov , 84 stran , 186 Kč )

(Přiznejte se - kdo v tom máte prsty? )

Autora už jsem kontaktoval a čekám na jeho vyjádření k případné "informační konfrontaci" přímo zde v diskuzi.
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 190
Registrován: 12-2006


Odesláno Úterý, 10. dubna 2007 - 19:54:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: DĚDEK (1651)

Docela jsi mne tou knížečkou šokoval ! Zítra se po tom poptám v knihkupectvích. Co je uvnitř - je tam něco objevného ?
Na obalu jsem objevil moji Č-55.262, jejíž foto jsem koncem února zveřejnil v komoře SPZ.
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 139
Registrován: 9-2006


Odesláno Úterý, 10. dubna 2007 - 20:00:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek : (Přiznejte se - kdo v tom máte prsty? )

Věř tomu, že z nás nikdo ... vím o čem mluvím (znám autora i vydavatele v jedné osobě)
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2563
Registrován: 11-2004


Odesláno Úterý, 10. dubna 2007 - 20:08:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomcat: Poslal sem ti ímejl
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1653
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 10. dubna 2007 - 20:37:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomcat : Autorovi jsem poslal mail, bez jeho souhlasu bych teď nerad něco víc zveřejňoval. Počkal bych.
Kdybys jí u vás nesehnal, dej včas vědět a já ti jí zkusím koupit tady. (Pak ti jí třeba přivezu na Národní sraz do Humpolce nebo se s ní některý pátek okolo 18.00 stavím v PV. )

Feudal : Ale jo, věřím-věřím , takhle pěkně totiž nikdo z nás psát neumí...

Ale že jsi toho Aussiho vedle v ORP asi pěkně zmátl...si myslím, že tím "No kdo?" myslel výhradně tu novou sérii
U-kraje...
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1655
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 10. dubna 2007 - 20:53:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kolega v práci byl tak hodný a "okopčil" mi jeden pavučinami opředený TP :
 
...takže : PY-74-34, v "Praze-východ" , 23. září 1966 (zajímavé je to datum výroby...o dva dny dřív)
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1656
Registrován: 12-2005


Odesláno Úterý, 10. dubna 2007 - 21:11:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...a ještě : Na můj dotaz ohledně přidělení SPZ mi odepsal majitel tohoto STW :
 
...takže : PB-02-43, v Příbrami dne 9. července 1963
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3723
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 10. dubna 2007 - 21:25:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Foceno v Olomouci:
 
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1861
Registrován: 1-2004


Odesláno Úterý, 10. dubna 2007 - 22:05:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Feudal, Dědek:
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 140
Registrován: 9-2006


Odesláno Úterý, 10. dubna 2007 - 22:41:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek : Ale že jsi toho Aussiho vedle v ORP asi pěkně zmátl ...

To je tak, když si čtu jen ve "windousech" (1280x1024) a potřeboval bych plachtu jako celý "wokno" na lodgii, abych věděl, kde vlastně jsem ... to je holt náš luxus několika a jednoho (ne)diskusních placů
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 17:50:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fotečky z Prostějova; všechno házím do komory SPZ, přeberte si to:

 
 
 
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1657
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 18:40:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petr Marinov
ČESKÉ POZNÁVACÍ ZNAČKY


Tak,...pan spisovatel zatím zjevně nejeví zájem jakkoli reagovat na můj mail, takže pro vás, které to zajímá a ještě jste si neměli možnost jeho dílko zakoupit, malinko neškodných, všeobecných informací.
Je to publikace menšího formátu, nápadně se podobající malému nástěnnému kalendáři (tuhé listy na kroužcích).
Co se týče námětu - obsahuje v podstatě to samé, co Vámosův a Feudalův článek. Tedy shrnutí historie poznávacích značek v českých zemích od roku 1906 po současnost. S jedním rozdílem - autor nám na posledních cca 15ti stranách předkládá svojí vlastní vizi budoucnosti českých poznávacích značek.
Co se týče obsahu, necítím se být tou správnou povolanou osobou, abych tady hodnotil kvalitu nebo vypočítával případné nepřesnosti, které se v textu objevují. Tohle rád nechám našim specialistům na historii.
(...nejmíň jednu už jsem tam našel )
Stranou bych velkoryse nechal i to, že se některé ilustrace a myšlenky nápadně podobají něčemu, co jsem už někde viděl, slyšel nebo četl. Ono je totiž čím dál těžší napsat o tomhle tématu něco převratně nového, něco, co v téhle diskuzi ještě nebylo.
Co se však tomuhle minidílku rozhodně nedá upřít je to, že je v takovéto "souhrnné podobě" na oficiálním českém trhu asi určitě první, tím pádem navždy s puncem originality.
Pro mě, který jsem daleko více "sběratel" než historik, je to bez ohledu na qalitu či neqalitu obsahu rozhodně cenná trofej.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2580
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 18:59:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomcat: Kdybys radši vyfotil tu 1M3 2861 co je v pozadí na druhé fotce...
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1572
Registrován: 6-2002
Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 19:08:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek:
Vzhledem k tomu, že píšeš, že "se některé ilustrace a myšlenky nápadně podobají něčemu, co jsem už někde viděl, slyšel nebo četl" (což jsem nějak očekával odpočátku, hlavně po Tomcatově reakci) bych rád "autora" kontaktoval.
Pokusím se do knížky někde nahlédnout a pokud se potvrdí mé podezření, požádám "autora" o zaslání publikace na jeho náklady.
Dalších komentářů se zatím zdržím, dokud neuvidím obsah té knihy}
Historie SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 193
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 19:31:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: STUDY (2580)

Drzý chlapče, měl jsem zájem o aktuální PV rekord ! Netušil jsem, že zrovna projíždí v dálce jeden z Tvých autobusů; stejně je máš stejně všechny zmáknuté. To's poznal podle linky 15 ? Pokud ano, jsi a Lidušce řeknu o Tobě jen to nejlepší !
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1659
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 19:36:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vámos :
S tím podobenstvím to není zas tak hrozný, ale najde se - viz např. Tomcatova PZ.
Kontaktu se autor nijak nebrání, ba k němu přímo vybízí. Je tam úplně na konci jeho mailová adresa, jak sám píše, kvůli případným připomínkám.
Zřejmě si však ponechal nezpochybnitelné právo komu odepsat a komu ne...
Třeba budeš mít větší štěstí. Jinak, kdyby se ti "knížečku" nepodařilo nikde najít, rád tě do ní nechám nahlédnout.
(Zítra budu přes den na Červeňáku)
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 194
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 19:52:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: DĚDEK (1653 ... 1659)

Tak jsem dnes obešel všechna čtyři PV knihkupectví; ticho po pěšině. Kdybys byl tak moc hodné a ono dílko mně kópil, byl bych Tě moc vděčné, pokáď plati nekteré pátek kolem 18.00 v PV.
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1576
Registrován: 6-2002
Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:13:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek: Já budu přes den spíš v Karlíně (nedaleko autokomplexu Menčík). Kdybych se dostal do Dejvic dřív, tak se kdyžtak ozvu na mobil
Historie SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1661
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:32:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomcat : Dílko ti koupím, ale budeš si na něj muset nějaký čas počkat...vydržíš to?

Vámos : Jasně. Když pojedu "k nám na jih" nějak významně dřív, tak se ozvu já.
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 195
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 20:50:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: DĚDEK (1661)

V pohodě ; věřím, že se ozveš.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2584
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 11. dubna 2007 - 21:34:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tomcat: Já třeba od sebe rozliším na dálku jednoho kilometru vozy 1M9 2502 a 2503 a podobně, třeba jen podle papíru strčeného za sklem jako clonu... A B952 jsou tu jen dvě, každá jiná takže není problém rozeznat
Sháníme fotografie a předměty spjaté s autobusovou dopr. v Prostějově. Nabídky SMS zasílejte na 605840016

PV-57-09 a PV-67-39 zůstanou navždy legendami...

YCQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech s denní aktualizací

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace