K-report
 

Auta - vše okolo nich, historky, záži... Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Automobily, lodě a letadla » Auta - vše okolo nich, historky, zážitky, postřehy, fotky atd. « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Staré archivyStudy581 11   
  Novější archivy:        
Archiv do 29.srpna 200735360  29-8-07  00:29
Archiv do 03.října 2007Bobyk60  03-10-07  09:54
Archiv do 15.října 2007Feudal60  15-10-07  18:18
Archiv do 06.listopadu 2007Pavel35860  06-11-07  20:03
Archiv do 22.listopadu 2007326060  22-11-07  06:20
Archiv do 10.prosince 2007Martin_j60  10-12-07  23:29
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1269
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 00:42:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale co se to stalo tomu Moskviči se střechou??!
Na první pohled mě napadlo, že ho v tom kovošrotu už "cvičně" nabrali nějakým drapákem, ale na bocích poškozeně nevypadá, jen ta zvláštně vylomená střecha...
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3802
Registrován: 8-2002


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 00:59:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

martin_100 #1654:
mám si snad koupit starý auto aby mi rezlo před barákem ty chytrolíne s nejdražší felinou na západě čech? jestli chceš poslat do , stačí říct, mě to problém nedělá
dědkovo A.Á.čko :-)
stav k 27.10.2007
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3803
Registrován: 8-2002


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 01:03:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jpribil:
díky za detailní info, už jsem to předal dál, tak pokud bude zájem, oktávka bude využita minimálně jako zdroj ND :-)
dědkovo A.Á.čko :-)
stav k 27.10.2007
Sysel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 196
Registrován: 10-2004
Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 01:23:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale co se to stalo tomu Moskviči se střechou??

No je to v kovošrotě a manuálové to tam převážně vozej na vidlích ještěrky. Stát se tomu mohlo cokoliv. Nedávno jim tam spadnul celkem pěknej Barkásek z těch vidlí dolu ............. a pak už tak pěknej, jako předtím nebyl
Takže je co říct, že to eště nevzali kladivem přes vokno, když už je to "načnutý! Co ale také asik tak čekat v kovošrotě, že...
Já jsem chcuk mít Krokodýla ....................... a už ho mám;-)
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3102
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 08:11:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

353: Meil platí... Na celé auto bych se poptal, ale podle mě to bude podobná cena jako v případě Octavie. Pokud by se ale auto očesalo od nekovových věcí, tak počítám, že by to mohlo být za symbolickou cenu. Třeba 10 pěkných sedadel z Karosy, dva boční plechy a několik dalších detailů za 200,-.
Ten Moskvič má evidentní poškození jen tu střechu. Jak k tomu přišel nevím. Ale drapáky se tady nepoužívaj, fakt jen ty vidle.

Sysel: Tak ten Barkas byl jeden? Já měl právě zato, že tam byly dva. Ten pěkný a pak ten "sešlápnutý". Pravda je, že jsem to nefotil, tj. nemůžu porovnat. Ale že to byl jeden mě nenapadlo.
Jo, kovošrot to je, ale je vidět snaha z většiny celých aut ještě něco udat, proto se to vždycky na nějakou dobu odstavuje do té ohrady.
Sem tam se tam objeví i celkem slušný auta, z kterých se očeše co se dá...
Už nikdy nebudu věřit člověku, který sám o sobě všem tvrdí, že je dobrotivý. Už nikdy se nenechám od "dobráka" napálit. Už nikdy....
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2241
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 08:45:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil: dík za info, pokračování v mejlu.
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Moskvič 412 - kdo jednou zkusí, už nechce jinak!
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2244
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 12:47:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ještě se pochlubím tím, že "Banán" získal minimálně přes zimu vlastní domeček:
 
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Moskvič 412 - kdo jednou zkusí, už nechce jinak!
Blithe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 10-2007


Odesláno Úterý, 11. prosince 2007 - 18:18:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5168
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 12. prosince 2007 - 17:58:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tuhle krásku lze docela často potkat v Prostějově. Nedávno sme ji při cestě kolem z tohoto místa roztláčeli :
 
Sháníme fotografie a informace ohledně historie autobusové dopravy v Prostějově a informace o provozu v podniku ČSAD 609. Nabídky zasílejte SMS - 605840016, nebo na email pod jménem.

ICQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech - aktualizováno
Louňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 660
Registrován: 1-2007
Odesláno Středa, 12. prosince 2007 - 19:14:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

353: Dneska jsem viděl na vlastní oči Moskviče vzadu se dvouřádkem.
Hřib
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 4-2007
Odesláno Středa, 12. prosince 2007 - 20:32:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To Study: Ty voe, to u Vás na vesnici jezdí Octávky na LPG?
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5181
Registrován: 11-2004


Odesláno Středa, 12. prosince 2007 - 22:08:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To není u nás na vesnici, to je v sousedním Prostějově, ale ony jsou to stejný . Je to foceno před hřbitovem, u kterého před třema rokama sejmulo Eso na přejezdu vojenskou Tatru. A na LPG to tuším že je.
Sháníme fotografie a informace ohledně historie autobusové dopravy v Prostějově a informace o provozu v podniku ČSAD 609. Nabídky zasílejte SMS - 605840016, nebo na email pod jménem.

ICQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech - aktualizováno
Sysel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 197
Registrován: 10-2004
Odesláno Čtvrtek, 13. prosince 2007 - 00:19:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Jpribil: Tak nějak mám pocit,že to říkal šéf. Že ten Barkásek byl pěknej, motor slušnej, málo po GO a že jak ho převáželi, že jim v bráně spadnul z vidlí. Taky ho nemám nafocenej před a po (jen po).
Jinak neříkám, že tam není snaha z vozů prodat co se dá a že třeba ta zrezlá Spartakiáda tam nestojí celá a více neponičená už dlouho, nicméně to nemění nic na tom, že tam dělaj jen ........... ehm prostě, že vzít pěkný auto kladivem přes vokno je dobrá zábava
Já jsem chcuk mít Krokodýla ....................... a už ho mám;-)
Oliver
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 139
Registrován: 6-2007


Odesláno Čtvrtek, 13. prosince 2007 - 18:36:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem měl pěkný zážitek, tuhle Nexii v brutálně paštikoidním stavu, osazenou 3 cikány, jsem potkal nejdříve na D2 cestou na Břeclaff, kousek za exitem Blučina. Belhala se v odstavném pruhu po třech kolech a tomto disku, viz výřez, na kterém ještě poletovaly zbytky pneumatiky.
 
Než jsem si v Hustopečích vyřídil, co bylo třeba, dojeli až do města, odstavili stroj u hlavní silnice a odešli shánět nové kolo.
Sehnali docela rychle (pneuservis je nedaleko) a k mému překvapení na to, že neměli rezervní kolo, měli hever a klíč na kola. Briskně vyměnili, zničený disk nechali na chodníku a hotovili se k odjezdu. Dveře řidiče nešly zavřít, takže spolujezdec ještě jedním trhnutím vyrval ze dveří celou vnitřní výplň, která obratem letěla dlouhým obloukem na chodník vedle disku a s rozběhem trojskokana a šíleným třísknutím zavřel řidičovy vrátka. Všiml si však přitom, že si jej s tím bordelem fotím, což se mu ani trochu nelíbilo, takže to dopadlo tak, že ještě vystoupil a výplň dveří i disk hodil do zavazadelníku a odjel zpět na dálnici.
Zřejmě vyhodit to na nejbližší odpočívadlo...
SPZ analýza okresu Břeclav- verze 7.12.2007
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1657
Registrován: 12-2005


Odesláno Čtvrtek, 13. prosince 2007 - 19:04:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

k mému překvapení na to, že neměli rezervní kolo, měli hever a klíč na kola.
No to si piš že to měli ... dyk je to jejich hlavní zdorj obživy né?
Přeji vedení PMDP mnoho úspěchů v jeho snaze přivést podnik k naprosté zkáze.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1661
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 15. prosince 2007 - 21:20:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.ukazto.com/?img=1356470,P1070450.jpg
Přeji vedení PMDP mnoho úspěchů v jeho snaze přivést podnik k naprosté zkáze.
Oliver
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 6-2007


Odesláno Sobota, 15. prosince 2007 - 23:18:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A ještě jeden příspěvek sem: tenhle vláček jsem zachytil počátkem října 2005 u Násedlovic, při příležitosti tamních závodů do vrchu. Vyvinutá rychlost odpovídala průměrně zdatnému důchodci o berlích.
Focené je to nadvakrát, nedalo se najednou zachytit tak, aby bylo vidět to důležité- to lano. Kdo ví, kam až měli namířeno...
 
 

A na úplný závěr loňská zima, konec ledna. Silnice mezi Hustopečemi a Velkými Němčicemi. Někdo při přívalech sněhu zapíchl pandí mládě do příkopu, vzápětí je zahrnuli silničáři, kein problem. Fiat tam zůstal, dokud sníh neopadl
 
 
 
SPZ analýza okresu Břeclav- verze 7.12.2007
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1448
Registrován: 7-2006


Odesláno Sobota, 15. prosince 2007 - 23:24:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Oliver (147):

Tak to je mega

...aneb co dnes nenajdete v příkopu.
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 781
Registrován: 7-2005


Odesláno Úterý, 18. prosince 2007 - 18:57:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco podobného ve Zlíně na parkovišti před nákupním centrem Čepkov
 
e-mail: hlavac.h @ quick.cz (bez mezer)
ICQ: 395-834-377
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 38135
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 19. prosince 2007 - 15:39:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Americká auta budou muset být ekonomičtější
Automobilky musí snížit emise CO2 v autech
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5232
Registrován: 11-2004


Odesláno Čtvrtek, 20. prosince 2007 - 09:08:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Terénní T613.
Sháníme fotografie a informace ohledně historie autobusové dopravy v Prostějově a informace o provozu v podniku ČSAD 609. Nabídky zasílejte SMS - 605840016, nebo na email pod jménem.

ICQ 352-006-583, Web o prostějovských autobusech - aktualizováno
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 38266
Registrován: 4-2003


Odesláno Sobota, 22. prosince 2007 - 14:22:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kojenec mrzl v autě, matka několik hodin nakupovala
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2285
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 24. prosince 2007 - 00:40:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včerejší závada na feldě mne donutila reaktivovat dočasně banánovou uloženku. Samozřejmě po dobu záskoku za feldu jest i řádně označena:


PS: sobota 22.12. večer - ideální čas pro odchod alternátoru vašeho auta do věčných lovišť. Ještě že mám ochotné servismany, kteří mne v neděli den před štědrým dnem neposlali do a naopak už mám připravený altík nový. Montáž 24.12. dopoledne, aby drahá polovička mohla objet babičky a jiné příbuzenstvo.
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Moskvič 412 - kdo jednou zkusí, už nechce jinak!
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3877
Registrován: 8-2002


Odesláno Pondělí, 24. prosince 2007 - 01:17:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ a zapomenutej kojenec:
nejzajímavější skutečnost je asi tohleto:

Matka nakonec dorazila k autu až po třech hodinách od zaparkování. Pětatřicetiletá žena uvedla, že byla na nákupech, výzvu v rozhlase sice slyšela, ale nepamatuje si registrační značku svého vozu.

buď je matka tak blbá, že si nepamatuje ani značku auta a na parkovišti ho asi hledá podle toho, který jí centrál otevře anebo máme ichtylskej systém nezapamatovatelných poznávacích značek
dědkovo A.Á.čko :-)
stav k 27.10.2007
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2286
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 24. prosince 2007 - 01:25:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta matka je blbá určitě pořádně. Nechat takhle dítě samotné, to je na pěst...
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Moskvič 412 - kdo jednou zkusí, už nechce jinak!
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2287
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 24. prosince 2007 - 11:08:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jen co jsem z garáže vyndal Moskviče, hned se mi tam usadilo něco jiného. Vývojové středisko nejprve uvolnilo jen foto pod plachtou, ale zvídaví fotografové vzápětí vytvořili snímek prototypu i bez plachty:


www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Moskvič 412 - kdo jednou zkusí, už nechce jinak!
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1504
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 25. prosince 2007 - 23:16:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

měl bych jednu prosbu nemáte někdo prosím fotky exteriéru a interiéru posledního typu vozu Škoda (Taz) 1203 (měla už přístrojovku s felicie a vzadu měla stěrač,měla plastové nárazníky a dál eště něco..)??děkuji moc

pokud by někdo měl tak dejte sme a nebo pošlete na mail saska.pepa@seznam.cz
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1671
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 26. prosince 2007 - 00:35:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty fotky by možná zajímali víc lidí.
Přeji vedení PMDP mnoho úspěchů v jeho snaze přivést podnik k naprosté zkáze.
Vodis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 168
Registrován: 12-2006


Odesláno Středa, 26. prosince 2007 - 16:30:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.1203.cz/s1203_obrazky/s1203_fotogalerie /TAZ1500_v07/index.html
..to je taky zajímací...
Jen se neposer, papundekle....7S2 4191 fährt immer...
Hřib
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 4-2007
Odesláno Středa, 26. prosince 2007 - 21:46:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco pro 353, když mu Aleko chybí do sbírky:

http://www.aukro.cz/item287039977_moskvic.html

Na první pohled nevypadá špatně a hlavně celkem původně...
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2291
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 27. prosince 2007 - 15:12:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vím o něm ... odkaz mám i tady http://www.moskvich.cz/moskvich-prodej.htm
www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * icq 269-400-981
Moskvič 412 - kdo jednou zkusí, už nechce jinak!

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace