K-report
 

Archiv do 26. dubna 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Vzkazy pro redakci, dotazy, připomínky apod. » Sdělení pro redakci » Archiv do 26. dubna 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2415
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 21. dubna 2008 - 19:37:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zamítá se

důvod: milý vole... :-) https://www.k-report.net/discus/messages/48/515.html?1208725177


Nic ve zlým, toho vola si taky neber, to se jenom tak říká, ale proč zakládat to co už je založený?
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

poštu posílejte na: stepan.esterle(a)dopravni.net
Zaloha_154
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 128
Registrován: 5-2007

Odesláno Pondělí, 21. dubna 2008 - 19:47:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

maly_fotograf: Díky toho vola si odpust nebo dostaneš,ale jako proč to je v tramvajích a ne v autobusech?
Vzpomínáme 154ko...viva la 108
Wang
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 771
Registrován: 8-2007
Odesláno Pondělí, 21. dubna 2008 - 19:54:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Protože v Mostě a Litvínově jezdí i tramvaje a dvě diskuze by byly asi zbytečné, podobné uspořádání je také v případě Olomouce, kdy je jen jedna diskuze - MHD v Olomouci.
Zaloha_154
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 5-2007

Odesláno Pondělí, 21. dubna 2008 - 19:55:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OK OK ustupuju když si myslíte že je to lepší v tramvajích máte to tam...
Vzpomínáme 154ko...viva la 108
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4389
Registrován: 8-2003

Odesláno Pondělí, 21. dubna 2008 - 20:13:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A co teď, už jste spokojeni?

Ne, je to hrozné.
Nebudeme sedět doma a půjdem tancovat...!
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 41600
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 21. dubna 2008 - 20:14:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, ono to tam tak nějak bylo vždycky a spíš si někdo vzpomene na mostecké tramvaje než autobusy... Ale jedno řešení připravené už máme.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3062
Registrován: 5-2005

Odesláno Pondělí, 21. dubna 2008 - 20:22:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem velmi spokojen. Sněhu už bylo dost a mě z toho nadpisu bylo zima. V létě pak doufám nad O, R a T bude ležet nějaká opalující se ženština .
22Tr LIVE
Zaloha_154
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 5-2007

Odesláno Pondělí, 21. dubna 2008 - 20:23:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MZ: doufám že řešení není udělení BANu pro milou zálohu
Vzpomínáme 154ko...viva la 108
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 41606
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 21. dubna 2008 - 20:55:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč by mělo?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Zaloha_154
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 5-2007

Odesláno Pondělí, 21. dubna 2008 - 21:09:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No já nevim co máš za řešení ,poděl se a už nenapínej.Podle mě by neměli autobusový fandové hledat u tramvají
Vzpomínáme 154ko...viva la 108
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 41620
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 21. dubna 2008 - 21:54:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, chtěli bychom vytvořit jakousi obdobu této mapy.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Richard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 699
Registrován: 5-2006

Odesláno Pondělí, 21. dubna 2008 - 22:05:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin_zlivský : Super nápad
Můžete se mrknout na moje stránky o dopravě :
- Richardovy stránky -
Mayg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1836
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 21. dubna 2008 - 22:08:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad MZ: libovolnou "politickou mapu" lze obarvit právě 4-mi barvami, máte jich tam moc

Moc díky za to nové logo, fakt potěšilo :-)
Snad to s DPO nepůjde od desíti k pěti
$deset=array("LF3","Trio","Trollino","Urbino");
$pět =array("14T","15T","24Tr","Crossway");
$vozový_park=str_replace($deset,$pět,$vozový_park);

Fotky nejen dopravní
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8254
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 22. dubna 2008 - 01:37:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, chtěli bychom vytvořit jakousi obdobu této mapy.

Jůůů, tady někdo použil hlavu! Chválím za dobrý nápad a ptám se, existuje tohle dlouho? A přimlouvám se za něco podobného i v tramvajovotrolejbusovoautobusové diskuzi, občas mám docela problém přijít na to, která oblast se řeší ve které diskuzi.

libovolnou "politickou mapu" lze obarvit právě 4-mi barvami, máte jich tam moc

Nestraš, člověče. Vzpomněl jsem si na předmět, ve kterém jsme tohle brali ve škole a naskočila mi husí kůže při představě, že mám ještě před sebou "mladšího brášku" předmětu.
Nedělejte si se životem starosti - stejně z něho nevyváznete živí.
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 3264
Registrován: 6-2002

Odesláno Úterý, 22. dubna 2008 - 08:36:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

libovolnou "politickou mapu" lze obarvit právě 4-mi barvami, máte jich tam moc
Těch barev je víc schválně - kvůli přehlednosti. Některé oblasti jsou totiž přerušeny (např. Vlára, Severní Morava, Beskydy a další) a mohly by se plést s okolními. Čekal bych spíš připomínky k chybějící druhé koleji Tábor - Doubí a Kozolupy - Pňovany
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 41624
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 22. dubna 2008 - 15:35:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Navíc u MHD nebudou potřeba tolik ani barvy (to snad pro jednotlivé kraje...), jako spíš tramvaj, trolejbus, autobus nebo metro u jednotlivých měst. :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Zaloha_154
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 142
Registrován: 5-2007

Odesláno Úterý, 22. dubna 2008 - 18:24:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taky si myslím
Vzpomínáme 154ko...viva la 108
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6172
Registrován: 10-2004

Odesláno Úterý, 22. dubna 2008 - 19:55:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To logo s kytkama vypadá zajímavě. Co tam bude v létě? Nějaká bloncka v bikinách?
gargantua
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.113.128.47
Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 12:16:32    Odkaz na tento příspěvek  

je opravdu nutné, aby si v modelových kolejištích dva registrovaní uživatelé založili chat? Jako jo, diskutují tam vzdáleně o modelech, ale to, že jsou vzájemně nechápaví a na všechno se musí ptát (bo hlavou toho moc nyvymyslí :D ), snad můžou řešit po icq nebo mailu, ne?
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 41651
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 13:50:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mohl bych poprosit trochu upřesnění? Sleduji to tam letmo a asi mi něco uniklo...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 670
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 16:06:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sice se to tváří jako chat, ale chat to není.
Člověk se totiž toho o modelech hodně dozví, takže tam je to bez problému.
A miluju takový lidi co vylezou aniž by se dokázali podepsat a jenom rozšiřujou zlo a nenávist vůči pár lidem (v gorilách to bylo jeden čas opravdu silné sousto).
Pokud si chcete pokecat tak vedu Skype: Vojtik48
Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3171
Registrován: 10-2004

Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 16:10:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a jenom rozšiřujou zlo a nenávist vůči pár lidem
Najdou se i tací, kteří se pod to podepíšou, a nejsou o nic lepší.
Upozornit na nevhodný vývoj nějaké diskuze ale nepovažuji za "šíření zla a nenávisti".
VEB Verkehrsbetriebe der Stadt Dresden - Ihr Partner im städtischen Nahverkehr
Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 238
Registrován: 10-2007

Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 16:15:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

gargantua: Než jsme do místnosti ,,modelová kolejiště,, dali pár příspěvků já a Lamablanka, tak to celkem stálo za...
Od té doby, je dobře že se v místnosti objevilo spousty nových fotek a to nejen od nás dvou !!

Pokud někdo žárlý, nebo závidí, že doma nemá nic, jen ten PC, nebo že je bez kamarádů, tak doporučuji zrušit i ten komp a začít konečně něco dělat, než se jen rozčilovat
Nejsem stroj, jsem jenom člověk
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 672
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 16:17:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jaj, špatně jsem se vyjádřil. To s tím zlem bylo myšleno zejména v gorilách, tam to byla občas fakt síla.....

Moje chyba, musím se vyjadřovat přesněji.
Pokud si chcete pokecat tak vedu Skype: Vojtik48
Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 240
Registrován: 10-2007

Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 16:38:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

gargantua: Pokud o někom píšeš, že (bo hlavou toho moc nyvymyslí ) tak se nauč prvně psát ! A pak je vidět, že toho vážně moc nevíš, spíše nevíš nic o modelech a věcech kolem modelů. Protože ani 2 lidé psající si přes mail, nedají dohromady takovou kupu informací, která je potřebná k modelaření a k vytváření co nejvěrohodnějších modelů ! Proto se ptáme, a jen díky odpovědím můžeme dále pokračovat A proto ta diskuze tam je....
Nejsem stroj, jsem jenom člověk
534.0454
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.56.182
Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 17:28:46    Odkaz na tento příspěvek  

gargantua: slovo "DISKUZE" je příbuzné se slovem diskutovat. Jinak řečeno znamená to povídání, tlachání, příp. monolog, dialog... Není náhodou slovo "DISKUZE" ekvivalentem slova "CHAT"? Tak proč ti vadí, že ono DF je občas two man show? Že by závist? Nikdo ti nebrání abyses taky připojil. Nebo nám napiš co ti tak strašného provedli? Oni snad neprovádí činost obsaženou ve slově "DISKUZE"? Nebo bys byl radši, kdyby to tam "spalo"? A to, že se někde v sekci "Modelaření" nedávno hádali na téma galerie v SCT a autorství fotek, to ti nevadilo? To byla diskuze, která stejnak nikam nevedla a vyřešili.

A co máte všichni proti anonymům? Anonymové jsou povolení. I když se zaregistruji, tak mi nikdo nezábrání, abych vyplnil nepravdivé informace. Pro mě nemá význam jestli (ne)jste registrovaní. Když Vám ti "negramotní" anonymové vadí tak je jednoduše zakažte. I taková DF existují...
Nikdo mě nedonutí se zaregistrovat, když ty šmejdy negramotný, neregistrované zakážete
A jestli dostanu banán, tak to je mi taky jedno...
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 674
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 17:36:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No jo, třeba Ty (nebo Vy? tykat či vykat?) přispíváš ROZUMNĚ a stále pod stejným nickem.
Ale najdou se i tací kteří napíšou jednu urážku pod nickem A, vzápětí jinde napíšou blbost pod nickem B.......
Proti anonymům osobně nic nemám, kromě typů uvedených o odstavec výše, na ty jsem doslova alergickej
Pokud si chcete pokecat tak vedu Skype: Vojtik48
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1454
Registrován: 12-2003

Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 17:51:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

534.0454...
a h***o vyřešili ...protože 75% populace v česku je zamindrákovaných a problémových jedinců :-)))
Mě osobně je jedno o čem tam tlachají, mám tady registraci přes 5 let a těch pár lidí co se zde etablovalo tak mám na privátní komunikaci mimo k-rep a jinak máme i své forum. Každopádně si myslím že pokud se dají některé věci řešit na ICQ, MSN nebo Skype a je to jen věcí dvou lidí neb řeší jen svůj osobní pocit k dané věci, tak by měla redakce zasáhnout, skutečně chatování je zcela jiný faktor než diskuze resp. fórum!
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
www.modely.firenet.cz
534.0454
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.56.182
Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 18:47:03    Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: klidně mi tykej (i Vy ostatní). Ani já nejsem asi 3-4 jsem použil jiný nick. Jednou jsem si rýpnul do kamaráda a ve zbylých případech-info o dopravě, nechtěl jsem, aby bylo vidět (přímo) odkud vítr fouká (tu možnost s IP znáte všichni)...
"...Ale najdou se i tací kteří napíšou jednu urážku pod nickem A, vzápětí jinde napíšou blbost pod nickem B......." tak ať jim admini dají banán a bude klid (na chvíli - než se objeví jiní )

Bevelo: je pravda, že by (nejen*) oni dva mohli na určité typy zpráv používat jiné sdělovací kanály. Ale na to tu jsou jiní, aby určili a zlikvidovali "nevhodné chování" .
* např. tohle: 1. už ti to jde? 2. furt nic 3. tak zkus todle 1. a teď? 2. ... Takových příkladů tu bylo více (tento byl náhodně! vybrán)
"...skutečně chatování je zcela jiný faktor než diskuze resp. fórum!..." pár společných prvků by se našlo. Diskuze jsou na vyšší (občas ) úrovni...
534.0454
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.56.182
Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 20:04:32    Odkaz na tento příspěvek  

Ještě se chci zeptat na jednu drobnost - zprávy typu: "děkuji", "pěkná fotka" je/neni taky CHAT?
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 676
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 20:26:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Řekl bych že je to plevelení.....
Pokud se to objevuje mezi dvěma a více jedinci často tak už to je chat.
Je to jen můj názor
Pokud si chcete pokecat tak vedu Skype: Vojtik48
Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 243
Registrován: 10-2007

Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 20:28:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak si přestaňte klucí už chatovat a pojďte zpět k nám na Modelová kolejiště
Nejsem stroj, jsem jenom člověk
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 885
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 20:37:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já zatím modely netvořím, ale pečlivě právě tyto diskuze - byť dvou modelářů - sleduji, abych věděl na co narazím, čeho se vyvarovat, co dělat.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 41655
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 20:45:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Není náhodou slovo "DISKUZE" ekvivalentem slova "CHAT"?

Není.


Ještě se chci zeptat na jednu drobnost - zprávy typu: "děkuji", "pěkná fotka" je/neni taky CHAT?

Není, ale pokud by to mělo tvořit převážnou část diskuse, tak se stane nečitelnou.

Obecně se dá říct, že není třeba nějakých pravidel, když mají lidi rozum.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 246
Registrován: 10-2007

Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 21:27:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin zlivský: jasná věc, díky za pochopení, hezký den
Nejsem stroj, jsem jenom člověk
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2772
Registrován: 9-2005

Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 21:50:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě se chci zeptat na jednu drobnost - zprávy typu: "děkuji", "pěkná fotka" je/neni taky CHAT?

Když to přijde člověku na mail jako odpověď na samozřejmost tak JO
Pro kolegu 534.0454:Příště neděkovat, beztak má kox duto v hlavě a posílá se zpožděním.
Zapínám rádio, skupina Törr. Pod okny mi šíbuje tranzistörr.
Žatecká bloguje
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1455
Registrován: 12-2003

Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 22:17:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pepa_kox...
no mě tohle vážně sere, to co se tam řeší mi chodí via POP3 na mail, proto čekám že mi přijdou konstruktivní texty a né takové hovadské! No prohrabu se v Outlooku a od některých users to pokusím blokovat protože tohle už není snad ani normální - chat mi chodí na mail, respektive každé uprdnutí! Jenže Outlook pracuje s adresou odesílatele, tady budu muset zalaborovat s hlavičkou zprávy kdo jí napsal a přes co odeslal... ach jo, místo abych lovil ryby tak se seru s hovadinama...
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
www.modely.firenet.cz
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1456
Registrován: 12-2003

Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 22:20:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

add. Martin Zliv :-)
...a co když lidi rozum nemaji?
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
www.modely.firenet.cz
Body
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 9-2006
Odesláno Středa, 23. dubna 2008 - 23:24:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj, většinou se do podobných diskusí nezapojuju, protože nakonec se vše stejně zvrhne ve flame, ale tady bych se také přimluvil alespoň za nějaké zamyšlení se nad hodnotou těch příspěvků. Myslím, že 50 příspšvků denně, z nichž valnou hodnotu má 10 je opravdu docela zbytečné.
Díky body.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 41661
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 24. dubna 2008 - 08:34:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bevelo:
Když neznají míru, tak jim někdo musí naznačit, že je něco špatně. Vidím tu záplavu teď taky, ale nemám čas nyní zkoumat obsah.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Iamgood
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 126
Registrován: 10-2006

Odesláno Čtvrtek, 24. dubna 2008 - 18:53:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky za logo, teď jsem si toho všiml a je to opravdu hezké.
Mám rád:
1) sebe
2) jídlo
3) ostatní věci
:D
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1457
Registrován: 12-2003

Odesláno Čtvrtek, 24. dubna 2008 - 19:10:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo logo je hezký, všiml jsem si toho hned neb čumím vždy na celou stránku, tenhle podobný styl máme občas na S.C.T. kdy se dle ročních období (podobně jako na google) objeví dle událostí v ČR něco na záhlaví.. např. téma vánoce, velikonoce, den železnice atd. atd. atd. je to takové jen vylepšení :-)
ICQ: 328251980 ..."neni nad modrou"
www.modely.firenet.cz
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3081
Registrován: 5-2005

Odesláno Čtvrtek, 24. dubna 2008 - 22:21:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kucí, nemůžu si pomoct, ale při psaní příspěvku nefunguje zadání velikosti -1, tedy písmo zmenšené. Pokud nějaký text zazávorkuju jako zmenšený -1, prostě jako by to tam nebylo. Mínus dva naprotitomu normálně funguje. Jsa chyba v mém počítači Ú Ká sto dvacet?
22Tr LIVE
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3444
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 24. dubna 2008 - 22:30:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

buď v klidu, mě to taky nechodí...

...stejně jako font-size: small v CSS (smaller funguje)

(Příspěvek byl editován uživatelem petr_k.)
Od doby, co ubylo negramotných, výrazně přibylo blbců. (J. Burian)
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 674
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 25. dubna 2008 - 01:19:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Verusha: Problém nie je na vašom príjmači. Mne to taktiež nejde...
Dispecer.tym.sk :: VirtualBus.tym.sk :: MESTSKADOPRAVA.NET
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8860
Registrován: 1-2005

Odesláno Pátek, 25. dubna 2008 - 08:32:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Minus jednička snad funguje jen u některých prohlížečů.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Trolleybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1110
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 25. dubna 2008 - 10:19:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přéčinó je chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc...
Kdo se ve sporu odvolává na autoritu, bere si na pomoc paměť, a ne rozum.
Leonardo da Vinci
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8266
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 25. dubna 2008 - 11:42:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kolega Martin_zlivský se omlouvá, že nemůže zareagovat osobně, momentálně je zaneprázdněn. Mým prostřednictvím vám vzkazuje, že přéčinó je použití nevhodného prohlížeče. Některý to umí a jiný neumí.
Nedělejte si se životem starosti - stejně z něho nevyváznete živí.
Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 272
Registrován: 10-2007

Odesláno Pátek, 25. dubna 2008 - 16:17:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Moderátor:
Mohl bych zažádat o novou místnost pro diskusi typu veliké vkládání fotek od Pave23 a Lamablanka, spolu s pár jedinci, kteří jsou na naší straně, ať se Vám ta Modelová kolejiště
teda nezahltí a můžou tam zůstat ti co chtěj !

Pokud by to šlo - prosil bych o název
Modely a kolejiště

Dík !
Nejsem stroj, jsem jenom člověk
....tak Líza pude do šmelce a ty stou nohou, no nevim....nevim
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3860
Registrován: 9-2005

Odesláno Pátek, 25. dubna 2008 - 16:26:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čím to, když dám třetí řadu obrázků pod sebe, tak se ta 3. řada kousek odsune od té druhé a první? Všchny nadbytečné mezery jsem smazal.

administrator @ mestskadoprava.com
stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové
Tento příspěvek je můj názor. Ostatní ať si myslí, co chtějí.
21272 = Hradečák
Tomislav_stokurev
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 171
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 25. dubna 2008 - 16:30:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel23: ja tož já nevím, totok, poslóché, nebylo by lepši zrobit si nějakó svoju fotogaleriu? Ono to káčko mě příjde spíš diskuzní než galerijní server. Co ty na to?
Tomislav Stokurev - postrach českých DKV
Pavel23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 273
Registrován: 10-2007

Odesláno Pátek, 25. dubna 2008 - 16:44:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomislav : To je právě věc názoru, modelaření je ale dle mého názoru taky hlavně díky fotkám, a to i od ostatních ! Nevšiml jsis té proměny v některých modelech za posledních ca 5 dní ? To jen díky Káčku....A díky té vzájemné výměně fotek a dodatků k případným opravám.
Nejsem stroj, jsem jenom člověk
....tak Líza pude do šmelce a ty stou nohou, no nevim....nevim
Tomislav_stokurev
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 172
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 25. dubna 2008 - 16:55:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něvim, já to tam včil poslední měsíc nějak moc nesledojo. Šak počké, co tě řeknó admini.
Tomislav Stokurev - postrach českých DKV
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1465
Registrován: 12-2003

Odesláno Pátek, 25. dubna 2008 - 16:57:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel23...
tohle na k-repu ti žádný admin neumožní, tak přejdi na naše forum - dám ti administraci (stejně v této sekci u nás admin není obsazen) a tam se můžeš ukázat, není problém! A nikdo tě nebude omezovat... takže to je nabídka a rozhodni se sám!
ICQ: 328251980 ..."s některýma lidma je to složitý - melou furt svoje a jsou přesvědčení že zrovna TO JEJICH je nejlepší, nejkrásnější, nejůchvatnější a prostě ONI jsou geniální..." :-) :-) :-) :-)
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 688
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 25. dubna 2008 - 19:12:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Uklidníte někdo z adminů prosím nereg. uživatele Aleš ČD?
Už v několikáté diskusi (většinou Brno a okolí, taky 820) obviňuje Belineu a Marina2 ze lhaní a vykecává (dříve) interní informaci týkající se akce s motoráčkem do Blanska.
Zasloužil by pár facek

Děkuji za pomoc (ne s těma fackama, tak drsný by to být nemuselo )
Pokud si chcete pokecat tak vedu Skype: Vojtik48
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 41689
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 25. dubna 2008 - 20:39:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bevelo:
Nemluv za nás. Faktem je, že stále nějak nemám chuť něco dělat, takže na to pořádně kouknu až snad během zejtřka.
Padla na mě jarní únava. A asi taky následky včerejší šlichty zvané oběd/večeře(?).

Vijtik:
Podívám se na to.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1466
Registrován: 12-2003

Odesláno Pátek, 25. dubna 2008 - 21:04:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin Zliv...
kousni se do zadku, mě je přece zcela volný co si zde dělají, jen jsem mu to bídnul a to je vše. Prostě k-report bude bordel do té doby (a bude se to stupňovat) dokud jednotlivé treedy nebudou dozorovány-moderovány, jinak je to prostě pořád smetiště..!
ICQ: 328251980 ..."s některýma lidma je to složitý - melou furt svoje a jsou přesvědčení že zrovna TO JEJICH je nejlepší, nejkrásnější, nejůchvatnější a prostě ONI jsou geniální..." :-) :-) :-) :-)
Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3179
Registrován: 10-2004

Odesláno Pátek, 25. dubna 2008 - 21:12:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MZ se o to tady náhodou stará dobře. Obdiv za jeho toleranci a trpělivost.
VEB Verkehrsbetriebe der Stadt Dresden - Ihr Partner im städtischen Nahverkehr
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1978
Registrován: 9-2006

Odesláno Pátek, 25. dubna 2008 - 21:40:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No možná je k- rep bordel, ale právě díky některým uživatelům, ne díky MZ...
Ampz 10-91 a Bmz 21-91 - super vozy

T3R.EV 1560 DPMB :-)))
Anitra a Poršetra :-)))
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 3270
Registrován: 6-2002

Odesláno Sobota, 26. dubna 2008 - 00:41:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bevelo:
kousni se do zadku ... jinak je to prostě pořád smetiště
Hm, tak aby tě někdo nevycenzuroval ze všech "treedů". Tenhle slovnik si používej na svém fóru.