K-report
 

Archiv do 13. prosince 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Vzkazy pro redakci, dotazy, připomínky apod. » Otázky, odpovědi, rady, upozornění atp. » Archiv do 13. prosince 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 3698
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 23:36:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nekdy mna fakt udivujes
To říká ten pravý

Mmch. co je tak obdivujícího na mne ?
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - Perla na Zlínce
Čkd_hulÍn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 23:40:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sari o obdivovani jsem nenapsal ani pismenko, nakonec ani nevim co bych na tobe mel obdivovat. jednostranna vtipnost a chytrakovitost si asi obdiv moc nezasluzi...
Nic ja s tebu koncim, pis si co chces, pockam si az odpovi nekdo normalni. polozil jsem konkretni dotaz, hovadiny mna nezajimaju.
ČKD HULÍN nejlepši
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 3699
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 23:54:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mysli si co chceš, takových, co si ze všeho dělají tady už bylo ( a je )...

Takže ZDAR, na vlečce
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - Perla na Zlínce
Čkd_hulÍn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 23:57:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  



Ostatnim sa omluvam, totok neni muj styl, ale nenecham si od nej vsecko libit, moderator-nemoderator, nedela to z neho zadneho nadcloveka, aby si o sobe myslel kdovico...
ČKD HULÍN nejlepši
Housenka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 8-2007

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 08:00:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

no to je zase „záhul” ty by sis měl místo do pytle nasypat raději do krku
.
od doby, co ubylo negramotných, výrazně přibylo blbců ...
žeru fšecko, jenom blbý kecy ne ...
Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 141
Registrován: 8-2008

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 09:00:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čkd_(vy)hulín: Proboha spakuj se i s tím sloním nákladem.
Šari: Nebo ho spakuj ty
Skype:CZkrtek11 ICQ:438187387(krtek11) mail: krtek11@spoluzaci.cz
ČEZ. a.s. Paul Oakenfold´s Fan
Ozzák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 10-2008

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 09:27:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč tak vyvádíte? Příjde mi, že se ČKD_H slušně zeptal, nevím, proč se tak bouříte, zejména ti, kterých se to nijak netýká, že... Proč třeba Šari nedokáže odpovědět normálně?
A už vůbec nechápu, pokud je tak háklivý na urážky vzniklé odvozením od Hulína, proč musíte zbytečně provokovat... Jiní provokatéři jsou trestáni, v krajnim případě i BANem, uvědomujete si to doufám.
Mezi námi, ten dotaz je podle mě celkem zajímavý, když už to zminil, tak odpověď jsem také nikde nenašel
DEATH METAL IS NOT DEAD
Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 142
Registrován: 8-2008

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 09:31:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ozzák: Přečti si ty jeho příspěvky POŘÁDNĚ a kdyby nestačilo tak archív testů a pokusů je dostupný
Skype:CZkrtek11 ICQ:438187387(krtek11) mail: krtek11@spoluzaci.cz
ČEZ. a.s. Paul Oakenfold´s Fan
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 46048
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 10:42:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tady to zase žije.

ČKD se, řekněme, slušně a bez vedlejších úmyslů zeptal (dál to radši neřešme) a nemohu mu odpovědět víc, než že to záleží na individuálním posouzení a domluvě. Stejně jako bych se o tom nebavil s Krtečkem, nebudu se tu o tom bavit ani s ním, dokud ho nepoznám osobně (nebo někdo jiný z kompetentních osob).
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Ozzák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 10-2008

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 11:39:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Krtek11: nedá mi to a odpovím ve stejném duchu. Přečetl jsem příspěvky ČKD_H, stejně jako některé Tvoje, a pokud to takhle chceme hodnotit, tak máte máslo na hlavě oba. Neber si to osobně, ale viz. třeba diskuze o autorských právech v bastlení a další perly, co tak pozoruju. Já bych radši pomlčel a zamtel si před vlastním prahem...
Na jeho zdejších příspěvcích nevidím celkem nic závadného (někdo holt asi neví, co je to nářečí, a je pravda, že v těch jihomoravských diskuzích tak mluví běžně).
A i tak, pokud někdo někdy napsal nějakou blbost, budeme ho za to pranýřovat donekonečna, ikdyž se zeptal slušně a normálně? Promiňte, ale pokud udělal někdy nějaký tvrdý prohřešek, měli jste jeho účet zlikvidovat. Jinak mi to příjde celkem ubohé (včetně reakcí Šariho, bohužel)...
Toť můj názor.

MZ: vcelku logický postup

(Příspěvek byl editován uživatelem ozzák.)
DEATH METAL IS NOT DEAD
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1833
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 11:58:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak je možné, že mi na IE7 nefunguje odesílání obrázků a na Mozille to jde? Stránka se vždycky načítá a pak se ukáže, že nejde zobrazit, ale na Firefoxu je vše OK.
Mafia 2 web M. Manson web About me blog
Icq:482-787-172
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 4155
Registrován: 6-2002

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 13:03:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MMM:
Šlo by to popsat podrobněji? Která stránka se nechce zobrazit, formulář pro nahrání obrázku, stránka s nahraným obrázkem?
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1835
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 13:11:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mašinka: odkaz dnes mi nešlo nahrát tohle, včera všechny příspěvky s obrázkama. Nutno dodat, že problém nastane pouze, když odesílám příspěvek s obrázky. Musím taky dodat, že chyba se objeví jen občas.
Přesněji: vložím příspěvek i s obrázky, zadám jméno a heslo a dám poslat a nic, strašně dlouho to načítá a pak to spadne. Formulář pro nahrání obrázku se objeví vždy.
Mafia 2 web M. Manson web About me blog
Icq:482-787-172
Krtek11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 8-2008

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 13:28:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ozzák: Uznávám, že s těmi autorskými právy měl pravdu řemen. Ale myslím, že Hulín tu to trochu přehání. Viz. třeba jistá odpověď na sergeilbc(sory jestli jsem to zkomolil:-)) bohatě k ukázce stačila. Každopádně se tu nemá cenu hádat o (ne)inteligenci některých diskutujících.
Skype:CZkrtek11 ICQ:438187387(krtek11) mail: krtek11@spoluzaci.cz
ČEZ. a.s. Paul Oakenfold´s Fan
Martin_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 602
Registrován: 12-2007
Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 14:31:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám dotaz na odborníky. Tato věta :
<a href="http://spz-rz.webnode.cz/" target="_blank">Regioanalýza krajů J-A-S</a>
...napsaná v editaci profilu do okénka pro podpis se následně v podpisu (viz. dole) objeví takhle doslova celá a samozřejmě "mrtvá". Otázka zní, co dělám blbě a jak ten odkaz oživím - pokud to vůbec jde. (Jako součást příspěffku přitom normálně funguje).
Předem dík za vysvětlení..
<a href="http://spz-rz.webnode.cz/" target="_blank">Regioanalýza krajů J-A-S</a>
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 577
Registrován: 9-2006

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 14:40:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podle mne si do podpisu musíš zapsat tento tvar:
Regioanalýza krajů J-A-S

Nejlepší pomůcka je, když si v editaci příspěvku zadáš do Celé adresy odkazu: http://spz-rz.webnode.cz a do Text v příspěvku: Regioanalýza krajů J-A-S a potom si celý odkaz zapsaný v editaci příspěvku vezmeš do clipboardu a zkopíruješ (vložíš) na příslušné místo v podpisu a bude to vypadat asi takhle podobně:



(Příspěvek byl editován uživatelem feudal.)
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Vše, co jste dosud nenašli, najdete tady ... www.feudal.cz
Martin_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 603
Registrován: 12-2007
Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 17:06:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Super, ještě jednou děkuji
Regioanalýza krajů J-A-S
David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 903
Registrován: 5-2004
Odesláno Neděle, 30. listopadu 2008 - 15:30:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nějak nefunguje /diskuse, zatímco /cgi-bin/discus/discus.pl jede.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 46065
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 30. listopadu 2008 - 16:28:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na jakém prohlížeči?
Mně to akorát před chvílí udělalo tohle:
FF

A to jsem ani neměl otevříno moc oken...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3552
Registrován: 7-2003

Odesláno Neděle, 30. listopadu 2008 - 16:46:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asi pruvan...
Klub RT6N1 - tiskový mluvčí (a držitel zlatého škrtátka)
David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 905
Registrován: 5-2004
Odesláno Neděle, 30. listopadu 2008 - 18:44:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Safari - načte se bílo. Ve FF i Opeře to jede.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4325
Registrován: 9-2005

Odesláno Neděle, 30. listopadu 2008 - 18:45:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tohle je lepší :-):

Jinak se to z diskuse přesměruje na cgi.

(Příspěvek byl editován uživatelem 21272.)
administrator @ mestskadoprava.com
stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové / ČD FOTOGALERIE
>>> TechnoBase.FM - We aRe oNe on-line radio <<<

21272 = Hradečák
David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 906
Registrován: 5-2004
Odesláno Neděle, 30. listopadu 2008 - 21:07:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už to jde.
Housenka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 8-2007

Odesláno Pondělí, 01. prosince 2008 - 08:22:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

já tedy nemám v IE 6.0 žádné ze zde stále popisovaných problémů


(Príspevok bol editovaný uživaťelkou Húsenica.)
od doby, co ubylo negramotných, výrazně přibylo blbců ...
žeru fšecko, jenom blbý kecy ne ...
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2569
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 01. prosince 2008 - 12:33:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

hele, co je to s titulní stránkou k-reportu?:-)
Haf a pac.

Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 46092
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 01. prosince 2008 - 14:57:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už nic. :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 4166
Registrován: 6-2002

Odesláno Pondělí, 01. prosince 2008 - 15:28:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MMM:
Omlouvám se za odmlku. Poprosil bych až to příště nastane o upozornění a nejlépe zkopírování textu příspěvku do mého mailu. Díky.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1864
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 13:49:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mašinka: Nevadí, doma budu v pátek, něco sem hodím a uvidíme :-)
Mafia 2 web M. Manson web About me blog
Icq:482-787-172
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1865
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 19:00:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pročpa dneska odpoledne nesel K-report?
Mafia 2 web M. Manson web About me blog
Icq:482-787-172
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2036
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 19:34:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Viz "Oznámení redakce"
Můj Skype: Vojtik48
Cěštyna nieni moj koňičšek :-O
Co je to table?
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1866
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 19:50:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: jo, ale kdyz sem to jsem psal, tak tam jeste nic nebylo.
Mafia 2 web M. Manson web About me blog
Icq:482-787-172
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1873
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 05. prosince 2008 - 15:56:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mašinka: Máš mail, zas to nešlo
Mafia 2 web M. Manson web About me blog
Icq:482-787-172
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 4180
Registrován: 6-2002

Odesláno Pátek, 05. prosince 2008 - 16:05:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OK, díky. Večer na to mrknu.
Iamgood
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 836
Registrován: 10-2006

Odesláno Sobota, 06. prosince 2008 - 18:44:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já mám návrh/prosbu.

Snad nikomu neunikla vánoční kampaň Vodafone na půl roku internetu v mobilu zdarma. Přiznám se, že s radostí tuto akci využívám, mimo jiné i k častému připojování na diskuzi Káčka.
Zde je ale malá nepříjemnost, nevlastní-li člověk nejmodernější typ mobilu, kam si ještě musí doinstalovat Operu Mini, případně je-li mimo signál EDGE a je nucen používat jen GPRS, pak je použití diskuze frustrující.
Např. při použití základního Vodafone prohlížeče jsou vlákna s hodně příspěvky (jako např toto) rozdělena až na 50 dílků, ty se načítají několik sekund, rekord mám 12minut, než jsem se dopracoval na konec vlákna. :-(

Nešlo by tedy nějak upravit script, aby při zdetekování připojení z mobilu vyslal "očesanou" verzi, např. bez avatarů, podpisů a ikonek u avatarů (jak tam je edit, smazání, bonz atd.).
Přesně tyto tři položky by perfektně zlepšily používání K-reportu. Dík.
To je můj názor na tuto věc. :-)
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4335
Registrován: 9-2005

Odesláno Sobota, 06. prosince 2008 - 18:45:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě tedy tato reklama unikla (do bedny nekoukám). Jinak prý od toho by měla být ta verze do mobilu od uživatele Kalanis, ne? :-)
administrator @ mestskadoprava.com
stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové / ČD FOTOGALERIE
>>> TechnoBase.FM - We aRe oNe on-line radio <<<

21272 = Hradečák
Kalanis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 724
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 07. prosince 2008 - 03:29:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pane Goode, jak myslíte, že jsem lezl sem na k-rep při letní sešlosti tramsekce? No přes to, co mám v podpisu . Jinak mi Železnici mobil neudýchává . (Ale tehdy šlo posílat naštěstí jen přes Infoline.)

Už začínám chápat, jak někteří přišli k mobilnímu internetu a proč je o mou verzi zájem. No potěš. Asi budu chtít po Vodafonu patřičné vysvětlení.
Varování: NADMĚRNÉ UŽÍVÁNÍ FÓRA K-REPORT MŮŽE VYVOLAT ZÁVISLOST!!!!
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
Iamgood
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 838
Registrován: 10-2006

Odesláno Neděle, 07. prosince 2008 - 08:33:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kalanis - vyborne, premava to, ale prase aby se v tom vyznalo. :-) At uz mam svoji Nokii 6300, tam to bezi v poho, ale mam ji v zarucni oprave a od operatora pujcenou 6101 a EDGE na ni nejde.
Tak cest praci.
Posláno z mobilu.

(Příspěvek byl editován uživatelem iamgood.)
To je můj názor na tuto věc. :-)
Housenka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 146
Registrován: 8-2007

Odesláno Neděle, 07. prosince 2008 - 16:04:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nedá mi to, abych nezopakovala svůj návrh | v možném podpisu by měly být povoleny maximálně dva řádky ve standardním a menším písmu | tyhle megaboardy typu MigoŠ jsou opravdu ujetý
.
od doby, co ubylo negramotných, výrazně přibylo blbců ...
žeru fšecko, jenom blbý kecy ne ...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 46145
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 07. prosince 2008 - 22:55:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Obávám se, že tohle systém nenabízí. Takže nezbyde, než to řešit kus od kusu...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Tramvajak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 620
Registrován: 4-2006

Odesláno Pondělí, 08. prosince 2008 - 19:03:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dovoluji si upozornit na autora tohoto příspěvku. Mám jisté tušení, že je to opět starý známý...
Mimochodem, nemohu se zbavit dojmu, že už jsem tady u někoho ten jeho avatar zahlédl.

K těm podpisům: souhlas s Housenkou, někteří uživatelé opravdu svými podpisy naprosto zbytečně roztahují stránku, nechápu, jak se někomu může podařit napsat 6 řádků... což takhle do administrace připsat, že jsou povoleny max. (např.) 2 řádky? Myslím, že efekt by to mohlo mít.

(Příspěvek byl editován uživatelem tramvajak.)
tramvajakovy webové stránky
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4337
Registrován: 9-2005

Odesláno Pondělí, 08. prosince 2008 - 19:27:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ten avatar měl kolega Trolejbusák, ale byl odstraněn kvůli velikosti (240kB). Asi by to chtělo dotyčného dzso upozornit (vlezl do oznámení redakce, stáhl avatar a myslel si, že nás doběhl).
administrator @ mestskadoprava.com
stránka o autobusu Citelis / MHD v Hradci Králové / ČD FOTOGALERIE
>>> TechnoBase.FM - We aRe oNe on-line radio <<<

21272 = Hradečák
Tramvajak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 621
Registrován: 4-2006

Odesláno Pondělí, 08. prosince 2008 - 19:46:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak obavy se vyplnily a náš mladý řidič trolejbusu ze Zlína tomas_miluje_trolejbusy už perlí:
PéEfka, metro


(Příspěvek byl editován uživatelem tramvajak.)
tramvajakovy webové stránky
Wang
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1300
Registrován: 8-2007

Odesláno Pondělí, 08. prosince 2008 - 19:54:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nějak nám rychle expanduje...

Možná proto, že už tuší, co přijde?
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 585
Registrován: 9-2006

Odesláno Pondělí, 08. prosince 2008 - 20:13:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nedaly by se ve vláknu péefek mazat nepatřičné příspěvky, které nemají co dělat s příslušnou obsahovou náplní (včetně toho mého)
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Vše, co jste dosud nenašli, najdete tady ... www.feudal.cz
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 3729
Registrován: 11-2005

Odesláno Pondělí, 08. prosince 2008 - 20:38:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já sem pro, aby v PF 2009 byly jenom přání...
Smazal jsem to...
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - Perla na Zlínce
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 586
Registrován: 9-2006

Odesláno Pondělí, 08. prosince 2008 - 20:59:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Souhlasím s housenkou co se týká podpisů, nějak se ty megaboardy rozmáhají
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Vše, co jste dosud nenašli, najdete tady ... www.feudal.cz
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7946
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 08. prosince 2008 - 21:25:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Souhlasím s Housenkou už jenom proto, že je to Housenka .
Do připravované publikace o závodě ČSAD 609 Prostějov shromažďujeme informace a fotografie týkající se autobusové dopravy v okrese. Pokud i Vy máte zájem přispět, nabídky, prosím, zasílejte buďto formou SMS (prosím volat až po domluvě) na 605840016 nebo na e-mail pod jménem.

Web o prostějovských autobusech
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 46167
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 09. prosince 2008 - 08:12:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

což takhle do administrace připsat, že jsou povoleny max. (např.) 2 řádky? Myslím, že efekt by to mohlo mít.

Kdo nechce, nepochopí a ani si to nepřečte, stejně jako text o třech fotkách.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Housenka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 148
Registrován: 8-2007

Odesláno Úterý, 09. prosince 2008 - 11:43:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

šari : můžeš ještě jednou s gumou do péefek
.
od doby, co ubylo negramotných, výrazně přibylo blbců ...
žeru fšecko, jenom blbý kecy ne ...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 46172
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 09. prosince 2008 - 12:34:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vygumováno.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Wang
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1302
Registrován: 8-2007

Odesláno Úterý, 09. prosince 2008 - 12:45:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Normální člověk pochopí, co znamená PF 2009, ale kvůli méně chápavým jedincům by možná nebylo na škodu dát do záhlaví příslušné komory něco ve smyslu, že tam patří opravdu jen ta PF. Možná by se tak některým "úklidům" dalo předejít.
Housenka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 150
Registrován: 8-2007

Odesláno Pátek, 12. prosince 2008 - 18:09:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tenhle podpis už je snad provokace, ne? a když to tedy nikoho jiného n____e, tak už končím
od doby, co ubylo negramotných, výrazně přibylo blbců ...
žeru fšecko, jenom blbý kecy ne ...
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 403
Registrován: 5-2008

Odesláno Pátek, 12. prosince 2008 - 18:38:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Housenka tebe už všetko vadí Ty už pál dakam do lebo ma z teba porazi!
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100

VDP PFM Trans, a.s, DADO Trans GROUP: www.pfmtrans.wbl.sk, www.mhdbb.tym.sk
"Karosa už neexistuje, ale v našich srdciach zostane stále!"
Housenka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 151
Registrován: 8-2007

Odesláno Pátek, 12. prosince 2008 - 18:58:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

... že už aby to bolo, ty halapirkoš


(Príspevok bol editovaný uživaťelkou Húsenica.)
od doby, co ubylo negramotných, výrazně přibylo blbců ...
žeru fšecko, jenom blbý kecy ne ...
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 404
Registrován: 5-2008

Odesláno Pátek, 12. prosince 2008 - 19:18:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100

VDP PFM Trans, a.s, DADO Trans GROUP: www.pfmtrans.wbl.sk, www.mhdbb.tym.sk
"Karosa už neexistuje, ale v našich srdciach zostane stále!"
Ondrah
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 437
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 12. prosince 2008 - 20:14:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Housenka: s__e a hrozně...podpisy delší jak dva řádky nemůžu vystát
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 46238
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 13. prosince 2008 - 03:12:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, někdy to vypadá dle Housenčina hesla - negramota, blbeček, negramota, blbeček. Jen občas se támhle vzadu najde výjimka a sedí dva blbečci vedle sebe...
S podpisama je to těžký, jakýkoliv opatření se časem míjí účinkem - málokdo už pamatuje, že dřív byly podpisy v parametrech příspěvku, zatímco nyní se zobrazují „vybledle“. I s tím si ale leckteří umí poradit...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 3740
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 13. prosince 2008 - 09:38:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nekteří mají asi problém napsat i tři písmenka...


FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - Perla na Zlínce
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 407
Registrován: 5-2008

Odesláno Sobota, 13. prosince 2008 - 09:47:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: Šak to je celý Domek_bus

(šak má len 9 rokov.. on ešte vyrastie, nebojte)
ICQ: 380-989-951, SKYPE: pfm100

VDP PFM Trans, a.s, DADO Trans GROUP: www.pfmtrans.wbl.sk, www.mhdbb.tym.sk
"Karosa už neexistuje, ale v našich srdciach zostane stále!"
Syverin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 901
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 13. prosince 2008 - 17:48:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Omlouvám se za spam a taky pokud to tady už někde proběhlo, ale tohle je prostě boží a pravda:

Kolik uživatelů diskuzního fóra je zapotřebí k výměně žárovky?
176!
1 uživatel k výměně žárovky a k tomu, aby napsal příspěvek o tom, že vyměnil žárovku.
14 uživatelů na to, aby napsali o podobných zkušenostech o výměně žárovky a o tom, jak různě mohou být žárovky vyměňovány.
7 uživatelů k upozornění na to, jak nebezpečné může vyměňování žárovky být.
1 uživatel k tomu, aby přesunul téma do sekce "Světlo".
2 uživatelé na obhajobu toho, že téma mělo být přesunuto do sekce "Elektrické spotřebiče".
7 uživatelů, aby poukázali na gramatické chyby v příspěvcích, týkajících se předchozích příspěvků o výměně žárovky.
5 uživatelů na flame s těmi, kdo poukazují na gramatické chyby v předchozích příspěvcích.
3 uživatele na nápravu flamů ohledně gramatiky.
5 uživatelů na to, aby se dohadovali, jestli se má říkat "žárovka" nebo "výbojka".
2 uživatele "průmyslové profesionály", kteří budou všechny informovat o tom, že správný termín je "světlo".
15 uživatelů tzv. "vševědů", kteří o sobě budou prohlašovat, že jsou také odborníci z průmyslu a že výraz "žárovka" je naprosto správný.
19 uživatelů na to, aby všechny ostatní informovali o tom, že toto fórum není o žárovkách a ať ostatní laskavě pokračují v diskuzi ve fóru o žárovkách.
11 uživatelů k obraně příspěvků tohoto fóra, kteří budou říkat že všichni používáme žárovky a proto jsou ty příspěvky vlastně relevantní.
36 uživatelů na diskuzi o tom, která z metod výměny žárovky je nejlepší, kde nakoupit nejlepší žárovky, která značka žárovek funguje nejlépe pro jakou techniku výměny a která značka žárovek je nejchybovější.
7 uživatelů ke vkládání příspěvků s odkazy, kde mohou ostatní uživatelé vidět různé druhy žárovek.
4 uživatele, kteří napíšou příspěvky se správnými odkazy.
13 uživatelů, kteří budou odkazovat na všechny příspěvky napsané do současnosti, kompletně je citovat a to včetně všech hlaviček a podpisů a nakonec svého příspěvku přidají "Já taky".
5 uživatelů, kteří budou psát skupině uživatelů, která dlouho nepsala, že nepíšou, protože nemůžou oponovat jejich názorům.
4 uživatelé, kteří budou říkat: "A neřešilo se tady tohle před chvílí?"
13 uživatelů, kteří budou říkat: "Nejdřív hledej, než se tady budeš ptát na něco o žárovkách."
1 uživatel, který se zeptá, jak vyměnit zvonek u kola.
1 uživatel, který byl doposud skrytý a bude reagovat na původní první příspěvek, který byl napsán před půl rokem, takže celý tento cirkus se bude znovu opakovat
You can call me a communist but I've only grown up in a world of peace, co-operation and respect