Subject: Tak tohle je fakt bomba - AŤ ŽIJE JIŘINKA! > > Sbormistr pardubického chlapeckého sboru Bonifantes Jan Míšek odeslal > 29.3. e-mailem na cca 420 adres seriózní pozvánku na premiéru koncertu. > Byla jsem mezi příjemci této pozvánky, spolu s přáteli sboru, rodiči, > sponzory, lidí ze státní správy i samosprávy, novináři atd. Jeden příjemce > odpověděl (bohužel nikoli jen sbormistru Míškovi, ale všem!!) takto: > > > > Zdar Honzo, > normálně bych se ti na to skřehotání vysral, ale dyž tam bude Jiřinka > (bejku doufám, že střízlivá, ne že ji zas naleješ, jak na Broňkovi) tak se > asi vokážu. > Přeji úspěch. Hezký den. > Jiřík > > > > já jsem mu odepsala: > > > > Milý Jiříku, > všichni níže jmenovaní dostali vaši vtipnou odpověď ..... dávejte pozor, > zda kliknete na odpovědět, nebo odpovědět všem!!!! > PS: Doufejte, že se to Jiřinka nedozví, vy "bejku" > > následoval výčet všech příjemců > > > > > > > Po omluvě Jiříka všem 420 adresám, následovaly tyto reakce: > > > > > > Vážený kolego, již dlouho jsem nezaznamenal tak skvělou a veselou příhodu, > která se Vám odesláním textu všem 420 el. Adresám povedla. Smál jsem se až > jsem se za břicho popadal a to právě při představě okamžiku Vámi > zjištěného FO PAUX. > Omluva se přijímá a jen tak dále - je to fakt ze života!!! > Přeji hezký den > Jaroslav Kňava > starosta městského obvodu Pardubice V > Češkova 22 > 530 02 Pardubice > tel: 466 301 270 > > > > Dobrý den, > nebylo by možno pro ostatní rozeslat foto Jiřinky abychom se mohli také > rozhodnout o případné účasti? > S přání hezkého dne > Pavel Simajchl > > > > Děkuji všem a musím říci, že právě dnešní den jsem vzpruhu v podobě této > konverzace potřeboval. Náš Deník uvažuje o reportáži přímo z akce > Marek Hovorka > zástupce šéfredaktora > Deník - Východní Čechy > Kladská 17, Hradec Králové > 495 800 874 > 602 139 106 > marek.hovorka@denik.cz > > > > Vážený pane Míšku, > jako reklamní agentura si Vám tímto dovolujeme upřímně pogratulovat k této > inovativní marketingové strategii, kterou jste s panem Čejkou vymysleli. > Jsme přesvědčeni, že návštěvnost bude rekordní, a nabízíme vytvoření > grafického návrhu odznaku s fotem paní Jiřinky, podle kterého by se > všichni účastníci této komunikace mohli snadno poznat. V případě zájmu se > na nás prosím obraťte. > Vaše > Studio Artefakt > Škroupova 673 > 500 02 Hradec Králové 2 > e-mail: info@stuarte.cz > www.stuarte.cz > tel./fax: 49 521 70 85 > > > > Vážení, > i VUS Pardubice se připojuje k akci "Jiřinka". Rušíme plánované akce a > jedeme na koncert, sjednat spolupráci s Jiřinkou. Nebyla by ale lepší > hokejová aréna? Tam se asi všichni nevejdeme. > S pozdravem Andrea, Milan a Jirka za VUS > > > > Protože přéčinó hromadného odeslání bela chebná elektronka E13 z našeho > podniko Katoda Olomóc, připojuje se k omluvě i naša fabrika a sejdeme se > všici na koncertě s Jiřinkó ) > Tož se majtě > PH > > > > Vzhledem k tomu, že v tomto okamžiku se nám jeví dlouho očekávaný > středeční hokejový zápas Pardubice : Sparta jako slabý odvar ještě ráno > vůbec neočekávaného koncertu, zrušili jsme tímto rezervaci autobusu > směřujícího na Prahu a vyjednáváme s řidičem (který až dodnes neměl o > vážnou hudbu zájem) o změně směru jízdy sborovým voláním: " Na Hradec, > Vávro, na Hradec!" V případě, že budou v autobuse ještě volná místa, > budeme Vás všechny kontaktovat! > S netrpělivým očekáváním zdraví > Viktorinová > P.S. Mohu pozvat i svou tetu Jiřinu ? > > > > Milý Honzíku, > (vidíš, Ty bejku, to mě nikdy nenapadlo!), velmi děkuji za úchvatné > pozvání a to si teda piš, že tam bude nejspíš celá Unie českých pěveckých > sborů!! S heslem "ať žije Jiřinka" a přáním dobré noci > Libor Sládek > > > > Ahoj všichni, na středeční koncert to zatím nevypadalo, ale po včerejšku > mám jasno i já!!!!!!!!!! > Už se nemohu dočkat, pozdravuj Jiřinku. > PSoufám,že se tam všichni vejdeme!!!!!!!! > S pozdravem vašek malý Vlčkovice > > > > > > > Musím říct, že jsem se po prvním šokovaném přečtení odpovědi pana Jiříka > už fakt jen dobře bavila a nakonec mi ho bylo i líto. Kdyby mi to někdo > vyprávěl, myslela bych že kecá. > Čauky a hezký víkend > Hana Vozábová > > ------------------------------------------