K-report
 

Microsoft Flight Simulator  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Hry a simulátory » Microsoft Flight Simulator « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv 30. března 2008Miki960 30-03-08  13:34
Archiv 26. července 2008Maintt60 26-07-08  11:15
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Pilot 1
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.254.83
Odesláno Neděle, 27. července 2008 - 12:34:04    Odkaz na tento příspěvek  

Chtěl bych se zeptat vrtulník MIL MI-2 asi není do FS 2002 vím jen že je do 2004 a ještě všemu placený ale pokud ho někdo máte do 2002 byl vděčný kdybyste mě ho poslali vstros@seznam.cz nebo centrum.cz díky
Nexion
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 464
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 27. července 2008 - 22:38:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pilot 1: na Avsimu je. Tak se tam zaregistruj a můžeš si stáhnout.
Dnes jsem letěl do Burgasu a zpět. Takže zde máte pár foteček.


Solaris Trollino 12AC III
NXSolaris.ic.cz web o MHD v Chomutově a Jirkově, Solaris Trollino.
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 828
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 28. července 2008 - 00:16:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nexion: letiš multiplayer?
Veliteľstvo Vzdušných Síl OS SR

SKYes má novú stránku , klikni
Nexion
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 465
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 28. července 2008 - 09:45:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Maintt: Ne, mám tam balíček Traffic.. Moc šikovná věcička. Ruzyň plná letadel, furt něco odlétá a přistává, jako skutečnej provoz.

(Příspěvek byl editován uživatelem nexion.)
Solaris Trollino 12AC III
NXSolaris.ic.cz web o MHD v Chomutově a Jirkově, Solaris Trollino.
Pilot 1
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.254.83
Odesláno Pondělí, 28. července 2008 - 17:33:17    Odkaz na tento příspěvek  

Na Avsimu jsem se pokoušel zaregistrovat snad 1000 krát a nikdy se nepovedlo. Jó kdyby se našel někdo kdo by mě to odtamtud stáhl a poslal a ještě by mě k Milu stáhnul AN 24 tak bych mu byl vděčen ale takové štěstí asi mít nebudu
Knyta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 1-2006
Odesláno Pondělí, 28. července 2008 - 18:23:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak sem dávám také pár foteček z FS - nejvíc jich je s Air Europou, jelikož za ně momentálně létám http://my.flightmemory.com/vbbr )




Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 830
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 28. července 2008 - 22:52:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

krááááááásne fotky knyta, vedel by si mi poradiť ohľadom niečoho? mám problém s klapkamy u PMDG
Veliteľstvo Vzdušných Síl OS SR

SKYes má novú stránku , klikni
Knyta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 1-2006
Odesláno Pondělí, 28. července 2008 - 23:09:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Maintt: díky! bude-li to v mých silách, poradím ;-) (ovšem PMDG někdy prostě zlobí...mně nedávno začalo blbout FMC a přestalo vypočítavat V1-V2-V3...pomohl až reinstall )
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 832
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 29. července 2008 - 18:00:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

proste , keď nastavim HDg a potom FMC tak FMC piše HDG error, proste piše že zle HDG , pritom všetko robim podľa postupu, žeby na to trebalo update?

a tie klapky , keĎ pred pristavanim zmenšujem rychlosť tak nastavujem aj klapky 1,2,3-250Knots
10-210Knots
15-200Knots a ďalej..... no proste keď dosiahnem rychlosť 160 a klapky su na 40 tak niekedy ide pekne ale niekedy skoro spadne- vyvolany stav STALL. neviem kde je chyba .
Veliteľstvo Vzdušných Síl OS SR

SKYes má novú stránku , klikni
Knyta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 1-2006
Odesláno Úterý, 29. července 2008 - 18:58:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

no, k tomu FMC - někdy je to opravdu zralé na reinstall, nicméně tu hlášku, co mi tu popisuješ, mi FMC občas hlásí také, a to v případech, kdy první bod po odletovém letišti na FMC je právě ve velmi malé vzdálenosti od toho letiště, a nestihnu ho proletět dle FMC - v FS má asi protnutí toho prvního bodu větší toleranci než FMC a virtuální řídící mě tedy žene k tomu dalšímu bodu, avšak dle FMC jsem ho neproletěl a nutí mne se k němu vrátit. V tom případě pak, když chci zaponout vertikálního autopilota, mi to napíše "Not in intercept hdg" a pustit nejde. Pak je potřeba ten první bod z FMC vymazat..máš na mysli tento problém, nebo to píše v jinou dobu letu než po vzletu?

ke klapkam: já přistávám tak, že při zahájení klesání kelsám rychlostí maximálně do 315 uzlů, pod 10000ft dodržuji rychlost 250 uzlů a méně - když jsem navektorován na ILS, zpravidla vysouvám klapky na 1 a snižuji rychlost na cca 200 (záleží na okolním provozu, když je něco předemnou, snižuji ještě více rychlost), po usazení postupně snížím rychlost na 150, vysouvám klapky na cca 15, když začnu dle ILS sestupovat, postupně vysouvám klapky na víc, při povolení k přistání vysouvám podvozek, nastavuji rychlost přistání kterou mi vypočetlo FMC (cca 130-140uzlů) a dávám klapky na maximum....možná ty klapky vysouváš moc brzo, alespoň osmikilo mi zpomaluje docela účinně, aniž bych musel vysouvat klapky na vysoké hodnoty...takže cca 1,5-200knots, 15-150, více-až po vysunutí podvozků a zpomalení na minimum...
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 834
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 29. července 2008 - 19:03:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"Not in intercept hdg"- ano je to ono. No už budem vedieť čo ´dalej. ale diky moc i tak
Veliteľstvo Vzdušných Síl OS SR

SKYes má novú stránku , klikni
Miki9
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 58
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 29. července 2008 - 21:20:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zde ke stažení TU-144.
Zde ke stažebí MIG-29(Musíte zase chvíli počkat než se to začne stahovat)
A zde ke stažení AN225(zase musíte chvíli počkat)
WEBY:Radek-piano
TVLukara
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 843
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 01. srpna 2008 - 15:45:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

na stránke aktuálne lety , platné pre rok 2008- pravidelné
http://skyes.yw.sk/letenky.html

(Příspěvek byl editován uživatelem maintt.)
Veliteľstvo Vzdušných Síl OS SR

SKYes má novú stránku , klikni
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 845
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 04. srpna 2008 - 00:19:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prinášame Vám prezentačné video našej spoločnosti:http://www.youtube.com/watch?v=tD8h28fpY_k

od 13:00 bude na našej stránke aktualizácia letov Leto 2008 August.

Pár fotiek :

Veliteľstvo Vzdušných Síl OS SR

SKYes má novú stránku , klikni
Jirka93
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 1-2007

Odesláno Středa, 06. srpna 2008 - 21:55:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chci se zeptat. Mám hru FS 2002, jak tam nastavim, aby se mi po příletu otevřely dveře pro cestující, popř přijely schody? Díky moc
Knyta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 1-2006
Odesláno Středa, 06. srpna 2008 - 23:42:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirka93: já v FS2004 otevírám dveře pomocí SHIFT+E (pro FS2002 by to mělo být stejně), co se týče schodů, tak nevím, zda pro FS2002 vůbec existují. Pro FS2004 jsou to pak různé addony, např. AES od Aerosoftu...
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 850
Registrován: 4-2007

Odesláno Čtvrtek, 07. srpna 2008 - 02:44:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

SKYes má nový prírastok!
Spoločnosť SKYes Intenational Road and Air Transport
už vyše mesiaca uvažovala o kúpe nových lietadiel, ktoré by mohli vykonávať dlhšie lety ako nové Boeingy B737-700NG, ktoré sú zaradené na pravidelných linkách štánych a medzištátnych letoch.
Spoločnosť SKYes Intenational Road and Air Transport dosiahla vysoký nárast v počte prepravených pasažierov za mesiac Júl-August nie len na štátnych letoch či len dovolenkových ale tak isto aj na pravidelných linkách. Hoc kapacita jedného Boeingu B737-700 je 149 pasažierov, pociťujeme nedostatky voči počtom, ktoré by sa tým mohli zvýšiť. Najvyhovujúcejšou ponukou je nákup lietadiel Airbus A320 od Francuzskeho výrobcu. Spoločnosť SKYes už objednala 7 kusov lietadiel typu A320. Včerajším dňom bolo dodané prvé lietadlo Airbus A320, dnes už premávalo na pravidelnej linke Košice-Dublin.
Bolo aj krízové obdobie
Posledné dva týždne spoločnosť SKYes podpísala zmluvu s Austrian Arrows o poskytovaní lietadiel na lety Košice-Dublin, Košice-London-Luton a Košice-Split. Dôvodom bola vysoká obsadenosť na linkách a kompletná flotila 15 boeingov nepostačovala na pokrytie letov. Aby sme mohli poskytnúť všetky lety a to bez problémov, museli sme teda požiadať inú spoločnosť o zapožičaní lietadiel.
Ktoré lety budu vykonávané lietadlami A320?
Toto leto je isté, že A320tky budú na dovolenkových letoch a tak isto na pravidelnej rozširenej linke Košice-Praha. Za posledné dva týždne padol rekord! Počet prepravených pasažierov narástol až o 34% čo je viac ako tretina dosiaľ prepravených! Uvidíme ako sa bude dariť novým lietadlám a čoskoro budeme teda môcť odstúpiť od zmluvy s Austrian Arrows.


(Příspěvek byl editován uživatelem maintt.)
Veliteľstvo Vzdušných Síl OS SR

SKYes má novú stránku , klikni
pilot 1-1
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.254.83
Odesláno Čtvrtek, 07. srpna 2008 - 15:11:29    Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem se tu nakonec se vší nechutí a s mrazením v zádech zaregistroval nechápu smysl těchto trapných a nemyslných registrací co je komu do toho jak se jmenuju atd. Ani nevím komu že ty informace dávám fakt skvělý bud se zaregistruj nebo smůla-přístup řeznického psa fakt mě to drtí řekl bych že provozovateli nebo provozovatelům nic neříká soukromí a anonimita ale takovýh stránek je fůra kde bez registrace nic neuděláš rozčiluje to zdržuje to a nemá to za mák smyslu !!!
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1355
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 07. srpna 2008 - 15:14:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A proč je to psáno do tohoto tématu?
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Nexion
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 482
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 07. srpna 2008 - 18:50:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nex Airlines se mění na Axion Air.
A s novým názvem i nové logo a letadla. Náš Airbus A318 zůstavá, dále máme nový Airbus A320. A také na 6 měsíců pronajatý Boeing 737-800. A budeme létat na pravidelnách linkách po Evropě. Jako každá nízkonákladová společnost budeme mít nízké ceny.

Solaris Trollino 12AC III
NXSolaris.ic.cz web o MHD v Chomutově a Jirkově, Solaris Trollino.
Castrosua City-Versus
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 853
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 08. srpna 2008 - 23:45:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stačia A320? Je v pláne niečo čerstvejšie?
Áno, keďže za deň je vykonávaných 14 letov (ak počítame že jeden let je tam a päť) a lety sú vykonávané 2x denne to znamená že airbusy postačia len tak tak. Francúzska spoločnosť nedodá 7 kusov ale iba 3kusy čo znamená že do čísla 28 nám bude chýbať ešte 10 takže musíme dokúpiť ešte 10 lietadiel postupom času. Od nemenovanej americkej spoločnosti sme odkúpili 5 boeingov 757. Včera v noci doletel prvý a dnes už sa promenádoval v novom obleku s logom spoločnosti SKYes.
Oplatí sa kupovať B757dmičky?
Pre nás ako pre prepravcu je to omnoho výhodnejšia kúpa. Nie len že lietadlá dokážu vyvolať vysokú rýchlosť, no počet miest priam prekvitá a vyhovuje pre medzištátne lety.
zajtra očakávame ďalšie 2 boeingy a tak isto aj v nedeľu.
nepostačili by predsa tie 3 Airbusy A320?
Nie, ich kapacita sa podobne rovná B737dmičkám ale B757 majú oveľa lepšie výhody. Tak sa nemusí vykonávať na jednej linke viac letov ako 2, pretože b757- viac miest- viac cestujúcich.
Kde stretnem lietadlo B757 vašej spoločnosti?
To sa ešte uvidí ale zatiaľ najvýťaženejšie linky sú Košice-Dublin, Bratislava-Split, Košice-Burgas a Bratislava-London/Luton.
Veliteľstvo Vzdušných Síl OS SR

SKYes má novú stránku , klikni
Marda4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 7-2008
Odesláno Sobota, 09. srpna 2008 - 10:28:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdarec lidi, měl by takový dotaz ohleně FS 2004: když jsem si stáhl jsem si letiště Praha Ruzyně tak mi tam nevím jak mám udělet aby mi přijel prsz pro cestující, nebo cisterna s palivema vozy pro zavazadla. Tohle mi nefungue ani na jiných letištích. Díky za odpověď.
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 855
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 10. srpna 2008 - 16:10:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marda4: na to potrebuješ doplnok.

Konečne to máme pod kontrolou!
Dnes ráno o 9:00 sme prevzali 2 lietadlá Boeing B757-200 odkúpených od nemenovanej Americkej spoločnosti. Prvé lietadlo, ktoré už premáva a dostalo už aj nový náter priletelo na pražské letisko Ruzině kde následne dostalo aj náter spoločnosti, na druhý deň už bolo nasadené na linku Praha-Košice(len dostatočne). Neskôr očakávame ďalšie 2 lietadlá zajtra ráno tak isto na pražskom letisku kde obdržia náter spoločnosti.
Konečne sa nám tým podarilo aspoň kúsok vylepšiť prepravu a zaistiť väčší počet letov. Síce ešte je potrebných 5 lietadiel, no na tie by sme si ešte chceli počkať.

Veliteľstvo Vzdušných Síl OS SR

SKYes má novú stránku , klikni
Marda4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 7-2008
Odesláno Pondělí, 11. srpna 2008 - 09:07:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A dají se ty doplňky někde stáhnout?
Marda4
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 7-2008
Odesláno Pondělí, 11. srpna 2008 - 10:17:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Máte prosím někdo manuál v češtiněpro FS 2004, nebo víte kde ho stáhnou. Jest-li ho někdo má ať mi prosím pošle na marda4@seznam.cz Díky moc.
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 856
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 11. srpna 2008 - 18:01:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novým náterom sa môžu pýšiť aj posledné 4 Boeingy-757-200. Situácia sa omnoho vylepšila, postačujúci počet miest pomohol pri meškaní letov ale tak isto priniesov i väčší zisk. Dnes v Košiciach bola možnosť vídať B757-200 SKYes International.



Veliteľstvo Vzdušných Síl OS SR

SKYes má novú stránku , klikni
Nexion
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 489
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 13. srpna 2008 - 12:57:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Maintt: Ty asi nevíš že má krachnout většina nízkonákladovek? Předpověděl to EasyJet. To abych ty vydělané eura schovával na horší časy.
Dnes jsem začali pravidelně létat do 4 destinací: Stavanger, Bukurešť, Tallinn a Řím. Právě dnes proběhl zahajovací let do Stavangeru. Až na bouřku a turbulence krasný, let.


(Příspěvek byl editován uživatelem nexion.)
NXSolaris.ic.cz web o MHD v Chomutově a Jirkově, Solaris Trollino.
Castrosua City-Versus
Mám málo přátel, ale za to opravdových, ale většina lidí mě nenavidí.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 44094
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 13. srpna 2008 - 15:19:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Požadované téma je založeno:
Virtuální DP - Microsoft Flight Simulator
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 8-2008
Odesláno Neděle, 28. září 2008 - 11:46:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dá se MSFS někde stáhnout?
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3385
Registrován: 7-2003

Odesláno Neděle, 28. září 2008 - 13:06:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koupit
Jenom zadnou akci s kindermafii.
Loučkař
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 6-2008

Odesláno Neděle, 28. září 2008 - 15:36:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nexion: Jaký je to MFS? 2004?
www.vdploucky.wgz.cz vdploucky@gmail.com
Pilot_1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 8-2008
Odesláno Neděle, 28. září 2008 - 18:07:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevěděl by tu někdo jak se startuje MIL 2 od Nemteh design ? A potřeboval bych to hodně podrobně od A do Z díky moc
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 8-2008
Odesláno Pondělí, 29. září 2008 - 12:29:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pvvs:

A nevíš přibližně za kolik Kč?
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3386
Registrován: 7-2003

Odesláno Pondělí, 29. září 2008 - 12:43:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://chcihry.cz/index.php?k=6&uid=ln00zew5
Jenom zadnou akci s kindermafii.
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 8-2008
Odesláno Pondělí, 29. září 2008 - 18:25:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pvvs:

Díky za odkaz
Loučkař
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 75
Registrován: 6-2008

Odesláno Pondělí, 29. září 2008 - 19:15:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo sem v MFS novej, mám 2004 učím se létat:-)
Mám pár otázek:
1.V čem múžu změnit nátěr/přidat logo na letadlo?
2. Poradíte nějaké stránky na addony?(avsim.com,flightsim.cz-znám)
www.vdploucky.wgz.cz vdploucky@gmail.com
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 944
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 01. října 2008 - 14:40:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://www.captainsim.com/
http://www.precisionmanuals.com/
na zvyšok si odpovieš sám čo sa týka týchto modelov.
Veliteľstvo Vzdušných Síl OS SR

SKYes má novú stránku , klikni
radek44
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.176.133.77
Odesláno Sobota, 04. října 2008 - 17:13:01    Odkaz na tento příspěvek  

Mám tokový dotaz jak se ve fs 2004 otevírají dveře u letadla a jak se přivolávají vozy na odbavení letadel
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 140
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 04. října 2008 - 18:24:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

radek44: Dveře Shiift+E, vozy myslím že ve FS9 nejdou
ČSAD Březiněves-VÁŠ SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE.
Projekt PID odkaz
Moje fotky
Jsem pokročilý "Vbusák", dělám reskiny na zakázku.
Kontaktujte mne na rob95@seznam.cz
Pokerna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 865
Registrován: 7-2007

Odesláno Sobota, 04. října 2008 - 18:54:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Knyta: Jaky je to konkrétně simulátor??? z obrázků v příspěvku č.46
xxx 037-x FOREVER;-)
Douglas DC11
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.232.252
Odesláno Úterý, 07. října 2008 - 19:02:47    Odkaz na tento příspěvek  

zdravíčko jak to udělat když mi model letadla i zvuky jdou bezva ale cokpit nejde? mám FSX deluxe prosím poradte děkuju
Concorde
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 142
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 07. října 2008 - 19:18:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Douglas DC11: Pokud máš letadla určená pro FS9,tak to hra nedokáže překonvertovat. Ale taky se může stát,že model nemá panel. Zkus vyhledat na stránkách,kde jsi stáhnul to letadlo,najít i PANEL do příslušného typu

ČSAD Březiněves-VÁŠ SPOLEHLIVÝ DOPRAVCE.
Projekt PID odkaz
Moje fotky
Jsem pokročilý "Vbusák", dělám reskiny na zakázku.
Kontaktujte mne na rob95@seznam.cz
Douglas DC11
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.232.252
Odesláno Úterý, 07. října 2008 - 19:57:25    Odkaz na tento příspěvek  

ty letdla jsou určená přesně pro FSX a třeba u DC11 píšou že má panel z 737 800 kerá je ze základu hry a nezobrazí se nebo u 737 400 tam píšou že má vlastní panel a taky se nezobrazí
Radimbeza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 10-2008
Odesláno Pondělí, 27. října 2008 - 20:11:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak se dají přivolat k letadlu schody, děkuji za odpověď.
Radimbeza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 10-2008
Odesláno Úterý, 28. října 2008 - 09:51:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo ještě je to MFS 2004,
zapomněl jsem to tam napsat :-)
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 85
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 28. října 2008 - 18:04:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já vám přímo závidím že máte MSFS - nemůžu ho nikde sehnat...
JZD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.103.228.58
Odesláno Úterý, 28. října 2008 - 22:40:58    Odkaz na tento příspěvek  

Marek3: já to sehnal tady http://www.cybex.cz/Software-Hry/Hry-Herni-konzole/PC-DVD/Simulat ory/Letecke/kategorie=14900/
Radimbeza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 10-2008
Odesláno Středa, 29. října 2008 - 15:43:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Anebo na www.highinthesky.cz v e-shopu letecké simulátory je tam toho spousta.
Klimi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 197
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 03. listopadu 2008 - 21:14:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím. Chci se zeptat,kde bych našel nějaký návod v češtině, jak lítat v MFS X ? Hlavně prostě návod na přiblížení a přistání(pomocí autopilota) s velkýma cestovníma letadlama.Díky moc
Klimi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 199
Registrován: 12-2006

Odesláno Úterý, 04. listopadu 2008 - 21:14:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A ještě bych potřeboval radu, jak si přeskinuju svoje vlastní letadla. Díky
Maintt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 978
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 04. listopadu 2008 - 21:57:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://www.youtube.com/watch?v=eSdAXrhDXY0
v 20tej sekunde ja niečo čo ste už videli
Veliteľstvo Vzdušných Síl OS SR

SKYes má novú stránku , klikni
rcprague
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.68.76.78
Odesláno Úterý, 18. listopadu 2008 - 22:44:10    Odkaz na tento příspěvek  

Prosím o radu,
při instalaci MSFSx se mi to u konce instalace druhého DVD hodí následující dvě chyby a instalace se nezdaří.

OS MS Vista, 2GB, 2GHz
Mám nainstalováno MSFS2002, u kterého mi po pokusu o instalaci MSFSx zmizelo uživatelské nastavení kláves. zkratek a ovládání joysticku a vymazal se palubní deník.
Díky
Vbustymcz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 146
Registrován: 5-2007

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2008 - 22:11:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prosim o pomoc hledam nejaka letadlo do Flight Simulator X od firmy CSA.Dekuji moc
ICQ:396-973-495
ETS=MANY=Documents\Euro Truck Simulator\save\cislo savu .Konkretne je to subor game.sii. Otvorte ho napr v text dokumente a najdite polozku
money_account: sem napiste lubovolnu sumu ktoru chcete mat na svojom ucte v hre.
Ncis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 9-2008
Odesláno Středa, 31. prosince 2008 - 13:31:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

kto mi poradi kupil som si mfs 2004 a ked stojim pri terminale pri tom nastupnom moste tak ako ma odtial vycuvat
Nexion
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 550
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 31. prosince 2008 - 13:45:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ncis: povol parkovací brzdu a pak SHIFT + P a letadlo začne "couvat" tou samou zkratkou i zastaví.
Kaikki kaunis päättyy. Toivon vain, että yksi takaisin Suomessa, koin jälleen kauneuden.
FINNAIR

Ncis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 9-2008
Odesláno Středa, 31. prosince 2008 - 21:11:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nexion: diky a este ma jednu otazku ako mam ist po taxiway viem ist rovno ale neviem zabocit nemam este joystick