K-report
 

Archiv do 11. září 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Hry a simulátory » Staničář » Archiv do 11. září 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Tutti242
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 8-2008
Odesláno Pondělí, 25. srpna 2008 - 18:03:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

stanica Otrokovice, viacero Lv vlakov z depa, resp. Vleč vlakov z vlečky Toma, čísla bohužial neviem, zajtra pozriem presne čísla
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 948
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 25. srpna 2008 - 18:13:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

když se ti vlak nabízí, je tam zkratka odkud. V plánku si najdi kde to je. Můžeš dát myš nad kolej, kde by se vlak měl objevit a dej F1 - vidíš, zda tam je. Pak ho přijmeš, zmizí z tabule - postav mu posunovou cestu - přijede. Pozor - jak zde již někdo psal, někde je nejdříve potřeba přestavět výhybky, jinak se ti po přijmutí rozjede a jede jinam než chceš..... Zkoušej, přijdeš na to....
Tutti242
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 8-2008
Odesláno Pondělí, 25. srpna 2008 - 20:20:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zajtra odskúšam tento postup,
dúfam,že už to bude o.k.
zatial dík za vašu help
Tutti242
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 8-2008
Odesláno Pondělí, 25. srpna 2008 - 20:30:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ešte mám jeden dotaz,
do Otrokovic mi prišiel na 10.koľaj vlak 60168, ktorý tam končí, následne som ho prečísloval na 60169 a mal odísť na smer Ma, tak som ho zmenil na posun a chcel som ho dostať na 3.koľaj, ale posun sa ani nepohol,
nebolo to kvôli tomu, že som tam nechal vlakovú 181, s ktoru to prišlo do Otrokovic?
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1481
Registrován: 2-2007

Odesláno Pondělí, 25. srpna 2008 - 20:52:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Předně: v Otrokovicích nedoporučuji moc poslouchat určení na kolej, je to dost zmatečné. I v reálu občas stojí manipulující náklad na 4. koleji.
Při posunu je úplně jedno jakou mašinou se to táhne.
Tento vlak většinou posílám rovnou na 3. kolej, změním na posun, odjedu s 181 do šturcu (disp.), napojím 742 a jede se. Na 5. koleji mi stojí opačný vlak, z Ma do Pv, tím omezím zbytečný posuny po nádraží.

A teď se zeptám já: mám R700 z SM do Pv. Přijede do Hulína, odjezd má 4:40, příjezd cca 4:37. Ale místo aby v Hu vyčkal do času odjezdu tak po minutě odjíždí, tudíž bourá sled vlaků před sebou. A dělají to všechny vlaky, tento beru jako příklad. Čím to může být? Blbě se s tím hraje....
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 949
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 25. srpna 2008 - 21:00:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zřejmě je vypravován postavením odjezdového návěstidla....... :-) Takže stavět až v čase odjezdu....
Tutti242
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 8-2008
Odesláno Pondělí, 25. srpna 2008 - 21:06:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to vojtik: a mne sa ten posun vôbec nerozbehne, keď som skúšal a odvesil 181 a dal posun, tak odišla, vrátil som ju naspäť, privesil na vozne, postavil posunovú cestu a nič

ja som sa zatial dostal len ku R202, ale ten mi odchádzal zo staníc, kde stál podľa grafikonu
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 950
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 25. srpna 2008 - 21:48:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a máš ten vlak jako posun? nesmí mít číslo - když ti přijede, zmáčkni F11
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1482
Registrován: 2-2007

Odesláno Pondělí, 25. srpna 2008 - 22:12:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono se to lehko řekne, ale opravdu nejde řídit celou oblast Přerov-sever a ještě hlídat kde mám postavit jaký návěstidlo
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1200
Registrován: 11-2002
Odesláno Pondělí, 25. srpna 2008 - 22:44:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tutti:
...následne som ho prečísloval na 60169 a mal odísť na smer Ma, tak som ho zmenil na posun a chcel som ho dostať na 3.koľaj, ale posun sa ani nepohol...
Souprava se nepohne před svým odjezdovým časem. Výchozí vlak zaveďte až v okamžiku, kdy jej máte na odjezdové koleji pohotový k odjezdu. (Takže nejdřív přestavit, pak přečíslovat).

Btw. praktická rada:
Pokročilejší júzr :-) - pokud potřebuje nouzově hasit špatné předchozí kroky - si skoro vždycky nějak poradí vhodnou manipulací pomocí F11/F12, F8/F9, a směrovým otáčením (F5 nebo "Otoč" z kontextového menu jednotlivých posunových dílů).
Konkrétně Tuttiho situace - když už se do ní dostane - by měla jít oblafnout opakovanými změnami vlak/posun (F11/F12, mezi jednotlivými změnami ponechat časovou rezervu) - 1) zavedu vlak, ten se chytne koleje (třeba 10/Ot) a čeká na zadaný odjezdový čas, 2) změním na posun (F11) a stále čeká, 3) znovu změním na vlak (F12), nechám projet po koleji (otoč, otoč), vlak by se měl "pustit" koleje a zmizí mu odjezdový čas (příp. naskočí odjezd až z další stanice), 4) změním na posun a přestavím, 5) změním na vlak (F12), 6) v pragotronu už se ovšem nebude objevovat odjezdový čas z otrokovic (už je jakoby projetý), takže se nechytne koleje 3/Ot a proto si musím sám hlídat čas odjezdu a stavět mu až v čase odjezdu, jinak by se rozjel předčasně.
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1202
Registrován: 11-2002
Odesláno Pondělí, 25. srpna 2008 - 23:33:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik:
...mám R700 z SM do Pv. Přijede do Hulína, odjezd má 4:40, příjezd cca 4:37. Ale místo aby v Hu vyčkal do času odjezdu tak po minutě odjíždí... A dělají to všechny vlaky...

Ostatní nemají problém, v grafikonu ani v kolejišti v tomto případě chyba není (což by se samozřejmě mohlo stát, ale pro jistotu jsem to překontroloval a kde nic - tu nic ), takže to vidím na omyl mezi židlí a klávesnicí :-) .

Doplňující dotaz: Co se u zmíněného vlaku zobrazuje v Pragotronu? (Jde mi hlavně o stanici a odjezdový čas, který ti to zobrazuje).

Mimochodem - na nekonkrétní popis se nedá nijak reagovat. Nestačí říct "jel jsem a blbne to". Pokud čekáš odpověď, zkus prosím uvádět podrobnější údaje typu "provedl jsem to a to, stalo se tohle, předcházelo tomu něco, zkoušel jsem opakovaně, projevuje se to jenom když, posílám screen". S tím už se dá pracovat, ostatně většinou by tě to dovedlo k nějakému vlastnímu poznatku, na který si pak umíš i sám odpovědět. Jak sám říkáš - metodou pokus/omyl jsme začínali asi všichni.
A pro nově příchozí hráče, kteří si nejsou zcela jistí: Podle charakteru domnělé závady je někdy při jejím popisu velmi užitečné připojit i info o používané verzi Staničáře/databáze vozů/příp. frameworks, apod. Tím už se taky podařilo vyjasnit hodně "chyb".
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1486
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 26. srpna 2008 - 08:50:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rozehrál jsem simulaci CDP Přerov-sever ráno, přijmul Sv4290, vjzed do obvodu oblasti 3:38, příjezd do SM 4:02. Zde jsem provedl objetí soupravy, přečísloval na R700, odjezd SM 4:18. V tento odjezdový čas se vlak skutečně rozjel, ale po příjezdu do Ot cca 4:27 na Pragotronu se po chvilce (minuta?) přeblikl čas odjezdu na Hua vlak odjel s minutovým náskokem.

Po příjezdu do Hu v 4:36 či tak nějak po zastavení na koleji 2 se opět v Pragotrnu přeblikl čas odjezdu, a jelikož již nebyla v trase vlaku žádná další stanice kde zastavuje tak se rozjel s 3 minutovým náskokem směr Přerov.

Na PRagotronu byl uveden normálně odjezdový čas ze stanice Hulín, ovšem bez "blokování" (červené číslo zmizelo).

Dělají mi to všechny vlaky, od Os po náklady.

A mám podezření že jenom po změně dne-dohraji v simulaci pondělí, půlnoc, nastává simulační úterý a bum-blokování blbne.
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1203
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 26. srpna 2008 - 09:26:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik:
No vidíš, to je jiná. Problémy v následujícím dni (po půlnocí) mají bohužel i ostatní (už jsme to někde probírali). S tím se bohužel momentálně nedá nic dělat , tady by pomohl jedině programátor.
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1204
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 26. srpna 2008 - 09:29:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

(A za předchozí židli-klávesnici se omlouvám ).
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1488
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 26. srpna 2008 - 09:56:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aha, tak to jsem nejspíš přehlídl.

A omlouvat se nemusíš, jak je vidět, stačilo pouze pořádně vysvětlit problém.
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
deff
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.9.129
Odesláno Úterý, 26. srpna 2008 - 10:22:49    Odkaz na tento příspěvek  

to Vojtik, Balik : Na tohle už jsem upozorňoval na Mantisu, že po přechodu dne se vlaky začínají chovat divně. A to konkrétně, když si najedete F1 na info o vlaku další dny simulace, pořád je tam den odjezdu ten první, kdy jste simulaci rozehráli. Tím pádem vlak odjíždí hned po minutě proto, protože si simulátor myslí, že jede o den opožděn, tak proč by ho držel až do času odjezdu ? Vlaky které zpozdíme v simulaci taky ve stanicích čekají jen na nástup/výstup protože čas odjezdu už minul. V minulosti k tomu ještě zamrzali soupravy, to si určitě vzpomínáte, ale Balik má pravdu, tohle skutečně vyřeší jen programátor.
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1489
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 26. srpna 2008 - 10:28:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zamrzání souprav vyřešil nejnovější patch, aspoň mě se po půlnoci všechno hýbe (někdy až moc :-))
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1491
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 26. srpna 2008 - 12:24:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jde stáhnout doz_Blatno jinde než zde v diskusi v archivu?
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1205
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 26. srpna 2008 - 16:40:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik, deff,
... problémy s předčasnými odjezdy v následujícím dni (po půlnocí) ...

Ještě mě napadá, že nouzově by asi pomohla změna systémového času v OS.
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1206
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 26. srpna 2008 - 16:41:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Blatno jinde vywebeno není (z důvodu mé lenosti ).
Tutti242
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 8-2008
Odesláno Úterý, 26. srpna 2008 - 19:36:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dík všetkým za včerajšie rady, už tie Lv a vleč vlaky idú, ale mám ďalší problém - v SM mi nejde postaviť posunová cesta z vlečky Col do koľaj 3v (inam to asi nejde), hodí sa to do zásobníka a ostane tak, skúšal som všetky možné polohy výhybiek a nič, čo s tým?

a aby som len stále niečo nepýtal, ak by niekto zháňal nakreslené plány staníc ČD, napíšte čo by kto chcel
Aleš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 142
Registrován: 9-2005

Odesláno Úterý, 26. srpna 2008 - 20:07:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím,
vytvořil jsem si v Builderu vlastní stanici. Parkrát jsem zkoušel jak to jezdí, ještě jsem dodělal pár vylepšení a potom už jsem to nerozeběh. Při pokusu postavit jakoukoliv cestu to hodí takovou hlášku:

A tady jsou v txt ty rozvinuté podrobnnosti:
text/plain
chyba_podrobnosti.txt (5.3 k)

Při těch posledních úpravách v builderu jsem svázal dvě návěstidla (klávesa T) přejmenovával některé koleje na /MK nebo 1/(název) apod.
Předem dík za pomoc a rady. :-)

(Příspěvek byl editován uživatelem Aleš.)
www.vlaky-kuna.ic.cz
ICQ:308291241
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1493
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 26. srpna 2008 - 20:09:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Před přijetím vlečkového vlaku z vl. Colorlak je potřeba přehodit výhybku 7-B1b/MK tak aby vedle na kolej 3v. Po přijetí vlaku tento sám projede na konec koleje 3v, přehodit výhybku nazpět a sunout do nádraží.

Pokud nepřehodíš tak ti zůstane viset na kusé a je o v pytli.
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Tutti242
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 8-2008
Odesláno Úterý, 26. srpna 2008 - 20:20:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vojtik: danú výhybku som prestavoval, ale chybu som robil v tom, že som staval posunovú cestu na 3v, velké dík
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 748
Registrován: 5-2006
Odesláno Středa, 27. srpna 2008 - 13:29:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chvíli jsem hrál Svinov a měl bych pár připomínek

Když jsem hrál, všiml jsem si že přejezd na trati do Jistebníku (ten druhý - ne ten blíž k polance) se zavírá moc pozdě a komplet uzavřenej je až po projetí vlaku načež se zase ihned otevírá. Pokud na to mám čas tak to řešim manuálním uzavíráním ale takhle by to fungovat nemělo

Zkoušel jsem hrát síťovou hru opět ve svinově (ale potom i v jiných stanicích) ale pořád to padalo a to u všeho. Já byl ten kdo zakládal a na druhé straně to vždycky spadlo. Hrajeme to přes hamachi. Můžete mi prosím proadit kde je chyba? Třeba například vůbec nevim k jakému učelu slouží ty porty a jakej tam mám zadat. Třeba právě v tom bude ten kámen úrazu .

A pak tu mám takový spíš pokus. docela mě zaujalo jak je řešené první opavské nástupiště. Jak je tak speciálně zakroucené. Chvilku jsem si s tim hrál v builderu a co jsem nevěděl dokončil v malování a vytvořil jsem todle

dole je původní a nahoře moje přepracovaná verze. Uznejte sami, nevypadalo by to reálněji kdyby to bylo rovné?
Je to sice svým způsobem téměř k ničemu protože i tak je na tomdle nástupišti už minimální provoz, ale myslíte že by šlo takto to nástupiště překopat?

(Příspěvek byl editován uživatelem gregor.)
Omluvte prosim muj pravopis :-)
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1497
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 27. srpna 2008 - 13:40:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na tomhle nástupišti je pořád nějaká souprava R nach Opava-východ

Svinov je dělaný do puntíku podle reálé předlohy, takže i na skutečné JOPce je toto nástupiště nejspíš "zakroucené".

A přejezdy mi zlobí všechny, zavírají se až u nich vlak zastaví, takže manuálně, manuálně, manuálně....
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 749
Registrován: 5-2006
Odesláno Středa, 27. srpna 2008 - 14:16:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

no..je to divně provedené no..ale nevadí...jen mě to trochu zaujalo
s těma přejezdama....s provozem ve svinově kterej tu mám jsem dal na ty přejezdy oba manuální uzavření asi před 10 minutama a doteď by nemělo smysl je vůbec otevírat protože ještě v Ostravě na hlavním mi čekaj 3 náklady aby mohli vstoupit do mý oblasti a všechny samozřejmě jednou do jistebníku
Nechtěl bych být ňákým tim řidičem..při představě že stojim v několikakilometrové koloně a na přejezdu furt blika červená a projíždí jeden vlak za druhým bych asi šel střílet
Omluvte prosim muj pravopis :-)
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 8-2008
Odesláno Čtvrtek, 28. srpna 2008 - 13:30:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vbustymcz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 137
Registrován: 5-2007

Odesláno Čtvrtek, 28. srpna 2008 - 17:58:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jak se tahle hra ovlada??
ICQ:396-973-495
ETS=MANY=Documents\Euro Truck Simulator\save\cislo savu .Konkretne je to subor game.sii. Otvorte ho napr v text dokumente a najdite polozku
money_account: sem napiste lubovolnu sumu ktoru chcete mat na svojom ucte v hre.
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1513
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 28. srpna 2008 - 18:17:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dementnější příspěvek je opravdu těžké vymyslet a napsat.

Předně je potřeba umět číst. Poté je dobré otevřít návod a pořádně si jej (nejlépe 2x) přečíst.

Ono pak člověka přejde chuť dávat takové blbé otázky.
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Snažím se dokumentovat přestavbu Brna Horních Heršpic, více v příslušné diskusi.
Nádražák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 414
Registrován: 3-2006
Odesláno Pondělí, 01. září 2008 - 09:50:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky všem za pomoc při mizení vlaků v mé stanici (Marek3,balik). Mám ale další problém a to s grafikonem respektive možná se právou sekcí grafikonu. Mám postavenou stanici. Vytvořím k ní grafikon, uložím, ho a normálně podle něj můžu hrát, ale jakmile udělám jakoukoliv malou změnu ve stanici v builderu, grafikon je poté úplně prázdný. Neví někdo co s tím? Přece nebudu vytvářet grafikon po každé úpravě v builderu? Předem díky za pomoc
Musil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 331
Registrován: 9-2005

Odesláno Pondělí, 01. září 2008 - 17:23:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Velká výzva:Zapojte prosím někdo Nové spojení do hlaváku.........
Jgcp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1801
Registrován: 6-2006

Odesláno Pondělí, 01. září 2008 - 20:01:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vydrž, nejdřív Kolín, pak úprava GVD pro NS. Nebo se pletu?
http://zelfoto.webovastranka.cz/
ICQ : 297-774-273
...Profil se právě rekonstruuje.
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 8-2008
Odesláno Úterý, 02. září 2008 - 18:11:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nádražák:

Tak to opravdu nevím, novou stanici jsem ještě nikdy nestavěl, ani jsem nikdy nedělal grafikon. omlouvám se, ale v tom ti nemůžu pomoct...
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 8-2008
Odesláno Úterý, 02. září 2008 - 18:46:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den, mám jeden dotaz. Když mám spuštěnou stanici Bohumín, a přijede mi tam vlak z Polska z Chalupek tak on má napsáno, že Lv ET22 má jet až vyloží náklad do Chalupek. Ale není u něho číslo, což je problém. Bez něho ho nepustí do další stanice v cestě. Posunem to nejde a vlakovou cestu mu nemůžu dát, protože nemá žádné číslo. Ví někdo, jak na to?
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1537
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 02. září 2008 - 18:49:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nene, loko ET22 má jet do Chalupek, ale s nějakým nákladem od Ostravy. Takže přijede náklad, odvěsí se (většinou) 363, navěsit ET22 a tradá do Polska.
Samostatnou jízdou pouze pokud jich má člověk ve Vrbici moc.

jo, a stačí dat nad mašinou F12, ona se na ten vlak změní :-)
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Snažím se dokumentovat přestavbu Brna Horních Heršpic, více v příslušné diskusi.
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1212
Registrován: 11-2002
Odesláno Úterý, 02. září 2008 - 19:24:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek:
Zavést Lv do Chalupek (kurzorem na lokomotivu, levým myšítkem volba CV z kontextového menu, z roletky vyber volbu "Nový / změna", číslo zadej manuálně).
Milan Novák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.111.69.42
Odesláno Středa, 03. září 2008 - 12:13:21    Odkaz na tento příspěvek  

Nemá tady prosím někdo plány žst z 1 koridoru Praha - Kolín - Pardubice, Kolín - Kutná Hora - Havl.Brod něco jsem sehnal ale jsou to plány z roku 2003 chtěl bych udělat něco z toho do staničáře
Tutti242
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 8-2008
Odesláno Středa, 03. září 2008 - 14:42:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Milan Novák: ak ti to bude stačiť zajtra, skúsim niečo vyhrabať
Tutti242
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 8-2008
Odesláno Středa, 03. září 2008 - 16:05:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Milan Novák: tu máš Havl.Brod, ak ti to bude stačiť, daj vedieť, nahodím ti postupne ostatné
application/vnd.ms-excel
HavlBrod.xls (226.8 k)
Milan Novák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.111.69.42
Odesláno Středa, 03. září 2008 - 17:48:58    Odkaz na tento příspěvek  

Tutti242:strašně moc dík.Až něco vytvořím tak Ti to pošlu když budeš chtít
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1547
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 03. září 2008 - 18:21:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neměl by někdo screen JOP z trati Ostrava-Svinov-Opava východ? Že bych dělal taky něco podle reálné předlohy.
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Snažím se dokumentovat přestavbu Brna Horních Heršpic, více v příslušné diskusi.
Tutti242
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 8-2008
Odesláno Středa, 03. září 2008 - 18:23:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Milan Novák: O.K.
7717
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.91.216.51
Odesláno Středa, 03. září 2008 - 19:30:02    Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik hod mi tu mail a screen pošlu
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1548
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 03. září 2008 - 19:35:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vojta.hoffmann@seznam.cz

Jinak teď pracuju se Stagem a musím uznat že je to dobře vymyšlený program, pracuje se v něm dobře
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Snažím se dokumentovat přestavbu Brna Horních Heršpic, více v příslušné diskusi.
Tutti242
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 8-2008
Odesláno Středa, 03. září 2008 - 19:43:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to Milan Novák: na úsek Kolín - Havl.Brod už mám všetky, hoď tu nejaký mail, nech to tu netapetujem
milannovak11
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.111.69.42
Odesláno Čtvrtek, 04. září 2008 - 09:06:46    Odkaz na tento příspěvek  

Tutti242: Tady máš mail milannovak11@seznam.cz a díky
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 8-2008
Odesláno Čtvrtek, 04. září 2008 - 19:31:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: Mám tu lokomotivu, dám na ní F12 a ona se mi objeví jako ten náklaďák, s jakým jela...

Balik: To číslo manuálně zadat nemůžu, nevím jaké číslo tam vůbec mám dát - já ho prostě jak kdyby "neznám"...
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1554
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 04. září 2008 - 19:33:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Si vymysli :-O

Ale tyto loko já používám na odvoz nákladů na Chalupki, takže je skládám na nějakou kolej a postupně i odjíždí s vlakem, žádný Lv sem ještě nepoužil.
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Snažím se dokumentovat přestavbu Brna Horních Heršpic, více v příslušné diskusi.
Cernypes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 9-2008
Odesláno Pátek, 05. září 2008 - 15:01:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám problém, stáhnul jsem si staničáře a taky builder. Pokusil jsem se vytvořit jednoduchou staničku, ale vůbec mi nechodí. Vyhybky sice můžu přestavit "ručně", ale vlak. cesty nejdou. Pokoušel jsem se to odkoukat z jiných stanic, ale nic mě nenapadá, co mám blbě. Můžete mi někdo poradit? Přidávám svou vyhybnu.
text/xmlvyhybna
vyhybna.xml (562.3 k)
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1558
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 05. září 2008 - 15:54:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nemáš zásobník jízdních cest....
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Snažím se dokumentovat přestavbu Brna Horních Heršpic, více v příslušné diskusi.
Blazek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 12-2006
Odesláno Úterý, 09. září 2008 - 22:31:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pařím Přerov 2.sál a je to docela záhul. Přiznám se, že občas vůbec nestíhám hlavně ve špičce. Jinak děkuju autorovi za super propracovanou oblast. }
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 9-2006

Odesláno Středa, 10. září 2008 - 08:34:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Blazek:

dělej to jako já, není to úplně košer, ale i v provozu jsem zažíval tzv. dispozice, prostě odmítnu přijmout vlaky do oblasti (samozřejmě zejména Pn a Vn vlaky.....netýká se vůbec os.dopravy!!!!)

A některé stanice (Polom, Prosenice,apod.) si zapojuju do autobloku, "uvolní" to mírně ruce...


-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům....
.........smrt Bangladám................
Blazek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 12-2006
Odesláno Středa, 10. září 2008 - 17:09:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

František plášek:

co se dá tak mám do autobloku. Ale nepříjímání pravidelných Pn a Vn to není ono.

Rád bych taky zkusil Přerov 2.sál po síti, ale nikdy jsem to nezkoušel, nenašel by se tady někdo kdo by to se mnou zkusil?
Skype: mila.a.perta.blazkovi
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 8-2008
Odesláno Středa, 10. září 2008 - 20:13:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

František_plášek: Prosím tě, kde je ke stažení stanice Suchdol nad Odrou?
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 9-2006

Odesláno Středa, 10. září 2008 - 20:47:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek3: O Suchdolu nevím, to co jsem přiložil jsou screeny jedné a druhé poloviny oblasti "Přerov_fiktivní_2.sál"

jinak zkus tenhle odkaz:
http://www.2koridor.websnadno.cz/Stanicar.html

a určitě Ti tu někdo poradí, tady jsou slušní lidi.....
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům....
.........smrt Bangladám................
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1603
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 10. září 2008 - 22:10:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Suchdol úsekový se teprve vytváří (viz zdejší archiv). Jinak je (jak jest napsáno výše) zakomponován v dálkovině Prosenice-Jistebník.
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Snažím se dokumentovat přestavbu ŽUB, více v příslušné diskusi.
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 8-2008
Odesláno Čtvrtek, 11. září 2008 - 18:37:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky oběma
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1215
Registrován: 11-2002
Odesláno Čtvrtek, 11. září 2008 - 22:32:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hlásím několik aktualizací:

1) Fiktivní CDP Přerov - 2. sál (Přerov - Polanka) ve finální verzi (1-00) s vychytanými chybami
(aspoň teda doufám, že už se další nebudou objevovat :-) ).
2) Totéž platí pro upravenou "dvouhráčovou síťovou multiplayer" verzi.

3) Do DOZ Holešovice (Praha - Kralupy) přibyla sekce s letošním grafikonem
(oblast nyní obsahuje na výběr gvd 05-06, 06-07 od Pipina, 07-08) - aktuální verze 5-50.

4) A na závěr zcela nová oblast podle reálné předlohy - úsekový DOZ Studénka (Studénka-Jistebník) ve verzi 0-99.
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1607
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 11. září 2008 - 22:36:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cha, teď sem chtěl jít spát ale kvůli tomito to rád odložím

Zítra se vyspím v dějepisu
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Snažím se dokumentovat přestavbu ŽUB, více v příslušné diskusi.