K-report
 

Archiv do 26. listopadu 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » 740, 741, 742, 743, 744 » Archiv do 26. listopadu 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2762
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 11:30:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

He he tam Maneho fotka byla první na co jsem se zde podíval a hned mi bylo jasné ,že je jeho. :-)
Každopádně nic proti,za jeho info a fota jsem rád !!

Abych jen neprovokoval ....
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6769
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 12:31:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hold...asi nesmím napsat Foto, ale aspoň je vidět, jak je Kozuch pestrý
Jinak mě zarazilo, že v Pce jsou 742 117-Na záloze a právě ona 742 116 a obě téže bez čelních tabulek, proto jsem ji narychlo šotl

Statistik
Jinak koukám, že jsi ani na ten meil neodepsal..asi ti došla slova, že??když oné 740 667 a 670 jdou na reko...a před rokem jsi ze mě trapně udělal chytráka DKV Plzeň, či jak jste mě opět s chytrým 749.241 pojmenovali..No, ale stejně vlastně nevím, co mám dneska kde za pozici:byl jsem ředitelem DPOV Nymburk, pak stínovým mluvčí DKV Plzeň a nedávno obchodním zástupce CZ loka ČT
Fakt výborné fakty, hlavně, že člověk něco někdy napsal..a byl jsem vším možným, ale mrzelo to, žes to zrovna ty nevěděl, že..Tak jsi musel vykydat takové bludy.Tak po roce to máš 100%

Hosuka
Ne, to je v pohodě, jen prostě jsem nechtěl používát a nechci svůj nick.Jinak ten, co mi o tom včera říkal, pochopí proč se tu ta fotka ukázalajinak bych se na to tady..
750 209-9 a zase je z tebe zpátky 753:-)
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2208
Registrován: 6-2004

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 12:37:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Manembe, nereagoval jsem, protože nebylo na co. Na snůšku nadávek, které ani nevím, proč jsou adresované mně, se ani reagovat nedá. Jestli chceš, můžu ho tu všem překkopírovat, ať si o Tobě udělají obrázek.

a byl jsem vším možným, ale mrzelo to, žes to zrovna ty nevěděl, že..Tak jsi musel vykydat takové bludy.Tak po roce to máš 100%

Tohle je určeno taky mně? To ses asi splet, ne? Já nemám potřebu vědět všechno, co se na železnici děje. To jsou dlouhodobě Tvoje ambice, nikoliv moje. Navíc mě nějaké 740.667 a 670 nezajímají, a jestli jdou na reko nebo nejdou, tak ať si jdou, co já s tím???
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6770
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 12:52:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Statistiku
No nevím, nevím..kdyby jsi se podíval do jisté diskuze, tak bys to jistě dohledal..Je Pravda, tys to vždy nevrdil, jen jsi se připojil..hlavně teďka myslím one 740 z Děčína..Tenkrát o tom byla debata..Jen jsem zas hloupě něco navíc o nich napsal..a chytré hlavičky se toho chytli

Já nemám potřebu vědět všechno, co se na železnici děje. To jsou dlouhodobě Tvoje ambice, nikoliv moje.

To jsi se asi zase spletl ty.Nevím, k čemu by mi to mělo být...já už nikde nebyl ani nepamatuji, spíš ba naopak už mi nějakou dobu je vše jedno(Ale nebudu lhát o řadě 750a753 tedy ne)
A když už jsme tedy u tebe, proč jsi reagoval na nějaký ubohý-tedy od 742 116 příspěvěk, kde jen byla fotka??Nic zajímavého, jen tři "Bangle" směřujicí z Pardubic do Přelouče
750 209-9 a zase je z tebe zpátky 753:-)
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2209
Registrován: 6-2004

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 13:08:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, hlavně, že sám víš, že jsem to netvrdil a přesto nejen tady píšeš takový nesmysly! Tak si pro příště laskavě nech od cesty nějaký svoje přitroublý kecy a nadávky, když si sám nevidíš do huby a přestaň mi laskavě otravovat život, ať už tady nebo na mailu.
A než o někom, koho vůbec neznáš a v životě ses s ním nepotkal, něco zase napíšeš, tak si to radši dvakrát rozmysli. Pak se tu akorát rozčiluješ, když se Ti kdekdo posmívá a nadává Ti, ale v drtivé většině případů si za to podle mého soudu můžeš sám svým opravdu hoooooodně excentrickým chováním a vyjadřováním.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6771
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 13:20:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Statiku

Nevím, kdo tady s čím kdy začíná.
Hlavně, jak se stále pěkně všemu vyhýbáš.
A posmívá a vysmívá?Myslíš, že mě to rozhodí, když člověk ví, kdo se za adresou skrývá?občas také jsou lidi dementní a nedojde jim, že když je reg. a píše z jedné IP a pak jako nereg. z jiné.. je prostě bůhA hlavně, kdo všemu dává podměny??Kdybys držel tu svou chytrou hubu, tak se na to ani neozvu.Ale srát si na sebe tedy nenechám.
Mě se moc líbí, jak si tu nedokážeš přiznat chybu ty sám.Kdyby jsi mlčel...
Asi ti zas budu muset někam vložit fotky 750 264 aby jsi se na chvilku v tom buzerovaní zklidnil..Docela minule jsi byl dost dlouho příjemný..Ale asi hold tě rozhodila Škoda auto s tvou 724, pro kterou jsi mlčel a ještě dělal ze sebe chytrého..Nebo to jsou teďka Dobrovice??Já vím, oni ty dvě 710 vedle sebe, za sebou..atd udělají se závisti své
750 209-9 a zase je z tebe zpátky 753:-)
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2210
Registrován: 6-2004

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 13:34:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě se moc líbí, jak si tu nedokážeš přiznat chybu ty sám.Kdyby jsi mlčel...
Tohle je zase na mou adresu? Jakou chybu zase? Nezdaro, já mám vážně stále silnější a silnější pocit, že si mě s někým pleteš.

Docela minule jsi byl dost dlouho příjemný
Co? Jaký minule? Vždyť já jsem Tě v životě neviděl a nemluvil s Tebou, akorát na asi jedné fotce tady na K-reportu!

A jinak, já píšu stále pod svým nickem, a to od dokonce doby, než jsem se zde nuceně zaregistroval. Já nemám potřebu ty nicky měnit a za něco se schovávat, jako Ty.

A jen tak bokem by mě zajímalo, jak u registrovaného uživatele zjistíš IP adresu, pokud nejsi administrátor. To bys nám mohl vysvětlit, jak to děláš.

Jinak z mé strany s Tebou tímto končím diskuzi, která se netýká tématu řad 740-744.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6772
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 15:07:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Statiku
1.Vzpomeň si na one 740 667,670.Nebo s loko 724 co byla na zkoušky v MB.
2.Minule-myšleno:Rýpal jsi také do mě, přidával pak to utichlo..v disk.Na Jedlové jsem ti dával pár fotek oné tvé 750 264 a dokonce jsi i poděkoval, to jsem od tebe zažil poprvé.Pak byl opravdu klid a jen tak občas sis rýpnul.
3.Nikdo nic na tebe neříká, bylo to celkově, snad umíš číst.Zde bylo psáno o vysměvu.
4.Zajímat tě to může, já ti mohu také lehce odpovědět.Ano admin to lehce zjistí.Nebo pokud jsi šikovný, máš známeno co se vyzná v PC neni problém zjistit i uživatele připojení.
5.A tys ji tady vůbec začal o oné řadě??Myslím, že ne.Tak si aspoň v tomto tu chybu přiznej a udělej pořádek.

Já proti tvému jménu vůbec nic nemám(pokud se nezačneš sr.ty do mě) neznám tě, tak nevidím důvod, proč bych měl psát já o tobě, jak jsi chytrý, jak všude jsi...atd..
Tady jsem se pouze opřel o to, jak dokážeš i ty disk. úplně nabourat a převrátit od tématu, díky jedné fotceA už tedy vůbec, že musíš psát sem a né na meila(kord, když jsem ti tam ještě včera večer psal).Ono sposuty lidí tyto hádky vůbec nezajímá
750 209-9 a zase je z tebe zpátky 753:-)
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2212
Registrován: 6-2004

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 15:25:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobře, tak naposled, ať se to tu nadále nezacpává nesmysly.

Vzpomeň si na one 740 667,670.Nebo s loko 724 co byla na zkoušky v MB
Takže chlapče, za domácí úkol si nalistuješ v archivu debatu o 740.667 a 670 a doložíš tady ty lži, které jsi tu o mě rozšířil!

A co se týče 724, tak na tu Tvou histerii si pamatuju opravdu velmi dobře. Takže nalijme si čistého vína. V čem byl problém? V tom, že žádnej s Tvých kamarádů z ČMKS Ti neřekl o tom, že tam tato loko jede na předváděčku (na žádné "zkoušky" tam nejela, nešiř tu fámy). A protože ělo o akci v MB a pan Nezdara je král železnic Mladobolesavska (no, někdy mám pocit, že spíš celého světa), tak nemohl rozdejchat, že mu to nikdo neřekl a on tak nebyl (ačkoliv by rád) ten úplně první člověk na zeměkouli, kdo o tom věděl, to za prvé a za druhé, a to je ještě horší, že se ta informace donesla k tomu největšímu kokotovi na světě Statistikovi, který si navíc dovolil to panu Nezdarovi neříct! To byl ten problém. A aspoň ty kusé informace, co jsem sem mohl napsat, tak jsem sem napsal. Já nemůžu za to, že se na Tebe Tvoji kamarádi vysrali. To si vyřiď s nima a ne se mnou a mě už s tímhle PROSÍM přestaň jednou pro vždycky otravovat, protože už mě to po stoopadesáté opravdu nebaví.

A tys ji tady vůbec začal o oné řadě??Myslím, že ne.Tak si aspoň v tomto tu chybu přiznej a udělej pořádek.
Této větě nerozumím a už vůbec nevím, s čím se tady já začal.

neznám tě, tak nevidím důvod, proč bych měl psát já o tobě, jak jsi chytrý, jak všude jsi...
TAK PROČ TO TADY A MNĚ DO MAILU PÍŠEŠ????? Vždť ty už ani nevíš, co sám píšeš. Přečti si to někdy po sobě!

Tady jsem se pouze opřel o to, jak dokážeš i ty disk. úplně nabourat a převrátit od tématu, díky jedné fotce
Nesváděj to na mě, děláš si ty problémy sám. Kdybys nedělal komedie a psal pořád jako Manemb, tak jsi nic nemusel řešit. Stejně všechny ty Tvoje "jiné" přezdívky každý hned prokoukne, tak, jako to bývalo v minulosti, protože to opravvdu nedá žádnou práci, takže jen čekám, kdy ti to konečně dojde.
Hook
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 997
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 16:27:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jinak bych se na to tady..

Tak se zase s K_R rozluč a navždy na dva tři dny odejdi
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6774
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 16:48:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  



750 209-9 a zase je z tebe zpátky 753:-)
749.241
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.15.120
Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 19:42:23    Odkaz na tento příspěvek  

Juj, tady to žije!!! V TV je prd, venku počasí nadraka, život taky není žádná sranda a tady probíhá předčasný Silvestrovský kabaret. Kromě očkování proti vzteklině se v okolí Mladé Boleslavi budou rozdávat prášky proti trefení šlakem a proti samonabuzování se.
Mtb_freeride
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 550
Registrován: 5-2007

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 20:11:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MaNeMB by holt měl dostat nějakou cenu za největšího závisláka K-Reportu, protože to bez publikování na něm prostě nevydrží Škoda...

Statistiku, můžeš mi ten mejl přeposlat, ať se zasměju nad výplody jistého brejlofila?
Sportu zdar, bajku zvláště!
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6775
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 20:20:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

749.241
Tys nám tu chybělAle nic moc za novinky nedosnesl
Tak až se bude něco v MB dávat, ozvi se, snad si udělám čas a zas konečně se zajedu podívat do domovinyAle potřebuji spíš Tetanovku
750 209-9 a zase je z tebe zpátky 753:-)
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3666
Registrován: 9-2005

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 21:06:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Spíš svěrací kazajku...
Trať trýzněná trojicí tlak trativších tranzistorů tklivě táhnoucích tkaloun tuhého topiva trasou tou temné teplárně tak typickou.
Žatecká bloguje
753006
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2367
Registrován: 7-2004

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 23:23:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já bych se rád od Statistika dozvěděl aspoň 20% informací co dává na káčko manemb a byl bych o dost chytřejší....Jinak to tu pak kolikrát nemá ani cenu číst.
Šestka to je minulost,užily jsme si s ní dost.Náš je David-Helenka-povedená rodinka.
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2217
Registrován: 6-2004

Odesláno Čtvrtek, 20. listopadu 2008 - 06:04:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

753006: to dost dobře není možné, protože informace o tom, kam se přesunula, nebo kdy vylezla z dílen, nebo měla nějakou nehodu apod. ta která 742, 749, 750 a další, mě nejen, že absolutně nezajímá, ale ani nic takového nesleduju a jde to mimo mě.
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2373
Registrován: 5-2003

Odesláno Čtvrtek, 20. listopadu 2008 - 08:24:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

753006: jj souhlasím...
Statistik: ten nick je tedy zřejmě omyl, že ... ;-)
Drerror
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 151
Registrován: 10-2006

Odesláno Čtvrtek, 20. listopadu 2008 - 08:35:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

753006 & Unipuls:
Němec z Ova
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.168.2.226
Odesláno Čtvrtek, 20. listopadu 2008 - 10:34:11    Odkaz na tento příspěvek  

Pánové, 753006, Drerror a Unipuls: Uklidněte se prosím.
To já bych zase chtěl mít aspoň 20% znalostí Statistika.
Nebo se mezi vámi najde takový odborník na kotlové vozy (a nejen je) nebo na ruské lokomotivy? V tom případě se divím, že v těch tématech nenacházím vaše smysluplné příspěvky.
DĚKUJI.}}
Mtb_freeride
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 553
Registrován: 5-2007

Odesláno Čtvrtek, 20. listopadu 2008 - 11:45:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže bych to ukončil tím, že každý sem něco přináší, jen manemb k tomu přidává hromadu cholerických, posměvačských, lživých poznámek, které tu hromada lidí naprosto nesnáší! A z těch je mi upřímně šoufl...A abych je nemusel číst (+dalších 10 návazných příspěvků uživatelů, kteří se s ním pak hádají), tak by se mi líbilo, kdyby tu odsud Manemb zmizel. A ne jen na tři dny Ty jeho informace (i když jsou někdy zajímavé) bych za to vklidu obětoval...
Sportu zdar, bajku zvláště!
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2375
Registrován: 5-2003

Odesláno Čtvrtek, 20. listopadu 2008 - 11:57:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čechovi Němci z Ova :-)
To já bych zase chtěl mít aspoň 20% znalostí Statistika.
Já mu je neupírám, a je mi potěšením, když se s nimi podělí. Ale od Manehomb se tu toho dozvím fakt víc, a to navíc z oblasti, která je mě bližší, a tou jsou lokomotivy v ČR a SR. Je svérázný, ale to není třeba řešit, o blbostech se hádají jen malé děcka.
Já letos na mašinky prakticky nemám čas, tak jsem rád, když si aspoň něco při chvilce přečtu. A jestli jste si všiml, Statistikovi jsem za vzor své příspěvky skutečně nedával. No víc to tu už plevelit nehodlám... ale neodpustil jem si podpořit 753006 v jeho názoru. Těch chytrejch, co všechno ví ale nenapíšou a neřeknou nic, těch je...
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1789
Registrován: 9-2007

Odesláno Čtvrtek, 20. listopadu 2008 - 12:06:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No,tak něco na uklidnění.Jedno foto z podzimních Zlonic. 809.502 s Os od Straškova do Slaného a R Praha-Louny s 742.131
Statistik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2220
Registrován: 6-2004

Odesláno Čtvrtek, 20. listopadu 2008 - 12:08:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové (někteří), nevím, co tu řešíte. Já jsem Manembovi jeho znalosti nikdy neupíral. Nebo snad máte jiné indície? Doložte svá tvrzení, prosím.
A holt nemůžu za to, že mě nezajímá to, co 99 % českého šotoušstva.
A přejmenovávat si nick kvůli nějakým Vaším animozitám vážně nebudu.

Jinak děkuji panu Němci z Ovy za podporu, má u mě malé bezvýznamné plus
kvx
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.235.119.135
Odesláno Čtvrtek, 20. listopadu 2008 - 14:57:23    Odkaz na tento příspěvek  

ad Statistik:a že jsi potřeboval vědět, co je ze 752.001, když tě 742,749 a 750 absolutně nezajímá? jen čmuchej, já nejsem tuctový kecal, vím to ale nevím proč bych to měl vyzvonit právě takovým jako jsi ty!
Honza_o
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 721
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2008 - 07:39:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zpátky k tématu:
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 3647
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2008 - 23:10:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já se k tomu nehodlám vyjadřovat, pánové...
A jestli budu muset, tak si mě nepřejte

Pozdrav z Břeclavského depa

FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - Perla na Zlínce
Sag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 905
Registrován: 6-2007

Odesláno Sobota, 22. listopadu 2008 - 00:25:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

srovnání dřív a ted - 742.174-6


www.vlakybroumov.estranky.cz
Trainzaklancelot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 675
Registrován: 6-2007
Odesláno Sobota, 22. listopadu 2008 - 00:38:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

742.145:

http://www.youtube.com/watch?v=F7qQa0wqJLU
"vlečky na kladensku mají ještě budoucnost"
www.siky-zeleznice.nafoceno.cz
Colombo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1085
Registrován: 6-2005

Odesláno Sobota, 22. listopadu 2008 - 17:55:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní Liberec

http://www.flickr.com/
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6785
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 22. listopadu 2008 - 19:08:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Sag
Když je řeč o 742 174, tak dneska odpolko odjela do Prahy JPP.Ale CZ Loko opustila.
750 209-9 a zase je z tebe zpátky 753:-)
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1811
Registrován: 9-2007

Odesláno Sobota, 22. listopadu 2008 - 19:21:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to už jí CZ loko opravilo? v Praze trošku zadýmila,asi dřevo ze Sázavy na ní bylo moc těžké
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6786
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 22. listopadu 2008 - 20:03:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

750 371
Ano, Ano.
750 209-9 a zase je z tebe zpátky 753:-)
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6791
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 23. listopadu 2008 - 14:26:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tady ještě

750 209-9 a zase je z tebe zpátky 753:-)
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2787
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 23. listopadu 2008 - 15:51:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Měl bych dotaz:
11 listopadu jsem měl s uživatelen MLOKO (v Tratě 120 ...) debatu ve které píše že Pha Vršovice zrušila noho mašin ,že nemá s čím jezdit a bla bla ...

Každopádně udajně byly zrušeny i mašiny řady 742.
Prej dodá fotky atd .... No zatím žádné fotky,žádné čísla a mě se začíná stále více zdát,že to jsou všechno zase jen namachrované keci co tu někdo hrotí ....

Prosím vás tedy,pokud víte o nějakých 742 ,které Vršovice zrušily,napiště to sem at si udělám jasno ...

dík

(Příspěvek byl editován uživatelem jnd.)
Vodis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 378
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 23. listopadu 2008 - 18:45:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

174 vytvořila dnes nový dvojče se 289. Takže přeju sluníčko na trati 200!
Jen se neposer, papundekle....
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1805
Registrován: 7-2007

Odesláno Neděle, 23. listopadu 2008 - 20:56:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jnd : no třeba tuhle, ale to už je víc jak 2 roky
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2790
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 23. listopadu 2008 - 21:22:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hmm toto pražské ??
Zelené pamatuji dwje s hokejkama,ale byly podstatně tmavší,hádat se ale nebudu ....
TK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.201.59.235
Odesláno Neděle, 23. listopadu 2008 - 21:31:04    Odkaz na tento příspěvek  

Oldcerry: že by 742.164?
Pépa_rákos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2880
Registrován: 1-2006

Odesláno Neděle, 23. listopadu 2008 - 21:34:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo je to , byla nějakej čas v ČB ...
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2792
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 23. listopadu 2008 - 21:37:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jj 164 to bude,mam jí focenou za Nymburkem před 5. lety
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2323
Registrován: 5-2006

Odesláno Neděle, 23. listopadu 2008 - 22:41:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo jeto 742.164,zrušená 8.12.2005,ke stejnýmu datumu se v DKV Praha zrušily i 742.050 a 742.197,ale z jaký PJ pocházeli netušim,jesli Nymburk?

To víš chlapče,jižní Čechy,to je ta pravá country...
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2334
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2008 - 12:04:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem v Tachově objevil ex.olomoucký tranzistor 742.136-5
Tady jen tak pro zajímavost foto:

www.olomouckadoprava.estranky.cz
www.mhdfoto.estranky.cz
Fujara_735_2305
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 155
Registrován: 8-2007
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2008 - 17:36:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo je to 164 a v tehdehším dkv nb byli tři zelené- 164 světlé bouda nymburk a další dvě 254 a 309 s tmavou boudou v ss chlumec nad cidlinou, ale zpět k 164 po přejití nb po prahu tak zmizla a pak se objevovala v nb a kolíně kde ji zrušili apo nějaké době převezli do čb na nd a pak čt a ted někam na slovensko ale netuším co se tam sní a s ostatními bude dělet mohl by mi to někdo upřesnit dik
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6792
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2008 - 18:31:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jnd
Jak už je trochu psáno, tak opravdu Praha zrušila pár 742.
O oné 742 164 jak je psáno, je pravdu.
Dojezdila pod PJ Nymburk, poté dlouho stála v Nbc, někdy 2005 předána na ND do ČB.A do ČT dojela kolem 24.10.07 ještě z Budějek s 230 021 na deponií.A cca před měsícem odjela v koloně dalších zrušených 742 a 141 na Slovensko do Zvolena.

Praha rušila:
742 050,120,164,197,259,
Ústí nad Labem
742 012,060,112..
Olomouc
742 444,448,
ČT
742 168
A bylo toho více, toto vyčítám z hlavy.Určitě někdo další by dodal další čísla.
A toto odešlo pryč.
A cca před měsícem na Slovensko z České Třebové:
742 012,060,112,120,164,168,259,342,444,448
750 209-9 a zase je z tebe zpátky 753:-)
Darwa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.42.225.4
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2008 - 19:51:13    Odkaz na tento příspěvek  

Jo, zelený byly mašiny kolem 160, třeba brněnská 742 158 (ta už je unifik), nebo 742 156.
Mj. jsem včera viděl v Podivíně u Břeclavi 744 502 s uniformním dvojčetem, že by 528?
Darwa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.42.225.4
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2008 - 20:01:34    Odkaz na tento příspěvek  

A co v Olomouci 429?
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6795
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2008 - 20:23:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Darwa
Ano.Tu 744 502 a onou zel.740 jsem viděl včera večer v Pardubicích s kolej.poli.
Těch zel. už moc neni..
742 129 - Kolín
742 156 - Nymburk,Liberec,Turnov
742 254 - Trutnov
742 295 - Kroměříš?Brno?
A možná bychom mohli brát i 742 454
Nebo ještě nějaká??

A s Olomoucí asi myslíš 423 že?
750 209-9 a zase je z tebe zpátky 753:-)
Colombo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1090
Registrován: 6-2005

Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2008 - 20:40:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tady je ta 164 v Budějkách v létě 2007.


http://www.flickr.com/
Fujara_735_2305
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 156
Registrován: 8-2007
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2008 - 23:31:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

muže mi někdo říct co se s těma koucourama bude dělat na tom slovensku
Honzatomi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 231
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 25. listopadu 2008 - 10:25:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vzpomínka na dvojče na Tišnovce

751 149-7 "RUDÝ ŘÍJEN"
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1811
Registrován: 7-2007

Odesláno Úterý, 25. listopadu 2008 - 10:57:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Manemb:depak ty máš přehled, já si datum nepamatuji . Co v tom Zvoleně budou s tím vrakem dělat? Že by v rámci spojování carg via magyar?
Riky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 9-2008

Odesláno Úterý, 25. listopadu 2008 - 12:57:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska dopoledne na Masaryčce...pěkná 742.264-5 s novým lakem

www.zeleznicnidoprava.webnode.cz
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2347
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 25. listopadu 2008 - 15:36:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Riky : ještě donedávna stála v rotundě v DKV Plzeň bez nasazení do provozu cca 4-5 měsíců.Po Mvy jezdila snad jen dva měsíce a pak byla odstavená.Musím říct, že je to celekm povedená oprava.
www.olomouckadoprava.estranky.cz
www.mhdfoto.estranky.cz
Riky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 9-2008

Odesláno Úterý, 25. listopadu 2008 - 17:22:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to souhlasím oprava se jim velice povedla lokomotiva tam září na celé nádraží
www.zeleznicnidoprava.webnode.cz
Kladno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 221
Registrován: 1-2007

Odesláno Úterý, 25. listopadu 2008 - 18:51:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OKD-D 740 422+424 - trať 120
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6796
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 25. listopadu 2008 - 19:17:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oldcerry
depak ty máš přehled, já si datum nepamatuji .
To bych se divil, že si strojvedoucí nebude pamatovat, kdy tuto přepravu prováděl

Jinak tedy 742 164 dorazila v konvoji do ČT - žst ČT v 12:31 a hranice depa míjela v 13:10Takže už je v depu
23.10.2007

Více už asi neni co dodat
750 209-9 a zase je z tebe zpátky 753:-)
Dave
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1615
Registrován: 9-2003
Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 13:54:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V depu v Praze Vršovicích odstaveny 742.237 a 071.
V rotundě je odvodněná 742.282. Neměla nějakou nehodu?
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2797
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 16:25:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asi proběhly nějaké zmněny ,pač jsem si dnes na Mn z Berouna do Nučic (trat 173)odfotil tuto mašinu http://www.lokomotivy.net/zobraz2.php?rada=kocour&loko=40300&cisl o=742

A měl jsem z toho radost:o)
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1830
Registrován: 9-2007

Odesláno Středa, 26. listopadu 2008 - 16:35:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jnd: 403ka přišla z Ostravy do SOKV UL s konvojem dalších strojů této řady. (nyní je letmo,tč.jezdí za neprovozní stroje 026,106)
V kolik jel ten Mn? protože ve12h už by nikde násvit být neměl,tedy pokud svítilo? Je tam v okolí sníh?