K-report
 

Archiv do 8. října 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » Fotografování + fotografové + fotografie » Archiv do 8. října 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1041
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 30. září 2008 - 13:55:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale zhodnotili ste ten den žel. dobře, jen co je pravda!

FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1994
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 01. října 2008 - 18:54:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevíte někdo o solidním fotolabu někde v Hradci Králové. Zatím jsem už 2* nepochodil tady v okolí s tím že v žlutém poli to vypadá jak kdyby se rozpadla kresba. Na obrazovce v fotolabu to vypadá jinak než na výstupu atd.
* * * Usmívej se! Bude Hůř

Novinky na www.jakuza.ic.cz

Poslední den 830 159 na Střekovech
Šotouši 14
Mechanikofil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 491
Registrován: 6-2007

Odesláno Středa, 01. října 2008 - 19:26:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jakuza: Mě dělají dobré fotky v Excelu na Gočárovce. Ale ty to asi nebudeš mít z filmu, že. Další možnosti na vyzkoušení v HK máš hned naproti nádraží v Konice, v Tescu je Fotolab, na Gočárovce kromě Excelu ještě Fuji Eliáš, naproti němu Foma, kousek od Centrálu je jeden menší lab a poslední o kterém vím je Kodak V Kopečku.
Mechanikofil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 493
Registrován: 6-2007

Odesláno Středa, 01. října 2008 - 19:30:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jakuza: Ještě je vlastně Orita mezi nádražím a Tescem. Z filmu to tam sice byla docela tragédie, ale to neznamená, že z digitálu to nebude lepší.
šoto šotouš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.203.162.1
Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 08:37:03    Odkaz na tento příspěvek  

na fotce je fotograf ze Zruče
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2463
Registrován: 6-2006

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 08:39:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fotograf? Já tam vidím momentálně postižený děcko
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 3360
Registrován: 11-2005

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 09:09:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

postižený děcko s grckou na tričku
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - Perla na Zlínce
E4
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.203.162.1
Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 09:20:11    Odkaz na tento příspěvek  

A nebo 15tiletýho dementa z VDA
Ondra_málek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 836
Registrován: 10-2005

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 10:32:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To, že má na krku pověšenej megazoom od Panasoniku však neznamená, že je fotografem. Ví někdo o koho se jedná?? Vůbec bych se nedivil, kdyby to byl některý zdejší """Káreporťácký fotograf"""

Šari: Dovedeš si představit, že by si svěřil svýho Lumixe do rukou toho .......
TrainWeb - železniční fotogalerie ==> http://trainweb.cz
Sdružení přátel železnice v Chotěboři ==> http://spzch.wz.cz
Martin_hrubeš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 322
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 11:55:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo to bude nejspíš tenhle. No uvidime co z něj vyroste. Zatim to ale vypadá na šotouš ultras. Ale jestli to tu čteš dotyčný šotouši, tak příště až budeš vidět, že i za tebou někdo stojí a byl tam dřív než ty, tak buď jdi k němu a nebo se aspoň skovej, tady si k tomu měl ideální příležitost. A nečum tam jak tatar. Eště štěstí, že počasí stálo za hovno a na kameře nejseš tolik vidět.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5379
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 13:10:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ondra_málek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 837
Registrován: 10-2005

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 15:21:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin_hrubeš:
To bude určitě on, má stejný tepláky Fotka hezká až na ten malej kaz u předvěsti
TrainWeb - železniční fotogalerie ==> http://trainweb.cz
Sdružení přátel železnice v Chotěboři ==> http://spzch.wz.cz
ztp šoto
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.78.148.5
Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 15:29:59    Odkaz na tento příspěvek  

Hoši,to je hotovo totok!!!!To je aspoň kabaret!!
Sare
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 248
Registrován: 10-2005

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 15:30:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

mel by si poridit bryndacek:-)
/// ..::TrainWeb Gallery::.. http://trainweb.cz ///
*** Olej a těžký kola, vlak někam do Opola, bardotka jedna kola, no tak se sbal! ***
Kolečko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 8-2008
Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 18:41:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin hrubeš šmarjá šotouš ultras? japak se to projevuje?
Martin_hrubeš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 324
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 19:25:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kolečko: Najdi si v archivu některý diskuze přípěvky o tim jak to vypadalo na dni železnice v Český Vepřový . No jinak prostě kašpar, kterej fotí všechno odevšaď a několikrát, zběsile pobíhá v kolejišti, o mašinách ví všechno,... Dál snad netřeba pokračovat.
Tady na ukázku jeden exot
http://www.youtube.com/watch?v=T57c6iGqR8g
Ondra_málek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 838
Registrován: 10-2005

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 20:05:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když se tak na něj dívám, někoho mi připomíná. Podle toho jak se tváří, bych mu mohl sehnat kamaráda na stejným levelu, taky s foťákem v ruce
TrainWeb - železniční fotogalerie ==> http://trainweb.cz
Sdružení přátel železnice v Chotěboři ==> http://spzch.wz.cz
Tomala
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 136
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 20:20:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin hrubeš:Co to bylo?Rozjezd 749 či něco jiné??Jinak drsnej típek
www.svetlokomotiv.wgz.cz
Martin_hrubeš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 325
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 20:55:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já nevim co to bylo, ale tváří se u toho hodně drsně. Jak když to myslí vážně
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6563
Registrován: 10-2004

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 20:56:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Volejte Chocholouška
Kolečko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 8-2008
Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 21:10:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin hrubeš no.... děsný budoucí klient Šaškecu četl a bylo to dosti poučné, dík za info.
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1745
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 21:10:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prosil bych zkušenější o radu: nevíte z jakého důvodu fotoaparát Olympus FE-230 špatně ostří kdykoli nesítí slunce? Stačí aby slunko zalezlo za mrak a už je fotka rozostřená až hanba. Další problém je zašedlost, už ani nepamatuju kdy mi z něj vylezla fotka rozumné kvality. Že šumí jako už sem si zvykl, ale ostrost je již horší. Vyplatí se s tím jít na opravu? (je ještě v záruce).
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Snažím se dokumentovat přestavbu ŽUB, více v příslušné diskusi.
Dennis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 867
Registrován: 10-2007

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 21:13:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik proč sis ho koupil když má tolik chyb ?
http://www.dennis.webnode.cz/ - fotografie , download modelů do MSTS a schémata do mobilních telefonů .
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1747
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 21:46:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sem ho dostal k Vánocům, nemaje absolutně žádné fotografické zkušenosti.
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Snažím se dokumentovat přestavbu ŽUB, více v příslušné diskusi.
Mr_lachtan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 515
Registrován: 3-2006

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 21:49:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dennis: to mu moc nepomůže
Vojtik: Na zašedlost pomáhá přidání kontrastu v editoru, zašedlost je nemoc Olympioniků (teda byla u těch dvou, co jsem měl a nikdy více).
Ještě je možné nastavit vysoký kontrast rovnou při focení, ale to bych nedělal, bude to utápět stíny.
V jakém režimu fotíš a co vše se dá nastavovat?
Ten dlouhej kulatej
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2540
Registrován: 5-2005

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 21:58:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: Neviem čo chceš na ňom opravovať to su typicke vlastnosti Olympusackej mydlovej krabičky. Ja som mal FE 190 a mal som chuť niekedy položiť ho na koľajnicu.
To ostrenie, ja som používal dosť často zoom, fotky boli potom ostrejšie.
ICQ 199-295-438
e-mail: peto5220@centrum.sk

- - - > www.KEMHD.wbs.cz < - - -
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1748
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 02. října 2008 - 22:09:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zoom používám vždy, minimálně "o jednu čárku" kvůli tomu abych fotku neměl zkaženou ještě navíc křivýma liniema.

Položit to na kolejnicu? Hmm, dobrý nápad :-O

Jinak dík za radu s tou zašedlostí, v editoru jsem schopen akorát upravit kácení se, jinak to není zrovna můj kamarád.
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Snažím se dokumentovat přestavbu ŽUB, více v příslušné diskusi.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5389
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 01:28:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin Hrubeš:
bože co je to za dementa na tom videu??a ještě se u svýho rádoby emotivního výlevu nechá natáčet, to snad ne...
Kam ta gramotnost spěje, hlavně at navždy zustane jen na tom voze a dělá si tam zvukový efekty jaký chce, dál ho nepouštět...a ještě by se u toho nemusel nechat točit a cpát to na net
To je na mě vážně moc už...
Houba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 863
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 07:19:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš ČT měli pustit toho čokla co tam štěkal aby mu demostrativně předvedl že takové věci se nedělají a že tím nebude na přístě strašit děti.
754 forever
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1996
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 17:00:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M.H.: tohle bylo taky fajn a taky jsem tam byl první.

* * * Usmívej se! Bude Hůř

Novinky na www.jakuza.ic.cz

Poslední den 830 159 na Střekovech
Šotouši 14
Martin_hrubeš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 326
Registrován: 3-2004

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 18:34:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lubos_ct: No dnes je tomu doba nakloněna, aby se dostal dál. A nakonec to dopadne tak, že až se jednoho dne dostane za knipl tak se bude natáčet jak sedí na mašině a jezdí a vystaví to na jútub. Což tu už taky bylo od jednoho kolegy v zácviku...Jako videa, kdy byl pohled na trať to bylo v poho, ale točit sám sebe, jak sedim na židli a jezdim...

Jakuza: njn a nenaděláš nic. To je ta zapráskaná digitalizace. Dokud byly klasiky tak takovýdle individua se moc nevyskytovali. Ale co jsou dostupný digitály tak je to děs. Dřív si člověk rozmejšlel jestli má vyfotit nějakou pitchovinu když jeden film vychází sakum prdum na cca 4kila.
Mpztn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 140
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 19:47:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No "stretnúť" takto niekoho na trati s takou slabou frekvenciou vlakov ako na Harmanci a ešte sa nedohodnúť tak to by aj mna nasralo!To bola šotovačka na nejakú mimoriadnu jazdu?Ja som tam naštastie nikdy problémy nemal,lebo som nikoho nestretol :-) ale vždy som rozmýšlal ako by som sa zachoval stretnúť v dialke svetlo v niektorom dlhom tunely...?A tam je jeden za druhým.
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1052
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 20:36:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to sem nežral! Ten strojvůdce nemá chybu.

FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ
Syverin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 869
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 22:04:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: Základní poučka: Pokud chceš fotoaparát, nekupuj Olympus. Na automatický režim totiž nezvyšuje citlivost, ale prodlužuje časy až do nepochopitelných (a hlavně volnou rukou neudržitelných) hodnot okolo 1/5s. A jak tak koukám na specifikaci, tvůj foťák ani jiný režim než automatický nemá. Možná bych zkusil nastavit "Sport", ale podle mé zkušenosti docílíš zkrácení expozice někam na 1/50s. Funkce "High ISO Auto" pak není vůbec k použití, nastaví natvrdo 1250 ISO a místo fotky budeš mít několik vzájemně se prolínajících Red, Green, a Blue fleků ;-)
Bojovat za mír je jako souložit za panenství
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1753
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 22:16:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky všem za informace, konečně vím jak na tom jsem

Nějaký ten režim zkusím, uvidím co to udělá. Nejspíš se začnu poohlížet po nějakém novém kompaktu (tak do 5000Kč).
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Snažím se dokumentovat přestavbu ŽUB, více v příslušné diskusi.
Mr_lachtan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 516
Registrován: 3-2006

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 22:18:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: tak to budeš tam, cos byl dosud...
Nápověda: ( )
Ten dlouhej kulatej
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1754
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 03. října 2008 - 22:23:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale s ujištěním že ve správné
Můj Skype: Vojtik48
Popřípadě posílejte SZ (ikonka obálky).
Snažím se dokumentovat přestavbu ŽUB, více v příslušné diskusi.
Syverin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 870
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 04. října 2008 - 00:33:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

IMHO se s tímhle: http://www.fotoskoda.cz/eobchod/p4021505-cz-canon-powershot-a590- is-+-sd-2gb už dají dělat fotky :-)
Ale nejlevnější novou zrcadlovku dnes pořídíš už za 10000...
Bojovat za mír je jako souložit za panenství
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1169
Registrován: 10-2006

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 01:22:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nebude vadit, když sem "vsunu" jednu fotku z tramvajového odvětví, kde nějaká neutrální diskuze na fotky není?

Tak tedy: foto tramvajové zastávky vypadající až jako vsutp do jiného světa, aneb co vznikne, když foťák na stativu otočíte o 90°


www.MESTSKADOPRAVA.net


Podle někoho je nejrychlejší na světě myšlenka, podle někoho zase světlo -> -> -> Já jsem však přišel na to, že to je průjem! Než jsem stačil pomyslet a rozsvítit...
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1602
Registrován: 7-2007

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 12:47:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak vážení už si docela zoufám jaký jsem kopyto. Ty noční fotky jsou asi nad moje síly.
Tohle jsem páchal skoro hodinu a zkoušel kde co.Prosím poraďte, jestli jsem takový tupec, nebo jestli ten krám mám hodit ze skály


Prosím prosím, co dělám špatně?
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 3388
Registrován: 11-2005

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 13:42:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oldcerry: To je zase u Ládi, ne ?
No já nevím, jakou máš představu o noční fotce.Tohle je jaxš taxš v pohodě. Možná bych tomu více přihulil na čase
Má ten tvůj digizázrak i expozimetr ?
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - Perla na Zlínce
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1604
Registrován: 7-2007

Odesláno Neděle, 05. října 2008 - 13:51:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari : Benešou u P.
Víc času tam dát nejde (8)Ten "zázrak" se jmenuje Kodak ZD710.
expozimetr Mno tak to prosím nevím,jsem laik a študent
Jde mi o to, jestli se dá z toho přístroje vymáčknout víc (tupec u spouště) nebo je to maximum stroje( pak je u spouště machr)

(Příspěvek byl editován uživatelem oldcerry.)
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5396
Registrován: 9-2002

Odesláno Pondělí, 06. října 2008 - 14:55:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

já teda nevim ale ta upravená vypadá řekl bych dost dobře:-)
Vašut
Moderátor

Číslo příspěvku: 1047
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 06. října 2008 - 15:51:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ty noční fotky jsou asi nad moje síly.
No, jestli se snažíš udělat noční fotku, kde se mísí několik různých zdrojů světla tak, jak preferuje jistý nejmenovaný železniční server - tj. beze známky nádechu - tak to asi nepude ani sebelepším foťákem... Podívej se například, když automaticky vyladíš takovou fotku, co to udělá s barvami -která část světel bude neutrální? je to ta, která neutrální být má? Ono ani takové bílé poziční světlo nemusí být (a většinou ani není) čistě bílé... no, ale uděláme "bílé" poziční světlo bílým a ejhle, co se stane? Ostatní světla budou většinou "taková nějaká divná", takže nastavovat neutrální barvu je potřeba s rozvahou a ne vždy na místo, na kterém se to tváří na první pohled (třeba zrovna nějaké světlo). Člověk si kolikrát myslí, že ta barva je bílá (oko se, potvora, přizpůsobilo) a ono to tak není. No a navíc, každý člověk má vnímání barviček jiné a k tomu ještě zpravidla jiný vkus, takže... trochu loterie... ale určitě bych se nenechal odradit a zkoušel, zkoušel, zkoušel
Jo a psal jsem to obecně, ne přímo konkrétně k jedné fotce...
ČD: Zákazník? Co je to? ...
Eso
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 06. října 2008 - 16:46:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oldcerry:hoď to ze skály,jen řekni kdy a kde abych to mohl chytit :-)
Dokud vlaky nebudou mít píchlý kola a esu nedojde nafta je u ČD vše jak má být :-)
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2590
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 06. října 2008 - 18:44:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

odkaz
Folcek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1068
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 06. října 2008 - 19:54:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdo fotil v sobotu v Praze na hlavním 150 215?

Ať žije železniční doprava!!!!!! A hlavně trať 331!!!
Sag
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 849
Registrován: 6-2007

Odesláno Úterý, 07. října 2008 - 08:43:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oldcerry : mám stejný foták tak ukážu pár nočních fotek


www.vlakybroumov.estranky.cz
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1610
Registrován: 7-2007

Odesláno Úterý, 07. října 2008 - 09:44:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Děkuji všem za připomínky.
Vašut:tj. beze známky nádechu - tak to asi nepude ani sebelepším foťákem
No tak to by mě dojalo, kdybych investoval a zjistil že pro nic za nic
trochu loterie... ale určitě bych se nenechal odradit a zkoušel, zkoušel, zkoušel
Pokušitel věčný jsem já. Já jen jestli je světlo na konci tunelu.
Sag:No já bych takovéhle fotky považoval za nepovedené (bez urážky prosím). Jenže asi jsem si nastavil laťku moc vysoko.
Tak mě napadlo jestli by nebylo lepší investovat do programu na úpravu fotek. Jenže to by pak nebyly fotky, ale jakési obrázky omalovánky. No díky jěště jednou díky všem a občas sem plácnu nějaký další hokus pokus. Pokud mi napíšete někdo konstruktivní kritiku, budu jen rád.
Vašut
Moderátor

Číslo příspěvku: 1049
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 07. října 2008 - 11:51:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vašut:tj. beze známky nádechu - tak to asi nepude ani sebelepším foťákem
No tak to by mě dojalo, kdybych investoval a zjistil že pro nic za nic

Pakliže fotíš místo s několika rozdílnými zdroji světla, tak pak pomůže pouze náročný post procesing, kdy vybíráš jednotlivé části obrázku a ladíš a ladíš...
ČD: Zákazník? Co je to? ...
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1613
Registrován: 7-2007

Odesláno Úterý, 07. října 2008 - 12:17:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vašut: No už mi někdo naznačil, že noční fotky nejsou žádná sranda..ale nedám pokoje dokud se nedostanu na hranici stroje.
Jakuza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2001
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 07. října 2008 - 13:21:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nádechy, no nic se nesmí přehánět

* * * Usmívej se! Bude Hůř

Novinky na www.jakuza.ic.cz

Poslední den 830 159 na Střekovech
Šotouši 14
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1616
Registrován: 7-2007

Odesláno Úterý, 07. října 2008 - 13:35:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jakuza : jujdy to je pěkné..njn ale technika je holt o řádek výš než má.
Martin_hrubeš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 328
Registrován: 3-2004

Odesláno Úterý, 07. října 2008 - 15:24:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jakuza: Lanza, aby bílá bílou byla . Nevim co ti do toho svítilo za lampijóny, ale jestli oranžový tak si docela zabil na tý fotce atmosféru.
Redbird
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 232
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 08. října 2008 - 10:18:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Folcek: Vím ale nepovím. Známé a kamarády neprásknu. tak o hodinou dříve jsme spolu mluvili ale někde úúúplně jinde mimo Prahu.

(Příspěvek byl editován uživatelem Redbird.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Redbird.)
redbird

Nevymýšlej důvody proč to nejde.

http://www.home.karneval.cz/00009480/Ferda-Morris-Redbird.htm
Karell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 8-2007

Odesláno Středa, 08. října 2008 - 18:03:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedním ze způsobů jak léčit vandalismus a sprejerství je krumpáč. Obchůdek s ovocem a zeleninou u nádraží v Letohradu, dnes dopoledne.
Siderodromofil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 526
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 08. října 2008 - 18:31:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karell: Aby mu ten krumpáč někdo neukrad...
MHD Liberec
262
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.85.26
Odesláno Středa, 08. října 2008 - 18:39:52    Odkaz na tento příspěvek  

Oldcerry:A co takto?Jedno kliknutí...
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1631
Registrován: 7-2007

Odesláno Středa, 08. října 2008 - 22:23:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

262: a copak s tím provedlo jeho blahorodí?
Jenže zadek té lok. spíš připomíná Peršouna
Mě spíš štve, že v originálu jsou ty barvy podivné a po úpravě se udělají(vyniknou) ty světelné šmouhy.Barvy taky nic moc, ale aspoň je vidět že je celá modrá. Jak říkám, pokud to aparát líp neumí, tak se s tím smířím ,ale pokud je chyba v obsluze taky bych se to rád naučil.
Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4153
Registrován: 10-2004

Odesláno Středa, 08. října 2008 - 22:43:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

262: Změna teploty barev?
Co je na tom originálu vlastně špatně?
VEB Verkehrsbetriebe der Stadt Dresden - Ihr Partner im städtischen Nahverkehr
CzechTrams