K-report
 

Archiv do 30. listopadu 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » Nehody » Archiv do 30. listopadu 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2427
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 11:36:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nejen v MSTS, na to vezmi jed.

Hahaha....ty zrovna.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2265
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 11:40:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dodej hardware, rád předvedu.
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
JGR
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.11.254.20
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 11:51:16    Odkaz na tento příspěvek  

2 konz. sotuš
šotuš od slova tepluš????
já chtěl jenom panu psovi naznačit, že s dámami za kniply, kromidelními koly, volanty či kontroléry nemám problém.
Takž es nabízí otázka, kdo z nás je větší vůl
Jeden z Vás
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.213.196.218
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 12:24:31    Odkaz na tento příspěvek  

Pro T 478 4086 příspěvek č.271 z 27.11.2008_Nezachytil jsem tu debatu o prasarně OKD na Kladně, ale jedna holčina tam je opravdu pani fiřice. Ještě když jsem byl na dilně tak jsem ji dostal na dilensky zacvik a nebyla to žadna trubka. Velice vnimava, inteligentni a šikovna děvčica to byla. Je to už nejaky patek a i když už na OKDD nejsem, tak vim že je neco kolem pul roku hotova ...

Jseš z Kladna nebo z Ostravy? Není to paní, ale slečna!!Pokud vím dílenský zácvik měla na Kladně v Ostravě dělala kurs strojvedoucích.A jezdí už o něco déle a bohužel už měla i jednu mimořádnou událost, ostatně tím projde každý fíra, že.
Pro ostatní: pokud nebude jezdit v jednomužném ( to je asi v tomto případě nevhodný výraz) obsazení, ale s vlakvedoucím tak je to v pohodě.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2430
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 12:36:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dodej hardware, rád předvedu.

Tobě? Nikdy. Ty máš u mne za ty svý kecy dávno 3x doživotí, alias ÚPPDKV. Zeptej se těch, co z nich vojna udělala chlapy, co ta zkratka znamená.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8081
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 13:07:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jsme zvědavej, kolik slintáků tu bude chtít foto, nejlépe s adresou, tej holky z OKD
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2268
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 13:21:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: Chachá, ale tu zkratku jako "nevoják" opravdu nerozluštím..

O tom, z koho vojna udělala chlapy, by se dalo debatovat, ale ne zde, sem to nepatří.

Bobo: Foto už tu bylo...
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2437
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 13:38:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

O tom, z koho vojna udělala chlapy, by se dalo debatovat, ale ne zde, sem to nepatří.

No, o tom ty můžeš vědět leda tak velký prd. Jisté je ale to, že tobě by extra takový 30ti denní přijímač velmi pomohl ke zklidnění.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Vmorry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 228
Registrován: 6-2006
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 14:32:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pan_gogo : tak k místnímu seznání (jednoho mezistaničního úseku cooo?) ti opravdu gratuluju a když jsi tak dobrej, tak bych tě poprosil o tvoje telefonní číslo kvůli případnejm konzultacím, až nebudu vědět, kde nějakej přejezd přesně je a kilometry budou nečitelný. Ono totiž někteří lidi mají poznání natolik rozsáhlý a někde je těch přejezdů na pár kilometrech najebáno tolik a navíc jsou tratě na který se dostaneš jen občas (v rámci platnosti poznání), že to zapamatovat všechno prostě nejde. Mi silně připomínáš jednoho debilního návěstního mistra, kterej něco podobnýho jako ty před nedávnem vyblil do Obzoru, nebo kam...i když tam nešlo o přejezd. Ale jinak jsi fakt kanón, štreku máš zmáknutou a našeho kolegu jsi neshodil - za to zasloužíš flašku, za to ostatní flaškou
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 874
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 14:34:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stačí se podívat do obecně platných právních norem na to, kolik smí zdvihat žena v kg.

Nikoliv, neexistuje obecně závazné omezení...

Nasadit adaptér šaka nebo dellnera by opravdu nezvládla,...

To už je jiná - co se smí a co je reálně v lidských (ženských) silách... Ale bacha, některé jsou z posiloven docela vymakané :-))))

Myslím, že bychom to mohli uzavřít s tím, že by holkám nikdo neměl bránit, ale také by neměly vyžadovat úlevy s odkazem na to, že jsou ženské... Armáda má pilotku "na proudech", ČEZ měl operátorku bloku na ETE, tak proč by nemohla ženská na mašinu...
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2443
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 14:35:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vmorry:

Babička říkávala....."Mluv s volem o sobotě, když jde v pátek na porážku."

Plýtváš časem. Ale aspoň se tu jeden těm kydům zasměje, no ni?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Vmorry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 229
Registrován: 6-2006
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 14:45:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn : slova jako z mramoru...tak se mu asi složíme na tu flašku, co ?
Pan_gogo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 11-2007

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 15:05:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem to říkal, že budou fírové řvát, bo nemají rádi, když jim to toho kecá někdo, kdo fíra není. Pak mám pro vás dvě rady: Smiřte se s tím, nebo sem nechoďte.
My jsme všichni GOGO!
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2274
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 15:16:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Obržel jsem vysvětlení Drní zkratky, takže jen pro ty, co taky nebyli na vojně:

ÚPPDKV= "Úplně po pí** do konce vojny"


Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Kosac
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 59
Registrován: 1-2006
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 15:28:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostatni na vojne byli a samozrejme to znaji
Vmorry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 230
Registrován: 6-2006
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 15:54:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pan_GOGO : ne, raději nám řekni co piješ, my totiž máme velice rádi všechny, co se jednou svezli a tak už to taky umí řídit
Pan_gogo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 11-2007

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 16:11:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vmorry: Co piju? Všechno, co teče, vždyť jsem pan GOGO. Pivo, víno, rum, vodku, whisky...

Předem děkuji za pozvání
My jsme všichni GOGO!
Vmorry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 231
Registrován: 6-2006
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 16:47:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pan_GOGO : máš u mělitr šestiletý, páč díky tobě jsem si uvědomil, že umím řídit Boeing (viděl jsem o tom spoustu videjí na jůtubě) No a...asi se vrátíme k těm nehodám :-))

(Příspěvek byl editován uživatelem v.Morry.)
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2444
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 16:48:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tak se mu asi složíme na tu flašku, co ?

Leda tak perchloretylenu.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Pan_gogo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 11-2007

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 16:54:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: Nebyl by koktejl HU-HU?
My jsme všichni GOGO!
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2448
Registrován: 4-2007

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 17:05:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To nevím, ale řekls, že chlastáš všechno, tak to je přeci jedno ne?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Amper
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.111.21.67
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 18:13:51    Odkaz na tento příspěvek  

proč by nemohla ženská na mašinu..

Vždyť to tu už bylo několikrát řečeno - protože nemůže zvedat těžká břemena - šroubovku.
A proč může jezdit na 810? No protože tam není šroubovka těžká.
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 875
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 18:55:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vy už ttaky nepijte :-)))...nebo alespoň čtěte všechno, co jsem k tomu napsal...
by holkám nikdo neměl bránit, ale také by neměly vyžadovat úlevy s odkazem na to, že jsou ženské...
Je rozdíl ve slově nemůže (jako že nesmí) a nemůže (jako že nedokáže) - pokud dokáže, tak smí...kapišto???
Amper
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.111.21.67
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 20:34:24    Odkaz na tento příspěvek  

Mno, asi jsem to nenapsal korektně, chtěl jsem spíše než debatovat o rovnoprávnosti ukázat na důvod, proč jsou k vidění na 810 a ne třeba na banánech. Ten je myslím právě ve váze šroubovky. Ta je sice u 810 také těžší 15 kg ale pár chytrých hlav změřilo sílu potřebnou na její zavěšení a zjistilo, že ta nepřevyšuje sílu potřebnou pro zvednutí 15 kg břemene. Proto neuvidítě ženskou jako posunovače, ale třeba už semtam jako staničního dozorce, kde se jen točí 810 s balmákem. Předpokládám, že obdobně je to i u dvanáctky.
Brux
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.150.166.34
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 20:41:27    Odkaz na tento příspěvek  

Soud potrestal bývalé železničáře za neposkytnutí pomoci
Okresní soud v Rychnově nad Kněžnou v pátek potrestal za neposkytnutí pomoci 1,5 rokem vězení bývalého strojvedoucího Jiřího Stejskala. Někdejšímu průvodčímu Martinovi Peřinovi soud uložil za stejný trestný čin šest měsíců vězení.
Zdroj:
odkaz
Nebyla to ta kauza, kdy se fíra a vlakvedoucí brzy ráno ohlásit nehodu, protože si nebyli jistí, když večer zakalili, jestli neměli zbytkáč??
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2284
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 21:22:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Brux: Mám dojem, že jo. Aspoň se to říkalo v médiích.
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Brux
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.150.166.34
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 21:34:22    Odkaz na tento příspěvek  

Pes38: Myslím, že nám o tom i vyprávěl náš školař, ale jestli to bylo ono, nevím. Vím o jednom případě na D3 přesně na štědrý den odpoledne, kdy posledním vlakem před koncem směny přejeli myslivce a nechtěli si kazit štědrý večer, tak zastavili, koukli, že je vejpůl a jeli dál. Myslivce našli až druhý den a podle proužku je usvědčili.
Dusanh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 863
Registrován: 3-2004
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 21:42:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"...nechtěli si kazit Štědrý večer..." Tomu říkám odolná nátura
čtenář
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.25.151.22
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 21:54:40    Odkaz na tento příspěvek  

Drne, nebalamuťte. Když to bude mít nahozený, tak kupříkladu 363 rozjede třeba i manželka. V tom souhlasu to podrží taky a už i rozezná přímočinnou brzdu od vlakové. Jo, zabrzdit, to je jiná, tak neblbněte piloty.
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 877
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 21:59:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Amper: Panebože - to je jak debata s hluchými. Tak ještě jednou: předpis, který zakazoval ženám zvedat břemena těžší než 15 kg je zrušen. Najděte si vyhlášku 288/2003 Sb. a zjistíte, že jsou platná omezení pro těhotné ženy a ženy do 9 měsíce po porodu. Všeobecně platná omezení se týkají práce žen pod zemí. Takže - hornice dělat nemohou, strojvedoucí ano. Pokud tu šroubovku ta která konkrétní žena unese, nic jí v tom nebrání. Pokud ne, nesplňuje zaměstnavatelem předepsané přepoklady pro výkon práce... Ale neexistuje nějaké obecně platné ustanovení, které by ženám zakazovalo bykonávat profesi strojvedoucí.
Howgh :-)
Nereg. Host
Neregistrovaný host
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 23:27:36    Odkaz na tento příspěvek  

Ctenar: No samo, ze rozjede. Ja ho -persinga-rozjel ve 14ti letech. To jen firove se delaji duleziti, aby to vypadalo, ze rozjet vlak je hrooozne tezke.
Posláno z mobilu.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2285
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 00:30:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Host: Ve 14ti? To já jsem tak akorát věděl, že to jezdí na elektriku :-)))
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 900
Registrován: 5-2004
Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 07:24:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem M262 se dvěma kočárama rozjel i zastavil ve 12. A to na celém páru vlaků. Samozřejmě pod dozorem a podle instrukcí dotyčného fíry. A přesto si neodvážím tvrdit, že na tom nic není, především za horších podmínek, kdy třeba zabrzdit a neobout dlouhý vlak už vyžaduje od fíry, aby opravdu uměl...

(poznámka pro donašeče: je to opravdu hodně let, pan strojvedoucí se jmenuje jinak a je už dlouho v důchodě :-P)

Edit: a peršinga přece umí řídit každej, kdo si vytiskne návod.

(Příspěvek byl editován uživatelem David_Jaša.)
Amper
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.111.21.67
Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 08:02:14    Odkaz na tento příspěvek  

John11: OK, jen to poprvé formuluješ přesně. Poprvé jsi řekl "obecně závazné omezení..", což nemusí znamenat, že takové omezení nemusí platit u některého podniku.
Já jsem vycházel ze starých znalostí a neověřil jsem aktuální stav, omlouvám se a beru zpět.

PS. U PC mi moje hluchota v ničem nevadí..
Raptor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 10-2007

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 10:57:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

David: Návod je pěknej, ale vše s rezervou, takyjsme na netu našel návod na výrobu atomové bomby

S peršingem jsem si na tr. V.Osek-HK poradil i bez návodu
Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří možná už ani nebude.
Petr_Šimral
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1797
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 11:17:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad lehkost strojvůdcování: ono to vůbec není jen o řízení za sucha a s plnou funkcí lokomotivy či motorového vozu.
Ono je to hlavně o oživení, diagnostice závad, vedení jakýchkoliv vlaků za jakýchkoliv podmínek, služba dle předpisů, a a a ...

Takže pánové, kteří si myslíte, jak je to jednoduché, navrhuji vám něco jiného. Domluvte se s někým, koho znáte. Běžte s ním na šichtu a ať vám jen dá klíče od odstavené mašiny a dál makejte sami. Vlak s teplou mašinou odvezla má dcera za normálních podmínek v devíti letech na trase 180 km dlouhé.
Pan_gogo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 11-2007

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 11:33:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

PŠ: Když se chce (a samozřejmě zná a ví aspoň to základní), všechno jde.
My jsme všichni GOGO!
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2293
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 11:44:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlak s teplou mašinou odvezla má dcera za normálních podmínek v devíti letech na trase 180 km dlouhé.

S tím bych se moc nechlubil, aby někoho nenapadlo Ti dělat potíže.

Jinak vidím propastný rozdíl v tom, jestli máme nažhavit třeba to eso nebo třeba sergeje. Elektrika je ve srovnání s velkým dýzlem sranda.
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1337
Registrován: 5-2006

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 13:12:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pes38:...S tím bych se moc nechlubil, aby někoho nenapadlo Ti dělat potíže...

Když už někdo něco takového zveřejní,můžeš dát krk na to,že je to dávno promlůčené.
Tak jak jsem žil,žiju dál
750371
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1836
Registrován: 9-2007

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 14:55:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pes38: když je taková sranda "nažhavit" elektriku,tak jaký teda podstatný rozdíl je ve "žhavení" třeba 163 a 372. Pokud bys u 372 postupoval stejně jako u 163,tak ani nezapneš HV. Ovšem nevylučuji,že s popsaným manuálem v ruce to např.člověk,který bude mít školu v pečení buchtiček se šódo na první pokus nerozjede.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2454
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 14:56:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Elektrika je ve srovnání s velkým dýzlem sranda.

A v čem je to s tím esem o toilik jednodušší, když už jsi to načal?

Jinak podepisuji, co napsal PŠ. Umět řídit vlak, není jen o rozjetí soupravy, to je samozřejmě za normálních okolností sranda. I moje ratolest zmákla celou denní a můj brácha si dokonce zajezdil ještě za komančů v létě se spěšňákem na trati z Lovosice přes Účtěk do Bezdězu a zpět. Jde o souhrn mnoha a mnoha věcí, co my fírové považujeme za umění odvézt vlak. Rozjet soupravu, která je v normě, v počasí, které je v normě, s nažhavenou mašinou, která nemá vadu, to není nic složitého. O dost horší už je to zastavit tam kde chceš, třeba u prkna pro rozkaz, a u osobáků přitom ještě navíc nešustrovat. Víc se tu nebudu s tímto tématem zahazovat. Vy nakonec už stejně všechno víte dávno s MSTS....
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
749.241
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.77.108.100
Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 16:46:36    Odkaz na tento příspěvek  

Souhlas s Drn...ještě k těm fířicím, ono by se asi do zaměstnávání žen-strojvedoucyň moc nechtělo ani ČD, nebo jinému dopravci. Kromě toho jeslti unese-neunese 15kg jsou tady také důvody sociálně-hygienické (->finanční), jako třeba že by musely být oddělené WC, šatny, nocležny. Některá sociální zázemí pro fíry jsou v takovém stavu, že by se zvedl kufr i větrem ošlehanému chlapovi. Žena posunovačka by se asi po spatření vnitřku hytláku od Mn tvářila zádumčivě a druhý den by přinesla do práce sirky a benznín. Další zápisky jsou již ohořelé...
Lorenzo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.123.229
Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 16:52:29    Odkaz na tento příspěvek  

Drn a PŠ: Tak Už je pánové nechte, my holt máme tu smůlu, že patříme do skupiny duševně slabších a bylo nám nutno některé věci sdělovat ve škole, v zácviku, na dílně ........... Ty chytřejší, tedy Pes38 a podobní, jsou natolik obdařeni od přírody či boha, že přijdou a jsou hned profíci. "Dobře, že už tací jsou i v provoze, to si na soustruhu musí mnout ruce, to je práce, to je hranatých kol, jezdí přeci mladí borci!" Pak se divte, že dispečeři posílají 180DB pro vlak do Havl. Brodu, posunovač nepozná podle závaží kam stojí výhybka, "strojvedoucí" na mašině v závěsu neslyší, nevidí, že mu mašina brzdí, pak se diví od kud se to čoudí ........
No asi by nás Pes38 aspol. měli poučit jak co dělat, vždyť je to sranda a na papíry to nejezdí.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2460
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 16:52:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

749.241 + Lorenzo:



Ještě pro Lorenzo.....v základě máš pravdu, ale s blbostí a nepodloženým sebevědomím je třeba bojovat. Jinak nás to pohltí...

(Příspěvek byl editován uživatelem Drn.)
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Panzlo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 242
Registrován: 7-2007

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 17:33:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S blbostí zvláště, neboť se šíří geometrickou řadou, možná ještě rychleji. I když nutno podotknout, že ve svém prvním zaměstnání jsem tento boj prohrál
Tak dlouho si užíváš salámu
Až si salám začne užívat tebe
A tak dlouho jíš podezřele chutné saláty
Až se jedním staneš – ne-li
Pouhou bakterií bludné salmonely.
jeden_vod_dráhy
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.5.49
Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 17:59:46    Odkaz na tento příspěvek  

Udělám tomu resumé, nebo taky někteří ztratí nervy:-)

S podobným návodem, jako je třeba na atlaslokomotiv.cz pro banány a stroje peršingoidní, nahodí a nažhaví jakoukoli lokomotivu téměř kdokoli. Já, Lorenzo, Drn, Pes38, 749.241, Petr Šimral, Mallard, 750371, pan gogo, Amper, Raptor, David_jaša a spol. (omlouvám se těm, na které jsem zapomněl). Někteří z nich jsou fírové, někteří ne. Ale to nyní nehraje roli. Myslím, že by to zvládla i průměrně inteligentní a technicky nadaná žena.

Rozjet vlak, tedy odbrzdit loko a soupravu, zařadit směr a "přidat plyn" by opět zvládl každý z výše uvedených a mraky dalších.

Jenže, je třeba tma, mlha, námraza na troleji, listí na kolejích, doháníme zpoždění atd. Tohle vše je třeba řešit a k tomu se třeba ještě se trefit do zastávky nebo k nástupišti, je třeba znát hromadu předpisů, jinak můžu zařvat i se spostou lidí, ani nevím jak. A případné poruše loko nebo závady na vlaku už radši ani nemluvím.

Kdyby to bylo možné (jakože není), rád bych těm nefírům domluvil jedodenní jízdní zácvik na dráze za ztížených podmínek. Pak by se vidělo, třeba by překvapili a zasloužili potlesk, možné to je. Ale taky je možné, že by shořeli jak papíroví čerti.

A tím bych tutu problematiku asi ukončil.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2295
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 18:50:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad resumé: S tím by se dalo souhlasit
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2463
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 19:05:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslím, že by to zvládla i průměrně inteligentní a technicky nadaná žena.

O tom se nepřu. Souhlasím a měl jsem to štěstí se s poslední strojvůdkyní, jménem Gudrun S., střídat několik let v jednom depu. A byla to Paní strojvedoucí......kam se na ni hrabali někteří páni tvorstva.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2464
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 19:08:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S tím by se dalo souhlasit

Být tebou bych nejásal. Podle toho, cos tu zatím předved, bych tě tipoval na to upálení....
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Lorenzo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.123.229
Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 19:23:43    Odkaz na tento příspěvek  

A nepřestane štěkat.......
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2466
Registrován: 4-2007

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 19:28:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A nepřestane štěkat.......

Jdu si pro kulobrok....
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Raptor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 10-2007

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 20:00:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už bysme toho mohli nechat. Všichni! Vypadá to, jako by u debatovala parta dementů. Pak mají mít ty diskuze nějakou úroveň.
Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří možná už ani nebude.
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 878
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 20:06:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pes38: S tím bych se moc nechlubil, aby někoho nenapadlo Ti dělat potíže.

Možná byste to měl jít nabonzovat na DÚ. Je to na Wilsonu, na konci 1. peronu. Kdysi tam byla lampárna - efekt bude stejný, ale uleví se vám. Taková prasárna...

749.241: také důvody sociálně-hygienické

Myslíte, že se v Temelíně předělávaly šatny a sociálky? Chcete rovnoprávnost, tak ji máte. Koneckonců, stačí kouknout na ten US seriál (Ally Někdo). U Velkého Bratra za Velkou Louží mají toalety koedukované a kolik na nich vyřeší problémů . Copak na malých štacích, kde slouží jako výpravčí chlapi i ženské mají dva záchody?
Výpravčí
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 120
Registrován: 12-2007
Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 20:09:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Milý Raptore, uhodil jsi hlavičku na hřebíček.
Jen to tu tak nevypadá, ona tu banda dementů opravdu debatuje :-(
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2298
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 20:13:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Možná byste to měl jít nabonzovat na DÚ. Je to na Wilsonu, na konci 1. peronu. Kdysi tam byla lampárna - efekt bude stejný, ale uleví se vám. Taková prasárna...

Kdyby pan Johny11 do mne neryl, to by ani nebyl normální den. Takhle vím, že je vše v pořádku.
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 827
Registrován: 7-2006

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 20:26:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rozjet vlak, tedy odbrzdit loko a soupravu, zařadit směr a "přidat plyn" by opět zvládl každý z výše uvedených a mraky dalších.

Jj pánové rozjet to umím i já,ubohá ženština,ale brzdy,brzdy,ty mi moc nejdou ... Onehdá jsem takto zrušila nový ešus v Kolíně "U lázní",kam mi spadl,když jsem tamní wexle projela nepřiměřenou rychlostí ...


ICQ 237-113-861
Brux
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.150.166.34
Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 21:50:10    Odkaz na tento příspěvek  

Drne, něco ti zkusím poslat e-mailem. Bude to z východních gubernií, tak se nediv.
P.Zitko
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.226.211.114
Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 23:52:26    Odkaz na tento příspěvek  

Když je tady ta debata o ježdění,tak ani pro pejska to není problém.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2299
Registrován: 11-2005

Odesláno Neděle, 30. listopadu 2008 - 00:19:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sakra...to to jsem tomu fírovi jasně říkal, aby tu fotku nikam nedával
Jestliže se nám něco konečně povedlo, v budoucnosti zjistíme, že by bylo lepší, kdyby se to nepovedlo.
ICQ 311-297-744
Rk_kn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 922
Registrován: 1-2005

Odesláno Neděle, 30. listopadu 2008 - 08:20:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Láďa : Pokiaľ som debatoval s rušňovodičmi, tak na brzdenie majú zvlášť zameraný zácvik !