K-report
 

Archiv do 22. ledna 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » Nehody » Archiv do 22. ledna 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1152
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 16. ledna 2008 - 11:42:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

PŠ:To jedině vzít mobil a rovnou 158, přes je to další prodlení(a některej se na to vy...). Ale ti tam stejně přijednou za dvě hodiny a najdou tam leda chcíplou vránu...
Pochval se sám, nikdo jinej to za tebe neudělá.
ICQ 311-297-744
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6970
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 16. ledna 2008 - 11:55:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

náhodou, zažil jsme, že je chytli. ve varech,vjezd od chodova, fíra hlásil házeče kamení. přijel 820 z merklína, do něj se naložili osožáci a dojelo se ke vjezdu. a zadařilo se
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1154
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 16. ledna 2008 - 13:41:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Osožáci? Tak to už je hodně dávno...
Pochval se sám, nikdo jinej to za tebe neudělá.
ICQ 311-297-744
"klatovák"
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.14.78
Odesláno Středa, 16. ledna 2008 - 14:07:39    Odkaz na tento příspěvek  

OSOŽ číhali každou minutou na zahraniční diverzanty, tak mohla být reakce rychlá. Dneska policajti přijedou za hodinu, všeliký šmejd mezitím zdrhne a oni mají klid a nemusí nikam vozit a sepisovat 14letého smrada, co s ním stejně nemůžou nic udělat. Když by šmejd měl určitou barvu, ještě by mohli být nařčeni z rasismu. Stačí se podívat po DF, kolikrát měl vlak půl hodiny zpoždění kvůli zásahu PČR. Při výletě do Německa se ve vlaku vyskytl neplatič, průvodčí se s ním příliš nedohadoval. Kein fahrkarte, kein geld? Zavolal Polizei, ti stáli na 3. zastávce, vlezli dovnitř, průvodčí ukázal rukou, policajti se dotyčného na nic neptali, popadli ho a během 2 minut se jelo dál. Ne že bych chtěl vyvolávat staré pořádky, ale beztrestné a tedy opakované kradení měděných součástí od trati v plném provozu (Bohosudov&spol), to už je síla.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1519
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 16. ledna 2008 - 16:13:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nebdrzdit, jsou-li v kolejích, ještě přidat a zapnout stěrače
Ze snědýma není šanc cokoli udělat, onehdá stojím na ranžíru, přes dvě koleje vlak ze šrotem v Eas vozech a oni pod trolejí! shazovali železo z vagonu. Napráskal jsem je taky vysílačkou, než přijeli policajti, byli stejně pryč. Ten policajt mi říkal : My jsme přijeli k nim do baráku a ten šrot jsme tam našeli z těch vozů, v chodbě, ve sklepě...a oni na to: Co to jééé? Kdo to sem dááál? To není naše, to nám sem někdo hodil, klidně si to vezměte zpět
Ex141detvan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 8-2007

Odesláno Středa, 16. ledna 2008 - 20:50:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýra: To v Ostravě-Vítkovicích, když přijel vyrovnávkový vlak řazený z Resů a náhodou čekal na předjetí osobním, tak se najednou vynořilo snad 10 příslušníků rómské rasy a obírali ty vozy o klánice a řetězy.No jo, když hned za rohem je sběrna surovin...Ale vůbec je neštvalo, že je sleduje celé nástupiště lidí a policajti ti taky na ně taky kašlou.
Huffnagell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 9-2007
Odesláno Středa, 16. ledna 2008 - 21:12:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To co tady čtu, jen ukazuje na neschopnost ČD a potažmo celé společnosti vyrovnat se s takovým dobytkem. Bezdomovci spí ve vagonech, bezdomovci jezdí tramvají z konečné na konečnou, cikáni - nebojme se nazývat věci pravými jmény - kradou, co jim přijde pod ruku, pubertální blbci hážou kameny, sprejují po soupravách. A stát a policie, kterou si platíme? Nemá čas. Řeší Čunka, Barboru Škrlovou, sami sebe. O to víc mě potěšilo, když jsem nedávno viděl, jak jistý průvodčí v osobáku na Jihlavu, vzal ožralého zjeva bez jízdenky ve Střelicích za límec a šup s ním na peron. Dotyčný byl tak překvapen, že se nezmohl na slovo a odjíždělo se bez zpoždění. Tohle je asi zatím jediná cesta: Na hrubý pytel...
čtenář
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.82.192
Odesláno Středa, 16. ledna 2008 - 21:22:32    Odkaz na tento příspěvek  

Huffnagell: Máte dobrý směr a názor, jen by jste měl nastoupit k policii, jedno které. Tam by jste mohl všechny vaše názory realizovat v praxi. Po čase všechny vyhodnotit a srovnat úspěšnost.
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 698
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 16. ledna 2008 - 21:27:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad čtenář:Dobrá idea.Pokud se tohle svinstvo nezačne likvidovat,jiné to nebude,hlavně by se museli změnit zákony.
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Huffnagell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 9-2007
Odesláno Středa, 16. ledna 2008 - 21:33:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ćtenář: Nemyslím, že bych chtěl k policii. A ani jsem nechtěl obviňovat řadové policajty, jestli to tak vyznělo.
Každopádně vyznávám již zmíněné heslo o hrubé záplatě!
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7886
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 00:26:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, když už se tu řeší policie. Já jsem jen během prosince coby řidič MHD zažil jeden policejní zásah - vyhodil jsem náctiletého kluka, protože chtěl jet načerno a on mi začal okopávat autobus tak důkladně, že pak nešly otevírat přední dveře. No a týden poté dva cestující "pod vlivem" zbili a okradli kamaráda jen proto, že je nechtěl svézt zadarmo. V obou případech se zachovala policie velmi profesionálně a na její konání nemůžeme já ani kamarád říct jediné křivé slovo.
Nevím, nakolik je takovéhle chování policie pravidlem a nakolik jsme jen měli štěstí, ale člověka velmi potěší, když zjistí, že mezi vtipy o policajtech a realitou existuje rozdíl.
Nedělejte si se životem starosti - stejně z něho nevyváznete živí.
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 699
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 09:50:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Martin_j:Zeptej se nádražáků, jaké mají zkušenosti se zásahem policie.Když už jsme u toho, tak přidám zase opačnou zkušenost.Já jsem měl službu na stavědle jako výhybkář a vidím jak romští spoluobčane berou kusy kolejnic, co měla traťovka uschované. Tak zvednu mobila, volám 158 a operační mi řekla:Nemám lidi a až někoho seženu, tak vám je tam možná pošlu.Tak jsem se jí zeptal, jestli je nemám pozvat na stavědlo na kafe, že by jsme počkali až si udělají čas a přijedou, načež se mě operační zeptala jestli si z ní dělám srandu, tak jsem jí odvětil, že si začala ona.Tím to zkončilo, romové si zase vydělali a policie jako vždy nic neudělala.Má cenu je tedy příště volat, když ti tohle řeknou??
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1902
Registrován: 4-2004

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 10:39:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fčera po osmé ranní někam vyjížděl z Vršovic nehoďák v čele s 742.404,a tady žádné info.Nebo to byl jenom cvičný výlet??
Můžeme o tom vést spory,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak asi vše,co se proti tomu dá dělat.
ICQ:472-354-855
www.kromerizske-drahy.com
Houba na 754!!
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1155
Registrován: 11-2005

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 11:31:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Corllin: Cenu má na nejbližší sloup dát koš pro snipera.
Pochval se sám, nikdo jinej to za tebe neudělá.
ICQ 311-297-744
Marin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 518
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 11:49:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Corllin: Já myslím že mít na stavědle nějakýho pořádnýho vlčáka a pustit ho na ně, tak by si to romošrot vzal k srdci vín než zásah policie.

Pes38: Sorry, ale toto mě napadlo když jsem se mrknul na tvůj avatar...
Brněnské perly: 263 001-0, 263 002-8
Změna: 854 bez 954 na Vláru!!!!
Od 1.1.2008 vlakem ujeto: 2 124km
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6975
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 12:01:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vlčáka? ty bys jim dával ještě večeři?
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 700
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 12:44:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Napadlo mě si pořídit zbrojní průkaz a jít tam na ně na tvrdo z bouchačkou.
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
ES 499
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.249.185
Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 13:20:26    Odkaz na tento příspěvek  

Corllin: Hm, a kolik Ti je?
Koudy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2050
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2008 - 15:52:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nejenom řetězy z Resů mizí ve šrotu:
http://www.vlaksim.cz/zprava-ukradli-vrata-zelezni cniho-vagonu-828.html

Ať máme dost sil přestát věci, které přijdou...

http://www.brnosim.wz.cz
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 703
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 08:11:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad ES 499:Asi víc než tobě
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Spanihelf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 150
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 16:24:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

České dráhy dluží odškodnění
Vandalové vzali rychlík útokem
ICQ: 282117752 URL: www.trat200.ic.cz
Němec z Ova
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.168.2.226
Odesláno Pátek, 18. ledna 2008 - 21:48:11    Odkaz na tento příspěvek  

Tady: http://pl.youtube.com/watch?v=yDrOFZqtH-0 ještě jeden odkaz na test vlak x auto. Tentokrát bez blízké výměny. Zato s hezkým "šutropádem".
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 39011
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 19. ledna 2008 - 01:06:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V pátek zhruba hodinu po půlnoci došlo v ČB k nehodě na přejezdu na vlečce Ferona (mapa).
Prý se to stalo tak, že vlečka (742.322 se dvěma vozy) vyjela z objektu, zapla PZZ (tím byla z provozu vyřazena světelná signalizaci na přilehlé křižovatce), pak zastavila částí na přejezdu (zřejmě kvůli zamykání výhybky a výkolejky). V tom okamžiku se ozvalo pištění gum a náraz.
Řidiči auta byly v krvi naměřeny 3 promile, auto bylo bez technické a pojištění.

Noční trolejbus linky 59 kvůli tomu nemohl odbočit a musel se jet otočit do Nemanic/vozovny.

Semafory se tam vypínají pouze v případě spuštění PZZ, takže si nepamatuji, zda ten „borec” (spíš neuvěřitelnej blbec) jel aspoň předtím po hlavní, nebo i na té křižovatce ignoroval, že má dávat přednost (=jako hlavní tam vždycky byla Pražská, ale je možné, že se to změnilo).
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 708
Registrován: 12-2006

Odesláno Sobota, 19. ledna 2008 - 07:52:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Němec z Ova:Nerad ti kazím radost, ale to už tu bylo asi před měsícem
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
zdenek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.103.144.179
Odesláno Neděle, 20. ledna 2008 - 21:09:56    Odkaz na tento příspěvek  

přeji všem pěkný den.....
mám na vás jeden dotaz z historie. někdy v roce 1953 se na trati 010 u Zámrsku stalo vlakové neštěstí, kdy na rychlíku začal zničehonic za jízdy hořet jeden vůz. vyšetřováním se zjistilo, že uvolněný plech na spodku vagonu spadnul na kolo a proud jisker propálil promaštěnou podlahu vozu a poté prošlehnul jako plamenomet do vozu s lidmi, (článek z novin ve kterém se o nehodě psalo se výstižně jmenoval "Dantovo peklo na kolejích). při nehodě snad byli i mrtví, ale určitě spousta zraněných (mezi nimi i moji rodiče a brácha), popáleniny a úrazy jak lidi skákali z jedoucího vlaku.... nevíte někdo podrobnosti o této nehodě? třebas kilometrická poloha, fotky atd....
Pražák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.253.153
Odesláno Neděle, 20. ledna 2008 - 21:59:52    Odkaz na tento příspěvek  

Taky nehoda, ale pozor, jen pro silné žaludky. Viděno dnes v Praze-Dolních Počernicích
censored!
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 449
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 20. ledna 2008 - 22:07:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pražák:

To je už nejmíň týden starej hafík....
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5213
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 20. ledna 2008 - 22:11:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chudák
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
750 209 navždy s tebou:-(:-(
ICQ: 342-013-455
PČR
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.5.168
Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 00:54:27    Odkaz na tento příspěvek  

Vrahem je pendolíno.


censored
Michal_Ř
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 125
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 08:10:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tyto záběry z Rájce se zde již před časem objevily. Osobně se domnívám, že zveřejňování těchto a podobných fotek je z etického hlediska už hodně na hraně. Možná by se takové záběry mohly ukazovat pro výstrahu těm, kteří denně zcela vědomě riskují například na přejezdech či jinde na železnici, ale obávám se, že ani tohle mnohé neodradí... Na ten přejezd stejně vjedou, poprvé, podesáté, až jednou...
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 2817
Registrován: 6-2002

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 09:57:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Večer vymažu rozpůlenýho pséka a ráno je tu rozpůlenej chlápek Nic takového tu nebude, příště se budou blokovat ip adresy.
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 606
Registrován: 7-2007

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 10:11:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Masinka :děkuji, na tyhle nechutnosti nejsem zvědav
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 719
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 11:04:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jako by toho člověk neměl dost po mimořádné události...
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1023
Registrován: 8-2005

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 11:41:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No zrovna jsem se chtěl ráno při snídani kouknout na web. Ještě štěstí, že se mnou to na fotkách nic nedělá. Ani z reálného pohledu jsem neměl nijaké trauma.

Ale je pravda, že tady to nemá co dělat.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1159
Registrován: 11-2005

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 14:34:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to věc názoru, já bych to tu nechal, bez náhledu a s upozorněním. Ty obrázky některé magory (se slabší povahou) možná odradí, některé určitě ne. Hlavně ty fotky Pendolina kolovaly po netu a mailech pěkně dlouho. Přišlo mi to od 6-ti různých lidí :-)

Corlin: No jo, jenže my "nefírové" se MU většinou neúčastníme a proto jsme na to "maso" zvědavi

PS: Pobaví mě vždy výzvy v telvizi, že by následující zábery neměly vidět děti. Krásná to výzva, aby se k TV seběhla celá rodina.
Pochval se sám, nikdo jinej to za tebe neudělá.
ICQ 311-297-744
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 725
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 14:40:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Pes38:Spíš by tyto druhy fotografií měly mít preventivní charakter.Aby se vědělo, co vlak dokáže,ale je to marný, je to marný, je to marný.
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
PČR
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.20.63
Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 14:47:05    Odkaz na tento příspěvek  

Já se omlouvám, ale myslel jsem, že když je to sekce nehod, že sem podobné snímky snad mohou. Ale byla to blbost, uznávám, už se to nebude opakovat. Ten psík tu totiž visel poměrně dlouho, tak jsem usoudil, že to adminům až tak nevadí. Ještě jednou se všem omlouvám.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 454
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 14:50:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak já osobně bych to tu taky nechal. Aby šotouši viděli, jak to může dopadnout, když budou fotit moc zblízka. Stejně jako na silnicích by mohly mít takové brutální snímky poměrně vysoký odrazující účinek. A já a mí kolegové by pak možná měli více šancí se takovým zážitkům v praxi vyhnout.

(Příspěvek byl editován uživatelem Drn.)
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1962
Registrován: 12-2005
Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 14:58:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://www.novinky.cz/clanek/131231-opili-kocku-ne chali-ji-roztrhat-psem-a-vse-si-nataceli.html
A Vy si myslite, ze lide s takovymhle uvazovanim budou temito sminky nejak otraveni ci "pouceni" ? Spis se pujdou jeste kouknout ... prasata ... :-/
Pavel
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 726
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 15:06:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenom nechápu, proč nechodí sebevrazi na dálnici, ale na koleje?Pokud by tu byl nějaký potencionální sebevrah, zkuste tu dálnici, prášky a nebo nejlépe Chocholouška.Strojvedoucí vám budou z celého srdce vděční.
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Borovička
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1632
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 15:26:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sebevrah možná tuší, že na železnici skoro na 100% uspěje a nikoho jiného na životě přímo neohrozí. Na dálnici je velká pravděpodobnost, že se může také jen zmrzačit a někoho jiného zabít.
Michal_Ř
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 126
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 15:35:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Inu, vlak neuhne, nezabrzdí.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 39083
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 15:38:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trochu mimo oblast, ale k tématu ano:
Sebevrah se nejprve zapálil, pak se sekl do hlavy sekerou
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 457
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 18:40:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

... nikoho jiného na životě přímo neohrozí.....

Fírovo zdraví (duševní) se nepočítá?

Co se týká mne, u sebevrahů mám jasno. "Máš cos chtěl(a), kreténe!" Pouhá sebeobrana.
Petr_Šimral
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1525
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 19:18:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já mám u všech: "Co se mělo stát, to se taky stalo." A hážu to za hlavu.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 460
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 19:25:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

P.Š.:

U 16 letýho študáka spěchajícího za slečnou čekající 50 metrů za rohem u kina mi tohle šlo fakt hodně těžko....
Petr_Šimral
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1530
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 21:20:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám za sebou podobně starou holku. Zbylá parta pěti mladých to na přejezdu ještě vykličkovala. Klasika: dvojkolejka, do zastávky zastavující osobák, já vyjel s nákladem zpoza něho na přejezd. A přestože jsem houkal kolem celého osobáku, bylo to prd platné. My už to nevrátíme, tak co.
262
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.85.237
Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 21:58:43    Odkaz na tento příspěvek  

Petr Šimral:Chomutov město u lesoparku...
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1160
Registrován: 11-2005

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 22:06:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud lidi neví, že střet se stovkami až tisíci tun železa, pohybujcí se v řádu desítek km/h, nerozdejchaj, tak jsou blbci. Prostě přirozená selekce. Fírové prostě musí počítat s tím, že je jim něco takového stane. Stejně jako my ostatní řidiči IGK, taky musíme počítat s tím, že nám může zpoza zaparkovaných aut vyběhnout dítě pod kola. Narozdíl od fírů, však z toho může být řidič IGK obviněn, že nepředpokládal a nepředvídal (což v praxi nez toho, abych jel všude krokem, nejde)

(Příspěvek byl editován uživatelem pes38.)
Pochval se sám, nikdo jinej to za tebe neudělá.
ICQ 311-297-744
Petr_Šimral
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1531
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 21. ledna 2008 - 22:54:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad 262: tam není zastávka. Velké město poblíž je taky od Ch :-)
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 728
Registrován: 12-2006

Odesláno Úterý, 22. ledna 2008 - 07:46:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud je to náhoda, že se nerozhlédné, tak se to dá ještě pohopit,ale lidi co si berou život tím, že skočí pod vlak nebo se nechaj vědomě přejet to neuznávám.Pokud má někdo tak velké psychické problémy, že je nedokáže vyřešit, ať si sežere prášky nebo ať si veme pistoli a jde se oběsit do rybníka, ale ať tím neotravuje strojvedoucí potažmo cestující, kteří jsou nasraní, že tam zase nějaký kretén hupnul, jenom proto, že se s ním holka rozešla, protože byl špatný v posteli.
K tomu asi toliko.
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 731
Registrován: 12-2006

Odesláno Úterý, 22. ledna 2008 - 09:20:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Opět jeden kaskadér:Rychlík smetl dodávku na přejezdu, jeden člověk zemřel
Více zde
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Žíža
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.84.154.60
Odesláno Úterý, 22. ledna 2008 - 10:17:24    Odkaz na tento příspěvek  

To byl přejezd v "Přešticích zastávce"?
Michal_Ř
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 127
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 22. ledna 2008 - 10:27:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Teď jsem na to také koukal. Ještě štěstí, že to ten plecháč nabral šikovně a auto nešlo pod mašinu. To by mohlo zavánět vykolejením. Śkoda zbytečně vyhaslého života. Lidé jsou zkrátka nepoučitelní.
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1025
Registrován: 8-2005

Odesláno Úterý, 22. ledna 2008 - 10:32:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ať si veme pistoli a jde se oběsit do rybníka

A kde tu pistoli má vzít? Shánět něco nelegálního je dost náročné. Legální bez zbrojního průkazu je akorát perkusní pistole. S ní se to zase musí umět, ale pak to je jistota. Já z perkusní pušky 10 let závodně střílel. Hlaveň se strčí do úst mírně nahoru (viz. příručka pro japonského důstojníka).

Na oběšení má málokdo nervy a skákat pod auto není jistota. Možná tak skočit z 15tého patra. S práškama se zase bude půl dne svíjet v křečích, aby ho pak záchranka odvezla do nemocnice.

Ale pořád to jsou způsoby, kdy si ten impuls dává sebevrah sám (zmáčkne spoušť, podkopne židli, skočí z balkónu ...). Takže lehnout si na koleje a jenom čekat se zavřenýma očima je také nejsnadnější.

Prostě se strojvedoucí musí smířit s tím, že jsou ideální nástroj pro sebevrahy. Tak to prostě je a hotovo.

Nezávidím Vám to.
Každý večer trhám lístky kopretinky.

vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, vyjede, nevyjede, chrrrr....
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 732
Registrován: 12-2006

Odesláno Úterý, 22. ledna 2008 - 10:42:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Raspi:To bylo myšleno ironicky.Pokud má někdo problém, ať si zajde za psychiatrem nebo ať to řeší jinak a ne skokem pod vlak. Vzal bych ho na mašinu a ať se podívá co to umí a z jakýma výčitkama pak ten strojvedoucí musíš žít, že byl jeden pitomec, co se nedokázal vyrovnat se svýma problémama.Howk, domluvil jsem.
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 734
Registrován: 12-2006

Odesláno Úterý, 22. ledna 2008 - 10:45:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Michal_Ř:Škoda je jen dobrého člověka.To, že vjel na přejezd aniž by se pořádně podíval je jeho problém a na rovinu říkám dobře mu tak. Vyhláška hovoří jasně a že to jsou kaskadéři?Ať se potom nediví, když dostane nárazníkem do hlavy.Takových lidí mi líto není.
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Majkl007
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.213.63
Odesláno Úterý, 22. ledna 2008 - 11:00:14    Odkaz na tento příspěvek  

ad sebevrazi: už jsem to tu kdysi psal. Je jasný, že pro fíru je to strašný, když před mašinou uvidí člověka, kterého musí zabít a nemůže proti tomu nic udělat, protože rozjetý vlak se nedá zastavit na 100 metrech. Já sebevraždy samozřejmě taky odsuzuji, ale na druhou stranu, když už se k tomu nějaký zoufalec odhodlá, tak není nic snadnějšího, než si stoupnout na koleje a čekat. Nic k tomu není potřeba, a výsledek je většinou na 100% jistý. Bohužel, je to tak.

A teď koukám, že jsem napsal skoro to samé, co Raspi...
Marek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 178
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 22. ledna 2008 - 11:41:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Majkl007: Je jasný, že pro fíru je to strašný, když před mašinou uvidí člověka, kterého musí zabít a nemůže proti tomu nic udělat...

Ta formulace se mi vůbec nelíbí, i když jste to tak předpokládám nemyslel. Sebevraha zraní nebo zabije nárazník, pluh nebo dvojkolí. Vidět to a nemít možnost tomu zabránit je určitě strašný, ale na tom je strojvedoucí i případní kolemjdoucí v podstatě stejně.
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 735
Registrován: 12-2006

Odesláno Úterý, 22. ledna 2008 - 12:11:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Marek:Nemáš pravdu.Kolemjdoucí na tom nejsou tak špatně jako strojvedoucí. Ten toho člověka usmrtí.Kolemjdoucí z toho můžou mít maximálně šok, že před jejich očima byl usmrcen člověk.Strojvedoucího čeká ještě vyšetřování a protokoly, kvůli takovýmu blbečkovi.
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz