K-report
 

Archiv do 12. května 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » Aktuální informace z provozu » Archiv do 12. května 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Zeleznicni
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 4-2007
Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 12:54:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No já doufám, už se tam chystám :-)
Tom350
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 636
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 12:57:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A to pojede i EC 170 Hungaria přes Havl. Brod?? Nevíte do kolika by to tam mohlo být zpravené? A čeho všeho se to ještě bude týkat?? Já zatím vím jen o Sc 75, Ex 572 Punkva, Ex 575 Petrov a samozřejmě Sc 503
Zeleznicni
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 4-2007
Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 13:09:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Škoda, 503 jede přes Břeclav :-(
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4820
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 13:27:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak kdo dodá první fotky od Dlouhé Třebové loko 162 014 a poté i 350, co byla ztažená do depa v ČT
Ale cca 20.min už se jezdí
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Nemám rád bílé vločky!!!
radekc2
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.136.162.239
Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 13:30:12    Odkaz na tento příspěvek  

Kolem 11hod stáli v Třebovicích 3 vlaky. EX570 Slavkov, IC 540 Hutník a IC SC PENDOLINO 504. Pak se to rozjelo. Co v té době jelo z Prahy jelo odklonem přes Poříčany, Nymburk a H.Brod. Myslim že v Kolíně s z důvodu výluky nedá přejet z 011 na 230.
Dan_od_mun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 282
Registrován: 6-2005

Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 13:48:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mamemb : po českotřebovském nádraží se pohyboval nějaký fotič, ale 350 011, co jela na EC 279 můžu pro ilustraci ukázat
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1030
Registrován: 2-2006
Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 14:04:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rakušani vystavili na SC 72 náhradní soupravu místo Pendolina, stejně tak jede nyní náhradní souprava na SC 506 z Ostravy.
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
www.ostravaci.cz, fotografie Ostravy.
Jakub
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 944
Registrován: 8-2003

Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 14:16:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hmm, tak podle Babitronu jede 503 po Ferdinandce. Kua, a zrovna v těchtochvílích mi projíždí za barákem.
ICQ: 155-617-186
John
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 530
Registrován: 7-2005

Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 14:56:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takhle to dnes určo bude zase vypadat
http://www.novinky.cz/clanek/139458-jizda-vlakem-pripomina-horor- lide-cestuji-jako-sardinky.html
http://danone39.blogspot.com/ - Nejucelenější dennodenní informace o nasazení hnacích vozidel !
Páňula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 662
Registrován: 1-2007

Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 15:09:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

John:
Ať... Teď miluji pocit, když si koupíte místenku a 1/2 lidí ji nemá... Tak nevím proč tam nasedají, když za tím spojem jede prázdný R s 10 B a nebo proč si nekoupí místenku. A když ne, tak ať nejsou na*raní.

Ale jinak. R 627 komplet zrušen (naposledy 150 min). Náhrada žádná. Mě zajímá, co pojede na obratu...
Aspoň tak se to hlásilo ve Valašském Meziříčí, ale když se koukám na Babitron, tak je tam s 170+...

A ještě jeden edit

(Příspěvek byl editován uživatelem Páňula.)

Dalším kamenem úrazu je podle cestujících mnohdy neadekvátní chování samotných průvodčích. "Vlakem nejezdím často. Nedávno jsem jím ale v pátek cestovala ze školení v Olomouci. Nevěděla jsem, v kolik skončíme, a proto jsem si ani nezjišťovala odjezdy vlaků. Když jsem přišla na nádraží, měla jsem štěstí, za chvíli jel vlak Intercity, jehož příští zastávkou je asi za půl hodiny Zábřeh na Moravě, kam jsem jela. Vlak byl plný lidí a průvodčí měl problém mezi nimi v uličkách procházet. Když jsem mu podala jízdenku, obořil se na mě, proč jsem si nepočkala na rychlík, který jede pár minut za námi, když jedu jenom jednu zastávku. Řekl mi, že na to jsem nemusela nasedat do Intercity a takové lidi on prý má nejradši, kvůli kterým se tady všichni cpeme. Vůbec jsem mu na to nic neřekla, byla jsem v šoku,“ řekla Marie Kundratová ze Šumperka.
To samé bych jí řekl taky...

(Příspěvek byl editován uživatelem Páňula.)
Vím jen to, že nic nevím.
Sokrates
Kubíček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 15:57:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Páňula: Ono lecky nezáleží na tom, CO řeknete, ale JAK to řeknete. Je rozdíl, když cestujícímu slušně vysvětlíte, že příště může jet poloprázdným rychlíkem a nemusí se mačkat u WC, nebo když začnete pro nádražácku frflat ve stylu "proč ty kaštane vůbec do toho lezeš". Když přiletím na nádraží a vidím, že mi za pár minut jede vhodný vlak (navíc IC, tedy teoreticky kvalitnější cestování), tak se nebudu pídit po tom, jestli mi jede za 10 min něco dalšího.
Páňula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 664
Registrován: 1-2007

Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 16:13:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kubíček:
Kdyby nechali příplatky EC/IC, tak by si teoreticky nikdo nemusel kupovat místenky a už vůbec by do toho nenasedal každý. A vlakvedoucí, dle mě, taky nebyli zvyklí na to, že to tady bude vypadat jako v Indii (pokud by nebyly nahoře dráty, tak se jede i na střeše).
Je pravda, že jí to může vyznít jako urážka, záleží na okolnostech, ale přiznejme si - je to tak.
Vím jen to, že nic nevím.
Sokrates
Apollo_17
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 200
Registrován: 8-2007
Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 16:14:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tady se plně negativně projevuje zrušení příplatků.Tyto vlaky by měly vozit dálkové cestující.K jízdám mezi dvěma sousedními stanicemi tento příplatek odrazoval.Nyní odradí zrušení příplatku dálkové cestující,pro které jízda takto naplněnými vlaky je velmi nepohodlná,velmi se prodlužují pobyty ve stanicích(nastupuje horda lidí,která v příští stanici zase dlouze vystupuje).
Řešením je jedině zastavování velmi sporadické(Praha,Pardubice,Olomouc,Ostrava),nebo povinné místenky.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4600
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 16:22:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Snad mě nezabijete za několik dokumentačních fotek dnešní "ohromné" nehody:




Z UO se Ex 522 Mojmír pohnul přesně ve 12:55
Cargo v plném proudu...a některé jeho ovečky jsou vcelku zmatené...vivat CARGOOOOOOOO!!
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1032
Registrován: 2-2006
Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 16:46:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad John, Páňula: V poslední době přibývá cestujících ve vlacích IC/EC v relacích Olomouc - Zábřeh na Moravě a Olomouc - Hranice na Moravě, již se nejedná o jednotlivé kusy, ale o desítky lidí. Ostatní úseky (na trase Ostrava - Pardubice) se mi subjektivně nezdají být zaplňovány místní frekvencí.
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
www.ostravaci.cz, fotografie Ostravy.
Dj_la_défense
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 4-2007
Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 16:52:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přátelé neví, někdo něco?? Mě se zdá, že Odra jede spojená s Detvanem a v těsném závěsu i Olše.
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5601
Registrován: 10-2004

Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 17:20:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Spojené ty vlaky nejedou, ale jedou těsně za sebou.
Detvan odjel z Těšína v 16:22, Odra v 16:45 a Olza v 17:13.
Majkl007
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.213.63
Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 17:24:30    Odkaz na tento příspěvek  

Semolina: také v relaci Praha - Kolín výrazně přibylo úsekových cestujících v EC/IC. Já bývám čas od času také jedním z nich. Ale pokaždé nastupuji v Praze až cca 2min. před odjezdem, to abych někomu z dálkových cestujících nezabíral místo. I tak si většinou v pohodě sednu. Ale v pátek odpoledne se ICčkám na Ostravu zásadně vyhýbám, bo vím, že vůbec nemá cenu se tam cpát.
Milda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 18:11:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tož ještě k tomu dnešnímu ránu - zpožděné EC 71 - podle zjištěných údajů šlo v Praze hl.n. o vyřazení vozu z technických důvodů (odjezd +38 minut)
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 2230
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 18:11:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, jak už to zde někdo psal, pendolino si to střihlo odklonem po Ferdinandce (330). Kámoš to šel lovit, ale prohnalo se to kolem něj, že ani foták nezapl

Ráno v Otrokovicách našli ve vlaku mrtvého člověka. 73letý můž skonal. Vlak v úseku Otrokovice - Břeclav odřeknut. Více info nevím

Luboš: A tobě patří pochvala za fotoinfo!Díky
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

810 271 - 7 "ŠARINKA" - perla na Zlínce
810 131 - 3 "VHS" - VZPOMÍNÁME
John
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 532
Registrován: 7-2005

Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 21:09:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak, tak. Pochvala Lubošovi za fotoinfo. Ale stěma drátama to je zajímavý, že nešly dolů
Jinak diskuzi o těch narvaných EC bych přesunul někam jinam. Díky. Jistě si ktomu má každý co říct.
danone39.blogspot.com - Nejucelenější dennodenní informace o nasazení hnacích vozidel !
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4609
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 22:14:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari:
škoda že nemam šotopřístroj jako ty byli by ty fotky troufám si říct kvalitnější...:-)

John:
Co sem si tak všimnul tak byli v obou kolejích přetrhaný laníčka a utrhaný izolátory, nejprve to tam zřejmě vzala ta 350ka a poté ta 162.014 akorát mě udivuje že ta 350 dojela až do ČT...
Cargo v plném proudu...a některé jeho ovečky jsou vcelku zmatené...vivat CARGOOOOOOOO!!
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4822
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 09. května 2008 - 22:40:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš
Ona ta loko má také druhý smeták.Odpol.už byla v depu ČT.
Nebo jí možná něco do ČT dofoukalo
Holky, mašinky a zelená, to jsou naše koníčky:-) MBŽKF
Nemám rád bílé vločky!!!
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7791
Registrován: 6-2003
Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 00:09:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co já slyšel a co je vidět i na té páté fotce, tak prasklo směrové lano (to je to lano v bráně vedoucí kolmo na koleje, které příčně drží trolej). No a jak se prověsilo, tak se asi do něj chytily oba vlaky, ten peršing podle díry v okně možná dostal i visícím izolátorem, které jsou na tom laně tři. Podobně nedávno v Senohrabech bagr přetrhl směrové lano před projíždějícím rychlíkem a způsobil tak totální kolaps na trati 220/1. Trolej tehdy také nespadla, ale byla poškozená laníčka apod., eso na rychlíku si také urvalo sběrač. Čili to mělo i obdobný průběh.
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/ Jabber ID: poborskiii@jabbim.cx(=cz)
Petr Tenzor
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.176.13
Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 08:03:07    Odkaz na tento příspěvek  

Páňula: Ta ženská přece nemůže za to, že je na železnici s prominutím takový bordel, že jsou vlaky "vyšší kvality" narvané právě kvůli nesmyslnému zrušení příplatků. Kdyby na EC/IC byly příplatky, tak se ta paní třeba rozmyslí a třeba se podívá do odjezdů a zjistí, že může jet i o pár minut později rychlíkem. Pokud ale nic takového není a navíc někdo neví, jaký je současný stav, protože vlakem normálně nejezdí, tak udělá přesně to samé (a podruhé už do vlaku nevleze).
Jistě, v tom vlaku jede spousta hlupáků jedoucí 1 úsek, kteří se radši mačkají v uličce než aby relativně pohodlně jeli o pár minut později, někteří cestující jezdí EC/IC vyloženě jen proto, že neplatí příplatky (je to psychologická obodoba toho, když v supermarketu na něco napíšou sleva, i když výrobek není ani levný, ani dobrý, je rychle vyprodaný). Takže průvodčí si to, co řekl, může myslet, ale říct si to dovolit nemůže. Kdyby se tak choval v seriózní soukromé firmě, tak je bez prémií a s hrozbou vyhazovu pokud se to bude opakovat.
Sp_cake
Neregistrovaný host
Odeslán z: 160.218.41.3
Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 10:35:44    Odkaz na tento příspěvek  

Dnes Os 5405 i 54O8 nějaké problémy, Os5408 z Paky s Cargokocúrem+843+043 zamčená.
Zaosai
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 7-2005

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 11:36:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes EC 171 z Děčína do Ústí n.L. samá místní frekvence a vlak plný.Škoda,že nejsou příplatky za EC.
Hansst
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 7-2006

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 11:42:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tak nám v Zámrsku vypadl baníkovec z vlaku a dráha stojí .....
Nejlepší stránky o železnici? no přeci http://www.svetzeleznice.wz.cz
Milda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 12-2007
Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 11:43:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neví někdo co se stalo mezi Chocní a Ústím nad Orlicí? začínají se tam vlaky pěkně štosovat...
krom toho že Baník expres stojí v Zámrsku, údajně proto že tam jeden ožralý vypadl z vlaku...
Milda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 12-2007
Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 11:51:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Baník stál v Zámrsku přesně hodinu a už zase jede.. ale ty následky... všechny vlaky okolo stojí...
Honzaz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 87
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 12:03:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podle ČT to byl smrťák.
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3440
Registrován: 8-2004

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 12:03:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Ris:
zpožděné EC 71 - podle zjištěných údajů šlo v Praze hl.n. o vyřazení vozu z technických důvodů
To se vám v Brně stát nemůže, že pane Neomylný.
Osidla geniality:
Žádný šéf nebude zaměstnávat člověka, který má ustavičně pravdu.
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7792
Registrován: 6-2003
Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 12:03:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinky.cz: Fanoušci Baníku vyrazili do Prahy, jeden vypadl z vlaku a zemřel
iDNES.cz: Cestu na Spartu nepřežil fanoušek Baníku, vypadl za jízdy z vlaku
Deník.cz: Z vlaku, který veze fanoušky Baníku vypadl člověk

(Příspěvek byl editován uživatelem poborskiii.)
http://poborskiii.kvalitne.cz/ http://4koridor.kvalitne.cz/ Jabber ID: poborskiii@jabbim.cx(=cz)
John
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 537
Registrován: 7-2005

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 12:08:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aha, tak to beru své předchozí myšlenky zpět. Myslel jsem, že se nic nestalo.
Tak tohle je smutná událost. Přeci jen přijít o život při výjezdu na fotbal. K tomu takhle nešťastně.
http://danone39.blogspot.com - Nejucelenější dennodenní informace o nasazení hnacích vozidel !
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 355
Registrován: 9-2006

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 12:35:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ve 12.20 se to začalo hýbat
Honzaz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 89
Registrován: 5-2002
Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 12:39:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To asi ve 3 na Spartě nebudou, že?
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1979
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 12:45:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ve hře je totiž možnost, že dveře, ze kterých mladík vypadl, se otevřely samovolně. Vlak, který veze ostravské fanoušky do Prahy, je totiž sestaven ze starších vagonů.

Takže příště radši poslat Bee, vybavit popelníky ať může lúza /platící??/ v klidu cestovat.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 42183
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 12:51:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Samovolně se otevřít nemohly, pokud byly zavřené. Spíš si je někdo pootevřel, aby šel kouř ven... A někdo další se pak opřel a bylo to.

John:
Není to tak dávno, co jen pitoma (vím přesně, kdo to byl) mlátil po výstupu ve Vrškách do soupravy, až se jednou trefil přesně mezi vozy. Už mu na to zbejvá jen jedna ruka a vozejk (nemá ani jednu nohu).
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Goldy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 2-2006
Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 12:57:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

SC 504 právě odjel z Pardubic. Takže se to všechno pomalu dává do pohybu. ČD nejspíš chtěly, aby řádění těchto rádoby fanoušků mělo co nejmenší vliv na ostatní cestující, proto pro ně vypravily zvláštní vlak, jenže to se sakra přepočítaly. Teď díky těmto individuím stojí hlavní trať mezi Pardubicemi a Třebovou, takže díky jejich nezodpovědnosti teď stovky lidí čekají ve stojících vlacích. Upřímně řečeno, vím, že to ode mě bude hnusné, ale moc mi toho člověka líto není, koho rozumného by za plné rychlosti napadlo otevřít dveře vozu?
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1033
Registrován: 2-2006
Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 13:05:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pochybuju, že by ČD vypravily z vlastní iniciativy zvláštní vlak - zadarmo ani kuře nehrabe. To si zaplatil spíš Baník.
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
www.ostravaci.cz, fotografie Ostravy.
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 570
Registrován: 12-2006

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 13:16:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neví někdo jak to vypadá s vlakem co veze Baníkovce???Co dávají za diesly v Malešicích?
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Hansst
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 7-2006

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 13:21:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nevíte kde se teď nachází ten speciál?? Či pod jakým jede číslem????
Nejlepší stránky o železnici? no přeci http://www.svetzeleznice.wz.cz
John
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 538
Registrován: 7-2005

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 13:34:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hansst: 1.n 208 / Zvl 11502
Corllin: vlaková 749, postrk 742, konkrétněji nevím
http://danone39.blogspot.com - Nejucelenější dennodenní informace o nasazení hnacích vozidel !
Milda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 12-2007
Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 13:35:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tak nám Baník expres zaparkoval v 13:30 Praze Dejvicích...
Hansst
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 7-2006

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 13:39:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jo díky, tudy by měli za chvíli projít že??? http://www.etnetera.cz/etn/jnp/cz/webcam/index.html
Nejlepší stránky o železnici? no přeci http://www.svetzeleznice.wz.cz
Michalis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 962
Registrován: 4-2006

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 14:29:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Semolina:Tohle Baník opravdu neplatil....spíš policie aby je měli pohromadě a neohrozili normální cestující...
Bojujme za spravnou dopravní koncepci která vyžene auta z měst!
John
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 539
Registrován: 7-2005

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 15:05:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak teď na ČT2 říkal Bosák, těsně před výkopem, že toho fanouška navíc srazil protijedoucí vlak
http://danone39.blogspot.com - Nejucelenější dennodenní informace o nasazení hnacích vozidel !
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 42195
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 15:50:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šohaj točil ve Staráku, Hradišťan otočí v Uherském Brodu...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 42196
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 16:28:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak nakonec Hradišťan dojede otočit až do Újezdce a mezi Újezdcem a Luhačovice ho nahradil/nahradí asi šukafon.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Spanihelf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 9-2007

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 18:13:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VSOE vezla do Plzně 363.061
Dj_la_défense
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 4-2007
Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 18:48:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Spíš otázka položená, japa to, že jdou otevřít za jízdy dveře. To neni zase tak dlouho, co vypadl z toho vlaku ten klučina, když ho "inteligentní" mamina nechala šmatlat po vagoně a Kubala se v televizi dušoval, že otevřít vozy nejdou za žádnou cenu. Tohle je haluz i ČD. No a ke kouření, to se tu už pitvalo, já kouřim a vydržim nekouřit (loni nás takhle v Bratislavě ovekslovali kamsi na odstavné a tam nám průvodčí řekl, ať si dáme cígo v kupé z okna, přece jen pro kuřáka vydržet 12 hodin bez cigarety, neni moc příjemný), ale udělat nekuřácký vlaky je alibistický, stejně lidi chodí na čvaňháka na hajzlíky a pak se tam nedá ani dejchat.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 42200
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 18:55:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A proč by nešlo u Bt za jízdy otevřít dveře? U těch vozů blokování nikdy nebylo.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Spanihelf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 9-2007

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 18:58:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono občas nejsou zajištěny ani přechodové dveře na konci vlaku.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 42203
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 19:15:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ty by ale u většiny vozů neměly jít při nesklopeném přechodovém můstku víc než pootevřít. I když jsou vozy, kde můstek po lehkém zacloumání dveřmi spadne.

Copak se dělo na buštěhradce, že Žatecký Chmel (R 1134) jel přes Kralupy?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Jeneč
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 181
Registrován: 12-2006
Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 20:11:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

U Sparty prý nějaký baníkovec vlezl pod vlak 9802 a vylez živý. Vyšetřovalo se a nevědělo jak dlouho, tak tu 1134 poslal dispečer přes Kralupy. 2515/9836 ještě točila v Dejvicích. Ale to snad zarazil už dispečer jen z bezpečnostních důvodů. Po odjezdu baníkovců z Dejvic to pak začalo jezdit na Masaryčku normálně.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 42210
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 10. května 2008 - 21:10:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Dj_la_défense
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 4-2007
Odesláno Neděle, 11. května 2008 - 15:53:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin Zlivský: No nevěděl jsem, že to byly Bt, ale pak ty vozy nemají na kolejích co pohledávat dnes a ani před 30 lety. No jen se ukazuje, jak tady na všechno nejsou prachy.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 42242
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 11. května 2008 - 16:04:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A proč by neměly? Dveře jsou dostatečně zajištěny a otevřít je lze pouze klikou.
Ono i blokování lze poměrně snadno vyřadit, když bude někdo chtít otevřít dveře za jízdy.

Vysloveně nebezpečné je zavírání dveří snad jen u Bmx, tam si jejich zavřeností nemůže být nikdo, navíc jejich samovolné otevření není nijak složité.

Ale to jsme trochu mimo téma, případnou reakci bych navrhoval jinde, třeba v osobních vozech.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 42270
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 12. května 2008 - 01:13:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Se Sileskou se v Praze něco dělo, proto jede z Prahy v těsném sledu za Šíravou a předjede ji asi až nezajetím do Přerova...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Hansst
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 7-2006

Odesláno Pondělí, 12. května 2008 - 01:52:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na odstavném vyřazovali před odjezdem ukrajinský special :-(
Nejlepší stránky o železnici? no přeci http://www.svetzeleznice.wz.cz