K-report
 

Archiv do 28. května 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » Aktuální informace z provozu » Archiv do 28. května 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4690
Registrován: 9-2002

Odesláno Neděle, 18. května 2008 - 10:59:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik:
Stabilní dvojičky (nevím teda jestli je to tento případ) jezdí obě na zadní
A na to si přišel jak kluku??:-)
Stabilně jezdím s dvojičkama na přední a to i jako Lv, neb toto žádný předpis nezakazuje že Fýro?:-)

Fýra:
možná v případě poškození předního sběrače a jím následně i zadního => neschopná loko, by měli potom co vysvětlovat...
Něco na tom pravdy je, ale kdyby se takto mělo brát vše...
Cargo v plném proudu...a některé jeho ovečky jsou vcelku zmatené...vivat CARGOOOOOOOO!!
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4691
Registrován: 9-2002

Odesláno Neděle, 18. května 2008 - 11:02:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýra:
a za další, v předpise je sice psané že se jezdí přednostně na zadní smeták s jednou loko, ale výslovně zakázané jezdit na přední v tomto předpise taky není, takže nevidím důvod k vysvětlování něčeho...
Cargo v plném proudu...a některé jeho ovečky jsou vcelku zmatené...vivat CARGOOOOOOOO!!
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 243
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 18. května 2008 - 11:05:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hmm, asi mám vždycky štěstí a vidím laminy ve dvojici se zadním sběračem nahoře.

Ale jak se dívám tak záleží opravdu na fírovi.
Vlastním Skype-- "Vojtik48" , tak kdyby chtěl někdo pokecat
ICQ mám taky, ale nerad jej používám, proto sem číslo nedám
E-mail: vojta.hoffmann (@) seznam.cz
Nebo můžete psát i soukromou zprávu (ikona obálky v záhlaví příspěvku)
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1466
Registrován: 6-2006

Odesláno Neděle, 18. května 2008 - 11:59:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

U dvojiček je to tak správně, má být přední sběrač první loko a zadní sběrač druhé loko.
Já se bavil o nějakém voze s auty, v podstatě fíru nezajímá co tam je a když jede na přední, dělá to tak nějak ze svého vlastního přesvědčení. Předpis to nezakazuje, pouze říká, že se "používá přednostně zadní sběrač".
Napadlo mne, jak ve dvojčlenu z jednoho stanoviště navolím kombinaci přední první loko a zadní druhé loko, nevím, nemám zkušenosti. Jako fíra přípřežní loko však jezdím taky na přední, bo by mě pak dal kolega hadr a ukázal by na okna
Takovou dvojičku 131 jsem třeba neviděl jet na přední-zadní, ale vždy na zadní obou, to samé i ty dva welbloudy 130 001 a 002 spojené svýho času v Ostravě jezdili taky zadní-zadní.
Příspěvek byl meditován klokanem Skippy, Sněhurkou a babičkou Mary.
Protesty a reklamace názorů posílejte na lampárnu.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4699
Registrován: 9-2002

Odesláno Neděle, 18. května 2008 - 12:01:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik:
No to máš štěstí, protože převážná většina lidí jezdí s dvojčatama na zadní smetáky, bohužel...
Cargo v plném proudu...a některé jeho ovečky jsou vcelku zmatené...vivat CARGOOOOOOOO!!
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1252
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 18. května 2008 - 13:13:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neuvázl někde na trati před vámi ten posilový Sp 35804 (18:15 z Heřmaniček)? Neb do Prahy jel čtvrt hodiny před R 648 a měl zpoždění 90 minut.

Uvázl, já v něm seděl. Při odjezdu z Benešova přímo proti staniční budově záblesk a "zasršení". Co se přesně stalo nevím, nerozumím tomu, ale stáli jsem tam asi 40 minut, potom nás stáhl zpátky do stanice kocour ČD Cargo, který tam zrovna tou dobou posunoval. Mezitím přijeli od Čerčan dráteníci. Nakonec nás ten kocour dotáhl do Čerčan, odkud se už jelo normálně. Na dvoukolejce za Benešovem jsme ale míjeli protijedoucí rychlík s Esem v čele, takže elektrika musela jít.
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1858
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 18. května 2008 - 14:22:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud si vzpomínám,tak problémy s elektrikou byly i minulý rok při návratu z Prčic. Tehdá snad stržená trolej ?? No nevím,ale bordel byl ......
Křemík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 58
Registrován: 9-2007
Odesláno Neděle, 18. května 2008 - 16:18:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dvojče a přípřež je v případě těch sběračů docela rozdíl. Ve dvojčeti buď zvedneš oba zadní, nebo oba přední. Teoreticky by sice šlo jet přední + zadní, ale musel bys na přední mašině zavřít kohout zadního a na zadní mašině kohout předního sběrače a zvednout všechny čtyři, přičemž dva by zůstaly dole. Ovšem podotýkám, že je to jen teorie.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4701
Registrován: 9-2002

Odesláno Neděle, 18. května 2008 - 17:25:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Křemík:
a co tím chtěl básník říci??:-)
Cargo v plném proudu...a některé jeho ovečky jsou vcelku zmatené...vivat CARGOOOOOOOO!!
Rybák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 5-2008

Odesláno Neděle, 18. května 2008 - 21:01:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak se dnešnímu Bezdrevu moc nedařilo. Dojel skoro s +30
Spanihelf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 149
Registrován: 9-2007

Odesláno Neděle, 18. května 2008 - 21:30:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pravděpodobně se podepsala abnormální zátěž.
Zlin__24tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1986
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 18. května 2008 - 21:59:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska bylo odpoledne veselo v Brodku u Přerova. Bouřka a výpadek zabezpečovačky... Stálo všechno :-). My jsme si /Ex 524/ dovezli do PRG +60min.
http://trajfly.wz.cz - novinky z provozu MHD ve Zlíně a Otrokovicích, rozsáhlá fotogalerie...
Následuj svůj instinkt - Rába :-) .:|:. ICQ: 271 444 785
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4844
Registrován: 11-2002
Odesláno Neděle, 18. května 2008 - 22:03:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zlin__24tr: no, já včera odpoledne jel Hutníkem a to co nás přivítalo v Pardubicích, to už jsem hodně dlouho neviděl....
Majkl007
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.213.63
Odesláno Neděle, 18. května 2008 - 22:34:54    Odkaz na tento příspěvek  

ad Zlin_24tr: no to bych se divil, kdyby v neděli odpoledne vše proběhlo hladce. Pátky a neděle jsou magnety na průsery

Já jsem jel Ex 126, a když jsme zastavovali v Dluhonicích a na vedlejší koleji stál R 706, tak jsem si říkal, že je zle. Ale nakonec jsme vyvázli jen s půlhodinkou zpoždění, což není tak hrozný.
Milda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 12-2007
Odesláno Pondělí, 19. května 2008 - 08:52:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak už asi víte, v Moravanech se srazila lokomotiva do osobního vlaku...
http://www.novinky.cz/clanek/140169-na-pardubicku-vrazila-lokomot iva-do-osobniho-vlaku-strojvudce-zemrel.html
Nádražák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 3-2006
Odesláno Pondělí, 19. května 2008 - 09:12:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Milda: Víme víme, ráno jsem projížděl Cassovkou okolo a nebyl to vůbec hezkej pohled. Nicméně jsem to zahlédl na poslední chvíli a tak mi to nepřipadalo až takhle vážné. Bohužel opak byl pravdou. Je to tragédie.. Upřímnou soustrast pozůstalým
Vbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1329
Registrován: 6-2005

Odesláno Pondělí, 19. května 2008 - 10:12:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes by se měla na cestu z Velimi do Plzně vydat souprava Bmee (???) + Bee (506?) + Apee (001) + Apee (002) + Bee (508).
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4693
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 19. května 2008 - 10:31:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nějaké fotky: idnes.cz:
Lokomotiva se srazila s osobním vlakem, strojvedoucí nepřežil

(Příspěvek byl editován uživatelem bart.)
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754, bart5(zavináč)centrum.cz
Nádražák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 290
Registrován: 3-2006
Odesláno Pondělí, 19. května 2008 - 13:19:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sp 1700 Jeseník - Olomouc dnes odřeknut z provozních důvodů
deff
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.9.129
Odesláno Pondělí, 19. května 2008 - 13:29:58    Odkaz na tento příspěvek  

Nevím, proč se to zde řeší, je totiž jen a jen na strojvedoucím na jaký sběrač si jede, na funkci, či výkon loko to nemá vliv, logický je ale jezdit na zadní, a to z toho důvodu, když si nějakou překážkou urvete zadní smeták, můžete jet na přední ( většinou se nepoškodí ), pokud byste si ale urvali přední smeták, je zde předpoklad, že se poškodí i ten zadní smeták, tím jak ten přední uletí a práskne do zadního. Proto se v předpise doporučuje jezdit na zadní. Nic víc v tom není.
Klimi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 19. května 2008 - 13:50:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VBC:Na opravu?
Vbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1331
Registrován: 6-2005

Odesláno Pondělí, 19. května 2008 - 22:11:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klimi: To nevím, ale podle mě Apee 002 a Bee 508 určitě ne, když jsou čerstvě po rekonstrukci.
John
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 557
Registrován: 7-2005

Odesláno Úterý, 20. května 2008 - 11:56:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen doplním Nádražáka, že za včerejší odřeknutý Sp 1700 z Mikulovic měli cestující použít Os 3705.
http://danone39.blogspot.com - Nejucelenější dennodenní informace o nasazení hnacích vozidel !
Nádražák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 292
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 21. května 2008 - 12:42:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Další odřeknutý spoj: Os 3725 Zábřeh - Přerov z důvodu vyloučené traťové koleje (dle staničního rozhlasu). Přitom je to dva týdny co výluka Zábřeh - Červenka OFICIÁLNĚ skončila - respektive skončil výlukový jídní řád, ale ani v něm spoj 3725 zrušen nebyl... Tohle nikde předem anoncováno nebylo. Nebo jsem to alespoň nikde nezaznamenal. Cestující použili mimořádně Sp 1700, který dnes na rozdíl od pondělka jel
Zaosai
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 7-2005

Odesláno Středa, 21. května 2008 - 12:42:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včerejší postřehy z provozu a jízda na přední sběrač.Z Děčína do Kolína jsem potkal několik vlaků s auty a všechny lok.ohleduplně na přední sběrač.Za Kolínem to začalo...déšť a hnusno.U Řečan EX 120 v čele s 151 a hned za ní 163,a jak jinak než na zadní sběrač.Chudák ona 163.Pokračovalo to dál - 163037 a 163018, obě na zadní sběrač a první vagon s auty.Holt jezdila pr...
Bubu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 757
Registrován: 7-2002
Odesláno Středa, 21. května 2008 - 13:31:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Nádražák: Jenže ode dneška platí nový výlukový jízdní řád, v úseku Červenka - Zábřeh jsou zrušeny tyto vlaky: 3710,3712,4050,3725,3705,3709,3711 a 3715.
Ex1_silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 5-2008
Odesláno Středa, 21. května 2008 - 16:46:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bubu: To víš. Nádražák je odborník. Už několikrát to předvedl. Začne vždycky držkovat dřív než se přesvědčí o skutečném stavu věci.
Nádražák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 293
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 21. května 2008 - 20:17:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bubu: Díky za zprávu - ani jsem si toho ve stanici ani jinde nějak nevšiml
Ex1_silesia: Uklidníme to trochu jo? . Navíc nevím co se ti na tom mým příspěvku nezdá. Jen jsem psal, že Os bylo zrušený a že jsem si nikde nevšiml že by bylo něco napsaný. Tak nevím o co se tu snažíš. Chci taky vědět, kdy a čím jsem to, že jsem takovej odobrník jak píšeš, předvedl.
John
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 560
Registrován: 7-2005

Odesláno Středa, 21. května 2008 - 20:34:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ex1_silesia: Musím se Nádražáka zastat. Já ráno taky koukal a nevěděl, co se děje. V žst. nikde nic nebylo napsaný, žádný info. Takže opravdu klídek.
http://danone39.blogspot.com - Nejucelenější dennodenní informace o nasazení hnacích vozidel !
Nádražák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 294
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 21. května 2008 - 21:18:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

John:
džon nabendžon
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.171.96.8
Odesláno Středa, 21. května 2008 - 21:54:19    Odkaz na tento příspěvek  

Milí přátelé. Víte, jak se pozná inteligentní cestující? Povím vám to.
U pokladny si koupím jízdenku. Projdu vestibulem k podchodu, který použiju k přístupu na nástupiště. Před podchodem se zastavím, neboť nad jeho ústím se nachází informační panel, který nám říká, od kterého nástupiště náš vlak odjede. Avšak pozor, po naší pravé ruce se cca 100 cm od nás nachází žlutá tabule s černými nápisy "POZOR VÝLUKA". Proto přistoupíme k této ceduli a přečteme si, zdali nedošlo k nějakým změnám v pravidelném jízdním řádu našeho vlaku...

Nádražák: pane, příště si pročtěte i tu ceduli vpravo od podchodu, ten "nový" výlukový JŘ tam už visí od pátku ;)
Nádražák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 295
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 21. května 2008 - 22:24:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

džon nabendžon: Děkuji vřele za manuál k využívání železniční dopravy . Ale stejně nechápu, o co tu každému jde. Napsal jsem příspěvěk o tom, že nejede jeden pitomej vlak a k tomu jsem připsal, že jsem si toho pitomýho výlukáče nikde nevšiml - ne že tam 100% nebyl! A teď se z toho tady s prominutím můžou všichni posadit na zadek..Běžte radši dělat něco užitečnějšího než tu půl dne řešit pár mých vět..S pozdravem Nádražák
Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 100
Registrován: 6-2007
Odesláno Středa, 21. května 2008 - 23:18:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nádražák: Běž radši dělat něco užitečnějšího než tu půl dne řešit pár našich vět. Ono ty věty totiž napsalo několik lidí, kdežto ty jim celý den odpovídáš jenom a jedině sám.

Navíc podle mě nejde o to co jsi napsal, ale jakým tónem jsi to napsal. Kdyby jsi se dotázal bylo by to něco jiného. Ty jsi ale napsal že to tak je a basta a jak jsou ČD zase neschopný.

A to poděkování je namístě. Neumíš to.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 42566
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 22. května 2008 - 01:48:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

džon nabendžon:
A kolik promil takových cestujících se ve vlacích vyskytuje?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 101
Registrován: 6-2007
Odesláno Čtvrtek, 22. května 2008 - 09:26:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin_zlivský: Domnívám se, že minimálně ti co zde přispívají a dělají že železnici rozumí, by to být měli. Jak ale vidím, chyba lávky.
John
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 562
Registrován: 7-2005

Odesláno Čtvrtek, 22. května 2008 - 10:35:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

džon nabendžon: Bohužel situace, kterou popisujete, neodpovídá situaci v žst. Zábřeh na Moravě. Tam se žádné, lehce viditelné, informace nevyskytly. Bohužel.
http://danone39.blogspot.com - Nejucelenější dennodenní informace o nasazení hnacích vozidel !
Nádražák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 296
Registrován: 3-2006
Odesláno Čtvrtek, 22. května 2008 - 11:13:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Batyr: Nevím o tom, že bychom si spolu někdy tykali. 2. nevím kolik lidí takový věty napsalo - pouze Bubu mě upozornil na to, že vstoupil v platnost nový výlukový jízdní řád. 3. Nechápu jakým tónem jsem to napsal - jestli tomu pořád nerozumíte, tak jsem zde pouze informoval o tom, že jistý spoj nejel. Za to jsme uvedl, že jsem si nikde nevšiml nějakých informací. Tak mi prosím vysvětlete, co tak příšerného na tom mém příspěvku bylo, že Vám nedá spát. 4. Kde jsem napsal, že ČD jsou neschopný? To psát nemusím - to každý z vlastních zkušeností ví .
Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 103
Registrován: 6-2007
Odesláno Čtvrtek, 22. května 2008 - 15:38:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nádražák: Aaa. Inteligence sama.
Tak za 1. Já jsem si zase nevšiml že ty bys ostatním vykal a s 19ti-letým, kterej ani neumí cestovat vlakem a kvuli kterýmu mají strojvedoucí průsery, si fakt vykat nebudu.
2. Co takovej džon nabendžon nebo Ex1_silesia?
3. Jistě ale ty jsi to podal, že byl odřeknut a ČD se neobtěžovali nic říct. Tak to ale nebylo.
4. Tak bacha. Na tohle sem alergickej. Já si nemůžu cestování s ČD vynachválit. Když halt ale někdo nemůže překousnout že mu v Zábřehu nestavěj osobáky z mzetama, tak je to težký.

Jinak koukám, že máš toho opět hodně co na práci, kromě vysedávání u káčka.
Ex1_silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 5-2008
Odesláno Čtvrtek, 22. května 2008 - 15:44:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nádražák: Kážeš vodu, ale sám piješ víno že?

Tvůj příspěvek z 21. května 2008 - 20:17:
"... Ex1_silesia: Uklidníme to trochu jo? Navíc nevím co se ti na tom mým příspěvku nezdá. Jen jsem ..."

Takže to trochu uklidni jo?
Mára 007
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.8.97
Odesláno Čtvrtek, 22. května 2008 - 20:26:49    Odkaz na tento příspěvek  

Nejdřív sběrače, teď zase tohle dohadování... Hoši nechte už toho, tohle je diskuze Aktuální informace z provozu, tak to tu prosím s prominutím nezasírejte. Děkuju
Ex1_silesia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 5-2008
Odesláno Čtvrtek, 22. května 2008 - 20:35:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mára Bond: S neregistrovaným se nebavim
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 3397
Registrován: 6-2002

Odesláno Čtvrtek, 22. května 2008 - 22:54:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže to trochu uklidni jo?
Uklidněte to všichni. Tolik povyku pro takovou prkotinu
Nádražák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 297
Registrován: 3-2006
Odesláno Pátek, 23. května 2008 - 10:33:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Batyr: dej si pohov. Tím končím s touhle pitomou diskuzí, s některými "jedinci" se vážně bavit nedá. Nevím jestli seš tak natvrdlej nebo to děláš schválně, ale asi ti to nevysvětlím. Holt, jak se říká - chytrýmu napověz... Tvá argonace mluví za vše. Tohle je diskuze k provozu, ne k vyjadřování něčích komplexů. Teď už opravdu k tomuhle tématu nenapíšu jediný příspěvek a můžeš mě napadat podle libosti . PS - kde jsem psal, že mi nestačí počet spojů v Zábřeze? Mě 1 vlak / hodinu naprosto stačí. Já nebrečím, když mi pod okno projíždí brněnské Ex. O "vynikající kvalitě" ČD se tu radši moc nebudeme bavit - myslím, že všichni víme v jakém stavu jejich vozy i tarify jsou. Ale chápu, že jako režista si nemáš právo stěžovat. Tohle byla opravdu poslední věta k tomuhle tématu. Omlouvám se tímto všem ostatním diskutujícím i adminům, ale byl jsem zcela bezdůvodně napaden a musel jsem se bránit. Hezký den všem


(Příspěvek byl editován uživatelem Nádražák.)
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1591
Registrován: 6-2006

Odesláno Pátek, 23. května 2008 - 11:23:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A proto zabanujte mě, protože kvůli mně se tady všechno hádá
Příspěvek byl meditován klokanem Skippy, Sněhurkou a babičkou Mary.
Protesty a reklamace názorů posílejte na lampárnu.
Nádražák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 299
Registrován: 3-2006
Odesláno Pátek, 23. května 2008 - 11:38:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýra: Snad nebude tak zle
Mára 007
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.42.26
Odesláno Pátek, 23. května 2008 - 16:14:16    Odkaz na tento příspěvek  

Teda Krásně jsem se zasmál, fakt dík. Opravdu někdy to tady má tak velkou úroveň, asi jako diskuze na novinkách...
Milda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 23. května 2008 - 17:50:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trať 220 mezi Veselím nad Lužnicí a Horusicemi směr ČB vzal R 646 na některém z přejezdů dodávku. R 646 stojí na trati, ale z Veselí zřejmě R 646 odjel v soupravě kterou otočili z R 639... ostatní všechno stojí...
Pokud ví někdo více díky za info
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1038
Registrován: 2-2006
Odesláno Pátek, 23. května 2008 - 19:12:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes byl řazen v soupravě EC 142 Odra místo jednoho vozu Bmee Bmz. Naopak, pokud jsem dobře viděl, tak celá souprava (2. vozová třída) IC 582 Jan Perner byla složená z vozů bE.
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
www.ostravaci.cz, fotografie Ostravy.
Richard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 580
Registrován: 5-2006

Odesláno Pátek, 23. května 2008 - 21:15:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak pravděpodobně díky té nehodě u Veselí n.L. si veze Rožmberk 181 minut zpoždění. Zajímalo by mně jak to bude s lůžkem které veze do Bohumína.
Můžete se mrknout na moje stránky o dopravě :
- Richardovy stránky -
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5172
Registrován: 9-2002

Odesláno Pondělí, 26. května 2008 - 11:16:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nádražák:
ale byl jsem zcela bezdůvodně napaden
no to určitě, zcela bezdůvodně byli z tvé strany napadeny ČD...
20ti letej si tady bude vyskakovat že mu někdo tyká...myslim že Batyr to v bodě jedna vystihl uplně přesně

(Příspěvek byl editován uživatelem luboš_ct.)
Cargo v plném proudu...a některé jeho ovečky jsou vcelku zmatené...vivat CARGOOOOOOOO!!
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2014
Registrován: 6-2006

Odesláno Úterý, 27. května 2008 - 08:59:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Copak se stalo v neděli sudé Polonce? Na on-line v Břeclavi včas a potom Lužice 51minut...tak jsem se na ní těšil a potom jsem musel vzít za vděk 841
Příspěvek byl meditován klokanem Skippy, Sněhurkou a babičkou Mary.
Protesty a reklamace názorů posílejte na lampárnu.
Unipuls
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2262
Registrován: 5-2003

Odesláno Úterý, 27. května 2008 - 09:42:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

@Fýra: závada 362.123
:-):-)R:-)
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.26.130
Odesláno Úterý, 27. května 2008 - 17:54:35    Odkaz na tento příspěvek  

nevíte co se děje s SC 508? obratová 505 měla +40
Sou
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 5-2006
Odesláno Úterý, 27. května 2008 - 19:50:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ex 127 Hradcany nyni stoji ve Vsetine z duvodu setreni mimoradne udalosti(19:20)....Jinak Os do Prerova ze Vsetina 19:23 odjel.....
Peter140001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 785
Registrován: 1-2007

Odesláno Úterý, 27. května 2008 - 20:12:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sou
Nie náhodou Ex 129??? Čo sa tam stalo, popripade aka loko je tam??? Dík
ICQ - 441 546 338
Skype - Peter140001

http://danone39.blogspot.com/
Sou
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 5-2006
Odesláno Úterý, 27. května 2008 - 21:01:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo 129...Vic info nevim...Jizda byla v pohode, ale na VS ho dali misto na 5.kolej na 3. kolej...a plechova huba zahlasila, ze bude zpozden z duvodu mim. udalosti...neuvedli ani o kolik bude zpozdeny...loko nevim mozna 151 003 nebo 006, ale nevim....
Honzas
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.132.235.32
Odesláno Úterý, 27. května 2008 - 21:43:32    Odkaz na tento příspěvek  

Pendolino na SC 508/505 má "běžné" provozní problémy - opakované restarty, aby fungovalo (jelo, klimatizovalo). Začalo to u Červenky (malý restart ve Štěpánově, velký v Olomouci - zepředu se ozývaly výkřiky typu: oteplilo se a je to v prdeli). A jak se zdá, tak v tom pokračuje až do Prahy (i přes zpoždění +44 na příjezdu trval obrat v Ostravě půl hodiny a pak například "jízda" z Prosenic do Dluhonic zhruba 20 min.), nyní dorazilo do Prahy s +69.

Ex 129 odjel ze Vsetína s +83.
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5401
Registrován: 11-2002
Odesláno Středa, 28. května 2008 - 09:32:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Copa se dnes po ránu vymňouklo v okolí Olmiku? Řada vlaků má nemalé zpoždění, nejvíc Ex 141 +138min, pinďa do Ostravy skoro hodinu...
Peter140001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 788
Registrován: 1-2007

Odesláno Středa, 28. května 2008 - 10:41:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ex 129 včera usmrtil človeka vo Vsetíne,preto ta mimoriadnosť a bola tam 151.006.
ICQ - 441 546 338
Skype - Peter140001

http://danone39.blogspot.com/
Sou
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 5-2006
Odesláno Středa, 28. května 2008 - 11:12:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Peter 14001: tezko mohl nekoho usmrit, kdyz dojel v pohode do stanice....a po ceste tady nejka prudce nebrzdil....