K-report
 

Archiv do 3. prosince 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » Tratě 340 - 346 „Vlára” » Archiv do 3. prosince 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 236
Registrován: 9-2006

Odesláno Sobota, 15. listopadu 2008 - 19:46:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ta nehoda v Uh.Brodě.....ted to bylo na TV Nova....

754.044
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům....
.........smrt Bangladám................
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 3608
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 15. listopadu 2008 - 20:14:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ta Vincka bude "pěkně" obóchaná. Není tomu tak dávno, co měla střet "taky někde tam"
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - Perla na Zlínce
Vlára
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 625
Registrován: 7-2007

Odesláno Sobota, 15. listopadu 2008 - 20:49:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

šari-vlára byto napsal dřív ale byl těžce pod vlivemnebo popíjál a pak přespávál jinde než doma a už bylo pár atnosfér vsobě a nevěděl o sobě a doufám že budů nějaké s nehody od někoho.měj te sa hoši a idu pit dál
ICQ: 451-006-498
Kubík340
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 11-2007

Odesláno Sobota, 15. listopadu 2008 - 20:57:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ne že bych do toho chtěl nějak kecat ale řeknite mě...Jaký to má význam že jezdí vlaky Nesovice-Brno a Veselí-Kyjov...Proč prostě neudělají vlaky Uherské hradiště-Brno člověk aby dneska zabloudil na prachobyčejné vláře...Každý se dnes pěkně zapotí aby se dostal do blbých Luhačovic...Odjakživa bývaly krásné spoje Veselí-luhačovice,veselí-trenč.teplá,veselí-vlár.průsmyk a ted to nějaký mamlas doku.vil
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1638
Registrován: 12-2007
Odesláno Sobota, 15. listopadu 2008 - 22:37:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kubík340: podle definitivní verze JŘ pro příští rok pojede z Brna přímo do UH většina spěšných vlaků (ostatní mají přípoj v Kunovicích), a dokonce i několik vlaků osobních!
Ovšem myslím si, že pro cesty UH - Brno a zpět cestující stejně použijí vlaky spěšné, protože mají kratší jízdní dobu.
A pokud jde o to, že jezdí, resp. budou jezdit, posilové vlaky Brno - Nesovice a potom Kyjov - Veselí, tak předpokládám, že půjde o vlaky s rozdílnou kapacitou (jak je psáno výše, Kyjov - Veselí sólo 809, u Brno - Nesovice bude jistě kapacitnější souprava), takže ani toto by nebylo rozumným krokem.
Pokud jde o omezení počtu přímých vlaků od Veselí do oblasti Uherského Brodu (a následně Luhačovic), tak nevím, nebude problém spíše na straně Zlínského kraje?
Na druhou stranu - tak trochu i tento krok Zlínského kraje chápu, kraj chce asi spíše přímé spojení od Veselí i od Uherského Brodu do UH a Starého Města, s tím, že pro cesty ve směru Veselí - Uherský Brod bude přestup; než aby tomu bylo naopak - Veselí - Uherský Brod přímo, a Veselí - UH a Uherský Brod - UH s přestupem...
Hcmarek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 11-2008
Odesláno Neděle, 16. listopadu 2008 - 07:47:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Plně souhlasím s Davidem. Frekvence cestujících většinou směřuje do Uh.Hradiště. Vyjímkou jsou páteční a nedělní spoje se studenty.
Bohužel ministerstvo dopravy (Ex,R) a potažmo Zlínský kraj preferuje spojení z Luhačovic spíše na sever Moravy a do Prahy.
Myslím si, že nejlepší řešení by bylo nechat spěšné vlaky z Brna do Bojkovic s úvratí v Uh.Hradišti (ideální jednotka 854+054+954). Samozřejmě s přípojem v Újezdci do Luhačovic (ideál 814+914).
Brejlovci754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 5-2008
Odesláno Neděle, 16. listopadu 2008 - 12:30:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hcmarek : 754 + 4*Bt jezdi v pracovní dny z Kyjova do Brna,A po novem jízdní řaá už nebude jezdit??.
Peno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1917
Registrován: 8-2004

Odesláno Neděle, 16. listopadu 2008 - 14:24:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

842035: Pokud ale chtějí dostat Strážničany do Brna přes Břeclav, tak je snad rozumné řešení udělat přímý vlak z Veselí do Břeclavi (příp. do Kútů), kde by se přesedlo jen na rychlík do Brna.
Nezlobte se na mě, ale to je pěkná šotoušovina. V době, kdy budou jezdit přímé R (Mor. Písek -) Hodonín - Brno, které budou mít od/do Strážnice přípoje, tak by Vámi navržené vlaky byly jen plýtváním peněz, které by se daly lépe využít, třeba právě na posílení vlaků na Vláře.
Zákaz kouření není žádná sranda

Ares: To nejlepší z Irisbusu
Hcmarek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 11-2008
Odesláno Neděle, 16. listopadu 2008 - 15:17:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ta přímá linka by nemusela být zas tak špatná. V pracovní dny stejně bude v Hodoníně (když nepojede přerovák) přípoj na os do Břeclavi v podání řady 810.
Milanisko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 561
Registrován: 3-2006

Odesláno Neděle, 16. listopadu 2008 - 15:36:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

já samozřejmě myslel z Haluzic..z Jestřabic jezdí každý autobusem...ale z jestřabického vlakového jezdí hromada turistů----pokud zůstanou osobáky zachované pak je to v poho:-)
Peno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1919
Registrován: 8-2004

Odesláno Neděle, 16. listopadu 2008 - 16:09:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

HCMarek: Jenže právě tyto vlaky mi připadají naprostým vyhazováním peněz daňových poplatníků oknem. Vždy několik minut po nich pojede R, který zajistí přípoj do Břeclavi a Brna a zhruba ve stejnou dobu jako R pojede i bus linka, která zajistí přípoj do Lužic a Moravské Nové Vsi, takže jedinou zastávkou, která by zůstala bez přípoje od 343 by byly Hrušky. A kvůli jedné dědině platit 810, nezlobte se na mě, ale to opravdu není rozumné. Skoro to vidím tak, že kraj vyhazuje oknem to, co ušetří na zrušených vlacích na 253. Chápu, že pro některé zdejší železniční šotouše asi není představa přípojného autobusu, jedoucího podél železniční tratě příjemná, ale pro mě je mnohem méně ekonomicky příjemná 810 jedoucí ve víceméně stejném čase jako onen autobus, který navíc obslouží jednu další obec, Mikulčice (byť uznávám, že i do Mikulčic chodí někteří lidé pěšky z Lužického nádraží).
Zákaz kouření není žádná sranda

Ares: To nejlepší z Irisbusu
842035
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 16. listopadu 2008 - 18:56:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já sem to ale myslel tak, že lidem ze Strážnice se nebude chtít přesedat v Hodoníně a pak zase v Břeclavi, aby se dostali do Brna. Pro ně je lepší jet do Veselí a tam přestoupit na Sp vlak do Brna. Takže od nového GVD budou vlaky přeplněné, pokud bude řazení, jaké je zde uváděné. Proto ten přímý spoj Veselí nad Moravou - Břeclav - Kúty, dřív to tak jezdívalo.
Peno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1922
Registrován: 8-2004

Odesláno Neděle, 16. listopadu 2008 - 19:17:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

842035: A já ještě jednou opakuji, že od nového GVD budou jezdit z Hodonína přímé rychlíky až do Brna, tedy lidé ze Strážnice budou přestupovat jen jednou a to v Hodoníně.
A pro některé z nich to nebude zas taková změna, protože už teď jezdí do Brna přes Hodonín, byť z Hodonína jedou busem. Znám minimálně dva takové a jednoho z nich by ani nenapadlo, že by mohl jezdit do Brna i přes Veselí.
Zákaz kouření není žádná sranda

Ares: To nejlepší z Irisbusu
Simons
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.57.130.58
Odesláno Neděle, 16. listopadu 2008 - 21:09:57    Odkaz na tento příspěvek  

Peno: Hele já ti zase zopakuji, že nás tady nebude trénovat žádný gumokol. Už aby zavedly elektronické mýto na všech komunikacích v ČR ... , oni tě už ty autobusácké fórky přejdou až si budete platit dopravní cestu.
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1647
Registrován: 12-2007
Odesláno Neděle, 16. listopadu 2008 - 21:23:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už aby zavedly elektronické mýto na všech komunikacích v ČR ...
Proč si myslíte, že při rozhodování o firmě na dodání mýtného systému se vůbec neuvažovalo o satelitním systému, ale v úvahu byl brán pouze ten mikrovlnný, hm?
Peno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1924
Registrován: 8-2004

Odesláno Neděle, 16. listopadu 2008 - 22:49:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Simons: Původně jsem na tenhle „výkřik do tmy“ reagovat nechtěl, ale jsem v náladě, tak se vyjádřím (a ostatním se za tenhle flame předem omlouván). Já auto nemám, protože ho (zatím) naštěstí nepotřebuji. A soudě podle bráchy, který má se svým „bourákem“ furt nějaké problémy, jsem udělal dobře a ušetřené peníze můžu věnovat třeba ČD nebo Kordisu na své šotovýpravy.
A jen tak na okraj, jako Hodoňák jsem se už holt smířil s tím, že budu do Brna jezdit špinavým, plesnivým a (řekněme si upřímně) zpožděným Béčkem, namísto čistého, pohodlného a většinou i spolehlivého Aresu, Soru nebo Karosy. Co se dá dělat. Aspoň že o víkendech se nám to spojení do Brna zlepší. Co na tom, že (nejen) víkendové spojení s mnohem bližším Kyjovem se zhorší Ale to už sem do tohoto tématu vůbec nepatří, takže pokud chce někdo v této diskusi pokračovat, doporučuji přesun někam jinam.
Zákaz kouření není žádná sranda

Ares: To nejlepší z Irisbusu
Hcmarek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 11-2008
Odesláno Pondělí, 17. listopadu 2008 - 11:56:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Peno: ČD spolu s JmK nasadili na trať 343 jednotky 814.2 a to z důvodu zvýšení kultury cestování, ale hlavně pro zkrácení jízdních dob. Což se jim povedlo velmi dobře. Velká n.Vel-Hodonín za 65 minut. Od prosince to bude 76 minut. Důvodem je přesun křižování ze Sudoměřic do Strážnice (pobyt 12 minut), protože ve Strážnici vznikne přestupní uzel IDS JmK.
Otázka: Je to posun k lepšímu???
Peno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1926
Registrován: 8-2004

Odesláno Pondělí, 17. listopadu 2008 - 13:48:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

HCMarek: Nemyslím si, že zkrácení jízdních dob je možné dávat do souvislosti s Regionovami. Ony mají totiž v podstatě stejné (a někdo by možná řekl že i horší) jízdní vlastnosti jako 810. Takže změny jízdních dob jsou někde jinde.
O tom, že příští GVD bude pro 343 zhoršením se hádat nehodlám. To je prostě neoddiskutovatelný fakt, který musí vidět každý, kdo porovná současný a budoucí JŘ této trati. Nejsem si však jist, zda 12 minutové prostoje ve Strážnici souvisí nutně s tím, že Strážnice bude přestupním uzlem IDS. Takové přestupní uzly jsou (budou) i jinde a přesto tam vlaky nestojí 12 minut.
A když už jsme u toho, ona je úžasná i pauza mezi 19. a 20. hodinou ve směru Hodonín - Veselí. V současné době jede v tento čas vlak i autobus, od prosince nepojede nic. Pravda, do Veselí se člověk dostane přes Moravský Písek, ale na obce po trase asi nikdo nemyslel. Zajímalo by mě, ve které choré hlavě toto vzniklo.
Zákaz kouření není žádná sranda

Ares: To nejlepší z Irisbusu
814
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pondělí, 17. listopadu 2008 - 16:18:54    Odkaz na tento příspěvek  

Nemyslím si, že zkrácení jízdních dob je možné dávat do souvislosti s Regionovami. Ony mají totiž v podstatě stejné (a někdo by možná řekl že i horší) jízdní vlastnosti jako 810. Takže změny jízdních dob jsou někde jinde.

Řekl odborník. Amen.
Hcmarek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 11-2008
Odesláno Úterý, 18. listopadu 2008 - 07:08:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Peno: Jízdní doby můžu porovnávat velmi dobře. Vlaků mezi Hodonínem a Vrbovcemi jsem se navozil nesčetně. Takže nemá cenu se s tebou o tom bavit.
Jelikož jsem měl schůzku s krajským radním pro dopravu, tak také vím, proč pobyt ve Strážnici.
Peno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1931
Registrován: 8-2004

Odesláno Úterý, 18. listopadu 2008 - 13:13:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

HCMarek: No tak to fakt miluji, když se nade mě někdo takto povyšuje jenom proto, že SI MYSLÍ, že toho ví víc než já, aniž by uvedl nějaké argumenty. S takovými jedinci opravdu nemá smysl diskutovat
Zákaz kouření není žádná sranda

Ares: To nejlepší z Irisbusu
Hcmarek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 11-2008
Odesláno Úterý, 18. listopadu 2008 - 14:39:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Peno: Nemyslím si, že toho vím víc, jen že mám určité zkušenosti ze zaměstnání.
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1105
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 18. listopadu 2008 - 21:34:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Moc keců, málo fotek
Tu jedna dnešní...

FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

http://brejlofil.ic.cz/
Kubík340
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 170
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 18. listopadu 2008 - 21:45:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

754 037: Vitaj...Ten třetí vagon od lokomotivy je Béčko??? Podle té vybledlé barvy...
Radovan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 426
Registrován: 4-2006

Odesláno Úterý, 18. listopadu 2008 - 22:29:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kubík340: nn bétéčko normal
ICQ : 360-908-305
Fauny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 141
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 13:48:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ohledně pobytů jsem psal email se stížností na kraj. Původně měli být nehorázně dlouhé pobyty ve Veselí, poté mi došel mail, že se tyto pobyty částečně rozdělí mezi Veselí a Strážnicu. Mě jako Strážničanovi je to fuk, prostě dojdu v době odjezdu na nádraží, ale nechtěl bych být v kůži cestujících, kteří každý den Strážnici vlakem projíždí a teď v ní budou čekat skoro čtvrt hodiny zbytečně. A ohledně cestování od nás do Brna. Většina cestujících, kteří používají vlak cestuje přes Veselí. Řekl bych, že pro ně nebude lehké si zvyknout na cestu přes Břeclav.
R ŠOHAJ BŘECLAV-PRAHA na věčné časy
Marin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1334
Registrován: 11-2006

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 14:16:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

754_037: Nefotil jsi čirou náhodou v sobotu Sp1727 ve Slatině?? Jela na tom myslím Petruška..
....svlíkat ženský, do rána pít, ráno vstát a večer zas jít, všechny hříchy za hlavu dát, nebát se a vabank hrát....
Peno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1932
Registrován: 8-2004

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 16:35:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fauny: No, je otázka, co je lepší, jestli půlhodinový prostoj ve Veselí, kde se sice vymění většina cestujících, ale pro ty co zůstanou, by ten vlak mohl být ještě méně lákavý, nebo dva cca. čtvrthodinové prostoje v místech s největší výměnou cestujících. Je ale otázka, proč není přijatelná varianta úplně bez prostojů a na tu bych opravdu rád znal odpověď.
Většina cestujících, kteří používají vlak cestuje přes Veselí. Řekl bych, že pro ně nebude lehké si zvyknout na cestu přes Břeclav.
Nechci tu rozpytvávat téma bus versus vlak, ale buďme upřímní, kolik Strážničanů jezdí do Brna vlakem přes Veselí? Já bych řekl, že jich tolik nebude. Spojení busem přes Hodonín je v současné době lepší a také levnější (byť uznávám, že cena není vše). Pro ně se změní jen to, že budou v Hodoníně přestupovat na vlak anebo se smíří s delší jízdní dobou autobusů, což je přesně to, co ve výsledku čeká i nás Hodoňáky. A těm, co teď jezdí vlakem přes Veselí, tyto vlaky zůstanou, ale navíc k nim dostanou možnost nového spojení vlakem přes Hodonín. Cena bude (při použití jízdenky IDS) v obou případech stejná a navíc výrazně nižší oproti současnosti. A proto si myslím, že pokud bude Kordis Strážničany o této možnosti cestování informovat, tak si na něj nakonec zvyknou i ti, co dnes jezdí přes Veselí, protože to pro ně bude pohodlnější. Já na tom nic špatného nevidím.
Zákaz kouření není žádná sranda

Ares: To nejlepší z Irisbusu
Fauny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 142
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 17:46:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslím, že vlak má na trase Strážnica - Brno pořád navrch oproti busu, ale nechci se v tom pitvat. Každému vyhovuje jiný druh spojení.
K prostojům můžu připojit část textu emailu z kraj, ve kterém je mi toto vysvětlováno:

"Zachování současných těsných přípojů ve Veselí nad Mor. (resp. odstranění pobytů vlaků linky S91 ve Veselí nad Mor.) by znamenalo:
- ztrátu přípojů Hodonín - Strážnice - Tvarožná Lhota - Kněždub - Hroznová Lhota (spojení by bylo nutné přes Veselí nad Mor.)
- ztrátu části přípojů Hodonín - Strážnice - Radějov (pokračuje-li spoj až do / z Lučiny)
- prodloužení čekání u přípojů v Hodoníně cca o 8 min.

Z důvodu částečného eliminování dlouhých pobytů (přestupů) ve Veselí nad Mor. byly trasy vlaků v úseku Veselí nad Mor. - Strážnice oproti Návrhu jízdního řádu posunuty cca o 7 - 8 min. a pobyty tak byly zčásti přeneseny do Strážnice. Vámi kritizované pobyty tedy budou ve skutečnosti cca o 7 - 8 min. kratší"

R ŠOHAJ BŘECLAV-PRAHA na věčné časy
Hcmarek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 11-2008
Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 18:49:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No uvidíme od půlky prosince, jestli pobyt ve Strážnici bude přínosem. Docela jsem zvědavý, kolik lidí bude využívat návaznost vlaku na autobus.
Osobně si ale myslím, že přejde hodně cestujících z vlaku na auto.
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1109
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 19. listopadu 2008 - 22:01:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M2:
No náhodou fotil, snads mě neviděl?
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

http://brejlofil.ic.cz/
Marin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1335
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 20. listopadu 2008 - 08:30:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

754 037: Náhodou jo. Jel jsem s tím do Kyjova..
....svlíkat ženský, do rána pít, ráno vstát a večer zas jít, všechny hříchy za hlavu dát, nebát se a vabank hrát....
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1111
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 20. listopadu 2008 - 12:48:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to jo. Tady je, ale jen taková nouzovka, měl sem tam jiný kšeft...


Dnes na 1723/30 742 014 + 2 Bmx.
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

http://brejlofil.ic.cz/
Mirec_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 136
Registrován: 11-2007

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2008 - 13:40:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes v cca 9:45h u Ponětovic viděna 750 119 + 843 xxx ve směru Brno. Z turnusu vypadává 754 075 a jde společně do dvoudenního turnusu se 742 do Nesovického turnusu.

(Příspěvek byl editován uživatelem Mirec 037.)
Kámošovy stránky o stavbě modelu lokomotiv 710 a 753
www.t334029.ic.cz
ICQ:457-187-436 - Vlárští šotouši sobě
754_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1114
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2008 - 16:14:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hradišťan jede v plné, avšak značně neobvyklé sestavě:
750 022 + WR + A + BDs + Bt + Bdt + Bt + Bdt + B + B
FEDERACE ZLÍNSKÝCH FOTIČŮ

http://brejlofil.ic.cz/
Shane
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 174
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2008 - 16:41:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tato souprava jela na Hradišťanovi už včera
Fauny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2008 - 18:20:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč jezdí Bdt a Bt na Hradišťanovi? Došli uplně béčka nebo co? Za chvilku tam bude co? Eas?
R ŠOHAJ BŘECLAV-PRAHA na věčné časy
Hcmarek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 11-2008
Odesláno Pátek, 21. listopadu 2008 - 18:34:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes ráno jela na Ex 522 plánovaná souprava. Zajímavá souprava na vlacích 703/522 je většinou důsledek pražských komplikací (zab.zař., spadlá trolej apod.), kdy jsou rozhozené obraty souprav.
Hlavně nezapomeňte fotit. Od nového GVD zde bude jezdit jen 5 vozů. Zbylých 5 zůstane ve Starém Městě.
Radovan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 427
Registrován: 4-2006

Odesláno Pátek, 21. listopadu 2008 - 18:55:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirec_037. jj byla to 119 s 843.027 myslím, 9:28 to projížďalo Bučovicama
ICQ : 360-908-305
Vlára
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 631
Registrován: 7-2007

Odesláno Neděle, 23. listopadu 2008 - 17:04:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

na sp1729/1736 ide 754012
ICQ: 451-006-498
Vlára
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 632
Registrován: 7-2007

Odesláno Neděle, 23. listopadu 2008 - 19:27:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tož něco z dneška
sp1722/1727-754075
sp1723/1730-750022(za 754013)
Lv70291/sp1732-754037-špinavá jak
4169/4339/sp1734-754067-napucovaná

sp1729/4375/4378/sp1736-754012
R a Ex-754007 a 754021
ICQ: 451-006-498
Urbanek Jan-3274
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.251.250.129
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2008 - 15:59:01    Odkaz na tento příspěvek  

Fauny:Ano nejsou vozy a ani pomalu lokomotivy...ve všech depech začínají ve velkém chybět peníze...a tak se to odráží na spoustě odstavených lokomotivách a podivných soupravách.Např.tento rok není žádná vyjímka na vlaku EC/IC Praha-Bohumín vůz řady B.Nebo na brněnské lince S1 místo 814Trio stále pořád už nekolik měsíců 742+010+010 nebo 714+010+010.A to ani nemluvě,že trati 260 Brno-Třebová jezdí dost často poslední dobou na SP a R místo 363 třeba 754.Nebo na EC Praha-Děčín místo lok.řady 371 třeba 141 001.Je to čím dál tím horší...a náprava hned tak nebude...vlaků jezdí stále víc a víc,ale nové vozy ani lok. nepřicházejí,a navíc ani peníze na slušné opravy aspoň toho co jezdí.
Brejlovci754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 5-2008
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2008 - 18:22:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chtěl jsem zeptat jake budou řazení souprav v pracovní dny os 4102 Veselí nad Moravou do Brna od 14.12.2008??.
Hcmarek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 11-2008
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2008 - 20:33:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak ještě jednou 4102 v pracovní dny:
Veselí-Kyjov = 854+054+954+854+054+954
Kyjov-Brno = 854+054+954
Brejlovci754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 5-2008
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2008 - 20:55:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hcmarek : Tak diky aspon se dozvim a co Sp 1729 od 14.12.2008 jaky souprava bude?.
Hcmarek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 11-2008
Odesláno Úterý, 25. listopadu 2008 - 15:34:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

1729 = 754 + 4xBdmtee
Milanisko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 568
Registrován: 3-2006

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 14:38:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to mně hlava nebere co se to budeuje v těch Bohuslavicích?
Hcmarek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 11-2008
Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 15:01:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co asi? Že by kontejnerové překladiště???
Mirec_037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 138
Registrován: 11-2007

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 19:24:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nové nástupiště.
Kámošovy stránky o stavbě modelu lokomotiv 710 a 753
www.t334029.ic.cz
ICQ:457-187-436 - Vlárští šotouši sobě
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 3691
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 28. listopadu 2008 - 20:11:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

kontejnerové překladiště?
Wau
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - Perla na Zlínce
Radovan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 428
Registrován: 4-2006

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 01:16:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ja bych řekl že nový autobusový terminál IDS JMK tam bude nic proti hoši, ale když už tam je hrana nastupiště postavená co by to asi mohlo byt
ICQ : 360-908-305
Marin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1348
Registrován: 11-2006

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 11:19:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

kontejnerové překladiště?

Nee, Právě jedu kolem ale žádný kontejnery tu névidím...

PS: A kdyby to někoho zajímalo, tak pokrytí 4G od T-Mobilu je zatím po celé štrece od Brna. Akorát to trochu hapruje kolem Brnakovic a Jestřabic...
....svlíkat ženský, do rána pít, ráno vstát a večer zas jít, všechny hříchy za hlavu dát, nebát se a vabank hrát....
Marin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1350
Registrován: 11-2006

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 11:25:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo a mezi Nesovicema a Nemoticema se asi jezdí po jedné koleji. Ve směru na Brno tam řádí MUVka a podbíječka či co to bylo za bazmek....
....svlíkat ženský, do rána pít, ráno vstát a večer zas jít, všechny hříchy za hlavu dát, nebát se a vabank hrát....
Pavouk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 221
Registrován: 9-2008
Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 11:35:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Do 15:30 je výluka 2TK v úseku Nemotice - Nesovice.
Hcmarek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 11-2008
Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 12:01:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S tím kontejnerovým překladištěm: V tu chvíli mě nic jiného nenapadlo.
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2016
Registrován: 2-2007

Odesláno Sobota, 29. listopadu 2008 - 18:53:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A na Os4105 a obratech jela 850.001 :-) (a netopila, vůbec )
Můj Skype: Vojtik48
Cěštyna nieni moj koňičšek :-O
Co je to table?
Vlára
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 634
Registrován: 7-2007

Odesláno Neděle, 30. listopadu 2008 - 22:55:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

sp1729/4375/4378/1736-754023
Lv/1732-754013
sp1723/1730/1731-750022(asi za 754067 která stojí na hale a má opravu)
sp1722/1727-754037
R a Ex-754021 a 754042
sp1733(po Veselí.n.Moravou)750308
ICQ: 451-006-498
Marin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1353
Registrován: 11-2006

Odesláno Pondělí, 01. prosince 2008 - 08:17:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Os 4106 - 754 021
Os 4163 (Kyjov - VnM) místo šukecu 814.2
Čórtůj hrád?? Tám strašá......
Mpztn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 162
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 19:21:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V nedelu sa nachystajte na posledný Sp 1723/30 v klasike.Poprosím slnko a vyzdobenú štvorku
Petriiik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 179
Registrován: 12-2007
Odesláno Středa, 03. prosince 2008 - 19:30:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nemáte někdo foto toho dnešního střetu ve Strážnici na přejezdu?