K-report
 

Archiv do 12. listopadu 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Železnice » V televizi říkali, že ... V novinách psali, že ... » Archiv do 12. listopadu 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1843
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 15:44:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Od letošního GVD :-(

Ale máme tady pořád Karla :-O


(Příspěvek byl editován uživatelem vojtik.)
Můj Skype: Vojtik48
Cěštyna nieni moj koňičšek :-O
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1973
Registrován: 11-2005

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 17:42:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdo nebo co je to Karel?
Jen ať si pindá, na to my jsme zvyklí.
ICQ 311-297-744
M.Kunt
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.45.52.63
Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 17:44:39    Odkaz na tento příspěvek  

Ad Šotouš kuba: Stará elektromechanika nedokázala uvolnit kolej, jestli nebyl obsazen následující úsek. Ta klasická především neměla vůbec kolejové obvody, ale jen izolovanou kolejnici k vybavení hradlové zarážky.
Jinak viz též http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/forum.phtml?op=te xt&id=618043&topic[]=3035635,0 "Měl jsem podobný případ na elektromechanice s kolejovými obvody v roce 1962, kdy se mi stratil na nových rezavých kolejích vlak s parní lokomotivou a osmi vozy."
Tím neomlouvám ESU a už vůbec úřední komunikaci MD/AŽD, ale kritizovat něco, o čem nic nevím, je hodně jednoduché. Aspoň si něco o zabezpečovačce přečtěte.
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1844
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 17:59:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karel=jediný brněnský červený výpravčí, vlaky vypravuje svým typickým hůůůů, hůůůů a zběsilým máváním ruky :-)

Místní znají :-)
Můj Skype: Vojtik48
Cěštyna nieni moj koňičšek :-O
Rick_hunter
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 943
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 18:26:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pes38: na Youtube.com má skoro videogalerii viz tady a a tady
Když je něco na všechno, je to obvykle na nic. LOGISTICSERVIS, s. r. o. Moje stránky ICQ:423-810-243
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 373
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 18:33:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: Ja už len čakám, kedy sa nájde nejaký magor, čo mu kúpi píšťalku ... potom bude veselo ...

Šotouš kuba: A aké zabzar je podľa teba "dobré"? Ústredná výmenová zámka? Tá pre zmenu po prejdení vlaku nezhadzuje na stoj vôbec , takže nejaké úseky riešiť vôbec nemusí ...
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1845
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 18:50:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nejlepší ZZ je žádný ZZ

To se aspoň neporouchá :-O
Můj Skype: Vojtik48
Cěštyna nieni moj koňičšek :-O
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 374
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 19:11:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: A chrípková epidémia nič?

(Příspěvek byl editován uživatelem asdf.)
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1015
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 19:51:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zkrátka jsem chtěl říct, že starší zabezpečovačka uměla něco víc, než ta současná (v souvislosti s Moravanama, nikoliv Brnem).
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 376
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 19:59:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šotouš_kuba: A smiem vedieť čo? Síce som som teda veľa reléoviek elemechov a ich hybridov nevidel, ale aspoň po jednej z každého typu hej ... ale teda že by niektorá z nich robila ÚBP, tak to som si teda nevšimol ...

Možno tak staré DSR relátka čo rvali do koľají tuším 230V, tie by možno občas nejakú tú stratenú 810 našli (ale opatrenia na stratu šuntu boli už vtedy, tak neviem ...), ale nič viac ...

(Příspěvek byl editován uživatelem asdf.)
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1976
Registrován: 11-2005

Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 20:48:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vojtik, rick, asdf: To není výpravčí, to je šotuš. Horší bude, až mu na ty jeho návěsti někdo odjede... Tohle já nedělám na nádraží ani v podroušeném stavu
Jen ať si pindá, na to my jsme zvyklí.
ICQ 311-297-744
Pavouk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 102
Registrován: 9-2008
Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 21:06:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Možno tak staré DSR relátka čo rvali do koľají tuším 230V

Obvody s DSR jsou zapojeny podobně jako DSŠ, takže ...
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 378
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 21:13:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pes38: To není šotouš, to je magor. Vopravdickej! (On má tých "zamestnaní" viacej ... už som ho videl chodiť so smetiarmi, riadiť električky, rozjazd, ...)

A na tie jeho návesti už tiež niekto odišiel ... dokonca tuším dvakrát ...

Pavouk: No hej, len tých 230V už predsalen nejakú tú vrstvičku hrdze/piesku hadam prerazí ... na druhej strane je fakt, že DSR relátko je taká pekná bedňa vážiaca vyše 10kg ...
Pavouk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 103
Registrován: 9-2008
Odesláno Úterý, 21. října 2008 - 21:21:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asdf: Zajeďte si např. do Brna - Maloměřic a zkuste naměřit v kolejích 230 V (275 Hz) ;-)
Signalman_77
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 375
Registrován: 7-2007
Odesláno Středa, 22. října 2008 - 09:49:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asdf:
Možno tak staré DSR relátka čo rvali do koľají tuším 230V, tie by možno občas nejakú tú stratenú 810 našli (ale opatrenia na stratu šuntu boli už vtedy, tak neviem ...), ale nič viac...

Teď nevím, jestli jsi to myslel ze srandy nebo vážně. Žádné napětí 230V sinus se do koleji nikdy nervalo, nerve ani rvát nebude. Jeden důvod je ochrana před úrazem el. proudem. Druhý důvod je svodová admitance kolejového lože.

Zkus si vzít odpor 2 Ohmy a vraž ho do zásuvky. Uvidíš, co se bude dít .
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 386
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 22. října 2008 - 10:31:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Signalman_77: Myslel som to tak polovážne Tvrdilo mi to pár ľudí (1ks zabezpečovák, 1ks zabezpečovák na dôchodku a 1ks pracovník GŘ) a chcel som si to overiť. Púšťať tam 230V by asi pri rozchode 1435mm a admitancii 1S/m zrejme znamenalo sústavne obsadený koľajový obvod a možno aj zaujímavé svetelné efekty ... len či tam nie je nejaká finesa
Signalman_77
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 378
Registrován: 7-2007
Odesláno Středa, 22. října 2008 - 13:06:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asdf:
Tvrdilo mi to pár ľudí (1ks zabezpečovák, 1ks zabezpečovák na dôchodku a 1ks pracovník GŘ)

No, tak to je hustý...

Ve výstroji napájecího konce KO bývá minimálně jedno trafo (např. POBS, NTU, ST3R). Na primáru klidně může být těch 230V. Na odbočkách sekundáru se pak nastaví napětí podle regulačních tabulek (pro určitou délku KO) řádově v desítkách voltů. A na sekundáru stykového trafa (napětí mezi kolejnicemi) je pak 2 - 3V sinus nebo obdélník.

Existují také impulzní KO s maximální hodnotou napětí 60 - 80V, ale těch je u nás všeho všudy asi 20 kusů (HVITC).

Jenom malou poznámku: maximální povolená měrná sv. admitance je 0,67 S/km u nových a 1 S/km u starých KO.

Ale dost už, aby mě zas někdo netepal, že jsem nějakej moc chytrej...

(Příspěvek byl editován uživatelem Signalman_77.)
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 390
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 22. října 2008 - 13:25:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hups, once again sa mi poplietli ciselka ...
Bllizzard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 9-2008
Odesláno Čtvrtek, 23. října 2008 - 08:25:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Českobudějovickém deníku včera objevili Ameriku. Že prý u nás budou jezdit nejrychlejší lokomotivy světa... Rakouské Taurusy. Prý si ČD pronajmou 8 lokomotiv. Docela mě to pobavilo. Z Č.B. do Summerau si to sviští už asi déle než dva roky. Nebo Brno... I když je fakt, že lidi tohle asi neví, pokud je nebaví mašinky...
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6609
Registrován: 10-2004

Odesláno Čtvrtek, 23. října 2008 - 15:49:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Anketa drah: cestující jsou spokojeni s průvodčími, vadí jim zpoždění
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1345
Registrován: 12-2007
Odesláno Čtvrtek, 23. října 2008 - 20:17:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ve dnešním bulvárním deníku Šíp píšou o tom, jak redaktor Šípu Radek Hromušek vytvořil český rekord.

Za 14 dní ujel ve vlacích na 2 síťové týdenní jízdenky 3673 kilometrů, měl 1096 zastávek a 95 hodin čisté jízdy.
Denně vystřídal i 17 vlaků, spal v nonstopech i nádražních čekárnách.
Po návratu z cesty se vydal do agentury Dobrý den Pelhřimov, kde ukázal mnoho ze svých 1400 fotografií coby důkazů své cesty, prezident agentury Miroslav Marek řekl "Všechno prověříme a pak rekord do České knihy zapíšeme".

EDIT: součástí onoho článku je i obrázek jedné z jízdenek, na které jel, je na nich doba platnosti od 6. 10. do 12. 10. a je plná razítek (jak napsali: "jízdenka dostala zabrat")

(Příspěvek byl editován uživatelem David.)
Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 353
Registrován: 6-2007
Odesláno Čtvrtek, 23. října 2008 - 20:31:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak o tom sem věděl už před měsícem, takže trochu off. Ovšem nechápu co je na tom rekordního? Já bych mu předvedl rekord a to myslím zdaleka nejsem nejlepší.
Rozlišujme fotiče a šotouše! Fotiči jsou neškodní, ty druhé bez varování střílim
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1056
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 24. října 2008 - 15:26:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MF Dnes píše o tom, že vozíčkáži musí platit za prodloužení pobytu vlaku ve stanici. Myslím, že to je přinejmenším neslušné.
Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 357
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 24. října 2008 - 19:21:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šotouš_kuba: Gratuluji k objevu Ameriky
Rozlišujme fotiče a šotouše! Fotiči jsou neškodní, ty druhé bez varování střílim
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1058
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 24. října 2008 - 19:42:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Batyr: Bylo to dnes v novinách, jestli to není aktuální, tak za to fakt nemůžu.
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1365
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 24. října 2008 - 19:50:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šotouš Kuba: Už to bylo před pár dny na idnesu, kde nad tímto tématem uvažovala jedna z redaktorech; v nějakém zdejším diskusním tématu už na to byl odkaz. Dneska prostě nejsou dost aktuální ani ty noviny, které mají v nadpisu dnešní datum.
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2648
Registrován: 9-2003

Odesláno Sobota, 25. října 2008 - 10:30:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenže ne každý má čas a náladu se furt válet u netu...
..pořádná mašina má kotel a komín..
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1381
Registrován: 12-2007
Odesláno Sobota, 25. října 2008 - 19:46:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

TV NOVA: Dráhy už letos poněkolikáté nedokázaly zabránit krádeži kovů. Závada vyvolala mezi cestujícími zmatek. Pracovnice drah musely cestujícím trpělivě vysvětlovat, proč jejich vlaky nepojedou.
Jedna z cestujících: "Mám u rodičů hlídání dítěte a nemůžu se dostat domů".
Mluvčí SŽDC: Zloději nařezali 2 kabely, 3. ukradli, ihned jsme podali trestní oznámení. Není možné uhlídat všech 9500 km tratí v ČR.

EDIT: uvádím zde jen to, co jsem stihl přepsat z právě vysílané reportáže, nejde o kompletní přepis.

(Příspěvek byl editován uživatelem David.)
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1864
Registrován: 2-2007

Odesláno Sobota, 25. října 2008 - 20:09:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To se TV Noha zase vytáhla
Můj Skype: Vojtik48
Cěštyna nieni moj koňičšek :-O
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 45525
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 26. října 2008 - 16:35:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

David:
Za dva tejdny jen 3673 kilometrů? Břídil...

PS:
Za dva dny se dalo na políčko KMB po ne zrovna hlavních tratích dát 1820 km. Takže při troše snahy bych ho asi nejen já překonal možná i řádově.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1388
Registrován: 12-2007
Odesláno Neděle, 26. října 2008 - 16:43:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MZ: K tomu článku o "rekordu" redaktora šípu jsem zde neuvedl ještě jednu zajímavou větu, která tam byla napsaná:
"Už tu máme rekordy, kdy lidé Česko obešli pěšky nebo objeli na kole, ale vy jste asi první, kdo objel republiku vlakem", dodal Marek (šéf Agentury Dobrý den).
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 45541
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 26. října 2008 - 20:21:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bude potřeba to napravit.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1399
Registrován: 12-2007
Odesláno Pondělí, 27. října 2008 - 08:48:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní Blesk, dopis čtenáře Petra Novotného ze Sokolova:

NEKVALITNÍ SLUŽBY ČD
"Cestovali jsme se synem ze Sokolova do Lázní Kynžvart. Krásný spoj, vzdálenost 52 km. Do Chebu jsme ale rychlíkem dorazili se zpožděním 8 minut. Jaké bylo naše překvapení, když po přípojném rychlíku na nádraží ani stopy. V Infocentru v nádražní budově nám značně znuděná blondýna odpověděla, že vedoucí stanice se rozhodl na zpožděný rychlík nečekat a spoj odeslal. A že je naše smůla, že jsme měli zpoždění, další vlak nám jel za hodinu a něco. Čistý čas cestování ČD na vzdálenost 52 km 2 hodiny 37 minut. Je k tomu potřeba ještě nějaký komentář? Asi ne. Hlavně, že chtějí zdražovat."

(Příspěvek byl editován uživatelem David.)
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1060
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 27. října 2008 - 13:06:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

David & Martin: Není problém tisícovka za den. Pochybuju, že by ten "rekordman" cestoval 10 hodin čistýho času, což není problém. O tom, že mám republiku taky objetou netřeba se zmiňovat.
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1406
Registrován: 12-2007
Odesláno Pondělí, 27. října 2008 - 19:39:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co řekli v Událostech na ČT o Taurusech (jen část - jen to, co jsem stihl přepsat, ačkolit některé z informací znějí trochu nesmyslně, skutečně byly řečeny.)

Taurusy, "Ferrari mezi lokomotivami", budou jezdit především na vlacích mezi Vídní, Prahou a Drážďany.
Další 3 lokomotivy budou nasazeny na trať Salzburg - Linec - České Budějovice.
Díky většímu výkonu oproti současným lokomotivám zvládnou lépe dohánět případná zpoždění.
Zatímco Taurusy mají povolenou rychost 230 km/h, u nás pojede kvůli bezpečnosti jen 160 km/h.
Přestože stát do koridorů investoval miliardy korun, je na nich maximální rychlost jen 160 km/h.
Díky prodeji části majtetku získaly ČD 12 mld. Kč.
Trať Bohumín - Praha bude od prosince k dispozici již všem dopravcům.
I proto dráhy nakupují nové vozy pro dálkové vlaky i příměstské soupravy CityElefant.
Celková obnova vozového parku však přijde na cca 100 mld. Kč.

Edit: Úryvky z reportáže na Nově:
S unikátím výcvikem začalo 36 českých strojvůdců. Po Novém roce jich u nás bude jezdit 8, ale výrazně pomaleji. Dnes na pomyslném "Porschi" mezi lokomotivami začali jezdit čeští strojvůdci. Při své rekordní rychlosti by lokomotiva dokázala ujet trasu Praha - Ostrava za 1 hodinu. Ale strojvůdci říklai, že se to "osolit" nepokusili.
ČD Taurusy vlastnit nebudou, budou jim je pronajímat rakouské dráhy, České dráhy výměnou za to nasazují na vlaky do Rakouska svá Pendolina.

(Příspěvek byl editován uživatelem David.)
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1066
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 27. října 2008 - 21:46:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

David: Mno tak všechny tratě by měly být přístupný všem dopravcům, ne?
Pak ten nákup ešusů je nešťastně řečenej a jinak je to víceméně pravda, ne?
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1408
Registrován: 12-2007
Odesláno Pondělí, 27. října 2008 - 22:09:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šotouš_kuba: však já neříkám, že leccos z uvedeného není pravda, jenom jsem chtěl přepsat, co právě dávají.

Ale třeba "Přestože stát do koridorů investoval miliardy korun, je na nich maximální rychlost jen 160 km/h.", to je obvyklé typické mediální vyjádření typu "stát nacpal do železničních koridorů tolik peněz, a ono to stejně za moc nestojí", nebo " Při své rekordní rychlosti by lokomotiva dokázala ujet trasu Praha - Ostrava za 1 hodinu.", což je nesmysl, protože i ten Taurus má provozní rychlost (jak je také uvedeno) 230 km/h; těch 357 km/h bylo dosaženo jenom na chvíli a za speciálních podmínek hodných pokusu o rekord, nikoliv běžného provozu.

Dále zmínka o tom, že Taurusy budou nasazeny na vlacích do ČB, a celé to vyznívá tak, jako by to byla úplná novinka, jako by ty Taurusy do ČB a do Brna nejezdily už dnes. Asi by ty lokomotivy musely jezdit až do Prahy, aby to ta televize zaregistrovala a nebrala chystané nasazení Taurusů na našem území jako nějakou novinku.

Mimochodem - i tu "nedostatečnou" rychlost 160 km/h může takový Taurus vyvinout jen na části 1. koridoru, na to se také nesmí zapomínat.
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1078
Registrován: 1-2007
Odesláno Středa, 29. října 2008 - 19:39:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

David: Mno a taky jezdí do Retzu, ale tam jezdí 1016. Na kolika párech do ČB taury jezdí?
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1883
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 29. října 2008 - 20:06:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

100/101 a 206/207
Můj Skype: Vojtik48
Cěštyna nieni moj koňičšek :-O
Marin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1323
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 30. října 2008 - 15:41:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

O tom, že mám republiku taky objetou netřeba se zmiňovat.

To jo, ale odedřeli to za tebe jiní....
....svlíkat ženský, do rána pít, ráno vstát a večer zas jít, všechny hříchy za hlavu dát, nebát se a vabank hrát....
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1444
Registrován: 12-2007
Odesláno Čtvrtek, 30. října 2008 - 17:53:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr Žaluda v rozhovoru v pořadu "Interview ČT24:

Pro letošek je regionální doprava nedofinancována ve výši 3 mld., do konce roku prý ČD "objedou všechny kraje", kde budou požadovat dofinancování, budou společně hledat možnosti, jak to ty kraje budou platit. Zatím ČD nic "neořezaly" (žádné trati). Ta výše té úhrady je spojená s tím, jaký rozsah dopravy ČD provozují. Z krajů nyní dostávají zhruba 4,5 mld., těch 3 mld. navíc je okolo 60 procent. Důležité je, aby kraje ty náklady chápaly, mj. odpisy lokomotiv, vagónů, mzdy strojvedoucích; aby kraje chápaly, že ty náklady jsou realitou.
Ta nedofinancovanost funguje zhruba 3 - 4 roky; Žaluda přiznává, že v minulosti docházelo ke křížovému financování z nákladní dopravy; je potřeba najít konsensus s kraji, není to o tom, že např. ČD přestanou někde v březnu jezdit.
Osamostatnění ČDC byla naprosto logická věc, měla umožnit samostatný rozvoj nákladní části. Cargo potřebuje investovat do obnovy vlastních vozidel; a také ukázat skutečné náklady.
ČD potřebují na dalších 8 let 90 mld. na obnovu vozového parku. Nyní mají cca 1000 lokomotiv a 3000 vagónů, pro jejich prostou reprodukci by teoreticky bylo třeba dokonce 250 mld.; aby byli cestující spokojeni s tím, čím jezdí, bylo by potřeba 10 mld. denně. Kdyby došlo k vyřešení regionální dopravy, tak by se takové peníze denně našly.
Nyní jsou vypsána 3 výběrová řízení, která přinesou obnovu vozového parku. Nyní je jízdné ČD ještě "příjemné" ve srovnání se zahraničím.
Na investice do obnovy vozidel ČD dovedou vygenerovat i 2 mld. z jiných zdrojů, především prodejem zbytných budov.
Do budoucna bude dodáno 180 CityElefantů, 100 ojetých vagonů z Německa.
Otázka "můžete při nákupu vagonů klást důraz na české výrobce?"
Odpověď "Kdo splní požadavky VŘ, ten uspěje".
Otázka "není potřeba víc pustit soukromníky?"
Odpověď "já myslím, že konkurence na dráze už v některých krajích je, železnice už dnes je otevřena konkurenci, ČD se konkurence nebojí.
Co se týče bývalého východního bloku, jsou ČD na špici v oblasti kvality, přesnosti; P. Ž. byl nedávno ve Vídni a i tam si to pochvalovali.
ČD nejsou nijak daleko v kvalitě vozového parku za rakouskými drahami, i tam se můžeme setkat se staršími motorovými vozy a lokomotivami.

P. S. Při rozhovoru byl opakovaně zobrazován titulek "Jan Žaluda"...
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 879
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 30. října 2008 - 18:22:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

David: Tam nebylo, že bude objednáno 180 CityElefantů, ale že v současnosti dobíhá dodávka právě na těch 180ks. (Myšleno evidentně 180 vozů řady x71.)
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1445
Registrován: 12-2007
Odesláno Čtvrtek, 30. října 2008 - 18:31:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

George couser: Asi to tak bude, ono 180 takových jednotek by u se u nás asi ani neuplatnilo.
Ale osobně by mě nikdy nenapadlo to takto rozdělovat, rovnou bych řekl "60 jednotek řady 471".
Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 377
Registrován: 6-2007
Odesláno Čtvrtek, 30. října 2008 - 18:44:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ČD nejsou nijak daleko v kvalitě vozového parku za rakouskými drahami, i tam se můžeme setkat se staršími motorovými vozy a lokomotivami.

Prosim? Staršími motorovými vozy myslejí 5047ky z roku 1994? Nebo Desira?

Podle mne by byla nejlepší volba co nejdříve nakoupit tak 50-60 Talentů a nahradit s nimi klasické soupravy 163+2-4 vozy.
Rozlišujme fotiče a šotouše! Fotiči jsou neškodní, ty druhé bez varování střílim
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 880
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 30. října 2008 - 19:39:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

David: No ale "180" přece zní líp ne?
Šotouš_kuba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1081
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 31. října 2008 - 10:08:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marin: Tak jistě, ty s Milošem a Pavlem na tom máte taky zásluhy, za což vám díky.
Malý_hektor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 369
Registrován: 3-2005
Odesláno Pátek, 31. října 2008 - 11:19:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Batyr: vyjímečně souhlas. ČD mají vozový park někde na úrovni Moldávie, tohle přirovnání mi přijde jako by ho ze sebe vysypal nějaký pojišťovák...
Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 390
Registrován: 6-2007
Odesláno Sobota, 01. listopadu 2008 - 19:49:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Malý_hektor: Ovšem pojišťovák co "perfektně" rozumí železnici
Rozlišujme fotiče a šotouše! Fotiči jsou neškodní, ty druhé bez varování střílim
Kalanis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 630
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 02. listopadu 2008 - 19:26:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ČT1 - Události - francouzské potíže: Kromě záplav jim tan někdo střílel na vlaky. SNCF nabíraly zpoždění přes 6 hodin. Přidány nějaké reakce plebsu.
No, nevím, co by frantíci dělali, když by dopravcem byly ČD a ne SNCF. Asi by trefilo.
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 412
Registrován: 6-2007
Odesláno Pondělí, 03. listopadu 2008 - 11:03:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kalanis: Možná by jsi se divil, ale zpoždění by byla možná poloviční. Vlastní zkušenosti z ÖBB, SBB i SNCF. Tady u nás se nadává, že ČD neumějí improvizovat, ale tam je to ještě horší.

Čekání 4 hodiny na náhradní stroj u SBB, neprovezení vlaku odklonem u ÖBB a nezajisteni NAD (+7h zpozd.),...
Rozlišujme fotiče a šotouše! Fotiči jsou neškodní, ty druhé bez varování střílim
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 885
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 03. listopadu 2008 - 20:22:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čas 6:45

odkaz
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1518
Registrován: 12-2007
Odesláno Úterý, 04. listopadu 2008 - 22:02:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zpráva z teletextu ČT:
Protikorupční policie zjišťuje, proč České dráhy vyplatily 27 milionů korun živnostnici Petře Tusarové za marketingové služby, například za "vystavení loga ČD". Současně detektivové prověřují, kam putují další stovky milionů, které tento státní podnik vydává za reklamu. Uvedl to server Týden.cz.
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1552
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 07. listopadu 2008 - 19:36:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Televize Nova to před chvílí řekla jasně: Buď Kalousek zachová režijní výhody železničářů i do budoucna, nebo ať se připraví na pořádnou stávku! Zástupci železničářských odborů budou se zástupci ministerstva financí ještě jednat, ale půjde o jednání tvrdá, železničáři nechtějí přijít o své tradiční výhody, když samotní zákonodárci mají MHD zdarma.
jk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.85.172.38
Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 06:58:51    Odkaz na tento příspěvek  

Deputátní uhlí a parádní uniformu se šavlí (taky tradiční výhody) by nechtěli?
Dokážu pochopit stávku strojvedoucích kvůli ZZ, stávku kvůli platům, ale tohle je zu viel...
Hovado v umaštěných hadrech páchnoucí pivem, případně několik hovad, prokazující se v kupé narvaného pátečního rychlíku režijní jízdenkou, mě vždy dojme. Vím, jsou i slušní a nenápadní, ale mám takový nejasný pocit, že v první řadě demonstrace s transparentem, budou právě ti výše popsaní.
Aby bylo jasno, MHD pro "zákonodárce" považuju za obdobnou zhůvěřilost.
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1557
Registrován: 12-2007
Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 10:35:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jk: I ti poslanci to s tou MHD před časem zdůvodňovali i tím, že tato výhoda má dlouholetou tradici. Tady jde o ještě větší zhovadilost v tom, že těm dopravcům nebyl nikdy proplácen ušlý zisk z této "bezplatné přepravy".
Ale - nerozhodl po té akci Student Agency a SNK-ED soud tak, že minimálně soukromí dopravci zákonodárce bezplatně přepravovat nemusejí?

Ale někteřá média opakovaně píší, že prý "ministerstvo financí chce zrušit režijky". Do toho ale nemá MF co mluvit. MF pouze chce zrušit daňové zvýhodnění "režijek". Jestli tomu dobře rozumím, tak aby již nešlo o daňové uznatelný náklad společnosti (ČD, a. s.) a tato společnost si o tuto částku nemohla snižovat základ pro výpočet daně z příjmů právnických osob...
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1558
Registrován: 12-2007
Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 11:22:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přidám ještě jednu krátkou zprávu z dnešního Blesku (), která mě zaujala.

Pomoc kraje. Sklářům připlatí na dopravu
SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU - Krajský úřad bude dotovat dopravu propuštěných sklářů ze Světlé nad Sázavou do Kutné Hory. Pokud zastupitelé tento záměr odsouhlasí, bude až do konce roku asi padesátka sklářů, kteří našli práci v ČKD Kutná Hora, dojíždět za cenově velmi výhodných podmínek. Jde však o dočasné řešení, protože ze Světlé do Kutné Hory neexistuje přímý spoj.
Kalanis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 638
Registrován: 12-2006

Odesláno Sobota, 08. listopadu 2008 - 15:26:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

bulvární Novinky - reko nádraží Dejvice
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
jk
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.85.172.38
Odesláno Pondělí, 10. listopadu 2008 - 17:07:58    Odkaz na tento příspěvek  

Včerejší dokument o holokaustu z roku 1985 na ČT2 (devítihodinový !): při vší té hrůze zajímavé obrázky z provozu na polských železnicích z 80. let (ex BR 52).
Rozhovor se strojvedoucím, co vozil transporty do Treblinky: bral dvakrát - třikrát týdně 40 vozů, v Treblince na nádraží se vlak rozdělil a po 20 vozech sunula lokomotiva přímo do tábora (6km). Zpět se s prázdnými vozy vracela za hodinu. Až na lokomotivu slyšel za jízdy křik lidí z prvních vozů. Němci jim dávali na mašinu flašku vodky, ale prý si ještě kupovali sami, protože u tábora nemohli jinak vydržet pach spáleniny. Tohle trvalo rok a půl...
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2667
Registrován: 9-2003

Odesláno Úterý, 11. listopadu 2008 - 16:51:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevíte o někom, kdo to nějak nahrál,nebo dá-li se to někde stáhnout..i když to bude mega..Jo ty drážní náladovky byly při té hrůze skvělé..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Peno
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1909
Registrován: 8-2004

Odesláno Středa, 12. listopadu 2008 - 17:23:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco pro odlehčení: Pes Donald jezdí vlakem. Načerno a sám.
Zákaz kouření není žádná sranda

Ares: To nejlepší z Irisbusu