K-report
 

Archiv do 12. září 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Modely a modelářství » Velké malé trolejbusy » Archiv do 12. září 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 763
Registrován: 10-2006

Odesláno Středa, 30. července 2008 - 14:22:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem se vrátil po týdnu z nemocnice (mít mononukleózu je krásná věc ) a koukám, že nechápu.

Asi mám omezenej slovník, ale nechápu "Ostatní statické modely". To má být diskuze pro to, aby v této diskuzi byly jen funkční pojízdné nepapírové modely, takže to je ta diskuze na "vykrabicovánky"? Pokud ano, bylo by záhodno "krabicové uživatele" (bez urážky) upozornit, aby psali a dávali fotky svých děl pouze tam a tady se řešili tedy pouze "eRCéčka".
www.mestskadoprava.net
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 43870
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 30. července 2008 - 14:25:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono by to hlavně chtělo vymyslet nějaký lepší název, dle kterého to každý hned pochopí. :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 764
Registrován: 10-2006

Odesláno Středa, 30. července 2008 - 14:35:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aha, takže to je to, co jsem si myslel No ale název, ať si vymyslí sami autoři a napíšou ho tam, jak by chtěli, aby se to jmenovalo (Nebrat verze "Můj první model", "Velké modely MHD z kartonu" apod. )
www.mestskadoprava.net
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7587
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 31. července 2008 - 10:29:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vykrabicovánky!
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 278
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 31. července 2008 - 11:39:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Krabice trolejbusího designu
Stavba modelu trolejbusu 14trR 1:8

MacOS
Philip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 250
Registrován: 11-2007

Odesláno Pátek, 01. srpna 2008 - 11:12:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

no, a kam dát tohle?

vykrabicovánka to není, a eRCéčko taky ne
SWISSTROLLEY - kvalitní ekologická doprava
ELEKTRICKÁ TRAKCE - doprava pro 3.tisíciletí
HESS - musíš se s ním svést
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 770
Registrován: 10-2006

Odesláno Pátek, 01. srpna 2008 - 11:27:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No právě, takže to chce název "Ostatní "neeRCé" modely"
www.mestskadoprava.net
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 279
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 01. srpna 2008 - 16:05:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Philip: super, vzdycky se najde nekdo kdo znici moji predstavu o "dokonalem rozdeleni diskuse"
njn zas tak jednoduchy to nebude
a co 2 sekce - vykrabicovanky a trolejbusiste
Stavba modelu trolejbusu 14trR 1:8

MacOS
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 771
Registrován: 10-2006

Odesláno Pátek, 01. srpna 2008 - 19:22:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A co ani ne trolejbusiště, ale rovnou modelová kolejiště s MHD, aby se tam mohly dávat i tramvajové nebo autobusové kolejiště. Krom teda krabicoidů...
www.mestskadoprava.net
14trm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 208
Registrován: 11-2006

Odesláno Pátek, 01. srpna 2008 - 22:33:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ježiš ,co zas řešíte, muže to bejt v jednom .zezačátku to taky nikomu nevadilo a ted se mužete zbláznit .Jsou tady velký malý trolejbusy? Jsou tak bych už neřešil material.Stejně se tim nic nevyřeší akorat v tom bude bordel!
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 772
Registrován: 10-2006

Odesláno Pátek, 01. srpna 2008 - 22:54:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zpočátku ale byly jen dva, resp. tři modely: verushovy 15Tr a 22TrAC a Foxova 22Tr. Časem se rozrostl i počet "velkých malých trolejbusů", tedy těch RC modelů z cuprextitu, pak se sem přidaly i, jak se tu tomu začalo řikat, "vykrabicovánky" a jelikož je obojího víc, tak je holt potřeba to rozřadit, zatím aspoň na RC modely, tedy zde "velké malé trolejbusy" a vedle "Ostatní statické modely", ale druhá jmenovaná diskuze by chtěla jiný název, protože ten současný moc nevyovídá o tom, že by tam měly báti ty "vykrabicovánky" a ostatní "neeRCéčka". To řešíje, jasné? A materiál bych řešil, protože je rozdfíl pevný model z kupráíku a na ovládání a krabicový nebojízdný model nebo trolejbusiště
www.mestskadoprava.net
Philip
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 11-2007

Odesláno Pátek, 01. srpna 2008 - 23:03:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

14trm: to chce klid
Shaman: nic není dokonalý, a jednoduchý taky ne
jinak další sekce by byla dobrá, protože by bylo kam dát třeba tramvaje
SWISSTROLLEY - kvalitní ekologická doprava
ELEKTRICKÁ TRAKCE - doprava pro 3.tisíciletí
HESS - musíš se s ním svést
14trm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 209
Registrován: 11-2006

Odesláno Pátek, 01. srpna 2008 - 23:35:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Philip -do ted jsem byl klidnej,ale poslední dobou se tu neřeší nic jinýho než jak to tu zkomplikovat.Takhle když sem jdu tak se mrknu kdo co udělal a popřípadě taky přihodil naky fotky a tak jak to chete vy tak to bych musel lítak od jednoho k druhymu .Tato diskuze se jmenuje Velké malé trolejbusy což je podle mně univerzální název,a podle toho nazvu by sem nesměla Liazka a ani autobusy ale mně to nevadí jen at sem chodej aspon se to tu oživý, takle se tu řešej jen jak to tu rozdělit.
Wang
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1038
Registrován: 8-2007

Odesláno Sobota, 02. srpna 2008 - 00:01:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Souhlas s 6381. Nějaké rozdělení není na škodu. Těch modelů je již opravdu moc, nerad bych se někoho dotknul, ale přece jen rozdíl mezi propracovaným funkčním modelem a "vybrabicovánkou". Naopak rozdělením by bylo dosaženo větší přehlednosti a není snad problém podívat se do dvou diskuzí, to by nikoho zabít nemělo.

Nějaká diskuze pro tramvaje by taky nebyla na škodu. Při současném rozdělení totiž těžko říct, kam s příspěvkem, který by se jich týkal. Snad jedině do sekce "Ostatní modely".
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1988
Registrován: 4-2005
Odesláno Sobota, 02. srpna 2008 - 00:04:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

hoši, to dopadne tak, že každej modelář bude mít svou diskuzi, uvidíte :-)
význam ČD jinak...

Času dost. České dráhy často drhnou, čímž dochází čas drahý, člověka dráždí četné defekty, čím dál čiperněji dopravu častuje dávkami čarovných definicí: "Červi darební! Čím dneska, čmoudi, dojedu?"
14trm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 210
Registrován: 11-2006

Odesláno Sobota, 02. srpna 2008 - 00:04:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tak fajn ,rozdělaní na pojízdné modely a statické dal bych to nerozebíral
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 280
Registrován: 12-2006

Odesláno Sobota, 02. srpna 2008 - 10:16:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jelikož jsou tu pouze modely trolejbusů a jeden autobus, pokud někdo tramvaj dělá a opomenul jsem ho, omlouvám se mu tak bych to zas tak moc neřešil. Autobus se může dávat do trolejbusů, no a až bude nějaká velká RC tramvaj tak se patřičná diskuse může vytvořit ne?;)
hlavně by to chtělo akutně diskusi "hádky o rozdělení diskusí"
Stavba modelu trolejbusu 14trR 1:8

MacOS
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 773
Registrován: 10-2006

Odesláno Sobota, 02. srpna 2008 - 10:26:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já bych se o tom rozdělení nepřel, v podstatě stačí to co je, "Velké malé trolejbusy" pro všechny RC modely, jak pro trolejbusy, tak pro autobusy, tak pro Liazku. Ostatní jako vykrabicovánky, trolejbusiště apod. dát do "Ostatní statické modely", jediný problém je, že název druhého jmenovaného není úplně jasný pro to, co by tam mělo být a jde o to vymyslet jeho název, o tom to celé je
www.mestskadoprava.net
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3282
Registrován: 7-2003

Odesláno Sobota, 02. srpna 2008 - 11:15:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vystrihovanky, vyplechovanky,vykrabicovanky , zbytek..
Jenom zadnou akci s kindermafii.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 43897
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 02. srpna 2008 - 14:40:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě to promyslím a snad už to nějak dokončíme...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


ondra s
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.32.159
Odesláno Sobota, 02. srpna 2008 - 14:57:27    Odkaz na tento příspěvek  

Já myslím, že zbytečně řešíte. Diskuse jsou rozděleny a je v tom konečně míň zmatku. Takže vemte vercajk do ruky a makat! Vemte si příklad ze mě, já třeba na model už skoro dva měníce nic nového nevyrobil a momentálně pouze občas vyjedu (model parkuje ve vozovně) a ladím základní detaily. Zatím nedošlo k žádnému většímu problému kromě zmiňované destrukce pístového kompresoru, který tam ovšem potom nebude.
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 12-2006

Odesláno Sobota, 02. srpna 2008 - 17:36:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já úspěšně stíhám obojí:-) jak se tu přít o rozdělení, tak i pracovat na modelu


Stavba modelu trolejbusu 14trR 1:8

MacOS
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 06. srpna 2008 - 19:22:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Uz mam konecne funkcni a kompletni diferencial

A taky jsem dokoncil "elektroniku pro hlaseni zastavek" a objednal 6 kanalovou RC soupravu 2,4GHz
Ted uz jen zbyva dodelat napravy, vyrobit kola, jeste trosku vyztuzit ram a hura na prvni testovaci jizdu

Jeste malinkej dotaz na vsechny z Brna: Nevite o nekom kdo ma soustruh a byl by ochotnej? Potrebuju vysoustruzit disky kol.
Stavba modelu trolejbusu 14trR 1:8

MacOS
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 796
Registrován: 10-2006

Odesláno Středa, 06. srpna 2008 - 19:29:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Shaman: zkusebni jizda jenom se skeletem? To to ani neoplechujes? Tim to totiz i zpevnis. A posledni dotaz: jak budes vyrabet kola?
www.mestskadoprava.net
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 284
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 06. srpna 2008 - 20:02:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

6381: nejspis to uz bude i oplechovany ale do konce prazdnin vyjedu i kdyby nevim co
Kola budu soustruzit z hliniku a pneumatiky vyrezu z nejake gumove peny a na soustruhu zahladim. Jen mit ten soustruh
Stavba modelu trolejbusu 14trR 1:8

MacOS
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 797
Registrován: 10-2006

Odesláno Středa, 06. srpna 2008 - 20:14:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Shaman: si věříš No já nevim, já to oplechoval sice během dvou tejdnů (protože kloubák, hodně dílů a dlouhé schnutí), ale teď už dost dlouho tmelim jenom zadni článek, i když to už taky končí, protože už jen zatmelim plechy okolo světel a bude mě čekat jen udělání deklů a nárazníků. No pak zpevnit a zatmelit přední článek a pak podlaha, točna... No ale to je nejspíš až za dlouho.
www.mestskadoprava.net
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 285
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 06. srpna 2008 - 20:34:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

6381: tak sem dej nejakou fotku jsem zvedavej;) vsak prvni jizda bude jen se skeletem a symbolicky pred barakem ale jizda to bude
Stavba modelu trolejbusu 14trR 1:8

MacOS
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 798
Registrován: 10-2006

Odesláno Středa, 06. srpna 2008 - 20:43:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Shaman: dám, do tří dnů, jen co to komplet dotmelim a budu dělat ty dekly, krom zatmelení zadního čela to je v podstatě stejný jak v květnu, kdy sem sem dával fotku naposled, ale je fakt, že teď už to zatmelený to vypadá líp a reálnějc A jak koukám na Tebe, taxe nemůžeš dočkat, až s modelem vyjedeš (kdo by se taky netěšil, že... :-) ), takže bys klidně vyjel i jenom s podvozkem

Edit: při tmelení modelu všem doporučuju jedině dvousložkový tmel Rapid. Je to univerzální tmel, drží nejlíp. Mám teď špatnou zkušenost s akrylátovým tmelem, který jsem si koupil jako náhradu (jiný neměli), abych měl aspoň něco na tmelení, ale stejně na to teď musim dát ještě vrstvu Rapidu. Mimochodem, dneska mi došel nový tmel Rapid, dvoukilovka - velký jak kráva no aspoň to vydrží a bude to "bezpečný tmelení"

(Příspěvek byl editován uživatelem 6381.)
www.mestskadoprava.net
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 286
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 07. srpna 2008 - 07:07:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

6381: puvodne jsem chtel vyjet jen z podvozkem, ale jelikoz zadnej nebude - samonosnej ram, tak vyjedu s ramem:D:D
Stavba modelu trolejbusu 14trR 1:8

MacOS
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2013
Registrován: 4-2005
Odesláno Čtvrtek, 07. srpna 2008 - 07:13:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

no prosím, hned se pozná modelář

sedm ráno a on už maká...

6381 - ad tmely - po špatných zkušenostech z papíru a plastu nedoporučuju nic, co se musí ředit vodou...

(Příspěvek byl editován uživatelem mauricio.)
význam ČD jinak...

Času dost. České dráhy často drhnou, čímž dochází čas drahý, člověka dráždí četné defekty, čím dál čiperněji dopravu častuje dávkami čarovných definicí: "Červi darební! Čím dneska, čmoudi, dojedu?"
Msl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 148
Registrován: 2-2006

Odesláno Pátek, 08. srpna 2008 - 18:16:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Shaman: ten difec, jaký to má rozměry? Uzávěrku to asi nejspíš nemá. A jak to vychází cenově?
Msl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 149
Registrován: 2-2006

Odesláno Pátek, 08. srpna 2008 - 20:55:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aktuální stav Liazky...
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 829
Registrován: 10-2006

Odesláno Pátek, 08. srpna 2008 - 21:11:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Msl: hezké. z čeho máš ten nárazník? a ta maska , kde je nápis LIAZ je z jednostranného cuprextitu a nepoměděnou stranou k nám?
www.mestskadoprava.net
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 287
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 08. srpna 2008 - 21:49:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Msl: ma rozmery asi 7x5x5cm, ma vydrzet silu az dva a pul kone a prisel me na 2500
Stavba modelu trolejbusu 14trR 1:8

MacOS
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 830
Registrován: 10-2006

Odesláno Pátek, 08. srpna 2008 - 21:55:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Shaman: a ten difec je přímo pro 1:8 nebo je pro měřítka univerzál? Kdyby jo, kdes ho koupil?
www.mestskadoprava.net
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 288
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 08. srpna 2008 - 22:18:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

je to pro xray 1:8 :D ale jako neni nijak modelovej a je pouzitelnej i na vetsi:-) a kde jsem ho koupil.... no tak cast v Auto Bayer, tam to uz zrusili a cast pres mail u nejakyho chlapika :D
Stavba modelu trolejbusu 14trR 1:8

MacOS
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 831
Registrován: 10-2006

Odesláno Pátek, 08. srpna 2008 - 22:25:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Shaman: ty to vedeš, zkušebky jen se skeletem, teď komponent kombinovaně sháněnej, kerej je navíc pro xray, co dál zajmavýho máš?
www.mestskadoprava.net
Msl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 150
Registrován: 2-2006

Odesláno Sobota, 09. srpna 2008 - 10:24:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

6381: nárazník je z kuprexu, ta maska taky. Nebyla by nějaká fotka jak pokračuješ?

Shaman: tak 2500 je celkem dost, na to že bych potřeboval dva a ještě to někde složitě shánět...
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2047
Registrován: 4-2005
Odesláno Sobota, 09. srpna 2008 - 10:45:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ten nárazník se tvarově hodně povedl Na to, jak je to zkosený, oblý a složitý...
význam ČD jinak...

Času dost. České dráhy často drhnou, čímž dochází čas drahý, člověka dráždí četné defekty, čím dál čiperněji dopravu častuje dávkami čarovných definicí: "Červi darební! Čím dneska, čmoudi, dojedu?"
Shaman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 290
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 10. srpna 2008 - 18:25:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Msl: dva? nebudes mit jeste stredovej diferak? Ja jen aby to nebylo tak levny a jednoduchy
6381: zatim zadny zkusebky nevedu.. bouzel
Stavba modelu trolejbusu 14trR 1:8

MacOS
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 909
Registrován: 10-2006

Odesláno Pátek, 15. srpna 2008 - 21:05:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Minulou středu jsem sliboval, že do tří dnů se prezentuju aktuálnim stavem B741, vlezla má ale do toho jedna "výdělečná činnost" a pak ještě nečekané úpravy na modelu a tak se to nějak potáhlo, snad mi to šestidenní zpoždění prominete. Ale tak tedy aktuální stav modelu Karosy B741 ev.č. 6381 v měřítku 1:10 po dokončení hrubé stavby zadního článku, ovšem bez deklů a nárazníku:


www.mestskadoprava.net
Hrusi92
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 137
Registrován: 11-2007

Odesláno Pátek, 15. srpna 2008 - 21:56:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Gunster: Na MHDTeplice.net si se ptal co se stalo Škoda15Tr.MHDTeplice.net ,tak web je zpátky na www.skoda15tr.ic.cz . To platí i pro všechny které to zajímá .

(Příspěvek byl editován uživatelem Hrusi92.)
ICQ: 305-379-302 | www.skoda15tr.ic.cz - Web o Teplickém modelu | www.hrusi92.rajce.idnes.cz - Fotogalerie Teplických vozů
Bouri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 201
Registrován: 8-2007

Odesláno Sobota, 16. srpna 2008 - 01:56:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak zase jsem pokročil...
http://www.youtube.com/watch?v=cRXQLsovWrY
Co na to Brňáci? Co na to ostatní? Pokud se mi podaří sehnat hlášení p. Křapy, bude hlášení i jeho hlasem (pár Brňáků to chtělo).
PS: Provoz tohoto programu vyžaduje PC/notebook; pro použití LCD displejů pak dále LPT port.
PSS: Stále je to pracovní verze, tak mi nepište, abych ji vám posílal...
Škoda 18Tr - WEB mimo provoz
George
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 659
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 18. srpna 2008 - 10:14:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koukám že tu jsou nejen trolejbusy, tak přidám i nějakou to Škodovku.
Původně od Itesu má novej podvozek svítí vepředu, vzadu a bliká.


6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 933
Registrován: 10-2006

Odesláno Pondělí, 18. srpna 2008 - 10:28:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

George: taky krása, jak to je velké?
www.mestskadoprava.net
George
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 660
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 18. srpna 2008 - 11:52:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to dělaný z tohodle http://www.starehracky.cz/katalog_detail.php?&kategorie=ITES&hrac ka=348
No na doma to moc není :-)
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 295
Registrován: 3-2007

Odesláno Pondělí, 18. srpna 2008 - 14:22:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Geroge: jéjo, ja to mám tiež, lenže s oranžovými sklami (červená farba) a tiež v upravenom stave
Výkup, dovoz, opravy a predaj autobusov do VBUSu:

www.busynapredaj.wbs.cz

!!!Karosa FOREVER!!!
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 947
Registrován: 10-2006

Odesláno Neděle, 24. srpna 2008 - 18:20:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dotaz nejspíše na Verushu: co bylo v patnáctce toto?
www.mestskadoprava.net
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3341
Registrován: 7-2003

Odesláno Neděle, 24. srpna 2008 - 18:30:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud myslis tu cernou divnou vec v popredi, tak to byl/je trakcni akumulator
Jenom zadnou akci s kindermafii.
Cuclin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 7-2007

Odesláno Pondělí, 25. srpna 2008 - 13:40:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevite nekdo nejaké novinky ze Škody Poloostrov?
Je lepši stratit sekundu v životě, než za sekundu život


Karosa B961E 15% hotovo
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 954
Registrován: 10-2006

Odesláno Pondělí, 25. srpna 2008 - 14:02:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3 týdny starý verushův příspěvek, který, pokud vím, odpovídá i současnosti:

Vemte si příklad ze mě, já třeba na model už skoro dva měsíce nic nového nevyrobil a momentálně pouze občas vyjedu (model parkuje ve vozovně) a ladím základní detaily.

Talže nic nového pod sluncem, myslím že pochopitelné vysvětlení bylo v jednom příspěvku z archivu, konkrétně ze středy 11.7.2008:
Verusha:
- neměl náladu
- neměl motivaci
- byl unaven životem
nicméně:
- našel si holku
- nachází postupně chuť do života
- bude dělat řidičák na Déčko + Tr



www.mestskadoprava.net
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3344
Registrován: 7-2003

Odesláno Pondělí, 25. srpna 2008 - 15:32:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No podle nekterych videni skolniho abusu s podivnym ridicem v ksiltovce za volantem bych rekl , ze ten ridicak dava asi nejvic zabrat. Slecnu bych tipoval ze za chvili zacne s modelem pomahat ( pokud se mu ji podari skazit)..
Jenom zadnou akci s kindermafii.
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3199
Registrován: 5-2005

Odesláno Pondělí, 25. srpna 2008 - 18:34:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Upgrade zde:

Verusha:
- udělal zdárně zkoušky na autobus a dnes si zažádal o vydání řidičského průkazu sk. D a o vydání průkazu profesní způsobilosti řidiče
- si za 45 000,- koupil další koníček a to Chevrolet Camaro Sport Coupé 1988 V6 2,8l ve stavu "pojízdná šunka"
- si užívá se slečnou
- se bude stěhovat
-...
no a z těchto důvodů se model na chvíli odsunul do pozadí. Tím nechci říct, že bych na něj zapomněl nebo se na něj snad vybodl, jenom prostě pauza. Následující práce budou pokračovat tím směrem, aby byl model pokud možno provizorně prezentovatelný příští rok na BMUE - dal jsem vedoucímu TD panu ing. Šimkovi závazek, že model bude u příležitosti 60ti let trol. dopravy v Brně funkční.

Čili nebojte - žiju (zatím)
21Tr 22Tr LIVE
JVT
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.245.113.13
Odesláno Sobota, 30. srpna 2008 - 00:29:14    Odkaz na tento příspěvek  

Hodně štěstí při snaze udělat z pojízdné šunky -> pojízdnou anglickou slaninu
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2106
Registrován: 4-2005
Odesláno Sobota, 30. srpna 2008 - 12:38:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

pokud se mu ji podari skazit

ještě stále je normální?
význam ČD jinak...

Času dost. České dráhy často drhnou, čímž dochází čas drahý, člověka dráždí četné defekty, čím dál čiperněji dopravu častuje dávkami čarovných definicí: "Červi darební! Čím dneska, čmoudi, dojedu?"
Hrusi92
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 140
Registrován: 11-2007

Odesláno Neděle, 31. srpna 2008 - 12:00:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravim,
www.skoda15tr.ic.cz - opět funkční!
ICQ: 305-379-302 | www.skoda15tr.ic.cz - Web o Teplickém modelu | www.hrusi92.rajce.idnes.cz - Fotogalerie Teplických vozů
Škoda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 11-2007

Odesláno Čtvrtek, 11. září 2008 - 21:33:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přináším nové fotografie mého modelu 21Tr:

Trolejbusy: Škoda 14Tr, 15Tr, 21Tr, 22Tr
Tramvaje: Škoda 13T, Anitra
Gunster
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 297
Registrován: 4-2007

Odesláno Čtvrtek, 11. září 2008 - 21:51:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pekne su tie sedadla, ale dalsie fotky uz davaj do "MAKETY MODELU", inak super
www.gunster.wbs.cz --> SÓLO MODELY --> 14Tr, 14TrM, 24Tr, 21TrAC, SU12, SU15CNG, SORTN12A
www.gunster.wbl.sk --> KĹBOVÉ MODELY --> 15Tr, 15TrM, 25Tr, 22TrAC, SU18HYBRID, CAPACITY, SORNB18CITY
www.gunner.wbl.sk --> OSTATNÉ MODELY (na stránke sa pracuje)
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1040
Registrován: 10-2006

Odesláno Čtvrtek, 11. září 2008 - 22:02:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Akorát jsou nějak na křivo
www.mestskadoprava.net
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 44433
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 12. září 2008 - 03:41:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asi útok vandalů. :-) Už jsem zrovna u tohodle typu pár sedaček na ležato viděl...
Ale koukám, že rozdělení témat asi stále není jasné a dokonalé. :-( Co s tím?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz