K-report
 

Archiv do 2. srpna 2008  

Diskuse K-report » Archiv 2008 » Tramvaje a metro » KT8D5 » Archiv do 2. srpna 2008 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3246
Registrován: 7-2003

Odesláno Pondělí, 14. července 2008 - 19:18:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

POuze na overovaci serii. Zbytek mel klasiku.
Jenom zadnou akci s kindermafii.
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 720
Registrován: 10-2006

Odesláno Pondělí, 14. července 2008 - 19:18:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pravda to je, ale mám pocit, že to měly jen prototypy 0018 a 0019, kterým to spřáhlo časem stejně vyměnili za klasické "pražského typu".
www.mestskadoprava.net
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1455
Registrován: 2-2006

Odesláno Pondělí, 14. července 2008 - 19:28:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

2) spřáhla - poloautomaty ESW včetně elektrické hlavy,
3) předpokládám na vyjímku.
Pravda zvítězí, ale dá to fušku...
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3247
Registrován: 7-2003

Odesláno Pondělí, 14. července 2008 - 19:37:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

6381 : V brne i 1701 a 1702. V Ke overovacka taky.
Jenom zadnou akci s kindermafii.
Iamgood
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 284
Registrován: 10-2006

Odesláno Pondělí, 14. července 2008 - 20:13:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravák - to nevím.
To je můj názor na tuto věc. :-)
Fricoolinek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 4-2006
Odesláno Pondělí, 14. července 2008 - 21:23:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Absolut:Kudy ta výluková X-12 vedla (a nebyla to spíše "32", X-12 je spíše označení pro NAD, ne?)??? A šlo jen víceméně o takové hokusy-pokusy nebo takto kapacitní souprava, jako je 2xKT8D5, měla tehdy na té výlukové X-12 nějaké praktičtější využití?
Iamgood
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 285
Registrován: 10-2006

Odesláno Pondělí, 14. července 2008 - 21:41:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fricoolinek - jestli mne paměť neklame, tak to bylo v úseku Vozovna Kobylisy - Sídl. Ďáblice. Tenkrát se snad dělala křižovatka Ke stírce. Existují dokonce i ČB fotky, leč je nějak nedokáži vygooglit. :-)
To je můj názor na tuto věc. :-)
Kulihrášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 279
Registrován: 6-2006

Odesláno Pondělí, 14. července 2008 - 21:59:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Iamgood:
Něco jsem našel, dokonce je to i barevné.
http://prag-straba.de/images/foto-kt8d5/9016-X-Dablice-221193Sg.j pg
Když nevíš, logaritmuj!
Nin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1284
Registrován: 8-2003
Odesláno Pondělí, 14. července 2008 - 22:21:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

v Ke 500-501 a mám pocit,že jim to tam vyskočilo
z kolejí...
Nodes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 706
Registrován: 4-2003
Odesláno Pondělí, 14. července 2008 - 22:24:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano. Pri skusobnej jazde skuplovanych 500 a 501 sa obidve vyglajzili. Konkretne na peresskom moste na rychlodrahe.
Fricoolinek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 70
Registrován: 4-2006
Odesláno Pondělí, 14. července 2008 - 22:51:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad souprava kachen: Vozovna Kobylisy - Sídl. Ďáblice? Tak takovýhle krátky úsek snad nebylo tehdy nutné obsluhovat takovouto soupravou...
Takže spíše opravdu takové hokusy-pokusy?
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 768
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 14. července 2008 - 23:42:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nodes: Pri akej rýchlosti nevieš?
Dispecer.tym.sk :: VirtualBus.tym.sk :: MESTSKADOPRAVA.NET
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
xyz1
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.89.105
Odesláno Úterý, 15. července 2008 - 00:00:54    Odkaz na tento příspěvek  

Dvojice KT8D5 jezdily v Praze v listopadu a prosinci 1993 na lince X12 mezi Střelničnou a Sidl.Ďáblice. Z Hloubětína,myslím, jezdily sólo a spřahování probíhalo až v Ďáblicích. Na každém konci soupravy byl jeden řidič. Mezi Střelničnou a Kyselovou se jezdilo po jedné koleji, zastávka Kyselova nebyla v provozu. Pro tento provoz byly zásuvkami vybaveny vozy 9016,9017,9021,9022,9023,9025,9026,9027 a 9029. Vozy, které byly výše uvedené, dostaly zásuvky snad kvůli nějakým zkouškám na barrandovské trati.
Absolut
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1898
Registrován: 6-2005

Odesláno Úterý, 15. července 2008 - 09:10:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

xyz1: Díky za doplnění, tak jsem se trefil s tou zimou 1993/1994. Tehdy se po jedné koleji rekonstruoval úsek Střelničná - Kyselova a po druhé koleji se jezdilo. Kdyby se taková akce dělala dnes, použijí se kaliforňany nebo NAD. Myslím si, že to byla vhodně využitá příležitost otestovat 2xKT8D5, jezdily v PD docela plné, na Střelničné býval ve špičkách naháněcí dospečer, aby lidi chodili i do předního vozu.

Fricoolinek: Ta linka se fakt jmenovala X-12. Důsledné značení náhradních linek v řadě 30-39 tehdy neplatilo, občas se NTD označovala pouze X.
Kalanis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 372
Registrován: 12-2006

Odesláno Úterý, 15. července 2008 - 15:40:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tuhle výlukovou komedii si taky matně vybavuju. Ale zatím jsem měl za to, že probíhala za občasného vyloučení plného provozu (přeházení výhybek). Pokud by tenkrát na něco jiného došlo, tak by to byl NAD-BUS (sundali tenkrát "kvalitní" asfaltový kryt TT - zbytek je dneska na Střelničné - a kaliforňani nebyli k mání). A Kyselova taky snad byla v provozu (dle mne jednosměrně) - výhybky byly za ní.
Ale je to dávno a paměť tenkrát nebyla přesná (natož šotoušsky), takže to neberte až tak vážně.
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely...
Izzy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 506
Registrován: 6-2005

Odesláno Úterý, 15. července 2008 - 18:10:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poloautomaty ESW byly vybaveny jak prototypy tak vsech 10 vozu overovaci serie...jediny cesky seriovy vuz vybaveny poloautomaty byl na MSV vystaveny 1703 (DPmB) - ten se ale od ostatnich seriovych vozu lisul i dalsimi drobnostmi...
Chceš-li uskutečnit své sny, probuď se!
Nodes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 707
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 15. července 2008 - 21:10:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DISPECER: Neviem. Nemal by to byt problem zistit.
Fanda KT8D5
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.27.151
Odesláno Středa, 16. července 2008 - 21:14:53    Odkaz na tento příspěvek  

Kterou zprávu chcete - dobrou nebo špatnou? Mám obě. Ta špatná je ta, že DP nechce zachovat KT8D5 do muzea !!!
Napsal jsem dotaz na DPP:

Dobrý den,
1) ve kterém evidenčním čísle bude zachováno historické tramvajové vozidlo typu KT8D5 ?
2) dostane toto historické vozidlo KT8D5 zpět svůj původní červeno-krémový nátěr ? Bylo by to rozhodně lepší, protože nátěr T6A5 na těchto dobrých KT8D5 je jen opičárna.
3) Počítá se s koženkovými nebo dřevěnými hygienickými sedadly do později rekonstruovaných tramvají KT8D5.RN2P ?
Děkuji za odpovědi.


DPP odpověděl:

Se zachováním vozu KT8D5 jako historické tramvaje se neuvažuje, vozy jsou svojí konstrukcí vysoce ceněny v provozu, zvláště pak při dopravních výlukách.

Do dalších rekonstruovaných vozů KT8D5.RN2P hledáme možnost náhrady čalouněných sedadel cestujících sedadly, která by mohla být snadněji udržována, chráněna před vandalismem a přitom byl zachován komfort pro cestující.



S pozdravem. J. Krekule

vedoucí Technicko – provozního odboru

Bude se mi po KT8D5 opravdu stýskat !!! Kam tenhle stát spěje, že nemá úctu k historii ?!?
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1468
Registrován: 2-2006

Odesláno Středa, 16. července 2008 - 21:19:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen málokdo asi čekal jakoukoliv jinou odpověď...
Pravda zvítězí, ale dá to fušku...
MKzB
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.104.140
Odesláno Středa, 16. července 2008 - 21:20:13    Odkaz na tento příspěvek  

Reko všech? Proč ne, ale ať schovají díly pro zpětnou reko na historický vůz.
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 738
Registrován: 10-2006

Odesláno Středa, 16. července 2008 - 21:24:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na DPP psát, že je něco opičárna...? No a i kdyby se historická kachna zachovala, kam by ji v muzeu umístili? Na záchody? V depozitáři do kanálu mezi kolejema? Nejmenvaná církev produkuje časopis s názvem "Probuďte se", to bych si dovolil taky použít, protože je jasné, že kachny jsou velice ceněny pro svou obousměrnost (nebo má někdo pocit, že obousměrnost u KT8D5 je zbytečná? ).

ve kterém evidenčním čísle bude zachováno historické tramvajové vozidlo typu KT8D5

V čísle bývá zachovávána tramvaj?

Dovolím si zakončit slovy klasika: "Cos myslel ty bláhový...?"
www.mestskadoprava.net
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1469
Registrován: 2-2006

Odesláno Středa, 16. července 2008 - 21:42:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MKzB: OK beru to na sebe a odteď budu shromažďovat díly pro původní KT...
Začínam 40 kg barvy vzor slonová kost...
Pravda zvítězí, ale dá to fušku...
ale fuj
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.29.113
Odesláno Středa, 16. července 2008 - 22:05:13    Odkaz na tento příspěvek  

Kolegové, kolegové.....
No to je zase dílo. Dotaz na DPP byl naivní, ale upřímný. Nicméně měl mít jiný sloh a být bez opičárny. Odpověď byla korektní, logická, jiná přijít nemohla.

Určitě však stojí za uskladnění některé součásti a detaily z modernizovaných vozů, které by jinak letěly do šrotu či na skládku a mohou se za 10-20 let hodit (a budou jen draze nebo vůbec vyrobitelné - vyhodit se dají i po letech). Sám jsem v dobách, kdy jsem k tomu měl přístup, shromažďoval součástky pro reko T2, T3. Ve správné době jsem je rozdal do Phy, Ovy, Blavy.
Vím, o čem píšu a proto považuji reakci Demona 3 za hloupou poťouchlost.
Ale možná už někdo příslušné součásti skladuje a nemaří čas u PC.
MKzB
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.104.140
Odesláno Středa, 16. července 2008 - 22:08:11    Odkaz na tento příspěvek  

V Miskolci prý neplánují NP kachny.
Fanda KT8D5
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.27.151
Odesláno Středa, 16. července 2008 - 22:59:50    Odkaz na tento příspěvek  

Ano, hlavně se nesmí zapomenout na budníky, sedačky, vnitřní umakarty, zvonění a světla u dveří, TV3, výrobní cedulky, dveře a spousta dalších věcí, nafotit interiér aby se podle něj teda mohla provést z5reko do původní podoby.
PS. má někdo přístup do vozovny Hloubětín?
Iamgood
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 298
Registrován: 10-2006

Odesláno Středa, 16. července 2008 - 23:26:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Troufám si tvrdit, že i kdyby snad došlo v budoucnosti k "unreko" KT8 na původní pro muzejní účely, pak bude levnější chybějící části znovu vyrobit, než je skladovat celé léta.
Je trochu jiná doba a co DPP mít nemusí, tak nemá a týká se to i "zbytečných" skladovacích prostor, kde by se válely krámy pro původní KT8 (které by stejně časem někdo rozkradl - je jiná doba :-) ).
Navíc se už trochu proberte - střešovický objekt je nacpaný k prasknutí a po mega akci "uvedení vozu metra do pův. stavu pro muzeum" jsou všichni spíše proti hromadění dalších exponátů. Do toho metra se narvaly pěkné peníze, stálo dost i převezení do vozovny, úprava kolejí atd., doteď tam ten vůz je k ničemu, když není veřejně přístupný (ano, vím, když si řeknete, tak vás k němu vezmou, dobrá, ale kolik lidí tohle ví a kolik je ochotno tam ty důchodce shánět?).
Takže dokud nebude k dispozici nějaký další prostor (na 100% v nejbližších hodně letech nebude), pak se nebudou žádné vozy prozatím uchovávat.
To je můj názor na tuto věc. :-)
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 739
Registrován: 10-2006

Odesláno Středa, 16. července 2008 - 23:46:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Iamgood: máte recht kolego

No už jsem to navrhoval ve vláknu Pražské autobusy, pro autobusy udělat něco jako v TM Brno, koupit nějaký prázdý areál... ALe ano, to je extra nereálné...
www.mestskadoprava.net
Iamgood
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 299
Registrován: 10-2006

Odesláno Středa, 16. července 2008 - 23:57:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

6381 - tak v Praze by bylo bývalo nejlepší ponechat si zrušenou garáž Dejvice, kam se mohla přestěhovat autobusová sekce + trolejbusová + "papírová". Ve Střešovicích mohla zůstat vyloženě jen tramvajová expozice + malá dílna (větší část by šla do Dejvic) + depo pro komerční jízdy. Tímto opatřením by zase na pár destíek let bylo místo pro další tramvajové exponáty (a současně v garážích i pro autobusové exponáty, které v současnosti nebudou, když je není kam dát - např B741 :-( ).
Navíc, pro veliké zvýšení atraktivnosti, ale i pro dobré spojení expozic, by mezi oběma objekty mohl jezdit historický trolejbus.
Ale to je spíš příběh z kategorie snů. :-)
To je můj názor na tuto věc. :-)
ale fuj
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.29.113
Odesláno Čtvrtek, 17. července 2008 - 00:15:30    Odkaz na tento příspěvek  

Na sny někdy dojde. Pár se mi už splnilo. Vždy jsem se musel aktivně přičinit.
To deponování různých dílů myslím vážně. Vyhodit se dá vždy, vyrobit je problém. Vím, o čem píšu.
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2833
Registrován: 4-2005

Odesláno Čtvrtek, 17. července 2008 - 01:04:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MKzB (ad Miskolc):
Před dvěma lety při návštěvě místního depa nám bylo řečeno, že se o myšlenku znízkopodlažnění KT8 velmi zajímají. Taky ale měli vidinu o rychlém a brzkém nákupu velkého počtu nových NP tramvají, ale zatím nic :-)
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 742
Registrován: 10-2006

Odesláno Čtvrtek, 17. července 2008 - 01:23:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Iamgood: ale bylo by to přenádherné, kdyby se takový sen vyplnil, jééééé... No ale konec off-topicu
www.mestskadoprava.net
George
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 649
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 17. července 2008 - 08:29:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Demon:já pokračuju.Kdyby to někdo hledal je to u mně.
FandaKt8d5:Proboha kolik Ti je????To jsou názory jak z pískoviště.Každopádně máš jedinečnou možnost zajet do Parsu, nebo se dohodnout s DP aby ti přenechaly prostřední článek.Ten můžeš skladovat někde na zahradě(nebo jinde kde na to nebude pršet)a ve volným čase ho zrenovovat(vyvařit, udělat reko elektriky) a pak ho natřít červenokrémem.Za nějakých 15 let to někdo ocení.Zatím má KT, jak se Ti tady všichni snaží jemně naznačit, větší cenu že vozí lidi.Ono taky třeba v muzeu je nejmladší T3 a kolik jejích modifikací ještě jezdí.Když máš jen 48 vozidel, notabene dost používaných a potřebných, tak je blbost jedno z nich zašoupnout kamsi kam se nevejde a nepoužívat ho.Víme??
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 743
Registrován: 10-2006

Odesláno Čtvrtek, 17. července 2008 - 08:49:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

George: čekal jsem, kdy se někdo ozve na prostřední článek, ten je nejlepší skladovat v panelákovym bytě, pršet na něj nebude určitě A dovolím si tě opravit, těch vozů už máme jen 47, vůz 9006 byl po něhodě již před dávnými časy vyřazen. Takže i s muzejním kouskem bylo jen 46 kachen a když k tomu připočteme něco na reko, něco na prohlídce a něco na MO, tak bychom byli rádi za 40 vozejčků... Nebo se těch čtyřiceti dosahuje už teď?
www.mestskadoprava.net
George
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 650
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 17. července 2008 - 09:09:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já bydlim v bývalý vesnici takže mě napadla jen ta zahrada.Nehledě na to že do paneláku je to blbost.Nevleze se to do vejtahu.Ale dá se to odvézt někam na chatičku, leč minimální transportní podmínky(co jsem se setkal s jinými částmi)tak je Líza+autojeřáb.
PS:Kačena sem kačena tam....
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5178
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 17. července 2008 - 11:25:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Budeme se muset smířit s tím, že v pražském muzeu skončí KT8D5.RN2P (kdy se začnou vyřazovat první? za 20-30 let?).
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754, bart5(zavináč)centrum.cz
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1470
Registrován: 2-2006

Odesláno Čtvrtek, 17. července 2008 - 11:32:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ale fuj: Uznávam, že šlo z mojí strany o podrýpnutí, ale na příspěvcích některých ortodoxních šotoušů je vidět, jak jsou naprosto odtrženi od reality.
Archivovat 20 a více let podstatné části původních kačen, natožpak skříně, je v našich podmínkách naprosto nereálný.
Střední díl vám pánové taky nikdo neodprodá, jeho důležité části se používají pro výrobu nových nízkopodlažních.
George: Pak mam ještě zaarchivovanou bednu OISu, coby skříňku na nářadí v garáži.
Asi si jí v zájmu zachování dalším generacím začnu víc vážit...

Pravda zvítězí, ale dá to fušku...
Honzasl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1792
Registrován: 3-2004
Odesláno Čtvrtek, 17. července 2008 - 16:59:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jeden známý koupil budovy po bývalé ČSAD i tím co zůstalo uvnitř. Například obrovská bedna bílých kulatých odrazek, při počtu 4 návěsů ve firmě má tedy zásoby asi na několik století. Místo aby bednu poslal na směťák, nebo prodal v Aukru, tak vyměňuje bílá odrazka u jiných dopravů za odrazka červená, či jiné zboží..
"Nevyhazuj to, to by se mohlo hodit....."
Kalanis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 374
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 17. července 2008 - 22:24:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzasl: "No nekup to!"
Slavnosti sněženek a Jaromír Hanzlík
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely...
Jbb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 176
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 18. července 2008 - 09:38:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Odtrženost FandyKT od reality je skutečně šoutoušsky půvabná... Ale obávám se, že takovému člověku se dá těžko vysvětlit a) že kachny jsou tu pro vození cestujících, ne pro uchovávání v muzeu a za b) že pro to uchování bohatě stačí jednou uchovat rekoKachnu, neb pro širokou veřejnost zas takový rozdíl mezi jedním a druhým není (už vidím v muzeu ve Střešovicích pěkně vedle sebe vozidla T3, T3M, T3MDVC, T3SU, T3SUCS, T3RP vz. PARS, T3RP vz. Hostivař, T3 s novou kastlí, T3 wana... muhehe!)
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 751
Registrován: 10-2006

Odesláno Pátek, 18. července 2008 - 10:01:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jbb: tak ale třeba tu wanu bych na konci jejího života, který bude za 80 let, protože jí ještě jednou zrekonstruujou (), do muzea dal, přecijen to je trošku něco jiného i pro normálního cestující, který vidí tramvaj v nezvyklém laku a kór za 80 let na to potomci našich potomků budou koukat jako na vzácnost, že to mělo NP podlahu jen v prostoru středních dveří...
www.mestskadoprava.net
Davidosh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 493
Registrován: 10-2006

Odesláno Pátek, 25. července 2008 - 19:59:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

KOŠICE, 25.7.2008

Všimnite si zastávku oproti. A že sa nikto nezaujíma o MHD.
www.kosickamhd.com
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1995
Registrován: 12-2004

Odesláno Sobota, 26. července 2008 - 21:34:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Davidosh: dle vizáže bych to tipl na Ostraváka, ale nevím, dnes už mi to moc nemyslí.
N.
Co naplat, vše už tady jednou bylo a bude zase... Mění se jen čas, místo a obsazení rolí...
solidní dopravní fotogalerie... http://norton1.ic.cz
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5005
Registrován: 5-2005

Odesláno Sobota, 26. července 2008 - 21:46:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jé, tak já byl v Košicích a ani o tom nevím.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Nodes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 714
Registrován: 4-2003
Odesláno Sobota, 26. července 2008 - 22:33:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OSTRAVAK: Vidis. A to som Ta sem nemohol dostat.
Davidosh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 495
Registrován: 10-2006

Odesláno Sobota, 26. července 2008 - 22:55:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Norton : Ne, to kamarat z KE
Ostravák : Ty to určite nie si.
Nodes : To je Cifro
www.kosickamhd.com
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5006
Registrován: 5-2005

Odesláno Sobota, 26. července 2008 - 22:58:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nodes: Do Košic se pořád chci vydat. Jak budu letos v PB, tak dorazím.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak...
Nodes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 716
Registrován: 4-2003
Odesláno Sobota, 26. července 2008 - 23:17:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OSTRAVAK: Tak to uvidis skanzen.
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1511
Registrován: 2-2006

Odesláno Pondělí, 28. července 2008 - 20:28:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak a pod střechou máme po dnešku v Práglu už dvaadvacátou nízkou kachnu ev.č.9067.
Skříň první pražské ex 9038 se pískuje, poslední šumperská ex 9003 už komplet odcestovala.
Pravda zvítězí, ale dá to fušku...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 43848
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 29. července 2008 - 21:44:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já se tam podívám v pátek, tak jsem zvědav, co mě tam potká. Prej že se mám jet podívat na Lumík, či co. :-O

Ale taky mi to přišlo, jak kdyby to byl kolega Ostravák... :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 530
Registrován: 5-2004
Odesláno Úterý, 29. července 2008 - 21:47:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V KE je hlavně povinnost se svézt autobusy Tedom.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 43849
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 29. července 2008 - 22:14:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale dost už tady. Pokud se někdo z Ke chce ozvat, může na můj mail.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Kulihrášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 6-2006

Odesláno Úterý, 29. července 2008 - 22:14:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin_Z: Kdo nebyl na Luniku IX, nebyl v Košicích.
Jede tam autobus číslo 11, opravdu to stojí za to.
Když nevíš, logaritmuj!
Nodes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 718
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 29. července 2008 - 22:48:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nastup prednymi dverami, v kazdom spoji sprievodca - revizor.
Fanda KT8D5
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.27.151
Odesláno Středa, 30. července 2008 - 18:50:14    Odkaz na tento příspěvek  

Dnes byla na 19 KT8D5 9030.
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 88
Registrován: 11-2007
Odesláno Sobota, 02. srpna 2008 - 14:12:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://www.mhdbrno.webnode.cz/
zde najdete v katalogu vozidel travajky KT8D5, ale zatím jenom 11
http://www.mhdbrno.webnode.cz/
Fanda KT8D5
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.27.151
Odesláno Sobota, 02. srpna 2008 - 19:39:57    Odkaz na tento příspěvek  

Velmi pěkné stránky. Mimochodem sbíráte už někdo, kdo máte možnost, ty díly do budoucna pro muzejní pražskou KT8D5 ?
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3283
Registrován: 7-2003

Odesláno Sobota, 02. srpna 2008 - 22:47:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo, mam uz kybl rzi. Jeste sehnat tak jeden kontejner bahna a prachu akachna muze byt skoro jak stavajici.
Jenom zadnou akci s kindermafii.
Fanda KT8D5
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.27.151
Odesláno Sobota, 02. srpna 2008 - 22:57:44    Odkaz na tento příspěvek  

No vy jste náááááááramně vtipnej!
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1538
Registrován: 2-2006

Odesláno Sobota, 02. srpna 2008 - 23:48:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě zas přijdete s tou muzejní kachnou jako nááááramnej ftipálek vy...
Pravda zvítězí, ale dá to fušku...
6381
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 775
Registrován: 10-2006

Odesláno Sobota, 02. srpna 2008 - 23:54:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Muzejní kachna budiž, ale skladování dílů na případnou přestavbu z nízkokachny, hlavně skladování samotného středního článku...
www.mestskadoprava.net