K-report
 

Archiv do 6. prosince 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Vzkazy pro redakci, dotazy, připomínky apod. » Otázky, odpovědi, rady, upozornění atp. » Archiv do 6. prosince 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 5062
Registrován: 6-2002

Odesláno Neděle, 04. října 2009 - 00:29:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sergeilbc:
Výjimečně to lze, ale neděláme to rádi - ono je to vůbec proti smyslu uživatelských jmen... A když už se to dělá, tak u někoho, kdo k tomu má alespoň důvod - takže určitě ne změny typu z Lc_736__c_954 na Lc_735__c_954
Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5669
Registrován: 10-2004

Odesláno Neděle, 04. října 2009 - 16:48:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobře, díky za objasnění. Podmínky bych snad splňoval, takže se časem zkusím ozvat. Svůj současný, 5 let starý nick zde na K-R totiž už téměř nikde nepoužívám.
VEB Verkehrsbetriebe der Stadt Dresden - Ihr Partner im städtischen Nahverkehr
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4961
Registrován: 9-2005

Odesláno Neděle, 04. října 2009 - 21:18:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chtěl bych se zeptat, čím to, že se poslední dobou (min. 14 dní) natahuje pomalu K-Report? Nestačí kapacity serveru? Nebo je chyba jinde? Download mám 10443 kbps, tím to není. Používám Operu 9.64.

Btw. taky Vás štve, že na dost webech se musí v Opeře dopisovat www.? Např. když napíšu azd.cz, tak to vyhodí chybu a musím napsat www.azd.cz.
WEB o MHD v HK (přes 400 fotografií), WEB o železnici (přes 450 fotografií)
21272 = Hradečák
Vystudoval jsem "Provoz a ekonomiku dopravy" a ne "Český jazyk", tak na to berte, prosím, ohled.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9219
Registrován: 11-2004

Odesláno Neděle, 04. října 2009 - 21:29:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taky se mi to zdá jaksi pomalé, ale myslel jsem, že je zase chyba u mě. Co se týče adres, tak některé weby se spouštějí i bez předpony, ale třeba u BusPortalu je potřeba zadat i www. Mám IE.
Není nad autobus. Ležet se pod ním dá pořád, když je nafta, dá vždycky a hlavně neuteče.
:: Agrolipka u nás :: Web o prostějovských autobusech ::
Trolleybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1496
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 04. října 2009 - 22:33:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud se některé weby nedají otevřít bez předpony, je to spíš lenost webmastera, protože redirect z adresy bez www na adresu s www se dá hodně jednoduše vyřídit v htaccess.
BTW, aby mě někdo nechytal za slovo, že se to nedá udělat vždy - ano, je fakt, že pro htaccess musíte mít na serveru Apache, ale jednak ten nabízí většina hostingů a za druhé se redirect dá řešit i jinak (detaily po mě nechtějte, webmastering řeším pouze okrajově).
Kdo se ve sporu odvolává na autoritu, bere si na pomoc paměť, a ne rozum.
Leonardo da Vinci
Kalanis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1111
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 04. října 2009 - 22:54:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taky se dá použít 404 (stránka neexistuje) na přesměrování pomocí jakéhokoliv programovacího jazyka, který podporuje čtení zadané adresy (PHP jistě, ASP prý též). Pak už je to fakt jen a pouze lenost. Taky se ale dá narazit na stránky, kde doména III.řádu funguje jen bez www, jinak to hází kořenový adresář (zářný příklad je sliniční mo.ttnz.cz, kde se po zadání www.mo.ttnz.cz dozvíte, že zdejší obsah vás zajímat nemusí) ...že, Kasme....
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
Housenka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 273
Registrován: 8-2007

Odesláno Neděle, 04. října 2009 - 23:34:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

... a někdo už přišel o ruku při psaní třech „dabljů
.
od doby, co ubylo negramotných, výrazně přibylo blbců ...
žeru fšecko, jenom blbý kecy ne ...
Kalanis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1113
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 04. října 2009 - 23:55:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ne, housenkoviči, ale je to taková perla, že jsem si ji nemohl odpustit - běžně to totiž blbne v gardu obráceném (nezná to místo bez www). A jsou i tací experti, kteří se bez 3w nehnou (nekdo jim to tak naporoučel). Jen tak mezi náma, totální případy jsou spíš tací, kteří zadávají adresy stránek do vyhledávačů...
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
Trolleybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1497
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 05. října 2009 - 09:07:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen tak mezi náma, totální případy jsou spíš tací, kteří zadávají adresy stránek do vyhledávačů...
Tohle potvrzuji, a není těch lidí zrovna málo. Jsou weby, kde je v návštěvnosti z vyhledávačů podíl těch, kteří jako hledanou frázi vložili adresu toho webu, i v řádu procent, což jsou v součtu stovky nebo tisíce uživatelů. A jsou i případy, které to tam napíšou nejen s www, ale i s http://
Ono si stačí s některými jedinci promluvit a člověk pochopí - oni neprocházejí web pomocí browseru, oni ho procházejí pomocí Seznam.cz. Doslova a do písmene. Už jsem taky párkrát slyšel: "Pustím si Seznam a podívám se na to..." No a pak tomu člověku řeknete URL a on ji místo do adresního řádku browseru napíše do vyhledávacího pole Seznamu, případně Google...
Kdo se ve sporu odvolává na autoritu, bere si na pomoc paměť, a ne rozum.
Leonardo da Vinci
Kalanis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1114
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 05. října 2009 - 14:03:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

heh, ale nejvíc je, když hledáte třeba googla (přes plnou adresu) seznamem...
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1061
Registrován: 5-2006

Odesláno Pondělí, 05. října 2009 - 15:16:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trolleybus
ne ne...Google oni neznají. Takovéto lidi máme i zde na k-reportu a kdyby ho znali, neptali by se pořád na některé banální dotazy, přičemž je pokaždý někdo na ten Google odkáže
Omluvte prosim muj pravopis :-)
Trolleybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1499
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 05. října 2009 - 15:40:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Gregor: Pravdou je, že podstatně víc těchto případů chodí ze Seznamu, ale i na Google se najdou. Hádal bych, že to závisí na tom, kdo jim instaloval počítač. Standardní instalace = Seznam. Individuální instalace (šikovný příbuzný či známý preferující Google) = Google.
Kdo se ve sporu odvolává na autoritu, bere si na pomoc paměť, a ne rozum.
Leonardo da Vinci
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2793
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 07. října 2009 - 16:18:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak byste, prosím, řešili tohle ?


lc.rajce.net
Karosa_b731
Moderátor

Číslo příspěvku: 2244
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 07. října 2009 - 16:39:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asi bych si ve správci úloh našel to spuštěný "Zařazování tisku" a ukončil.
Bus-mafiaDance radio247 Drum'n'Bassrádio Beat
Mrkvofon, mrkvovlnka, Mrkvosoft, mrkvotenový sáček ... Že by to měl na svědomí pan Carotsson?
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2794
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 07. října 2009 - 17:16:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Děkuji, nakonec to šlo i bez toho.
lc.rajce.net
Koďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 663
Registrován: 10-2006

Odesláno Sobota, 10. října 2009 - 10:44:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chtěl bych se zeptat - dříve se mi u vláken, kde byla nějaká novinka zobrazovala ikonka . Třetí den už se mi to tam nezobrazuje a řízení se podle rozdílného zabarvení názvů diskusí je nepříliš přehledné. Je chyba jen u mě v Cookies (používám FF 3.0.11), nebo byla tato funkce zrušena?

Děkuji.
Web o porubských autobusech
Už aj já jsem propadl Rajčeti
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 5081
Registrován: 6-2002

Odesláno Sobota, 10. října 2009 - 12:35:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koďas:
Samozřejmě funguje i nadále. Doporučuju jít do Nástroje -> Možnosti -> Soukromí -> Správce cookies a smazat všechny cookies pro www.k-report.net. Po čase by měly ikonky znovu fungovat. Zároveň je třeba mít cookies povolené, ale v tom počítám problém nebude.
Pepa1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 10-2009
Odesláno Sobota, 10. října 2009 - 18:40:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Odezva na příspěvek uživatele Mokelembembe - Číslo příspěvku: 55

Dobrý den,
vše co zde píše není pravda, jelikož obrněný vlak Žižka i přes rozstřílení z německého tanku po opravě a znovuvyzbrojení pokračoval v bojové činnosti až do 18.6. 1945 při čištění pohraničí.
Píše vám člen posádky obrněného vlaku Žižka, který je ještě naživu. Pokud by jste chtěli bližší informace o činnosti vlaku Žižka, můžete se na mě obrátit.

Josef Neřima, ročník 1926, U Koupaliště 794 Chodov u Karlových Varů 357 35
Michal_Šimek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 1-2009

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 18:02:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

skoro dvojče https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=1556527
60 000 km vlakem za rok
www.michalsimek.borec.cz
Pety
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 1-2009

Odesláno Úterý, 13. října 2009 - 19:39:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Masinka: Kde se obdržujou soukromé zprávy?
Skype: Tomasek90001
Email: PSVS@stream.cz
Dělám model trolejbusu 22Tr...
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 5097
Registrován: 6-2002

Odesláno Úterý, 13. října 2009 - 20:04:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pety:
Chodí do mailu připojeného k uživatelskému účtu.
Michal_Šimek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 356
Registrován: 1-2009

Odesláno Úterý, 13. října 2009 - 20:08:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dvojče
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=1558692
60 000 km vlakem za rok
www.michalsimek.borec.cz
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5029
Registrován: 9-2005

Odesláno Sobota, 17. října 2009 - 12:32:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jakže to je s tím podvodným přesměrováním na to zavirované PDFko? Teď se mi podařilo na něj dostat (www.mhdveslezsku. net), dal jsem v Avastu přerušit spojení (ale stejně se to PDF otevřelo, celá bílá stránka). Dostane se tak ke mě nějaký vir, či tak?
WEB o MHD v HK (přes 450 fotografií), WEB o železnici (přes 450 fotografií)
21272 = Hradečák
Vystudoval jsem "Provoz a ekonomiku dopravy" a ne "Český jazyk", tak na to berte, prosím, ohled.
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1027
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 26. října 2009 - 20:48:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

21272: ne nedostane. I kdybys dělal co chceš, ke správnému otevření stránky bys musel vypnout avast, ale to bych neskoušel.
KAROSA LC735.00 SE-969AM 4ever
Autodoprava Lubomír Hladík
Galerie Hladík
Syverin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1216
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 26. října 2009 - 22:11:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Můj dvojjazyčný dvoják
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=1571881
Dík moc :-)
Když chceš něco změnit, musíš začít u sebe!
Syverin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1217
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 26. října 2009 - 22:30:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo a ještě abych s křížkem po funuse navázal na diskuzi Trolleybuse a Kalanise o zadávání adres do vyhledávacích polí, tak se musím zcela bezelstně přiznat, že to provádím taky a vedou mne k tomu dva důvody:
1) Vyhledávací políčko mám v Opeře hned vedle příkazového řádku a je velké jako kráva
2) V dávných dobách měla Opera jenu velmi příjemnou vlastnost, a to, že přímo zadané adresy řadila podle posledního použití, takže mezi těma cca 20 vypsanýma vždycky bylo minimálně 15 mých nejoblíbenějších. Takový dřevní speed dial Takže bylo pochopitelně nutné se o tu nabídku patřičně starat nevyplňováním nějakých adres, co je jednou použiju a šmytec...
Když chceš něco změnit, musíš začít u sebe!
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 6028
Registrován: 11-2005

Odesláno Pondělí, 26. října 2009 - 22:40:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Syverin:
Už tam máš enom jednoťák
FZF » Z L Í N K A
810 271-7 "Šarinka" » Perla Zlínky
Co si nedokecáš, to nemáš. Stále věříš na náhody ?

Nádržák_V
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.189.3.60
Odesláno Pondělí, 26. října 2009 - 22:44:39    Odkaz na tento příspěvek  

Invalid Referer Error

Form Referer Not Found. Found form variables were:

COOKIE=>'HASH(0x8316c40)'

This indicates a problem with the board skin. Please report this to the board administrator.

Co je zas toto?
Marťas_u
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 515
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 28. října 2009 - 13:04:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V tomhle příspěvku je rozhozený náhled obrázku. Taky máte podobný problém?
Kouzlo dopravy - web o MHD nejen v Ostravě
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 5145
Registrován: 6-2002

Odesláno Středa, 28. října 2009 - 13:35:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marťas_u:
Díky, napraveno.
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 810
Registrován: 9-2006

Odesláno Čtvrtek, 29. října 2009 - 13:03:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám dotaz...když chci zadat do příspěvku odkaz (web-adresu), ale nechci, aby byla we tvaru www.k-report.net , ale ve tvaru K-Report .

Jak to udělat??
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům.........SMRT BANGLADÁM......
No jo, když se někdo narodí na Vlárské trati...
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 894
Registrován: 9-2006

Odesláno Čtvrtek, 29. října 2009 - 13:34:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takhle: K-Report tzn. že při psaní příspěvku klikneš na zeměkouli (vlevo od smajlíka) a otevře se ti okno, které vyplníš (do prvního řádku url adresa, do druhého řádku jméno odkazu) a je to ... chce to hlavně myslet, vnímat a koukat okolo sebe
.
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Vše, co jste dosud nenašli, najdete tady ... www.feudal.cz
Dado_trans_as
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 539
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 29. října 2009 - 18:06:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prečo nespravite sekciu s názvom : Pred sprostých (napr.hladik,tomino,kuko a spol) ?
ICQ: 224-617-332 Skype: karosab741

WWW.VBUS.WEBGARDEN.CZ
WWW.KAROSA.WEBGARDEN.CZ
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3031
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 29. října 2009 - 18:07:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

(kuko, Dadotrans)

A kdo by tam chodil?
Dado_trans_as
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 540
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 29. října 2009 - 18:10:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: Zabúdol si AS Neviem kto taky kukio by si tam našiel partiu ludi
ICQ: 224-617-332 Skype: karosab741

WWW.VBUS.WEBGARDEN.CZ
WWW.KAROSA.WEBGARDEN.CZ
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 5150
Registrován: 6-2002

Odesláno Čtvrtek, 29. října 2009 - 22:53:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dado&Vojtík:
Nechcete si o tom raději pokecat po Skajpu nebo Kjů?
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 814
Registrován: 9-2006

Odesláno Pátek, 30. října 2009 - 16:56:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Feudal ...díky za radu. A tu poznámku na konci sis mohl nechat..pořád ještě umím číst a tady se to jmenuje "Otázky, odpovědi,rady, upozornění atp."...je-li Ti obtížné odpovědět bez komentáře, nenutil jsem Tě odpovídat.

Pokud se tu ptát nesmí, požádal bych adminy o změnu názvu vlákna nebo jeho zrušení...
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům.........SMRT BANGLADÁM......
No jo, když se někdo narodí na Vlárské trati...
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 895
Registrován: 9-2006

Odesláno Pátek, 30. října 2009 - 17:51:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

... no ty jseš nějakej netýkavka, hochu smajlík s přivřeným okem vyjadřuje také něco jako nadsázku či odlehčení ... hmmm, ale to ti asi nic neříká ... no nic, rádo se stalo
.
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Vše, co jste dosud nenašli, najdete tady ... www.feudal.cz
David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1498
Registrován: 5-2004
Odesláno Středa, 04. listopadu 2009 - 19:13:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=1582020

^^^ spravit link prosím, ať nenatahuje stránku. Ď
parodie na moderní nízkopodlažní tramvaje
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 5191
Registrován: 6-2002

Odesláno Čtvrtek, 05. listopadu 2009 - 17:08:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Upraveno, snad to ukazuje na správné místo :-)
Neznamy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 1-2005
Odesláno Sobota, 14. listopadu 2009 - 23:17:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ve školách se něco mazalo?



Anebo snad Yettiho ještě nikdy nikdo neviděl i tady?
Bugear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1292
Registrován: 8-2005

Odesláno Sobota, 14. listopadu 2009 - 23:41:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

@Neznamy: Uživatel může do půl hodiny od odeslání svůj příspěvek smazat, což se na výpisu diskuzí neprojeví okamžitě.
»MiniŠotoBlog« »Online výpočet kontrolní číslice« »Výpočet kontrolky na mobilu«
Lekce češtiny pro diskutéry: píšeme výjimka, standard, ližina. Tipovat znamená odhadovat, typovat znamená psát.
Wang
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1884
Registrován: 8-2007

Odesláno Neděle, 15. listopadu 2009 - 00:48:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

což se na výpisu diskuzí neprojeví okamžitě.

Mám pocit, že se to tam neprojeví vůbec, když někdo poslední svůj příspěvek smaže. Až s dalším novým příspěvkem se výpis aktualizuje...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 51938
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 15. listopadu 2009 - 01:11:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, tak tomu za běžných okolností je. Zde si to opravdu autor nakonec rozmyslel.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4268
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 15. listopadu 2009 - 12:24:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Škoda, zrovna zde by mne zajímalo, co tam psal :-)
Jaro, léto, burčák, zima.
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3069
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 17. listopadu 2009 - 22:42:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bylo by technicky realizovatelné doplnit do diskuse Staničář do záhlaví odkaz na tento web? Postupně se na něm snažíme sdružovat různé stanice z České republiky a přímo z programu to již stahovat nejde (alespoň ne aktuální). Jde o to, aby to bylo více na očích a v diskusi se neobjevovaly příspěvky typu "kde stáhnu to a tohle?".

Nijak to nespěchá, ještě bych se (v případě kladné odezvy redakce) pokusil vyjednat odkaz na Balikův web, kde jsou zase pohromadě stanice dle reálných vzorů.

Otázka do pranice tedy zní: šlo by to doplnit?
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 51967
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 17. listopadu 2009 - 22:50:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šlo by to, stačí dodat přesné požadavky.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 6216
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 18. listopadu 2009 - 12:28:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: Jasné, vyjednej to od Balika, a pak to předlož. A my to zrealizujem, není probém
FZF » Z L Í N K A
810 271-7 "Šarinka" » Perla Zlínky
Co si nedokecáš, to nemáš. Stále věříš na náhody ?

Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3801
Registrován: 10-2005

Odesláno Pondělí, 23. listopadu 2009 - 12:13:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

2x
KOUZLO DOPRAVY » www.kouzlodopravy.cz
Alesino23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 12-2009
Odesláno Pátek, 04. prosince 2009 - 09:06:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dobry den prosim potřeboval bych poradit jak zapojit do hry staničař druhy monitor alesino
Otas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 11-2007
Odesláno Sobota, 05. prosince 2009 - 18:11:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím Vás. Mám takový problém při prohlížení tohoto fóra. Totiž nedaří se mi zobrazovat obrázky. Poté, co na některý obrázek zde v diskusi (v libovolném vlákně) kliknu, nestane se nic - tedy neotevře se okno s obrázkem, tak jak by mělo. Nevíte někdo co s tím? Používám Firefox verzi 3.5.5, ale nejde mi to ani v IE 8.
Kalanis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1158
Registrován: 12-2006

Odesláno Sobota, 05. prosince 2009 - 21:08:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nějaký script blocker (noscript, ad-block, ekvivalenty IE)?
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
Otas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 11-2007
Odesláno Neděle, 06. prosince 2009 - 17:57:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pravda, k Firefoxu mám nainstalovaný doplněk Adblock plus, ale to by snad neměl být problém? Já jen že v práci jej mám také a obrázky v plné velikosti fungují = po kliknutí vyskočí okno a v něm se zobrazí..
Otas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 11-2007
Odesláno Neděle, 06. prosince 2009 - 18:00:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem zkusil vypnout ad block plus a nestalo se nic. Problém přetrvává. Neví někdo co s tím?
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4407
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 06. prosince 2009 - 20:00:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chtěl bych se vážené redakce zeptat, i když nečekám odpověď, jaký je důvod, že je Krtek11 moderátorem - to, že podporujete služebně mladší nevyspělé šotouše, jinak řečeno kindermafiány, je už celkem známá věc, ale to, že je jeden z nich moderátorem, považuji už za přehnané.
Jaro, léto, burčák, zima.
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4371
Registrován: 2-2005

Odesláno Neděle, 06. prosince 2009 - 20:10:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pravděpodobně předvánoční akce Čím víc kindoš, tím víc moderátor. Ještě bych udělal moderátora třeba z Hladíka, ať se trochu rozjede. Ale raděj to nechme až na Silvestra...
Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1581
Registrován: 3-2007

Odesláno Neděle, 06. prosince 2009 - 20:13:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stanley: Hladík-moderator = vianočny "darček" pre väčšinu uživateľov
...ďakujem za Vašu podporu...
ICQ - 489-696-538
Krtek11
Moderátor

Číslo příspěvku: 415
Registrován: 8-2008

Odesláno Neděle, 06. prosince 2009 - 20:17:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já nemohu než dodat...
Copak záleží jen na věku?
Skype:CZkrtek11/ICQ:438187387(krtek11)/mail: krtek11@spoluzaci.cz
Nejsem proti nikomu zaujatý, jen dělám svou "práci"
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3099
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 06. prosince 2009 - 20:18:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč ty hvězdičky? To nelze napsat jinak?
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4409
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 06. prosince 2009 - 20:21:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Krtek11
Ani ne tak o věku, jako spíše o celkovém přístupu redakce k různým věcem - třeba k této. A to se člověk nemůže jen tak zeptat na důvod?
Jaro, léto, burčák, zima.