K-report
 

Archiv do 25. dubna 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Vzkazy pro redakci, dotazy, připomínky apod. » Otázky, odpovědi, rady, upozornění atp. » Archiv do 25. dubna 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.94.242
Odesláno Středa, 25. března 2009 - 08:34:18    Odkaz na tento příspěvek  

Ad Anynka: Když neuspějete u psychotestů ČEZu, které jsou nutné pro výkon některých prací na atomových elektrárnách, můžete se po uplynutí min. 6 měsíců pokoušet znova. Např. kolega je dělal krátce po smrti otce a neuspěl, později ale uspěl. U psychotestů pro strojvůdce to bude asi podobné.
TuČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 94
Registrován: 6-2008

Odesláno Středa, 25. března 2009 - 17:58:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den , asi jsem slepý ,ale jak si mohu přečíst Soukromé zprávy, které mi někdo píše. To mi přijdou na mail ? Děkuji
Stránky o MHD v Plzni


Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 415
Registrován: 10-2008

Odesláno Středa, 25. března 2009 - 18:13:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

TuČ: ano
Autodoprava Lubomír Hladík
LD Trans bylo a nebude
Karosa C935E.1036
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 4467
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 27. března 2009 - 00:05:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na ten mail, který si uvedl při registraci.
Já si myslím, že každý by si měl jednuc v životě udělat psychotesty, ať se dozví jak je na tom. Ale to je pouze moje domněnka...
Posláno z mobilu.
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - NEJLEPŠI Perla na Zlínce -
Pepa_kox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4076
Registrován: 9-2005

Odesláno Pátek, 27. března 2009 - 18:08:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to radši ne, to bych dostal svěrací kazajku hned u vchodu a šaškárna by mě neminula...
Trať trýzněná trojicí tlak trativších tranzistorů tklivě táhnoucích tkaloun tuhého topiva trasou tou temné teplárně tak typickou.
Žatecká bloguje
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1836
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 29. března 2009 - 19:28:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když neuspějete u psychotestů ČEZu

Např. na pozici operátora v jaderné elektrárně projde psychotesty pouze kolem 8% uchazečů. Proto tyto místa ČEZ stále nabízí. Operátoři ale mají extrémní psychotesty... ostatní je mají jednodušší.
Lépe pomalu jet vlakem než rychle utíkat.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 48554
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 30. března 2009 - 01:36:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Máte taky někdo problémy s mailem na atlasu při použíání protokolu imap v programu Microsoft Outlook?
Při načítání e-mailů s většími přílohami to padne rovnou, jinak až při pokusu o manipulaci s mailem. Bezpřílohové maily (zatím) fungují, jak mají, a pád programu nezpůsobují...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 4498
Registrován: 11-2005

Odesláno Pondělí, 30. března 2009 - 10:30:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koho by zajimaly ty psychotesty od ČEZu, tak kolega Taurus4you je teď absolovoval.
Ale sem neleze, můžu mu vyřídit
FZF Zlínka LEDky na Loudala
810 271-7 "Šarinka" - NEJLEPŠI Perla na Zlínce -
Stepan_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 5-2007

Odesláno Pondělí, 30. března 2009 - 15:36:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Můžu vědět, z jakégo důvodu je zablokována IP adresa 195.113.166.41?

Uživatele Martin_j by velice potěšilo její odblokování. :-)
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4133
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 30. března 2009 - 16:18:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

viditelně to byl nějakej prudič na UPCE...
Inteligence na planetě Zemi je konstatní. Jen počet obyvatel stále roste...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 48568
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 30. března 2009 - 17:42:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdání klame, tohle je jinej ústav - jakejsi v Plzni. :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


monika
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.167.136
Odesláno Pondělí, 30. března 2009 - 23:12:32    Odkaz na tento příspěvek  

dobrý den, nemohu nalézt dopravce BERLÍNSKÉHO IDS potřebuji nutně poradit.. neboli pokud možno vypsat nejsem přes pc
Děkuji mnohokrát.
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 427
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 31. března 2009 - 17:15:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tohle je spíš doprava v zahraničí ale bylo by dobré, založit nějaké téma o dopravních systémech v zahraničí, ale kdo by tam chodil?
Autodoprava Lubomír Hladík
LD Trans bylo a nebude
Karosa C935E.1036
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 48587
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 02. dubna 2009 - 15:18:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdá se mi to, nebo atlas zdechnul úplně?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3209
Registrován: 10-2005

Odesláno Čtvrtek, 02. dubna 2009 - 15:55:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin_zlivský: nn, nezdá.
KOUZLO DOPRAVY » www.kouzlodopravy.ic.cz

ICQ: 176-653-451 | Skype: miroslav.puchalter
Bugear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 956
Registrován: 8-2005

Odesláno Čtvrtek, 02. dubna 2009 - 20:44:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jestli myslíte atlas lokomotiv, tak ten je teď na http://www.atlaslokomotiv.net/.
»MiniŠotoBlog« »Online výpočet kontrolní číslice« »Výpočet kontrolky na mobilu«
Lekce češtiny pro diskutéry: píšeme výjimka, standard, ližina. Tipovat znamená odhadovat, typovat znamená psát.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3201
Registrován: 4-2005
Odesláno Čtvrtek, 02. dubna 2009 - 22:16:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

atlas zdechnul úplně

Kdyby jen atlas...
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Kalanis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 870
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 02. dubna 2009 - 23:21:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Které stránky jsou out? Atlas.cz mi nyní běží v poho, jen dorazil kopec jakéhosi spamu. Novinky taky fachají včetně své nevlastní diskuze, idnes jakbysmet, mě stránky s proxy taky běží, tak nevím.
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 120
Registrován: 2-2009

Odesláno Pátek, 03. dubna 2009 - 20:33:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Potřeboval bych zjistit svoje heslo u jednoho z mého účtu, ale nepamatuji si email, na který jsem ho registroval, prosím poradte?
email: dpkb-v@seznam.cz
VDP DPKB-v, a.s. ICQ: 424-939-680


Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3221
Registrován: 4-2005
Odesláno Pátek, 03. dubna 2009 - 21:48:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kalanis

měl jsem problémy s centrumem - krom tuny spamu v (příchozí, nikoliv spamové) poště se nějak rozjebaly filtry... Takže mejly z diskuzí k-reportu byly ve složce "pracovní", mejly pracovního druhu ve složce "fotky" ap. .

Začínám si myslet, že jsem měl zůstat u seznamu...
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 4637
Registrován: 6-2002

Odesláno Pátek, 03. dubna 2009 - 22:44:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

u jednoho z mého účtu
Snad "jednoho z mých". To jich máš třeba deset? K čemu je to dobré?

Mauricio:
že jsem měl zůstat u seznamu...
Seznam nebrat. Stačí mít ve schránce trochu víc mailů a téměř to přestává fungovat, furt samá chybová hláška, hrůza, hrůza, hrůza.
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3220
Registrován: 10-2005

Odesláno Pátek, 03. dubna 2009 - 23:11:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To já jsem teď nedávno přešel od Centrumu k Gmailu a naprostá spokojenost. Snad jediná věc trošku není OK a to je příliš citlivý SPAM filtr. Např. pokud je ve zprávě uvedeno, že byla překontrolována systémem AVG, tak už ji tam automaticky hází. Ale vzhledem k tomu, že já si kontroluji i spamy, tak mě to až tak nevadí a pak už jenom stačí si u dotyčného nastavit filtr, že nikdy se nemá házet do spamu.
KOUZLO DOPRAVY » www.kouzlodopravy.ic.cz

ICQ: 176-653-451 | Skype: miroslav.puchalter
Džejár_jujing
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 57
Registrován: 8-2008

Odesláno Sobota, 04. dubna 2009 - 17:50:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Masinko, kdyz to se seznamem neumite, je to vase blbost, nesvadejte to na server. Cely Jujing - ojl je u seznamu uz 7 let a za celou dobu zadny error nebyl, ackoliv jsem sedm let nesmazal jediny mail.
JUJING - OJL
Ropu kupujte zasadne U JUJINGU!!!
Bugear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 959
Registrován: 8-2005

Odesláno Sobota, 04. dubna 2009 - 21:54:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

@Masinka: Já jich mám 6 na Seznamu, po jednom testovacím na Centru a Atlasu a 2 na doméně. Pro různé účely různé schránky.
@Džejár_jujing: Když to u Jujingů funguje tak dobře, možná mi poradí, jak donutit Seznam vyhledávat i ve zprávách starších než měsíc.

Edit: Mimochodem používáte skin od Blonskiho?

(Příspěvek byl editován uživatelem bugear.)
»MiniŠotoBlog« »Online výpočet kontrolní číslice« »Výpočet kontrolky na mobilu«
Lekce češtiny pro diskutéry: píšeme výjimka, standard, ližina. Tipovat znamená odhadovat, typovat znamená psát.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11081
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 04. dubna 2009 - 22:09:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Snad "jednoho z mých". To jich máš třeba deset? K čemu je to dobré?

Třeba k tomu, že člověk občas cítí potřebu něco napsat na K-R, ale nemůže se podepsat, protože ví, že to čtou jeho kamarádi, kolegové, nadřízení v práci, ...

Ale tohle pochybuju, že by byl výše uvedený případ
Umění žít spočívá z devadesáti procent ve schopnosti vyjít s lidmi, s nimiž nelze vyjít.
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3222
Registrován: 10-2005

Odesláno Sobota, 04. dubna 2009 - 23:07:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

U seznamu bývají někdy problémy s odesíláním větších příloh. Docela dost lidí si na to stěžuje. A mě osobně u Seznamu chybí IMAP.
KOUZLO DOPRAVY » www.kouzlodopravy.ic.cz

ICQ: 176-653-451 | Skype: miroslav.puchalter
Trolleybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1365
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 04. dubna 2009 - 23:29:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když už jsme u toho Seznamu a jeho údajné bezchybnosti, tak tohle na mě vybaflo před pár minutami. Stává se to skoro pokaždé, když se pokusím vysypat koš. Když jsem to testoval, ukázalo se, že hošové ze Seznamu to nemají ošetřené pro situace, kdy člověk vysypává 1000 a více zpráv. Pokud vysypáváte pár mailů, neděje se nic. Pokud vysypáváte dva tisíce zpráv, zkolabuje to pokaždé.


BTW, co se týká Atlasu, není se čemu divit. Atlas tiše umírá a hádal bych, že je otázkou relativně krátkého času, než budou doména a všechny služby Atlasu přímo přesměrovány na Centrum.cz.
Kdo se ve sporu odvolává na autoritu, bere si na pomoc paměť, a ne rozum.
Leonardo da Vinci
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 48634
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 04. dubna 2009 - 23:35:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bohužel. :-( Dalším s imapem je tiscali a to stojí za starou bačkoru už delší dobu...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3223
Registrován: 10-2005

Odesláno Sobota, 04. dubna 2009 - 23:49:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin_zlivský: Centrum má taky IMAP, ale je třeba si ho aktivovat SMSkou. IMAP u Centrumu by měl být pouze na omezenou dobu (pak je třeba zase aktivovat), ale mě to furt funguje a píše mi to, že aktivace mi vyprší za mínus 109 dní. Faktem je, že s IMAPem od Centrumu jsem taky nebyl moc spokojený, protože jakousi záhadou se mi některé zprávy v Outlooku nezobrazovaly.

A teď jsem u Gmailu s tím, že zprávy z Centrumu a Seznamu se mi stahují pomocí POP3 právě tam. IMAP u Gmailu zatím musím zaklepat žádný problém a přitom je zadara. Jenom ten kdo přechází po několika letech např. z Centrumu atd. si na některé věci bude muset ve webovém rozhraní Gmailu zvyknout. Ale já jsem si po týdnu zvyknul a dnes po několikati měsíčním užívání už bych rozhodně neměnil.

Navíc využívám i další služby od Googlu, jako je např. iGoogle (něco podobného teď bude i na Centrumu, ale řekl bych, že v o dost horším provedení), Dokumenty, Kalendář, Fotografie (Picasa).

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
KOUZLO DOPRAVY » www.kouzlodopravy.ic.cz

ICQ: 176-653-451 | Skype: miroslav.puchalter
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 4641
Registrován: 6-2002

Odesláno Neděle, 05. dubna 2009 - 00:04:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Džejáre, urážet všechny kolem by ti šlo. Umíš i něco jiného? Si ty chybový hlášky snad vymejšlim sám?

Jen bych doplnil, aby nedošlo k nějaké mýlce, že veškerý chyby se projevujou při používání webového rozhraní.
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1088
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 05. dubna 2009 - 00:21:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Opavacek: Mne dáko IMAP, POP3 i SMTP na Googli nefunguje, hoci ich mám začiarknuté v nastaveniach na GMaili... Outlook mi stále hádže dáku chybu, keď sa pokúša stiahnuť nejaké správy...


(Příspěvek byl editován uživatelem Dispecer.)
Dispecerov blog :: Dispecer.VBusCZ.info :: Dispecer (JCX3902) na YouTube :: MESTSKADOPRAVA.NET :: Dopravní web
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3224
Registrován: 10-2005

Odesláno Neděle, 05. dubna 2009 - 00:25:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dispecer: Nejspíš někde máš chybu v nastavení Outlooku, firewall nebo možná tvůj provider má zablokované potřebné porty.
KOUZLO DOPRAVY » www.kouzlodopravy.ic.cz

ICQ: 176-653-451 | Skype: miroslav.puchalter
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3225
Registrován: 10-2005

Odesláno Neděle, 05. dubna 2009 - 00:50:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dispecer: Výborně obrázek. Pro POP3 používej šifrované připojení SSL, port 995 a pro SMTP používej šifrované připojení TLS, port 25.


Pro IMAP používej taky SSL, ale port 993.


Jinak je třeba taky mít nastaveno u SMTP, že požaduje ověření (v případě, že hodláš používat SMTP od Gmailu).

Další rady na mailu, ICQ nebo Skype.
KOUZLO DOPRAVY » www.kouzlodopravy.ic.cz

ICQ: 176-653-451 | Skype: miroslav.puchalter
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1089
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 05. dubna 2009 - 00:55:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Opavacek: Ďakujem za informáciu... Som mal zle nastavené porty a vypnuté zabezpečenie...
Dispecerov blog :: Dispecer.VBusCZ.info :: Dispecer (JCX3902) na YouTube :: MESTSKADOPRAVA.NET :: Dopravní web
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1090
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 05. dubna 2009 - 00:59:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Opavacek: Ja mám už teraz iné porty:
POP3: 465
SMTP: 995
Zabezpečnené v oboch prípadoch pomocou SSL (Iné Outlook Express 6 ani neumožňuje...).
Dispecerov blog :: Dispecer.VBusCZ.info :: Dispecer (JCX3902) na YouTube :: MESTSKADOPRAVA.NET :: Dopravní web
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3226
Registrován: 10-2005

Odesláno Neděle, 05. dubna 2009 - 01:04:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dispecer: Jo jasně no. Sem si až teď všimnul, že máš OE 6.

P. S. Opačně, POP3 musí být 995.

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
KOUZLO DOPRAVY » www.kouzlodopravy.ic.cz

ICQ: 176-653-451 | Skype: miroslav.puchalter
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1091
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 05. dubna 2009 - 16:18:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Opavacek: Nie, nie, tak to bolo v EN návode, ako ja píšem... A funguje to...
Dispecerov blog :: Dispecer.VBusCZ.info :: Dispecer (JCX3902) na YouTube :: MESTSKADOPRAVA.NET :: Dopravní web
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3227
Registrován: 10-2005

Odesláno Neděle, 05. dubna 2009 - 16:42:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Seš si jistý ? Viz zde.

Edit: Teď jsem to i vyskoušel a samozřejmě .

(Příspěvek byl editován uživatelem opavacek.)
KOUZLO DOPRAVY » www.kouzlodopravy.ic.cz

ICQ: 176-653-451 | Skype: miroslav.puchalter
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1092
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 05. dubna 2009 - 23:15:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Opavacek: Jáj, máš pravdu... Ja nechápem, prečo B. Gates musí furt prehadzovať poradie tých serverov... Pri pridávaní konta sú najprv POP3/IMAP/HTTP a až potom SMTP, ale potom už v nastaveniach zas inak...
Dispecerov blog :: Dispecer.VBusCZ.info :: Dispecer (JCX3902) na YouTube :: MESTSKADOPRAVA.NET :: Dopravní web
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype
Opavacek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3228
Registrován: 10-2005

Odesláno Neděle, 05. dubna 2009 - 23:30:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sem si říkal. To by totiž musela změnit standardy organizace ICANN .
KOUZLO DOPRAVY » www.kouzlodopravy.ic.cz

ICQ: 176-653-451 | Skype: miroslav.puchalter
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2257
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 08. dubna 2009 - 21:30:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už je to tu zase. :-(
® Přepravu zajišťuje: ČSAD MHD Kladno, a.s. Železničářů 885, Kladno - Kročehlavy, tel: 312 825 164, fax: 312 825 169.

® lc.rajce.net ¬
Trolleybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1374
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 10. dubna 2009 - 22:19:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Občas v rámci brouzdání pro serverech industriálních archeologů narazím na celkem fajnové záběry týkající se dopravy. Třeba opuštěné hlavní nádraží v Detroitu.
Napadá někoho, kam takové odkazy na K-reportu vkládat? Ono je to pokaždé trochu jiné téma - jednou jsou to budovy, jindy třeba vraky vozů, potřetí opuštěná trať a počtvrté stará továrna s košatou vlečkou. Mám ty odkazy rozhazovat po příslušných relevantních diskuzích, nebo by mělo smysl založit jednu novou pro industriální archeologii?
Kdo se ve sporu odvolává na autoritu, bere si na pomoc paměť, a ne rozum.
Leonardo da Vinci
Housenka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 227
Registrován: 8-2007

Odesláno Sobota, 11. dubna 2009 - 09:45:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

... asi mělo | alespoň pro mne ano
od doby, co ubylo negramotných, výrazně přibylo blbců ...
žeru fšecko, jenom blbý kecy ne ...
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3493
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 17. dubna 2009 - 11:22:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nemůžu si pomoci, ale ten animační banner s reklamou na ČSOB na spodku stránky mi strašně zpomaluje prohlížeč, pokud je v něm zobrazena. Jsem sám nebo má více lidí tento problém?
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3216
Registrován: 9-2004

Odesláno Sobota, 18. dubna 2009 - 21:26:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

U mě v pohodě.
Nejrychlejší způsob přepravy po Brně v dopravní špičce? Jednoznačně bicyklem!
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3455
Registrován: 5-2005

Odesláno Neděle, 19. dubna 2009 - 00:22:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já mám u ČSOB účet, takže mi to v kooperaci s platem mechanika dopravního podniku zrychluje tep při pohledu na zůstatek na kartě
Kroměštěp kruciprsk hleďkloč uhnibrč klápště, brčplyš drátěkruť nebo cože vlastně.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 48858
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 19. dubna 2009 - 13:55:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Manil:
Našel jsem PC, kde to problémy dělá...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3501
Registrován: 4-2005

Odesláno Neděle, 19. dubna 2009 - 16:17:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MZ:
Nemám sice nejnovější kousek, ale rozhodně ne tak starý, aby ho nějaká malá animace měla zpomalovat :-)
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 48866
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 19. dubna 2009 - 16:53:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asi v ní byla nějaká chybka. Sekalo se na to poměrně silném PC.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11235
Registrován: 1-2005

Odesláno Pondělí, 20. dubna 2009 - 06:17:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prosím o radu. Po opětovné instalaci IE 7.0 mi přestalo fungovat přebarvování již navšívených odkazů. Cookies mám povolené, co s tím víc, netuším.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5768
Registrován: 8-2002

Odesláno Úterý, 21. dubna 2009 - 16:03:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

bobyku, co smáznout historii?
dědkovo Á.Á.čko, prehistorická verse :-)) stav k 27.10.2007
tabulka P-rekordů, průběžně aktualizovaná
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11238
Registrován: 1-2005

Odesláno Středa, 22. dubna 2009 - 07:20:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel2: Dík, funguje to. Měl jsem za to, že jsem to už udělal, ale zjevně ne :-)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5773
Registrován: 8-2002

Odesláno Středa, 22. dubna 2009 - 09:28:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

bobyk:
zaplaťpánbu. kukísy se tý historie řekl bych netýkají
dědkovo Á.Á.čko, prehistorická verse :-)) stav k 27.10.2007
tabulka P-rekordů, průběžně aktualizovaná
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11242
Registrován: 1-2005

Odesláno Čtvrtek, 23. dubna 2009 - 04:33:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jistě. Jen jsem měl za to, že jsem smazal, co se smazat dalo. Zjevně ne :-)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4559
Registrován: 9-2005

Odesláno Čtvrtek, 23. dubna 2009 - 21:48:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chtěl bych se zeptat, co znamená ta poslední informace "6mm"? Snad ne ohnisko, to by snad ani nebylo možný?


WEB o MHD v HK, WEB o železnici - zde
21272 = Hradečák
TechnoBase.FM - We aRe oNe - on-line radio
Sergeilbc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5182
Registrován: 10-2004

Odesláno Čtvrtek, 23. dubna 2009 - 21:55:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to ohnisko, jen bez přepočtu na ekvivalent kinofilmu. Proto to u malých čipů hází takové titěrné hodnoty. Už jsem tu někde viděl i 4.7mm...
VEB Verkehrsbetriebe der Stadt Dresden - Ihr Partner im städtischen Nahverkehr
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3988
Registrován: 2-2005

Odesláno Pátek, 24. dubna 2009 - 15:00:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak dlouho bude ještě tomuto brouku Pytlíkovi autobusové dopravy tolerováno komolení nicků?
Pane faraři, Vy to pochopite, Vy jste svaty človek!
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11265
Registrován: 1-2005

Odesláno Pátek, 24. dubna 2009 - 15:30:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevěděl jsem, že FLYER je moucha :-)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Mr_proper
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 905
Registrován: 11-2006

Odesláno Sobota, 25. dubna 2009 - 18:34:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Další nový nick diskutéra Adosa, viz např. Trolejbusy a autobusy v HK.

Asi by to chtělo příjmout nějakého "webového psychologa", aby nám vysvětlil, k čemu je dobré mít tolik účtů.
www.doz.estranky.cz - střední opravy pražských autobusů
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3990
Registrován: 2-2005

Odesláno Sobota, 25. dubna 2009 - 19:44:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Děkuji redakci za odpověď na moji otázku.
Pane faraři, Vy to pochopite, Vy jste svaty človek!