K-report
 

Archiv do 25. května 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Vzkazy pro redakci, dotazy, připomínky apod. » Otázky, odpovědi, rady, upozornění atp. » Archiv do 25. května 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Harusák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.189.143.62
Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 05:37:21    Odkaz na tento příspěvek  

Mašinka: slušnějšího chování se ode mě dočkáš až se sám začneš chovat slušně! Kde bereš tu drzost rozhodnout na čí straně je pravda.. V diskuzi by měly dostat prostor obě strany,ale tady se zřejmě vrací cenzura z dob vlády jedné strany.. NIKDO tam nepsal,ze Sablik organizuje SPP jen za účelem sebeobohacení! Nicméně pokud není schopnej napsat kam ty peníze putujou a vždy jen trapně zopakuje že slušný člověk zaplatí.. Jen ti připomenu,že ten člověk to dělá ve své pracovní době za dost slušný plat. Takže nejen mě přijde nenormální když pak po lidech požaduje peníze o nichž se nikdy nikdo nedozví kam jdou. Škoda,že černá ruka vymazala otázku,zda-li jsou takové příjmy řádně zdaněny.. Odpověď na ní by zajímala hodně lidí! Na závěr jen položím jednu otázku- v republice se organizuje mraky fotojízd a akcí,tak proč jen u SPP je tolik "problémů"?. Navíc když u některých jízd se platí daleko víc..
Václavs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 577
Registrován: 10-2005

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 09:49:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pfm10 už skončil ban ?
Železnice Českého Krasu - Historický projekt tratí západně od Prahy, stav tratí odpovídá začátku devadesátých let. Pro Microsoft Train Simulator. Blížší informace zde.
Skype: Na120ce
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 49322
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 10:31:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Václavs:
Neskončil, jen bude asi potřeba upravit, když to sám nechce respektovat.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 764
Registrován: 5-2008

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 15:09:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A jasné.. hneď tí čo si o sebe myslia že sú "dospelí" ako malé deti čo im ukradnú kýblik žalujú..

No dovolte to ani novinky z VDP napísať nemôžem? To je teda svinstvo na tomto celom k-reporte..
icq: 380-989-951, skype: pfm100
KAROSA B732.1654 TT-752CB navždy ostane v mojom srdci. Stroj ako sa patrí!
PREČ S TRUCPARTOU, PONIŽOVANÍM a SPORMI! Možno sme DETI, ale s predstavivosťou. Nie jak TRUCPARTA.
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 604
Registrován: 7-2008

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 15:28:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MZ: No možno si týmto zakoledujem aj ja o BAN ale za kamaráda si vytrpím... Pozri PFM nebol jediný koho Stanley naštval a rýpal stále. Proste sme deti bárs aj kindermafia nám je to jedno, ale Stanley sa chová ako namyslený nácek ktorý bere ohľad len na seba a truc partu. No a čo? Decko či nedecko hlavné je to aký je. A nie jak Stanley si myslí že mi im budeme podradený a počúvať ich hlúpe narážky... nečakajte potom tie reakcie. Ale pán Stanley nič nemá ani podmienku, len Nás blbcami robí a vypisuje nám do vdp jeho osobné správy... Koho to má zaujímať? Ale nič on muzikant ano vieme dlho... A prečo? To vieme tiež. Tak aj vy z trucparty, zamyslite sa ako na nás idete, boli ste aj vy deti, ale vy to nepochopíte bo máte zabrzdené mozgy... Ide nám o normálnu diskusiu a nie o pieskovisko... Kydáte na nás hocičo viacerí odtialto ale na seba sa nepozrete... Ale zasa česť výnimkám.
P.S.: Ano čakám len kým mi tu zas všetci vynadáte, neukazujte len svoju debilitu, hovorím pravdu ale vy keď to nepochopíte ste len neodbrzditelná ručná brzda...

(Příspěvek byl editován uživatelem Lukytrans.)
Tanner (Lukytrans) ICQ: 432163205
Generálny riaditeľ a majiteľ LUKYTRANS a.s.
Karosa B732.1654 TT-752CB a Karosa C934E BA-836KZ 4ever to najlepšie čo môžete stretnúť v BA a TT :-)
Preč s Trucpartou, ponižovanie, nadávky by skončili...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 49335
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 15:29:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Až se naučíš psát slušně, tak klidně. Je to tak těžké pochopit?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1764
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 15:34:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Docela mě zajmá, když už to všechno pochopěj...
Ale aspoň se člověk pobaví (nejvíc se mí líbilo tohle > Ide nám o normálnu diskusiu a nie o pieskovisko...).
Nová Bus-mafiaDance radio247 Drum'n'Bass
kontakt: tomes731@gmail.com nebo rybitef@centrum.cz
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 49336
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 15:37:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lukytrans:
Nezlob se na mě, ale kdybych si dovolil psát, jak vy, tak hned chytím jednu a druhou posléze o zem.
I kdyby měl Stanley sebeblbější narážky (jako že nyní byl jediný problém v tom, že si dovolil nesouhlasit a že to napsal právě on), dá se na to reagovat slušně. S mluvou páté cenové si běžte jinam.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6228
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 15:41:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad.Lukytrans: Fakta - zdá se ti otázka: Opravdu jsi si jistý, že a.s. má majitele?" natolik urážlivá, že někoho donutí psát zprávu slovníkem, že některá slova z něho ani neznám? NORMÁLNÍ člověk (mladší i starší) by znejistěl a zapátral, kde je chyba, popřípadě by se zeptal, co není dobře. Jen člověk, který si není jistý sám sebou takto reaguje.
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 605
Registrován: 7-2008

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 15:51:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Magiq: Ano, ale ako vidiš, NORMÁLNÍ človek nestojí o radu od STANLEYHO. Mne to je šuma fuk co se deje. Já proti nikomu nic nemám ani mít nebudu. Jen ty nevidíš to, že otázka obsahuje vždycky vždycky rejpání... Nemam více slov.
Tanner (Lukytrans) ICQ: 432-163-205
Karosa B732.1654 TT-752CB a Karosa C934E BA-836KZ
Najlepšie čo môžete stretnút na Trnavských a Bratislavských cestách :-)
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4052
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 15:53:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak M_z s Magiqem už to za mě napsali. Díky.

Lukytrans: Garantuju Ti, že za příspěvek #604 by Tě dlouho pálili tváře, kdybych si byl po ruce!
A tohle: Stanley sa chová ako namyslený nácek ktorý bere ohľad len na seba a truc partu už tady doufám čtu naposledy!!!
Pane faraři, Vy to pochopite, Vy jste svaty človek!
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 765
Registrován: 5-2008

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 15:55:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No .. Stanley.. za pravdu sa každý bije..
icq: 380-989-951, skype: pfm100
KAROSA B732.1654 TT-752CB navždy ostane v mojom srdci. Stroj ako sa patrí!
PREČ S TRUCPARTOU, PONIŽOVANÍM a SPORMI! Možno sme DETI, ale s predstavivosťou. Nie jak TRUCPARTA.
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 606
Registrován: 7-2008

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 15:55:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stanley: Přestaň rejpat, uvidíš že číst takové už nebudeš. Pochopím když chceš poradiť, ale nemusíš hned rejpat!!!
Tanner (Lukytrans) ICQ: 432-163-205
Karosa B732.1654 TT-752CB a Karosa C934E BA-836KZ
Najlepšie čo môžete stretnút na Trnavských a Bratislavských cestách :-)
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6230
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 15:55:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad.Lukytrans: "Já proti nikomu nic nemám ani mít nebudu." - nějak to nekoresponduje s tím, co píšeš. Měl by sis to ujasnit.
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4053
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 15:57:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Magiq: Ano, ale ako vidiš, NORMÁLNÍ človek nestojí o radu od STANLEYHO.

Ano, většina NORMÁLNÍCH diskutujících si chodí pro radu za generálními do sci-fi busu.
Pane faraři, Vy to pochopite, Vy jste svaty človek!
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 607
Registrován: 7-2008

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 16:00:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad.Magiq: Koukni, kdo má neco proti mne, pak nech dotyčnej nečeká výsledek... Možno som decko, možno neviem všetko, možno sa chováme jak na pieskovisku, ale vidiš sám. Keby Stanley nemal blbé narážky (nemyslim otázku o a.s.) tak by bol pokoj. Riešime tu nezmyselný spor ktorý sa tu už tiahne dlhšiu dobu. My sme pre Vás čo? Kindermafia? A nech sme. Chceli sme všetko napraviť, ale ako pamätáme, Vy ste odmietli a poslali NÁS do prdele "na pieskovisko"... Tak nečakajte potom tie výroky... A s tými rukami, najprv sa zamysli prečo to človek povie...
Tanner (Lukytrans) ICQ: 432-163-205
Karosa B732.1654 TT-752CB a Karosa C934E BA-836KZ
Najlepšie čo môžete stretnút na Trnavských a Bratislavských cestách :-)
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1765
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 16:02:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A tohle: ... už tady doufám čtu naposledy!!!

Bych chtěl vidět, jestli by ti to řekl do očí.
Nová Bus-mafiaDance radio247 Drum'n'Bass
kontakt: tomes731@gmail.com nebo rybitef@centrum.cz
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6231
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 16:05:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad.Lukytrans: Tak přiznám, že vůbec nerozumím myšlence tvého příspěvku. Navíc žádný spor tu nebyl a není, my máme fungující firmu vedenou mnoha generálními řediteli, kteří nikoho nikam neposílali.
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 766
Registrován: 5-2008

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 16:09:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Study Agency? člen skupiny Franta Riva? Firma pre bohov..
icq: 380-989-951, skype: pfm100
KAROSA B732.1654 TT-752CB navždy ostane v mojom srdci. Stroj ako sa patrí!
PREČ S TRUCPARTOU, PONIŽOVANÍM a SPORMI! Možno sme DETI, ale s predstavivosťou. Nie jak TRUCPARTA.
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 608
Registrován: 7-2008

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 16:09:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No nehovor... Chceli sme sa ZMIERIŤ a viacero NÁS POSLALO "DOPRDELE" a z Vás. Rýpaním viete čo dokážete... len pár ľudí priniesť do znervenia a potom neočakavate tieto výsledky. A prečo by som ja nemohol otvoriť ústa keď VY môžete? Robíte si z nás najväčšich debilov i keď sa jedná o VDP. VDP je virtuálny podnik a nie realita. Mohli skončiť hádky, mohol byť pokoj, ale vy proti nám stále idete... zamyslite sa! Stanley, kebyže napíšeš slušne, držím ústa ale na just dopíšeš že rýpeš! A potom sa čudujete že prečo dostávame BANy popr. píšeme SZ. Nehovorím že som sväty, ale my sme tiež len ľudia...
Tanner (Lukytrans) ICQ: 432-163-205
Karosa B732.1654 TT-752CB a Karosa C934E BA-836KZ
Najlepšie čo môžete stretnút na Trnavských a Bratislavských cestách :-)
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6232
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 16:13:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ukaž mi, kde tě někdo poslal do ..... pryč. Teď si navíc urazil naši firmu. Bojíš se konkurence?
Někdo z "nás" nepsal slušně? Kdo je to "my a kdo "oni"?
Navíc já se vůbec nedivím, že máte BANy. Spíše naopak.
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4054
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 16:13:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ale my sme tiež len ľudia...

Tak se tak i chovejte. Jak prosté.

Karosa_b731: To už by asi nestihnul.
Pane faraři, Vy to pochopite, Vy jste svaty človek!
Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 609
Registrován: 7-2008

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 16:15:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poprezeraj si prosím archív pred mojim zabanovaním... Mali sme záujem sa zmieriť, ale Vy nie. Slušne ano... jasné... OFF TOPIC radšej bo tu nemorím ďalej...
Tanner (Lukytrans) ICQ: 432-163-205
Karosa B732.1654 TT-752CB a Karosa C934E BA-836KZ
Najlepšie čo môžete stretnút na Trnavských a Bratislavských cestách :-)
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 49338
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 16:18:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stanley, kebyže napíšeš slušne, držím ústa ale na just dopíšeš že rýpeš!

Kde co šptného Stanley napsal?!?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Lukytrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 610
Registrován: 7-2008

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 16:20:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Seš si opravdu jistý tím, že a.s. má vlastníka?
POZOR: Příspěvek obsahuje stopy rýpání.
Aj to spodné privádza niekoho do nervou... potom nečakajte kladný výsledok...
Tanner (Lukytrans) ICQ: 432-163-205
Karosa B732.1654 TT-752CB a Karosa C934E BA-836KZ
Najlepšie čo môžete stretnút na Trnavských a Bratislavských cestách :-)
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6233
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 16:23:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad.Lukytrans: Problém je v tom, že sis přivlastnil něco, co bylo určeno úplně někomu jinému.
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 767
Registrován: 5-2008

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 16:23:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ja nemam proti STUDY AGENCY nič.. proste len mi pripadáte vtipne
icq: 380-989-951, skype: pfm100
KAROSA B732.1654 TT-752CB navždy ostane v mojom srdci. Stroj ako sa patrí!
PREČ S TRUCPARTOU, PONIŽOVANÍM a SPORMI! Možno sme DETI, ale s predstavivosťou. Nie jak TRUCPARTA.
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6234
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 16:26:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je součást marketingu.
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4055
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 16:26:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, že někoho přivádí tři čtyři slova psaná miniaturním písmem k infarktu je jen a jen jeho problém. Jak už jsem psal dříve. Všude jinde by byl ten příspěvek přijat naprosto standartně.

M_z: Máš u mě zelenou s mlíkem.
Pane faraři, Vy to pochopite, Vy jste svaty človek!
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 49339
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 16:29:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, příště bude lepší se jakýchkoliv takových přípisků vyvarovat, protože tohle je opravdu síla, co někteří dokážou.
Naštěstí znám dost vrstevníků dotyčných, kteří se chovají celkem normálně a reagují přiměřeně (byť současné mladé generaci taky už nějak nerozumím ).

Stanley:
Nevyhrožuj.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4056
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 16:37:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M_z: Kdo chce psa být, hůl si najde i bez výpisku. Ad. aviváž: Už mlčim.
Pane faraři, Vy to pochopite, Vy jste svaty človek!
Trolleybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1391
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 18:35:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak vám tímto všem děkuji za poskytnutí hodnotného materiálu pro detailní analýzu jednoho uvažovaného webu. Chyběl mi nějaký hezký konkrétní příklad, jak může vzniknout ukrutný flame z naprosto banální příčiny. Ovšem díky K-reportu mám zcela dokonalou ukázku - jeden uživatel upozorní druhého, že jeho znalosti z ekonomie jsou poněkud slabší, načež následuje palba urážek všeho druhu, která se záhy z jednoho auditka roznese do dalších...
Ano, IMO přesně tohle bude klientovi stačit, aby si to diskuzní fórum na svém webu zatraceně rychle rozmyslel...
Kdo se ve sporu odvolává na autoritu, bere si na pomoc paměť, a ne rozum.
Leonardo da Vinci
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6235
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 18:42:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad.Trolleybus: Nemáš zač, je to perfektní materiál. Pokud chce diskuzní fórum, musí to být hodně silný jedinec. Ale jinak se zeptej ředitelů, oni ti jistě poradí, komunikace je jejich silná stránka.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 49343
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 18:51:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tě ta sranda jednou přejde, až z virtuálu přejdou do reálu.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6236
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 18:56:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nemám žádné iluze, tudíž o ně nemohu přijít.
Trolleybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1392
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 19:49:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud chce diskuzní fórum, musí to být hodně silný jedinec.
Jo, je to hodně odvážné marketingové oddělení...

BTW, už jsem kdysi v jednom projektu K-report jako příklad dával, protože je to moc fajnová ukázka, jak pekelnou práci dá udržet diskuzák (a to ještě navíc nikoli obecný, ale dost specifický zaměřený, čili relativně oproštěný od exhibicionistů, co mají potřebu do každé diskuze strčit jeden vulgární příspěvek) v přijatelných mezích. Ono to na první pohled vypadá strašně jednoduše, ale když si komerční firma spočítá, kolik je moderátorů a kolik by to stálo, kdyby to ti lidé nedělali jako koníčka, ale musel by je někdo platit, v nepřetržitém provozu, na směny...
Kdo se ve sporu odvolává na autoritu, bere si na pomoc paměť, a ne rozum.
Leonardo da Vinci
Védépák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.136.16.242
Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 21:31:55    Odkaz na tento příspěvek  

Ředitel VDP na kontrole vozového parku
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 4709
Registrován: 6-2002

Odesláno Úterý, 19. května 2009 - 22:29:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

slušnějšího chování se ode mě dočkáš až se sám začneš chovat slušně! Kde bereš tu drzost rozhodnout na čí straně je pravda..
To by mě zajímalo, co jsem kde neslušného udělal, natož v Tišnovce... Já nehledám pravdu, nejsem soudce. Já jen požaduju po diskutujících nějakou úroveň. Tj. pokud tam "někdo" napíše tvrzení "Jenže to pan Sáblík nikdy nenapíše. Jdou do jeho kapsičky.", tak to u mě není dotaz, to je anonymní kydání hnoje. Bez jakýchkoliv důkazů. To nemá se slušnou diskusí nic společného. A pokud máš opačný dojem, pak bude asi někde problém. A ten problém se navážením do kolegů moderátorů rozhodně nevyřeší...
Harusák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 91.203.96.33
Odesláno Středa, 20. května 2009 - 09:40:38    Odkaz na tento příspěvek  

Mašinka: kdepak,já se do moderátorů nenavážím,jen žasnu nad tvojí genialitou. Škoda že takový jedinec se narodí jednou za sto let.. Takže zopakuju,pokud nesmyslně a hlavně jednostraně mažeš příspěvky na základě tvých doměnek,tak to moc slušné není. Vybral sis jeden z komentů,ale ani na něm není nic špatného. Ty víš kam jdou peníze vybrané Sáblíkem? Pak jsi skutečně geniální.. Nakonec i sám Milans loni přiznal,že jdou do jeho kapsy! Takže mi řekni,co je na tom mém příspěvku kydání hnoje.. Nekydá ho náhodou Sáblík,pokud pořád dokola píše že SLUŠNÝ ČLOVĚK ZAPLATÍ? Zaplatí leda blázen,když neví co a komu platí! Ovšem ty máš jasno i bez znalosti souvislostí a hned víš kde je pravda. A musím zdůraznit,že příspěvky tam byly od více uživatelů,včetně registrovaných! Všechny jsi smazal. Rád bych se od tebe dozvěděl,proč jsi třeba smazal dotaz ohledně zdanění těcht o příjmů.. To by přece musela být pro Sáblíka "voda na mlýn",pokud by měl čisté svědomí..
Marťas_u
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 450
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 20. května 2009 - 19:24:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Při pokusu o přístup na http://krep.kalanys.com/ mi antivirus vyhodí varování, že byl nalezen škodlivý kód. Je to jen u mně?
Viz okno:

Kouzlo dopravy - web o MHD v ČR
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1767
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 20. května 2009 - 19:29:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Buď bez starosti, mě to avast hlásí taky.
Nová Bus-mafiaDance radio247 Drum'n'Bass
kontakt: tomes731@gmail.com nebo rybitef@centrum.cz
Kalanis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 959
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 20. května 2009 - 20:58:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marťas, Karosák: Odstraněno.
Co je to za rekurzivního sráče, to by mne zajímalo!
Jo, co tam lezete z win? To vám nestačí normální verze? Tahle je jen pro mobily a podobný plebs, kde to až tak nevadí, neb symbiany a další chytrý si s běžnou už poradí a hloupým se nemá co stát.
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
Dpkbv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 165
Registrován: 2-2009
Odesláno Čtvrtek, 21. května 2009 - 13:56:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Můžu se zeptat, za co má Tomino BAN? Vždyť nic tak špatné ho neudělal, a to i Pfm10. S tím že jsem já v podmínce, mi navadí, s tím teda souhlasím, ale proč Tomino a PFM BAN???

Předem děkuji za odpověď.
E-mail: nenapíši, kvůli soukromí ,ICQ:424-939-680
VDP DPKB-v, a.s. Jsme Brňák, tak se někdy přijeďte podívat!!!


Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1769
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 21. května 2009 - 13:59:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To nemyslíš vážně tenhle dotaz, že ne?
Nová Bus-mafiaDance radio247 Drum'n'Bass
kontakt: tomes731@gmail.com nebo rybitef@centrum.cz
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 49377
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 21. května 2009 - 14:02:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bohužel asi myslí. Ale nemám teď náladu odpovídat na zbytečné dotazy, tím spíš že ta odpověď bude nejspíš ještě zbytečnější.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 4712
Registrován: 6-2002

Odesláno Pátek, 22. května 2009 - 07:41:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Harusák:
Tak ještě jednou. Já tam nic nemazal, nevim kam až se to vyvinulo. Bohatě mi ale stačilo vidět některé tvé vypečené příspěvky. Pokud chceš zjistit okolnosti financování SPP, tak se slušně zeptej.

kdepak,já se do moderátorů nenavážím
Cituju: "Že by se nelíbila všeználkovi ze Zlivi? Ať si radši seřídí hodinky,aby mu zas "skandálně" neujel o 5 vteřin vlak.." Takhle si představuješ slušnou a věcnou diskusi?
Harusák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.189.142.58
Odesláno Pátek, 22. května 2009 - 09:24:30    Odkaz na tento příspěvek  

Takže se ty příspěvky asi smazaly sami:-D. Odpovědí na svoje otázky se od tebe nedočkám,škoda. Leccos to o tobě vypovídá. Jo a pokud tady chceš mít slušnou diskuzi,tak to tady rovnou zavři. Nechápu proč si vždycky vybereš jen něco. Sáblíka už se ptalo slušně tolik lidí.. Doufám,že ti aspoň za tu cenzuru slušně platí.. Nebo že bys měl slíbenej fotopas zdarma?:-). K moderátorovi ze Zlivi se už radši vyjadřovat nebudu. Pokud někdo bonzuje jeho stylem,tak je to dosti ubohé.. P.S. Tebou uvedené "navážení" do něj nebylo součástí diskuze,ale reakce na vaši soudružskou cenzuru,jestli jsi to nepochopil.. O mazání těchto příspěvků tu nikdo nemluvil..
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 4713
Registrován: 6-2002

Odesláno Pátek, 22. května 2009 - 18:49:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

O mazání těchto příspěvků tu nikdo nemluvil..
Ale ono to zas něco vypovídá o tobě.

Odpovědí na svoje otázky se od tebe nedočkám,škoda.
O financování SPP opravdu nic nevím. Pravda, leccos to o mně vypovídá

Doufám,že ti aspoň za tu cenzuru slušně platí..
Právě mi přivezli Audi A8. Za peníze z fotopasů dostanu ještě masážní sedačky - stejná co má Žaluda. Tak se čiňte
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4592
Registrován: 9-2005

Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 09:06:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevěděl by někdo, jak je možné, že mi přišel mail sám ode mne (obsahem SPAM, mail odesílatele je můj, jméno však je jiné)? Včera jsem nově nainstaloval Windows, kvůli tomuto problému předtím a už vůbec nevím co s tím. Teď to projdu ještě Spybotem a Avastem, ale nejspíš toho moc nenajdou.
WEB o MHD v HK, WEB o železnici - zde
21272 = Hradečák
TechnoBase.FM - We aRe oNe - on-line radio
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3399
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 09:47:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Měl bych takový dotaz mimo, kolik je na k-reportu celkem příspěvků, a jde to někde zjistit? Vím, že někdy před rokem tu byl 1 mil., tak mě zajímá čistě ze statického hlediska, o kolik to od té doby vzrostlo...
SOR LH12 - nejlepší český dálkový autobus na vnitrostátní linky.
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3836
Registrován: 7-2003

Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 09:50:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

21272 : zcela normalni jev
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 49445
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 09:56:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

21272:
Klidně Ti takový mail pošlu taky. :-)

Mrkni se do hlavičky mailu, odkud je to ve skutečnosti poslané...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 49446
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 10:01:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mauricio:
Celkový počet aktivních příspěvků v systému zjistíš sečtením čísel na přehledu diskusí, případně po přičtení archivů z předchozích let všech dostupných příspěvků.
Celkový počet příspěvků odeslaných do systému zjistíš z čísla odkazujícího na příspěvek, tedy např. po kliknutí na symbol zeměkoule: https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=1421326

Tedy něco jemně po milionem a půl. :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4593
Registrován: 9-2005

Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 14:47:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to jste mě uklidnili, díky :-). Už jsem se lekl, že tam mám zase nějaký malware, či jiné svinstvo.
WEB o MHD v HK, WEB o železnici - zde
21272 = Hradečák
TechnoBase.FM - We aRe oNe - on-line radio
Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3607
Registrován: 4-2005

Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 15:29:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdo a hlavně z jakého důvodu smazal můj příspěvek z brněnské tramvajové diskuse z dneška 25.5., cca 2:30 hod.?
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 49449
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 17:19:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já určitě ne. Jseš si jistý, že jsi ho odeslal? V ruhle noční dobu už se odeslání nedočkalo dost "odeslaných" příspěvků.

Diskusi jsem někdy kolem čtvrtý procházel a nevybavuji si, že by zrovna v brněnské něco bylo. (Ale jistý si tím nejsem.)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Manil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3609
Registrován: 4-2005

Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 18:34:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MZ:
Naprosto určitě (za stavu 0,0), ještě si jasně vybavuji, že jsem v něm opravoval slovo "ozkoušet" na "odzkoušet".
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 290
Registrován: 5-2008

Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 19:02:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mz: Z jakého důvodu po píchnutí mé osoby v dskuzi VBus (Jaké má Martin ponožky nechceš vědět - černé atd.) nemá Mauricio & Bobyk aspoň podmínku?

Trochu logiky a spravedlnosti do toho...
Karosa Irisbus Ares 15m...nejlepší bus co znám
Už aby ho někdo udělal do Vbus
ICQ:432 642 789
Ředitel vDP LUKYTRANS a.s. provozovna Karlovy Vary
Karosa_b731
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1780
Registrován: 2-2007

Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 19:12:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevidim důvod, za co by měli tu podmínku mít. Už by tyhle lidi mohli jít s těma názorama do .
Nová Bus-mafiaDance radio247 Drum'n'Bass
kontakt: tomes731@gmail.com nebo rybitef@centrum.cz
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4074
Registrován: 2-2005

Odesláno Pondělí, 25. května 2009 - 19:18:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Navrhuji pro Bobyka a Mauricia doživotní BAN za narušení aury generálního ředitele!!!
Pane faraři, Vy to pochopite, Vy jste svaty človek!