K-report
 

Bahn  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Hry a simulátory » Bahn « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv 21. června 2009Ivoo60 21-06-09  13:04
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Martin1702
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 1-2006

Odesláno Neděle, 21. června 2009 - 15:50:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Medvídek: musíš si tam zadat časové intervaly ...
:-) , moje icq 324723802
Cilelis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 22. června 2009 - 16:19:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Měl bych takový dotaz: Když si v BAHNu nastavím např .zátah v 22:00 tak po dosažení tohoto času vozidlo již nezastavuje v žádných zastávkách a valí do vozovny, v ostatích městech stažených z jbss archivu v zastávkách i při zátahu zastavují. Dá se to někde nastavit? Předem díky
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11654
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 22. června 2009 - 18:11:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je tam někde volba "zatahovat jako služební vlak" nebo tak něco podobného. Pokud je zaškrtnutá, jede vůz do vozovny bez zastávek. Aspoň tak to bylo dřív, když jsem měl ještě čas na hraní s Bahnem...
Umění žít spočívá z devadesáti procent ve schopnosti vyjít s lidmi, s nimiž nelze vyjít.
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1111
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 22. června 2009 - 18:23:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Add.Martin - jo to byly časy.....
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 505
Registrován: 8-2008

Odesláno Pondělí, 22. června 2009 - 18:46:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Existuje v Bahnu zpoždění ? Moc ho tam chci ...
Generální ředitel společnosti BOH Trans s.r.o.

Nejoblíbenější auto: Volkswagen Transporter 5
Nejoblíbenější tahač: Scania 620r
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3042
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 22. června 2009 - 20:59:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek3: Jistě, existuje. Ale většinou nevítaně může simulaci rozhodit. Proto je lepší pracovat přesně

Medvídek: U návěstidla máš možnost nastavit časy, kdy se změní jeho znak. (tabulka je podobná jako u taktovacích bodů) Napíšeš to tam po minutách, nebo po půlminutách a návěstidlo bliká. Ještě doporučuji zrušit bod + sloučený s návěstidlem.
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

Láska je jak tramvaj, dva vozy co jsou pořád spolu. Jenže já měl nehodu a tak teď jezdím v sólu.

poštu posílejte na: stepan.esterle(a)dopravni.net
B01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 151
Registrován: 5-2006

Odesláno Úterý, 23. června 2009 - 00:24:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Medvidek, Citelis: Je vhodne uvest verzi BAHNu, ke ktere se dotaz vztahuje, protoze se to s novymi verzemi nekdy meni

Citelis, Martin_j: Nyni (min. od 3.84) je k volbe "zatahovat jako služební vlak" ekvivalentni zapis "#" u nazvu depa na radku s casem vyjezdu/zatahu

Marek3: Vazne? Tak si ho tam udelej, slozite to neni.
Cilelis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 23. června 2009 - 12:24:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B01: díky (mám 3.85 )
Medvídek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 1-2009

Odesláno Úterý, 23. června 2009 - 14:05:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Malý_fotograf

No mám BAHN 3.85 a nevidím to tam nikde, tak tu hodím screen.


e-mail : busmaniak@gmail.com SKYPE : medvídek ICQ : 415824693

Priznávam sa, mám 13 rokov.. No decko niesom.. Nesúďte ľudí podľa veku!!
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3045
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 23. června 2009 - 14:10:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Medvídek: Tak se mrkni na nějakej semafor v jiné síti, který takto problikává a koukni jak je vyřešený. Já 3.85 nemám.
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

Láska je jak tramvaj, dva vozy co jsou pořád spolu. Jenže já měl nehodu a tak teď jezdím v sólu.

poštu posílejte na: stepan.esterle(a)dopravni.net
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 757
Registrován: 8-2003

Odesláno Úterý, 23. června 2009 - 16:49:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

medv: Musíš jít na : Seznam závislých signalizací - Upravit parametry - Nastavit časový seznam
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4367
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 23. června 2009 - 20:42:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zrovna tohle demo je jako příklad na křižovatkový semafory trochu mimo (je to řízený jinak, doporučuju najít vlak s linkou "TLC", ev. "LZA", je tvořenej (východo)německým mrňavým žlutým aku-posunovátkem ASF EL16)
Inteligence na planetě Zemi je konstatní. Jen počet obyvatel stále roste...
Dwarfyyy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 6-2009
Odesláno Středa, 24. června 2009 - 09:09:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Musíš nejdřív taky nějakou signalizaci vytvořit --> Seznam všech signalizací,Nová signalizace,Nastavit časový seznam,ok,zavřít a máš to.Ještě bacha na Přepnutí návěstidla na.Pak můžeš k té signalizaci kterou si vytvořil připojit několik návěstidel/semaforů.(U těch jenom vyplníš Přepínací funkce,tam zadáš název signalizace)
B01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 154
Registrován: 5-2006

Odesláno Středa, 24. června 2009 - 11:05:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono v podstate lze semafory na krizovatkach tvorit 2 zpusoby:
1) Nekde (v novych verzich BAHNu treba v podzemi) si vytvorit okruh s vozidlem, ktere tam bude jezdit a prepinat faze.
2) Casovy seznam.

Na prvni pohled je 2. pripad slozitejsi, nicmene pokud byste chteli napriklad na dvou ruznych krizovatkach ruzne dlouhe cykly, pak je treba v 1. pripade postavit dalsi okruh s dalsim vozidlem atd. V druhem pripade se nic stavet nemusi, ani tam nelitaji zbytecna vozidla.

Otazka ovsem je, ktery z techto zpusobu je mene narocnejsi na chod programu
Pershink
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 125
Registrován: 1-2007
Odesláno Sobota, 27. června 2009 - 00:12:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevíte někdo prosím o nástroji na tvorbu vozidel zoom2 či dokonce zoom4? Ten ruskej, jak je na něj odkazováno na jbss.de je takovej...dost nanicovatej
osvědšenost je jiný termín pro zastaralost....
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 758
Registrován: 8-2003

Odesláno Sobota, 27. června 2009 - 09:52:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ja používám ten integrovaný v Bahnu. Možná trochu pracnější ale vyhovuje mi.
Dwarfyyy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 6-2009
Odesláno Sobota, 27. června 2009 - 13:54:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pershink: Jsou 3 editory,1. integrovaný v bahnu jak psal Fucza,2.jbssge (Starší editor,ve kterym si můžeš nakreslit jak grafiku tak vozidlo,ale vozidlo jenom v zoom1,no a 3. NFZEDIT (Ten ruský),pro mě ten nejlepší,dokáže zoom2,můžeš si tam namíchat jakou barvu chceš a má všechno co ten integrovaný v Bahnu,navíc se mi zdá přehlednější.Ikdyž se ti moc nelíbí doporučoval bych ti ho.Jinak teda nevim co očekáváš od editoru na vozidla do bahnu.
Pershink
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 126
Registrován: 1-2007
Odesláno Sobota, 27. června 2009 - 15:42:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dík za odpovědi. Tomu integrovanému v bahnu i NFZEDIT pro mě oproti CAREDI40, který jsem používal před lety mi tam chybí třeba zoom (na 22' monitoru je fakt libovka se trefovat do těch malých bodů), a fce známé z malování (přímka, kapátko...) prostě jsou oproti tomu caredi jednoznačným krokem z5
osvědšenost je jiný termín pro zastaralost....
Peťan299
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 85
Registrován: 8-2008

Odesláno Sobota, 27. června 2009 - 19:00:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, nemá někdo udělanou simulaci města Liberec? Program neznám, ale myslím, že by mě to mohlo zajímat...Díky
Marmar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1037
Registrován: 11-2006

Odesláno Sobota, 27. června 2009 - 19:13:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jednodušší simulace Liberce je udělaná v rámci Pardubicko-Hradecké síteě. Ke stažení je někde na trolejbus.cz
FTS Florbal Náchod 12. místo na MČR žáků www.florbalnachod.cz
Uvidíte-li nějakého šotiče s červeno-černou hlavou, tak jsem to asi já
ICQ: 499-501-207 Skype: marmares1
B01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 156
Registrován: 5-2006

Odesláno Neděle, 28. června 2009 - 13:06:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pershink: V nfz editoru (verze 2 a 3b2) je primka, obdelnik, plechovka...
A kapatko udelas pomoci Ctrl+kliknuti do "obrazku" (to by melo fungovat i v tom integrovanem editoru)
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 759
Registrován: 8-2003

Odesláno Neděle, 28. června 2009 - 15:30:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jj. A alt+klepnutí zase přebarví tuším všechny body stejné barvy. Myslím, že v tom integrovaném jde udělat skoro vše potřebné.
Domino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 7-2008

Odesláno Sobota, 04. července 2009 - 13:50:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prosím vás, dáte mi odkaz kde mám stáhnout nějaké sítě do této hry? Díky předem!
http://mhd-ceskalipa.wgz.cz/
Dwarfyyy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 6-2009
Odesláno Sobota, 04. července 2009 - 17:23:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://diskuse.dopravni.net/viewtopic.php?f=28&t=175
http://www.bahn.wz.cz
http://www.jbss-archiv.de
http://bahn.dopravni.net/download.php?sekce=5
Pak jsou stránky kde najdeš tak po jedné po dvouch sítích ale odkazy na ně tu nebudu vypisovat,najdeš je na http://www.jbss.de
Domino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 120
Registrován: 7-2008

Odesláno Sobota, 04. července 2009 - 17:46:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dwarfyyy: Díky
http://mhd-ceskalipa.wgz.cz/
Vtobola
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 449
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 06. července 2009 - 16:55:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže asi po roce jsem se vrátil zpět k hraní Bahnu...
Mužete se těšit na všechny Ostravské historické a nové vozy... např: Vario lf3/2 ,vario lf2+
A na opravenou mapu Ostravy
MHD v Česku - Server zabívající se MHD v česku.
MHD Ostrava - web zabívající se dopravou v Ostravě.
Na webu naleznete tabulky vozového parku,hodně fotek, výrobní čísla vozů
Vratislavtobola a další podobné účty nejsem já!!!
Vtobola
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 451
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 12. července 2009 - 09:42:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Medvídek: Dej seznam všech signalizací a najdi si tu svojí a tam zadej ty časy a vpravo nastavíš jak dlouho má být přepnutý.
MHD v Česku - Server zabívající se MHD v česku.
MHD Ostrava - web zabívající se dopravou v Ostravě.
Na webu naleznete tabulky vozového parku,hodně fotek, výrobní čísla vozů
T3 mizí, wany se šíří...
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 155
Registrován: 3-2009

Odesláno Pondělí, 20. července 2009 - 11:40:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vtobola: Vario LF2+ už nemusíš dělat, klidně ti ho pošlu. A všichni, kdo ho chtějí, tak ať mi napíšou. Zatím mám jen zoom1, ale dělám i na zoomu2. A taktéž budu dělat LF+, LF3+ a LF4+, LF4, LF4/2, LF2/2 a možná i LF4/2+, LF3/2+ a LF2/2+.

Jinak, sháním někoho, kdo by mi pomohl s mapou. Zejména kdo by udělal JŘ a některé blbinky do tratě (třeba rychlostníky (ty nejdůležitější jsem si již udělal sám), atd.).
Fotit mě baví... ostravská MHD
ČINNOST WEBU JE Z DŮVODU VYLEPŠOVÁNÍ A OPRAV DOČASNĚ POZASTAVENA, ALE JIŽ BRZY BUDE V PROVOZU!!!
B01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 5-2006

Odesláno Pondělí, 20. července 2009 - 11:51:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co je LF+?
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 156
Registrován: 3-2009

Odesláno Pondělí, 20. července 2009 - 12:07:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B01: LF+ je klasická Vario LF, kde nejsou do uličky klasické dva schody, ale pouze jeden, druhý je pouze až k sedadlům.
Fotit mě baví... ostravská MHD
ČINNOST WEBU JE Z DŮVODU VYLEPŠOVÁNÍ A OPRAV DOČASNĚ POZASTAVENA, ALE JIŽ BRZY BUDE V PROVOZU!!!
Fucza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 768
Registrován: 8-2003

Odesláno Pondělí, 20. července 2009 - 17:14:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Doufám, že bude v létě trochu času a vrhnu se na můj soubor ČD 2006 - který postupně celý předělávám ze sítě V.D.
Pár náhledů:



Dvoraku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 76
Registrován: 9-2008

Odesláno Středa, 22. července 2009 - 19:58:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dobrý den pánové
skončila mi skušební verze bahnu a proto se na Vás obracím s otázkou? kde se dá koupit/obědnat/stáhnou plná verze programu?
Fotbalista je nebezpečnej zepředu, kůň zase ze zadu - aleblbec ze všech stran!.....Tak bacha!!!!!

web fiktivního DP http://www.fiction-dp.websnadno.cz

Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 4886
Registrován: 6-2002

Odesláno Středa, 22. července 2009 - 20:06:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dvoraku:
http://bahn.dopravni.net/view.php?cisloclanku=2006030002
B01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 172
Registrován: 5-2006

Odesláno Pátek, 28. srpna 2009 - 14:09:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Reaguji na trochu starsi dotaz:
A ještě můj, zatím poslední, dotaz. Je možné, abyyy se u taktovacího bodu nezobrazovalo písmeno T ?

V Bahnu 3.85 mas moznost Upravit grafiku prvku (po kliknuti pravym tlacitkem na prvek) a tam si to T muzes umazat.
Martin1702
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 201
Registrován: 1-2006

Odesláno Pátek, 28. srpna 2009 - 22:59:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

chtělo by to tuu trošku oživit... nechce se zase někdo pochluubit nějakou pěknou mapkou ??:-)
:-) , moje icq 324723802
Martin1702
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 202
Registrován: 1-2006

Odesláno Sobota, 29. srpna 2009 - 00:52:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

TAK JÁ NĚCO PŘIDÁM:





MEL-LI BY NĚKDO ZÁJEM O DALŠÍM VÝVOJI TÉHLE MAPY AT SE OZVE NA NÍŽE UVEDENE ICQ...
:-) , moje icq 324723802
Knapik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 4-2009
Odesláno Sobota, 05. září 2009 - 21:43:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Docela by mě zajímalo jak si vy pomáháte s tím, aby ste se v síti vyznali? Já třeba mám u každé zastávky virtuální "sloupek", kde píšu která linka a kam jezdí, příp. jestli má výluku (jinou barvou, třeba linka 2 na sloupku Podhoří vpravo). Pokud mám někde napevno nastavenou výhybku, tak je na ní šipka se směrem (když jedu třeba se zkušebkou ať vim, že jí musim přepnout). Dál mám na všech vozech "displeje", kde je linka a čtyřpísmenná zkratka konečné kam zrovna jede (jak kaštani nadávaj když je výluka a zapomenu to změnit :D ) A teď sem začal osazovat tratě bez smyčky značkami "Zákaz jednosměrných tramvají" (dvojitá šipka na červeným pozadí nad křižovatkou) takovou značku připravuju i pro "Zákaz vozů 14T" :D Ulice mám popsaný na modrym pozadí (to se už na obrázek nevešlo :-) )
Dwarfyyy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 6-2009
Odesláno Neděle, 06. září 2009 - 09:38:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když to je síť do 20 linek,tak všechno mám v hlavě,jen si poznamenám výjezdy/zátahy a odjezdy se smyček.(popřípadě křižování)
Martin1702
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 203
Registrován: 1-2006

Odesláno Neděle, 06. září 2009 - 10:36:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ja ,mam na většině ulic jen psané linky a někdy i šipku , jinak to neřešim a to mam 356linek :-)když sem to stavěl tak bych měl vědět kde to jezdííí ne???
:-) , moje icq 324723802
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 209
Registrován: 3-2009

Odesláno Neděle, 06. září 2009 - 11:24:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já píšu linky u každé zastávky a u výhybky i se šipkou a když mám nějakou služební kolej, tak mám vše zapsáno v infotextu. Výluky píšu stejně jako normální linky, jenom za tu linku připíšu "Výluka".
Web je ve finální fázi (ovšem VTobola se na tom nepodílí)...
PS: Přišel jsem o 7000 fotek, takže jsem z toho "nadšený".
Taktéž jsem podlehl rajčeti.
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1160
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 06. září 2009 - 12:54:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Správný "bahn-podnik" má zpracovánu kompletní dokumentaci, tedy traťové i linkové jízdní řády, u železnice GVD včetně oběhů. Jen tak lze dohledat případné chybičky, které se občas stanou.
Marmar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1115
Registrován: 11-2006

Odesláno Neděle, 06. září 2009 - 14:11:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mzitka: Tímto heslem se řídím i já, a tak se můžete těšit na moji gigantickou síť s veškerou dokumentací, doplňenou například i o uspořádání IDS (jízdné, zóny apod.), vše samozřejmě vyrtuální. První beta verze by měla být zveřejněna příští týden a bude obsahovat traťe městské a regionální železnice hlavního města jednoho ze států.
FTS Florbal Náchod 12. místo na MČR žáků www.florbalnachod.cz
Uvidíte-li nějakého šotiče s červeno-černou hlavou, tak jsem to asi já
ICQ: 499-501-207 Skype: marmares1
Martin_pavel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 218
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 07. září 2009 - 22:02:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já to u své sítě řešit nemusím, protože KJŘ jsem koupil, NJŘ jsem si taky sehnal a zbývalo sehnat oběhy, ale i to se nakonec podařilo. Všem, kdo ví, tak velké díky . Chybělo "jen" obsazení kolejí, které si kreslím sám, aby pokod možno co nejvěrněji odpovídalo skutečnosti. U výhybky přestavěné nastálo do odbočky mám šipku a jinak si to většinou v místě, které zrovna stavím, pamatuju. Takže tak nějak vím, kde čekat jaké komplikace. Jinak největší problém mě a BAHNu je čas, který na něj nemám.
Mám vlaky stále rád, ale České dráhy se snaží ze všech sil, abych je rád neměl.
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2906
Registrován: 2-2007
Odesláno Úterý, 08. září 2009 - 18:57:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jaké máte zkušenosti se zaplacením registrace na program Bahn přes tyto stránky?

Jak moc je to spolehlivé? Pokud sem dotyčný "zprostředkovatel" chodí, tak nechť se prosím neurazí, ale při posílání peněz jsem hodně, hodně opatrný

Chtěl bych si Bahn pořídit a řídím se heslem "za povedené programy se nebojím zaplatit". A Bahn za povedený program považuju, ten bych "načerno" nechtěl.

Můžu poprosit i nějaké recenze? Ať vím, jestli do toho jít, či ne :-)

mělo by se to posílat složenkou typu A, tzn. vyplním políčka "kolik a kam", a to odevzdám na poště i s penězi, že?
Dvoraku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 99
Registrován: 9-2008

Odesláno Úterý, 08. září 2009 - 19:43:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vojtik no nechtel bych kazit radost ale je to tyden co jsem odeslal peníze a napsal dotyčnému na mail a ani odpoved...
ps: doufam ze mi to nemate za zle ale je to zatim tak
Fotbalista je nebezpečnej zepředu, kůň zase ze zadu - aleblbec ze všech stran!.....Tak bacha!!!!!

web fiktivního DP http://www.fiction-dp.websnadno.cz

Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1162
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 08. září 2009 - 20:19:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik-Dvorak - Martin je spolehlivý člověk a o své koruny se bát opravdu nemusíte. Pokud vím, tak pracuje v Pardubicích, takže pokud jste poslali peníze poštou do Plzně, nemá je druhý den..... Znám jeho i další "bahn"aře od dopravního webu, měli jsme několik povedených setkání včetně schůzky s autorem programu. Takže prosím vydržet, povedený program za to opravdu stojí.
Dvoraku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 100
Registrován: 9-2008

Odesláno Úterý, 08. září 2009 - 20:24:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

diky za upřesnění a beru to zpět
Fotbalista je nebezpečnej zepředu, kůň zase ze zadu - aleblbec ze všech stran!.....Tak bacha!!!!!

web fiktivního DP http://www.fiction-dp.websnadno.cz

Laminatka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 265
Registrován: 9-2003

Odesláno Středa, 09. září 2009 - 01:09:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trvá to dlho, ale je to spoľahlivé. :-)
s499.0@azet.sk http://eso.kbx.cz/ ICQ# 201040019
Phpttjournal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 293
Registrován: 10-2005
Odesláno Středa, 09. září 2009 - 10:52:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Laminátka : Máš pravdu, že to trvá dlouho .. Už od července čekám na licenční číslo k verzi 3.85r2 při upgradu ... A stále jenom čekám i po zaslání několika emailu na odpověď.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12028
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 10. září 2009 - 13:07:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak moc je to spolehlivé? Pokud sem dotyčný "zprostředkovatel" chodí, tak nechť se prosím neurazí, ale při posílání peněz jsem hodně, hodně opatrný

Neurazím se, není to první dotaz tohohle typu v téhle diskuzi. Jen bych chtěl upozornit, že:

a) V současnosti mám tři různá zamstnání (všechna v dopravě) a ještě školu, takže občas nemám čas ani na to, abych se vyspal víc jak 4 hodiny v kuse.

b) V Pardubicích mám už několik týdnů velmi omezené možnosti přístupu na net, takže nezvládám ani vyřizovat všechny došlé maily (aktuálně jich mám k vyřízení cca. 300). No a doma v Plzni nám odešel do háje rodinný počítač (prostě se z něj ztratila všechna data a zbyl jen čistý disk - nechápu...) Takže se všem omlouvám a slibuju, že se to pokusím nějak dát dohromady hned, jak to bude možné.
A od října už budu pobývat převážně v Plzni, takže bych měl fungovat výrazně lépe, než dnes.

P.S.: Dvě složenky jsem opravdu našel ležet doma na stole, ale doma jsem se zdržel jen půl hodiny a hned jsem zas musel pryč, takže jsem se tomu nijak víc nevěnoval.
Umění žít spočívá z devadesáti procent ve schopnosti vyjít s lidmi, s nimiž nelze vyjít.
Dvoraku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 9-2008

Odesláno Sobota, 10. října 2009 - 19:11:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tak spokojeně již téměř měsíc bahn používám ale vyskytl se mi jeden problemek:
Jak a kam instalovat vozy stažené z internetu?
Fotbalista je nebezpečnej zepředu, kůň zase ze zadu - aleblbec ze všech stran!.....Tak bacha!!!!!

web fiktivního DP http://www.fiction-dp.websnadno.cz

Dwarfyyy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 6-2009
Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 12:12:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Do adresáře se sítí .
Martindabel666
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 8-2007
Odesláno Pátek, 06. listopadu 2009 - 11:09:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://www.pmdp.cz/trafficgame/game.php
něco s plzně:-)
Dispecer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1206
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 06. listopadu 2009 - 14:36:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martindabel666: Otázka: Čo to má spoločné s BAHN? Nabudúce prosím do Ostatní hry a prográmky.
Dispecerov blog :: Dispecer.VBusCZ.info :: Dispecer (JCX3902) na YouTube :: MESTSKADOPRAVA.NET :: Dopravní web
ICQ :: 413-179-751 :: Skype :: dispecer_skype