K-report
 

Archiv do 11. listopadu 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Autobusy a trolejbusy » FTL Prostějov » Archiv do 11. listopadu 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4121
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 27. října 2009 - 21:59:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hmm... Zajímavý kousek. Nedokážu odhadnout - takhle od pohledu bych řekl, že spíš 900, ale netuším...
Jaro, léto, burčák, zima.
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1036
Registrován: 10-2008

Odesláno Středa, 28. října 2009 - 22:45:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Magiq: nejezdí náhodou MI-Praha? Je možné, že jsem s ní jel MI-KE.
KAROSA LC735.00 SE-969AM 4ever
Autodoprava Lubomír Hladík
Galerie Hladík
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6883
Registrován: 3-2005
Odesláno Čtvrtek, 29. října 2009 - 06:49:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Možné to je, toto byla linka Michalovce - Liberec.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9289
Registrován: 11-2004

Odesláno Čtvrtek, 29. října 2009 - 11:05:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

86-59 jezdí na Morkovicích a 80-12 záložka, ne?

68-30 je ještě na garážích? Čekám na zprávu co s ní, do konce měsíce se má prý rozhodnout, jako že rozhodnuto už dávno je, jen ne oficiálně.
Není nad autobus. Ležet se pod ním dá pořád, když je nafta, dá vždycky a hlavně neuteče.
:: Agrolipka u nás :: Web o prostějovských autobusech ::
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6885
Registrován: 3-2005
Odesláno Čtvrtek, 29. října 2009 - 11:08:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

8012 je na Morkovicích, 6830 je v garážích.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9290
Registrován: 11-2004

Odesláno Čtvrtek, 29. října 2009 - 11:11:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A co je v plánu, že je umytá před servisem? Asi budu muset pohnout ...
Není nad autobus. Ležet se pod ním dá pořád, když je nafta, dá vždycky a hlavně neuteče.
:: Agrolipka u nás :: Web o prostějovských autobusech ::
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6886
Registrován: 3-2005
Odesláno Čtvrtek, 29. října 2009 - 11:31:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co je umytého před servisem?
Marais
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 457
Registrován: 6-2007

Odesláno Čtvrtek, 29. října 2009 - 17:30:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bovák už má konečně radost,páč jeho Bova už na stránkách FTL
... první v ČR VANHOOL ASTROMEGA T9 ...
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9291
Registrován: 11-2004

Odesláno Čtvrtek, 29. října 2009 - 17:50:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No 68-30 - stála v řadě u umývárky mezi zájezďákama a teď stojí na place servisu, jako stála tenkrát 72-10 na poslední cestě a nějak podezřele se leskne.
Není nad autobus. Ležet se pod ním dá pořád, když je nafta, dá vždycky a hlavně neuteče.
:: Agrolipka u nás :: Web o prostějovských autobusech ::
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6888
Registrován: 3-2005
Odesláno Čtvrtek, 29. října 2009 - 18:02:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak nevím, já ji viděl i dnes stále na stejném místě (mezi zájezďáky)
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9292
Registrován: 11-2004

Odesláno Čtvrtek, 29. října 2009 - 18:09:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to nic, já myslel že to je čerstvá fotka...
Není nad autobus. Ležet se pod ním dá pořád, když je nafta, dá vždycky a hlavně neuteče.
:: Agrolipka u nás :: Web o prostějovských autobusech ::
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6889
Registrován: 3-2005
Odesláno Čtvrtek, 29. října 2009 - 18:16:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ta fotka byla pořízena při demontáži různých věcí.
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6891
Registrován: 3-2005
Odesláno Pátek, 30. října 2009 - 10:01:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zmíněná 6830 se právě nabíjí.
Driver
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 262
Registrován: 7-2006
Odesláno Sobota, 31. října 2009 - 19:46:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Měl bych pár dotazů:
- PVA 04-89 jezdila do konce roku 2002 v prac. dny Zlín a v so Boskovice, Plumlov, Hamry, Prostějovičky. Pak ji nahradila PVI 39-71, akorát si nevzpomenu do kdy a kam pak přešla.
- jak dlouho jezdilo ve službách FTL Volvo B10M Berkhof It. 99 PVA 12-22?
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6896
Registrován: 3-2005
Odesláno Sobota, 31. října 2009 - 20:13:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3971 byla na podzim 2001. Po příchodu 6916, 2277 a krátkém nasazení 3972 na Protivanovsku došlo k rošádě a výsledkem byl skoro současný stav. 6916 Boskovice, 2277 Protivanov, Zlín a zmíněné 3971 nahradilo 6356 taky na "horách" Protivanovska. A rok? Mám pocit 2005. Teď po příchodu LE byl nahrazen poslední 700 mohykán (7187) 2275.

Volvo PV 7640 (potom přečíslováno na 1222) bylo v našich službách od jara 1991 do jara 2004.
Driver
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 263
Registrován: 7-2006
Odesláno Sobota, 31. října 2009 - 20:43:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Magiq: díky moc
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9293
Registrován: 11-2004

Odesláno Úterý, 03. listopadu 2009 - 21:01:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zmíněná 68-30 právě stojí u trafačky a pravděpodobně už zítra bude pápá směr Tlumačov .
Není nad autobus. Ležet se pod ním dá pořád, když je nafta, dá vždycky a hlavně neuteče.
:: Agrolipka u nás :: Web o prostějovských autobusech ::
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6922
Registrován: 3-2005
Odesláno Neděle, 08. listopadu 2009 - 17:16:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Napíši to do "domovské" diskuze. Celé toto fórum a bohužel nejen ono se potýká už nějaký čas s určitou "krizí" (je to zprofanované, ale docela přesné slovo). Také naše diskuze je postižena, i když tady se projevují i jiné faktory. Pořád přemýšlím, jestli se má cenu snažit nebo to vzdát. Váhy byly už spíše nakloněny více na stranu nechat toho. I když je fakt, že už od více stran jsem dostal otázku, proč se nic nepíše. Tento víkend jsem poznal a to úplně na nečekaném místě, že K je přece jen určitý fenomén. Takže zkusím ještě chvíli tu káru (tady by se spíše hodilo bus ) táhnout dál. Jen doufám, že s tím táhnutím nezůstanu sám.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4205
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 08. listopadu 2009 - 20:23:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Po včerejší diskuzi s Bobykem jsem si nejen jeho a mojí zásluhou uvědomil, kolik lidí, kteří byly buď z oboru nebo o oboru něco věděli, tu už není, a zjistil jsem, že to tu opravdu nemá smysl... A už ani diskuze, které za posledních pár měsíců sleduji (Autobusy Karosa, Autobusy v ČR, Dopravci a linky, U nás doma, FTL Prostějov, Autobusy v Brně, Trolejbusy v Brně, Tramvaje v Brně, Auta a vše kolem), se z mrtvého bodu nemůžou hnout - a když se hnou, tak špatným směrem.
Tak sám nevím, jestli to tu ukončit nebo ne, mnoho lidí pro mne je impulsem ukončit to, a o hodně méně lidí impulsem neukončit to (tadyhle v a-bus sekci tak tři, čtyři lidi).
Jaro, léto, burčák, zima.
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6925
Registrován: 3-2005
Odesláno Neděle, 08. listopadu 2009 - 20:32:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže hodit flintu do žita a vzdát to? Nebo trpělivě pokračovat a doufat, že třeba zase.... ? Je za námi poměrně hodně let a téma je defacto nevyčerpatelné, i když svým způsobem se opakující. Navíc přece jenom kolik lidí tu člověk poznal, kolik informací se dozvěděl, atd.? Mně se zdá takové "slabošské" to tu opustit a nezkoušet dále, třeba hlavou proti zdi.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4207
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 08. listopadu 2009 - 20:37:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já se obávám, že bude postupně odcházet další a další člověk, až tu budu (budeš, budeme) diskotovat sám (sami). Zkusit... Nezkusit... Nezmění se nic, nebo už v to nedoufám.
Jaro, léto, burčák, zima.
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2937
Registrován: 10-2004

Odesláno Neděle, 08. listopadu 2009 - 20:37:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lidi neblázněte, párkrát jsem taky uvažoval to na K-reportu ukončit. Zvláště několik úplně zbytečných útoků na moji osobu a na moji práci jsem se zařekl že tu zůstanu ... Na Liberecké diskuzi a hlavně na SA jsem si tedy fakt užil. Na druhou stranu bych opravdu podpořil nějakou uzamčenou diskuzi pouze pro "vyvolené".
ICQ: 364517937 Skype: Mirek_Zika
Co já? :-)
http://110.rajce.idnes.cz/
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9297
Registrován: 11-2004

Odesláno Neděle, 08. listopadu 2009 - 20:37:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já už tady to hovno víceméně jenom čtu a ani nevím, k čemu bych tu měl psát, když nikde nic není. Proletím historické, vraky, FTL, občas Karosy, Sorky a Vyškov, Olomouc. Přece jenom pod starou a pod mazlem se leží líp a aspoň to k něčemu vede...
Není nad autobus. Ležet se pod ním dá pořád, když je nafta, dá vždycky a hlavně neuteče.
:: Agrolipka u nás :: Web o prostějovských autobusech ::
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6926
Registrován: 3-2005
Odesláno Neděle, 08. listopadu 2009 - 20:46:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad.Repelend: To není bláznění, to je zamyšlení kudy kam a také snaha to trochu rozproudit. Takže díky za názor, který mě těší.

as.Mauricio: Možná jsem naivní, ale prostě jsem se zatím nesmířil s myšlenkou vzdát to. Možná si to beru osobně, ale ještě se pokusím táhnout ten bus (káru) dál. Až mě bus zajede , tak pak už to asi nepůjde.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9298
Registrován: 11-2004

Odesláno Neděle, 08. listopadu 2009 - 20:55:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Byl jsem dneska v Domamyslicích, Jelčák je na novém místě, opět pod střechou a má brutální štětkovou metalízu (modrý pruh, respektive pokus o něj), chystá se na STK...

Není nad autobus. Ležet se pod ním dá pořád, když je nafta, dá vždycky a hlavně neuteče.
:: Agrolipka u nás :: Web o prostějovských autobusech ::
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6927
Registrován: 3-2005
Odesláno Neděle, 08. listopadu 2009 - 21:07:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to vypadá, že si tady budu psát pro sebe? Takový blog? To by asi nebylo smyslem mé snahy...
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9302
Registrován: 11-2004

Odesláno Neděle, 08. listopadu 2009 - 22:05:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vezmi si na pomoc Synergyho a doktora .
Není nad autobus. Ležet se pod ním dá pořád, když je nafta, dá vždycky a hlavně neuteče.
:: Agrolipka u nás :: Web o prostějovských autobusech ::
Mazda_6
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 499
Registrován: 5-2007

Odesláno Neděle, 08. listopadu 2009 - 22:14:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Magiq: ale nepíšeš tu pro sebe, někdo to aspoň čte, protože tvé názory mají hlavu a patu.

Já sem sice nechodím tak dlouho jako někteří z Vás, ale potkal jsem tu fůru rozumných kluků bez ohledu na věk (kdo mě zná, tak ví, že s věkem účastníků či s jeho rozdíly nemám problém).

Docela bych souhlasil s Repelendem 2937, ale mám obavy, že v uzavřené diskusní skupině by chyběly některé rozumné názory jaksi zvenku.
Diskuse SA je opravdu plná tak hnusných útoků, že by právě tato skupina měla projít ozdravnou kúrou.

Trochu to rozebereme v Litomyšli a uvidíme. Těším se na setkání.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4209
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 08. listopadu 2009 - 22:25:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Magig
Klidně bych sem i něco psal, ale nemám nic k tématu FTL, maximálně sem tam nějaké fotky...
Jaro, léto, burčák, zima.
Driver
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 266
Registrován: 7-2006
Odesláno Neděle, 08. listopadu 2009 - 22:45:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Magiq: já bych K-rep nezatracoval. Když člověk čte některé odborné články tak občas taky žasne.
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6928
Registrován: 3-2005
Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 07:05:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já ho taky nezatracuji, kdybych tak udělal, tak o tom nepíšu a nerozebírám, vypařím se a bude mi to jedno. Ale přece jenom se stal za ta léta určitou součástí života.
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1059
Registrován: 1-2007

Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 10:39:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Study: Přece jenom pod starou a pod mazlem se leží líp... Tomu mám rozumět jak? To jako si dáváte trojku s ešelkou? Jak vidím pán je fajnšmekr . Omlouvám se, ale neodolal jsem.

Magiq: Prosím tě, neblázni. Dej si pěkného Magiqa pod nick a táhní ten patnáctimetr dál .

Přiznám se, že jsem se tu na tom stal tak trochu závislý. Přijdu ze šichty, zapnu komp a projedu co nového. A takoví odborníci by mi tu chyběli.

Myslím, že v sobotu psal Mazliček ( či jak je to) do ARW, Cross diskuze co stojí v Mýtě. Chce sice zamachrovat, ale vědět co se tam děje zase není špatné. A časem se snad naučí co a jak. Nebo řidič MHD. Osobně ho neznám, někdy se mi zdá, že špatně jedná. Ale u nás jezdí kolega z UL a od toho vím, že to tam tak chodí, prostě v UL se mluví jinak. Takže ho beru s rezervou.

Takže víc nových zpráv i z FTL. Přiznám se, že jsem si myslel, že nám ten Přerov vyfouknete vy. Pro mě ste zajímavý provoz. Protože tak nějak se v tom nevyznám. Jednou nakupujete Sor pak Iveco. No zkrátka piště.
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2938
Registrován: 10-2004

Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 10:56:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Litomyšl: tak to vypadá že to letos zase bude bez mojí osoby ...
ICQ: 364517937 Skype: Mirek_Zika
Co já? :-)
http://110.rajce.idnes.cz/
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6931
Registrován: 3-2005
Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 11:28:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad.Aresák: Pokud uvidím, že to má smysl, tak samozřejmě tu budu "otravovat" dál . Díky za pěkná slova.

ad.Repelend: To by byla škoda.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9304
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 15:05:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To jako si dáváte trojku s ešelkou? Jak vidím pán je fajnšmekr .

Toš jistě, ještě je místo, chceš se přidat ?
Není nad autobus. Ležet se pod ním dá pořád, když je nafta, dá vždycky a hlavně neuteče.
:: Agrolipka u nás :: Web o prostějovských autobusech ::
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4212
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 15:19:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To nás všechny strašně moc zajímá...
Jaro, léto, burčák, zima.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4213
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 15:27:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chtěl jsem přispět zase nějakýma fotkama, protože to na k-r nějaký smysl má a mít bude, ale nemám žádné kvalitní, které bych sem už v minulosti nedával...
Tak jen jednu méně kvalitní - snad tu ještě nebyla...



A pak takovej nic moc pokus na dlouhé sklo (už si připadám s nekvalitou fotek jak Urbino12)...

Jaro, léto, burčák, zima.
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6932
Registrován: 3-2005
Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 15:50:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky za fotky a postřehy, pokud ještě máte něco na srdci, sem s tím.

A já tedy telegraficky - na Dolní přesunuta zastávka ve směru Újezd asi o 300 m směrem k centru a "kasselák", druhá strana "kasselák" a posun menší, v Žešově po rekonstrukci se už jezdí klasickým způsobem (v době objížďky probíhalo otáčení v obci a zastávka Žešov nebyla obsluhována, pokračuje rekonstrukce přednádraží a finišuje "terminál" nemocnice. Uvozovky jsou zcela na místě. Po dobu asi 10 dní tam probíhala zajímavá výluka, kdy pro otáčení linek MHD sloužil rondel u Intersparu.

Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2939
Registrován: 10-2004

Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 16:10:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když koukám na tu druhou fotku od Mauricia, to v Prostějově neumíte udělat rovné silnice nebo aspoň čáry?
ICQ: 364517937 Skype: Mirek_Zika
Co já? :-)
http://110.rajce.idnes.cz/
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4215
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 16:37:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Repelend
Ona ta fotka dost zkresluje, fotil jsem to na nějakých 150 mm (což už je prakticky teleobjektiv), f/5,6 a 1/640s...

A stál jsem na křižovatce za výstupní/nástupní zastávkou v Domamyslicích (je tam celkem pěkná vesnická Jednota nebo jak se to jmenuje, takový kus historie).

(Příspěvek byl editován uživatelem mauricio.)
Jaro, léto, burčák, zima.
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2941
Registrován: 10-2004

Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 16:44:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jj ale vypadá to dost dobře! A co vaše Citelisy CNG, nezlobí vás? Tenkrát při představení v Táboře mě Irisbus CNG dost překvapil oproti u nás jezdícím CNG busům (Tedom a Ekobus) "malým" výkonem a škubáním motoru. A celkově by mě zajímalo, jak se třeba popraly zadní gumy a zadní náprava s takovým zatížením (motor, převodovka, lahve) jen na zadku ...
ICQ: 364517937 Skype: Mirek_Zika
Co já? :-)
http://110.rajce.idnes.cz/
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6934
Registrován: 3-2005
Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 17:04:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Citelisy zatím nezlobí, je to výjimka, když stojí a pokud k tomu dojde, je to krátkodobě. Je vidět, že jsou to ještě Francouzi, takže nikde ani nic výrazně nevrže a neklepe. Pocit z jízdy je dost dobrý - tiché a tak pěkně to pluje.
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6936
Registrován: 3-2005
Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 19:24:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"to v Prostějově neumíte udělat rovné silnice nebo aspoň čáry" - to je docela správný postřeh, díval jsem se na budovaném nádraží, že jsou tam dvě takové vlny, zajímalo by mě, jestli je to záměr. A pokud ano, k čemu je to dobré. Vrchní vrstva to ještě asi trochu srovná...

A jen na okraj, Konečného Axer má silniční vyrážku, vypadá, že si ustlal v bahnité příkopě.
Marais
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 467
Registrován: 6-2007

Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2009 - 22:02:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

že by opět stejný řidič z rodu Konečných....jináč udajně se tam očekává přírustek v podobě mini Mercedesu /tourina/ či něco takého...

(Příspěvek byl editován uživatelem Marais.)
... první v ČR VANHOOL ASTROMEGA T9 ...
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9307
Registrován: 11-2004

Odesláno Úterý, 10. listopadu 2009 - 00:05:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na lince se objevila C954E ex BBDS, asi teda místo Axera, ale má ji řidič z C935E. Pokud tedy myslíte Axera starého - 4038.
Není nad autobus. Ležet se pod ním dá pořád, když je nafta, dá vždycky a hlavně neuteče.
:: Agrolipka u nás :: Web o prostějovských autobusech ::
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6944
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 10. listopadu 2009 - 16:19:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Před chvílí dorazily dvě Sorky CNG. Takže letos jsme už kompletní.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9311
Registrován: 11-2004

Odesláno Středa, 11. listopadu 2009 - 11:40:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čekal jsem v dešti hodinu a půl, pak mě to přestalo bavit. Na lince měl Konečný zajímavou sestavu - C954E, Crossway a Čedok . Za kolejemi u Sebranky se na točně mihla čehovická 70-40.
Není nad autobus. Ležet se pod ním dá pořád, když je nafta, dá vždycky a hlavně neuteče.
:: Agrolipka u nás :: Web o prostějovských autobusech ::
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6947
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 11. listopadu 2009 - 15:57:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

K novinkám i obrázky:





Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4243
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 11. listopadu 2009 - 16:03:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Super :-)
Jaro, léto, burčák, zima.
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2947
Registrován: 10-2004

Odesláno Středa, 11. listopadu 2009 - 16:26:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přeji vám víc štěstí než to co má nyní chvilku ČSAD Liberec. Po dojetí z Libchav do Liberce se slavnostně jeli projet na zkušební jízdu na Ještěd - zpátky už drandily za Tatrou na tyči. Dnes na ní byly celý den chlápci ze SOOOOORu ...

ICQ: 364517937 Skype: Mirek_Zika
Co já? :-)
http://110.rajce.idnes.cz/
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6948
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 11. listopadu 2009 - 16:27:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nestraš.
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2948
Registrován: 10-2004

Odesláno Středa, 11. listopadu 2009 - 16:47:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já nestraším, jen upozorňuji ... :-) Jak bylo v Cimrmanovi - "Nesmíme ani naznačovat"
ICQ: 364517937 Skype: Mirek_Zika
Co já? :-)
http://110.rajce.idnes.cz/
Bovák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 11. listopadu 2009 - 17:21:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Státi se autobusákem je cesta trnitá
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6950
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 11. listopadu 2009 - 17:34:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

(to asi schytáme)
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1061
Registrován: 1-2007

Odesláno Středa, 11. listopadu 2009 - 20:02:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Teda, ste to tu rozjeli. K novým Sorkám gratuluji. Nejvíce se mi líbí, že máte jedno místo na kočár a ne dva chlívky jako berem my.

Jo cesta budoucího autobusáka byvá někdy trnitá . Akorát nechápu proč zrovna listí?
Bovák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 282
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 11. listopadu 2009 - 20:10:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aresák:Protože je podzim
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9312
Registrován: 11-2004

Odesláno Středa, 11. listopadu 2009 - 20:22:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To má za to jak včera vykecával u traktora a říkal mi, že jsem debil, že jsem ten Olomouc nevzal, on ho pánbíček přeci jen potrestal ...

Kurňa ještě mi zbývají tři roky a 16 dnů, to je hrozný, docela mu to i přes tu práci závidím ...
Není nad autobus. Ležet se pod ním dá pořád, když je nafta, dá vždycky a hlavně neuteče.
:: Agrolipka u nás :: Web o prostějovských autobusech ::
Bovák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 11. listopadu 2009 - 20:27:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Study: Měl ses líp učit.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9313
Registrován: 11-2004

Odesláno Středa, 11. listopadu 2009 - 20:32:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To jo, to už bych dělal touto dobou céčko...
Není nad autobus. Ležet se pod ním dá pořád, když je nafta, dá vždycky a hlavně neuteče.
:: Agrolipka u nás :: Web o prostějovských autobusech ::
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1062
Registrován: 1-2007

Odesláno Středa, 11. listopadu 2009 - 20:36:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tři roky jsou krátká doba. Taky jsem v té době počítal, ale pak přišla matura, VŠ a samozřejmě první velká láska a tři roky byly fuč, takže nezoufej .

K listí. Já zas vytíral autobusy .