K-report
 

Archiv do 23. září 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Železnice » Všeobecná železniční diskuse » Archiv do 23. září 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3599
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 18. září 2009 - 22:59:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ALBATROS: Prosím tě, KDY a KDE se to v ČT bude konat? Díky!
Zvířata jednají pudově a proto po vás pudou...
Když chceš něco udělat pořádně, musíš to udělat sám.
ICQ 311-297-744
ALBATROS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.189.142.119
Odesláno Sobota, 19. září 2009 - 01:49:09    Odkaz na tento příspěvek  

Pes38: Tohle pondělí a úterý po celý den v Národním domě.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3603
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 19. září 2009 - 02:50:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky.
Zvířata jednají pudově a proto po vás pudou...
Když chceš něco udělat pořádně, musíš to udělat sám.
ICQ 311-297-744
ALBATROS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.189.142.119
Odesláno Sobota, 19. září 2009 - 12:15:55    Odkaz na tento příspěvek  

Pes38: Ty tam chčeš jít ? Poplatek se měl posílat do 30.7. ... Bližší informace na webu DFJP v sekci AKCE.
749.241
Neregistrovaný host
Odesláno Sobota, 19. září 2009 - 14:35:50    Odkaz na tento příspěvek  

Světem zcestovalý a všeznalý Pes38 se asi ještě na žádnou konferenci nehlásil, že neví že vlezný se platí předem :-<<< a obvykle po zaplacení dorazí pozwánka :-oo
Posláno z mobilu.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3604
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 19. září 2009 - 18:41:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pes nekde psal, ze tam chce jit? Nechce. Jen si potreboval dat dohromady jedna a jedna:-)
Posláno z mobilu.
Zvířata jednají pudově a proto po vás pudou...
Když chceš něco udělat pořádně, musíš to udělat sám.
ICQ 311-297-744
749.241
Neregistrovaný host
Odesláno Sobota, 19. září 2009 - 19:27:31    Odkaz na tento příspěvek  

Když se někdo shání po termínu a místě konání akce, dalo by se důvodně předpokládat, že nechce jen říct HMMM, ale chtěl by se účastnit...
Posláno z mobilu.
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3171
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 21. září 2009 - 19:57:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chtěl jsem se zeptat ohledně ŽZO v Cerhenicích. Bude se tam následující prodloužený víkend prohánět nějaké vozidlo na testování, nebo se jezdí jen v pracovní dny? Budu v Kolíně, tak abych věděl, jestli má cenu si udělat výlet.
Každý je šotouš, ale v jiné věci...

poštu posílejte na: stepan.esterle(a)dopravni.net
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7172
Registrován: 9-2002

Odesláno Pondělí, 21. září 2009 - 20:58:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Albatros:
no všimnul sem si čehosi, na Nároďáku cosi viselo, ale vstup 2litry??není to tak náhodou docela dost nehorázná cena??
749.241
Neregistrovaný host
Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 06:54:02    Odkaz na tento příspěvek  

Udička pro A.L. ve včerejším Vyprávéj: babička objeví vytaženou šňůru u TV a elektronková Kamélie, či co to je, se místo dvouminutového žhavení ihned rozehraje...
Posláno z mobilu.
Jindřich Rosa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.84.155.50
Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 07:43:04    Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_ct:
Obvyklý účastnický poplatek u vícedenní odborné vědecko-technicko-výzkumné konference. U takových akcí se totiž příliš nepředpokládá účast víceméně laické veřejnosti a podniky to svým delegátům samozřejmě zacvakají.
Houba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1073
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 09:10:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Toto jsou jednoznačně totalní duševní mrzáci!
http://www.zkouknito.cz/video_49436_zabava-deti-pod-jedoucim-vlak em
754 forever

http://gonzales11.rajce.idnes.cz/
Parmezano
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 380
Registrován: 5-2008
Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 14:08:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

houba: kdysi jako kluk jsem vlezl do kanálu a to mi stačilo
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 812
Registrován: 11-2006
Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 14:14:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Houba: Toto jsou jednoznačně příslušníci "jistého" národa, kde dnes znamená před rokem a u kterýho mě to ani trochu nepřekvapuje.
Dvě jsou hole, hučí kola, zdola "hola, pustit sednout", už do dveří, vždycky volá!
Tajemný_em
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1654
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 14:24:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Parmez - jj, dle dnešních měřítek bys s lezením do stoky nebyl "in". Ale takhle kdybys vylil na čelo jedoucího dopravního prostředku kýbl Primalexu anebo stál v koridorové zastávce půlmetr od projíždějícího IC, to bysis získal obdiv okamžitě.

Těm chlapcům z videa nenadávejte a neodsuzujte je, na to oni přesně čekají a baví se tím.
Spolehlivý prostředek ke snížení nehodovosti na našich silnicích? Fyzické tresty pro narušitele předpisů! Pokuty a nesmyslné body to nevyřeší...
Parmezano
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 382
Registrován: 5-2008
Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 14:32:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tajemný em: tak se říkalo popelové jámě v koleji
Houba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1078
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 16:06:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Beru to z pohledu strojvedoucího,v ten moment kdy by se mi dostali do ruky domnívám se že bych opoměl slušných mravů, zvýšil bych hlas , použil vulgarismů a možná bych těm demntoidním kokotěnkům věnovál pár svých kopanců...
754 forever

http://gonzales11.rajce.idnes.cz/
Mouka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2269
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 17:25:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Houba: Ne, že bych to považoval za inteligentní zábavu, ale když si tam včas lehnou, tak se jim v zásadě nemůže nic stát (pokud není někdo na WC). Má fíra v takovým případě povinnost zavést rychločinné brzdění?
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3610
Registrován: 11-2005

Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 17:28:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Má fíra v takovým případě povinnost zavést rychločinné brzdění?

Podle mého názoru zcela jistě. Osoba v kolejišti je osoba v kolejišti. Že by vzhledem k případné barvě pleti třeba někdo dělal, že nevidí, je věc druhá.

K videu: To sem viděl po průjezdu R v Libčicích, jak morgoši vylézají z pod hrany perónu, jak se tam mohli vecpat, aby je něco nezachytilo, nevím.

(Příspěvek byl editován uživatelem pes38.)
Zvířata jednají pudově a proto po vás pudou...
Když chceš něco udělat pořádně, musíš to udělat sám.
ICQ 311-297-744
Es499009
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 140
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 18:46:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Má někdo nějaké zkušenosti s EN 425 Slovakia.Nechci použít lůžko ani lehátko.Jen jak to vypadá s místama k sezení.Jedu v pátek na víkend na Slovensko trochu potrápit foťák.Dík
NÁCHOĎÁK JAK POLENO
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7189
Registrován: 9-2002

Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 19:50:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

no tak to jsou fakt magoři, hazardéři se životem, takových by mi skutečně nebylo líto...z pohledu fíry to musí být skutečně ohromnej šok
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3613
Registrován: 11-2005

Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 20:21:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

má někdo nějaké zkušenosti s EN 425 Slovakia. Nechci použít lůžko ani lehátko.Jen jak to vypadá s místama k sezení.Jedu v pátek na víkend na Slovensko trochu potrápit foťák.Dík

V pátek na EN Slovakia ani na žádný jiný vlak na Slovač už volné leh. nebo lůž. taky není.
Zvířata jednají pudově a proto po vás pudou...
Když chceš něco udělat pořádně, musíš to udělat sám.
ICQ 311-297-744
Houba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1081
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 20:48:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No rychločinné brždění je na místě, osoba v kolejišti ležící je dostatečný důvod
754 forever

http://gonzales11.rajce.idnes.cz/
Tajemný_em
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1655
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 21:16:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bohužel. Kdyby se těm blbounům něco stalo a hned se nezastavilo, lokočetu by obvinili za neposkytnutí pomoci. Takže od dnešního dne mají lokomotivní čety za povinnost během jízdy nejen sledovat trať, ale i vyhledávat opilce a spratky ležící mezi kolejnicemi.
Spolehlivý prostředek ke snížení nehodovosti na našich silnicích? Fyzické tresty pro narušitele předpisů! Pokuty a nesmyslné body to nevyřeší...
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.96.84
Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 21:17:01    Odkaz na tento příspěvek  

Nic nového pod sluncem, takhle se ruská "zlatá mládež" bavila už před 100 lety. Na stará kolena na to vzpomínal např. spisovatel Maxim Gorkij. Šiřitelkou této "národní tradice" byla i literární postava - Anna Kareninová.
Mouka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2278
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 22. září 2009 - 21:41:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tajemný_em: A když se fíra zahledí do sešiťáku...
Honza Ptáček
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.165.76.20
Odesláno Středa, 23. září 2009 - 08:50:37    Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím všechny přispivatale do těchto rublik.Pročítal jsem tuto rubliku a napadlo mě,že bych mohl přispět svým názorem nebo spíše prosbou.Jezdím už nějaký ten pátek,samý chlapi,coby fírové a zjistil jsem,že se na pravou stranu loko chystá jedna dáma.Můžeme si říct blázen,ale ba právě naopak!Na rakouských drahach je to zcela normální věc.Podmínky se nedají porovnat,ale je to tak!Já ji v tom jenom podporuji a přeji ji,aby se na tu pravou stranu loko dostala.Určitě by jí třeba slušela řada např.363 nebo jiná,to už je fuk.Chci vás jen tímto požádat o podporu k její osobě.Co vy na to___
Hook
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1345
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 09:48:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chci vás jen tímto požádat o podporu k její osobě.

Jak byste si onu podporu,prosím,představoval?
Něco ve stylu manifestační podpory revolučního kubánského lidu v hrdinném boji proti zločinným americkým imperialistům?
Mám poslat pětikorunu na konto jejího fanclubu?
Máte v rukávu ještě nějaké eso kromě toho,že by jí řada 363 "slušela"?
Mallard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1508
Registrován: 5-2006

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 10:41:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honza Ptáček:...Chci vás jen tímto požádat o podporu k její osobě...

Tak teď jsi to přehnal.Hook se ještě nedokázal vyrovnat s koncem patriarchátu a ty na něj hned vyrukuješ s takovou prosbou.
Život musí být strašný zločin,když je za to trest smrti.
Honza Ptáček
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.165.76.20
Odesláno Středa, 23. září 2009 - 11:02:13    Odkaz na tento příspěvek  

Já se už k tomu nebudu vyjadřovat.Je mi Hooka líto,že se s tím patriarchátem nedokazal vyrovnat.Reagovat dál nebudu,protože ta diskuse se dostává do št.kolejí a to jsem nechtěl.Ta prosba byla směrovana k jinejm lidem.Přeji hezký den.
749.241
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.37.219
Odesláno Středa, 23. září 2009 - 13:07:53    Odkaz na tento příspěvek  

Milá Mouko, pokud si někdo lehne mezi koleje, tak tam skutečně může bez úhony přečkat průjezd vlaku. Ale stačí jedna nezavěšená hadice nebo volně se bimcající šroubovka a rázem se dotyčný smíchy neudrží...rána 80km/h letící šroubovkou bývá
Andrejka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 248
Registrován: 3-2009

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 13:50:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hook:Je fakt,ze toto napsal muj kamarad,ktery mi moc preje.Napsal to tu aniz bych to vedela-jen mi pak dal vedet,at se mrknu na krep...Take je fakt,ze tu ani neprispiva,cili toto je nahoda.Docela ho zamrzelo mistni chovani,ale co uz.Uz ho tu nepotkate.Uprimne tvuj nazor je smutny.Kdyby jsi se k temu alespon nevyjadroval,nez takove detinske nahledy..Podle tohoto usudku typuji,ze budes mlady klucina..,ale to nevadi-chapu to,tady je jich spousta .
MY LOVE FOREVER 363.064-7!!!!


ICQ:414-188-312
Vikijous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 671
Registrován: 4-2003
Odesláno Středa, 23. září 2009 - 14:46:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Andrejka: Tak to se radši ani nedívej do vedlejší diskuze, protože byses mohla mimo jiné dozvědět, že mateřství může "téměr kriticky" ohrozit fungování dráhy.
Jinak ti držím palce, už jen proto, že jdeš proti takovým Hookoom a snažís se prorazit nejen drážní §1 - nikdy se to takto nedělalo.
Andrejka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 249
Registrován: 3-2009

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 15:30:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vikijous:Ja si jdu jen za svym cilem a je fakt,ze udelam proto vsechno..Tady Honza Ptacek me jen chtel asi verejne podporit-udelat radost,coz mu za to hodne moc dekuji,a take jeste za vse,co pro me dela..Vi totiz,jak jsem do toho neskutecne zamilovana a zapalena.
A materstvi?Neresim..rozhodne ne v blizke dobe..I kdyby se cokoli stalo-prednost maji ted masinky a ne deti!V tomto mam jasno a pres to nejede vlak...A proti Hookovy nejdu-jen jsem na to napsala nazor v tom slova smyslu,ze se mi nelibil jeho nahlet na danou situaci..Osobne ho neznam,tak nemuzu soudit.Jen me zamrzelo jeho jednani,nic vic,nic min.
MY LOVE FOREVER 363.064-7!!!!


ICQ:414-188-312
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 323
Registrován: 4-2009

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 15:47:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Andrejka: Ve vedlejší diskuzi už dáváme dohromady důvody, proč mají jít ženy a dívky jezdit radši ke Cargu. Tak si to přečti a rozhodni se pro tu pravou společnost. Zatím vidím u Carga samá pozitiva.
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6522
Registrován: 11-2002
Odesláno Středa, 23. září 2009 - 15:58:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Andrejka: držím , ať se Ti tvůj sen splní. Taky jsem chtěl jezdit, dokonce na to mám školu, ale bohužel, nikdy nebudu. Ale nelituju, někdy je možná i lepší, když se koníček nestane "poviností". Už se ale těším, až budu někdy při překvapeně koukat, že mě zpoza kniplů nezdraví chlap, ale dáma...


Němec z Ova: ono taky záleží, kde se dostane. I když případné přestupy ČD - ČDC a opačně nejsou nemožné...
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3211
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 16:04:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Olmíku jsem viděl nějakou kočenu kočírovat Regionohu , ale měla u sebe "stín", tak asi v zácviku?
Andrejka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 250
Registrován: 3-2009

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 16:41:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Němec z Ova: U Carga neni moznost mit rezijku.., tak asi tak..
Jena: Moc dekuji a ver ,ze se neskutecne tesim,az budu moci vsem firum rici kolego .Hned jak budu mit smlouvu-necham si ji zaramovat -JJ jsem blazen ..Jinak ze vseho nejvice se tesim na ESA!!!
MY LOVE FOREVER 363.064-7!!!!


ICQ:414-188-312
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1120
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 16:55:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud mne paměť neklame, tak máme nějakou kandidátku v Praze. Osobně jsem jí zatim neviděl, tak jsem zvědav jestli to není nějaký drb..
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Andrejka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 3-2009

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 17:02:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Corllin:Praha-Vrsovice???To jsem ja-pokud se tam jeste nejaka nenaskytla ,cili drb to neni
MY LOVE FOREVER 363.064-7!!!!


ICQ:414-188-312
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 324
Registrován: 4-2009

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 17:40:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jena: Přechody mezi CARGEM a Macechou měli být možné do konce letošního roku. Ale jelikož "zlatá mládež" chtěla po ukončení kurzu hned odejít k ČD, je to aspoň u nás nemožné. Bylo by smutné, aby CARGO mrhalo penězi za výcvik strojvedoucího a ten vzápětí utekl pryč. Mají možnost odejít po zaplacení nákladů, ale zatím se statečně drží u nás.

Andrejka: Teď ses odkopala, takže nejde jen o ježdění?
Režijka je jednou ze dvou nevýhod CARGA, ale zkus se podívat tady: https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=1538063 .
Ač je to psáno částečně vesele, tak je v tom hodně pravdy. Stejně jako bod 21 v příspěvku Hollywooda na konci stránky. Ač to tak možná nevypadá, tak Ti taky přeji úspěšné zvládnutí nelehké cesty k vysněnému cíli.
PS: Body označené hvězdičkou jsem osobně vyslechnul od strojvedoucích Macechy.
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.
Boblick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 954
Registrován: 1-2009
Odesláno Středa, 23. září 2009 - 17:44:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čím to ty Vršovice přitahují? I na gumokolech se prý zrovna nějaká mladší dáma chystá dělat mezičlánek mezi volantem a pedály.

Jen houšť. Držím palce oběma. Trochu poničit zajetý stereotip. Ale pro pionýrky to je vždy řehole. Před 25lety jezdila na ČSAD Smíchov na městě taky PANÍ řidička. Oproti humusáckým měšťákům v pánském podání ten bus byl jediný "zájezdový" na tehdejší MHD. A její parťák se také snažil. Tak ještě jednou hodně štěstí.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3615
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 17:52:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No jo, jak ale může jít šotouš ke Cargu, když mu tam nedají jeho vysněnou PJD? Leda, že by mu slíbili každoroční mimořádnou odměnu ve výši 21 000,- nebo aktuální ceny roční síťovky (IN-GOLD)

(Příspěvek byl editován uživatelem pes38.)
Zvířata jednají pudově a proto po vás pudou...
Když chceš něco udělat pořádně, musíš to udělat sám.
ICQ 311-297-744
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3213
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 18:00:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bylo by smutné, aby CARGO mrhalo penězi za výcvik strojvedoucího a ten vzápětí utekl pryč

Tak za to jistě může ten člověk ne? Zráádce
Nebo firma, která ho jaksi nemá čím udržet....
Duch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 7-2008
Odesláno Středa, 23. září 2009 - 18:01:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dovolím si shrnutí:
Proč jít ke Cargu?

1) uhlí nestrhne záchrannou brzdu
2) nepozamyká vozy v soupravě
3) neposprejuje okna, interiéry vozů a neznečistí wc
4) nenadává vlakové četě
5) větší tolerance při dodržování jízdních dob
6) není nutno se učit odbavení cestujících (při hoblování místních tratí)
7) méně dělených směn
8) větší rozdíly v účinku brzd = větší adrenalin
9) CARGO na trať nasazuje bytelnější stroje (lokomotivy x motorové vozy ČD)
10) strojvedoucí je na stroji převážně sám (u 810 mívá pocit, že za ním někdo chodí-obzvlášť během stání ve stanici)
11) řada 731 CARGA je spolehlivější než 714 Macechy
12) mnohdy je lepší nevidět kam jedu (větší nasazování řady 742 na trať)
13) stanoviště řady 742 se oproti 810 tak nerozpálí pod sluncem
14) i Čmelák je na stanovišti tišší než Regionoha
15) přibude Es (to pro Andrejku)
16) Hook snadněji překousne ženy - strojvůdkyně v nákladní dopravě
17) Nemusíš znát žádné zastávky.
18) Jízdní řád se dodržuje jen přibližně.
19) Nemusíš hlídat čas.
20) Svému nákladu můžeš beztrestně vynadat.
21) Náklad se stále neptá, kam a na co to jede.
Já jsem všude zdejší...možná vám stojím za zády...
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 325
Registrován: 4-2009

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 18:13:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Duch: Už je těch bodů více, jen to tady nechci tapetovat každý den. To bychom u CARGA nemuseli zvládnout přísun "čerstvé krve".
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.
Andrejka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 252
Registrován: 3-2009

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 18:20:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Němec z Ova:Ten Tvuj clanek ve vedlejsim vlaknu je dobre a humorne napsany,hlavne ten odstavec:
15) přibude Es (to pro Andrejku)
Vypada to,ze jsi me prokouk-nebo jsem se nejak prokecla oou.....A nemysli si-je to i o jezdeni..
Jinak jsem chtela jit do Olmiku,ale tam me rekli,ze musim mit elektro,tak jsem nastoupila na skolu s timto zamerenim,coz jsem se pak dozvedela,ze zbytecne..Pokud ale uspesne dokoncim perskou-prcham ke draze za vami .Je take fakt,ze uz jsem do cesty a atd.. investovala mnoho penez,tak bych si jiz prala,abych to uz mela hotove..Preskakuji tezke prekazky,ale jsem trpeliva bojovnice,tak si v klidku pockam..Ale je take pravda,ze i kdyby bylo nejhur-dojdu si do Phy snad i pesky....Jak ma clovek vysneny cil-jde si za tim i treba po minovem poli..
MY LOVE FOREVER 363.064-7!!!!


ICQ:414-188-312
Boblick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 955
Registrován: 1-2009
Odesláno Středa, 23. září 2009 - 18:24:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jěště bych přidal k uhlí:

22) spolu s fýrou (fýřicí) si klidně pospí při mimořádnosti.
23) jetím po jiné trase není překvapeno
24) jetím po jiné trase nenadává, že nestihne přípoj do Horní Dolní
25) nepřinutí - na rozdíl od jiného substrátu - štiplíska vnucovat se do provozních prostor z důvodu vlastní záchrany
26) nechlastá (kromě děště) - nemotá se před mašinou
27) nemá na uších sluchátka - nenechá se přejet
etc.
xx) nechá se s ním topit a tím přežít, když tě nadřízení nechají hnít v nějaké díře zaváté sněhem
Andrejka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 253
Registrován: 3-2009

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 18:24:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A take bod 19 je velice prijemny-hlavne kdyz se cloveku udela soufl.. ..Jinak u CD to jisti kyblik ..JJ ma to mnoho vyhod...-skoda ze ta rezijka...S ni by se clovek mohl alespon podivat po svete...a tak..
MY LOVE FOREVER 363.064-7!!!!


ICQ:414-188-312
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3616
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 18:25:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Boblick: , v pořádku.
Zvířata jednají pudově a proto po vás pudou...
Když chceš něco udělat pořádně, musíš to udělat sám.
ICQ 311-297-744
Honza Ptáček
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.165.76.20
Odesláno Středa, 23. září 2009 - 18:26:41    Odkaz na tento příspěvek  

Nevím,jestli můžu,snad mi naše budoucí kolegyně Andrejka odpustí,že děkuji za ní.Chtěl jsem poděkovat všem,kteří jí na tu nelehkou cestu přejí jen to dobré!Hezký zbytek dne a vůbec všechno dobré!H.
Duch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 7-2008
Odesláno Středa, 23. září 2009 - 18:27:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

hlavne kdyz se cloveku udela soufl..

Když se člověku-muži-udělá malej šoufl, jistí to otevřené dveře, když velkej šoufl, jistí to náhlý odpad ventilu VZ a chvilková nemožnost jeho opět zapnutí.
Já jsem všude zdejší...možná vám stojím za zády...
Andrejka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 3-2009

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 18:36:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Duch:Když se člověku-muži-udělá malej šoufl, jistí to otevřené dveře
A pak je legrace,kdyz ho vexle vyhodi ven..To uz se pry take stalo
Honza Ptacek:Moc dekuji..
MY LOVE FOREVER 363.064-7!!!!


ICQ:414-188-312
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3617
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 18:59:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když ho vexle vyhodí ven, v ideálním případě vlak za chvíli zastaví...a nebo taky ne, no...
Zvířata jednají pudově a proto po vás pudou...
Když chceš něco udělat pořádně, musíš to udělat sám.
ICQ 311-297-744
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1121
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 19:18:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Andrejka: Tak vítej v klubu paní kolegyně rád tě poznávám.

Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://www.draha.webz.cz
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3072
Registrován: 7-2007

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 21:18:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Andrejka : tak holka hodně štěstí a mnoho trpělivosti.Děvče nebudeš to mít jednoduché..Třeba jednou na sebe mrknem reflektory
U přiblblé osobky nezažiješ 2000tun, rafiky v pozoru a 100vkový průlet stanicí

28) nelezou na stanoviště žádné "oprávněné osoby", aby si čechrali peří a předváděli, že mohou na stanoviště...
Zastavte stavbu pomníku hlouposti,neschopnosti,omezenosti a arogance jež se zove 4.koridor.
7540164
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 121
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 21:22:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OldC: mrkni se na mejla
K princeznám se nečuchá!
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7210
Registrován: 9-2002

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 21:36:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

28 bod je ten nejsprávnější...:-)

100vkový průlet stanicí
to tak možná na esu po koridoru tam u vás, já nejsem sebevrah:-)90 je na lamině hodně...:-)
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 326
Registrován: 4-2009

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 21:39:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

29) ženám a dívkám to sluší více s lokomotivami v CARGO Najbrtu
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.
T4784086
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 813
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 23. září 2009 - 22:01:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak mně napada po dnešni směně vas trošku kontrovat... Myslim že všech vašich 29 bodu se muže jit schovat- uhli Tě nepozve na zmrzlinu a nepoděkuje že jsi ho dovezl včas, byť jste vyjeli pozdě...
Ale na druhou stranu, 80-ti leté uhlí Ti nevynada do *urev, že jede do Polska na levnou meltu a jestli to nestihne, najde si mně a vyřidi si to se mnou...
"Proti blbosti i bohové bojují marně" Jan Werich