K-report
 

Archiv do 21. října 2009  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Železnice » Všeobecná železniční diskuse » Archiv do 21. října 2009 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2907
Registrován: 6-2005

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 13:55:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dovolím si trochu narušit zdejší diskusi.
Nevíte někdo o tom, kde by se ještě necházely bateriové plošinové vozíky zn. Balkancar, typ EP 006 (EPV2002)? Případně kdyby se někdo toulal po nádraží, viděl ho a byl by tak laskav, že by udělal foto, kterou by mi poslal na mail (pod nikem).
Předem děkuji za ochotu.
Pro představu přikládám foto.

Makrelu neumeješ.

1983-2008-25 let od zakoupení posledního vozu Ikarus 280.08 do DP Jihlava
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3339
Registrován: 10-2004

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 14:03:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Eancode: ovšem kontaktní osoba je od ISP.

Nyní jsem otestoval několika IP adresách (7) svých známých (i své osobní) z zůzných koutů Čech a ani v jednom případě nebyl uveden kontakt na osobu, která IP adresu používá, nýbrž na osobu, která je spojena s ISP přímo v zaměstnaneckém poměru nikoliv zákaznickém. Vždy se jedná o pevnou IP adresu (neplovoucí).
Eancode
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 14:44:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik: Pokud má ten člověk přidělenou jenom jednu IP adresu, tak se nezanáší do RIPE-DB, ani nemá svůj RIPE handle. V případě, že někdo zažádá a dostane blok IP adres, zpravidla se do RIPE DB uvádí. U PODA to vyplňují poctivě, našel jsem takhle spoustu spolužáků a profesorů.

Myslíš, že by paní Lošovská Aneta, kdyby pracovala u Pody, měla e-mail losovska.aneta@homecity.cz a ne jmeno@poda.cz?

(Příspěvek byl editován uživatelem ean-code.)
Prosím nevykat!
Nějaký problém? Řekni mi to z IP do IP. IP: 193.165.152.53
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3340
Registrován: 10-2004

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 15:07:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Eancode: U PODA to vyplňují poctivě, našel jsem takhle spoustu spolužáků a profesorů.

Tak jsem provedl test PODA a je fakt, že u PODA se po určitém rozsahu IP mění jména.

Ovšem jak je možné (a podle mě to je správně) to u ostatních nefunguje?

V každém případě původní spor tu byl o to, zda se jedná o Moravu či Čechy a to je podle mě neoddiskutovatelné. Je úplně jedno zda je či není zdejší uživatel DF uveden pod konkrétní adresou, ale to, že svůj příspěvek psal z dané IP (která komusi patří), která je evidentně přiřazena do Ostravy.

V každém případě Vám děkuji za diskuzi. Jen mě zaráží, že po určitém rozsahu IP adres následuje další rozsah uvedený na uživatele/firmu. U firmy chápu rozsah, ale ne u jednotlivých uživatelů ne.
Eancode
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 15:13:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Penik: Ostatní ISP nejsou tak benevolentní a přidělej ti jen jednu IP adresu. (Joo, až bude nasazená IPv6, tak to bude jiná, tam budeme v databázi všichni).
Jinak, ty /29 bloky rozdávají na jejich optické síti, pokud mě paměť neklame. Možná je to pro ně lepší, než aby dali jednu IP a uživatel si to pak řešil NATováním (tfuj!)
Taktéž děkuji za diskuzi.
Prosím nevykat!
Nějaký problém? Řekni mi to z IP do IP. IP: 193.165.152.53
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 358
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 15:13:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové, tak nevím, je potřeba při "lovu Jánošíka" zveřejňovat adresu, e-maily a telefonní čísla nezúčastněné osoby? Jestlipak tím už trochu nepřekračujete zákony?
PS: Budu Vám neskonale vděčný, když se tady neobjeví také mé nacionále. Děkuji!!!
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.
Eancode
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 15:14:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Němec_z_ova: Proč bychme měli porušovat zákony? Tento údaj je veřejně přístupný a může si ho dohledat každý.

Vůbec. Na Internetu žádná anonymita (bohužel) neexistuje.

(Příspěvek byl editován uživatelem ean-code.)
Prosím nevykat!
Nějaký problém? Řekni mi to z IP do IP. IP: 193.165.152.53
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3341
Registrován: 10-2004

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 15:23:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Němec_z_ova: přesně tak, jedná se o veřejně přístupné informace, takže jsme je jen vyhledali standardně dostupnými prostředky.

(Příspěvek byl editován uživatelem penik.)
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 359
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 15:35:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No hlavně, že se bavíte. To opravdu podezíráte slečnu (paní) Lošovskou ze psaní těch příspěvků nahoře?
Peník" Jen by mne zajímalo kdo to tu tedy dal, když Vy dva ne? Kupec Sámo je totiž nějaký pátek pod drnem (s malým "d").
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.
Vaneja
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 15:37:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

9_Tr: Já sem ho viděl jenom na Masaryčce (odtud pochází i fotka). V jiné stanici jsem zatim tu čest neměl. Ale jestli se nemýlím, tak tenhle typ vozíku použivaj mimo jiné na ONJ a dokonce i ve Vrškách.
Eancode
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 15:41:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Němec_z_ova: Dal jsem to sem já. A nešlo o slečnu/paní Lošovskou (snad jí nekomolím jméno), ale o Jánošíka. V návaznosti na to, odkud vlastně pochází. Takže jen byla upřesněna jeho lokace. Nic víc, nic míň.
Prosím nevykat!
Nějaký problém? Řekni mi to z IP do IP. IP: 193.165.152.53
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3342
Registrován: 10-2004

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 16:46:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Němec_z_ova: co stále nechápete? Že tu jsou veřejně dostupné informace, které si sám neumíte vyhledat?
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 360
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 18:29:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dal jsem to sem já. A nešlo o slečnu/paní Lošovskou (snad jí nekomolím jméno), ale o Jánošíka. V návaznosti na to, odkud vlastně pochází. Takže jen byla upřesněna jeho lokace. Nic víc, nic míň.
To pravděpodobně odpovídáte na mou otázku určenou Peníkovi. Ten napsal (a vzápětí taky smazal), že jste nic nezveřejnili. Což, jak asi tušíte, není pravda.
Osobně mám za to, že úplně postačilo uvést oblast Ostravy či případnou adresu. Ale proč se tu objevilo celé jméno, e-mail a pravděpodobně soukromý telefon nezúčastněné osoby mi asi nevysvětlíte, že?

Peník: Děkuji za optání. O tom, že jde dle IP adresy určit místo připojení PC k netu už díky Fýrovi nějaký pátek vím. Pravda, asi bych pátrání nedotáhl tak daleko jako vy dva. Ale to nic nemění na tom, že se tu objevují věci, které hlídá Úřad na ochranu osobních údajů. Což ostatně tušíte oba, soudě dle editací vašich příspěvků před tím mým předchozím.

Tím bych tuto debatu z mé strany ukončil. Pokusím se vydržet a na další vaše příspěvky k tomuto tématu nereagovat.
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3345
Registrován: 10-2004

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 18:42:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Němec_z_ova: jenže my tu neděláme nic nelegálního. Jen tu ukazujeme veřejně dostupné informace. Pokud by to bylo porušení zákona, tak jsme je neporušili my, ale někdo jiný. K uvedeným informacím má přístup úplně každý na celém světě. To není žádné pátrání a nabourávání se do nějakých databází. Stačí použí stránku ripe.net, vyplnit IP adresu a zbytek už se objeví sám. Tedy standardně dostupný nástroj na internetu.

Klidně si tam zadejte tu svoji a zjistěte, jaké informace se objeví o Vás.
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1875
Registrován: 2-2006
Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 18:44:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A mj. je v pravidlech chování na fóru toto:
6. Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy, telefonní čísla nebo neveřejnou korespondenci, stejně jako identifikační údaje obětí trestných činů.
Ostrava - Karolina; budoucí nová ostravská čtvrť.
www.ostravaci.cz, fotografie Ostravy.
Pilatus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 295
Registrován: 8-2007
Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 18:52:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Můžete mi někdo říct, kam v Berlíně zajížděly vlaky z Prahy než bylo otevřeno hl.n. (Hbf)? Ještě přesněji - jde mi o spěšňáky a rychlíky z Drážďan do Berlína.
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3346
Registrován: 10-2004

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 19:00:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Semolina: tak to jsem neudělal. Ale zkuste si přečíst zákon o ochraně údajů. Kdo by mohl porušit zákon je ISP, že je zveřejnil, ale zde je důležité, co má podepsáno za papír.
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 16482
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 19:03:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy, telefonní čísla

Kontaktní údaje, obsažené ve volně přístupné databázi ripe.net, pochopitelně nejsou žádné soukromé údaje ve smyslu pravidel chování zde na Krepu.

Takže se prosím v klidu vraťte k "všeobecné železniční diskuzi".
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 16483
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 19:05:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pilatus - Můžete mi někdo říct, kam v Berlíně zajížděly vlaky z Prahy než bylo otevřeno hl.n. (Hbf)? Ještě přesněji - jde mi o spěšňáky a rychlíky z Drážďan do Berlína.

Ostbhf a některé vlaky po Stadtbahn až na ZOO.
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Masinka
Moderátor

Číslo příspěvku: 5091
Registrován: 6-2002

Odesláno Neděle, 11. října 2009 - 19:07:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak už napsal kolega, údaje získané z veřejně přístupných seznamů nelze považovat za až tak soukromé. Je to podobné jako třeba obchodní rejstřík...

Odstranil jsem pár příspěvků a doporučuju zejména uživateli Pernýk, aby si tyhle srandičky už odpustil.
prag
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.223.130
Odesláno Pondělí, 12. října 2009 - 17:05:42    Odkaz na tento příspěvek  

Omyl na omyl. V RIPE naleznete toliko správce rozsahu, nikoli uživatele. A
"dle IP adresy určit místo připojení PC k netu" nelze vůbec, klidně můžete mít IPinu třeba z rozsahu od kámoše z kalifornie, když si na routerech po cestě zajistíte, aby ukazovala k vám domu
Traceroute je o něco spolehlivější.
Pilatus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 297
Registrován: 8-2007
Odesláno Pondělí, 12. října 2009 - 22:23:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Může mi někdo říct, ve kterých městech v ČR existuje křížení tramvajové a železniční tratě? Mám pochopitelně na mysli tratě s pravidelným provozem, ne různé vlečky apod. Já vím o jediném městě, a to je Olomouc, tam jsou hned dvě. Ještě někde? Díky.
Tajemný_em
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1680
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 12. října 2009 - 22:28:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska už jen ta Olomouc. V minulosti např. žst. Praha Libeň dolní, na Palmovce.
Spolehlivý prostředek ke snížení nehodovosti na našich silnicích? Fyzické tresty pro narušitele předpisů! Pokuty a nesmyslné body to nevyřeší...
Eancode
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 70
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 12. října 2009 - 22:51:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

prag: De facto máš pravdu. V případě poskytovatele Poda je jako správce toho přiděleného rozsahu uveden jeho uživatel.
Prosím nevykat!
Nějaký problém? Řekni mi to z IP do IP. IP: 193.165.152.53
Aleš Liesk.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.47.123
Odesláno Úterý, 13. října 2009 - 08:01:32    Odkaz na tento příspěvek  

Tak zase popojedem v kritice seriálu? :-)

Teda, udělat Bezpráví na nedrátové jednokolejce v přímé... A ten brejlovec se taky o pár let předešel.
Jinak ale dle vzpomínek rodičů (ale už někdy před 30 lety, když po dlouhé době opět dávali Rozmarné léto) šlo večer 20. právě Rozmarné léto ("Tohle tenkrát dávali a v noci pak přijeli Rusáci") a ne nějakýho Souputníka nad vodotečí.
Aleš Liesk.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.47.123
Odesláno Úterý, 13. října 2009 - 08:04:15    Odkaz na tento příspěvek  

V předchozím příspěvku ručně opravte skloňování v poslední části ("...šlo Rozm. léto a ne nějaký Souputník...")
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5170
Registrován: 8-2003

Odesláno Úterý, 13. října 2009 - 12:33:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jde vlastně někdo zítra na Žofín - Železnice a její koncepce na začátku 21. století, role státu a krajů: Jak dál v osobní a nákladní dopravě, v dopravní obslužnosti regionů?
70 se sluší připomenout

Bocco
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 8-2007

Odesláno Úterý, 13. října 2009 - 17:35:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Webová stránka Raitrains.sk spustila včera t.j.12.10.2009 novú službu pre fanúšikov železnice zo Slovenska ,ale aj Čiech,jedná sa o aktualitu slovom,viac tu: Aktuálne-stručne
Boblick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1040
Registrován: 1-2009
Odesláno Úterý, 13. října 2009 - 19:50:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Malý náhled veřejnosti:
http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/forum.phtml?id=64 9958&op=text&showall=true

Asi nepotěší, ale takhle vidí železnici substrát.
LK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.63.225
Odesláno Úterý, 13. října 2009 - 21:44:53    Odkaz na tento příspěvek  

Boblick: a kdy už se konečně pochlubíte s tou svou lokálkou - bylo by načase, abyste to ČD pořádně nandal.
Za ten substrát tam píšete Vy? Předpokládám, že článek o odborářích je Váš.
Boblick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1041
Registrován: 1-2009
Odesláno Úterý, 13. října 2009 - 22:54:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad neregistrát:
Já se obvykle podepisuji celým jménem, neb se za své názory - na rozdíl od Vás - dokážu postavit. Že mám dlouhodobě zájem o Liteňku je také známo. Tak jde jen o to kdy mi stát umožní z ní udělat muzeální trať. S globálními cenami samozřejmě.
A denní provoz nahradit busy ze Řevnic. Taky samozřejmě.
LK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.63.225
Odesláno Středa, 14. října 2009 - 16:49:40    Odkaz na tento příspěvek  

Boblick: že by to bylo Vaše plné jméno, to pochybuji.
Před časem jsem Vám někde zde na K-R navrhl, že zveřejníme společně svá fota s pravým jménem a příjmením, jaksi jste na to nereagoval.
Není problém se registrovat pod nickem např. Doblick, budete již potom spokojen, budu Vám rovnocenným partnerem (ne že bych o to stál)?
LK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.63.225
Odesláno Středa, 14. října 2009 - 17:15:19    Odkaz na tento příspěvek  

Boblick: Vy jste ale sliboval provoz tratě, nikoliv její zrušení.
Tu kolonu BUSů připravených kdykoliv a kdekoliv zasáhnout tedy budete držet zde?
A jaké budou dojezdové časy (resp.překračovaná povolená rychlost) z garáží na výměnu šrotu padlého na lince?
AnonymSR
Neregistrovaný host
Odeslán z: 147.175.188.25
Odesláno Středa, 14. října 2009 - 19:19:44    Odkaz na tento příspěvek  

"Já se obvykle podepisuji celým jménem, neb se za své názory - na rozdíl od Vás - dokážu postavit."

A "Boblick" je meno s priezviskom zaroven? Doktor, ktory vypisoval rodny list musel byt dobre sfetovany...
Boblick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1046
Registrován: 1-2009
Odesláno Středa, 14. října 2009 - 19:44:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak pro všechny neregistráty:
Stačí se podívat po okolních vláknech. Hlavně busových. Abych Vám to ulehčil, tak popřeji dobrý den všem.

Miloš Paul

P.S.: a teď jsem zvědav, kolik neregistrátů se konečně dokáže podepsat alespoň pod nickem, když už mě hodlají tepat. A zároveň se uvidí, kolik z vás je jen zbabělých
František_plášek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 765
Registrován: 9-2006

Odesláno Středa, 14. října 2009 - 20:31:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vůbec se nehodlám zastávat Boblick-a, protože mě jeho názory teda vůbec nekonvenují a navíc mám občas pocit, že se tváří jako majitel nadnárodní firmy...ale o tom jindy....co jsem chtěl poznamenat, že pokud někdo chce, tak si jméno uživatele může zjistit na konci této (a každé další) stránky diskuzního fóra, kliknutím na odkaz "seznam uživatelů" a zadáním nicku do kolonky filtrování...hmmm a sakra, že by to bylo jen pro regsitrované???

No tak to má neregistrovaný substrát smůlu....

(Příspěvek byl editován uživatelem františek_plášek.)
-------------------------------------------------
..sláva Bardotkám, čest Brejlovcům.........SMRT BANGLADÁM......
No jo, když se někdo narodí na Vlárské trati...
LK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.63.225
Odesláno Středa, 14. října 2009 - 20:50:57    Odkaz na tento příspěvek  

Boblick: zkuste pomalu, ale opravdu pomalu pochopit,že registraci si můžete udělat pod jakýmkoliv jménem ( např.Boblick, Doblick,...) z jakékoliv emailové adresy. Poté se honosíte názvem "Registrovaný uživatel", což neříká nic jiného, než že jste se nechal zaregistrovat jako Boblick z libovolně založené adresy. Nyní se tu podepisujete jako Miloš Paul.
V praxi to vypadá následovně:
- zakládám adresu "doblick@seznam.cz"
- žádám administrátora o registraci z adresy "doblick@seznam.cz" s tím, že můj název bude "doblick"
- administrátor mi vyhoví a já se tu budu honosit jako "Doblick,Registrovaný uživatel"

Co tedy o mně/Vás víme více/méně oproti neregistrovanému LK, odesílajícího své příspěvky z PC č.86.49.63.225?

Klidně si provokujte dál, ale neurážejte lidi které neznáte a o jejichž kvalifikaci a angažovanosti v té které činnosti nemáte ani tušení.
Páňula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1293
Registrován: 1-2007

Odesláno Středa, 14. října 2009 - 21:00:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Již 7000 prodaných kusů ČD NET Lidl, prodej na Moravě se zastavuje....
Scuderia Ferrari
Ferrari racing days; Brno circuit; 4-6.9.2009

Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. Jan Werich
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 377
Registrován: 4-2009

Odesláno Středa, 14. října 2009 - 21:13:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Páňula: To jsou dobré zprávy, Rázovití Občané Měst balí kufry a odjíždějí pryč. Kéž by to byla pravda.
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.
2041962
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.145.239
Odesláno Středa, 14. října 2009 - 22:20:44    Odkaz na tento příspěvek  

Rázovití Občané Měst jízdenky nekupují, mají mercedesy ze sociálních dávek
AnonymSR
Neregistrovaný host
Odeslán z: 147.175.188.25
Odesláno Čtvrtek, 15. října 2009 - 00:43:16    Odkaz na tento příspěvek  

"Já se obvykle podepisuji celým jménem, neb se za své názory - na rozdíl od Vás - dokážu postavit."

To, ze sa niekde vyhladavanim da dopatrat meno nie je to iste ako sa podpisat. Alebo ked zoberu odtlacky prstov z nejakeho papiera a na zaklade toho identifikuju autora, tak "autor sa podpisal celym menom, pretoze si za tym papierom stal?".

Mily ejakregistrat, nedajte sa vysmiat.
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 530
Registrován: 5-2005

Odesláno Čtvrtek, 15. října 2009 - 01:08:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Páňula: to by ale měly ČD na 28.10.2009 posílit spoje! Tipuju, že budou pěkně narvané . Schválně čekám další foto narvaného vlaku
ICQ: 249-523-014
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 87.241.164.139
Odesláno Čtvrtek, 15. října 2009 - 09:06:47    Odkaz na tento příspěvek  

Jeste k vyse zminovanemu "honu na Janosika" (vlastne ani nevim, jak dopadl): Pocitac a Internet pouzivam jako neprilis znaly uzivatel, narozeny v dobe, kdy kybernetika byla pomalu jeste "pochybnou burzoasni pavedou". Zeptal bych se tedy: Da se z tohoto prispevku zjistit, v jake zemi a meste se momentalne nachazim? Nesnazim se to nikterak skryvat, protoze to ani neumim. (Kamarady, kteri to vedi, prosim, aby hadacum nenapovidali.)
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3384
Registrován: 10-2004

Odesláno Čtvrtek, 15. října 2009 - 09:39:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cogwheel: pokud to opravdu neskrýváte, tak je to velmi zajímavé. Je Vaším poskytovatelem Armenia Telephone Company?

Pokud ano, tak pak je to Arménie, Jerevan, nalezená mapa.

Je to tak nebo není?
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 87.241.164.139
Odesláno Čtvrtek, 15. října 2009 - 09:51:44    Odkaz na tento příspěvek  

Urcil jste to spravne, jsem nyni opravdu v Jerevanu (Armenie) na verejnem internetu. Silne se uz ale tesim zpet do CR, za mnoho to tu nestoji. Pracovni pobyt se uz nastesti chyli ke konci.
Xhost
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 7-2009
Odesláno Čtvrtek, 15. října 2009 - 14:46:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cogwheel: http://www.geoiptool.com/en/?IP=87.241.164.139 - není nic snažšího (pokud tedy není použita maskovací či anonymizační proxy)
Eancode
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 2-2009

Odesláno Čtvrtek, 15. října 2009 - 15:08:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mno, ona by ani ta proxyna nebyla potřeba. Podle scanu portů tam běží terminálový server, takže by se stačilo připojit přes vzdálenou plochu k tomu serveru pěkně z tepla domova a posílat příspěvky jakoby z Arménie.

Bohužel, jak jsem podotknul výše, na internetu se žádná anonymita nekoná

A až se rozjede naplno nový internetový protokol IPv6, budeme v RIPE a jim podobným bohužel nejspíš všichni.
(Viz 2001:7b8:3e2:0:ddf9:e895:46d9:797c)
Prosím nevykat!
Nějaký problém? Řekni mi to z IP do IP. IP: 193.165.152.53
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.139.5.250
Odesláno Neděle, 18. října 2009 - 07:57:48    Odkaz na tento příspěvek  

pekne z tepla domova...
Spise opravdu z tepla Armenie. Tady v Jerevanu je nekolik poslednich dni zcela jasno, slunicko prazi, takze teploty v odpolednich hodinach dosahuji 27-28 st.C (ve stinu). To bude teplotni sok, az zitra rano priletim do Prahy.
Eancode
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 18. října 2009 - 12:24:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cogwheel: Ne, samozřejmě, věřím, že jsi v Jerevanu. Jen jsem si nemohl pomoct a musel si trochu rejpnout do místního osazenstva.
Prosím nevykat!
Nějaký problém? Řekni mi to z IP do IP. IP: 193.165.152.53
Natočenej bizonbij
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.180.56.98
Odesláno Neděle, 18. října 2009 - 19:13:40    Odkaz na tento příspěvek  

musíte to řešit tady pubertální jarinové kteří o IP vědí asi tolik co Janota o Las Vegas???
Eancode
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 18. října 2009 - 21:36:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Natočenej bizonbij: Myslíš, že se získanými certifikáty CCNA a CCNP nevím, co je to IP adresa?
Prosím nevykat!
Nějaký problém? Řekni mi to z IP do IP. IP: 193.165.152.53
Jojo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 9-2009

Odesláno Neděle, 18. října 2009 - 22:48:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Natočenej bizonbij: Kto je Janota ? Čo je to Las Vegas ?
Nie som umelecký fotograf,preto v mojich príspevkoch uverejnené fotografie nepodliehajú spoplatneniu.Možno ich voľne šíriť,upravovať a samozrejme aj MAZAŤ.Howgh.
Amper
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.111.21.67
Odesláno Neděle, 18. října 2009 - 23:27:44    Odkaz na tento příspěvek  

A čo je také CCNA a CCNP?
certifikát Eancode
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.40.74.4
Odesláno Pondělí, 19. října 2009 - 06:03:45    Odkaz na tento příspěvek  

Eancode: Myslíš, že se získanými certifikáty CCNA a CCNP nevím, co je to IP adresa?

Desetkrát do roka mne zvou na kdejaká sympozia a předváděčky IT a při té příležitosti předávají certifikáty jak reklamní tužky, aniž by člověk něco byl nucen kváknout, tak klídek.
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3649
Registrován: 11-2005

Odesláno Pondělí, 19. října 2009 - 06:57:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Žádný získaný certifikát ještě není patent na rozum. U certifikátů Cisco Certified Network Associate a Cisco Certified Network Professional (pro ty, co to neví) to platí taky.
Zvířata jednají pudově a proto po vás pudou...
Když chceš něco udělat pořádně, musíš to udělat sám.
ICQ 311-297-744
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 574
Registrován: 5-2005

Odesláno Pondělí, 19. října 2009 - 17:48:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Certifikáty jsou dnes, však víte na co
ICQ: 249-523-014
Raspi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1304
Registrován: 8-2005

Odesláno Pondělí, 19. října 2009 - 21:04:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Certifikáry, resp. jejich protokoly jsou k tomu, aby se v nich občas provedly určité korekce. Sám v tom mám určité zkušenosti. Ale na funkci rostlináře to vliv nemělo. To jenom ouřadové v jedné velké firmě s indiánem ve znaku potřebovali pravidelný přísun papírů pro udržení důležitosti a nenahraditelnosti své pozice.
Co je vrchol mazlivosti? Malý bílý kocourek nalezený před dveřmi na rohožce :-)
Eancode
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 75
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 20. října 2009 - 14:05:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jo. Umlátili jste mě argumentama.
Prosím nevykat!
Nějaký problém? Řekni mi to z IP do IP. IP: 193.165.152.53
Páňula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1304
Registrován: 1-2007

Odesláno Úterý, 20. října 2009 - 20:35:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Crash test s brejlama (a to jel jen 25km/h...)
Scuderia Ferrari
Ferrari racing days; Brno circuit; 4-6.9.2009

Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. Jan Werich
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7418
Registrován: 9-2002

Odesláno Středa, 21. října 2009 - 00:56:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

hm to nebyl vubec špatný nápad něco podobné zinscenovat...velice poučné to ano