K-report
 

Lanové dráhy a vleky  

Diskuse K-report » Archiv 2009 » Železnice » Lanové dráhy a vleky « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2988
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 08. ledna 2009 - 17:07:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nákladní lanovka na zahradě u odbočky Skochovice
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3050
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 23. ledna 2009 - 13:58:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Další,tentokrát na břehu Berounky
Rk_kn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1054
Registrován: 1-2005

Odesláno Pondělí, 02. března 2009 - 18:48:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V španielskej Sierra Nevade pretrhnté lano na lanovke :
http://www.novinky.cz/zahranicni/162789-pri-nehode-lanovky-ve-spa nelsku-se-zranilo-pres-20-lidi.html
Luki810
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 8-2008

Odesláno Pondělí, 16. března 2009 - 19:56:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koleje na Špilberk? Brno možná bude mít svou lanovku
http://zpravy.idnes.cz/koleje-na-spilberk-brno-mozna-bude-mit-svo u-lanovku-fxt-/brno.asp?c=A090316_190707_brno_taj
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.94.242
Odesláno Úterý, 31. března 2009 - 10:10:14    Odkaz na tento příspěvek  

Ještě k "městským lanovkám": Před časem byla zmínka (snad v tématu "Tratě v Ústeckém kraji") o záměru postavit z peněz daňových poplatníků novou lanovku v Ústí nad Labem. Mimochodem, hrubá stavba nového "chrámu konzumu a zábavy" v jihozápadním cípu historického jádra Ústí už docela zakrývá dosud dominantní "chrám Páně" s šikmou věží - pěkně je to patrné např. při příjezdu vlakem od Prahy. A ta nová lanovka by měla spojit ten "chrám konzumu a zábavy" s Větruší, kam po obnově údajně chodilo málo návštěvníků (asi proto, že se tam musí pěšky do kopce).
Pokud dobře počítám, tak ta nová visutá lanovka, vycházející z toho již budovaného nákupního střediska, bude křížit celkem:
- 3 dvoukokejné železniční tratě (elektrifikované 3000 V=),
- novou trolejbusovou trasu na vyvýšené Malé Hradební ulici,
- řeku Bílinu,
- a blíže neurčený počet silničních komunikací různé důležitosti.
Chtěl bych na to upozornit v té souvislosti, že to budou přímo orgie pro různé úředníky (Drážního úřadu a podobných institucí), aby bylo podle jejich představ vyřešeno křížení visuté lanovky s tolika drahami, elektrickými vedeními aj. komunikacemi. Tito úředníci budou mít o náplň své činnosti nadlouho vystaráno.
T_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1833
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 03. dubna 2009 - 22:18:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nefotil náhodou někdo v Králově Dvoře na Plzeňské ul. podpěru bývalého ochranného mostu pod nákladní lanovkou Králův Dvůr - Hudlice - Nový Jáchymov? Ještě docela nedávno tam stála, pořád jsem měl čas jí vyfotit, až jsem se tam konečně vypravil a podpěra nikde ...
Dopravní web ® informace a publicistika z oboru dopravy, se zvláštním zřetelem na dopravu veřejnou
To se pak sevře v krku, když ukáže třeba na Tebe... A pak "Chraňte naše duše", často zaznívá do nebe...
Nejdřív přicházejí úsměvy, potom lži. Poslední je střelba. – Roland Deschain z Gileadu
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1784
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 04. dubna 2009 - 01:11:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T_m: Koukni do Všeobecné siniční, 10.1.2009 jsem tam dával fotku s dotazem, na který dosud nikdo neodpověděl. Nevím, jestli je to ono, ale pokud ano, tak odpověd už teď znám
T_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1834
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 04. dubna 2009 - 01:24:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

R_b: ano, to je ono! Koukám, že mě unikla doslova o pár týdnů ...
Dopravní web ® informace a publicistika z oboru dopravy, se zvláštním zřetelem na dopravu veřejnou
To se pak sevře v krku, když ukáže třeba na Tebe... A pak "Chraňte naše duše", často zaznívá do nebe...
Nejdřív přicházejí úsměvy, potom lži. Poslední je střelba. – Roland Deschain z Gileadu
Ústečan
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.69.242
Odesláno Čtvrtek, 16. dubna 2009 - 07:37:48    Odkaz na tento příspěvek  

2 Cogwheel: Mám obavu, že lanovka na Větruši i přes veškerou snahu zástupců města a jejich nohsledů - úředníků, nebude!
http://lanovka.bloguje.cz
T_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1835
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 16. dubna 2009 - 10:07:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Smutné. Je vidět, že malost některých lidí je věčná.
Dopravní web ® informace a publicistika z oboru dopravy, se zvláštním zřetelem na dopravu veřejnou
To se pak sevře v krku, když ukáže třeba na Tebe... A pak "Chraňte naše duše", často zaznívá do nebe...
Nejdřív přicházejí úsměvy, potom lži. Poslední je střelba. – Roland Deschain z Gileadu
Ústečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1139
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 16. dubna 2009 - 15:33:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T_m: Jak je to myšleno?

Osobně považuju lanovku za jeden z největších nesmyslů současné garnitury. Kdyby to šlo - jako podle původních plánů - z peněz investora toho hrůzonákupního centra, tak budiž, ale za městské peníze a provozování dopravnímu podniku? Ta snaha dostat lidi na Větruši je až dojemná. A přitom by stačilo vytvořit odpovídající kulturní program, slušnou restauraci (předchozí otřesná a nyní další zájemce couvnul) a napojení MHD (ne pseudopokusy typu linka 30). A návštěvníci přijdou rádi i bez lanovky. Ovšem je problém, že na Větruši se pěšky prostě nedá. Nejdřív megalomanská Hradební, pak koryto ulice, železnice, kruhák a přecházení přes čtyřproudou komunikaci, aby návštěvník posléze lezl do kopce okolo posledních zbytků dříve krásného Ostrova, kde teď staší polorozebraná auta, prapodivné chajdy, zablešené kočky, prašiví psi - o obyvatelích nemluvě. To případného turistu směle odradí, na procházku se slečnou snad radši pepřák? Děs. Toto je potřeba napravit a toto lanovka nevyřeší.

Mmch jak by lanovka slušela kupříkladu ZOO, že. Tam je opravdu potřeba.
Slovan!
Svecs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 408
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 18. dubna 2009 - 19:48:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ústečák : Máš svatou pravdu. Ten kdo chce, se na Větruši pěšky dostane ale musí si vybrat dobu kdy jezdí nejméně aut a bude si muset vybrat zbraň na vlastní ochranu proti lidem z těch rozbořených domů.
Standa Švec se vám hlásí :-) Hudba 60. let nejlepší
mail : svecS@seznam.cz / ICQ : 392411680 /4koláci 4ever
VR
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.168.185.213
Odesláno Pondělí, 08. června 2009 - 08:52:13    Odkaz na tento příspěvek  

Nevíte někdo něco bližšího o zrušené nákladní lanovce v Hrdoňovicích? Byla vybudována snad někdy za války a vozil se po ní písek ze zdejšího pískového lomu na dnešní železniční zastávku Hrdoňovice. Viděl jsem z ní lana táhnoucí se po zemi přes les ale žádné další zbytky.
M_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1665
Registrován: 9-2005

Odesláno Čtvrtek, 25. června 2009 - 08:57:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lotyšská kabinová lanová dráha Sigulda - Krimulda přes údolí řeky Gauja. Jedna kabina pro 20 osob, délka dráhy cca. 800 metrů bez podpěry. Výška nad terénem 40-60 metrů.


Lokálka z Pňovan do Bezdružic? Viz www.bezdruzickalokalka.cz
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8918
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 15. srpna 2009 - 12:19:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jak se na pozemní lanovce uklízí sníh? to se musí růčo vyházet, nebo existuje spešl technika?
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
T_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1935
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 15. srpna 2009 - 21:44:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobo: zpravidla pluh na čele vozů
Dopravní web ® informace a publicistika z oboru dopravy, se zvláštním zřetelem na dopravu veřejnou
To se pak sevře v krku, když ukáže třeba na Tebe... A pak "Chraňte naše duše!", často zaznívá do nebe... - Daniel Landa
Nejdřív přicházejí úsměvy, potom lži. Poslední je střelba. – Roland Deschain z Gileadu
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8919
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 17. srpna 2009 - 15:17:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a to nehrozí, že to vypadne?
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Zmar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 5-2009
Odesláno Středa, 19. srpna 2009 - 17:00:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sekci úzkorozchodné dráhy jsem včera zaspamoval množstvím snímků z adhezní trati dráhy na Reisseck v Rakousku. Sem přidám pár technicky zajímavých detailů z lanovky, která s železnicí souvisí. Rozchod lanovky je 1 m, stoupání až 87%. Trať má tři úseky. Na každém jezdí jediný vůz. Úseky však jsou kolejově propojeny, takže nákladní vůz může projet celou trať až nahoru. Samozřejmě přitom musí na každém úseku 'přepřahat' jiné lano. Všechny vozy mají oboustranné okolky pouze na kolech vpravo ve směru jízdy nahoru. Na druhé straně mají válcová kola. Výhybky se proto přehazují pouze na jedné kolejnici. V některých výhybkách je i tak nutné ručně vymontovat část kolejnice, aby nebránila pohybu lana, když se jede do 'méně obvyklého' směru. Cestující mezi úseky přestupují, takže při osobní dopravě se výhybky nemusejí přehazovat.



V každém přechodu mezi úseky je také strojovna, kam vede lano, někdy i dost daleko od kolejiště.

Lanovka je zajímavá i tím, že poctivě kopíruje terén a tak má i řadu konkávních úseků. Aby se lano nezvedalo víc, než je zdrávo, jsou tam brány, na kterých je horní kladka, která brání lanu zvednout se.


Protože lanovka slouží i k nákladní přepravě, jsou po její délce také nákladiště.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4831
Registrován: 9-2005

Odesláno Čtvrtek, 20. srpna 2009 - 21:28:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lanová dráha obce Holubov: Krásetín - Kleť (okres tuším Český Krumlov).



WEB o MHD v HK (přes 350 fotografií), WEB o železnici (přes 360 fotografií)
21272 = Hradečák
Vystudoval jsem "Provoz a ekonomiku dopravy" a ne "Český jazyk", tak na to berte, prosím, ohled.
Ústečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1170
Registrován: 3-2004

Odesláno Pondělí, 24. srpna 2009 - 15:57:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenom tak pro zajímavost, pohled ze spodní stanice budoucí lanovky v Ústí ke svému cíli. Forum bude otevřeno v listopadu.

Zdroj www.usti-nl.cz
Slovan!
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4877
Registrován: 9-2005

Odesláno Středa, 02. září 2009 - 09:26:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lanová dráha Liberec - H. Hanychov > Ještěd:



WEB o MHD v HK (přes 350 fotografií), WEB o železnici (přes 360 fotografií)
21272 = Hradečák
Vystudoval jsem "Provoz a ekonomiku dopravy" a ne "Český jazyk", tak na to berte, prosím, ohled.
Mmm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1032
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 03. září 2009 - 18:50:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včerejší LD Ještěd -Horní Hanychov

Pavel_reiser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 907
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 16. září 2009 - 09:57:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pozemní nákladní lanovka na spodní přehradu v Kaprunu. Dálka přes 800m, převýšení přes 400m, vejde se na ní i autobus (na obrázku je teda bohužel jen traktor). Zajímavé je značné kopírování terénu. Výlet doporučuji, stojí to 17 euro a je v tom jízda první busem (jede cca 1.500m dlouhým točitým tunelem až pod lanovku), pak jízda samotnou lanovkou, 15min. jízda dalším busem dalšími asi osmi tunely až do výšky 2.040m n.m. na hráz horní přehrady a samozřejmě z5. Odtud východisko vysokohorských tras.


A nelze nezapomenout na lanovku Gletscherdrachen, která měla vážnou nehodu v roce 2000. Dodnes by měla být funkční pouze pro převoz materiálu mezi oběma stanicemi, s přepravou lidí se údajně nepočítá, nově vybudovaná kapacita lanovek poptávce postačuje.
Rumun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.128.183
Odesláno Středa, 16. září 2009 - 20:06:52    Odkaz na tento příspěvek  

Lanovky jsem bral vždy okrajově, ale ty nákladní mě vždy zaujaly. Z minulosti jich pamatuji něco kolem 3 desítek, dnes funguje poslední v Kunčicích (mmj. neví někdo, jaká je její budoucnost?). Nejzajímavější, ktreré však již nepamatuji, mi připadaly ty s dřevěnou konstrukcí - v dobách dávno minulých jich byla u nás spousta. O to více jsem byl překvapen letos v květnu, když jsem na jednu takovou, bohužel již zrušenou, narazil v Srbsku, v dědince Dolná Borina. Spolucestující se nechali přemluvit ke krátké zastávce a já chvíli běhal v dešti s fotoaparátem:
Rumun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.128.183
Odesláno Středa, 16. září 2009 - 20:07:51    Odkaz na tento příspěvek  



Lanovka je již mnoho let mimo provoz, ale kromě vozíků je komletní (rozpadající se). Začíná u rampy na nádraží, spodní, výchozí stanice je úhlová a podchází silnici a potom trasa vede na návrší pomocí dvou kovových podpěr do horní stanice. Konstrukce obou stanic je dřevěná! Co se dopravovalo jsem nezjistil, ve výrobním závodě dnes probíhá jiná výroba.
Rumun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.128.183
Odesláno Středa, 16. září 2009 - 21:28:08    Odkaz na tento příspěvek  

Na další, již funkční lanovku jsem narazil v Kolubaře - třídírně uhlí. I přes moderní vzhled je konstrukce výchozí stanice dřevěná. Z části je konstrukce opravena kovovými nosníky.

Trasa lanovky kříží důlní úzkokolejku 900mm, na obr. německá lok. LEW
(o dráze bude taky zmínka v sekci úzk. dráhy)
Rumun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.128.183
Odesláno Středa, 16. září 2009 - 21:36:26    Odkaz na tento příspěvek  

Poslední, krátké zastavení jsem měl u jednoho minaretu u bosenského Lukavace. Lanovka Sode fabrik Lukavac

V této oblasti je nedaleko ještě jedna lanovka v třídírně uhlí Oskova
Ondrys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 803
Registrován: 5-2004

Odesláno Čtvrtek, 17. září 2009 - 20:06:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rumun: parádní fotky, díky za ně. Divím se, že ta první dřevěná LD ještě drží pohromadě včetně lana!
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3819
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 16. října 2009 - 14:22:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vagonet
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.203.161.27
Odesláno Pátek, 16. října 2009 - 18:09:31    Odkaz na tento příspěvek  

Zbytky úhlové a napínací (i poháněcí?) stanice lanovky kamenolomu v Košťálově. Lanovková závaží jsou krapet obéznější než železniční.


To vše je napínací stanice úseku k lomu. Úsek k nádraží má svůj napnelismus kousek vedle, ale je v horším stavu a více ve vegetaci.
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2695
Registrován: 12-2005
Odesláno Sobota, 24. října 2009 - 16:59:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taky lanovka ...
Abych se ocitoval s http://dopravni.net/zeleznice/4080/cestovani-po-sh-v/
Další zajímavosti u tohoto mostu (Rengsburger Hochbrücke ve stejnojmenné osadě) je i použití středního pole, pokud se tato část mostu tak dá nazvat, prostě část přímo nad průplavem, jako pojezdové dráhy pro zavěšený přívoz přes průplav. Velikost není sice nikterak závratná, jen 4x PKW (německé označení pro osobní automobil) a (údajně) 100 lidí, leč je to (opět s mého pohledu) úžasné zařízení, které (pokud si člověk odmyslí závěsná lana) vypadá při pohybu jako nízko letící UFO nad vodou … ;-) Jinak frekvence jízd se řídí množstvím lidi a taky absenci lodí plujících průplavem a tak se občas čeká dlouho …
A fotky:
http://dopravni.net/wp-content/gallery/rendsburg/DSC_3033.JPG
http://dopravni.net/wp-content/gallery/rendsburg/DSC_3086.JPG
http://dopravni.net/wp-content/gallery/rendsburg/DSC_3309.JPG
http://dopravni.net/wp-content/gallery/rendsburg/DSC_3322.JPG
http://dopravni.net/wp-content/gallery/rendsburg/DSC_3401.JPG
Pavel
Chmelda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 213
Registrován: 4-2007
Odesláno Čtvrtek, 05. listopadu 2009 - 05:04:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tohle jsem potkal na svahu nad Labem asi tři kilometry severně od Štětí. Kdysi to spojovalo břeh řeky s vinicí nahoře na kopci.
Kdyby náááhodou byly nějaké informace z historie, tak sem s nimi, prosím...




Malý_hektor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 440
Registrován: 3-2005
Odesláno Pondělí, 28. prosince 2009 - 14:06:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, zajímalo by mě, zda někdo neví, jak je to s lanovkou na Lomnický štít. Dočetl jsem se, že při koupi zpáteční jízdenky je pobyt omezen pouze na čtvrthodinu..Je to pravda? Děkuju
Rk_kn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1382
Registrován: 1-2005

Odesláno Pondělí, 28. prosince 2009 - 16:59:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Malý_hektor : Opýtaj sa na stránke www.vt.sk

http://www.vt.sk/kontakty/sk/zima/
Mapl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 7-2009
Odesláno Pondělí, 28. prosince 2009 - 18:52:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Malý hektor: Doporučuji se optat, ale pokud vím, tak jiné, než zpáteční jízdenky se na Lomnický štít neprodávají, protože pěšky dolů jít nelze... Alespoň tak jsem to zažil asi před čtyřmi lety.