K-report
 

Archiv do 5. května 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Hry a simulátory » MHD Simulator » Archiv do 5. května 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Karosa_b731
Moderátor

Číslo příspěvku: 2658
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 17. ledna 2010 - 17:26:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Maranatha: warez tady nemá co dělat
Bus-mafiaDance radio247 Drum'n'Bassrádio Beat
Mrkvofon, mrkvovlnka, Mrkvosoft, mrkvotenový sáček ... Že by to měl na svědomí pan Carotsson?
Krtek11
Moderátor

Číslo příspěvku: 532
Registrován: 8-2008

Odesláno Neděle, 28. února 2010 - 11:49:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Upozorňuji, že MHD Simulator 2009 je jako plná hra v aktuálním čísle časopisu Score, takže pro ty, kteří hru nemáte doporučuji časopis koupit :-), ještě je jako plná hra Flatout Ultimate Carnage, což by zde také mohlo pár lidí zajímat.
Skype:CZkrtek11/ICQ:438187387(krtek11)/mail: krtek11@spoluzaci.cz
České Dráhy a.s.: Smutná budoucnost českých železnic.

Nejsem proti nikomu zaujatý, jen dělám svou "práci"
Cross
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 9-2009

Odesláno Pondělí, 01. března 2010 - 10:39:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Krtek11: Je tam aj demoverzia German Truck Simulator.
ICQ - 556-515-159
Irisbus Citelis 12M DPB ev.č. 2344 4ever.
Nasleduje zástavka: Štepná.
Vtobola
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 569
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 01. března 2010 - 21:11:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Časopis si plánuju v Brzké době koupit. Ty další hry men moc nezájimají, plnou verzi truck simulatoru si můžu stáhnout na wareznetu :-)

Jinak koukám a všiml jsem si že na oficiálních stránkách je mnou vytvořené video mhd simulatoru :-) Nevím jak je tam dlouho, ale konečně nějaká reklama na muj youtube kanál :-)
T3 mizí, wany se šíří...
Fotťe staré T3 v Ostravě!!! Už zbývá jen 1
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 295
Registrován: 3-2009

Odesláno Středa, 03. března 2010 - 07:11:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vtobola: jen na to video nemysli si že na celý kanál.

Jinak dnes si jdu časopis koupit a pak budou do této hry různé reskiny vozů!
Taktéž jsem podlehl rajčeti a i galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
Jirka.com2
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.6.102
Odesláno Středa, 03. března 2010 - 14:59:31    Odkaz na tento příspěvek  

Zde jsou T6a5, 2xT6a5, Kt8 v nátěrech Dopravního podniku Praha. Akorát mi nešli dveře u T6a5 tak jsem nechal ty klasické. Pak jsou tu vcelku originální zvuky: Dveře jsou ze hry od poláků Advencad Tram Simulátor a Jízda trmavmaje od BVE v.2 Train: T6a5.
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 3-2010
Odesláno Středa, 03. března 2010 - 15:19:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zde jsou T6a5, 2xT6a5, Kt8 v nátěrech Dopravního podniku Praha. Akorát mi nešli dveře u T6a5 tak jsem nechal ty klasické. Pak jsou tu vcelku originální zvuky: Dveře jsou ze hry od poláků Advencad Tram Simulátor a Jízda trmavmaje od BVE v.2 Train: T6a5.
application/zip
Tram.zip (235.0 k)
application/zip
zvuky.zip (828.9 k)
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 04. března 2010 - 12:59:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, Alexian nám tu před časem dal semaforové čočky a já je upravil do dvou verzí. Ta první je, že svítí na oranžovou tzv. vjez doprava i doleva, takže to vypadá jako písmeno "V", což nám i může říkat ono počáteční písmeno slova výstraha. A druhá verze je takový můj vtípek: volno-jeď rovně, volno jeď rovně a stůj. Vtip je v tom, že jsem udělal digitální rychlostník: Volno 30 km/h, výstraha 15 km/h a stůj 00 km/h.
application/x-rar-compressed
Semafory.rar (27.4 k)
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 21:49:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, znova, pro ty, kteří si odsud stáhli různé modifikace pouze jeden vůz, mám jednoduchý návod jak mít soupravu. To je jednoduché. Stačí si v malování označit tu sólovku ctrl+a, nakopírovat ctrl+c, pak změnit šířku atributem ctrl+e z této 500 na dvojnásobek, čili 1000, před sólovkou se vytvoří bílé místo. Nyní vložíme, co jsme si do paměti uložili ctrl+v. Posuneme vloženou sólovku na bílé místo a máme soupravu hotovou. Ještě smazat řidiče druhého vozu a uložit do souboru. Příjemnou zábavu. Zde jsem trošku pozměnil libereckou tramvaj po rekonstrukci:
image/bmp
TKaroserie0.bmp (271.6 k)


Mám prosbu, neudělal by někdo pražskou 13T s nátěrem Komerční banky? Vždycky, když jsem jí v ulici viděl, tak mě dostala ta hláška: "Jedeme do komerčky."
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 22:36:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nebo víte co? Já jsem si dal tu trpělivost a ty stažené sólovka jsem spojil do souprav, tak tady jsou v archivu:
application/x-rar-compressed
Vozy.rar (314.2 k)


A k nim jsou přibalené můj výtvor: Brněnská kačena a 13T v modrožlutém nátěru z betaverze. (Nevím, ale mě ta z této plné verze, co mám "červený nátěr" nějak nesedí na pohled.)
Jinak děkuji autorovi hry MHD simulátor 2009 za uvolnění plné verze na Score. Za tu cenu to stojí, když ještě ke všemu je tam série adventury Polda 2-4. Poldu Pankráce a jeho trampoty v podání Luďka Soboty a jeho hlášek na rozvibrování mé břišní bránice a mých mozkových závitů.
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 3-2010
Odesláno Sobota, 06. března 2010 - 01:04:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koukám, že je tu nějak mrtvo. Všichni si šli koupit Score a počali jezdit plnou verzi. Já jsem si v sobotu koupil Score a trvalo mi dva dny než jsem splnil všechny úkoly a odemkl nové tratě i koupil všechny tramvaje. Nyní si jen tak brouzdám volně po ulicích tramvajemi. Sice už bez motivace, ale zábava je v té volnosti. Hlavně, když si dáte soupravu T3 či T6 a koukáte jak vás lidi zdržují přecházením z jednoho vozu k druhému a naopak. A ještě k tomu se přidají semafory. Fakt se vám to může stát, že budete zastavovat i na každé křižovatce. Zrovinka u linky 9 se mi stala ta legrace. Vzal jsem si soupravu T6a5 a zastavoval jsem skoro u každého semaforu a k tomu mi na každé zastávce zdržovali lidi. Hle a mám první rekord ve zpoždění 1 minuta 9 sekund. ale ve třetí stanici jsem zas měl rekord v předstihu (Rovných 45 sekund). Dost zajímavej je ten jízdní řád. Někde jedete i krokem a stejně v předstihu jinde zas 60 km/h a stejně se spožděním.

Teď, když jsem u toho jízdního řádu, je nějaký divný. na lince 3 a 10 tam na rychlodráze ve vesnici na jihu naberu, když mám smůlu u posledního semaforu, 1 minutu zpoždění a už jí nedoženu. Sice to do druhé stanice od poslední křižovatky jakž takž stihnu, ale od druhé je to zpoždění. Schválně si všiměte: mezi první a druhou dvě minuty jízdy a druhou a třetí jedna minuta? Jsou stejně daleko, jinak je to v pohodě. Pak je tu druhý bonbónek: 9 a 10. Linka 9 kolísá v jízdní době jednou sekera podruhý značný předstih atd.. Linka 10 je sice nejdelší, ale zato dosti únavná, byl jsem od půlky cesty stále v předstihu a čekal na každé stanici na čas, ale zas ta vesnice.

Tip 1: Pokud chcete mít zpoždění vyberte soupravu T3 či T6. (Budete až zírat odkud kam cestující jdou. Někdy i postačí přejet zastávku plnou rychlostí - 60 km/h.)

Tip 2: Nejrychlejší jízda je KT8D5 "Kačena", nečekáte příliš dlouho na nástup cestujících, to jest nejkratší pobyt na zastávce.

Tip 3: Pokud chcete mít přplněnou tramvaj, vyberte sólo T3 či T6 a nejvytíženější tratě. (Ti, kteří se nevejdou odchází jako kdyby vystoupili.)
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 3-2010
Odesláno Sobota, 06. března 2010 - 10:03:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nový rekord ve zpoždění 1 minuta 50 vteřin. Linka 5 a tramvaj sólovka T3. A to jsem jel podle situace, ne schválně pomalu.
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 297
Registrován: 3-2009

Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 15:30:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě se s dvojčetem T3 podařilo na lince 3 dojet za 7 minut a 59 vteřin, tedy ještě vteřina a byl bych penalizován.
Jinak na ostravských reskinech už se pracuje, nicméně dělám vozy, které mám prozatím koupené, abych je mohl otestovat, ale celkem se těším, až budu předělávat 13T (fiktivizovat)...
Ale souhlasím, jízdní řád je trošku , ale co naplat i tak je to fajn hra.

EDIT: Odst. o JŘ.

(Příspěvek byl editován uživatelem Petrof.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Petrof.)
Taktéž jsem podlehl rajčeti a i galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 21:48:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobré, taky se mi to stalo u dvojčete, ale je to s tím rizikem, že vás lidi zdržují přecházením. Nejlepší je kačena, to pak stíháte tak akorát.

Už jste se koukal na mé výtvory? Jsou sice většinou upraveny od tadytěch lidí, ale menší úpravy neuškodí. Zvláště, když Dopravní podniky rekonstrují své vozy. Nerad bych se dostal do konfliktu. Jen Vás chci ujistit, že i já, prostý amatér (začátečník), taky něco dokáži. Tak se nezlobte za předělávky. Samozřejmě, že každý autor je pyšný za svůj výtvor. Tím nechci a ani nemíním nikoho urazit. Já jsem rád za ty vaše výtvory. Všechny je mám.

Tady je reskin T3 (sólo i souprava) v nátěru Tesco. Já vím, že jsou mé výtvory primitivní, ale znám se na složitější si moc netroufnu:
image/bmp
TKaroserie0.bmp (271.6 k)
image/bmp
TKaroserie1.bmp (543.1 k)
CaŠšpi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 270
Registrován: 10-2008
Odesláno Sobota, 27. března 2010 - 19:05:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím.
Nevím, zda si to zrovna dotyční přečtou, ale mám v plánu vytvořit speciální webovou stránku týkající se této hry a mám k Vám dotaz: MOHL BYCH POUŽÍT VAŠE RESKINY NA TRAMVAJE DO RUBRIKY KE STAŽENÍ - SAMOZŘEJMĚ S UVEDENÝM ZDROJEM? - pokud ano, či ne, prosím, napište mi na ICQ 448482978 nebo na mejla casspi@email.cz

Díky moc...
ICQ: 366-430-465 nebo 448-482-978 |
Pobočky: ŠIŠMA, ČESKÁ LÍPA, MACZNO, BECHEROV, PŘEROV;
Web: www.casspi-trans.webnode.cz; Rozjeďte to s námi !
Když si nevíš rady, je tu pro Tebe strýček Google a teta Wiki :D
CaŠšpi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 10-2008
Odesláno Neděle, 28. března 2010 - 11:52:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, přináším novinky z naší společnosti... PROSÍM, KLIKNĚTE ZDE!
ICQ: 366-430-465 nebo 448-482-978 |
Pobočky: ŠIŠMA, ČESKÁ LÍPA, MACZNO, BECHEROV, PŘEROV;
Web: www.casspi-trans.webnode.cz; Rozjeďte to s námi !
Když si nevíš rady, je tu pro Tebe strýček Google a teta Wiki :D
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 02. dubna 2010 - 19:56:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zdravím po dlouhé době. Mám tu nový rekord ve zpoždění: Linka 10 pravidelný příjezd na konečnou ve 25. minutu a skutečný příjezd 27. minutu, takže 2 minuty zpoždění. Tramvaj: souprava T6a5. Jízda podle situace! (nejedu schválně jen to zkouším a náhoda je blbec)

Hlavně, že chtějí být cestující nejpozději včas na místě, ale zdržují se sami.

(Příspěvek byl editován uživatelem jirkacom2.)
Vtobola
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 582
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 14. dubna 2010 - 14:24:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zde přináším můj první výtvor, který sem do této hry dodělal. Ještě dělám nějaké vylepšení.
V brzké době plánuji udělat i t3,t3,vario
application/rarkt8d5
TKaroserie4.rar (18.7 k)

T3 mizí, wany se šíří...
Fotťe staré T3 v Ostravě!!! Už zbývá jen 1
Vtobola
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 583
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 11:25:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Další můj výtvor, už s dveřmi a systémem Buse + přidána kabina řidiče do interiéru a nové madla

(Příspěvek byl editován uživatelem vtobola.)
T3 mizí, wany se šíří...
Fotťe staré T3 v Ostravě!!! Už zbývá jen 1
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 22:57:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tady jest pražská Kačenka v nátěru T6a5 (dveře dejte z vária )

application/x-rar-compressed
4 KT8D5.rar (36.3 k)


Zde zas pražská 14T Škoda Porche v křiklavé červeno-šedé kombinaci

application/x-rar-compressed
6 červená.rar (37.5 k)


Více-méně realistické zvuky (hlavně u zavírání dveří je slyšet krátký varovný signál, dveře a zvonec na odjezd )

application/x-rar-compressed
Tramvaje.rar (601.7 k)


A můj pokus o jednobarevnou 13T v šedé barvě i v interiéru.

application/x-rar-compressed
6 šedá.rar (37.0 k)
Cech1992
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 152
Registrován: 9-2007
Odesláno Neděle, 18. dubna 2010 - 09:22:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Víte to už? Nevíte co? MHD SIMULATOR je už ZDARMA ke stažení PLNÁ VERZE ! ! !

ZDROJ
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 18. dubna 2010 - 11:22:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo! Po měsíci, co to vyšlo v časopisu SCORE se autor rozhodl to uvolnit.
Dvoraku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 162
Registrován: 9-2008

Odesláno Pondělí, 19. dubna 2010 - 16:23:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, jak přidáváte skiny tramvají do hry? Uděláte nový soubor nebo přepíšete původní tramvaj?
Fotbalista je nebezpečnej zepředu, kůň zase ze zadu - aleblbec ze všech stran!.....Tak bacha!!!!!

web fiktivního DP http://www.fiction-dp.websnadno.cz

Vtobola
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 590
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 19. dubna 2010 - 16:38:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dvoraku: Přepíšes původní tramvaj. Musíš si však dávat pozor, aby jsi přepsal tu správnou. a původní vozy doporučuji někam zkopírovat
T3 mizí, wany se šíří...
Fotťe staré T3 v Ostravě!!! Už zbývá jen 1
Dvoraku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 163
Registrován: 9-2008

Odesláno Pondělí, 19. dubna 2010 - 16:53:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo díky to s tim zkopirovanim mě taky hned napadlo....
Fotbalista je nebezpečnej zepředu, kůň zase ze zadu - aleblbec ze všech stran!.....Tak bacha!!!!!

web fiktivního DP http://www.fiction-dp.websnadno.cz

3527
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 1-2010
Odesláno Úterý, 20. dubna 2010 - 15:19:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nemá tu někdo T3R.PLF?
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 310
Registrován: 3-2009

Odesláno Čtvrtek, 22. dubna 2010 - 06:54:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3527: Zatím ne, ale z klasické T3 by se to dalo udělat, zkusím to...
Jsem pro Kouzlo Dopravy a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
Krtek11
Moderátor

Číslo příspěvku: 667
Registrován: 8-2008

Odesláno Sobota, 24. dubna 2010 - 11:50:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zatím je to jen taková Alpha verze, ale třeba z toho někdy něco bude .

Skype:CZkrtek11/ICQ:438187387(krtek11)/mail: krtek11@spoluzaci.cz
VW Polo 1.2 9A6 2272 -> Nezapomeneme!!!

Nejsem proti nikomu zaujatý, jen dělám svou "práci"
Dvoraku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 166
Registrován: 9-2008

Odesláno Sobota, 24. dubna 2010 - 12:19:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě dodat druhý pptg a roztáhnout ten první až k troleji. Jinak Super
Fotbalista je nebezpečnej zepředu, kůň zase ze zadu - aleblbec ze všech stran!.....Tak bacha!!!!!

web fiktivního DP http://www.fiction-dp.websnadno.cz

Krtek11
Moderátor

Číslo příspěvku: 668
Registrován: 8-2008

Odesláno Sobota, 24. dubna 2010 - 12:31:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S tím určitě počítám, největším problémem asi zůstane nízkopodlažní část, schody tam vymažu, ale asi to nebude vypadat úplně dokonale .
Skype:CZkrtek11/ICQ:438187387(krtek11)/mail: krtek11@spoluzaci.cz
VW Polo 1.2 9A6 2272 -> Nezapomeneme!!!

Nejsem proti nikomu zaujatý, jen dělám svou "práci"
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 3-2010
Odesláno Sobota, 24. dubna 2010 - 14:43:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Krtek11:

Hele já to taky zkoušel, ale mě se nelíbí jak tam ty lidi stejně nahoru lezou, Chtělo by to zjistit, jak zařídit, aby chodili do toho článku správně.
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 3-2010
Odesláno Sobota, 24. dubna 2010 - 14:54:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Petrof:

Nízkopodlažní T3 jsem taky zkoušel, ale nejde to. Šla by místo T6, pač ty prostřední dveře jsou přesně uprostřed. A taky by byla o to kratší, poněvadš našinec tu předělávku prodloužil, aby byl ten střed vozidla širší pro vozíčkáře. Ale je to stejný problem, jako s nízkopodlažním článkem Kačenky.
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 311
Registrován: 3-2009

Odesláno Neděle, 25. dubna 2010 - 06:25:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirkacom2: Jo, taky se dívám, chtělo by to rovnou od autora. To bych pak už i navrhoval nejen LF, ale i LF3, KT8D5R.N1 i 2 (úplně novou, ne předělávku), T1, T2, RT6N1, Astru a Trio (možno udělat jako předělávku Astry).
Jsem pro Kouzlo Dopravy a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 25. dubna 2010 - 19:18:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to toho cheš nějak moc. Mě bohatě stačí, když ty lidi přemluví lézt správně.
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 3-2010
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 12:33:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jinak T1 je úzkorozchodná a T2 je původ T3 (liší se pouze uspořádáním sedadel ).

T1 a T2 by se daly předělat jako T3, ale podle mě, to bude vypadat ve hře stejně (leda, že by se předek díval na nás, páč T1 a T2 má jen jedno přední světlo, ale už by to bylo jako 3D hra )

http://www.prazsketramvaje.cz/
Jináč, tady je stránka o všech tramvají, co se týče DPP.
Dalo by se uvažovat o dosazení do hry.

Jó ta 15T je koukám dobrej pokus pražského metra (typ M1 SIEMENS)

(Příspěvek byl editován uživatelem jirkacom2.)

Jo a RT6N1 by šlo místo 13T ve hře.

(Příspěvek byl editován uživatelem jirkacom2.)
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 312
Registrován: 3-2009

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 14:32:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirkacom2: Je vidět, že jsem to moc nepromyslel, hold sypal jsem to, jak mě napadlo, bo jsem zrovna neměl čas. Ale aspoň ta Astra by byla fajn, kdyby se dodělala...
Jsem pro Kouzlo Dopravy a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
CaŠšpi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 272
Registrován: 10-2008
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 17:08:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím.
Jdu rovnou k věci: Nevíte někdo, jak by se dalo udělat, aby byly u tramvaje 13T funkční všechny dveře? Nelíbí se mi totiž, že když přijedu s 13T na zastávku, tak cestující, co stojí na úplném začátku zastávky, musejí chodit daleko ke dveřím a zdržují tím provoz :D Díky za příp. odpovědi :-)
ICQ: 366-430-465 nebo 448-482-978 |
POBOČKY: Šišma, Česká Lípa, Maczno, Becherov, Přerov, Zdizuby (od 1.5.) ;
WEB: www.casspi-trans.webnode.cz;
Rozjeďte to s námi !
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 3-2010
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:16:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

CaŠšpi: Přední dveře jsou do kabiny řidiče , ale zadní by měli být pro cestující. To autor kapánek nedomyslel.

Zkus kapánek přejet stanici. Vím, že to bude stát 20 dolarů, ale jedině tak se dá uvažovat. Jeď 15 km/h. Tady se daj využít, jinak nepoužívám 15-ku.

(Příspěvek byl editován uživatelem jirkacom2.)
Dvoraku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 168
Registrován: 9-2008

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:36:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

U 13T tedy Brněnské varianty "poršety" jsou i přední dveře pro cestující a řidič má ještě svoje podobně, jako tomu je u T3.
Fotbalista je nebezpečnej zepředu, kůň zase ze zadu - aleblbec ze všech stran!.....Tak bacha!!!!!

web fiktivního DP http://www.fiction-dp.websnadno.cz

Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 3-2010
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:42:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dvoraku: To u nás v Práglu ne-e. Přední jsou pouze pro řidiče
Dvoraku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 9-2008

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:59:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sice sem nepatří ale i duchny o pohonu 4x4 si zvykly většinou chodit u Poršet 2. dveřmi, protože u řidiče lidem ještě osekají nohy - ty liché články
Fotbalista je nebezpečnej zepředu, kůň zase ze zadu - aleblbec ze všech stran!.....Tak bacha!!!!!

web fiktivního DP http://www.fiction-dp.websnadno.cz

Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 3-2010
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:20:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mno jo, jsou tam ty proklaté schody.

Já vůbec v Brně nebyl, ale jak koukám na ty obrázy na netu jsou totožné s těmi pražskými, až na pár vyjímek
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 355
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 00:52:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirkacom2: 13T v Brně se liší (od 14T) hlavně prvním článkem - předními dveřmi mohou nastupovat i cestující, řidič má dveře kabiny zešikma, takže když je otevře a jde třeba přehodit výhybku, tak nikdo nemůže vystoupit nebo mu vlést do kabiny - což si myslím že je dobré řešení. Tedy ve hře by u 13 T měli cestující nastupovat i předními dveřmi.
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 3-2010
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 15:43:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Milí Jendo, asi neumíš číst: "až na pár vyjímek"
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 259
Registrován: 5-2009

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 16:04:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Milí Jendo, asi neumíš číst
ty zase psát, navíc Jenda se nehádal, ale doplnil tě
RT6N26 - modernizace známé RT6N1, tentokrát ten pokus o úspěšnou modernizaci určitě vyjde!
Poslouchám RHCP a komu se to nelíbí, ať mi klobouk políbí!
Můj VDP: http://vdprohatec.jex.cz
Jenda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 356
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 16:09:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirkacom2: Díky za uznání , číst umím, akorát jsem z tvého příspěvku nepochopil, že těmi výjimkami si myslel zrovna způsob nástupu. Proto, když si nebyl v Brně, jsem ti chtěl upřesnit, jak to uvnitř vypadá...
Olomoucká tramvajová doprava ve hře Microsoft train simulator - MSTS MHD OLOMOUC
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 3-2010
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 16:47:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jáááj, se moc omlouvám Jendovi. Nemyslel jsem to ve zlém. Jen jsem myslel tou frází, tak všeobecně, co vidím na obrázcích, nic víc. Ale jinak díky za bližší upřesnění.
CaŠšpi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 273
Registrován: 10-2008
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 18:40:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirkacom2: To už mě taky dávno napadlo, ale jenom mě zajímalo, jestli to jde nějak udělat. Jinak mi to ani moc nevadí, až na to, že se tím zdržuje provoz ;] .. Ale ještě detail - když přejedeš zastávku, strhne se ti 5 dolarů, né 20 ;] Ale díky za radu ;]
ICQ: 366-430-465 nebo 448-482-978 |
POBOČKY: Šišma, Česká Lípa, Maczno, Becherov, Přerov, Zdizuby (od 1.5.) ;
WEB: www.casspi-trans.webnode.cz;
Rozjeďte to s námi !
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 3-2010
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 19:38:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mno, máš pravdu, že ne 20, nýbrž 5 dolarů, ale s tím přejetím, zas když ty zadní taky neotevřem, tak to více zdržuje, takže to byl jen takový nápad.
Béiis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 12-2009

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 20:14:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vtobola: To je traffic city simulator?
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 320
Registrován: 3-2009

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 22:02:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Béiis: Jenom si předělal grafiku té hry a dal tomu jiný název = práce na ani ne 5 minut...
Jsem pro Kouzlo Dopravy a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!
3527
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 1-2010
Odesláno Pátek, 30. dubna 2010 - 14:12:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Má někdo ke stažení T3R.PLF viz obrázek:
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 30. dubna 2010 - 17:24:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3527: Jak už jsem výše upozornil, nelze to realizovat.
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 30. dubna 2010 - 22:55:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3527 (a i jiní, koho to zajímá)

application/x-rar-compressed
2 T3R.PLF.rar (26.2 k)


Pozn.: Omluvte, prosím, typologii jednotlivých součástí textur. Je to pouze nápad a návrh na zkoušku. Prostřední část jsem, kvůli mé zkušenosti s cestujícíma, nesnížil. (je to úplná 1.alfaverze) A musím, říci, že to nevypadá až tak zle

EDIT: PS: zapoměl jsem říci, že se to dává místo T6 Obr.:


(Příspěvek byl editován uživatelem jirkacom2.)
3527
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 1-2010
Odesláno Sobota, 01. května 2010 - 08:09:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je škoda.
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 3-2010
Odesláno Sobota, 01. května 2010 - 12:02:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3527 - Zkusil sis to?
Jinak to vyřešit nelze
Bitvork
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 11-2006
Odesláno Pondělí, 03. května 2010 - 11:35:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petrof napsal: "Jenom předělal grafiku té hry a dal tomu jiný název = práce na ani ne 5 minut."

Si děláš srandu ne? :-) Předělat to na zahraniční verzi mi trvalo 2 měsíce. Grafika + angličtina + nový interface atp.. Jak mám dělat další hry, když se pro spoustu lidí několik měsíců práce (takže už žádný volný čas) rovná pár minutám? :-/
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 3-2010
Odesláno Pondělí, 03. května 2010 - 13:30:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bitvork: Když už jsi tu, nemohl bys nám zařídit, aby ty lidi lezli i do nizkopodlažních rekonstrukcí? (viz. dřívější příspěvky) Děkuji za všechny fanoušky tvé hry.
Bitvork
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 11-2006
Odesláno Pondělí, 03. května 2010 - 13:56:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím. Je to veprogramované přímo ve hře. Udělat patch není na 5 minut jak by se zase mohl někdo domnívat. Do další hry ale s nízkopodlažním středem počítám. A protože je kostra naprogramovaná na všechny dveře stejné, nebylo možné udělat otevírací přední a zadní dveře u tramvaje 13T. Vymyšlené to bylo, ale už to nebylo možné zpětně realizovat. Zkusím to do budoucna překopat.
Petrof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 323
Registrován: 3-2009

Odesláno Středa, 05. května 2010 - 15:13:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bitvork: Tak to se omlouvám, myslel jsem, že VTobola se nudil v grafickém editoru. V tom případě se ještě jednou hodně omlouvám a přeji mnoho zdaru do tvorby dalších her.
Jsem pro Kouzlo Dopravy a také pro galerii autobusů.
Máte rádi dobrodružství a nevíte co s časem? Cestujte v ODISu!