K-report
 

Archiv do 21. června 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Hry a simulátory » Brno » Archiv do 21. června 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1182
Registrován: 5-2006

Odesláno Čtvrtek, 15. dubna 2010 - 19:04:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tak toho jsem si nevšiml
Když už jsme u diskuze o pinpinelově ploše, co obsahuje ta podivná složka "odstavené loko" ?
Omluvte prosim muj pravopis :-)
Libcha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 705
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 17. dubna 2010 - 01:08:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

1TK BKP-BML se jaksi zablokovala v přirozeném směru, nejde přehodit autoblok do opačného směru a tak postavit některé VC (zůstávají v zásobníku)
save
Pinpinela
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 9-2009

Odesláno Neděle, 18. dubna 2010 - 20:31:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co:Gregor
V položce "odstavené loko" si průběžně zapisuji lokomotivy (někdy i celé vagonové soupravy)z končících vlaků, které čekají na připojení k následujícím vlakům. Je to prostá tabulka v Excelu kde si zapisuji číslo vlaku, čas odjezdu a směr - vše řazeno dle času odjezdu.
Po přiřazení lokomotivy, položku vymažu. Tabulku mám spuštěnou spolu se simulátorem (je vidět vpravo na screenu). Je to praktičtější než klikat po odstavných kolejích a hledat HV.
Blažovák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 9-2008

Odesláno Neděle, 18. dubna 2010 - 20:57:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zdravím páni - jsem příznivcem Brno simu - rád si jej projedu, ale už dlouho čekám na nějaké novinky a dokonce jsem oslovil i Koudyho stran tvorby GDV a nabídkou spolupráce ( ale šlo to do kytek ). Rád bych jestli existuje ještě jiná verze než 2.4 - popřípadě zda je k dispozici nějaký jiný grafikon - je - li možno, podělte se se mnou, díky MOC !!!! Martin
Tulák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 3-2010

Odesláno Neděle, 18. dubna 2010 - 22:41:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Blažovák:
Můžeš si stáhnout ještě starší verze: 2.3 a 2.2 . Brno ještě existuje ve verzi Multikon.
ŘVP = řízení vlakového provozu. Z jedné budovy se řídí všechny železniční stanice v republice. Fantazie,nebo budoucnost ?
Libcha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 708
Registrován: 11-2005

Odesláno Čtvrtek, 22. dubna 2010 - 01:23:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Blažovák resp. Tulák: přesněji ! Simulace řízení brněnského uzlu je i program Multi-4 od p. Konráda a jedna mapa do Staničáře. Imho ale nedosahují kvalit Brnosimu.

Btw - taková momentka ze sobotního provozu, fokus na trať BML-ADA
Gabuliatko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 949
Registrován: 12-2007
Odesláno Čtvrtek, 22. dubna 2010 - 10:22:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asi rozpoutám flame, ale přesto se zeptám.
V čem je BrnoSim kvalitnější než Multi-4?
Můj názor je ten, že si každá z nich našla své příznivce.
Vasekpetr1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 209
Registrován: 8-2006
Odesláno Čtvrtek, 22. dubna 2010 - 12:56:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Libcha: jak můžeš stavět průjezd v Heršpicích po 3. koleji pro 666, když ti ještě na 1. koleji neodjel 4627? To by byl masakr, kdyby ti tam ještě někdo dobíhal a osobní se na odjezdu zpozdil... Já vím, že pokud jede osobní načas, tak to s tím rychlíkem na Jihlavu vychází, ale teď sis nacpal do Modřic dva náklady, tak se klidně něco může zaseknout a máš hned "černého" pasažéra na háku brejlovce.
lubosz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.103.180.132
Odesláno Čtvrtek, 22. dubna 2010 - 13:53:36    Odkaz na tento příspěvek  

vasekpetr. vis co je to modre mezi koleji.cti navod.
Noltha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 614
Registrován: 11-2005

Odesláno Čtvrtek, 22. dubna 2010 - 14:08:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

lubosz:
co má společného to modrého mezi kolejema (nástupiště) s poznámkou od Vasekpetr1 ?
Nástupiště a ostrovní nástupiště je dost výrazný rozdíl, možná lepší než číst návod bude se zajet do Heršpic podívat.
Tulák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 127
Registrován: 3-2010

Odesláno Čtvrtek, 22. dubna 2010 - 17:58:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

K hodnocení simulátorů:
BrnoSim - nejpovedenější, přehledné ovládání
Multikon - hodnocení hráče, ukládání zapisováných dat do dopravního deníku
Staničář - nejrealistější, velké množství stanic, možnost vlastní tvorby
ŘVP = řízení vlakového provozu. Z jedné budovy se řídí všechny železniční stanice v republice. Fantazie,nebo budoucnost ?
Vasekpetr1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 210
Registrován: 8-2006
Odesláno Čtvrtek, 22. dubna 2010 - 18:13:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

lubosz: neuvědomil jsem si, že jsou uživatelé, kteří to v Heršpicích neznají a mohou si myslet, že tam jsou ostrovy. Tak věř tomu, že tam nejsou, pouze klasické šikmé nástupní hrany. Heršpice pro osobní vlaky ještě neprošly rekonstrukcí. A ten smajlík tam byl taky z nějakého důvodu.

(Příspěvek byl editován uživatelem vasekpetr1.)
Vasekpetr1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 8-2006
Odesláno Pátek, 23. dubna 2010 - 10:03:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě doplním, že stejná nástupiště jako v Heršpicích, jsou i ve Střelicích, Slatině a ve Šlapanicích. Ostatní nádraží jsou ostrovní.
Možná by stálo za pokus, aby Koudy tuto poznámku doplnil do návodu.

(Příspěvek byl editován uživatelem vasekpetr1.)
lubosz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.103.180.132
Odesláno Pátek, 23. dubna 2010 - 19:51:06    Odkaz na tento příspěvek  

se omlouvam.ale je to znacene jako v brne kde predpokladam jsou podchody. jinak je mozne me cestu sponzorovat. rad se podivam na skutecnost. jeste jednou prijmete moji omluvu.
Libcha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 709
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 24. dubna 2010 - 12:48:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vasekpetr1: trochu si to zjednodušuju Můžu se na to dívat třeba tak, že pouze globálně řídím stavění cest a podobné detaily si musí ošéfovat výpravčí z BHH, který na to má více času xD
Třeba si takhle často ve špičkách zjednodušuju i čekání na reálné zastavení vlaku nebo čekací doby (které jsem si sám určil ) před spojením či rozpojením souprav a zkoušky brzd, protože simulátor je v tomhle imho moc benevolentní....
Koudy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2926
Registrován: 3-2004

Odesláno Sobota, 24. dubna 2010 - 13:59:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro ilustraci jedny už hodně staré Heršpice, ať Luboš ušetří za cestu:


Ať máme dost sil přestát věci, které přijdou...
Lukas_matura
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 48
Registrován: 9-2009
Odesláno Neděle, 25. dubna 2010 - 19:03:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koudy: Pěkná fotka,bez myčky a se starým mostem vypadají ty Heršpice krásně.
Jurda_74
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 10-2008
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 20:20:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hoši,můžu se zeptat jak to vypada s novým Brnosimem?Anebo poradte jak nahradit,jestli to jde na rychlicích Viden-Brno a zpet nahradit laminatku za tauruse.
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1863
Registrován: 8-2008

Odesláno Sobota, 01. května 2010 - 18:07:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tvoří se ten nový GVD? :-)
Fandím klubu HC Vítkovice Steel !!!
lubosz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.103.180.132
Odesláno Pondělí, 03. května 2010 - 17:03:54    Odkaz na tento příspěvek  

koudy. dik za foto. to je neco jak ostromer ta ale nema draty. to musi byt pekne pendolino a to okoli herspic. jeste jednou diky
Vasekpetr1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 214
Registrován: 8-2006
Odesláno Pondělí, 03. května 2010 - 17:55:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hlavně je na fotce pěkně vidět neutrální pole mezi 5. a 7. staniční kolejí - zážitek pro fíry pantografů, když se museli rozjet od stavědla z 3. traťové koleje jako posun na sedmou k hale - rozjet jednotku na 30, sjet z výkonu, stáhnout sběrač (projet se zvednutým sběračem se nedalo, prostřední část mezi děliči je uzemněná) vlézt se celou soupravou za dělení a pak zvednout a dojet k hale. Někdy, když to nevyšlo, tak se musela shodit zadní mašina a přední mašinou se pak zbytek vytáhl. Joo někdy bývalo v Heršpicách veselo.
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1187
Registrován: 5-2006

Odesláno Pondělí, 03. května 2010 - 21:32:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vasekpetr1
Není to zas tak dávno, co tu někdo (mám pocit že konkrétně v tomto vlákně) popisoval zážitky z napěťových výluk v Heřšpicích, a podle všeho to taky stálo za to
Omluvte prosim muj pravopis :-)
Pokerna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2016
Registrován: 7-2007

Odesláno Úterý, 04. května 2010 - 20:52:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vysekpetr1: No ono si přepnout řízení jen na přední Hv je otázka pár vteřin
Vasekpetr1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 216
Registrován: 8-2006
Odesláno Úterý, 04. května 2010 - 23:34:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokerna: Přiznám se, že jsem psal o době dávno minulé(cca před 20-ti lety), kdy ještě nešlo z přední mašiny samostatně shodit zadní nebo nahodit sólo přední bez zadku. Kurnik to to letí...
Pokerna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2017
Registrován: 7-2007

Odesláno Středa, 05. května 2010 - 06:21:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vasekpetr1: Tak to jse omlouvám
Mixtix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 8-2007
Odesláno Středa, 05. května 2010 - 10:35:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vasekpetr1; jo, to byly časy. Když strojvedoucí-zelenáči jezdili na paňťákoch tady v Trnave (SK) a ještě neměli "v merku" délku soupravy zvedali sběrače tak, že propojily dva napájené úseky. To byly "šupy".
Vasekpetr1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 217
Registrován: 8-2006
Odesláno Středa, 05. května 2010 - 15:27:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mixtix: Takto to vycházelo dřív při pětivozové soupravě v Popicích - stahovačka uprostřed zastávky - prostě lahůdka.
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1874
Registrován: 8-2008

Odesláno Středa, 05. května 2010 - 21:10:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je možné, aby mi vlak podle GVD z Brna do Letovic vyjel z Adamova směr na Brno? U mě ano. Je to ten zobrazený vlak.

Fandím klubu HC Vítkovice Steel !!!
Tulák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 166
Registrován: 3-2010

Odesláno Středa, 05. května 2010 - 21:51:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek3:
to už se mi také jednou stalo při spuštění simulace. Vlak jsem ,,otočil´´ v Maloměřicích.
ŘVP = řízení vlakového provozu. Z jedné budovy se řídí všechny železniční stanice v republice. Fantazie,nebo budoucnost ?
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1878
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 07. května 2010 - 05:36:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hmm, on mi ale už přijel takhle z Adamova. :-)
Fandím klubu HC Vítkovice Steel !!!
lubosz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.103.180.132
Odesláno Pondělí, 07. června 2010 - 18:12:18    Odkaz na tento příspěvek  

to me neukazuje internet nebo se nic nedeje na simulatoru naposled 7.5 tak se podelte o bezproblemovy chod. me teda taky chodi v pohode. dik lubos
3527
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 44
Registrován: 1-2010
Odesláno Úterý, 08. června 2010 - 19:05:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nemá někdo 749?
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1204
Registrován: 5-2006

Odesláno Neděle, 13. června 2010 - 00:38:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

749 najdeš ve staré verzi mých mašinek. V té době jsem je ještě všechny dával do jednoho stejného balíku.
Plno mašin co v něm najdeš už jsou k dispozici v lepší verzi na FAQ webu.

Mám dotaz:
Povedli se ti brejlovci? Snažím se některé z nich upravit pomocí zmenšené fotky a taky jsem jim podle reálu upravil tu kabinu.
image/bmp
brejlovci.bmp (301.1 k)

Omluvte prosim muj pravopis :-)
3527
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 1-2010
Odesláno Pondělí, 14. června 2010 - 15:44:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Byli by někde ke stažení? Hlavně ten 3tí z nových?

(Příspěvek byl editován uživatelem 3527.)
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1207
Registrován: 5-2006

Odesláno Pondělí, 14. června 2010 - 23:03:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trochu jsem je upravil a přidal pár nových. Zde je výsledek:
image/bmp
754.bmp (251.7 k)

Nejsem si akorát jistý tou kabinou. Lze to porovnat s předchozím obrázkem. Jsou lepší ta světlá okna, nebo ta tmavá?
Ke stažení to samozřejmě brzo bude, nejdřív ale musim vytvořit nějaký vzor (mustr), podle kterého budu dělat ostatní.
Omluvte prosim muj pravopis :-)
Mixtix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 8-2007
Odesláno Úterý, 15. června 2010 - 09:32:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Gregor: Nové brejlovce jsou fajn - přikláním se k druhé variantě (t.j. z pondelí) z důvodu tmavých oken na vozech (ladí mašinka s vozma) ;-)

Otázka k provozu: Někdo znalý provozu z Brna, proč vycházej rychlíky na Adamov z Chrlilc a rychlíky od Adamova pokračují dále na Šlapanice a ne Chrlice? Otázka čistě z osobního zájmu, proč je tomu tak (beru jakoukoliv odpověď kromě "lebo ČD" ;-) ).
Janson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 377
Registrován: 2-2006

Odesláno Úterý, 15. června 2010 - 16:06:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mixtix: Je to z důvodu malé kapacity tratě Brno - Chrlice - Holubice, proto se jezdí na Bohumín přes Šlapanice a Blažovice, kde je dvojkolejka. V Zaváděcím rozkazu je psáno, že pokud má R os Bohu více než 10 min zpoždění, mají ho brát také přes Šlapanice a Slatinu.
Jednou jsem se ptal nádražáka: Jede tenhle vlak na Telč?
On mi odpověděl: Ne tenhle jede na naftu!
ICQ: 315559622
Mettys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 15. června 2010 - 17:22:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám pocit, že v jednom směru je to v grafikonu (reálném) nakreslené přes Blažovice a dále holubickou spojkou, (tedy na Šlapanice) a druhým směrem jezdí přes Křenovice, a dál na Chrlice. Bohužel si nevzpomenu jak a kudy.

(Příspěvek byl editován uživatelem mettys.)
Brno Kometa Brno KOMETA


Bydlím cca. 300m od přejezdu v heršpicách
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3396
Registrován: 2-2007
Odesláno Úterý, 15. června 2010 - 17:58:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V letošním GVD je to takhle (ono to tak bylo i loni...).

Rychlíky na Bohumín v obou směrech přes Blažovice.
Rychlíky do Olomouce a dál přes Blažovice.
Rychlíky z Olomouce jedou z Holubic na Křenovice.

V případě zpoždění rychlíku od Olomouce nad 7 minut je tento veden operativně odklonem přes Blažovice, z důvodu těsnýho míjení s křenovickým Os na hlaváku a vlastně i kvůli křižování v Sokolnicích (Kordis opravdu nemá rád zpoždění vlaků, a zvlášť ne osobáků, na který toho docela dost navazuje).

Posilové rychlíky a Sp jezdí obě trasy, ale stále platí pravidlo, že z Brna se jezdí vždy na Blažovice.

Z Holubic míří na Chrlice 1400, 1444 (v Chrlicích má i pobyt; loni byl rušící a zasekával Os na hlaváku, což už není dál trpěno), 1646 a samozřejmě vyškovský Os.

Výše uvedené je samozřejmě "papírově", v reálu je možná prakticky jakákoliv kombinace. Například olomoucký rychlík jezdí přes Blažovice poměrně často (a vždycky tama jel, když jsem se chtěl svézt na Křenovice ), a jednou se mi povedlo vidět i bohumínský rychlík jedoucí z hlaváku přes Chrlice.

A když už jsme u těch odklonů, občas rychlíky i sunou z hlaváku do Židenic, když je obsazená černovická spojka (typicky křižování bohumínských rychlíků, ten se sekerou do Brna jede po spojce a z Brna si sune do Židenic).
Bucifalcz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 6-2010
Odesláno Úterý, 15. června 2010 - 21:20:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prosím a novější GVD stáhnu kde?kuju
Vojtik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3397
Registrován: 2-2007
Odesláno Úterý, 15. června 2010 - 21:27:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud vím, tak nikde, uváděl jsem jej jen pro příklad (a taky proto, že jsem jej poměrně nedávno dodělal do Staničáře, tudíž si řadu věcí ještě pamatuju).

Původně jsem GVD plánoval já, ale z důvodů časových a organizačních jsem to odložil... možná i definitivně.
Mixtix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 8-2007
Odesláno Středa, 16. června 2010 - 09:40:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky za info!
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1208
Registrován: 5-2006

Odesláno Středa, 16. června 2010 - 13:12:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak. Finální verze brejlovců 754 (verze číslo 1):
http://brno.pensionpatricia-telc.eu/vozy/nahledy/754.PNG
Za malý moment bude k dispozici ke stažení na FAQ webu (sekce motorové lokomotivy)

Je možné, že to budu ještě v blízké době upravovat nebo přidám pár brejlí, ale prozatím aspoň takhle.
Doufám se že budou líbit všem. Jakékoliv připomínky, návrhy, dotazy...vše přijímám s otevřenou náručí

(Příspěvek byl editován uživatelem Gregor.)
Omluvte prosim muj pravopis :-)
3527
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 1-2010
Odesláno Středa, 16. června 2010 - 15:20:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevíte někdo kde by se dalo náké vlaky stáhnout??
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1209
Registrován: 5-2006

Odesláno Středa, 16. června 2010 - 15:56:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stačí kouknout do zhlaví (druhý odkaz), nebo si přečíst můj poslední post, kde o tom webu píšu
Omluvte prosim muj pravopis :-)
3527
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 51
Registrován: 1-2010
Odesláno Středa, 16. června 2010 - 16:52:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DÍK!
lubosz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.103.180.132
Odesláno Středa, 16. června 2010 - 18:21:35    Odkaz na tento příspěvek  

Prosim o informaci. R975 z Adamova 15 min spoždeni z Brna dela souprava R 903. prijede jina soupravaz ONB na spravny odjezd. Poslat zpet do depa a nechat dojed R975a snim potom pokracovat na Slapanice.dik za informace.
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2020
Registrován: 8-2008
Odesláno Středa, 16. června 2010 - 19:52:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

lubosz: Já to dělám tak, jak ty popisuješ. :-)
Virtuální dopravní podnik BOH Trans s.r.o. nutně shání nové řidiče!
Ozvěte se na mail boh-trans@seznam.cz

BOH Trans s.r.o., vaše budoucnost u Nás. :-)
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 56117
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 17. června 2010 - 12:58:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V reálu se náhradní souprava vystavuje obvykle až při vyšším zpoždění. Osobně si to občas oživím tím, že vystavenou soupravu objedu, zajdu s ní na šturc a pak s ní najedu na přijetý R od MuNu. Případě odjedu s náhradní včas a zpožděnou pošlu jako násled (jen škoda, že se to neřídí až po Křenovice...).
V reálu by to byla samozřejmě oboje blbost.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1211
Registrován: 5-2006

Odesláno Čtvrtek, 17. června 2010 - 20:21:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdo to tu chtěl zamráčo 749?
image/bmp
749.bmp (81.2 k)

Omluvte prosim muj pravopis :-)
Janson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 383
Registrován: 2-2006

Odesláno Čtvrtek, 17. června 2010 - 20:31:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Gregor: Já bych spíše uvítal nějakou v Jihlavském nátěru (viz 749.018, 121, 265, 751.151, 316)
Jednou jsem se ptal nádražáka: Jede tenhle vlak na Telč?
On mi odpověděl: Ne tenhle jede na naftu!
ICQ: 315559622
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1212
Registrován: 5-2006

Odesláno Čtvrtek, 17. června 2010 - 20:47:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hmm, nemáš nějaké bokové fotografie? Na tuhle řadu mám zatracenou smůlu. Už jsem prohledal k-report i zelpage, a žádný pořádný použitelný fotky jsem nenašel
Omluvte prosim muj pravopis :-)
3527
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 1-2010
Odesláno Pátek, 18. června 2010 - 12:59:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

749.018
Janson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 384
Registrován: 2-2006

Odesláno Pátek, 18. června 2010 - 13:46:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://www.koudsk.estranky.cz/fotoalbum/fotogalerie/lokomotivy-74 9-a-751

Zkus mrknout sem, ale asi tam nic použitelnýho nebude. Až někde něco potkám, tak na tebe budu myslet a cvaknu pěkně z boku..
Jednou jsem se ptal nádražáka: Jede tenhle vlak na Telč?
On mi odpověděl: Ne tenhle jede na naftu!
ICQ: 315559622
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1213
Registrován: 5-2006

Odesláno Pátek, 18. června 2010 - 15:26:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zkusil jsem pouzit MSTS a v Shape Vieweru jsem některá zamráča vyscreenoval z boku.
Není to podle mě až taková kvalita, jako z normální fotky, ale ujde to
image/bmp
zamraca.bmp (61.6 k)

Taky jsem upravil podvozky (není vyloučeno, že je takto poupravím i na těch brejlovcích co už jsou na webu)
Omluvte prosim muj pravopis :-)
3527
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 56
Registrován: 1-2010
Odesláno Pátek, 18. června 2010 - 20:15:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Gregor:můžu tě o něco poprosit?Jak sems dal tu zamračenou nemohl bys dát ji bez těch vagonů?A o 1nou.Děkuji
DŮVOD :protože mě jaksi nefunguje to stáhnou do počítače .Tak jestli bys byl tak hodnej?
Gregor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1214
Registrován: 5-2006

Odesláno Pátek, 18. června 2010 - 20:40:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3527
Trochu nechápu. Až to zamráčo bude hotové, dám ho na FAQ web společně s dalšími 749, podobně jako tomu bylo třeba s těmi brejlovci. Není důvod si to takhle komplikovat
Omluvte prosim muj pravopis :-)
3527
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 57
Registrován: 1-2010
Odesláno Pátek, 18. června 2010 - 21:03:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Omlouvám se toto jsem nepsal já tobyl můj pošinutý brácha omlouvám se !
Balik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1478
Registrován: 11-2002

Odesláno Sobota, 19. června 2010 - 17:37:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bucifal (1.6.2010) & další dotazy na nový grafikon:

Aktuální grafikon pro brněnský uzel existuje aspoň v multi-4, vytvořil jej Pipin. U sousedů to možná trochu zapadlo, tak dávám přímý odkaz na jeho příspěvek ve vlákně s "konrádovkami".
2koridor.websnadno.cz
Esc_lock
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 213
Registrován: 11-2007
Odesláno Pondělí, 21. června 2010 - 14:04:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Znáte někdo stránky kde bych našel nové lokomotivy a vozy do Brno sim? Díky