K-report
 

Archiv do 19. března 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » » Budějovické trolejbusy » Archiv do 19. března 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2780
Registrován: 1-2007
Odesláno Sobota, 06. března 2010 - 22:52:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hlavně, aby podobné výborné počiny do týdne nezničil nějaký debílos maximálos.
A že jich všude chodí...
Skutkové předkův buďtež chloubou i výstrahou potomkům!
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 187
Registrován: 10-2008

Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 10:24:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přidám dvě fotky ze včera. Řidič vozu 221 (linka 1) si spletl trasu a místo ke kostelu jel v Rudolfově směrem na Ameriku. Cestující ho upozornili (možná si chyby všiml sám), z Hlincohorské ulice vycouval a pokračoval ke kostelu. Zpět směrem do ČB jel bez zpoždění.

1) Vůz právě vycouval a rozjíždí se směrem ke Kostelu


2) Vůz pokračuje ke kostelu, je znát že nejede přímo od zast. Rudolfov,rozc.
Vareckaj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 173
Registrován: 3-2009

Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 11:43:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kroclov: A nebýt tebe, tak to nikdo neví a nehrozil by kvuli tomu řidiči postih...
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2319
Registrován: 1-2006

Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 11:55:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kroclov: pošli to do Blesku
Nenazývejme klienty jakékoliv dopravní společnosti KAŠTANY :-)
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3539
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 12:54:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kroclov: myslíš, že takovéhle fotky je vhodný sem dávat? Čte to tady poměrně dost lidí a díky tomu se může stát, že z toho bude mít řidič průser.Navíc tady na krp je tahle informace úplně k hovnu.

Jinak ta zastávka Globus je parádní, hlavně aby to tam nikdo nezničil.
www.olomouckadoprava.estranky.cz

ICQ: 479 144 459
Sipi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 728
Registrován: 5-2006
Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 13:15:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kroclov: Ještě si mohl taky vyfotit řidiče, aby jsi měl tu aféru uplnou

Jinak tyhle situace, kdy řidič zapomene, opravdu nepotřebují přesný popis a ještě navíc fotky!
Stačilo by napsat: řidič na lince 1 kdysi dávno někdy přes den jedoucí od Výstaviště po Husovce směrem k zastávce Evžena Rošického zcela nečekaně zabočil do ulice Branišovská (zřejmě se zamyslel) a pak se složitě ruznýma uličkama dostával zpět na Husovku. Na druhý pokus již projel křižovatku Husova/Branišovská správně. Tečka. Tak jako se mi to jednou stalo

Jinak si nemyslím, že z tohto může mít řidič průser a jestli jo, tak ten kdo ho potrestá je kokot.
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2321
Registrován: 1-2006

Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 14:20:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sipi: souhlas, jak by mohl být postižen. Přijede o 2 minuty později, spálí o půl litru nafty na víc, navíc byl nasazen krátký vůz > víkend > prázdné město > 2 minuty se ztratí. Já bych ho netrestal, i mistr tesař se někdy utne , ale někdo by si tu zasloužil...
Nenazývejme klienty jakékoliv dopravní společnosti KAŠTANY :-)
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2029
Registrován: 2-2006

Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 14:24:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To máte dosť divné že vodič ma prúser kvôli tomu že poplietol trasu a do 20-tich sekúnd sa napojil na ňu...
www.imhd.zoznam.sk Slovenský WEB o MHD
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3540
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 14:28:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, průser mít nemusí, ale znáte to, všude se najde nějakej ten blbec, který to bude chtít vyřešit, nejlépe postihem na řidiče...Takže tyhle věci šířit veřejně asi moc vhodné není...
www.olomouckadoprava.estranky.cz

ICQ: 479 144 459
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3541
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 15:57:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Třídím fotky, tak to tady trošku vytapetuju...






bude někdo pokračovat?

www.olomouckadoprava.estranky.cz

ICQ: 479 144 459
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4418
Registrován: 12-2004

Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 17:14:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zas Kroclova nekamenujte. V tomhle případě o nic nejde. Problém by byl, kdyby k tomu kostelu nedojel. Sjetí z trasy (výrazné, kdy se např. vynechá nějaká zastávka) a nenahlášení dispečerovi = problém. Jinak pohyb vozů na lince lze i zpětně dohledávat.
Pepa_103: Dobrý náhled do historie .
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Vláčkomil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 1-2009

Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 18:37:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pepa103: Nádherné fotky.Lahoda se podívat.
Jo a je mi divné že se nikdo nezmínil o výluce trolejbusové linky číslo 2.Celý víkend jezdili krátké vozy,nejvíce Citybusy.Takže dnes jich bylo všude plno.Nezvyklé jezdit až na Borek autobusem.Musím říct že jsem si to náležitě užil.Někdo mohl doplnit jaký byl důvod výluky.
Svět je cirkus který krachuje.....
Amaterské stránky o veřejné dopravě.
http//:www.vlackomil.blog.cz
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4419
Registrován: 12-2004

Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 19:11:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jako před těmi ca dvěma týdny opravy/úpravy (nevím přesně) na měnírně MR3 Pražská. Na výluce minimálně vozy 205, 208, 274 (pouze za 4/3) a 289. Zbytek jsem neviděl. Myslím, že o mnoho zajímavější byla výluka ze Čt na Pá a z Pá na So - linka 50 v autobusech. Z Pá na So tam byly vozy 149 a 151.
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 174
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 19:40:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M__r Tak co sem včera viděl, tak na lince 2, byly samý citybusy. 203, 204, 208, 209, 223
Karosa B741 je nejlepší co z Mýta vyjelo :-)
www.karosab741125.blog.cz
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3099
Registrován: 5-2006

Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 18:22:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedna z těch výlukovejch dvojek ze soboty.


To víš,chlapče,jižní Čechy,to je ta pravá country...
naštvanýřidič tr
Neregistrovaný host
Odeslán z: 92.62.224.12
Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 20:51:09    Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj, zajímalo by mně jestli Vám příjde normální focení řidiče trolejbusu na vzdálenost tří metrů pěkně s bleskem rovnou dvěma foťáky? Nebo focení řidiče na konečné jak se pěkně zakusuje do bagety. Jedná se o dva nadšence do trolejbusů, jeden blonďák a druhý tmavý kudrnáč. Nemám s tímto párečkem zrovna dobré zkušenosti. Taky rádi číhají na Lidické a málem samou láskou k trolejbusu Vám skočí pod kola, jen aby měli dobrý záběr. Na slušné upozornění reagují, že si můžou fotit co chtějí, doprovázené pěkně vztyčeným prostředníčkem.
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 175
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 21:03:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

naštvanýřidič tr Ano, tuším o koho se jedná, ale já to nejsem. Doufám, že se ti dotyční prásknou samy
Karosa B741 je nejlepší co z Mýta vyjelo :-)
www.karosab741125.blog.cz
Sliks
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 302
Registrován: 8-2009

Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 21:31:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neni tohle náhodou porušení zákona ?
Taky rádi číhají na Lidické a málem samou láskou k trolejbusu Vám skočí pod kola
Přijde mi to jako ohrožování bezpečnosti provozu.

naštvanýřidič tr: To s bagetou záleží pouze na nich.
Mlčeti zlato
Na minulou jízdu s 603 se nedá zapomenout ... Nikdy nevíte jestli neni poslední.
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3102
Registrován: 5-2006

Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 22:22:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

naštvanýřidič tr : Ono záleží natom kdo drží v ruce ten fotoaparát.Mláďata se svejma digi krabičkama si kolikrát myslej,že sou páni světa a že mužou všechno.To že by svym chovánim mohli někoho i otravovat je ani nenapadne a po přátelskym upozornění co a jak by měly dělat akorát mávnou rukou a chovaj se furt stejně.Člověk kterej má něco odfoceno,takže už neni uplný smrádě ví co si muže dovolit,aby neohrozil ostatní,nebo aby svym chovánim neotravoval např.svačícího řidiče a podobně.

Já třeba mám jenom pár fotek autobusů/trolejbusů,doteť sem fotil všechno možný,většinou železnici a relly závody,ale už se my zatu krátkou dobu stalo,že sem fotil u Budvaru dvojku do Rožnova,a když sem pak čekal na zastávce na osmu na Máj,tak tam přijela ta samá dvojka,vyskočil z ní řidič a dal my na papírku napsanýho mejla jesli bych mu na památku neposlal tu fotku když sem ho fotil.
Takže jak řikám,je to jenom na tom danym fotografovi,některý bych osobně za jejich chování zabil,páč kvůli nim pak ty řidiči koukaj i na ostatní slušný fotografy jak na magory.A pálit někomu bleskem do obličeje,no to může snad jedině *****...
To víš,chlapče,jižní Čechy,to je ta pravá country...
Peťula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 170
Registrován: 12-2008

Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 22:36:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já se přiznám, mě to nevadí žejo, ale nějak mě vůbec nenapadá, kde na Lidický sem tohle dělal a samou láskou fakt pod trolejbusy neskáču, držím svou vzdálenost na chodníku nebo na trávě. Blesk se mi nejspíše zapnul omylem, zapíná se mi automaticky při podmínkách, jaké jsou.
Focení řidičů jak jí na konečných Vás fakt trápit nemusí, protože tyhle fotky se nikam jinam než na muj počítač nedostanou a beztak nejste vidět přes lesknoucí se sklo. V jedné ze sta fotek je vidět řidič, ale i tam neni nic poznat... A když už sem něco zveřejňuju, tak fotky, kde by mohl mít řidič problémy, vynechám.

P.S. Sem ten blonďák
Fyzicky bydlím v Budějcích ale srdcem, srdcem jsem ve Francii.
Nejkrásnější vozy jsou pro mě Crealis a Citelis.
ICQ 485 911 951
naštvaný řidič tr
Neregistrovaný host
Odeslán z: 92.62.224.12
Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 19:04:30    Odkaz na tento příspěvek  

Peťulo a Kudrnáči, je to jen a jen o slušném chování. Když za mnou na konečné Máji přijdete, normálně pozdravíte a řeknete, že si chcete vyfotit trolejbus, tak mi to vůbec vadit nebude. Stojíte věčně někde schovaný jak nějaký úchylové. Pak si klidně nastupujete předními dveřmi, ale abyste slušně pozdravili, to vás ani nenapadne. Vím, že půlka řidičů jsou mrzouti. Takže pánové, zakopejme válečné sekyry a začněme odznova. Trolejbus číslo 59 řidička
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3104
Registrován: 5-2006

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 19:18:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dotaz pro zdejší znalce.Kolik firem má reklamu zároveň jak na trolejbusu,tak na autobusu ?
To víš,chlapče,jižní Čechy,to je ta pravá country...
Peťula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 171
Registrován: 12-2008

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 19:19:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

naštvaný řidič tr:
Já to tušil hned, že jste to Vy.
Tak třeba zrovna na tom Máji sme vůbec schovaní nebyli. Já seděl na trávníku, zatím co "kudrnáč" si fotil.
Že sme někde schovaní také závisí na tom, kde se zrovna nacházíme, my většinou nikdy nevíme, co přijede a kdy a kde nás to potkám, takže fotíme z toho místa, kde se právě nacházíme.
My nic špatného a zlého nevyhledáváme, nikdy nikam fotky, kde je někdo vidět nedáváme, ale když na nás zprvu hned začne křičet, tak samozřejmě nebudem stát jak solní sloupy ale tak aspoň drobet útok obrátíme. A slušně pozdravit.. Ono když máte na nás takový názor, tak radši neoslovovat, nebo bychom mohli ještě slovně něco obdržet. Nikdy nevím, jestli byste mě slušně pozdravila nebo naopak.

Já se teda za všechno omlouvám
Fyzicky bydlím v Budějcích ale srdcem, srdcem jsem ve Francii.
Nejkrásnější vozy jsou pro mě Crealis a Citelis.
ICQ 485 911 951
nenaštavaný řidič tr
Neregistrovaný host
Odeslán z: 92.62.224.12
Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 19:28:38    Odkaz na tento příspěvek  

Peťulo a Kudrnáči, já se Vám taky omlouvám. Na konečné na Máji nefoťte, řidiči mají většinou zpoždění,tak běhaj na záchod do lesíka. Samozřejmě, že Vám odpovím. A slušně. Dám ti můj mail a pošleš mi prosím nějaké fotky 59, samozřejmě se mnou. Tak se mějte hezky. Berková
Vláčkomil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 1-2009

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 19:32:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3.2010
Výluka trolejbusové linky č. 2 v úseku Nemanice – Borek

V pátek 12.3.2010 dojde z důvodu výměny lan na stožárech vysokého napětí přes mezinárodní silnici E55 k výluce trolejbusové dopravy v úseku Nemanice - Borek a zpět. Spoje linky č. 2 budou v zajištěny náhradní autobusovou dopravou. Přestupy cestujících v obou směrech budou probíhat v zastávkách MHD Nemanice. Výluka započne výjezdem prvních ranních spojů a bude ukončena dle průběhu prací cca mezi patnáctou a šestnáctou hodinou. Výlukou trolejbusové dopravy nedojde k žádným změnám trasy linky č.2 ani jízdních řádů platných pro toto období. Ve zmíněném úseku však dočasně nebude možné garantovat nízkopodlažní spoje uvedené v jízdních řádech. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.
DPmČB, a.s. Zdroj DPMCB.
Tak v pátek bude malé zpestření v dopravě.
Svět je cirkus který krachuje.....
Amaterské stránky o veřejné dopravě.
http//:www.vlackomil.blog.cz
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2326
Registrován: 1-2006

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 19:49:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ohledně focení na točně na Máji mám jednu zkušenost, fotil jsem si trolejbus, jeden řidič se na mě osupil, druhý ho uklidnil že si to fotím pro radost a s oběma jsem si bez problémů popovídal a ten, co se na mě prve osupil, objel se mnou konečnou a jel jsem s ním do centra. . Občas si tam něco cvkanu, nestalo se mi, že by mi někdo nadával či se na mě zle díval :-)
Nenazývejme klienty jakékoliv dopravní společnosti KAŠTANY :-)
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 176
Registrován: 2-2009

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 20:12:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nenaštavaný řidič tr Mno, tak to je krásný.. :D ježiš, ještě že už tolik nefotim. :-)
Dneska sem vyfotil něco málo, tak sem přidám fotky. :-)
125 v Nových Hodějovicích


Na konečné "Mladé - Točna".

Citybus 218 na lince 13, na Konečné Papírenská - točna

Karosa B741 je nejlepší co z Mýta vyjelo :-)
www.karosab741125.blog.cz
Peťula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 172
Registrován: 12-2008

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 20:22:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nenaštavaný řidič tr:
To je fajn :-).
Tady máte kdyžtak muj mail: Valenta.Petula@seznam.cz
Fyzicky bydlím v Budějcích ale srdcem, srdcem jsem ve Francii.
Nejkrásnější vozy jsou pro mě Crealis a Citelis.
ICQ 485 911 951
Peťula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 173
Registrován: 12-2008

Odesláno Úterý, 09. března 2010 - 20:56:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomt:
Colosseum: 63, 163, 230
Koberce Strnad Lišov: 67, 204
Tonstav Service: 34, 150

Víc si nevybavuji.
Fyzicky bydlím v Budějcích ale srdcem, srdcem jsem ve Francii.
Nejkrásnější vozy jsou pro mě Crealis a Citelis.
ICQ 485 911 951
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3105
Registrován: 5-2006

Odesláno Středa, 10. března 2010 - 00:05:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Peťula : Díky.
To víš,chlapče,jižní Čechy,to je ta pravá country...
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 188
Registrován: 10-2008

Odesláno Středa, 10. března 2010 - 15:52:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přináším fotku z vlečky do Vráta (nad ulicí U Smaltovny) Teheránce č.27 na lince 9. Škoda jen, že se tam nevešel zadek vozu:
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 4-2009

Odesláno Středa, 10. března 2010 - 16:26:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomt: placení mobilem 162,68, nákupní centum Čtyry Dvory 125, 70...
no tak už se nebudu schovávat Kudrnáč se hlásí :-)
Trolejbus 25TrBT 4ever!!!!:-)
Solaris Urbino 18 nejlepší autobus :-)
http://b732.blog.cz/
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 189
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 11. března 2010 - 16:12:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak vůz 35 se před chvílí odtahoval do vozovny. Spatřen u zastávky Jaroslava Bendy v 15:57. Snad to nebyla jeho poslední jízda před vyřazením.

(Příspěvek byl editován uživatelem Kroclov.)
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 177
Registrován: 2-2009

Odesláno Čtvrtek, 11. března 2010 - 20:51:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kroclov Není to její poslení jízda.... Ale 37 a 35 už hodně slouží na zálohách...
Karosa B741 je nejlepší co z Mýta vyjelo :-)
www.karosab741125.blog.cz
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 2-2010
Odesláno Pátek, 12. března 2010 - 11:53:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska je ta výluka z Nemanic na Borek, máte někdo nějaký fotky, co tam nasadili? Ležim a nemám možnost se tam jet mrknout :-(
Alfou se nejezdí, Alfou se žije...
Solaris Urbino 15 & Citelis 18 -> životní lásky.
Budějce jsou srdcovka :-)
joudaII
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.20.118.141
Odesláno Pátek, 12. března 2010 - 12:21:30    Odkaz na tento příspěvek  

předpokládám, že tam bude jezdit trolejbusový žluťásek 274...
Tomt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3107
Registrován: 5-2006

Odesláno Pátek, 12. března 2010 - 16:18:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jen taková náladovka...


To víš,chlapče,jižní Čechy,to je ta pravá country...
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4421
Registrován: 12-2004

Odesláno Pátek, 12. března 2010 - 17:47:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na výluce byly 274 a 275.
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Pus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 406
Registrován: 12-2008
Odesláno Pátek, 12. března 2010 - 22:16:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lampard: Jakmile vozy 35 a 37 doslouží, jejich následný osud bude podobný, jako u dříve vyřazených? Díky
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 178
Registrován: 2-2009

Odesláno Sobota, 13. března 2010 - 10:10:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pus Ano, až doslouží, tak pojedou do Szegedu.. Jako 15Tr 38, 40. Teď minimálně pojedou tři 42, 35, 37.
Karosa B741 je nejlepší co z Mýta vyjelo :-)
www.karosab741125.blog.cz
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3763
Registrován: 5-2003

Odesláno Sobota, 13. března 2010 - 22:02:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stonka: Dneska je ta výluka z Nemanic na Borek, máte někdo nějaký fotky, co tam nasadili?
Tak když nikdo nic nemá, tak sem dám těch pár pokusů co mám... Sice z profláklých míst, ale nebyl čas
Vše foceno brzy dopoledne.


Proč? Proto...
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 2-2010
Odesláno Neděle, 14. března 2010 - 09:04:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil: heezky, pěkný :-)

Já přihodím jednu 158 ze včera, 3/1, u nádraží měnil 160 za 158, u 160 utíkala chladící kapalina ..

Alfou se nejezdí, Alfou se žije...
Solaris Urbino 15 & Citelis 18 -> životní lásky.
Budějce jsou srdcovka :-)
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 190
Registrován: 10-2008

Odesláno Neděle, 14. března 2010 - 16:07:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přidám foto trol.č. 26 na lince 9.


Jinak dnes kolem 13:20 "věžka" DP u zastávky Evžena Rošického (u výhybky č.13). Věžku vyfocenou nemám, přikládám tedy alespoň fotku této výhybky přepnutá směrem k výstavišti (což je málokdy).
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2346
Registrován: 1-2006

Odesláno Neděle, 14. března 2010 - 17:28:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdo fotil trolejbusy včera na Senovážném?
Nenazývejme klienty jakékoliv dopravní společnosti KAŠTANY :-)
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 179
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 14. března 2010 - 19:53:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin240025 Já to opravdu nebyl...
Karosa B741 je nejlepší co z Mýta vyjelo :-)
www.karosab741125.blog.cz
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 14. března 2010 - 20:22:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin240025: já ho viděl taky fotil si 61 a 70 (já byl v 61)
Trolejbus 25TrBT 4ever!!!!:-)
Solaris Urbino 18 nejlepší autobus :-)
http://b732.blog.cz/
Peťula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 174
Registrován: 12-2008

Odesláno Neděle, 14. března 2010 - 20:24:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin240025:
Já to taky nebyl..

Jinak se po městě na označnících objevily plakáty, které upozorňují na nové označníky. Tyto plakátky jsem viděl od zastávek U Trojice až na Sady, dál sem již nejel ale určitě to nejsou jediná místa, kde se tohle objevilo.

Fyzicky bydlím v Budějcích ale srdcem, srdcem jsem ve Francii.
Nejkrásnější vozy jsou pro mě Crealis a Citelis.
ICQ 485 911 951
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 2-2010

Odesláno Neděle, 14. března 2010 - 21:00:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Peťula: Výstaviště, Nádraží, Dobrovodská, Sady, co sem zatim měla tu čest vidět.. Ale už je to tam delší dobu.
Každopádně na J. Bendy pořád běhá "Vážení cestující testujeme pro vás nový digitální označník" ne? :D
Alfou se nejezdí, Alfou se žije...
Solaris Urbino 15 & Irisbus Citelis 18m -> životní lásky.
Budějce jsou srdcovka :-)
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3764
Registrován: 5-2003

Odesláno Neděle, 14. března 2010 - 22:02:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přehrabuju se v archivech, tak přidám pár fotek z dob nedávno minulých, kde ale focené objekty už buďto neexistují nebo vypadají úplně jinak...
Takže zpět do nedávné historie, díl I. - Karosy B731 a B732.


Někdy v blízké době další díl.
Proč? Proto...
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2425
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 14. března 2010 - 22:30:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pěkný vzpomínky, dík za fotoreport. Zastavím se u vozu č.269, který ukazuje mmj. "letitý" způsob označování vozů B732 a B741 evidenčními čísly, číslo stříkané na přední mřížku nad nápis Karosa bylo samozřejmě u nově dodávaných vozů u sól do 277 a u kloubáků 101-108 a 114-122 bílé, protože mřížka byla červená. 278-284, 109-113, 123-137 a vozy po GO byly označeny takto. U B732 č.285 bylo odpočátku "prototypové" označení e.č. novým způsobem, používaným dodnes.
Zajímavostí jsou i putovní druhá světla, která ale s přístavbou tohoto vozu na druhou GO bohužel "doputovala".
Už se těším na další vzpomínky na minulost.
Martin240025
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2347
Registrován: 1-2006

Odesláno Neděle, 14. března 2010 - 22:39:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já ho viděl kolem druhé, jel jsem devítkou, nějakej kloubovej trolejbus na tom jel - nízkopodlažní s modrýma sedačkama .

Jpribil: máš další fotky červených autobusů, krom toho Tvého? :-)
Nenazývejme klienty jakékoliv dopravní společnosti KAŠTANY :-)
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 191
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 15. března 2010 - 07:31:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

na J. Bendy pořád běhá "Vážení cestující testujeme pro vás nový digitální označník" ne?
Ano, na J.Bendy stále bez změny...

Výstaviště, Nádraží, Dobrovodská, Sady
Je to ještě na zastávce Družba-IGY, alespoň směrem na Palačák.

Kdo fotil trolejbusy včera na Senovážném?
Já to nebyl

Přidám tři fotky co už dnes v ČB neuvidíte.
1) vůz 40 (vyřazen)
2) linka 15 (zrušena), vůz 47 (vyřazen)
3) reklama na voze 19 (nyní jen modrý lak)
M__r
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4423
Registrován: 12-2004

Odesláno Pondělí, 15. března 2010 - 17:28:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil: Pěkné fotky, zajímavých vozů. Tu 194 máš ale ještě v celkem slušným stavu, ke konci to bylo výrazně horší, z té reklamy toho pak už moc nezbývalo...
SOR BN 12 = parodie na městský nízkopodlažní autobus
Věřím své značce... Karosa
Vláčkomil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 1-2009

Odesláno Pondělí, 15. března 2010 - 23:32:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Citelis č.173 byl dneska trošku tvrdohlavej a nechtělo se mu odjed ze zastávky Včelná.Řidič ho po deseti minutách nějak přemluvil a jelo se.....To bylo v 10:56 a ted večer mě vezl domů takže asi nešlo o velkou závadu.
Jinak Kolem 13:00 nehoda dvou nákladáků u OBI takže to byla zase katastrofa.
Svět je cirkus který krachuje.....
Amaterské stránky o veřejné dopravě.
http//:www.vlackomil.blog.cz
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2797
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 16. března 2010 - 21:50:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Řidič ho po deseti minutách nějak přemluvil

Citelisi, Citelisi. Do roka a do dne...
Skutkové předkův buďtež chloubou i výstrahou potomkům!
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 10-2008

Odesláno Středa, 17. března 2010 - 20:18:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak přináším jednu dnešní fotku.
Vůz 141 se otáčí v zastávce Areál VŠTE, kam jezdí jen vybrané spoje.


(Příspěvek byl editován uživatelem Kroclov.)
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 193
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 19. března 2010 - 22:01:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na internetových stránkách DP v zastávkovém jízdním řádu jsou psané víkendové odjezdy linky 9 ze zast. České Vrbné směrem na Vltavu střed mimo jiné i v 19:03 a 19:45. V knižních jízdních řádech je navíc spoj v 19:22. Ten však ve verzi jízdních řádů na mobil chybí stejně jako v té internetové.

Jede tedy spoj v 19:22 nebo ne ?

Přidám také dnešní fotku Solarisu Urbino 15 ev.č.155 na lince 7 na Čapkárně :


(Příspěvek byl editován uživatelem Kroclov.)
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3765
Registrován: 5-2003

Odesláno Pátek, 19. března 2010 - 22:21:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin240025: Bohužel, digitálně fotím od konce roku 2002, kdy už zbývaly jen dva "červené", 122 a 267. Předposlední, č.191, mám focené jen na papíru...
Každopádně 122 se mi pletla před foťák pořád, viz níže..

Vencabocku: Ta 269 o čtyřokou masku nepřišla při GO, ale mnohem dříve, někdy na konci roku 2003 nebo začátkem 2004. Tu bílou musela zdědit po 279, která šla na GO tou dobou.

Kroclov: vůz 47 (vyřazen) - vzhledem k tomu, že 47 je už nějakou dobu vidět na dílnách TÚ, tak bych to tak jistě netvrdil. A opravu pro nového majitele bych asi vyloučil....
Ohledně spoje v 19:22 - není nic lepšího, než si to ověřit. Ale podle mého spoj jede, mezera přes 40 minut je u linky 9 blbost.

Zpět do nedávné historie, díl II. - speciál Karosy B741 č.122.




Poslední den provozu, dokonce tuším poslední odjezd z konečné, to má focený někdo jiný..

EDIT: Čtvrtá fotka je focena samozřejmě ve STARÝCH Hodějovicích a předposlední fotka není předposlední den, ale před předposlední...

(Příspěvek byl editován uživatelem Jpribil.)
Proč? Proto...
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 2-2010

Odesláno Pátek, 19. března 2010 - 23:22:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vláčkomil: k tý 173, řidič zavíral dveře, jenže se mu v půlce sami otevřeli a nechtěli se zavřít, jenom v nich cvakalo, tak musel z venku vyhodit baterky, počkat a pak to zas nahodit, což si asi sám viděl,...
Jinak 173 a 174 radši nekomentovat a to citelisy miluju...
Kroclov: Nemáš foto 155 víc z boku?
Alfou se nejezdí, Alfou se žije...
Solaris Urbino 15 & Irisbus Citelis 18m -> životní lásky.
Budějce jsou srdcovka :-)
Nalim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 107
Registrován: 11-2007

Odesláno Pátek, 19. března 2010 - 23:26:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kroclov: Víkendový spoj v 19:22 z Českého Vrbného jede (2/9).