K-report
 

Archiv do 27. dubna 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Soukromí dopravci v osobní dopravě » Archiv do 27. dubna 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 55214
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 09:22:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lubomír:
Zase jsem se dobře zasmál. Ale když myslíte...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 09:23:06    Odkaz na tento příspěvek  

Antonín Přibyl:
Vážený pane Antoníne Přibyle (nebo snad ahoj Honzo?),
rád vám věřím, že nemáte s dopravou nic společného, zvášť když IP adresa zobrazující se vám pod jménem je hostovaná u ČD-Telematika . Smutné ovšem jistě nejen pro mě je, že po mnoha letech sledování mnoha diskusních fór věnujete svůj první a jediný příspěvek tomu, že máte potřebu mi podsunout něco, co jsem nikde nenapsal, a o to usilovněji s tím polemizovat a vyvracet to (tzv. metoda dynamické denunciace). Že zaměstnanci konají v duchu pasivní rezistence (dílem z přesvědčení, dílem z donucení nadřízenými) mi je jasné, přesto trvám na svém názoru, že se v podvečer v Oseku povedla prasárna při totální (nařízené) absenci dopravního citu (to by starý praktik mohl uznat). Dále nikoho neobviňuji z jakéhokoli spiknutí, a už vůbec ne s vámi podsouvanými přívlastky, nikoho nezbožňuji, nikoho nikam nezařazuji a nevidím důvod, proč bych vám měl cokoli vysvětlovat nebo se omlouvat. Očividně tu běží ideologicky zaměřená diskuze, já se však zatím snažím držet zásady "padni komu padni", i když z vašeho pohledu samozřejmě nedostatečným oštíváním RegioJetu ho vlastně hájím, nerozumím tomu, jsem magor, debil a ichtyl. No, nějak se s tím pokusím žít. Faktem je,
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 09:34:26    Odkaz na tento příspěvek  

Výp: S K-Reportem asi končím,budu se radši věnovat rodině,když vlakům po 15 letech u dráhy nerozumím.Je mi z některých zdejších lidí na blití
Vážený pane "Výp", nejde o to, že byste něco nevěděl nebo nerozuměl, to se stane každému. Problém je v tom, že do diskuze přinášíte neotřelý pohled na oponenta "vy jste u mě buď magor,nebo debil,ale spíš negramotný ichtil", řešíte osoby místo věcného obsahu a ještě dupete nožičkama, když si někdo dovolí oplatit vám podobnou mincí. Takže jděte klidně do háje, já sprosťákům jako vy nic vysvětlovat nebudu, nechte si to vyložit od zaměstnance SŽDC.
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 09:38:28    Odkaz na tento příspěvek  

P.S. Pro pana Přibyla - upadl mi konec poslední věty: Faktem je, že si včera někdo od ČD chtěl s tím přívěšákem v Louce ulehčit práci (aby ho pokaždé nemusel objíždět v Teplicích a Litvínově) a takhle to dopadlo.
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1883
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 10:11:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdejší diskuze ke zkušebnímu provozu vlaků Student Agency ukazuje, že u Č(S)D pracuje spousta lidí, kteří nejsou ochotni (ani schopni) přijmout něco nového (píše se r.2010). Pliváním (popřípadě chcaním atd.) tito soudruzi dělají nanejvýš ostudu akorát sami sobě a svému chlebodárci.

Přeji českým kolejím (a hlavně "národnímu dopravci") co nejvíc schopných soukromníků, kteří mají žaludek na to, podnikat v našem postbolševickém hnoji.
Rtuťový_muž
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 83
Registrován: 10-2005

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 11:37:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přeji českým kolejím (a hlavně "národnímu dopravci") co nejvíc schopných soukromníků, kteří mají žaludek na to, podnikat v našem postbolševickém hnoji.

Vy jste tak naivní...
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5981
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 11:43:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pospec:

Jak se s tvým výblitkem o zaměstnancích slučuje má poslední celodenní směna na 471059? Přijal jsem toto nové vozidlo celkem bez obav a ono přijalo mne a bylo nám spolu fajn.

Hele já chápu, že ve světle zbabrané šou o víkendu se musíte pokusit to otočit proti zlým modropryžníkům, nám to až tak nevadí, máme široká záda, jsme na vaše plivání a ochcávání (ahoj REXi, kde se touláš?) zvyklí řadu let. Ale měli byste vysvětlit svým Bohům, že nejsme na kolenou a že by si měli trošku lépe rozvrhnout síly a přehodnotit strategii, protože chováním se jako slon v porcelánu toho ještě nikdo moc nedosáhl.

Ať si Jančura s přeplacenými fíry, co jenbouchajdotlačítkaačervenájesamazastaví a řídí jen dlouhý autobus, jezdí jak chce, a kde chce, ale ať nás přitom neohrožuje.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5982
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 11:52:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pane T.H., pomyslíte si třeba o mém synovi, že má s dopravou něco společného, když se sem připojí přes GPRS ze svého VPN Family telefonu, který má každý zaměstnanec ČD možnost získat pro další 4 rodinné příslušníky? No že jste si tak jist, že ten pán není třeba jen fanda, v jehož rodině je někdo, kdo mu poskytl podobnou výhodu. Kolega využil VPN pro svou maminku i tatínka, ti tedy také mají něco s dopravou, když sem snad něco prsknou přes GPRS Telematiky? Trochu soudnosti a samostudia, prosím, Sherlocku.

P.S.

Uživatelů služeb VPN Family je momentálně přes 20,000. Jo a Hudcovi vyřiďte, že tento benefit si daníme už při platbě faktury.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 501
Registrován: 5-2009

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 11:57:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T.H.:
Ke smazání zpoždění došlo tím, byla zavedena soupravová jízda Olda-Ustí na 30012 a poté souprava od 30013 Ustí-Olda.Ta 30012 mohla ujet před 612 až do Bohosudova a nebo do Teplic, ale bouhžel se jim nedařilo odlepit z Ustí.
Urpín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 234
Registrován: 2-2010

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 12:37:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pospec: Se svým názorem jsi skutečně nezklamal. Opět jako vždy očividně netušíš která bije.

Drn to napsal celkem výstižně, jenže vy to se svými žlutými brýlemi nejste sto pochopit. Nikomu z nás od ČD nevadí nějaké UniDo, Viamont, OKD, ŽD, ... A to proč? Opět to zde bylo vysvětleno. Začali v tichosti, bez světel médií (protože jsou dopravce a ne mediální hvězda), ozkoušeli si to, osahali a vše bez problémů, s ČD sem tam víceméně spolupracují, železničári ČD u nich nejsou póvl a lůza, protože vědí, že bez nich to víceméně nepůjde. Narozdíl od nich, se choval Jančura jakpak? Hmm? ČD jsou lůza, všechno má zpoždění, my dokážeme jezdit 100% (né-li) 200% včas, ... všechno zvládneme sami a hned od začátku, na první jízdy si přizveme milion médií a novinářů a ukážeme jim jak to umíme narozdíl od ČD. Ukázali.

Takže nechci slyšet nic o tom, že to byli vlaky mimořádné, první, premiérové apod. Mohli začít v tichosti a bez pozornosti médií. Ale je mi jasné, že si musíte vyléčit mindráky z toho, že neměl pravdu, ale já se tím bavím. JanČura jen sklízí co zasel. Ovšem pokud by Jančura se svými "fíry" vyjel někde v mém okolí, nedejbóže na D3, tak raději nejdu do práce. Život je mi milý.

Jinak to o těch modrých gumách z vašich klávesnic opravdu sedí. Zatímco mi dokážeme soukromé dopravce přijmout (podotýkám dopravce, nikoliv "dopravce), vy jste tak zahledění do žloutenkáře, že by spíše na vás sedělo označení "Žlutogumní". Ne? Co? Jakpak se vám to líbí?

(Příspěvek byl editován uživatelem Urpín.)
Poličská lokálka
www.policska-lokalka.estranky.cz
Web o místní dráze Svitavy - Polička - Žďárec u Skutče, o lidech a kraji kolem ní a o cestování vlakem, který tvoříme pro Vás
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 13:11:12    Odkaz na tento příspěvek  

Zatím není co hlásit.

30001
Litvínov 06:30 0 min
Louka u Litvínova 06:33 0 min 06:38 0 min
Osek 06:47 0 min 06:48 0 min
Oldřichov u Duch. 06:57 0 min 06:58 1 min
Řetenice 07:01 1 min 07:02 ano 2 min
Teplice v Č. 07:02 -2 min 07:05 0 min
Bohosudov 07:10 0 min 07:11 0 min
Chabařovice 07:14 0 min 07:14 0 min
Ústí n.L.záp.st.5 07:22 3 min 07:22 3 min
Ústí n.L.západ 07:25 2 min

30002
Ústí n.L.západ 07:33 3 min
Ústí n.L.záp.st.5 07:36 3 min 07:36 3 min
Chabařovice 07:42 4 min 07:42 4 min
Bohosudov 07:45 4 min 07:46 4 min
Teplice v Č. 07:52 3 min 07:53 3 min
Řetenice 07:56 3 min 07:56 3 min
Oldřichov u Duch. 07:57 0 min 07:58 0 min
Osek 08:06 0 min 08:07 0 min
Louka u Litvínova 08:15 0 min 08:20 0 min
Litvínov 08:23 0 min

30003
Litvínov 08:40 0 min
Louka u Litvínova 08:43 0 min 08:44 0 min
Osek 08:53 0 min 08:54 0 min
Oldřichov u Duch. 09:01 -1 min 09:02 0 min
Řetenice 09:05 0 min 09:06 0 min
Teplice v Č. 09:08 -1 min 09:10 0 min
Bohosudov 09:17 0 min 09:18 0 min
Chabařovice 09:21 1 min 09:21 1 min
Ústí n.L.záp.st.5 09:26 1 min 09:26 1 min
Ústí n.L.západ 09:28 0 min 09:29 0 min
Ústí n.L.hl.n. 09:31 -1 min
jk bez registrace
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.85.172.38
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 13:23:29    Odkaz na tento příspěvek  

Urpín: "Mohli začít v tichosti a bez pozornosti médií".
Bravo, tak neotřelou a unikátní reklamní kampaň aby jeden pohledal.
Jančura, ať ho vnímáme jakkoliv, šel vždy tvrdě za svým a dovedl se rychle poučit z chyb. Dočkáme se opět obojího.
Mikulda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1054
Registrován: 3-2006

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 13:32:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stojí dneska v Louce vlek, nebo ne? :-)¨
Upozornění: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, cynismu a černého humoru.
Vyrobeno v závodě, který zpracovává vzdálené vize, bláznivé sny a šílené nápady.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5983
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 13:38:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dále nikoho neobviňuji z jakéhokoli spiknutí,

spiknutí 1: .... Samozřejmě pokud jsou ale zúčastnění zaměstnanci správně "uvědomělí" a "motivovaní", pak bych těm patnácti minutám klidně věřil.

spiknutí 2: .... Mimochodem, nebývalo běžnou slušností (nikoli povinností) v přilehlé stanici, že výpravčí doručil klíče od D3 k vlaku i s notýskem na podpis, zvlášť ve stanici typu Děčín západ, kde se výpravčí většinu směny kope do řiti? Nebo to se taky dělá z "uvědomělosti" jen některým dopravcům? .... Drn dodává: Ještě za mé praxe na D3 se tato povinnost dirig. dispečerům sebrala. Chodili jsme si sami jak v Čížk., tak v Obrnicích, v Libochovicích, ve Straškově, v Hracholuskách. Dořiťokopáníse nijak nepředurčuje dirigentovi ani slušnost toto činit, navíc, klíče si má vybárat ze stojanu ten. kdo si je odnáší, co kdyby mu zideologizovaná(ý) výpravčí podstrčil(a) falešnou sadu s hliníkovými klíči? Zvláštní, jak z Rychnova dokážete ocenit a znormovat pracovní náplň výpravčího v Děčíně na Západě, ač jste tam nikdy nesloužil

spiknutí 3 .... to o neschopné jedné soupravě byla jen fáma vyvolaná tuším Drnem (spíš Drbem), kde přání bylo otcem myšlenky., nebo No kdybych měl věřit všemu, co kdy napsal Drn ale i jiné osoby na ostatních serverech, tak už jsem u Chocholouška a později tentýž autor prý kvůli řídicí jednotce desira, které se nechtělo jezdit opačným směrem, dále komentář z tisku od cestujícího Další zádrhel prý přišel na západním nádraží v Děčíně, kde se souprava otáčí. Strojvedoucí pobíhal ze stanoviště na stanoviště a vlak se stále neměl k pohybu. „Výpravčí několikrát vyšla, aby nás vypravila a s nepořízenou se vracela do kanceláře. Tam jsme definitivně ztratili trpělivost a z vlaku vylezli,“ postěžoval si Haňka. ... ale je jasné, že Drn jen lže. O tom to totiž bylo, přijela do Západu a nechtělo se jí do Dvorany. Jistě, ono zmatené pobíhání fíry po soupravě, které jste později označil nějakou masařkou vlezlou do jedniček a nul, a následná ztráta trpělivosti některých cestujících, až se radši zvedli a na hlavní došli pěšky, to by taky mohla být klidně vina řádně motivovaného nedaleko od této jednotky sedícího (za kolem v depu na odporu) fenomenálního elektronika děčínské PJ pana J. K.

spiknutí 4: .... No tak RTT se ve své době taky intenzivně řešil, to měli taky nádražníci stažené půlky a dělali možné i nemožné (což vyvrcholilo "nesouvisejícím" tzv. "objednáním" brněnských expresů, aby byla vyčerpána kapacita mezi Běchovicemi a Libní) - ta kauza je dostatečně známá. ... bez komentáře, dozvuky a "odhalení" jsou nám skutečně dávno známy.

spiknutí 5: ... a možná i určité "pasivní rezistence" (která byla schopná za Rakousko-Uherska zastavit i kompletní provoz :-) ) u příslušně uvědomělých pracovníků obsluhy dráhy - ale tam ať si každý sáhne do svědomí sám

spiknutí 6 .... No a přetáhnout byť jen jedněma dveřma tabulku "Konec nástupiště" - no to by vám zdejší předpisoví puristi dali, hned by volali DIČR a propouštěli na § 53 .... mohu vás ubezpečit, že tímto způsobem řada jiných "puristů" dokázala na půl roku na kanál (plus žlutá) sundat právě jen za ty jedny dveře (u jednotek se hraje na čelo, pan T.H.). Ale nebojte, dnes se to už řeší daleko mírněji.

spiknutí 7 .... Že zaměstnanci konají v duchu pasivní rezistence (dílem z přesvědčení, dílem z donucení nadřízenými) mi je jasné ... a to není spiknutí??

No jo, mám teď coby pracovně neschopný tolik času, že jsem si udělal malou soukromou analýzu příspěvků pana T.H. od 24.4., kde snad každý vidí, jak je to s jeho neviděním spiknutí a objektivitou. Škoda, že po sobě ty příspěvky nečte. Začíná si už občas i odporovat. Ale v rámci ideologické války jsou takové úlety běžné, že, pane T.H?

Systémově zablokovat jedny dveře nejdou, leda k ním postavit vlakouška (či jak jim to říkají :-) ), ať tamtudy lidi nelezou.
Poslyšte, ale to je zvláštní. Ony tam měly pendlovat dvě spojené jednotky dle SJŘ celé dva dny s tím, že se do některých dopraven nevejdou? A pak se pro to ježdění po jedné soupravě použije argument hodný pitomce? To možná sežerou lumeni z želpage, ale ne někdo, kdo to trochu zná. Také rozdělení souprav pro to, aby byla jízda rychlejší, přešstože se očekávají problémy s kapacitou a tím zdržováním? Nesmysl, dvě jednotky, dva jmenovité výkony po jednom pro každou, měrný výkon stejný, zrychlení stejné, navíc výhoda pro adhezi a případné technické problémy na trati, kdy to dobrá jednotka může zachránit a dotáhnout. Oni RJ nečetli prováděčku? A že nejdou ošetřit "nebezpečné" dveře soupravy, to si děláte prču? Nejen u ešusů je to otázka pár sekund pro znalou četu a nemusí u toho stát, plus řádné ohlášení vystupujícím (žabák jediný má v tomhle problém, ale i ten se dá řešit, byť zdlouhavěji).

Na závěr jedna úžasně objektivní agitka vzoru 50. let. Nechtěl bych škrábat stěny desiráckých WC po celodenním ježdění s agitátory z Želpage ..... No kdybych měl věřit všemu, co kdy napsal Drn ale i jiné osoby na ostatních serverech, tak už jsem u Chocholouška}Že zaměstnanci konají v duchu pasivní rezistence (dílem z přesvědčení, dílem z donucení nadřízenými) mi je jasné}

P.S. Pane T.H., proč nám tu kopírujete detailní sjetiny včasnosti vlaků RJ? Blamáš z víkendu nahradíte jedině neblamáží za dalšího víkendu. Nestačilo by, kdybyste napsal třeba 30303, v celé trase max 2´zpoždění, příjezd do cílové st. včas? Nebo chcete někoho donutit, aby sem začal srát stejné sjetiny od všech dalších vlaků na trase Oldřichov - Ústí a totálně zkurvit toto fórum?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 13:43:13    Odkaz na tento příspěvek  

30004
Ústí n.L.hl.n. 09:46 1 min
Ústí n.L.západ 09:48 1 min 09:49 1 min
Ústí n.L.záp.st.5 09:51 0 min 09:51 0 min
Chabařovice 09:57 0 min 09:57 0 min
Bohosudov 09:59 0 min 10:00 0 min
Teplice v Č. 10:05 -2 min 10:08 0 min
Řetenice 10:11 0 min 10:11 0 min
Oldřichov u Duch. 10:14 -1 min 10:15 -1 min
Osek 10:23 -1 min 10:29 0 min
Louka u Litvínova 10:37 0 min

30005
Louka u Litvínova 10:42 0 min
Osek 10:51 ano 0 min 10:52 0 min
Oldřichov u Duch. 11:00 0 min 11:01 0 min
Řetenice 11:04 0 min 11:04 0 min
Teplice v Č. 11:06 -2 min 11:09 0 min
Bohosudov 11:15 0 min 11:16 0 min
Chabařovice 11:19 1 min 11:19 1 min
Ústí n.L.záp.st.5 11:24 1 min 11:24 1 min
Ústí n.L.západ 11:27 0 min 11:28 0 min
Ústí n.L.hl.n. 11:30 0 min

30006
Ústí n.L.hl.n. 11:38 0 min
Ústí n.L.západ 11:40 0 min 11:41 0 min
Ústí n.L.záp.st.5 11:44 0 min 11:44 0 min
Chabařovice 11:49 0 min 11:49 0 min
Bohosudov 11:52 0 min 11:53 0 min
Teplice v Č. 11:58 -2 min 12:01 0 min
Řetenice 12:04 0 min 12:04 0 min
Oldřichov u Duch. 12:07 -1 min 12:08 -1 min
Osek 12:16 -1 min 12:38 0 min
Louka u Litvínova 12:46 0 min 12:47 0 min
Litvínov 12:50 0 min

Jaképak asi budou ty "důvody", proč Oldřichov u Duchcova tvrdošíjně píše sudý odjezd mínus jedna? I kdyby to byl minutový nesoulad hodin (RegioJet si je musel štelovat v dopravní kanceláři v Litvínově ), tak slušností vždycky bývalo psát to včas (a v Oldřichově snad není ESA, která by to psala sama podle změny návěstního znaku, ale zadává to výpravčí)...
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5984
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 13:46:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ale bouhžel se jim nedařilo odlepit z Ustí

Sakra, závada, která se projevila už v sobotu na Západě, a dodnes nedorazil diagnostik, nebo náhradní souprava? Další důkaz podcenění? Nevím. Pan T.H. jistě poví víc, proč již třetí den drtí nervy fírů Žloutenkáře haprující souprava. Pro vaši představu, pane T.H., jde o podobný pocit, jaký vy jste asi zažíval v okamžiku "fialové smrti" na monitorech v dopravní kanceláři. Vono s 810 kou a neochotou ke změně směru by se fíra jistě popral rychleji , ale bezporuchová souprava je holt bezporuchová souprava. Kde je pan Desiro, aby nám vysvětlil tuhle blamáž jeho zázračné techniky, jejíž jméno přijalů při křtu?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Chio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 373
Registrován: 12-2008

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 13:47:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"tak slušností vždycky bývalo psát to včas"
I při zpoždění 2-3 minuty
Jedeme vrakem! - Povzdech nad kvalitou vozového parku ČD
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 13:47:50    Odkaz na tento příspěvek  

Pane Drne, já opravdu obdivuji vaši dlouholetou fascinaci a posedlost mojí osobou, kterou jste opět osvědčil...
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5985
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 13:48:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jaképak asi budou ty "důvody", proč Oldřichov u Duchcova tvrdošíjně píše sudý odjezd mínus jedna? I kdyby to byl minutový nesoulad hodin (RegioJet si je musel štelovat v dopravní kanceláři v Litvínově ), tak slušností vždycky bývalo psát to včas (a v Oldřichově snad není ESA, která by to psala sama podle změny návěstního znaku, ale zadává to výpravčí)...

spiknutí č. 8?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5986
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 13:54:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pane T.H., odhlédněte od fascinace (kterou vůči své osobě trpíte především vy sám) a zkuste vysvětlit rozpory ve svých výrocích. Tentokrát nejde o vás, ale o vaše lži a mlhy. A vy přeci nejste lhář od přírody. Kdyby takové lži šířil třeba Karslhaus, udělám s jeho příspěvky totéž. Holt, nemohu věnovat ničemu jinému, tak si hraju s písmenky. Vydržte do pátku a v sobotu se přijeďte svézt do Děčína, budu tam taky. Služebně a v přestrojení.

Spiknutí č. 9.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5987
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 13:55:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chio:

A oni jim ještě dělají reklamu, že jezdí s náskokem?

Spiknutí č. 10!!!
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Sipi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 805
Registrován: 5-2006
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 14:08:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Urpín: Nikomu z nás od ČD nevadí nějaké UniDo, Viamont, OKD, ŽD, ... A to proč?

No protože těmhle soukromníkům stačí to co mají a vůči ČD drží hubu proto vám to nevadí.
Jančura zahlásil že mu regiony stačit nebudou, že chce jezdit dálku, tak proto vám vadí.

A o Viamontu si taky myslím své. kdo zná kauzu kolem ministra Řebíčka tak ví. Po nástupu tohoto tajtrlíka do vlády na post ministra dopravy narostly zakázky Viamontu na nějakých 14 miliard. A jen připomenu že on byl před nástupem do vlády spoluvlastníkem. Náhoda?
koruna byla nasazena ve chvíli kdy ho Topolánek vyhazoval se slovy že udělal spoustu dobré práce...po několikaminutovém chválení vyhazov zdůvodnil oživením ministerstva. Řebíček si tam zařídil co potřeboval a už ho tam nebylo potřeba držet. No a ještě dodám že po něm tam šel bendl, který zrovna jako na potvoru ztratil funkci hejtmana, tak ho byla potřeba někam nastrčit....No je mi z toho už zase nablití.

Ale co z toho vyplývá? Proč by proti sobě šel Viamont a ČD když do obou tečou státní prachy, že?
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5990
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 14:28:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sipi:

Ty máš tedy opravdu krásně žlutá sklíčka. Akorát mne udivuje, že ti nefungují i na žlutou barvu Viamontu. Najednou Viamont vadí? Když rozjížděl Mariánky, Kraslice, neměls stejné názory na Viamont, jako dnes na Žloutenkáře? Ale protože se ti to teď nehodí, najednou Viamont hodíš do pytle k ČD. S tebou nemá cenu diskutovat. Druhé tu obviňujete ze zaujatosti, ale sami nejste schopni základní sebereflexe v názorech a postojích.

Reportáž na Žel page bys klidně mohl napsat i ty, vůbec by mne to nepřekvapilo.

Proč si pořád kurva myslíte, že si každý na sebe nechá flusat od kdekoho, že si nechá líbit každou facku, každou pomluvu? Jestli jste na to byli zvyklí třeba u svých sousedů, vemte na vědomí, že jsou i jiné nátury, které vám facku vrátí třeba i třikrát.

Musím se smát, když čtu, jak se najednou zpoždění chválí, protože je žluté, a je za něj tatranka, odstavení jednotky se obelhává urychlením jízdy vlaku. Vážně si myslíte, že jsou všichni blbci a žerou vám to?

Na druhé straně se mi potvrdilo, že dlouholetá negativní kampaň proti ČD (na které se ČD také pěkně svými průsery a liknavostí GŘ podílela) je zarytá v ovčanech pěkně hluboko.

S přibývajícími dny si čím dál víc přeji, aby konečně Žloutenky vyjely na více tratích v pravidelné dopravě a bylo si to s kým rozdat.

Nedovedeš si představit, jak ta pozice okopávaného starého psa, který sice opelichaný, ale přeci řadu desetiletí plošně sloužící většině národa, motivuje k souboji s mladým, uštěkaným bišonkem. A necítím to tak jen já. Už aby se to v tom železničním ringu písklo. Snad se toho ještě dožiju.

Tuhle reakci modrých pryží, myslím, Jančura ve své bohorovnosti velmi podcenil. S kolegy to sledujeme, zatím jsem nenarazil až na jednu čerstvě orazítkovanou výjimku na jediného, kdo by měl chuť k tomu velkohubému Žloutenkovi nastoupit. Spíš těch keců máme plné zuby. Tak se směju těm 300 kolegů, peroucích se o kliku u dveří jeho Desír.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3088
Registrován: 9-2005

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 14:53:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nikomu z nás od ČD nevadí nějaké UniDo, Viamont, OKD, ŽD, ... A to proč?
Dovolím si polemizovat. Je fakt, že tebou zmínění dopravci neprovádí anti ČD ani anti politickou masáž.
- Viamont, OKD- řekl bych, že předmětem jejich podnikání není primárně železnice, nýbrž jsou napojeni přímo na penězovody ze státní kasy. Viamot třeba je závislý na státních zakázkách dopravní infrastruktury. OKD je gigantický těžař s obratem v miliardách. Obě tyto skupiny si asi těžko rozhází státní aparát kvůli pár lokálkám. Tak velký byznis to zase není.

- ŽD- Za tím se zase skrývá společnost Veolia. Ta opět nepude hejtmanům po krku, protože primárně zajišťuje bus doparvu v rámci ZDO. Tudíž si taky nebude dělat problémy. Navíc se jezdí s šukafonama a jedno RN, čili kvalitativně se to hodí ČD do krámu.

A Drne, všichni ví, že trať Mariánky- Vary získal Viamont na základě výběrového řízení. A teď bylo leda kulové a ne výběrová řízení. Čili sám sobě odporuješ.

Na druhé straně se mi potvrdilo, že dlouholetá negativní kampaň proti ČD
Už to prosímtě nechlastej. ČD si sami u lidí dělají slušnou antikampaň. Stačí se projet v běžném rychlíku. Nebo třeba v létě po 194, kde jezdí pár spojů a přesto je šílenej problém mít zpoždění menší než pravidelně 15- 45 minut. Ostatní obviňuješ, že mají žluté brýle. Ne já je mám čiré. Ty patrně černé....
Novinky ze světa železnice na Vysočině: http://www.transverzala.ic.cz Souhrn všech aktualit, kompletní jízdní řády 2000- 2010, fotogalerie stanic a další.... Klikněte a uvidíte :-)
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5991
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 15:19:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Happy:

Mně fakt nevadí, že nejsi schopen pochopit jednoduché řádky. Nechejme to tak.

Už to prosímtě nechlastej.
Starej se o svoji držku, ja? Proč nejedeš po 011 nebo 231 ešusem? nebylo by si na co stěžovat? Selekce jak vyšitá. Užívej si dál.

(Příspěvek byl editován uživatelem Drn.)
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Sipi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 806
Registrován: 5-2006
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 15:30:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn

Najednou Viamont vadí? Když rozjížděl Mariánky, Kraslice, neměls stejné názory na Viamont, jako dnes na Žloutenkáře?

Názory na Viamont jsem nikdy nikde nepublikoval, tak mi nevkládej do úst něco co jsem nikdy neřekl. Viamont mi nikdy nevadil do doby aféry kolem Řebíčka. Jinak souhlasím s tím co doplnil Happy, že (nejen) pro viamont nebude železniční doprava primárním zdrojem svého podnikání.

Musím se smát, když čtu, jak se najednou zpoždění chválí, protože je žluté, a je za něj tatranka, odstavení jednotky se obelhává urychlením jízdy vlaku.

Nevím že by někdo chválil zpoždění. Ale třeba s tím zpožděním si nahrál na smeč. když má bus SA zpoždění zaviněné dopravcem, vrací určitou část jízdného. Dokážeš si představit že by toto dělali ČD? To je totiž prozákaznický přístup. Na ČD se občas ani nedočkám omluvy, protože se průvodčí zavřou v hytláku a dělají mrtvého brouka.
Z jiného soudku, dnes mi přišel od SA mail o zdražení na některých linkách a zdůvodnění. Dokážeš si představit, že by něco takového udělaly ČD? Já ani omylem. Kdyby to nebylo v TV tak se to cestující ani nedozví. Přitom by to stačilo třeba jen vylepit na nádražích, ale přece ČD nebudou prezentovat své zdražování!
ČD totiž nezaznamenali, že je rok 2010 a stále jsou pozadu. Lidé jsou právem nasraný. Povinně bych modropryžníkům nařídil výlet do Anglie nebo do Francie ať vidí jak se dělá železniční doprava. A není to jen o penězích je to také o přístupu k cestujícím.
Bojuješ za ně hezky, ale příjdeš mi jako poslední voják na bitevním poli, který hrdě nese prapor své zmrzačené jednotky.
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3090
Registrován: 9-2005

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 16:00:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč nejedeš po 011 nebo 231 ešusem?
Jo takže aby bylo patrné, že ČD mají nějaká nová vozidla, tak je nutné, aby po těch relacích jezdili lidé z celé republiky... Tak tohle nevymyslím ani já po deseti pivech... takovou hovadinu...
Novinky ze světa železnice na Vysočině: http://www.transverzala.ic.cz Souhrn všech aktualit, kompletní jízdní řády 2000- 2010, fotogalerie stanic a další.... Klikněte a uvidíte :-)
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5993
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 16:02:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sipi:
A jak se vkládá věta s otazníkem? Já se ptal, chlapče. Je mi líto, že nejsi schopen vnímat takové ty znaky na koncích vět a dělat z otázek tvrzení.

Bojuješ za ně hezky, ale příjdeš mi jako poslední voják na bitevním poli, který hrdě nese prapor své zmrzačené jednotky.
Přesto se z mladých namistrovaných žlutých rytířů nepodělám a neboj, nejsem sám. Je nás bláznů víc. Ona ta generalizace a negace všeho od ČD stmelí víc, než úspěch.

Alegorie ON:

Teď to hodně přeženu, ale tažení proti Dráze mi trochu připomíná období před holocaustem a plivání na Židy a vše s nimi spojené. Když se nebránili, začli si "hrdinové" dovolovat ještě víc, až TO přišlo. Ano nebyli vždy vůči jiným košer. Vše už tu někdy bylo, napadání, obviňování i z toho, co ČD nezavinily, mediální kampaně, hlášky smrt ČD, až do úplného zničení ČD, Rexovská kreaturka vytáhla i pindíka na obrázku, opovrhování jejich zaměstnanci, za potlesku ovčanů, kterým přeci jen ONI stojí v cestě k lepším zítřkům. Ovčani ani tehdy ani dnes nepochopili, že překážky stojí trochu jinde, dokud nepřišel holocaust.

Děláte nám v konečném důsledku dobrou službu. Stmelujete nás.

A teď už alegorie OFF.

Povinně bych modropryžníkům nařídil výlet do Anglie
Nařídils bys nám tu Anglii i před cca 10 - 15 lety? U Francie motáš hrušky s jabkama, přečti si něco o způsobech financování jejich železnic ve 20. století a pak to srovnej s českem.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5994
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 16:05:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak tohle nevymyslím ani já po deseti pivech... takovou hovadinu...

Tak tolik nechlastej, já to taky nedělám. Po dvou letech, kdy se konečně podařilo sehnat nějaké prachy na obnovu vozidel, chtít hned všude nejmodernější vozidla, to může chtít jenom dementní chovanec pavilonu 12 v H. Beřkovicích, tak se k tomu pavilonu tolik nehlaš, jo? Máš na víc.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3091
Registrován: 9-2005

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 16:23:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Po dvou letech, kdy se konečně podařilo sehnat nějaké prachy na obnovu vozidel, chtít hned všude nejmodernější vozidla

- jo jasně však oni žabotlamy ještě nějakej ten pátek vydrží a když to do něčeho bouchne ve 30 km/h, tak holt pudeš nějakému kolegovi na pohřeb a můžeš se utěšovat tím, že přeci není s obnovou vozidel kam spěchat
- dalším kolegům můžeš blahopřát k hluchotě, protože přeci není kam spěchat s nahrazením
K6S310DR

Tak bych mohl pokračovat. A to, že se teď bude něco kupovat, tak to je vyloženě jen zásluhou ROP. A platit za vlkm 95 kč za špinavej šukafon, tak s tím jdi do .... .

Mně je momentálně u zádele, jestli bude jezdit ČD, Viamont, či žlutej. Měly se vypsat výběrka a mohli jsme mít nové soupravy všude a to do pěti let. A na Jančurovi se mně líbí to, že dokáže jít proti tomu politickému x...u.
Novinky ze světa železnice na Vysočině: http://www.transverzala.ic.cz Souhrn všech aktualit, kompletní jízdní řády 2000- 2010, fotogalerie stanic a další.... Klikněte a uvidíte :-)
Rtuťový_muž
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 10-2005

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 16:35:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A na Jančurovi se mně líbí to, že dokáže jít proti tomu politickému x...u.

Jste skutečně pouze tak naivní, že tu plácáte podobné nesmysly nebo jste součástí PR kampaně? Tohle celé divadlo nemá nic společného s p. Jančurou a jeho hrdinným odbojem proti ČD, to je jen figurka na šachovnici, kterou tahá někdo úplně jiný... A užiteční idioti typu nadšených šotoušů se do kampaně hodí, bijou se za někoho úplně jiného a ještě k tomu zdarma.
Žlutobrejlovec
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.21.75.30
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 16:38:13    Odkaz na tento příspěvek  

Urpín: že ČD vyhazují desítky milionů nás všech občanů platících daně za většinou naprosto nesmyslnou reklamu (maskovanou tajuplným slovem marketing) je zcela v pořádku, zatímco to, že si Jančura zaplatí ze svého novináře a televizi je trestuhodné. Žádám pro pana Jančuru nejvyšší trest - investovat svoje peníze dle svého uvážení je ten nejhorší hřích, jaký může být! Protože kdo neokrádá stát ale sám sebe je gauner!
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5998
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 17:04:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Žlutobrejlovec:

Jen jestli ty JEHO peníze nejsou ve zkutečnosti také trochu ty peníze, o které klesly platy jeho zaměstnancům za posledních pár let (30-40% mínus).

Nic není jen růžové, ale žlutá všechno pohltí.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
David_jaša
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1839
Registrován: 5-2004
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 17:09:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rtuťový muž: A užiteční idioti typu nadšených šotoušů se do kampaně hodí, bijou se za někoho úplně jiného a ještě k tomu zdarma.

SNCF/Keolisu nebo DB/Arrivě?
parodie na moderní nízkopodlažní tramvaje

Trojčata a housenky: optimální využití tramvají se skříní VarCB3
diego.dan
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.171.123
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 17:23:24    Odkaz na tento příspěvek  

Dneska(!!) jsem vytáhl ze schránky RegioJebáckou agitku s popisem co,kdy ,kde, proč a snůškou lží o všem okolo(regionální doprava,nedoržování EU směrnic etc.).Dostala mě poslední stránka s logy politických stran.
Jinak podle žlutého zpravodaje T.H. dnes zatím bez komplikací.Na jednu stranu dobře.
Ovšem plky pana Jančury na předváděčce.
Jinak dobrá připomínka Drna:jakpak se na ty krátká nástupiště na 132 vešly první sobotní Desira pane T.H.Nebo Vám to zakázali až po náletu mušek?
Honza02
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 3-2009
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 18:04:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě jsem sem nepsal, proto pár info na začátek: U ČD nedělám, u SŽDC taky ne. S Jančurou jsem busem jel jednou a pohoda, s ČD jedu tak 2x za týden, často taky pohoda až na kvalitu vozů, vlastním Inkartu. S RJ SA jsem nejel ještě, proto o tomto nic nepíšu.
Kvalitu vozidel ČD hodnotím v JMK, kde by opravdu konkurence bodla... Bdmtee ve špičce s lidma je opravdu lahůdka (10 pantografů 560 (stav v DKV) k nám už nezajíždí) Ešusem bych klidně jezdil, kdyby se konečně začalo dělat něco jako dvojsystémový ešus... protože je fakt fajn pokrýt tratě okolo Prahy a Ostravy hliníkama a pak si říci: "jéje, my zapomněli na Brno, no nic, 5 let počkaj a třeba se dočkaj" Tohle vám všem příjde ok? Jak je pohodlné desiro nevim...
O pendolínech se nezmiňuju, to je kapitola sama o sobě, nad kterou nemá cenu se rozčilovat...
Drn: nová vozidla nechci všude, ale alespon nějaká jinde než v Praze a Ostravě... Jezdím po elektrifikované trati, proto řeči o novým motorových vozech jsou mimo mísu. A jen okrajem, novým vozidlem nemyslím regiošuk... byť to o něm ČD úspěšně tvrdí.
Mcx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1392
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 18:04:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn - můj obdiv za vytrvalost v odpovědích tomuto šotofoto žluťáckému spolku
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6001
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 18:16:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mcx:
Kdybych neležel jak lazar už týden, tak bych to tu momentálně ani nečetl, bo bych jednak překážel Jančurovi na U1 a zbytek času trávil v truhlárně. Ale takhle není do čeho píchnout.

Diego:
Pan T.H. nijak nepatří k Žluté smrti. Jen jim dělá káčkovýho mluvčího, jak správně píšeš. Ale je to trefná otázka. Jak to ti filutové dělali?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 18:58:39    Odkaz na tento příspěvek  

Odpolední dávka modrých emocí:

30007
Litvínov 12:55 0 min
Louka u Litvínova 12:58 0 min 12:59 0 min
Osek 13:08 0 min 13:09 0 min
Oldřichov u Duch. 13:17 0 min 13:18 0 min
Řetenice 13:23 2 min 13:24 2 min
Teplice v Č. 13:27 2 min 13:28 2 min
Bohosudov 13:34 2 min 13:35 2 min
Chabařovice 13:37 2 min 13:37 2 min
Ústí n.L.záp.st.5 13:43 3 min 13:43 3 min
Ústí n.L.západ 13:46 2 min 13:47 2 min
Ústí n.L.hl.n. 13:48 1 min

30008
Ústí n.L.hl.n. 14:16 0 min
Ústí n.L.západ 14:18 0 min 14:19 0 min
Ústí n.L.záp.st.5 14:22 0 min 14:22 0 min
Chabařovice 14:28 ano 0 min 14:28 0 min
Bohosudov 14:30 ano 0 min 14:31 0 min
Teplice v Č. 14:36 ano -2 min 14:39 0 min
Řetenice 14:42 ano 0 min 14:43 0 min
Oldřichov u Duch. 14:46 0 min 14:47 0 min
Osek 14:55 0 min 14:56 0 min
Louka u Litvínova 15:04 0 min 15:05 0 min
Litvínov 15:08 0 min

30009
Litvínov 15:30 0 min
Louka u Litvínova 15:33 0 min 15:39 0 min
Osek 15:49 0 min 15:50 0 min
Oldřichov u Duch. 15:59 0 min 16:02 0 min
Řetenice 16:05 0 min 16:06 0 min
Teplice v Č. 16:09 -1 min 16:12 0 min
Bohosudov 16:19 0 min 16:20 0 min
Chabařovice 16:22 0 min 16:22 0 min
Ústí n.L.záp.st.5 16:28 1 min 16:28 1 min
Ústí n.L.západ 16:31 0 min

30010
Ústí n.L.západ 16:36 0 min
Ústí n.L.záp.st.5 16:40 1 min 16:40 1 min
Chabařovice 16:47 3 min 16:47 3 min
Bohosudov 16:49 3 min 16:50 4 min
Teplice v Č. 16:56 3 min 16:58 4 min
Řetenice 17:01 4 min 17:01 4 min
Oldřichov u Duch. 17:05 5 min 17:05 4 min
Osek 17:13 4 min 17:13 4 min
Louka u Litvínova 17:21 4 min 17:22 2 min
Litvínov 17:25 2 min

30011
Litvínov 17:30 0 min
Louka u Litvínova 17:33 0 min 17:40 1 min
Osek 17:49 ano 1 min 17:50 1 min
Oldřichov u Duch. 17:57 0 min 17:58 0 min
Řetenice 18:00 -1 min 18:01 -1 min
Teplice v Č. 18:03 -2 min 18:06 0 min
Bohosudov 18:12 0 min 18:13 0 min
Chabařovice 18:16 0 min 18:16 0 min
Ústí n.L.záp.st.5 18:22 1 min 18:22 1 min
Ústí n.L.západ 18:25 0 min 18:26 0 min
Ústí n.L.hl.n. 18:28 0 min
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6012
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 19:07:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T.H.:

Já myslím, že to je spíš vaše žlutá nemoc. Co tím copypastováním hodláte dokázat?

Už si srovnali CD romy, směry jdou?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Zdenek84
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 367
Registrován: 4-2007
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 19:25:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T.H.: drn musí být na pokraji infarktu
Mikulda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1055
Registrován: 3-2006

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 19:25:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: Už není zpoždění, tak je to nezajímavý?
Upozornění: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, cynismu a černého humoru.
Vyrobeno v závodě, který zpracovává vzdálené vize, bláznivé sny a šílené nápady.
Petr_Šimral
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2670
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 19:35:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Rtuťový muž Jste skutečně pouze tak naivní, že tu plácáte podobné nesmysly nebo jste součástí PR kampaně? Tohle celé divadlo nemá nic společného s p. Jančurou a jeho hrdinným odbojem proti ČD, to je jen figurka na šachovnici, kterou tahá někdo úplně jiný... A užiteční idioti typu nadšených šotoušů se do kampaně hodí, bijou se za někoho úplně jiného a ještě k tomu zdarma.

Kde já už to četl?
Honza02
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 3-2009
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 19:48:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ohledně narážek s režijkami na RJ: Dnes se chystám domů, na hl.n. v Brně se k rychlíku na Prahu blíží dva průvodčí, již maj po šichtě, kam jedou netušim, jeden je mladý, na druhém je vidět, že již něco u drah zažil. Mladý si to zamíří k nějakému vozu B. Starší jen zírá a pak říká: "co blbneš, jednička je vzadu, támhle."
Myslím, že není co dodat ohledně nesnášenlivosti SA a RJ...
Glagol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 217
Registrován: 10-2006
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 19:52:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Do modrých tunelů ve žlutých motorácích


"Detailní znalost předpisů, grafikonů a služebních pomůcek ke každému uprdnutí nenahradí všeobecný politicko-společensko-ekonomický rozhled" - Kuzma Atomovič Malomozkov, vedoucí noční směny JE Černobyl, 26.4.1986.
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 90
Registrován: 12-2009
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 20:07:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://www.defenestrace2010.cz/ pro zasmání,nebo by to šlo?
Glagol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 218
Registrován: 10-2006
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 20:07:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Naše agentura poskytuje na rozdíl od státní bedny vyvážené zpravodajství. Takže aby to kovaným strakám nebylo líto:

Do žlutých (oranžových) tunelů v modrých motorácích


"Detailní znalost předpisů, grafikonů a služebních pomůcek ke každému uprdnutí nenahradí všeobecný politicko-společensko-ekonomický rozhled" - Kuzma Atomovič Malomozkov, vedoucí noční směny JE Černobyl, 26.4.1986.
Rtuťový_muž
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 85
Registrován: 10-2005

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 20:22:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

David Jaša: Myslí Vám to...
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 20:39:19    Odkaz na tento příspěvek  

zkuste vysvětlit rozpory ve svých výrocích
Žádné rozpory ve svých tvrzeních nevidím - lemplovitost pár nádražníků přece není spiknutí (mimochodem dneska už byl přívěšák od krajské šukafonie v Litvínově, že?), potřeba zresetovat nějaký počítač přece není neschopností soupravy (nebo vy tomu na ešusech tak říkáte?), ostatně ta vaše sobotní investigativně odhalená "neschopnost" opravdu byla jen čekáním na další výkon.
tažení proti Dráze mi trochu připomíná období před holocaustem a plivání na Židy a vše s nimi spojené ... přišel holocaust
Óóó, ještě budou chudáky nádražníky zavírat do koncentráků (a vozit je tam žlutými desiry :-) )... Tak to už je teda hodně trapný.
Po dvou letech, kdy se konečně podařilo sehnat nějaké prachy na obnovu vozidel, chtít hned všude nejmodernější vozidla
...tak akorát na čtrnáct dní, a pak šup zpátky do koženky. Však už tiskový tlučhuba ČD nedávno řešil, že howna budou povětšinou padat na koleje dál, miliardy se holt přelily do příslušných kapes a opět kde nic, tu nic... A pak přijde trapka Jančura a má za tři měsíce motoráky, které Dráha objednává - neobjednává od roku 2008 (kdy za to bylo duo exConnexáků Schmidt - Paroubek z ČD vyhozeno, protože moc kalili vodu a bylo vidět na kšeftíčky, při kterých sloužila Dráha jako dojná kráva), má v nich wifinu, kterou ČD implementují - neimplementují do vlajkového Leštěného Prdu (TM) už pět let, dokáže se prodat a komunikovat s obecenstvem, zatímco Dráha má furt pověst (někdy oprávněnou, někdy ne) bordelu na kolečkách, špíny, zpoždění a stávkou neustále vyhrožujících nádražníků... To fakt naštve :-)
Co tím copypastováním hodláte dokázat?
Nehodlám tím dokázat nic, jen informuji - Babitron tyhle vlaky nevímproč nezobrazuje a ne každý má k sběru drbů a informací "jeden fíra povídal", tedy tzv. infu o SA "služební mobil a pár správných čísel na správné informátory, třeba momentálně sloužící dispečery"
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 20:49:57    Odkaz na tento příspěvek  

diego.dan: RegioJebáckou agitku s popisem co,kdy ,kde, proč a snůškou lží o všem okolo(regionální doprava,nedoržování EU směrnic etc.)
Že jste to vůbec četl, když jste při své správné ideové ukotvenosti musel už předem vědět, že to je "agitka" plná "snůšky lží"... A vydesinfikovat schránku
jakpak se na ty krátká nástupiště na 132 vešly první sobotní Desira pane T.H.
Zřejmě nevešly. Já to neorganizoval, počítám že cestující do zastávek typu Modrá či Kamenec byli přesměrováni do prvního vozu. K odvezení nějakých dvě stě padesáti, tří set lidí dostavivších se v sobotu k prvnímu vlaku to nejspíš spojené jet muselo.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6024
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 21:58:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Škrobák:

Ale není. Má lepší zábavu. Momentálně mám jiné potěšení, počkám si, až se začne dít něco zajímavého. Jezdit včas není nic mimořádného, já tak jezdím v 99% svých vlaků.

Mikulda:

Přesně tak. Jančura se konečně naučil jezdit včas, co je na tom zajímav=ho? Opět, já tak jezdím stále. A zajímá to někoho, třeba tebe?

Honza 02:

No a co to dokazuje, pane detektive? Opět budeme řvát, VŠICHNI NÁDRAŽÁCI JEZDÍ NEOPRÁVNĚNĚ JEDNIČKOU? No tak, zaječ si.

T.H.
potřeba zresetovat nějaký počítač přece není neschopností soupravy (nebo vy tomu na ešusech tak říkáte?
Pane T.H., po kolika minutách zpoždění vlaku u vás ve stanici jste byl poslán zjistit jméno a příjmení strojvedoucího a jeho provozní jednotku a důvod zpoždění, abyste mohl dispečerovi předat podklady pro dispečerský příkaz na neschopnpst hn. vozidla? Co to má za souvislost s resetem čehokoli? I na ešusu jdou některé "závady" vyřešit jen resetem alespoň vozového počítače a hned je z toho 5 minut než to opět načte systém a nastaví se resetem zapomenutá data jednotky, AVV a IS.

Tak to už je teda hodně trapný.
Bylo to uvozeno velmi výrazně jako výrazná nadsázka, že by selektivní slepota?

To fakt naštve
I nenaštve. Plácnutí do vody se dvěma soupravami je jen výkřik do tmy. ČD měly desira rozjednaná, ale nabídka nebyla akceptovatelná. Jistě nešlo o pitomé dva kusy, z toho jeden napůl chromý. A pokud vím, přesný důvod odchodu J.P. byl z poněkud jiného důvodu. Nicméně, škoda ho, byl to nejlepší ředitel sl. 012, který tam kdy byl. Smekám.

Zřejmě nevešly. Já to neorganizoval, počítám že cestující do zastávek typu Modrá či Kamenec byli přesměrováni do prvního vozu. K odvezení nějakých dvě stě padesáti, tří set lidí dostavivších se v sobotu k prvnímu vlaku to nejspíš spojené jet muselo.
Fakt? No to jsou věci, nejdřív to jde, pak náhle ne. Hmm, stát se to ČD a nedej bože si v posledních dveřích mimo peron zlomit hnát nějaká babina, nebo by někdo vyklopil dítě z kočárku, hned by byla žaloba jak sviňa a fíra měl problém. Jsem otřesen, co vše jsou schopni pro ten šaškec riskovat. A to omezení otevírání dveří jste na desiru nevymysleli? Je to tak hloupý stroj?


(Příspěvek byl editován uživatelem Drn.)
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Pershink
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 291
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 21:59:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nejlepší na té glagolově fotce je to, že na té Glagolově fotce s podporovateli soukromé dopravy v politice je ODS, které více méně vyhovuje stávájící systém a chybí Zelení, kteří soukromníky podoporují (podporovali).

Některým bych doporučoval, aby si řeči starého kraválisty Jančury moc nebraly osobně. Jako když dělal kampaň, že nebude zadara vozit v těch jeho busících členy parlamentu (jako kdyby jezdili sockou, natož jeho sardinkovači. Ti maximálně lítají do Ostravy...)
Desiro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1673
Registrován: 2-2004

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 22:02:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ŘD měly desira rozjednaná, ale nabídka nebyla akceptovatelná
To máte naprostou pravdu. Nabídka opravdu nebyla akceptovatelná (ale ne pro GŘ).}
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6025
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 22:05:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Řekněte i B, jestli ho víte.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 22:21:40    Odkaz na tento příspěvek  

Plácnutí do vody se dvěma soupravami je jen výkřik do tmy
Aspoň ten výkřik do tmy probudil ČD, které nasadily na U1 místo pravěké koženky "reklamní" ešusy... Když nic jiného, tak tady je vidět, že konkurence má smysl i na železnici, přes veškeré nádražnické pindy o specifikách a odlišnostech od autobusů.
Jistě nešlo o pitomé dva kusy
To jistě ne, šlo o osm . Ale nevyráběla je Škodovka, tj. nulový kšeft pro Appian, tak to nebylo akceptovatelné... Zato mají v Děčíně jinou žlutou "modernu" od národního výrobce.

Tak modré emoce pomalu vychládají, pan Žaluda si může škrtnout svou myšlenku, že žádný "žlutý" vlak nikdy neuvidí, soudruh hejtman Martínek si vymění obrázek hurvínka ve svých deskách, na Ústecku si teď čtrnáct dní můžou připadat jako v 21. století - ale nakonec se bohužel dalších deset let nestane vůbec nic, jen se budeme dál přesvědčovat, jak se ČD obětujou, jak jim všichni ubližujou a jak jsou oni ti jediní všeho_schopní.
Desiro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1674
Registrován: 2-2004

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 22:42:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak si celou proběhlou vpravdě plodnou a konstruktivní diskuzi pročítám a říkám si, kdo by měl získat modrou stuhu za největší blábol a napadají mě tři lidé: Antonín Přibyl za svůj projev do duše internetového diskutéra, rtuťový muž za své rozkrývání tajemných nitek a rozsáhlého spiknutí proti ČD, které má jen tu vadu, že je úplně mimo (ale čím je to za vlasy přitaženější, tím je to důvěryhodnější...), anebo Karlshaus Boblick, který je úplně proti všemu a všem?
Martin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2074
Registrován: 8-2005
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 23:05:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No mne právě nyní zajímá jaký byl Drne důvod pro odejití p.Paroubka?

A pak jsem možná nepochopil Desiro 1673 s tou cenou. Jako, že dráhy chtěli dát méně než pronajímatel (to vlastně psal Drn) nebo něco jiného?
Martin
Vikijous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 795
Registrován: 4-2003
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 23:07:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Desiro: Rtuťového muže bych z žebříčku vyštrl, protože jeho rozkrývání tajemných nitek a rozsáhlého spiknutí proti ČD se tu v pravidelných intervalech opakuje a není tudíž originální.. A Karlsbob je to samé.
Určitě by ale zasloužila za ocenění Drnova (a i T.H.) kandence příspěvků. Tímto mu přeji brzké udravení a zbavení se symptomu "chorobného grafomana".
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6034
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 23:18:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aspoň ten výkřik do tmy probudil ČD, které nasadily na U1 místo pravěké koženky "reklamní" ešusy... Když nic jiného, tak tady je vidět, že konkurence má smysl i na železnici, přes veškeré nádražnické pindy o specifikách a odlišnostech od autobusů.
Přesně tak. GŘ je na nohou. Aspoň budou konečně trochu něco dělat.

ale nakonec se bohužel dalších deset let nestane vůbec nic, jen se budeme dál přesvědčovat, jak se ČD obětujou, jak jim všichni ubližujou a jak jsou oni ti jediní všeho_schopní.
To si povíme za 2,5 roku.


No mne právě nyní zajímá jaký byl Drne důvod pro odejití p.Paroubka?
Tlak na něj co se týče rozmrdání DKV na sračky. Je divné, že to zlý muž, který za něj z Carga naběhl, ještě nezačal. Možná to ale už stačil někdo Žaludovi vysvětlit. Že to je blbost.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6035
Registrován: 4-2007

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 23:19:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tímto mu přeji brzké udravení a zbavení se symptomu "chorobného grafomana".

Dík a neboj, jen co se uzdravím, už mne tu uvidíte jen občas. Práce mi stojí a venku je tak pěkně, koho by to tady bavilo, než chromajzla?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.