K-report
 

Mladějov na Moravě  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Mladějov na Moravě « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Jona
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 1-2009
Odesláno Středa, 06. ledna 2010 - 14:27:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska se na ZelPage objevila historická fotka z Mladějova - viz http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/hist074.jpg
600
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.102.4.229
Odesláno Neděle, 07. února 2010 - 20:33:42    Odkaz na tento příspěvek  

Stále stejná písňička!!!!
depo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.203.180.32
Odesláno Neděle, 07. února 2010 - 20:50:21    Odkaz na tento příspěvek  

Areál na Hřebči zajisté patří také velkému panu B.D., který chce mít vše jen pro sebe...
Mixmouses
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 985
Registrován: 1-2006

Odesláno Neděle, 07. února 2010 - 21:18:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tady je to v čitelňější podobě... motorová myš
Obecně vzato pravda neexistuje, jsou pouze různé úhly pohledu na lež...

http://fotomysak.bloudil.cz
http://zeleznicka.bloudil.cz
Kovářmirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 934
Registrován: 3-2006

Odesláno Pondělí, 12. dubna 2010 - 18:36:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mladějovská drážka má nejen nové stránky na staré adrese, ale také obrázky z aktuálního dění.
Mathulo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 353
Registrován: 7-2008

Odesláno Pondělí, 12. dubna 2010 - 18:47:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Inak,nema niekto dalsie fotky Krizka KrLi 7493/1918 ex mladejovska "2" okrem tychto?
http://npz.yw.sk/u_35901_kriko_.html
Verejnosti málo známa no predsa krásna Nitranska poľná železnica
Kovářmirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 935
Registrován: 3-2006

Odesláno Úterý, 13. dubna 2010 - 08:31:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Napiš na Zbýšov, kluci mají v galerii i fotografie té mašinky z druhé strany nahoře na Hřebči a taky u mladějovských pecí.
Pro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 105
Registrován: 10-2007

Odesláno Čtvrtek, 29. dubna 2010 - 22:21:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://www.tvnoe.cz/detail-poradu/prumyslove-muzeum-mladejov-na-m orave-a-mladejovska-prumyslova-draha.html
TV Noe v pondělí 3.5. v 15:30,v úterý 4.5. v 18:05,ve středu 5.5. v 17:40,ve čtvrtek 6.5. ve 23:35 a sobota 8.5. v 18:45.
Matmt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 10-2008
Odesláno Sobota, 22. května 2010 - 21:59:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes jsem se cestou krátce stavil v Mladějově a mám pro vás pár nových postřehů: jednička už má kotel složený a akorát se v době mé návštěvy začínalo s lakováním. V provozu se s ní počítá od půli sezóny, proto doporučuju přijet na bitvu, protože pokud se zprovoznění jedničky stihne do srpna, tak to asi bude podlouhé době první a taky poslední možnost vydět obě krausky v provozu. Ne nebojte se, pětka nepůjde do šrotu, ale do dílny, kde ji čeká to samé co jedničku,takže v sezoně 2011 ji neuvidíme. Faur č.2 už je také jen dolaďován, poté co mu buchly mrazový pojistky a pozornost se pomalu přesouvá najeho sourozence, který má spálený startér. Bohužel je v areálu naplánován další architektonický zásah - stavba přístřešku pro lanový bagr. A jedno rejpnutí nakonec, zajímalo by mě kerej chytrák natřel řetěz na důlním nakladači? Je totálně slepenej:-)
Tratovak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 345
Registrován: 12-2007
Odesláno Úterý, 01. června 2010 - 15:16:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bola na tejto drážke nasadená handlovská (iná?) podbíjačka aj inokedy ako v r. 2007? Máte tam tiež nejaké traťovácke vozítka ako na kolínskej?
Kovářmirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 985
Registrován: 3-2006

Odesláno Úterý, 15. června 2010 - 10:35:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Handlovácká podbíječka byla na mladějovské drážce nasazena i v letech 1990-91 při rekonstrukci tratě od závodu na Veksl. Měnilo se kolejivo z třiadevadesátek na stopatnáctky.Jen ta podbíječka nebyla současná handlovácká plasserka, ale její předchůdkyně.V jednadevadesátém pak byl provoz závodu ukončen.
Tratovak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 353
Registrován: 12-2007
Odesláno Úterý, 15. června 2010 - 18:50:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fíha, budem pátrať aj inde, ale o tej jej predchodkyni by neboli info? (typ, popis, foto, ...)
Kovářmirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 986
Registrován: 3-2006

Odesláno Středa, 16. června 2010 - 09:17:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem fotky z tehdejší opravy tratě před 20 lety viděl na starých stránkách mladějovské drážky. Tuším tam byl popisek že parta kolejářů z baní Handlová vyjíždí na pokračování opravy tratě, focené to bylo někde v zářezu za šamotkou, pracovní vlak s podbíječkou táhla mladějovská BN60H.
Kiki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 12-2008
Odesláno Pondělí, 26. července 2010 - 23:03:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dovolil bych si toto vlákno po delší době trochu osvěžit . Dne 12.6.2010 proběhl další ročník akce "Historie v pohybu" a kromě klasiky byl na trati k vidění navíc nákladní vlak a jeden osobní s Faurem. Více v reportáži:

http://www.vlacky.com/foto_akce/2010/mladejov/


malá i VELKÁ železnice
http://www.vlacky.com
Martin_ben
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 159
Registrován: 4-2009
Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 22:46:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

šmarja co to je ta lichoběníková tabulka není to trochu úlet?
jakýkoli korporátní nátěr navždy zničí design jakéhokoli dopravního prostrědku
Kiki
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 12-2008
Odesláno Úterý, 27. července 2010 - 23:52:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin_ben:
<citace>
Návěst lichoběžníková tabulka označuje před dopravnami bez vjezdových návěstidel místo, kde mají určené vlaky zastavit, dříve než se jim dovolí vjezd. Ustanovení pro vjezd vlaku do těchto dopraven obsahují předpisy pro zjednodušenou dopravu.
</citace>

A protože se vlaky křižovaly, tak u tabulky zastavily a řídily se pokynem výpravčího. Myslím, že to bylo správně ošetřeno
malá i VELKÁ železnice
http://www.vlacky.com
Honza_o
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1062
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 31. července 2010 - 19:31:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem konečně viděl na vlastní oči tu čekárnu v Mladějově. Nevypadá to tak strašně, svůj účel to plní, pro zmírnění "westernového" dojmu by stačil název stanice podle vzoru ČSD, nějaké ty ČSD tabule a třeba imitace podezdívky. A pak by trochu potřebovalo upravit okolí a nástupiště, ta deska ohraničující žulové kostky je jako past.
A když jsem v té kritice tak by bylo potřeba zlepšit ústrojovou kázeň - výpravčí ve špinavých montérkách nebyl moc pohledný, nějaké odlišení od cestujících by měli mít i posunovači/brzdaři.
Gangster_košulovy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 58
Registrován: 9-2008

Odesláno Neděle, 01. srpna 2010 - 11:03:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad čekárna: Proč podle vzoru ČSD?Mladějovská dráha nemá se státní žádné dočinění (kromě odvozu materiálu v době provozu).Nástupiště se samozřejmě postupně dodělávají

Ad výpravčí: Pokud byl výpravčí ve špinavých montérka, tak vše má za následek pravděpodobně nedostatek personálu, tudíž to vypravil někdo z pracujícího lidu.A převlékat se jen na těch pár vteřin a pak zase do montérek, proč?

A na závěr bych dodal: Pokud se Vám samozřejmě něco nelíbí, kritizovat můžete, to ale dokáže každý.P
řijedte a přiložte ruku k dílu nebo jste další z mnoha, který má jen plnou hubu keců?
Motto: Nekecej do toho,čemu nerozumíš, nejdřív si to vyzkoušej a pak mudruj
Pavel_reiser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1037
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 01. srpna 2010 - 15:10:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

G_k - mám pocit, že Honza_o přijel a přiložil korunu a asi ne jednu (za jízdné). Jeho kritika je dost věcná, tak není důvod se hned čertit.
Ústrojová kázeň je otázka, vzhledu provozovatele. Pokud to už musí někdo vypravovat, tak by měl podle toho vypadat. Šmudla působí na plebs značně negativním dojmem.... Jediná výjimka je situace, kdyby se předtím hrabal v mašině, výhybce, voze, aby to mohlo díky nenadálé poruše odjet, to by sklidilo i potlesk.
Honza_o
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1069
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 03. srpna 2010 - 08:01:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel_r: Děkuji za zastání .
G_k: Ruku k dílu jsem přikládal za svých studentských let, hlavně na trati . Teď je ze mně občasný návštěvník. A čtyři roky jsem měl na zahradě "věc" z mladějovského "inventáře":
Bobes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 564
Registrován: 6-2003

Odesláno Úterý, 03. srpna 2010 - 09:54:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Což té "věci" o čtyři roky naštěstí prodloužilo život...
Martin_ben
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 167
Registrován: 4-2009
Odesláno Neděle, 08. srpna 2010 - 22:46:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad kiki: já se neptal co lichoběžníková tabulka znamená (mj. to bych jako nádražák asi měl vědět) já si z ní dělal srandu, co tam dělá výdobytek z normálních drah... osmdesát let to šlo bez ní, a najednou tohle
jakýkoli korporátní nátěr navždy zničí design jakéhokoli dopravního prostrědku
Martin_ben
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 168
Registrován: 4-2009
Odesláno Neděle, 08. srpna 2010 - 22:56:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

radši jdu vytáhnout z foťáku f/šotky z bitvy, ovšem sestava BN60+BN60+faur (v tu chvíli neschopný) + 8 kaštanvozů + pětka, proplítajíc se kolem hájenky to byl teda nezapomenutelný mazec pro zrak i sluch
jakýkoli korporátní nátěr navždy zničí design jakéhokoli dopravního prostrědku
Gangster_košulovy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 9-2008

Odesláno Neděle, 05. září 2010 - 10:54:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin_ben: Tak kdepak sou ty fotky s té přípřeže? Stále tu na ně čekám a ono nic.

(Pokud jsi to ty, kterému jsme dával kontakt na Vekslu, tak na mail mi stále nic nedorazilo, kdyžtak přes SZ).Díky
Motto: Nekecej do toho,čemu nerozumíš, nejdřív si to vyzkoušej a pak mudruj
Martin_ben
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 176
Registrován: 4-2009
Odesláno Čtvrtek, 09. září 2010 - 23:44:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

no jo jsem to já, já vím že jsem to slíbil jenomže jsem to stáhnul do pc a než jsem to vypálil nebo zkopíroval na externí disk tak mi odešla v komplu grafika a teď trnu strachy jestli o to (a něco dálšího) nepřijdu až to dá známej dohromady, ale i tak nevím jak bych to posílal z tohohle šumítka bédi trávníčka co dával ke křoviňákům

tak se nezlobte co jsem Vám to slíbil, ale ještě chvíli to bude trvat a nic moc s tím nesvedu, počítačům rozumím jako divoký králík antikoncepci
jakýkoli korporátní nátěr navždy zničí design jakéhokoli dopravního prostrědku
Hraničář
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 8-2005
Odesláno Úterý, 21. září 2010 - 07:55:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

i zde bych si dovolil přidat dva snímečky z fotoalba. Předpokládám, že byly pořízeny na konci srpna 1988. Krapet sem je poupravil, tak i přes horší kvalitu doufám, že snad nikoho nepohorší... :-)
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.209.111
Odesláno Pondělí, 27. září 2010 - 11:00:38    Odkaz na tento příspěvek  

Na montánně-historické konferenci "Stříbrná Jihlava", která se uskuteční v nejbližších dnech, bude mít referát i ze zdejších debat známý K. Šmehil.
Přes stránku http://www.archaiabrno.org/home_cs/?acc=SJ_10 je v pdf dostupný jak program konference, tak anotace referátů.
Havíř
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Úterý, 28. září 2010 - 21:05:46    Odkaz na tento příspěvek  

Hraničář: mě pohoršuje akorát současný stav, který má s původní drážkou společné už jen GPS souřadnice...
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.85.38
Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 14:39:28    Odkaz na tento příspěvek  

Během nedávné mimořádné návštěvy Muzea břidilice v Budišově nad Budišovkou se mi podařilo získat propagační tiskovinu "Hřebečské důlní stezky", kterou vydalo město Moravská Třebová díky jakémusi grantu (vyšla i v anglické verzi).
Je koncipována zejména pro potenciální návštěvníky - turisty z řad široké veřejnosti. Maskotem projektu je permoník Hugo, který říká: "Provedu Vás Hřebečskem. Já vím, kde jsou poklady, kde straší a kde vyvěrá hajlige vasr". Z ilustrací je patrno, že novým dřevěným ostěním s vyvedenou úzkou kolejí a přístřeškem pro turisty byl opatřen portál štoly Josef. Dále stojí za pozornost kapitoly "Historie těžby nerostných surovin v okolí Hřebečského hřbetu", zpracované v součinnosti s našimi předními montanisty (M. Přibil aj.). Viz též stránky www.hrebecskedulnistezky.cz
kwasi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.144.135
Odesláno Pondělí, 08. listopadu 2010 - 20:14:51    Odkaz na tento příspěvek  

Nemecke zeleznicni stranky, je tam i Mladejov: http://www.europabahnen.de/index1.php