K-report
 

Archiv do 8. března 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Schotousch nový živočišný druh » Archiv do 8. března 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Osožák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 738
Registrován: 12-2008
Odesláno Neděle, 28. února 2010 - 14:23:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

POkerna: jistě že do našeho.

Šari: ty, ty se ven budeš platit.
Práce neuteče, žízeň nepočká
Smrt KŽC!!!
Pokerna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1880
Registrován: 7-2007

Odesláno Neděle, 28. února 2010 - 16:13:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: Já se tak leda budu plazit do spacáku
xxx 037-x FOREVER;-)
Osožák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 761
Registrován: 12-2008
Odesláno Neděle, 28. února 2010 - 22:23:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já se tak leda budu plazit do spacáku

doufám, že si to v tom delíriu nespletu, a nepolezu k tobě
Práce neuteče, žízeň nepočká
Smrt KŽC!!!
Pokerna
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1890
Registrován: 7-2007

Odesláno Neděle, 28. února 2010 - 22:33:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No nevím kam jsi se nastěhoval, já jsem zvyklý si ustlat buď u topeni, bo první patrovka na levo nahoře
xxx 037-x FOREVER;-)
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 6980
Registrován: 11-2005

Odesláno Neděle, 28. února 2010 - 22:55:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co plánujete za chlastačku ?

Pokernou vždy opěvovaná Jaroměř?

Co budu platit, Osž?
FZF » ozvd.ic.cz
TS 101TS 703PočasíZpoždění

Osožák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 763
Registrován: 12-2008
Odesláno Pondělí, 01. března 2010 - 13:25:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No nevím kam jsi se nastěhoval, já jsem zvyklý si ustlat buď u topeni, bo první patrovka na levo nahoře

u topení před peřiňákem je už zabráno, já spím hned vedle dveří nahoře.
Práce neuteče, žízeň nepočká
Smrt KŽC!!!
Osožák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 764
Registrován: 12-2008
Odesláno Pondělí, 01. března 2010 - 13:26:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co budu platit, Osž?

to se pozná, jak moc se budeme chtět rozšoupnout
Práce neuteče, žízeň nepočká
Smrt KŽC!!!
5etter
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 11-2009

Odesláno Pondělí, 01. března 2010 - 15:57:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šotouš majlontský (Schotouschus Brunensis Malomericus)


a jeho objekt zájmu - Audivlak
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8655
Registrován: 9-2002

Odesláno Úterý, 02. března 2010 - 07:13:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ty voe co to je za snajpra?:-)
Trolleybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1588
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 02. března 2010 - 09:39:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ty voe co to je za snajpra?

Nejspíš je pečlivej a fotí si výrobní čísla, co mají ty audiny na štítku za předním sklem. Mít přehled, jaký vozy byly v tom vlaku řazeny, to umí kdekdo. Ale mít k tomu i čísla naložených gumokolů, to bude unikát...
Kdo se ve sporu odvolává na autoritu, bere si na pomoc paměť, a ne rozum.
Leonardo da Vinci
Trolejbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1647
Registrován: 1-2006

Odesláno Úterý, 02. března 2010 - 13:27:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aby ses bál jezdit, ten určitě přesně ví co děláš - kolikátou tam máš odbočku, jestli máš správný nádražácký úbor či co jíš zrovna za svačinu
ICQ:192-449-432; mail: Trolejbus.3259@seznam.cz
Rád budu chodit bos, když moje bota zůstane vězet v řiti nějakého hňupa.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8667
Registrován: 9-2002

Odesláno Úterý, 02. března 2010 - 17:08:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No když se tam jednou za uherskej rok objevím na záloze, tak je to prdel celej den sledovat ten počet lidí na lávce, hlavně když je teplo a slunečno...myslim hlavně ty co fotí:-)
Ale asi se fakt začnu bát, kdo mě zaměří v hledáčku...:-)
5etter
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 11-2009

Odesláno Úterý, 02. března 2010 - 23:11:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale asi se fakt začnu bát, kdo mě zaměří v hledáčku...

To jo, dneska v době digitálních foťáků a internetu představuje fotoaparát větší hrozbu než kvér. Kór když chce fíra v klidu vykonat potřebu ve stínu mašiny, jak se o tom teď psalo v diskuzi ke gorilám

Hyvrysák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 906
Registrován: 3-2007

Odesláno Středa, 03. března 2010 - 19:23:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Není to elitní šotouš z želpage?
Eightyfour
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 639
Registrován: 1-2007

Odesláno Středa, 03. března 2010 - 23:06:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

hyvrysák: Nejsem
Decipit frons prima multos
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8703
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 04. března 2010 - 09:13:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Eightyfour:
To sebou nosíš místo foťáku bazuku??
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 182
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 04. března 2010 - 09:49:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koukám, že šotouši maj vánoce, když viděj teleobjektiv a hned spřádají paparazziovské dedukce aniž by jim došlo, že to co vidí na fotce je objektiv s ohniskem 300mm a pokud nemá fotograf full frame čip, tak to dá s crop faktorem 480mm, což je ohnisko vlastní mnohým kompaktům, které někdy "vidí" i o dost dále:
http://www.dostal.cz/panasonic/vyrobek-panasonic-dmc-fz38ep-k-+-z darma-doprava.do?id=7477
http://technet.idnes.cz/zajimave-trio-ultrazoomu-u-nikonu-sirokou hle-superzoomy-p100-a-l110-a-nejtenci-ultrazoom-s8000-gx0-/tec_fo to.asp?c=A100214_123901_tec_foto_lub

Takže kolikrát dítě s krabičkou může "vyšmírovat" větší důvěrnosti.
210008
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 242
Registrován: 8-2008

Odesláno Čtvrtek, 04. března 2010 - 11:46:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když jsem byl v Praze dne 14.02.10 v centrální stanice, všiml jsem si při řešení tohoto fotografa.


A příjemný kolega z ČD na 350.001



(Příspěvek byl editován uživatelem 210008.)
snajper
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.99.159
Odesláno Čtvrtek, 04. března 2010 - 20:24:26    Odkaz na tento příspěvek  

To je mi zase odborná foto diskuse hodná K-reportu :D
Člověk se vrátí z dovolené a nestačí se divit.

Jestli má 70~200 a natočeno 70, tak je to asi takový snajper jako kdyby šel s revolverem na asfaltové holuby :D
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 183
Registrován: 9-2006
Odesláno Čtvrtek, 04. března 2010 - 22:47:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

snajper: Teleobjektivem s pevnou ohniskovou vzdáleností 300mm se dost nesnadno zoomuje na 70mm.
Pokud by fotograf měl 70-200 natočených na 70mm, tak to rozhodně není chození s revolverem na vrabce. Teleobjektivy mívají na kratším konci lepší kresbu než ty, které mají 70mm na horním konci. Takže je lepší fotit na ohniskovou vzdálenost 70mm se zoomem 70-200mm než se zoomem 24-70mm.
To je mi zasé odborná diksuse typická pro k-report. Jedni plácají blbosti, druzí zase čtou jenom ty blbosti.

(Příspěvek byl editován uživatelem topič.)
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 7018
Registrován: 11-2005

Odesláno Čtvrtek, 04. března 2010 - 23:19:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ne každý je odborník, jako ty, Topiči
FZF » ozvd.ic.cz
TS 101TS 703PočasíZpoždění

Tass
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 10-2006

Odesláno Čtvrtek, 04. března 2010 - 23:46:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je mi zasé odborná diksuse typická pro k-report. Jedni plácají blbosti, druzí zase čtou jenom ty blbosti.

No a někteří si pro změnu stojí na svém obzvláště dlouhém vedení. Zrovna Šotouši totiž nikdy odborná diskuze nebyla, zde se od založení řešily šotoproblémy, šotorealita a šotoindividua. Prostě volná diskuze určená ke zcela nezávaznému tlachání.
Tudíž je záhodno doplnit: Jedni plácají blbosti, druzí zase čtou jenom ty blbosti, a ti třetí nemají na to, aby odlišili, co je myšleno vážně a co je blbost.
TASS je zplnomocněn prohlásit, že 3x3 je 9, pakliže Nejvyšší sovět nerozhodne jinak...
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8724
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 00:27:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tass:
Hezky řečeno:-)Ale nestačím se divit, jak se vždy najednou někde v různých diskuzí objevují stále nové a nové nicky...:-)

Topič:
Na mě podobný šotopřístroj působí prostě legračně...já mám svou krabičku, nastavení automat, cvaknu a jdu pryč...mě to stačí:-)
Ale chápu lidi co mají zálibu v dokonalém fotografování...nenamítám vůbec nic:-)
Snajper
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 06:32:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pane Topiči, že je to pevných tři sta nevím, objektiv neznám, podobně vypadají právě ta skla, o jakém jsem psal. O tom, proč se na 70~200 fotí na 70 máte naprostou pravdu, ale já to s těmi asfaltovými holuby myslel tak, že kdyby to bylo 70, tak 70 není žádné snajpování. Je to střílení, ale to je i z pistole ;-)

Pane Tassi, šotoindividua tu jsou pořádná, to se musí nechat. Ale v tak odborné diskusi, plné tak kvalitních fotek, kde každý pisatel už řídil aspoň tři mašiny a jednu jopku, bych nečekal takový bláboly o snajperech.

Pane Luboši_ct, když to zdejší fórum umožňuje, nedivte se anonymním příspěvkům. Anebo si to zrušte a budete mít klid;-)
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 184
Registrován: 9-2006
Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 07:57:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Snajper: Ono by stačilo číst trochu pozorněji, protože ve svém prvním příspěvku v 9:49 jsem psal, že se jedná o pevných 300mm.

S vaším výrokem o šotoindividuích plně sozuhlasím.

(Příspěvek byl editován uživatelem topič.)
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 185
Registrován: 9-2006
Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 08:04:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

TASS: Ano, ano, svatá pravda. Někteří si stojí na dlouhém vedení, když nepoznají ironii a parafrázi výroku o "odborné" diskusi, který učinil někdo jiný.
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 186
Registrován: 9-2006
Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 08:15:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: Nepamatuji si, že bych Ti nabídl tykání, mládenče. Nejsem odborník. Jsem pouhý fotoamatér, který má obecné znalosti o fotografickém vybavení, jež jsou volně přístupné každému, kdo má o ně zájem.

(Příspěvek byl editován uživatelem topič.)

(Příspěvek byl editován uživatelem topič.)
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 187
Registrován: 9-2006
Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 08:32:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Snajper: Pardon, nenapsal jsem ve svém prvním příspěvku zcela jasně, že je to pevné ohnisko. :-)
Hyvrysák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 917
Registrován: 3-2007

Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 12:03:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič? honíš příspěvky?
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 7023
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 12:34:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aha, tak ty nejsi odborník? Tak to si mě zklamal . Já sem myslel, že jsem měl tehdy čest dostávat ty nejlepší rady od toho nejvetšího odborníka z EditPage. Jsem zklamaný...

Zkusím hladat ty pravé odborníky jinde...
FZF » ozvd.ic.cz
TS 101TS 703PočasíZpoždění

Hyvrysák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 919
Registrován: 3-2007

Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 12:49:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jinak, ještě jedna poznámka, topiči - my soudruzi si tady na káčku tykáme
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 188
Registrován: 9-2006
Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 13:31:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šari: Pro mě, na rozdíl od mnohých podobných neotesaných výrostků, jako jsi Ty, existence internetu nezbořila společenské konvence. Proto i nadále mnohem starším lidem vykám a naučil jsem to i svého syna, který je ve Tvém věku a umí to i moje o mnoho mladší dcera.
Vědomosti lidí neposuzuji podle toho, zda přispívají na takový či makový internetový server, ale podle toho co umí a znají. Rovněž tak nemám potřebu je urážet, aniž bych je osobně znal.
Jsem docela překvapen, že nezralý jedinec mající potřebu se navážet do lidí, kteří jsou nějak spojeni s jiným webem, vykonává funkci administrátora, na kterou svými intelektuálními a morálními vlastnostmi evidentně nestačí.

Na internetu se to hemží ramenatými mladíky, kteří mají plno svalnatých řečí, ale to je bohužel jediné co umí. Třeba se někdy potkáme a jsem zvědav, zda se budeš tak nabubřele chovat i ve skutečnosti.

(Příspěvek byl editován uživatelem topič.)
Alois_nebel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 14:17:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je mi zasé odborná diksuse typická pro k-report. Jedni plácají blbosti, druzí zase čtou jenom ty blbosti.
Pane Topiči, zajděte si do hospody U garáží, kam chodí na pivo autobusáci a tiráci. Taky tam chodí Tonda Kočí, co jezdí linku do Prahy, tak je z nás nejchytřejší. S ním si budete určitě rozumět, když vám naše nádražka nešmakuje. Už jsem vám to psal několikrát. My si tu u Šokina vystačíme sami s Wachkem, panem farářem a soudkem Šeráku.
Vlaky jezdí furt stejně.
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 189
Registrován: 9-2006
Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 15:19:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Alois_nebel: Od člověka, který se schovává v anonymitě a zároveň udává lidi za něco co se nestalo, to zní dost falešně.
Vámi tehdy zveřejněná fotografie a k ní uvedený lživý text, byl, když ne na žalobu, tak alespoň na pár facek, ale kdo by se s takovým bezejmenným práskačem špinil.
Jo, jo. Chodí to k Šokinovi vybraná společnost.

(Příspěvek byl editován uživatelem topič.)
Alois_nebel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 15:45:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vidíte, pane Topiči, na to jsem už zapomněl. Ale vám to stále leží v žaludku. Dejte si zelenou, ta zažene všechny chmury života. Víte, život je jako Pendolino. Rychlý a složitý. A když jste takový rváč, měl byste jezdit s Tondou Kočím, aby se k nám do Sudet nevracel ze světa pokaždé s nějakým zraněním. Jako posledně se skleněným okem, když v Hradci Králové tvrdil místním, že v Pardubicích mají lepší MHD.
Vlaky jezdí furt stejně.
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 190
Registrován: 9-2006
Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 16:42:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Alois_nebel: Ale kdeže, mě to v žaludku rozhodně neleží. Alespoň jsem si Vás okamžitě zařadil mezi všiváky a nemýlil jsem se, když se k tomu tak ochotně i dnes přiznáváte. Ono je vždy dobré vědět s kým má člověk co do činění.
Jak jste přišel na to, že jsem rváč? Vždyť píšu, že se s práskači nemíním špinit. Za to mi rozhodně nestojíte. Udavači si zaslouží jen pohrdání.
Alois_nebel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 17:55:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Víte, pane Topiči, když napíši cokoliv na tyto stránky, tak se pořád vracíte k té fotce, jak jsme s Květou a Lojzíčkem byli na výletě na Vysočině. Tak mi příjde, že vás to pořád trápí. Jak jsem psal, dejte si zelenou. Nebo si pusťte kazetu Z polských ložnic 3. Můžu vám ji od Wachka sehnat. Levně. Budete myslet na něco jiného a zbaví vás to tenze. Nebo přijeďte mezi nás do Sudet. Popovídáte si s panem farářem a přestanete být tak vulgární.
Vlaky jezdí furt stejně.
Atmák
Moderátor

Číslo příspěvku: 1666
Registrován: 10-2006

Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 18:10:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Alois_nebel: Holt z někoho vyzařují samy od sebe tvrdě naučené znalosti, kudy chodí. A z někoho intelekt a nadhled
ŠD11 2040 Čedok Bratislava
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 191
Registrován: 9-2006
Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 18:33:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Alois_nebel: Slyšet kázání o slušnosti z úst člověka, který se neštítí vyvěsit zde na web fotku a k ní napsat lživý komentář, ve kterém jste mě obvinil z vážného dopravního přestupku, který jsem nespáchal mi přijde velmi licoměrné. Když jste to udělal, tak jsem se ani neozval. To jsem učinil až poté, když jste své lživé nařčení znovu opakoval v jiném, s tehdejší událostí zcela nesouvisejícím, komentáři.
Člověk s kapkou cti a svědomí v těle by svoji chybu uznal a omluvil se, že někoho druhého křivě nařknul a mohl mu tak způsobit nepříjemnosti. To Vás ani nenapadne a budete stále psát o tom, že jsem vulgární a podobné nejapnosti. Místo, abyste se k tomu postavil jako chlap, předvádíte tady komiksový tyjátr.

(Příspěvek byl editován uživatelem topič.)
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8737
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 18:37:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Snajper:
Anebo si to zrušte a budete mít klid
po tolika letech??:-)To by mě možná bylo i líto...:-)Mě namistrovaní nováčci skrývající se pod vším možným nějak žíly netrhaj naštěstí...:-)
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 9-2006
Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 18:37:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Atmák: Chápu, že je jiná doba než bývala dříve. Ale pro mě je křivé nařčení pořád lumpárna a ne nadhled a intelekt.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8738
Registrován: 9-2002

Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 18:38:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič:
Naštěstí spousta lidí vůbec neví o čem mluvíte..
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 361
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 18:48:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím
Nepůjde někdo od Soboty 5.března (zítra) do asi středy 10.března fotit v okolí Prahy? Někdy půjdu se stereem (ofic. Mono_Mono), ale pak sám se mi moc nechce.
Dík
http://vantju.rajce.idnes.cz/
*** ICQ:418733638 Skype:Vantju ***
NAJBRT je DOBRÝ!
Kalanis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1202
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 20:01:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na sobotní focení doporučuju v půl deváté Semmering za Žvahova/Děvína.
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.0.203.121
Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 20:32:41    Odkaz na tento příspěvek  

Že by tam zítra měli šotouši rojení?
Fero
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.108.120.70
Odesláno Pátek, 05. března 2010 - 21:29:07    Odkaz na tento příspěvek  

Tu máte jednoho košického šotouša požiarového...
(horeli unimobunky - bývalá ubytovňa pre houmless)
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12682
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 06. března 2010 - 03:28:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  



...má odvahu! Takovej malej a postaví se proti tak velkému stroji!
Umění žít spočívá z devadesáti procent ve schopnosti vyjít s lidmi, s nimiž nelze vyjít.
Prdík83
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 140
Registrován: 10-2009

Odesláno Sobota, 06. března 2010 - 09:13:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fero, Martin j: konečně návrat k tématu...
Kronika žst. Znojmo 1869-2009, pomozte s její kompletací.
210008
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 8-2008

Odesláno Sobota, 06. března 2010 - 12:39:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to Kormarno?
Jojo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 227
Registrován: 9-2009

Odesláno Sobota, 06. března 2010 - 14:14:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Alebo Komárom ??
Mathulo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 338
Registrován: 7-2008

Odesláno Sobota, 06. března 2010 - 15:34:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To bude Komarom
Verejnosti málo známa no predsa krásna Nitranska poľná železnica
210008
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 257
Registrován: 8-2008

Odesláno Sobota, 06. března 2010 - 15:48:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Omluvte mé pravopisné chyby
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12684
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 06. března 2010 - 19:04:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nápověda:


Umění žít spočívá z devadesáti procent ve schopnosti vyjít s lidmi, s nimiž nelze vyjít.
Rhiami
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 1-2010
Odesláno Sobota, 06. března 2010 - 22:22:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Že by Almasfüzitö?
http://picasaweb.google.com/Rhiami.bus
Kata517
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 124
Registrován: 4-2009
Odesláno Neděle, 07. března 2010 - 12:33:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sobota:
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1205
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 09:45:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak kde jsou nedělní fotky z trati 110 vlaku 1712/1713?
Bylo vás tam jak psů a fotky žádné

(Příspěvek byl editován uživatelem Corllin.)
Škoda každé zamračené,která skončí ve šrotu.
http://corllin.rajce.idnes.cz
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12696
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 09:59:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to Komárno
Umění žít spočívá z devadesáti procent ve schopnosti vyjít s lidmi, s nimiž nelze vyjít.
Cuclin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 279
Registrován: 7-2007

Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 18:28:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jeden z loňského czech raildays, znali poznají

Solaris Urbino 12 Low Eentry 1:10 30% hotovo(pálny a výkresy)
Jsem Soustružník ne Češtinář, berte na to ohledy ;-)
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5211
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 20:05:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

šotosouboj na foťáky?
Unsere Räder rollen für den Sieg!
Cuclin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 280
Registrován: 7-2007

Odesláno Pondělí, 08. března 2010 - 20:08:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to spiš na mejda než na foťaky
Solaris Urbino 12 Low Eentry 1:10 30% hotovo(pálny a výkresy)
Jsem Soustružník ne Češtinář, berte na to ohledy ;-)