K-report
 

Tratě kolem Pardubic a Hradce Králové  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Tratě kolem Pardubic a Hradce Králové « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv 17. ledna 2010Laseid60 17-01-10  21:31
Archiv 22. ledna 2010vozmistr z prahy60 22-01-10  20:49
Archiv 4. února 2010PřemekSmiřice60 04-02-10  16:43
Archiv 19. února 2010Trolejbusák60 19-02-10  23:09
Archiv 7. března 2010Syrda60 07-03-10  17:18
Archiv 24. března 2010Z F J60 24-03-10  12:05
Archiv 7. dubna 2010XFI60 07-04-10  13:17
Archiv 23. dubna 2010Pes_60 23-04-10  08:11
Archiv 14. května 2010Petrik60 14-05-10  14:02
Archiv 18. června 2010Adalbertinum60 18-06-10  21:36
Archiv 24. července 2010Mathius60 24-07-10  21:36
Archiv 6. srpna 2010Wyatt60 06-08-10  13:29
Archiv 24. srpna 2010XFI60 24-08-10  11:48
Archiv 11. září 2010XFI60 11-09-10  01:16
Archiv 23. října 2010Lokol60 23-10-10  21:34
Archiv 18. listopadu 2010Petr16560 18-11-10  18:09
Archiv 9. prosince 2010Michal2160 09-12-10  16:15
Archiv 27. prosince 2010Michal2160 27-12-10  10:30
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
projížděč NAD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.181.23
Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 11:19:28    Odkaz na tento příspěvek  

Ad "Michal21" = 108:
Mně frekvence v osobních vlacích na Pardubicku samozřejmě nevadí - mně vadí ty nesmyslné vize produkované firmou OREDO (resp. pro tuto oblast zřejmě její "pardubickou pobočkou") a jen se (s určitými zkušenostmi) pokouším odhadnout nějaké jejich očekávatelné zdůvodnění ze strany těch, kdo je vymýšlejí: že je chystané (či t.č. přinejmenším uvažované) zastavení osobní železniční dopravy mezi Chrudimí a Moravany pitomostí, o tom nemusíte přesvědčovat mě, který to ví, ale mnoho proti tomu nezmůže: zkuste své námitky účelněji uplatnit u "kompetentních" osob ve vedení Pardubického kraje a OREDO (resp. jeho "pardubické pobočky") - možná to nakonec bude přece užitečné. A můžete se jich zároveň zeptat, co oni sami (ve svých docela dobře placených pracovních pozicích) udělali pro to, aby železnice (nejen) na této trati vozila více cestujících a stala se tak "efektivnější" - jistě nejen já se pak rád dovím, co Vám na takový dotaz odpovědí ...
Orky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4080
Registrován: 10-2004
Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 11:23:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

projížděč NAD: "Kolega Záruba" je vaším kolegou - zde na fóru. :-)
Nevím, proč by midibus nemohl být kvalitní náhradou vlaku. V místech kde vlak vozí 15 lidí je to náhrada více než dostatečná a levnější než klasický autobus.
To, co nám tady pořád předkládáte (Sp Letohrad-Pardubice apod.), to máte z nějakého důvěryhodného zdroje nebo je to váš odhad?

(Příspěvek byl editován uživatelem orky.)
Thomas van Trolleybus: "Hromadná doprava je proces, který spolehlivým způsobem přepraví své oběti, nazývané též cestující, co nejnepohodlněji a nejpomaleji do jimi žádaného místa, popřípadě úplně jinam."
Franta z hor
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.141.26
Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 11:30:24    Odkaz na tento příspěvek  

Lidi, uklidněte se ! A radujte se z tohodle - budete moci ve vlaku používat noutbúk i ve starých vagónech !

http://ekonomika.idnes.cz/ctvrt-stoleti-stare-vagony-drah-ceka-mo dernizace-budou-mit-i-zasuvky-1jv-/eko-doprava.aspx?c=A101227_102 041_eko-doprava_vem
Počítač
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 9-2010
Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 11:37:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Orky: Neví, proč by midibus nemohl být vlaitní náhradou vlaku. V místech kde vlak vozí 15 lidí je to náhrada více než dostatečná a levnější než klasický autobus.

O pohodlném cestování se v žádném případě hovořit nedá.
Orky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4081
Registrován: 10-2004
Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 11:49:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Počítač: O pohodlném cestování se v žádném případě hovořit nedá.
Zvláště ve srovnání s 810. :-) A nový vlak nákladové nůžky mezi midibusem a vlakem ještě více rozevře.
Thomas van Trolleybus: "Hromadná doprava je proces, který spolehlivým způsobem přepraví své oběti, nazývané též cestující, co nejnepohodlněji a nejpomaleji do jimi žádaného místa, popřípadě úplně jinam."
Počítač
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 9-2010
Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 12:06:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Orky: I ta 810 je pohodlnější než minibus nahrazující například vlak z Kopidlna do Bousova.
projížděč NAD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.181.23
Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 12:09:25    Odkaz na tento příspěvek  

Ad "Orky" = 4080:
Nevím, proč by midibus nemohl být kvalitní náhradou vlaku. V místech kde vlak vozí 15 lidí je to náhrada více než dostatečná a levnější než klasický autobus.
Já sice nejsem cyklista a turistiku a "vandrování" ve větším rozsahu a s rozměrnějšími batohy už také dávno neprovozuji, ale občas nějaké větší zavazadlo převézt potřebuji, a to v autobusu vítáno nebývá (a tím méně v midi- či dokonce v minibusech) - a jak podotýká "Počítač", "O pohodlném cestování se v žádném případě hovořit nedá.": pokud máte aspoň trochu soudnosti, tak to, doufám, rozporovat nechcete. Jsem schopen a ochoten akceptovat třeba i "midibus" jako "NAD" za vlak mezi Vidnavou a Velkou Kraší (= Hukovicemi), ale pouze jako čistou "klasickou" NAD za ten vlak na cca 4 km dlouhém úseku (= jako specializovanou linku s krátkými spoji jen od a k vlaku ve Velké Kraši), nikoli už ovšem jako "linkový" autobus na "klasické" autobusové lince v relaci například Jeseník - Žulová - Vidnava, pokud by taková linka měla pochybně nahrazovat zrušenou obsluhu Vidnavy železniční osobní dopravou: i tento případ je ovšem spíše výjimkou a rozhodně bych nepovažoval takové řešení za akceptovatelné například v případě náhrady vlaků v úseku Dolní Lipka (resp. silničně Králíky) - Hanušovice.

To, co nám tady pořád předkládáte (Sp Letohrad-Pardubice apod.), to máte z nějakého důvěryhodného zdroje nebo je to váš odhad?
Mám to hned z několika důvěryhodných zdrojů, protože tvůrce té myšlenky se tím zjevně netajil už nejednou a při různých příležitostech - a není to jen případ relace Pardubice - Letohrad, kterou bych principiálně nepovažoval za zcela hloupou, pokud by ovšem neměla mít ty další důsledky, s nimiž ji autor svazuje, ale jde i o vize o "atraktivnější" organizaci dopravy na jiných tratích, které připomínají dopad "aktivního působení" odboru dopravy Ústeckého kraje na Žatecku a Podbořansku ...
Z F J
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.141.26
Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 12:21:23    Odkaz na tento příspěvek  

projížděč NAD: jak moc reálné si myslíte, že je realizace těch uvažovaných nápadů ? Já jen že takovéto nástřely byly dříve i v jiných krajích, a většinou se nerealizovaly (naštěstí), nebo aspoň ne v nějak drastické formě.

A ke spěšňákům Pardubice-Letohrad: ty by nebyly špatné, ovšem za za podmínek:
- jejich protažení až do Lichkova, zde přípoj směr Dolní Lipka a někam dál (nevěřím že by např. vlaky minimálně do Červené Vody nejezdily)
- přípoje v Ústí od Prahy (či v Pardubicích) či Brna (nejlépe obojího)
projížděč NAD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.181.23
Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 13:06:12    Odkaz na tento příspěvek  

Ad "Z F J" = 27.12.2010 - 12:21:23:
Nemám už chuť to opakovat znovu asi po tisící: kdyby v souvislosti s uvažovaným zavedením Sp vlaků autor té vize zároveň nechtěl zlikvidovat osobní vlaky relace Pradubice - Česká Třebová, tak by mi příliš nevadily také - a zda je ukončit v Letohradu, nebo až v Lichkově (či lépe až v Miedzylesie), je v podstatě jedno, pokud by to ovšem zároveň nezmamenalo například projíždění železniční zastávky Mladkov (a s tím spojenou obsluhu Mladkova pouze autobusem) ...
Už mi s tím dejte všichni pokoj a otravujte OREDO a jeho "pardubickou pobočku", případně radní Pardubického kraje - ať si sami vylížou, co si nadrobili (resp. někdo z nich nadrobil) ...
Orky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4082
Registrován: 10-2004
Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 13:22:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

projížděč NAD: Takže kvůli těm pár jednotlivcům, co si tam chtějí odvést velkej batoh, je nutné držet vlaky na všech nevytížených lokálkách? A co místa, kam vlak nejezdí, tam není potřeba vozit velká zavazadla?
Jsou tratě, kde je vhodné držet pouze dálkovou vrstvu a severní část tratě 160 je dobrý příklad. Držet osobní vlaky kvůli pár obcím o pár desítkách obyvatel, z nichž potřebuje cestovat několik jednotlivců vlakem, je zbytečné držet zastávkovou vrstvu a nebo zdržovat velké množství dálkových cestujících. V tomto případě považuji rozhodnutí ústeckého kraje za správné. Nebudu to dál komentovat, 160 sem nepatří. A takových tratích je u nás více, ale rozhodně do této skupiny nepatři trať 010, kde dálkových vlaků jezdí požehnaně, a kde by zastávková vrstva existovat měla.
Thomas van Trolleybus: "Hromadná doprava je proces, který spolehlivým způsobem přepraví své oběti, nazývané též cestující, co nejnepohodlněji a nejpomaleji do jimi žádaného místa, popřípadě úplně jinam."
Počítač
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 9-2010
Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 13:35:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Projíždění Mladkova? To by žádného inteligentního člověka nemohlo napadnout. Vždyť z hlediska turistiky je to snad nejvýznamnější zastávka na celé trati.
projížděč NAD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.181.23
Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 14:25:55    Odkaz na tento příspěvek  

Ad "Orky " = 4082:
Pane "vrstevnatý" teoretiku - můžete nám smysluplně vysvětit, proč by na některé trati "zastávková vrstva" existovat neměla, ale na jiné měla jen proto, že tam "dálkových vlaků jezdí požehnaně", když ta lokální frekvence v jednotlivých zastávkách na obou zmiňovaných tratích je prakticky stejná, ale na té rychlíky méně frekventované trati nelze dojet "požehnaně často" ani do těch rychlíkových stanic (a odtud se případně nechat odvézt aspoň autem)?
Netrvdím, že všude, kudy vedou koleje, by nutně musely jezdit vlaky, ale pokud je někdo chce rušit, vyžaduji kvalifikovanou náhradu alespoň na úrovni dosud poskytovaných služeb. Zpytujte své černé svědomí ...

Ad "Počítač" = 27.12.2010 - 13:35:22:
Že nemohlo? A vidíte - prý to někoho (jehož inteligenci zde úmyslně nehodlám komentovat) napadlo: já jsem to sice neslyšel přímo od toho, koho to napadlo, ale vím to od toho, koho se tvůrce té vize ptal na to, co by její realizaci říkal ... Pro mne je to jen jeden z dalších důkazů stavu, v němž se někteří ambiciózně se prosazující teoretici neprošlí praxí (či dokonce přímo se bránící pouhému seznámení se s ní "na vlastní kůži") ve své nezvratné víře o naprosté a výhradní správnosti vlastních myšlenek a teorií dokáží intenzivně a nebezpečně ohrožovat to, co v praxi funguje aspoň tak, jak to funguje, aniž by to přitom nahrazovali něčím v praxi skutečně kvalitnějším a užitečnějším ...
Dál to zde (veřejně) raději rozebírat nebudu - nemá smysl nabízet různým čtenářům těchto debat možnosti zjistit "kanály" průniku různých informací o potenciálně nebezpečných "aktivitách", o jejichž šíření ve veřejnosti jejich autoři nemají zájem ...
Orky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4083
Registrován: 10-2004
Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 15:31:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

projížděč NAD: Požadovat si můžete, co chcete, když si to zaplatíte. Doprava není zadarmo a pořád platí to, že nabídka by se měla řídit poptávkou. Zrovna na 160 byly zastávkové vlaky nahrazeny celkem slušně. Já nemám co zpytovat, já jsem nikomu žádné vlaky nezrušil.
Thomas van Trolleybus: "Hromadná doprava je proces, který spolehlivým způsobem přepraví své oběti, nazývané též cestující, co nejnepohodlněji a nejpomaleji do jimi žádaného místa, popřípadě úplně jinam."
Počítač
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 9-2010
Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 16:01:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Orky: Po bližším prozkoumání jízdního řádu zjistíte, že například v Blatně ujíždí busy vlaku (a naopak) o několik minut.
Tomáš_záruba
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1680
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 18:23:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tady to ale bují jedna báseň. Třeba "Slavík zpívá špatně"... /J. Seifert/

Říkal jsem si původně, že na to zde nebudu reagovat. Nicméně zdá se, že některé věci přerostly do roviny osobních pomluv, kde končí legrace.

Takže milý "neznámý" projížděči, Pražane či jak se kde vlastně nazýváš, dej si pár facek a začni se chovat aspoň trochu v mezích slušného chování. Nemůžu samozřejmě komentovat konkrétní věci, ať už pravdivé či nepravdivé (mimochodem na oněch tajemných "informačních zdrojích" bych, jak to tak sleduji, nechtěl být závislý) v rovině něčích názorů - "výsledek" bude až po projednání s obcemi. Čímž tedy padá jedna sprostá a účelová lež že prý má být někdo vyšachován z jednání. Obecně se však důrazně ohrazuji proti tomu, aby mi kdokoliv připisoval, že "se chystají" některé zde hystericky napadané věci. Aneb jak z někoho udělat blbce tím, že se mu vloží do úst co neřekl, a to pak exemplárně vyvrátí... Stejně jako je na celé té věci "debilní" (tvá slova) tak akorát představa, že by OREDO či dokonce já osobně měl(o) chtít řešit jen radiální směry a "nutit lidi jezdit přes nějaký centrální přestupní bod" - právě naopak, systém s tzv. "roštovou strukturou" je to, co nyní spíše chybí, a bude snaha to zavést.

Takže zklidnit hormony a vydržet do jara, kdy bude po projednání s obcemi (jsem přesvědčen, že nechcete, aby se s nimi jednalo přes K-R nebo noviny, že?) jasněji, nyní komentujete leda tak (překroucené) útržky pracovních nápadů, které se na výsledném řešení mohou a nemusí projevit.
Děkuji za pochopení.

P.S.: Výkřiky typu "spolčení s autobusovými společnostmi" jsou skutečně z oblasti psychiatrické...
projížděč NAD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.181.23
Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 18:24:17    Odkaz na tento příspěvek  

Ad "Orky" = 4083:
Díky za poučení - ale zatím postrádám Vaši smysluplnou a seriózní odpověď na můj dotaz týkající se rozdílu ve Vašem přístupu k tratím charakteru "štégu" a "plzeňsko-žatecké", jímž se (aspoň podle mě) zcela zpronevěřujete tomu, o čem se mě snažíte poučit ...
Čuřil
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.202.112.250
Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 21:07:02    Odkaz na tento příspěvek  

T. Z.: No , nono to spolčování s jistými autobusovými společnostmi je pro OREDO (aspoň tedy její "hradeckou" část)docela okaté, přestože oficiálně samozřejmě toto spolčování neexistuje a je oběmi stranami důsledně vyvraceno. A pokud se objeví osoba, která na toto spolčování poukáže, je na ni z obou stran pohlíženo pomalu jako na sabotéra veřejné dopravy v celé České republice a přilehlém okolí. Každý, kdo se trochu motá kolem dopravy ve východních Čechách, urřitě ví, o které společnosti se jedná, takže ani není nutné je zde jmenovat. Stačí se podívat po každé změně do JŘ.
Michal21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 10-2010
Odesláno Pondělí, 27. prosince 2010 - 21:29:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to bylo určitě míněné na mě že. Ale vaše uvahy o veřejné dopravě v PKraji nejsou si myslím zrovna dobře myšleny. Třeba zrušení tratě Chrudim město - Heřmanův Městec souhlasím vlaky jezdili prázdné. Ale proč toto rušení převádět na useky tratí kde ty lidé jezdí.např Chrudim - Moravany . Moravany - Holice, Přelouč - Heřmanův Městec, Vysoké Mýto - Litomyšl.Připada mi že většinou toto navrhují lidé kteří jeodu vlakem tak jednou za rok. Nic proti vám
XFI
Neregistrovaný host
Odeslán z: 87.249.145.219
Odesláno Úterý, 28. prosince 2010 - 12:43:36    Odkaz na tento příspěvek  

Vlak AWT Rn59705/pp 2x741.7 (VIA)+32x Falls+ 741.7 (VIA).Odjezd z HK-HL.n. ve 12:40 hod. smer Tyniste n.O.
Mašva
Neregistrovaný host
Odeslán z: 93.99.180.120
Odesláno Úterý, 28. prosince 2010 - 16:58:49    Odkaz na tento příspěvek  

Dnes v Chlumci soukromník AWT 753739+753738.
XFI
Neregistrovaný host
Odeslán z: 87.249.145.219
Odesláno Úterý, 28. prosince 2010 - 22:16:38    Odkaz na tento příspěvek  

Trať140 | Chomutov - Karlovy Vary - Cheb (a zpět)
Úsek: Cheb - Tršnice Kraj: Královéhradecký kraj
Počátek: 28.12.2010 14:40 Příčina: následky srážky vlaku s automobilem
Plánovaný konec: 28.12.2010 22:00 Stav: ukončená

Cheb v nasem kraji
Michal21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 10-2010
Odesláno Úterý, 28. prosince 2010 - 23:59:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám dotaz jestli se prodlužením Os 5341 z Pardubic (22:40) do Hlinska (23:54) zvýšil počet cestujících nebo jezdí pořád prázdný nebo o 2-3 lidech?

A Jak si stojí nový večerní Os 5346 ze Žďárce do Chrudimi?Kolik jezdí lidí?

A jak si stojí nový noční Os 15074 z Chocně do Vysoké Mýta? A jaký je počet cestujicích v tom vlaku ?

Nevíte někdo?
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Středa, 29. prosince 2010 - 19:59:07    Odkaz na tento příspěvek  

Orky : můžete definovat "midibus" co do počtu cestujících a myslíte, že takové vozidlo má kapacitní možnost přepravy vámi uváděděných 15 osob, pokud každá ta osoba bude mít zavazadlo maximálních rozměrů dle SPPO. Prostě velký kufr ...
Krom toho, žádný z těch "malých busů" nemá osovou vzdálenost sedaček "za sebou" 70 cm, abyste tam mohl dát hohy pohodlně tak, jako do stařičké Karosy s ošuontělými koženkovými sedačkami ...
Bohužel pro autobusy se nevyžaduje takový cestovní komfort = osová vzdálenost sedaček jako v železničním vozidle ...
Pedrros
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 29. prosince 2010 - 21:21:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Michal21 : 15074 : v průměru 5 lidi. Maximálně jsem zatím zažil 10 cestujících. Ale řekl bych, že se to postupně začíná zvedat
Michal21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 10-2010
Odesláno Čtvrtek, 30. prosince 2010 - 00:01:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pedrros : Díky za info a stalo se že jel i prázdný? Tak lidi jezdí asi z Chocně z odpoledních směn a lidé od Rychlíku od Prahy asi ne?

NEvíte někdo jsi stojí ty dva Os 5341 a Os 5346 na trati 238?
Pedrros
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 2-2009

Odesláno Čtvrtek, 30. prosince 2010 - 10:33:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Z odpolední bych řekl, že už to je pozdě. Přeci jenom čekat tam skoro do jedné do noci se nikomu moc nechce. Spíše lidi chodí od toho Sp od Pardubic. Noční rychlíky v Chocni od změny GVD nestaví.
Já jsem ho prázdný jet neviděl. Stalo je že jel jenom jeden cestující, ale to bylo první den platnosti GVD.
Pajas2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 88
Registrován: 10-2009
Odesláno Čtvrtek, 30. prosince 2010 - 10:47:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Os 15074 je taky dobrá pojistka, jak nemuset proplácet taxík při ujetí posledního přípoje. Dříve byl poslední vlak kolem 22:15, později pak cca 21:40. Dnes je to 22:13 a zmíněný 00:51. Takže proplacení taxi prakticky nehrozí.
Nechic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 126
Registrován: 4-2010
Odesláno Pátek, 31. prosince 2010 - 16:28:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Existují někde pravidla pro čekání na přípoje pro liberecké rakve v Pardubicích? Především do jaké míry můžou mít zpoždění R od Brna, EC od Ústí a Ex / EC / IC od Ostravy... ?

(Příspěvek byl editován uživatelem Nechic.)
Radekedar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 559
Registrován: 6-2008

Odesláno Pátek, 31. prosince 2010 - 19:57:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nechic: Čerpám z pomůcky Čekací doby a opatření při zpoždění vlaků osobní dopravy a z KJŘ, kde jsem se dočetl toto:
980 - čeká jen do svého odjezdu (černá tečka)
982 - čeká jen do svého odjezdu (černá tečka)
984 - čeká na všechny vlaky 5 minut
986 - čeká na všechny vlaky 5 minut
988 - čeká na všechny vlaky 5 minut
990 - čeká na všechny vlaky 5 minut
992 - čeká na všechny vlaky 5 minut
994 - čeká na všechny vlaky 10 minut
996 - čeká na všechny vlaky 20 minut
Sledování brejlovců TS 771 - http://brejlovci-ts771.tk/ (4.030, 4.048, 4.050, 4.051, 4.061, 4.078, 0.162, 0.285, 0.312, 0.346)
Tabulka všech vozů ex Baim - http://baimy.jdem.cz
Tabulka všech vozů Bd264 - http://vozybd.jdem.cz