K-report
 

Archiv diskuse Otázky, odpovědi, rady, upozorně... do 12. 11. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Vzkazy pro redakci, dotazy, připomínky apod. » Otázky, odpovědi, rady, upozornění atp. » Archiv diskuse Otázky, odpovědi, rady, upozorně... do 12. 11. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1285
Registrován: 4-2010

Odesláno Středa, 24. srpna 2011 - 08:49:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

myšák tom: to už jsem kdysi navrhoval. Ale přidáám se za... Mě by se například taková diskuze hodila kvůli vzácným nátěrům... Ještě bych založil přezdívky protože je plno neznámých..
Na obrázku creeper, symbol hry minecraft. Když nevíte co to je, použijte druhej řádek podpisu.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 10478
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 24. srpna 2011 - 12:25:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dal by sa mi prosím zmeniť nick?

Ne.
FZF » ozvd.ic.cz
TS 101TS 704
Čiernohronská železnica » čHž
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 10479
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 24. srpna 2011 - 12:27:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Není v plánu založení nějaké diskuse typu "Nátěry hnacích vozidel a vozů"

Ne. Nemá to smysl. Jednotlivé laky se vždy řeší v příslušné diskuzi.
FZF » ozvd.ic.cz
TS 101TS 704
Čiernohronská železnica » čHž
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 10480
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 24. srpna 2011 - 12:29:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě bych založil přezdívky

Ne. Na co mít tunu diskuzí? Vždyt o takových maličkostech se dá mluvit ve "všeobecní železniční"
FZF » ozvd.ic.cz
TS 101TS 704
Čiernohronská železnica » čHž
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.85.38
Odesláno Středa, 24. srpna 2011 - 18:56:24    Odkaz na tento příspěvek  

Ale právě nátěry či přezdívky vozidel jsou pro mnohé šotouše či "kindermafiány" věcí zásadního významu.
Sorc12
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 427
Registrován: 1-2010

Odesláno Neděle, 28. srpna 2011 - 09:14:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Moderátoři..Děláte si srandu?
Apto4096 z her a simulátorů dostal BAN něco kolem 20. března a včera už psal do VDP..
Já jsem tam zaBANovaný od prosince minulého roku!
To si říkáte moderátoři?
Fuj....
http://dolphnbuspobockanj.webgarden.cz/
www.vecikolemvbus.webgarden.cz
ICQ:487026195 NEW
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 952
Registrován: 5-2009

Odesláno Neděle, 28. srpna 2011 - 10:28:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sorc12: on by ten BAN měl mít taky, nahoře je uveden mezi ostatními...
RT6N26 - aktuální provozní stadium je (kupodivu) RT6N1!
Co takhle trik se špičatým kloboukem?
Můj VDP zde.
Jsem sice tvrďák, umím zhasnout svíčku prstama, ale zuby mám menší...
Karosa_B731
Moderátor

Číslo příspěvku: 3594
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 28. srpna 2011 - 11:28:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A co na to dřív upozornit a pak se vztekat? Opravdu má mít BAN, takže...

Jinak koukám, že tebe smysl pouštět nemá. A byl jsi v pořadí...
Bus-mafiaDance radiorádio BeatKiss Delta
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1992
Registrován: 10-2008

Odesláno Neděle, 28. srpna 2011 - 12:32:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nedal by se ten tučný nápis dát ještě větší? - nějak to nefunguje.
Prima TL / 7B4 2747 4ever
Lubomír Hladík - Galerie Hladík
Myšák_tom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 979
Registrován: 10-2010

Odesláno Neděle, 28. srpna 2011 - 12:41:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hladík: Obávám se, že ho někdo nebude chtít vidět ani když bude přes půlku stránky... :-( Možná by bylo řešení dát ho nad nebo pod reklamu, ale stejně se nějaký blbec najde, kdo to číst nebude... A nepomůže ani to, když si to dáte do podpisu. Ale s tím já, vy, ani administrátoři nic neuděláme... :-(

(Příspěvek byl editován uživatelem Myšák_tom.)
www.mysaktom.rajce.net
Sorc12
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 428
Registrován: 1-2010

Odesláno Neděle, 28. srpna 2011 - 12:43:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karosa_B731:
Takže, co?
Jo v pořadí po 9 měsících, výborně, když si tam někdo lítá po 5 měsících......A to se nemám vztekat?
http://dolphnbuspobockanj.webgarden.cz/
www.vecikolemvbus.webgarden.cz
ICQ:487026195 NEW
Karosa_B731
Moderátor

Číslo příspěvku: 3595
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 28. srpna 2011 - 12:47:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nikdo nikdy neřekl, že se BANy dávaj na určitej čas. Vetšinou přihlížíme k tomu, kdo se jak chová. A pokud někdo píše i přes BAN, má to ještě o to déle. A taky se i stává, že se na někoho zapomene - pokud se slušně připomene, tak se většinou dohodneme. To tvůj případ není, takže se klidně vztekej.
Bus-mafiaDance radiorádio BeatKiss Delta
Sorc12
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 429
Registrován: 1-2010

Odesláno Neděle, 28. srpna 2011 - 12:51:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už jsem se tu tak 2 měsíce zpátky připomínal, ale vy jste říkali, že když někdo poprosí tak to nejde!Klidně ti ten příspěvek najdu
EDIT

(Příspěvek byl editován uživatelem Sorc12.)
http://dolphnbuspobockanj.webgarden.cz/
www.vecikolemvbus.webgarden.cz
ICQ:487026195 NEW
Karosa_B731
Moderátor

Číslo příspěvku: 3596
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 28. srpna 2011 - 13:24:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A ten důvod jsi uvedl? O žádným nevim. Takže jsme se nedohodli. Hlavně se podívej, jak jsi to napsal. Dneska jsem ti ale psal, že jsi v pořadí byl. Takže co se ti ještě nelíbí?
Bus-mafiaDance radiorádio BeatKiss Delta
Sorc12
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 430
Registrován: 1-2010

Odesláno Neděle, 28. srpna 2011 - 14:54:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V pořádí bych mohl být další rok, takže si mě tam nech až do soudného dne..
http://dolphnbuspobockanj.webgarden.cz/
www.vecikolemvbus.webgarden.cz
ICQ:487026195 NEW
Karosa_B731
Moderátor

Číslo příspěvku: 3597
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 28. srpna 2011 - 18:04:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tvé přání je mi rozkazem.
Bus-mafiaDance radiorádio BeatKiss Delta
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3485
Registrován: 3-2007

Odesláno Sobota, 03. září 2011 - 22:51:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  



Souhlas, Bohumile, souhlas...
www.SPZ.unas.cz
Trolejtom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 564
Registrován: 5-2010

Odesláno Úterý, 06. září 2011 - 19:03:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, chtěl bych se jen ujistit, byl můj příspěvek (číslo kolem 558) z diskuze o OMSI smazán smazán kvůli tomu nyní již nefunkčnímu odkazu, nebo jsem něco porušil?
Celý život si lámu hlavu nad problémem,jak usmažit více ryb naráz.Nyní skončily mé bezesné noci.Světlonoš Horst mi ukázal cestu.Pouze pánev s rohy dokáže osmažit 5 i 6 pstruhů najednou.

Karosa_B731
Moderátor

Číslo příspěvku: 3607
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 06. září 2011 - 19:33:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nene, smazal jsem to kvůli tomu odkazu. Zapomněl jsem to tam napsat - to se omlouvám.
Bus-mafiaDance radiorádio BeatKiss Delta
Trolejtom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 572
Registrován: 5-2010

Odesláno Středa, 07. září 2011 - 15:23:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jasně, v pohodě, já jen projistotu
Celý život si lámu hlavu nad problémem,jak usmažit více ryb naráz.Nyní skončily mé bezesné noci.Světlonoš Horst mi ukázal cestu.Pouze pánev s rohy dokáže osmažit 5 i 6 pstruhů najednou.

Jamamoto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 267
Registrován: 1-2011

Odesláno Pondělí, 12. září 2011 - 10:06:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Možná nebudu první, kdo se ptá, ale nestálo by za úvahu zřídit diskusní téma o problematice videa, natáčení a videoklipů? Pro fotografii a fotografování je sice téma založené (kde se občas i video řeší), ale přece jen video je trochu o něčem jiném....
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6451
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 12. září 2011 - 17:48:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jednotlivé laky se vždy řeší v příslušné diskuzi.

A co založit obdobu autobusové diskuze "Corporate Identity"?
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 10559
Registrován: 11-2005

Odesláno Pátek, 16. září 2011 - 18:25:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mauricio: Šak máte:

Corporate design aneb firemní image
Stejnokroje, nátěry vozidel, loga, barvy, marketingové nástroje...
FZF » ozvd.ic.cz
TS 101TS 704
Čiernohronská železnica » čHž
Freelander
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4734
Registrován: 9-2006

Odesláno Neděle, 18. září 2011 - 16:32:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak se počítá zobrazení fotografií? Když tu fotku rozkliknu třikrát nezávisle na sobě já sám (uživetel/IP adresa), započítá se to jako tři zobrazení, anebo je to 1 IP adresa = 1 zobrazení?
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 62576
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 18. září 2011 - 18:46:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to složitější. Ale naklikat si to až tak snadno nejde.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Freelander
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4736
Registrován: 9-2006

Odesláno Neděle, 18. září 2011 - 19:05:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin_Zlivský:
Ale naklikat si to až tak snadno nejde.
O to nejde, tak jinak - když si jeden uživatel prohlídne obrázek během týdne třikrát, započítají se tři shlédnutí? Stačí mi odpověď ano/ne, díky
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 62577
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 18. září 2011 - 19:11:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Občas ano, občas ne. Záleží to na více faktorech.

Více bohužel veřejně psát nelze, jistě by se našli tací, co by se pokoušeli systém odhalit a obejít.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6462
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 20. září 2011 - 10:43:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Corporate design aneb firemní image
Více číst, více myslet, méně psát... Díky :-)
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 10575
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 21. září 2011 - 12:39:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aha. Už jsme doma.
Stejně je to u železnice zbytečné. Není taková koncentrace dopravců, vždy se to promele v příslušných disk.

Můj názor.
FZF » ozvd.ic.cz
TS 101TS 704
Čiernohronská železnica » čHž
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 62654
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 21. září 2011 - 20:16:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono by nebylo, ale bez větších zásadních změn to asi nemá moc cenu. A těch se asi jen tak nedobereme. :-(
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6481
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 25. září 2011 - 18:38:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V mé sbírce pohledů jsem našel tohle...
Kolik dalších takových pohledů je? Lze je někde sehnat?
Myšák_tom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1137
Registrován: 10-2010

Odesláno Neděle, 25. září 2011 - 19:19:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mauricio: Přemýšlím, zda to patří sem. Asi jo, když je tam zezadu logo K-Reportu...
Nevím jak ty tramvajové, ale pohlednice s železniční tématikou (taktéž K-Report) jsem kdysi koupil různě po železničních akcích nebo v novin. stánku. Vůbec jsem o tom nevěděl, minulý týden jsem dělal pořádek v pohlednicích a přišel jsem na ně...
www.mysaktom.rajce.net - II REGIOJET
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6483
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 25. září 2011 - 19:43:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No ptám se jen na ty, které jsou zezadu označeny známým logem a jménem (jmény), proto to dávám sem. Znám jen tuhle jednu.
Quex
Administrátor

Číslo příspěvku: 6471
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 25. září 2011 - 20:23:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mauricio: Pohlednice pocházejí z dávnější doby, kdy K-report měl jiného vydavatele (před rokem 2004) a se současným vydavatelem nemají nic společného, K-report již nevydává žádné pohlednice.
"Doba střelců neminula. Přesvědčím Vás o tom. A nejen Vás!"
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6493
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 28. září 2011 - 23:08:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky.
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2016
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 29. září 2011 - 18:03:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Naše milá redakce,

nebylo by dobré založit novou diskuzi?
Prima TL / 7B4 2747 4ever
Lubomír Hladík - Galerie Hladík
Bugear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2322
Registrován: 8-2005

Odesláno Čtvrtek, 29. září 2011 - 19:00:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

@Hladík: A to jako o čem? Osobní vozy na to stačí, že je to v provozu nedělitelné je relativně nepodstatný detail.
»Online výpočet kontrolní číslice« »Výpočet kontrolky na mobilu (Java)«
Lekce češtiny pro diskutéry: píšeme výjimka, standard, ližina. Tipovat znamená odhadovat, typovat znamená psát či provádět typovou zkoušku.
že_by
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3045
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 04. října 2011 - 19:04:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Mauricio (6481)
"Kolik dalších takových pohledů je? Lze je někde sehnat?"
Ano, zde: http://www.dopravnivydavatelstvi.cz/
Těch pohlednic už je mnoho - jsou však vydávané stejným nakladatelem pod jinou firmou.
Jamamoto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 297
Registrován: 1-2011

Odesláno Neděle, 09. října 2011 - 16:42:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jak to vidíte s možností zavedení nějakého nového diskusního tématu ohledně natáčení, úprav a problémů okolo videi? Ptal jsem se již před měsícem a bohužel žádná odezva....
Předem díky za jakoukoliv odpověď.

(Příspěvek byl editován uživatelem Jamamoto.)
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 62911
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 09. října 2011 - 20:35:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Téma Fotografie, videa, zvuky nestačí?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Jamamoto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 299
Registrován: 1-2011

Odesláno Pondělí, 10. října 2011 - 08:50:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Protože se zajímám o železniční dopravu, nenapadlo mě hledat v Autobusech a trolejbusech. Zvlášť když v diskusní skupině Železnice jsou taky témata Fotografování, Fotofleky a další s tématikou jen železniční...
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 62923
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 10. října 2011 - 19:09:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to bohužel nedotažené. Řešení by se asi našlo víc.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Náhradník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 16. října 2011 - 12:12:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neuvažuje se o tom, že by vznikla samostatná diskusní komora Regiojetu?
Lidé žijí své životy vzdáleně z pohodlí svých vlastních domovů přes robotické náhradníky ...
Oblíbené odkazy:
MHD na Hané - MHD Olomouc - MHD Prostějov - MHD Přerov
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 4525
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 16. října 2011 - 12:19:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neuvažuje.

Už je. :-)
Náhradník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 16. října 2011 - 12:24:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To jsem přehlédl ...
Lidé žijí své životy vzdáleně z pohodlí svých vlastních domovů přes robotické náhradníky ...
Oblíbené odkazy:
MHD na Hané - MHD Olomouc - MHD Prostějov - MHD Přerov
Mašotouš
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1488
Registrován: 9-2008
Odesláno Sobota, 22. října 2011 - 09:30:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vážená redakce, žádám o radu.

Jde o Lorda Vetinariho. Když předtím pozurážel koho mohl, odešel před časem (poněkolikáté naprosto, úplně a stoprocentně definitivně a navždy) z tohoto fóra coby totalitního systému atd. Okamžitě poté začal bombardovat pod různými nicky (např. zmije) diskusi v Optimalizaci a snažil se dávno uklidněnou diskusi znovu rozhádat. A od chvíle, kdy jsem začal já po letní pauze znovu přispívat (tedy cca dva měsíce) nědělá v podstatě nic jiného, než že v různých diskusích útočí na mou osobu a shazuje vše, co napíšu. Příklady jen z posledních dní zde či zde. Donedávna jsem to ignoroval a přecházel mlčením, ani jsem na to neupozorňoval redakci (ačkoli občas si onen pán ve svém vyjadřování skutečně nebral servítky).
Nedávno jsem se pokusil si to s ním v ústraní jednoho málo využívaného vlákna vyříkat (tají totiž svůj mail) a neuspěl jsem. Dokonce jsem mu navrhl osobní schůzku, abychom to mohli nějak dohodou vyřídit jako dospělí, rozumní lidé (vždyť je to člověk ve vysokém postavení), ale odmítl to. Napsal, že "do mne přestane rejpat, až budu definitivně odepsaný".
A já si nevím rady, jak mám v dané situace postupovat., proto žádám o Vaši radu či eventuálně o zásah. Vřele děkuji.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6581
Registrován: 4-2005
Odesláno Čtvrtek, 27. října 2011 - 10:21:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to bohužel nedotažené. Řešení by se asi našlo víc.

Co udělat samostatnou diskuzní skupinu jménem třeba "Všeobecná diskuze" (ideálně zařadit pak mezi Vzkazy a Inzeráty) a tam přesunout všechny tyto patřičné obecnější diskuze, aby nemuseli strašit v každém jednotlivém tématu?
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 63168
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 27. října 2011 - 13:52:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To bych rád už pár let... Ale vždy jsem byl nakonec přesvědčen, že to není dobrý nápad.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1652
Registrován: 1-2011

Odesláno Pátek, 28. října 2011 - 09:57:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

prosím o radu:
už několik dní mi prakticky nejdou odesílat příspěvky do žádného vlákna - zejména ty s emotikonem či obrázkem.
Buď se mi to vrátí "dolů" na napsaný text, nebo nereaguje, příp. úplně spadne.
Musel jsem již několikrát změnit přístupové heslo a ani to někdy nepomohlo.
V čem by mohla být chyba?
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Masinka
Administrátor

Číslo příspěvku: 6695
Registrován: 6-2002

Odesláno Pátek, 28. října 2011 - 10:26:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Potřebuju vědět víc věcí. Jaký máte prohlížeč a nezměnil jste v poslední době verzi? Co přesně prohlížeč dělá při pokusu o odeslání příspěvku, píše dole ve stavovém řádku nějaké věci, vyskakují nějaké chybové hlášky? Pište prosím sem nebo do mailu.
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1657
Registrován: 1-2011

Odesláno Sobota, 29. října 2011 - 00:13:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Masinka:
Měl jsem Explo.7 a nainstaloval jsem Explo.8.
Pokud odesílám jen slovní příspěvek, někdy to jde, s přílohou to většinou spadne a objeví se "nemohli jsme Vás dostat na zvolenou stranu", pak kliknu na "pokusit se vrátit na K-rep" a skoro vždy to jde. Pak se situace opakuje a musím to udělat nejmíň 5x, než tam přílohu umístím, někdy to ale třeba vůbec nejde.
Občas taky spadne celý prohlížeč - jestli snad byla instalace chybná?
Ovšem dneska nebo včera si už jeden přispívatel stěžoval, že mu to nebere obrázky (v histor. nebo odst. busech či autech) a musel to tedy dát na Facebook ...
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Masinka
Administrátor

Číslo příspěvku: 6700
Registrován: 6-2002

Odesláno Neděle, 30. října 2011 - 22:45:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Spadne to při odesílání příspěvku nebo té přílohy? Jak přesně zní ta hláška? Šlo by poslat mailem obrázek té situace s chybovou hláškou (zmáčknout Print Screen a třeba v programu Malování použít Úpravy -> Vložit)?

Příčinou takových potíží může být třeba nějaký doplněk prohlížeče, jeho specifické bezpečnostní nastavení, spyware nebo nějaké otravné softwary. Obecně ale Internet Explorer je magnetem na veškeré problémy
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11468
Registrován: 8-2005

Odesláno Pondělí, 31. října 2011 - 11:42:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neni to něco podobného, co jsem měl před časem i já s obrázky? (ale přílohy šly)
Orel už má zase limit. Tak nebude v rámci šetření s příspěvky vůbec reagovat na tyto zvuky: Ťuntík, Ignác, Hroch, McB, 262, Dan1977, 3xHonzík, Žel.provoz, Sergej11, Jtb, Corllin, Domin, neli13 (další jména budou postupně aktualizována a přidávána). Ze stejného důvodu tímto děkuji všem, kteří mi vyjádří souhlas, pochvalu nebo odpoví na dotaz.
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1658
Registrován: 1-2011

Odesláno Pondělí, 31. října 2011 - 13:41:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Masinka: já to zkusím ...
Ale občas ten Explo. spadne bez zjevné příčiny ...
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Pavián
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1662
Registrován: 1-2011

Odesláno Pondělí, 31. října 2011 - 14:09:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Masinka:
Tak jsem zkusil poslat fotku v "hist. autech" - objevilo se okno "v aplikaci Inte. Exp. došlo k problemu a je třeba ji zavřít ... atd.), zavřel jsem to, pak jsem otevřel "poslední relaci", tam to všechno bylo vč. obrázku a na podruhý jsem to odeslal bez problémů ...
Že by to fakt byl ten Exp.???
Čím víc toho vím o ženách, tím víc miluji svůj automobil ...
Masinka
Administrátor

Číslo příspěvku: 6712
Registrován: 6-2002

Odesláno Úterý, 01. listopadu 2011 - 09:58:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Káem:
Ne, to je něco jiného.

Pavián:
Tak příště poprosím rozkliknout detaily té chybové hlášky a poslat třeba mailem vše co to tam ukáže.
Ondřej Brom
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.85.146.227
Odesláno Pátek, 04. listopadu 2011 - 12:09:00    Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou. Hledám historii svého veterána Volkswagen. Je mi známa spz, která byla vozidlu zřejmě přidělena v roce 1948 v Praze. Je možné někde zjistit majitele vozidla v tomto období?
Děkuji Ondřej Brom
Atmák
Moderátor

Číslo příspěvku: 3352
Registrován: 10-2006

Odesláno Pátek, 04. listopadu 2011 - 12:10:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ondřej Brom: Dotaz směřujte do konkrétní diskuzní skupiny, třeba sem: https://www.k-report.net/discus/messages/54342/61998.html?13204036 07
ŠD11 2040 Čedok Bratislava
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3024
Registrován: 9-2002

Odesláno Neděle, 06. listopadu 2011 - 16:09:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavlan: Tak posli microsoft do a nainstaluj si firefox nebo chrome. Ja MS IE nemuzu s jeho komplikovanosti (cti nespolehlivosti) a absenci private-mode ani videt.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Kuko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 711
Registrován: 5-2008

Odesláno Sobota, 12. listopadu 2011 - 20:50:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, nemohli by sa spraviť dve sekcie tramvají v praze? Jedna by sa mohla volať "Tramvaje v Praze - Teorie" a druhá "Tramvaje v Praze - Foto". Ja, ako človek, čo sa zaujíma o pražské tramvaje, by som bol rád, keby som nemusel listovať aj dva-tri archívy, kým by som našiel fotky. Dík za prípadnú odpoveď.
TAMbusy v Bratislave 1992 - 2011:-(
Icq: 556 515 159.