K-report
 

Archiv diskuse Dopravci a linky do 19. 04. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Autobusy a trolejbusy » Dopravci a linky » Archiv diskuse Dopravci a linky do 19. 04. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Gabuliatko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1615
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 18. března 2011 - 19:23:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na Hradčanské j.ř. taky visel. (možná ještě visí)
Osobně si myslím, že ČSAD Kladno je nějaký Nimbus u ***.
Já bych zas chtěl vidět fotky těch propíchlejch gum.
Jinak moje škoda, nesvezl jsem se.

(Příspěvek byl editován uživatelem gabuliatko.)
Gabuliatko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1616
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 18. března 2011 - 19:56:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trochu jsem zagooglil a vylezlo na mne,
https://www.k-report.net/discus/archiv2009/2484/108875-archiv-3.ht ml
povídání o vozech beza-tour, které by měly mít shodného majitele jako beza-bus a nimbus.
Zaujalo mne to hlavně z toho důvodu, že to bylo v době, kdy jsem slintal nad prvním Crossem na A29 a jestli to dobře chápu, stroje beza-tour se vydaly na trasu do Prahy (mohu se mýlit) ale u ČSAD se většina 735 do dnes vydala do šrotu. (mohu přehánět).

Nechci nadržovat ČSAD, ale můj osobní názor (a to i před 6.3.) je ten, že bez dotace jezdit se 3 vozy do města s 5tis. obyvateli je čistá sebevražda. Obzvlášt při jednosměrném vytížení.
Ještě bych dodal, že Nimbus jezdil všehovšudy 2 týdny (a to ještě s dvoudenním výpadkem).
Gabuliatko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1617
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 18. března 2011 - 20:13:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ještě k roku 2009, píše se tam, že jezdí Lamer na Zličín a teď koukám, že místo něj jezdí A21. Nevíte někdo podrobnosti, zda Lamer přestal jezdit, nebo zda jej ČSAD vytlačilo?
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4534
Registrován: 6-2006

Odesláno Pátek, 18. března 2011 - 20:25:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale Lamer přece jezdí.
» lc.rajce.czMHDfotoGalerie autobusů «

KAROSA Žádné kompromisy.
Lc937gt11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 693
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 18. března 2011 - 20:39:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já si osobně myslím že Bručoun v příspěvku 5800 odhadl a trefil situaci naprosto na jednotku s hvězdičkou!

Jen dodám...vozy A-Z BUS v podání LC735 se pravidelně objevují na Florenci

Jízdní řád Nimbus s.r.o. s řádně vylepením a logem označeným označníkem byl na Zličíně již před 12.dny v řádné a stejné velikosti jako konkurence

Jízdní řád Nimbus s.r.o. řádně vylepila i DPKV v tomto týdnu

Spíše bych použil opět slova Bručounova: "Vaším přístupem jste podkopal pozici někomu, kdo by třeba přišel po Vás.

Dále si myslím,že řada problémů zavdala příčinu likvidace v rychlosti uvedení "projektu N", přístupu jistého profesionála a jeho megalománii či jak řekl nejmenovaný člověk "jeho až jakoby autisticky dětinský" přístup k vyřizování osobních půtek a bojůvek,ať již právem či uměle vedených.

Samozřejmě zde můžeme vést různé diskuze,teorie a spiklenosti, ale bohužel skončím svou "oblíbenou" větou: Je jen na vůli dopravce,jak si pustí našeptávače pod kůži a jak dalece uvolní jeho otěže.
A říkám to proto,že nejen Boblick,ale ani mi nejsme v právním slova smyslu odpovědné osoby v daném "projektu N".
Rozumně myslící a znalé osoby si z této věty vyberou své.
Bručoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5827
Registrován: 9-2007
Odesláno Pátek, 18. března 2011 - 20:41:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"bez dotace jezdit se 3 vozy do města s 5tis. obyvateli je čistá sebevražda."

Vy jste nepostřehnul že trasa byla přes Kladno?
Mimoto Tuchlovice plus Stochov rovná se 7 tisíc a je to kousek za Kladnem.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5911
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 18. března 2011 - 20:43:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

řádně vylepila i DPKV v tomto týdnu
Už v tom minulém byl na Dolním nádraží vyvěšen JŘ.
A abych se vyjádřil k Nimbusu - co jsem četl a slyšel, soudím, že to byl megalomanský a řádně nepřipravený projekt. Přesto některé spoje byly zajímavé a měly šanci na úspěch.

fotky na MHDFOTO
Říkejte mi MMM
Bručoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5828
Registrován: 9-2007
Odesláno Pátek, 18. března 2011 - 20:44:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"vozy A-Z BUS v podání LC735 se pravidelně objevují na Florenci" ...
.... ale už nejezdí každodenní kladivovou Vlašim.

"Jízdní řád Nimbus s.r.o. s řádně vylepením a logem označeným označníkem byl na Zličíně již před 12.dny v řádné a stejné velikosti jako konkurence"
Fakt? Já jsem ho tam nenašel. A v Motole nebyl, tam je jen jeden označník, a na něm mimo MHD jen C20.
Lc937gt11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 694
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 18. března 2011 - 20:54:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bručoun: myslím že to byla "6", taky jsem chvíli hledal,ale našel...
"CML"-centrální navigační tabule chyběla a tak jsem běhal od štaflu ke štaflu.
Co se týká Motola,vím z doslechu,že tam probíhá nějaká akce betonové lobby

MMM: jaja máš recht,ale vystihuje to plně mnou citovaná Bručounova věta
Damir_holas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 820
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 19. března 2011 - 10:41:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jel dneska Nimbus z Florence do Božího Daru nebo ne?
Žena? To je otevřená kniha... psaná hebrejsky a čínským písmem.
Lc937gt11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 695
Registrován: 1-2009

Odesláno Neděle, 20. března 2011 - 09:56:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Damir: jel a dnes taky
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6565
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 20. března 2011 - 22:46:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dokonce i Elexa jel... ve Volvu ale kromě něj nebyl nikdo
A co na to počítač? Že mlčí?!?
Sirka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 103
Registrován: 9-2007
Odesláno Pondělí, 21. března 2011 - 18:47:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě jedna otázka ke znalcům Nimbusu - k čemu měly být noční spoje směrem Kladno? Chápu náhradu nočních spojů ČSAD, ale s tim přece nemohl nikdo jezdit...?

Jinak perlička z mezinárodky - spoj Sofia-Hamburg dopravce Karats s odjezdem z Prahy v 6.15 měl včera z důvodu poruchy u Gyoru menší zpoždění - bez 11 minut krásných 13 hodin!
"Kdo Bakcha příliš velebí, pocítí to ráno na lebi. Pročež mudřec napomíná syna: střez se hochu, zlá jest kocovina!"
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4547
Registrován: 6-2006

Odesláno Úterý, 22. března 2011 - 14:11:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud není Nimbus_sro tím, za koho se vydává, pak pravděpodobně čerpá z jakési "Omluvy cestujícím", kterou p. Beznoska vylepil v blízkosti svých zastávek. Píše se zde něco o neférovém přístupu ze strany ČSAD a Magistrátu města Kladna, o politických koritech a takové ty obvyklé řeči, které by mohla cestující veřejnost sežrat. Dále zde také slibuje, že již nikdy nebude dělat nic pro dobro společnosti, nebo něco v tom smyslu. Mimochodem, tento list papíru je vylepen na sloupu veřejného osvětlení. Jinak po strhání JŘ z označníků ČSAD si Nimbus vybíral opravdu zajímavá místa k výlepu - sloupy veřejného osvětlení nebo v případě zastávky U kostela dveře do Textilní samoobsluhy U Míly.
» lc.rajce.czMHDfotoGalerie autobusů «

KAROSA Žádné kompromisy.
Karel007
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 488
Registrován: 1-2007
Odesláno Středa, 23. března 2011 - 16:40:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ještě zpátky k lince Kladno - Praha (Zličín).. Kolik vůbec platí dopravce za využití zastávky pro výstup/nástup cestujících v Kladně a na Zličíně? Předpokládám, že v ceně už je i vylepování jízdních řádů atd.. Co vím tak třeba na Florenci to je přes 250Kč za vjezd, v Holešovicích cca 50Kč za vjezd. Nevíte někdo?
Judr_machovec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 3-2011
Odesláno Čtvrtek, 24. března 2011 - 07:52:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je zajímavé, že Nimbus měl jízdní řády řádně vyvěšené po celé lince, karlovarsko, ústecko, Praha, pouze Kladno problém. A proč je neustále sledován? Je to zřejmé z předešlého článku. Asi je zde něco divného. Ono to asi nebude tak košér, jak zde někdo prezentuje. A viděl ten někdo některého zaměstnance společnosti Nimbus vylepovat něco někam? Asi těžko,že. Počkejme 60 dnů a vše bude jasné.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5956
Registrován: 4-2005
Odesláno Pátek, 25. března 2011 - 13:32:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Víte někdo, co jezdí na této lince?
http://portal.idos.cz/Data/pdf/L705001_101212_99537.pdf
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6583
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 25. března 2011 - 15:49:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vypadá to na tohle vario
A co na to počítač? Že mlčí?!?
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5957
Registrován: 4-2005
Odesláno Pátek, 25. března 2011 - 17:11:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky. To mi stačí, potřeboval jsem spíše vedět zhruba velikost vozu.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5963
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 01. dubna 2011 - 14:26:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

odkaz - co to je toto?
fotky na MHDFOTO
Říkejte mi MMM
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1802
Registrován: 12-2005

Odesláno Pátek, 01. dubna 2011 - 14:35:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MMM: Nová linka A-z busu.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5965
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 01. dubna 2011 - 14:52:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Musím říci, že mě to velice překvapilo. Dlouho v týhle relaci nic a začalo to Kotkem, pak NIMBUS (obě se z týhle relace vytratily) a teď A-Z BUS, takže doufám, že jim to vyjde. Čas je zajímave, jízdní doby reálný, mohlo by jim to vyjít, hlavně o víkendu v tuhle dobu nic nejezdí, v kladiva jsou také první, jen v pondělí v 9:30 jede AKV.
fotky na MHDFOTO
Říkejte mi MMM
Gabuliatko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1639
Registrován: 12-2007
Odesláno Pátek, 01. dubna 2011 - 18:09:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nechápu. Do Varů jezdí Student každou celou a frekvence před/za Varama to neuživí. (můj názor)
Kolik lidí pojede v kladiva v 9:15 z Prahy do Lokte ?
A proč až do Aše (co tam je tak zajímavého), Frantovy bych ještě chápal, ale Aš ?
Bručoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5975
Registrován: 9-2007
Odesláno Pátek, 01. dubna 2011 - 20:55:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Gabuliatko: A jakou šanci na dlouhodobé přežití dáváte této lince? Po cestě jen samá malá městečka, to nevypadá moc nadějně, co říkáte?
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3665
Registrován: 5-2004
Odesláno Pátek, 01. dubna 2011 - 21:30:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No pá/ne jako návoz studentů a možná v létě na Mácháč. Jinak taková linka existovala drahně let a to dokonce až do Hrádku nad Hnisou.

Problém je že:
- Praha - Mácháč je na tom časově podobně vlak. S přestupem ale zato co 2 hodiny a ne náhodnej výstřel.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5972
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 01. dubna 2011 - 22:58:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Do Lokte nevím, ale do KV by mohlo hodně lidí. Třeba spoj AKV v 10:30 z KV do Phy většinou zaplní cizinci. Držím firmě palce, vypadá to pěkně.
fotky na MHDFOTO
Říkejte mi MMM
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6626
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 02. dubna 2011 - 10:35:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Gabuliatko - ona je místní frekvence (KV-Loket-Sokolov, Cheb-FL-Aš) podstatně zajímavější, než dálkoví cestující mezi Prahou a KV. Soustředit se při dnešní situaci na "potenciálně atraktivní" trasu PRG-KV je dost krátkozraký, když se za cca stejnou cenu dá vytěžit mnohem víc. Ale víc o tomhle "experimentu" říct nesmím
A co na to počítač? Že mlčí?!?
Damir_holas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 822
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 02. dubna 2011 - 11:01:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr_vlček: Problém je že:
- Praha - Mácháč je na tom časově podobně vlak. S přestupem ale zato co 2 hodiny a ne náhodnej výstřel.

Ale za jakou cenu, že...?
Žena? To je otevřená kniha... psaná hebrejsky a čínským písmem.
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3320
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 02. dubna 2011 - 18:09:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pěkně potichoučku včera zahájila provoz nová mezinárodní okružní (!) linka Eurolines na trase München - Plzeň - Praha - Brno - Wien - Linz - Salzburg - München. Linka jezdí denně v obou směrech a provoz zajišťují nové Setry ve standardu Business Class. Zde je jízdní řád (mmch. jinak celkem dokonale utajený):

P.S.: NENÍ to aprílový žertík.
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3668
Registrován: 5-2004
Odesláno Neděle, 03. dubna 2011 - 22:19:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Za 143 zákaznickejch. Neboli ve dvou včetně báglů. A pokud tam někdo jede s kolem což se v okolí Mácháče dost provozuje tak ho bus nezajímá vůbec. V zimě se tam pak moc nejezdí, leda občas na brusle

Jinak ta linka fungovala nejen za ČSAD ale dokonce už za první republiky v režii autobusů ČSD.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5993
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 04. dubna 2011 - 18:35:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tady je fotka Mercedesu na Elexovo spoji z Varů do Chebu. Jeden z neúspěchů bude možná i ten, že řidič zajel k zastávce č.3, ale má odjíždět ze stanoviště č.2

fotky na MHDFOTO
Říkejte mi MMM
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5984
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 05. dubna 2011 - 23:13:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska ráno jsem potkal Elexovo spoj v Plzni, přijel prakticky prázdný, odjel prakticky prázdný... Nicméně opět neznalý dotaz, protože v Mercedesech se neorientuju, co je to zač typově?

(Příspěvek byl editován uživatelem mauricio.)
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3127
Registrován: 7-2006

Odesláno Úterý, 05. dubna 2011 - 23:16:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mercedes-Benz O 815 D Medio
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1805
Registrován: 12-2005

Odesláno Středa, 06. dubna 2011 - 07:02:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ex.Asiana?
Huples
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 490
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 06. dubna 2011 - 08:14:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

I když už jsem to psal do diskuze o SA, dám to ještě sem: Tak když zmiňujete OrangeWays, konečně jste mě "nakopli", abych napsal vlastní zkušenost s mnou v minulosti tolik kritizovaným dopravcem. Zkušenost je z 26. 10. 2010 ze spoje v 19:30 z Blavy na Florenc a je natolik pozitivní, že jsem otočil téměř o 180°. Jeli jsme ve dvou bez předchozí rezervace, neznalý kolega už by jel s SA, ale já chtěl zkusit OW, který nakonec na Nivy dorazil ještě před odjezdem SA, čímž jsem ho přesvědčil. Předem jsme si připravili občanky, nákup jízdenek u stewardky bez problémů i přesto, že já platil v € a kolega v Kč. Na můj dotaz jestli můžeme sedět pohromadě stewardka reagovala, že samozřejmě, jen jestli má kolega jízdenku z předprodeje a místo vedle něj bude obsazeno, přesadí jej, po jeho sdělení, že i on si míní jízdenku teprve zakoupit reagovala, že bez problémů a přidělila nám místa. Její angličtina byla naprosto excelentní, vzhled okouzlující, vystupování více než příjemné. Hned po odjezdu za námi přišla s tím, že pokud chceme, můžeme se rozsadit v zadní části busu, kde budeme mít každý dvojsedačku pro sebe a budeme sedět za sebou, což jsme hned využili. Na kolegův požadavek použití WC jej okamžitě odemkla. Sluchátka na jednorázové použití si cestující může ponechat, jejich kvalita odpovídá účelu, má to něco do sebe, stejně tak má něco do sebe i systém se sluchátky u SA - obojí má své pro i proti. Co se jízdy týče, Bova mi naprosto vyhovuje, takže nebyl problém, jen sedačky jsou na můj vkus trochu "na husto", ale při obsazení celé dvousedačky jsem místo na nohy řešit nemusel. Stewardka uvítala přistoupivší cestující v Blavě pouze anglicky, před Florencí odříkala v maďarštině i v Angličtině fráze o tom, že s vystupujícími se loučí a děkuje za využití služeb OW, ty, kteří pokračovali do Berlína upozornila na čas a místo odjezdu a překvapivě i na zákaz kouření na Florenci. Teplých nápojů mohl člověk za cestu dostat kolik chtěl, po prvním "kole" sama stewardka těm, kteří nespali nápoje několikrát nabízela, chlazené nápoje byly k dispozici za přijatelné ceny. Jediným nedostatkem bylo pro mě to, že nešla Wi-Fi, ale to člověk nutně při přesunu z bodu A do bodu B k životu nepotřebuje, takže jsem stewardku ani neprudil. Celkový dojem z této cesty je prostě na jedničku s hvězdičkou.

Jen by mě zajímalo, jestli budou stewardky OW vyžadovat doklady totožnosti i u vnitro-frekvence, co se týče vztahů mezi SA a OW, tak asi nejhorší nebudou, protože z kuloárů vím, že zastavování v Brně u Grandu bylo předjednáno již před cca dvěma lety, s čímž pan Jančura neměl problém, jen se to nepodařilo dotáhnout do konce. Další možnost spoje do Ústí do n. L. autobusem a navíc z Florence by kaštanstvo jednoznačně kladně přijalo.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1553
Registrován: 5-2005

Odesláno Středa, 06. dubna 2011 - 12:09:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Elexa už kapacitu snižuje stejný vůz i řidič odjeli dnes ráno.
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8631
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 06. dubna 2011 - 12:16:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale že se drží tak dlouho . Kapacita se bude dále limitně snižovat k nule.
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1554
Registrován: 5-2005

Odesláno Středa, 06. dubna 2011 - 16:12:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Z něj se stává velký dopravce, počkej do konce měsíce, se budeš divit
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Macek_007
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 3-2011
Odesláno Středa, 06. dubna 2011 - 18:16:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co, on Elexa bude dál expadovat? Co nás čeká tentokrát? Na druhou stranu, že by ČB-Ostrava?
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5986
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 06. dubna 2011 - 19:08:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Z něj se stává velký dopravce, počkej do konce měsíce, se budeš divit

Snad nekontaktoval Boblicka?
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6015
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 10. dubna 2011 - 08:50:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Boj na lince Praha - Karlovy Vary nadále pokračuje aneb zlepšila se po roce situace?
fotky na MHDFOTO
Říkejte mi MMM
Damir_holas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 824
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 10. dubna 2011 - 09:02:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MMM: No, na A-Z Bus do Aše jsem vážně zvědav...
Žena? To je otevřená kniha... psaná hebrejsky a čínským písmem.
Denis_novák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 305
Registrován: 10-2008
Odesláno Čtvrtek, 14. dubna 2011 - 11:29:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Má někdo zkušenost, jakou obsazenost má Eurolines na lince Praha-Brno? Včera jsem jel se Student Agency ve 20.00 hodin z Prahy do Brna, obsazenost tak 60%. Eurolines jsme míjeli při odjezdu z Florence a zdálo se mi, že tam snad nikdo nesedí. U Grandu v Brně dojel za námi a byli tam 2 cestující. Před cca 14 dny jsem jel v tu samou dobu a vystupoval u Grandu jeden človíček. To to jezdí tak prázdný pořád?
Minibox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 486
Registrován: 9-2005

Odesláno Čtvrtek, 14. dubna 2011 - 22:44:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Minulý pátek odpoledne jsem zahlédl zaplněnou zhruba třetinu autobusu. Ono jak už jednou mají lidi kreditku a jsou naučení, tak je těžko nějaký jiný dopravce přetáhne - cenou to nepůjde (SA případnou akci ihned dorovná - viz ČD) a těžko říct co nabídnout navíc. Já oceňuji třeba BC busy se zásuvkou na ntb a větším prostorem, ale zase většinou je problém s tím, že když rezervuju třeba dva - tři dny předem, tak prostě u SA mám o hodně výhodnější cenu, u Eurolines bych musel mít koupeno hodně dopředu.
www.darebacek.cz - Internetový obchod - hry, papírové modely, hračky a další

www.minimodel.cz - Papírové modely 1:100
Denis_novák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 306
Registrován: 10-2008
Odesláno Pátek, 15. dubna 2011 - 09:37:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Minibox:
Mám stejný názor, pokud si člověk zvykne na velmi dobré služby SA a slušnou cenu přes kreditku, tak by utekl jinam, jen kdyby měl ještě lepší podmínky. Jen mne udivuje, že jezdí Eurolines prázdný a nic s tím nedělá. Zvláště, když má SA ještě akci na nejlevnější jízdenku coby konkurence ČD. Ještě jsem našel, že jde koupit levnější jízdenka (sleva 25%), když člověk má telefon u O2.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6039
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 15. dubna 2011 - 15:45:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

odkaz - změna JŘ DPKV na lince do Prahy V pátek odjezd z KV ve 12:15, zpět z Prahy jede v 15:15
fotky na MHDFOTO
Říkejte mi MMM
Čuřil
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.202.65.71
Odesláno Sobota, 16. dubna 2011 - 00:02:28    Odkaz na tento příspěvek  

Denis Novák: Kolik ti Honza Čůru platí za reklamu? já že bych se přihlásil taky...
Damir_holas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 825
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 16. dubna 2011 - 14:32:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zajímavost z včerejší Florence: SA se večer nějak nezadařilo, takže spoj linky 000539 do Košic s odjezdem v 19:30 zajistil Turancar.
Žena? To je otevřená kniha... psaná hebrejsky a čínským písmem.
tři krílové
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.88.46
Odesláno Sobota, 16. dubna 2011 - 18:01:17    Odkaz na tento příspěvek  

Nevíte někdo co vezl napoprvé A-Z Bus do Aše,ev. i zpět ?
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6047
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 16. dubna 2011 - 18:04:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já se na ně půjdu podívat až v pondělí.

Edit: Teď koukám na IDOS a nikde tam nevidím Elexovu linku do Jáchymova, takže už jí zrušil

(Příspěvek byl editován uživatelem martin.marilyn.manson.)
fotky na MHDFOTO
Říkejte mi MMM
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 972
Registrován: 3-2004
Odesláno Sobota, 16. dubna 2011 - 18:14:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To odpovídá, měsíc na proprání peněz stačilo i minule.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Damir_holas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 826
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 16. dubna 2011 - 23:14:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tři krílové: Pokud je myšlen vůz, v pátek 15.4. jel tento typ (omlouvám se za minifoto, ale lepší a větší jsem nenašel), ale nejednalo se o zobrazený vůz s nápisem Hermann, byl to jiný, celý bílý (nebo krémový?), co má na zádi reklamu na webovky A-Z Busu. Zahlédl jsem ho letmo večer při návratu z Aše na Florenc.
Žena? To je otevřená kniha... psaná hebrejsky a čínským písmem.
7036
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 443
Registrován: 7-2003

Odesláno Pondělí, 18. dubna 2011 - 00:40:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To bude asi tohle

"pro tebe nejsem Plačko když už tak Martin Plačko nebo pan Plačko.. "
Damir_holas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 827
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 18. dubna 2011 - 08:50:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

7036: Jj Takže Renault FR1. Ta fotka je, když jel z Prahy nebo do Prahy?
Žena? To je otevřená kniha... psaná hebrejsky a čínským písmem.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6057
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 18. dubna 2011 - 09:10:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To by mělo být, když jel z Prahy do Aše. Nevíte někdo obsazenost?
fotky na MHDFOTO
Říkejte mi MMM
7036
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 444
Registrován: 7-2003

Odesláno Pondělí, 18. dubna 2011 - 14:23:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co jsem viděl, do KV příjezd cca 25, z KV odjezd tak okolo 15 lidí, ale s tím, že se tam skoro všichni vyměnili
"pro tebe nejsem Plačko když už tak Martin Plačko nebo pan Plačko.. "
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6062
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 18. dubna 2011 - 18:42:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A-Z Bus na cestě z Aše do Prahy. Sám jsem byl překvapen, kolik lidí jelo z Varů, všechno místenky, obsazenost celkem asi 75%.
Na Scanii vzadu nápis Roman Látal a na předních dveřích H.F. TOUR.

fotky na MHDFOTO
Říkejte mi MMM
Damir_holas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 829
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 18. dubna 2011 - 20:26:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MMM: Na Scanii vzadu nápis Roman Látal a na předních dveřích H.F. TOUR.
Spolupráce ohledně půjčování busů je mezi A-Z Busem, H.F.Tourem a ještě Kodispem (jezdí 330810 z Prahy do Č. Krumlova) zcela normální .
Žena? To je otevřená kniha... psaná hebrejsky a čínským písmem.
tři krílové
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.88.46
Odesláno Úterý, 19. dubna 2011 - 06:37:11    Odkaz na tento příspěvek  

Já si myslím,že to vzájemné půjčování autobusů mezi dopravci je zcela normální a ničemu neodporuje.Nebo se mýlím ?
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6010
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 19. dubna 2011 - 08:41:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jistě, že neodporuje. Jen v tomto případě je to trochu ostřeji sledované.