K-report
 

Archiv diskuse Železniční uzel Praha do 03. 12. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Železnice » Železniční uzel Praha » Archiv diskuse Železniční uzel Praha do 03. 12. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7693
Registrován: 8-2004

Odesláno Pátek, 18. listopadu 2011 - 10:22:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hajnej:
Celkem se buduje lávek pět:
(polohy odhadem)
a myslím, že už ve středu musely stát všechny svislé prvky, protože včera odpoledne byla už usazena první lávka přímo na Skalách.
"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla."
(S tebou mě baví svět)
Qěcy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3643
Registrován: 9-2005
Odesláno Pátek, 18. listopadu 2011 - 12:15:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nějak se nemůžu dopočítat těch lávek. Předpokládám, že z hrochovy mapky první dvě zleva budou s oddílovými klacky AHR. Třetí bude mít obousměrně předvěsti. Čtvrtá bude pro vjezdy do Skal od Vysočan, a pátá pro vjezdy do Skal od HP a Salátic. Pak mi tam chybí ještě předvěsti od Vysočan pro tu úplně první (nejlevější).
Stránky o lok. 109E: http://109-e.wgz.cz
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7696
Registrován: 8-2004

Odesláno Pátek, 18. listopadu 2011 - 13:30:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Qěcy:
Bohužel nemám teď schémátko ZZ u sebe, ale myslím, že fce budou následující (zleva): předvěst oddílu od Vysočan; předvěst vjezdu do Vysočan od Skal; oboustranně oddíl; vjezd do Skal do Vysočan/předvěst oddílu od Skal; vjezd do Skal od Počernic/Satalic. Předpokládám, že AH ve směru od Vysočan bude současně předvěstí vjezdu na Skalách.
Lávky se dělají už na ZV 1000 metrů, aby byly využitelné pro budoucí AB. Žel viditelnosti v těch obloucích nevychází zjevně nic moc. Ale nekamenujte mě, jestli je to náhodou jinak.
"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla."
(S tebou mě baví svět)
Peva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1360
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 18. listopadu 2011 - 14:00:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hm, takže vjezdové návěstidlo "od Hloubětína do Skal" bude takhle blbě vysunuté? To naprojektoval kdo? No to bude zase interval postupných vjezdů(průjezdů) - 1. vlak od Satalic / 2. vlak do Satalic na hovno... (resp. interval bude stejný/nižší, ale skutečný vjezd druhého vlaku do jednokolejky bude později než dnes). Nemohlo by alespoň být vjezdové návěstidlo ze "satalické" koleje do Skal umístěné na samostatném stožáru v úrovni výhybky 2 a předvěst na z.v. před ním? (vlevo od koleje)

(Příspěvek byl editován uživatelem Peva.)
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.
Qěcy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3644
Registrován: 9-2005
Odesláno Pátek, 18. listopadu 2011 - 15:46:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hroch: Hm. To je teda nic moc propustnost.

Peva: zřejmě se počítá s dalšími výhybkami na Skálách.
Stránky o lok. 109E: http://109-e.wgz.cz
Lukfi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 771
Registrován: 10-2010
Odesláno Pátek, 18. listopadu 2011 - 17:12:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

K čemu by tam byly další výhybky?
Jinak teda předpokládám, že na zobousměrnění kolejí můžeme zapomenout, co? :-(
„Nu, tedy dobrá. Dostali jsme rozkaz zlikvidovat diverzanta, muže bez povolení ke vstupu do kolejiště. Zaujali jsme pozice na sedmém nástupišti a skryli jsme za služební budkou. No to mohlo bejt tak kolem půl třetí, přichází k nám muž s batohem…“ – „Jistě. Byl to narušitel a nejspíš vrah. A s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou, děti.“
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5077
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 19. listopadu 2011 - 04:00:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hroch: na Skalách jsem už tmu neprovrtával, takže tam už ty nohy mohly být a já si jich nevšiml.

Qěcy: oddíl mezi AHr a Skalami bude kratší než jeho sousedé nejspíš kvůli budoucí zastávce RZ. Pak to vyjde docela rovnoměrně.

Lukfi: AHr a Skály by měly být obousměrné ve všech třech kolejích.
McBain
Administrátor

Číslo příspěvku: 19928
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 19. listopadu 2011 - 15:59:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní Vn Lovosice - Beroun:


Výpravní budova 16/H

Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
McBain
Administrátor

Číslo příspěvku: 19929
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 20. listopadu 2011 - 17:15:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A ještě dnešní odklon přes Hlavák, Beroun - Lovosice:



Bohužel už skoro za tmy.
Výpravní budova 16/H

Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.0.203.121
Odesláno Neděle, 20. listopadu 2011 - 21:58:01    Odkaz na tento příspěvek  

Z jedoucí tramvaje jsem si dnes všiml, že v prostoru někdejších šturců desinfekčních kolejí bývalých pražských jatek, kde pak dočasně fungoval autobazar a stavebniny, tj. nedaleko od terminálu MHD u stanice metra Nádraží Holešovice či poblíž vrátnice ŽOS Praha Bubny (okolo kdysi také vedla stará vlečka do přístavu, která úrovňově křížila tramvaj) se začíná cosi stavět. Je někde dostupná vizualizace tohoto projektu?
Petr_Šída
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 207
Registrován: 1-2011
Odesláno Pondělí, 21. listopadu 2011 - 21:19:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Návěstní lávky do POčernic už stojí všechny


Dvorana Masaryčky je už bez lešení
Hynek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 790
Registrován: 11-2007
Odesláno Úterý, 22. listopadu 2011 - 08:19:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cogwheel: Web projektu zde, letecký pohled přímo tu . Sloužím naproti na stanici HZS (Argentinská x Plynární), kopou už skoro měsíc, zatím probíhá demolice starých drážních budov, vythávání panelů, pražců a zbylých zasypaných kolejí. Jediná zatím ušetřená budova krom ŽOSky je jedno z bývalých dep naproti Holešovické tržnici.
Borovička
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4060
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 22. listopadu 2011 - 09:00:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hm a kdo si tam v tom megalomanství pronajme kanceláře a koupí byty, když zítra nikdo nebude mít prachy? Možná Číňani nebo ufouni..
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.94.242
Odesláno Úterý, 22. listopadu 2011 - 09:10:48    Odkaz na tento příspěvek  

Hynek: Díky, domníval jsem se, že to je jen nějaká dílčí stavba jedné budovy na obdélníkovém pozemku na severní straně - právě naproti Vaší hasičárně, tj. mezi ulicemi Argentinská, Plynární a Železničářů - tam, kde kdysi byly ty desinfekční šturcy. Pro pohodlnější přístup zejména dělníků do ŽOS Praha-Bubny od Holešovic (Argentinské ulice) tam dříve dokonce byl železný nadchod nad kolejemi, aby pěší tento kusý výběžek kolejiště nemuseli obcházet.
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.94.242
Odesláno Úterý, 22. listopadu 2011 - 09:27:31    Odkaz na tento příspěvek  

Domíval jsem se také, že firma ORCO Proper ty (prachy ) již nějaký čas globálně krachuje a zbavuje se svých akvizicí - že by to tedy mohla být nějaká solitérní stavba jiného investora.
Bobek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 507
Registrován: 2-2006

Odesláno Úterý, 22. listopadu 2011 - 16:15:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cogwheel: tu. Ale na samotnou stavbu to ještě nevidím, úřední kolečko ještě zdaleka není hotové. Detaily zde.
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala.
Dlouhá_trakce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 440
Registrován: 1-2009

Odesláno Úterý, 22. listopadu 2011 - 16:53:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V HOPO už dlaždí nástupiště, už jsou také složeny pražce s pružným upevněním.
seznam věcí pro optimalizaci trati
MHD a vlaky fotoweb: http://doprava-cr.webnode.cz/
Rudolf_33
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3210
Registrován: 11-2007
Odesláno Úterý, 22. listopadu 2011 - 17:44:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Borovička: " Kdo si tam pronajme kanceláře a koupí byty"

No, zdá se že s Vámi se nepočítá.

Cogwheel: "Domíval jsem se také, že firma ORCO Proper ty (prachy ) již nějaký čas globálně krachuje a zbavuje se svých akvizicí - že by to tedy mohla být nějaká solitérní stavba jiného investora"

Vaše domněnky jsou zjevně nanic
Borovička
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4063
Registrován: 5-2002
Odesláno Úterý, 22. listopadu 2011 - 19:22:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

R33: To mne ani nemrzí. Ale je lepší stavět města, kde se se spodními 90% počítá. Ale taková města asi patří do minulého století.
McBain
Administrátor

Číslo příspěvku: 19932
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 22. listopadu 2011 - 23:35:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

R33 - Cogwheel: "Domíval jsem se také, že firma ORCO Proper ty (prachy ) již nějaký čas globálně krachuje a zbavuje se svých akvizicí - že by to tedy mohla být nějaká solitérní stavba jiného investora"

Vaše domněnky jsou zjevně nanic


Myslím, že Cogwheel se trefil přesně. A Borovičkova úvaha "Hm a kdo si tam v tom megalomanství pronajme kanceláře a koupí byty, když zítra nikdo nebude mít prachy? Možná Číňani nebo ufouni.." taky sedí.

Zatím posledním příkladem nevydařené pražské developerské gigantománie budiž toto.
Výpravní budova 16/H

Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
prag
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.220.193.115
Odesláno Úterý, 22. listopadu 2011 - 23:48:38    Odkaz na tento příspěvek  

No nicméně je tam hned vedle už ohraženej a zplanýrovanej pozemek pro central park volume two. Bez ohledu na to, že je to dle ÚP území pro sport a rekreaci .. odkaz .. sorry za OT, ale nedalo se odolat.
Dusanh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1386
Registrován: 3-2004
Odesláno Středa, 23. listopadu 2011 - 19:55:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska jsem při nákupu v Bille na hlaváku konstatoval "narváno". Kde jsou jarní hlasy o zbytečnosti a bezvýznamnosti supermarketu s potravinami na hlaváku?
Přibyla vinotéka hned vedle, prohodil jsem pár slov s pánem, co opravuje obuv vedle Billy a prohlásil, že po tužším rozjezdu už to celkem jde - lidi si tam našli cestu.
Neví někdo, kdy (a zda vůbec) se dočkáme nějaké pořádné kavárny?
Na 6. nástupišti jsou některá místa k sezení poněkud "zbalkanizovaná"
Bram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3041
Registrován: 4-2003
Odesláno Čtvrtek, 24. listopadu 2011 - 07:05:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dusanh: Ta Billa by na hlavním nádraží měla mít alespoň dvojnásobnou plochu. Jojo, různí pisálci si neuvědomili, že Billa je přesně to, co hlavák potřeboval. Je to poněkud vyšší level, než různé nástupištní stánky s pivními chcánky, co tu mnozí požadovali a byli by se za ně ochotní bít. A vida, stánky nikomu nechybí a v Bille je narváno. Přesně tak, jak jsem očekával.
Dusanh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1387
Registrován: 3-2004
Odesláno Čtvrtek, 24. listopadu 2011 - 08:36:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S tou plochou si nejsem tak úplně jistý, stávající rozsah mi přijde plně postačující. Přeci jen - účelem není nabídnout 100% sortimentu jako v jiných Billách, protože sem nikdo nepřijede udělat týdenní nákup. Většina nakupujících měla jen několik kusů, "dokupovali" zapomenuté.

A ta kavárna?
prag
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.223.130
Odesláno Čtvrtek, 24. listopadu 2011 - 09:51:58    Odkaz na tento příspěvek  

No třeba je v Bille narváno právě proto, že chyběj ty nástupištní chcánky .. vy ste tam dělal anketu mezi veřejností?
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4216
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 24. listopadu 2011 - 10:33:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No třeba je v Bille narváno právě proto, že chyběj ty nástupištní chcánky

Jistě, ti bejvalí štamgasti nástupištních chcánků, kde bylo věčně prázdno, se najednou naklonovali v poměru 1000:1 a tlačí se v Bille a kupujou tam úplně jiný sortiment.
prag
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.223.130
Odesláno Čtvrtek, 24. listopadu 2011 - 10:46:27    Odkaz na tento příspěvek  

Že by tam neměli lahváče nebo salám a housky? To je teda šlendrián.
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4217
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 24. listopadu 2011 - 13:41:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To tam mají, ale 99 % návštěvníků Billy zjevně nejsou z kategorie lidí, co jim zrušené prostředí nástupištních chcánků dělalo náhradní rodinu.
Qěcy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3648
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 24. listopadu 2011 - 14:44:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já teda na Lahváči potkávám kaváren několik. Co vám na nich vadí?
Spíš by mne zajímalo, jestli je tam nějaká salátovna. Nebo jídelna typ "vemu tác a na něj si nechám naložit co chci, platím u pultu předem".
Stránky o lok. 109E: http://109-e.wgz.cz
Dusanh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1388
Registrován: 3-2004
Odesláno Čtvrtek, 24. listopadu 2011 - 18:12:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nějak jsem si kaváren nevšimnul. Kavárna je podle mě místo, kde se káva servíruje, nikoli naleje do papírového pohárku, a kde si můžu dát ke kávě nějaký moučník. Sakryš, kdyby tam tak byla třeba provozovna Hájek&Boušová
Qěcy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3650
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 24. listopadu 2011 - 20:06:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DusanH: Já na Lahváči v kavárně nebyl. Na několika místech kafe pro dávají u pultu, zákusky myslím taky a jestli kafe prodávají pouze do kelímků, to netuším.
Stránky o lok. 109E: http://109-e.wgz.cz
Dusanh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1390
Registrován: 3-2004
Odesláno Čtvrtek, 24. listopadu 2011 - 20:35:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Loni touhle dobou jsem jako správný kavárenský povaleč užíval atmosféru tradičních vídeňských kaváren. Tenhle pozůstatek monarchie by se na "Nádraží Franze Josefa" určitě hodil
Mr_nobody
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 10-2007
Odesláno Čtvrtek, 24. listopadu 2011 - 21:51:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A co kavárna nahoře v knihkupectví?
Přehled vozidel v "Najbrtu": najbrt.ic.cz
3xhonzík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1066
Registrován: 4-2010
Odesláno Čtvrtek, 24. listopadu 2011 - 22:45:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já teda nevím. Ale v Bille je plno normálně jako jinde. Plocha stačí. A sortiment tam mají taky bohatý. Já tam klidně na týden nakoupím. Nevím, co všechno potřebujete.
Bram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3042
Registrován: 4-2003
Odesláno Pátek, 25. listopadu 2011 - 07:05:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už jsem v Bille zažil několikrát dost velký nával, tak proto. Osobně se domnívám, že oblíbenost tohoto nákupního ještě místa poroste.

prag: Jojo, těch co jsi vydával za "onanisty", kteří se chodí ukájet nakupováním v Bille, je daleko více, než těch, co chodili za "sexem" k stankům s pivem. Jak je toto možné??? Asi je drtivá většina nešotoušské populace nenormální.
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4219
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 25. listopadu 2011 - 09:25:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kavárna je podle mě místo, kde se káva servíruje, nikoli naleje do papírového pohárku, a kde si můžu dát ke kávě nějaký moučník

Dušane, to jste nepozorně koukal při vchodu do prostředního tuleně - tam něco takovýho je.
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 302
Registrován: 10-2005

Odesláno Pátek, 25. listopadu 2011 - 17:27:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, on "nával" v Bille z pohledu člověkav na nádraží tráví 12 hodin denně se dá velice jednoduše odhadnout - přijede nebo nepřijede vlak a případně časy špiček (jako cca kolem 7-8 hodina ranní) > to je ta jednoduchá rovnice. Takže když přijdu ráno do práce, tak si snídani nejdu koupit hned, ale později, to je už menší pravděpodobnost toho, že si tam tu pořádnou frontu fakt vystojim. A to, že má tato prodejna svoje opodstatnění a je neskutečnym přínosem, tak o tom by se dle mě hádal už jen naprostý blbec.
Jinak jak bylo zmíněno p ár řádků výš, tak "kavárna" v hale opravdu je, a to buď v patře v knihkupectví a nebo A-Cafe na začátku středního tunelu - a ano, kafe člověk dostane do kelímku, ale v týhle době snad ani nikdo nečeká, že by se v tom návalu lidí podávalo něco do porcelánovejch šálků... teď je prostě doba papírovejch a plastovejch "kelímků, tácků, apod...) Ale je jasný, že budou vždy lidi, kterým si něco nebude líbit, ikdyž je to oproti dřívějšku lepší...
A jinak ještě jedna věc - moučník si člověk dát samozřejmě může. (věřim, že se ale začne v tomto případě plkat o tom, jak je to tam drahý)

(Příspěvek byl editován uživatelem themuf.)
Hahahahaaa, nerob zo seba vraha, pretože keď pravda bude nahá a naruby, všeci ziscá ako si sereš do huby!
Hip-hop? ANO! Někteří hopeři maj holt nasráno v kalhotech, no někteří šotouši v hlavě...
prag
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.223.130
Odesláno Pátek, 25. listopadu 2011 - 18:04:41    Odkaz na tento příspěvek  

A Fantovo café ve starý hale už nekafíruje? Teda v zimě tam dost protahovalo, to je fakt, a občas mohlo třeba i něco padat do kafete ..
Themuf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 303
Registrován: 10-2005

Odesláno Pátek, 25. listopadu 2011 - 18:36:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jistěže kafíruje. Ale já bych si tam osobně nedal ani balenou vodu. Když vidím co tam často posedává za existence a vím, co za jedince jim to tam vnoci hlídávalo, tak k tomu mám dosti velký odpor.
Hahahahaaa, nerob zo seba vraha, pretože keď pravda bude nahá a naruby, všeci ziscá ako si sereš do huby!
Hip-hop? ANO! Někteří hopeři maj holt nasráno v kalhotech, no někteří šotouši v hlavě...
Dusanh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1391
Registrován: 3-2004
Odesláno Sobota, 26. listopadu 2011 - 08:58:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fantovka je strašná, byl jsem tam naposledy na jaře 2009 a od té doby tam nevkročím, než to předělají.

Jinak samozřejmě na hlaváku nepotřebuju něco jako Slávii nebo Louvre. Ale když vidím, jaké útulné kavárny/cukrárny jsou na jiných (zahraničních) nádražích, tak mě mrzí, že tady nic. Občas jdu na kafe do Potrefené husy, lepší než nic...
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 10852
Registrován: 11-2005

Odesláno Neděle, 27. listopadu 2011 - 17:32:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fantovka je fotogenická. K dokonalosti by mohli odlifrovat směnárnu

Nicméně já bych si tam osobně nedal ani balenou vodu
FZF » ozvd.ic.cz
TS 101TS 704
Čiernohronská železnica » čHž
Dlouhá_trakce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 441
Registrován: 1-2009

Odesláno Neděle, 27. listopadu 2011 - 17:44:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V HOPO už pokládali pražce u nástupka
MHD a vlaky fotoweb: http://doprava-cr.webnode.cz/
Petr_Šída
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 210
Registrován: 1-2011
Odesláno Pondělí, 28. listopadu 2011 - 19:51:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kolej je už celá, jenom zavařit a podsypat
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7719
Registrován: 8-2004

Odesláno Pondělí, 28. listopadu 2011 - 20:03:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes pokládali 4.SK. Rovněž už jsou vztyčeny sloupy od peróní vlaštovky.
"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla."
(S tebou mě baví svět)
Dlouhá_trakce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 442
Registrován: 1-2009

Odesláno Úterý, 29. listopadu 2011 - 17:27:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aktuálně: pokračuje montáž vlaštovky a kolejí.
od 12.12 už budou končit S9 v HOPO
MHD a vlaky fotoweb: http://doprava-cr.webnode.cz/
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7723
Registrován: 8-2004

Odesláno Úterý, 29. listopadu 2011 - 18:55:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dlouhá trakce:
Myslím si, že minimálně ty dva ranní páry si dají na jaře ještě pauzu, neb si nedokážu představit, že by v HoPo skoro celou ranní špičku zavazel u jedné ze dvou hran.
"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla."
(S tebou mě baví svět)
Qěcy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3652
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 29. listopadu 2011 - 22:32:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V HoPo se bude nejspíš jezdit ke všem 4 hranám už od nového GVD. Akorát že na ostrov se bude lozit po provizorním přechodu.
Stránky o lok. 109E: http://109-e.wgz.cz
Qěcy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3653
Registrován: 9-2005
Odesláno Úterý, 29. listopadu 2011 - 22:34:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jinak se rovněž tento týden koná přepojení elektromechaniky na novou kabeláž. A výhybka č. 11 je také již minulostí.
Stránky o lok. 109E: http://109-e.wgz.cz
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5096
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 30. listopadu 2011 - 11:28:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Qěcy: V HoPo se bude nejspíš jezdit ke všem 4 hranám už od nového GVD.
To jako že se nad rozestavěný podchod dá prostní movizorium...?
Qěcy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3656
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 30. listopadu 2011 - 13:03:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hajnej: prej že provizorní přechod. Jako se to dělalo například v Břeclavi. Jestli to tak bude, tak doufám, že nikoho nepřejede vlak. Kaštani budou strašně vyplesklí. Každopádně pak zřejmě bude záležet na výpravčích, na kterou kolej zastavující osobák vemou.
Stránky o lok. 109E: http://109-e.wgz.cz
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5097
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 30. listopadu 2011 - 17:50:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Qěcy: ale mně nešlo o substrát, ale o tu lichou půlku podchodu - když ho budou stavět, tak se bude jezdit jen sudou půlkou a tedy jen ke 2 hranám. Nebo máš na mysli všechny 4 hrany během zimního období stavebního klidu...?
Qěcy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3658
Registrován: 9-2005
Odesláno Středa, 30. listopadu 2011 - 18:05:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jj. V zimním období stavebního klidu mají být provozovány všechny 4 hrany. Od jara, při výstavbě podchodu pod lichými kolejemi, bude možno používat ostrov a možná i hrany u dočasně zešturcovatělých lichých dopravních kolejí.
Stránky o lok. 109E: http://109-e.wgz.cz
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7730
Registrován: 8-2004

Odesláno Středa, 30. listopadu 2011 - 20:43:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Qěcy:
Míněno bylo "na jaře" = v době dostavby podchodu pod lichou skupinou.
"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla."
(S tebou mě baví svět)
Sonic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 534
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 01. prosince 2011 - 14:50:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OT: Qěcy - mohl byste se mi prosím ozvat na e-mail (viz můj profil), zkoušel jsem psát na Vaši adresu z profilu, ale tam je plný mailbox ... Díky a ostatním se omlouvám za OT.
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11716
Registrován: 8-2005

Odesláno Pátek, 02. prosince 2011 - 08:48:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zajímavá konskvence. Uhodněte, které jméno je nejdůležitější:
12:00 Slavnostní otevření zrekonstruované části Masarykova nádraží. Akce se zúčastní starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, generální ředitel Českých drah Petr Žaluda a partner Penta Investments Marek Dospiva.
Bohužel občas dojde k překročení emisního limitu příspěvků, výhradně vinou nekázně ostatních přispěvatelů, a to se v rámci snahy po šetření s příspěvky nereaguje na zvuky pocházející ze zdrojů: Ignác, Ťuntík, Hroch, McB, 262, Bdlm, 3xHonzík, Žel.provoz, Sergej11, Jtb, Corllin, Domin, neli13, Pm1, Křivi,Rybák, Vetinari ve všech podobách (další jména budou postupně aktualizována a přidávána).
Quenya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 290
Registrován: 4-2009
Odesláno Pátek, 02. prosince 2011 - 21:08:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No to je fakt složitý.... cé je správně. Přece.To jsou hádanky pro děti....
McBain
Administrátor

Číslo příspěvku: 19953
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 02. prosince 2011 - 21:24:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, vzhledem k tomu, že i tohle nabírá slušné zpoždění (demolice měla začít v květnu 2011), taxi myslím, že tam nebyl důležitej vůbec nikdo . Tahle doba je pryč.
Výpravní budova 16/H

Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Quenya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 292
Registrován: 4-2009
Odesláno Pátek, 02. prosince 2011 - 22:00:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

McB: Já bych Marka nepodceňoval, mají prachy a trpělivost... což je něco, co např. někteří levobřežní dopravci nemají, ale předstírají to dokonale
Mašinfíra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 12-2007
Odesláno Sobota, 03. prosince 2011 - 11:35:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ČESKÉ DRÁHY OTEVŘELY ZRENOVOVANOU DVORANU PRAŽSKÉHO MASARYKOVA NÁDRAŽÍ

http://www.novinky.cz/domaci/252388-ceske-drahy-otevrely-zrenovov anou-dvoranu-prazskeho-masarykova-nadrazi.html?ref=boxE
Hroch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7741
Registrován: 8-2004

Odesláno Sobota, 03. prosince 2011 - 11:55:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nejdůležitější jméno je přece Káem, ne?
"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla."
(S tebou mě baví svět)