K-report
 

Archiv diskuse 150, 151 - banány do 23. 12. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Železnice » 150, 151 - banány » Archiv diskuse 150, 151 - banány do 23. 12. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Medvěd.cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 741
Registrován: 4-2009

Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 16:22:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já tam nebyl, tak nevím. Toto je MMS od kolegy. Foto: V.T.
Dostal za úkol to nafotit pořádně na pořádnej foťák. Tak uvidím ve čtvrtek, co stvořil.
Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat...
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2725
Registrován: 11-2006
Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 18:33:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hopla... že by špatná volba směru?
Takovýho bordelu! To se dělá, házet Banány do točny, kdo to pak má z toho vybírat?
Rebel Yell
rogue
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.63.99
Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 18:33:22    Odkaz na tento příspěvek  

No, něco takového se nevidí každý den...
Pavel Večeřa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.114.196.168
Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 19:03:50    Odkaz na tento příspěvek  

Ml636: No co, dají si pár toček a mají z toho banánový koktejl. xD
Páňula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1747
Registrován: 1-2007

Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 19:05:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel Večeřa:

Scuderia Ferrari
Sensation =>
Vše je o lidech. Železnice nevyjímaje.
Medvěd.cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 744
Registrován: 4-2009

Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 19:20:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Banánofilové se zbláznili.
Nejošklivější fotka tady na stránce a za tři hodiny zobrazena 700 krát...
Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat...
1543
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 11-2009
Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 19:22:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak chudak krysa, asi se uz tesila na vlak... Bohuzel...!
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4073
Registrován: 5-2005

Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 19:33:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ako to je na železnici ak sa stane takato udalosť a pracovnik spôsobi svojou vinou škodu? Kto to plati, maju aj rušnovodiči nejake poistky ako profesionalny vodiči z ktorych hradia škody?
Karosa ŠL 11 1312 - 1975
e-mail: peto5220@centrum.sk

Flaizer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 419
Registrován: 10-2009
Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 20:08:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak tak koukám, tak tam ta krysa zahučela skoro celá , no ikdyž jsou fírové profesionálové, vždy stačí vteřina nepozornosti a MU je na světě, třeba zapoměl otočit ručkou a odbrzdil ji a než se nadál už byl v mixéru... nejsem si jist přesně, matně si vzpomínám, že podobně skočil peršing do točny ve Třebový (dyžtak tuto informaci upravte) Snad ji nic vážného nepotkalo a půjde na opravu... ale jump to musel bejt teda pěknej
Audio nahrávky - http://flaizer.wgz.cz
Video - http://www.youtube.com/user/MrFlaizer
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1911
Registrován: 11-2005
Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 20:11:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Peršing v českotřebovské točně skončil 2x, někde v archivu mám také v točně v ČT jeřáb.
Internetové stránky o železnici v České Třebové:
www.klubfoticu.estranky.cz
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5993
Registrován: 8-2003

Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 20:18:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Peto5220:
Obecně, každý zaměstnanec v pracovním poměru ručí za škody způsobené svému zaměstnavateli, nejvýše však do čtyřapůl násobku své hrubé mzdy. Jestli je i na tuto výši svého ručení pojištěný, je jen jeho problém. Týká se samozřejmě pouze škod vzniklých řekněme řádnou činností, škody vzniklé např. po požití alkoholu hradí, či nad rámec pracovní činnosti dotyčný zaměstnanec v plné výši.

A konkrétně u ČD, je možné, že jako některé jiné firmy odpovědností pojistku pro své zaměstnance mají, to nechť řekně někdo obeznámenější
Slepeckou holí se golf nedá hrát!
150 222
Neregistrovaný host
Odeslán z: 46.13.69.44
Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 20:46:07    Odkaz na tento příspěvek  

Pojistku si každý zaměstnanec uzavírá sám podle svého uvážení. Najdou se ni takoví mistři, kteří ji nemají, ale to je věc každého....

Ještě jeden malý dotaz k té točně: tady už mají všichni jasno, viník je fíra. A co když tam ani nebyl, třeba byla lok. špatně zajištěná, neví někdo třeba takový detail?
Ú.Di.Š.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.159.126
Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 20:49:59    Odkaz na tento příspěvek  

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/392581_30888591581 1903_100000714924216_964123_952172776_n.jpg
Taky fotka z dneška.
Baja
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 83
Registrován: 5-2007

Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 21:20:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hoši fakt jste borci. Rozpitvávejte dál cizí neštěstí, drážní inspekce vám bude vděčná jako za každý další vypuštěný kid....
Vážně machři jen tak dál.... A příště at to má grády rozbíte ještě něco at ta hromada je větší....
Za lepší zítřky !
Bambe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 272
Registrován: 1-2011

Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 21:44:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A nezapomeňte si ten koktejl trochu osladit
Medvěd.cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 745
Registrován: 4-2009

Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 22:15:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Baja:
Staníku, vidím to opačně. Dal jsem sem obrázek jako info, že se něco nepovedlo.
Kupodivu se tu nestalo nic, co se obvykle děje, že se vyrojí lidi kteří "mají jasno" a kecaj a kecaj.
Prostě žádný šotovyšetřování se nekonalo. Pár dotazů co to, a žádná odpověď na ně.
To tu už dlouho nepamatuju.
Ano, pár nadlehčených poznámek.
Opravdu nevidíš ten rozdíl?
Jistě, každá věc, co se nepovede, je neštěstí.
Zítra k tomu budu vědět víc a nechám si to pro sebe.
Netušil jsem, že pouhým informováním Ti zvednu mandle. Jestli chceš, můžeš o mě přerazit lopatu.
Ale napřed jí přerazím já o Tebe za ty kydy s měkkým i...
Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat...
Vláďa_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 815
Registrován: 2-2004
Odesláno Středa, 21. prosince 2011 - 10:16:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

151.023 samotná v Chocni. http://archiv.chocen.tv/archiv.php?path=201112/chocen_20111221_09 3917M.jpg
Deutz_42919
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 3-2006
Odesláno Středa, 21. prosince 2011 - 10:26:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přidám něco ze svého archívu.
Depo Masarykovo n. 10.2.1995 150.013
Tom754
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2254
Registrován: 6-2010

Odesláno Středa, 21. prosince 2011 - 14:56:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

starší R z Hulína

FOTOGALERIE:FOTO
ALKOHOLKA
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1878
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 21. prosince 2011 - 15:30:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Medvěd.cz a Ú.Di.Š.
Jste dva idioti, kterým není rovno. Dávat sem takový materiál. Vy by jste zasloužili nakopat do prdele s rozeběhem a dát vám jednu do řepy a druhou do tlamy. Nepřeju vám nic zlého, ale doufám, že se vám to vrátí.
ICQ:349 415 692
Radar007
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 164
Registrován: 7-2010

Odesláno Středa, 21. prosince 2011 - 19:17:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Corllin: Idiot jsi ty, toto bohužel k provozu patří!!!
Od Ml.Boleslavi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 95.85.250.105
Odesláno Středa, 21. prosince 2011 - 19:49:44    Odkaz na tento příspěvek  

Vážení pánové...je mi dost smutno,když tady čtu,jak o sebe chcete přerážet lopaty,nakopávat se do pr....,titulujete se idioty,debile atd...a to by Vás měla spojovat láska k lokomotivám a ke všemu co se kolem nich děje...prosím rozmýšlejte co sem píšete aby si lidi od mašin kdykoli uvidí někoho s foťákem u štreky zrovna nemysleli,že tam stojí jeden z těch...co možná píší tyhle věci...Díky...
Medvěd.cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 749
Registrován: 4-2009

Odesláno Středa, 21. prosince 2011 - 20:37:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Každej se tu předhání v co nejlepších informacích a najednou je třeba cenzurovat?
Radar007 má myslím pravdu. Od Ml.Boleslavi taky...
Jinak se mi to vrátilo už s předstihem.
Účastník jsem byl já, jedna 703 s vozem a jedna točna. Nepadal jsem dolů, ale zastavil jsem až na betoně za falešným paprskem. Už je to promlčený.
Je to dřív než řekneš švec. Stát se to může každýmu.
A bonzáci jsou všude...
Mimochodem se zabývám právě drážní nekrofilií. Podobných obrázků mám dost.
Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat...
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4843
Registrován: 11-2005

Odesláno Středa, 21. prosince 2011 - 21:17:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Abyste se z toho všichni nepo.... víte co. Takový věci se prostě stávaj, hlavně, že se nikomu nic nestalo a plechy se spraví. Víc nemá cenu to řešit.
Rozčilovat se znamená ničit si nervy pro blbost druhých.
Hlavně se nepředposrat.
Když chceš něco udělat pořádně, musíš to udělat sám.
ICQ 311-297-744
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2728
Registrován: 11-2006
Odesláno Středa, 21. prosince 2011 - 21:19:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Corllin: Snad bys nechtěl zavádět cenzuru a schvalovat, co se ještě smí zveřejnit a co ne. Ta reakce vypadá, jakoby se to stalo zrovna tobě.

Vím o čem mluvím. Jednou se mi stalo něco podobného při nezaviněné nehodě. Večer už jsem na netu četl asi 10 různých verzí nehody a podle 8 z nich jsem byl viníkem já. Prskal jsem jako křeček, ale jak už bylo řečeno - i tohle k provozu patří. Naopak bych to ještě v depu vyvěsil do sekce upozornění a nové nařízení. Je to často lepší a zacílenější, než suchý příkaz "xxxx aby u lokomotiv nedošlo k xxxx". Každý si spíše vzpomene na obrázek a u mašiny si dá pozor aby určitě udělal všechno, aby se to nestalo jemu.
Rebel Yell
Mol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 486
Registrován: 10-2008

Odesláno Středa, 21. prosince 2011 - 21:56:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ti, co mají informátory z místa dění už příčinu znají a mají fotky. A ti ostatní si tady mohou dedukovat a nadávat
Medvěd.cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 750
Registrován: 4-2009

Odesláno Středa, 21. prosince 2011 - 23:37:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové, prrrávě jsem se vrrrátil z Hrrradu.
Je to smutný, ale Baja a Corllin mají v něčem pravdu.
Někteří činovníci v DKV Praha asi nemají na práci nic důležitějšího, než lézt v pracovní době po Káčku.
A vinou tohoto vadného chování zde došlo k mýlce.
Jde o nic neříkající iniciály V.T., které si aktivní jedinci vysvětlili po svém a pozvali si na kobereček nějakého jiného nebohého V.T., který má tu "čest" v DKV Praha pracovat.
Dostal jsem zmrdáno jako pes. Teda nepřímo, ale o to víc.
Takže se veřejně zpytuju, nejde o Vladimíra Tomu, kterému se tímto omlouvám, ačkoli ho vůbec neznám.
Vlastně ani netuším, kdo všechno má iniciály V.T.
Usuzovat z toho na konkrétního člověka mi přijde choré. Nicméně v souladu s duchem DKV Praha, kde vládne strach.
Jakožto adresát několika zásilek, v jejichž hlavičce bylo: Kontrolou bylo zjištěno, že jste...
...asi vím, o čem písu.
Už tam nepracuji.
Tehdy mi to psal ještě původní číslo 005 Lokfanda a ne současný (?) Postránecký.
Tedy doufám, že se vše zklidní a že nebudu muset použít služeb D.A.S., pojišťovny právní ochrany, kterou si platím.
Zatím mu vyhrožujou prémiema. Coby člověk, který měl premie na leasing (Strhli mi 1000 Kč z premií cca 700 Kč, což stále není promlčené...), bych něco vědět mohl.
Otázkou zustává, zda mám odpovědnost. Rozhodně nepřijímám odpovědnost za lidi, co si dedukují téměř z ničeho cokoli.
Ale toho kluka je mi líto.
Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat...
Hubič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 347
Registrován: 10-2007

Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 00:16:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No jo, je to jen pracovní zmetek. A holt je to hodně vidět. Já nedávno fotil také jeden pracovní zmetek s odhadem škody 15 - 20 milionů. Nikomu to nezávidím, ale je to dřív než se řekne švec. A nemusí leckdy ani dojít ke hmotné škodě.
U výpravčího je třeba možnost vše zašlápnout, poradit se a pak rozhodnout a u fíry je to horší třeba o to, že to musí řešit v pohybu v ohodně kratší době a sám.
Je pravda, že každý dělá chyby, ale sere mne třeba to, že člověk funguje mnoho let bez problémů a pak jednou řízne výhybku, projede ranžírku, nezastaví na zastávce, postaví na obsazenou nebo něco podhodí a je hned ten největší vyvrhel společnosti a je třeba ho hned vyhodit, aby podniku nezpůsobil zase nějakou další škodu.

Často se pak bohužel stává, že už nikdo nevidí tu odvedenou práci, co byla již zaměstnancem udělána.
A podobné diskuze o tom kdo, proč, jak a co měl udělat mohou jen uškodit.
A na K-repu je většinou vždy hned několik kazatelů, kteří znají viníka, důvod MU a jak byl dotyčný potrestán.

A pak je také skupinka bonzáků, kteří jen vidí a napráší nebo si sednou do vlaku a než dojedou někam, kde vystupují, tak pošlou mailíka a je už teplý dispečerák na stole.
O nic významného jít třeba nemusí, ale někdo za toto teplé lidské vidění může být řádně popotahován a následně trestán.
Bohužel jsem to již zaznamenal.

Mol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 487
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 00:22:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže nezbývá, než se řídit heslem nejmenovaného DKV: "Pamatuj, k-report naslouchá"
Medvěd.cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 751
Registrován: 4-2009

Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 01:04:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono je to trochu jinak, na dráze nikdo nikdy nepodepsal mlčenlivost. Tu by totiž museli platit.
Cituji: {hrozit muzou pokud to mam na svym notasu at mi polibi prdel nepodepsal jsem zadny dodatek o tajnych informacich..}
Teda neměl bych jednat proti zájmu zaměstnavatele, ale... Zaplatí to?
Ne...
Taky dotyčný fotící není zaměstnancem ČD.
Jak si to ČD ošéfovaly, je jejich věc.
Možná ti kancelářští čičmundi mohli být aktivní v terénu... Ale tam je zima a zimní pomůcky nemaj. Hlavně že se staraj jinak.
Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat...
Kim Čong-il
Neregistrovaný host
Odeslán z: 46.135.49.2
Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 01:09:51    Odkaz na tento příspěvek  

Medvěd.cz: To je nějaké divné. To jako kdyby se neobjevila fotka na K-Reportu, tak by odpovědní jebači vás a vašich kolegů nevěděli, že pod Bohdalcem spadla krysa do díry? To si nevšimli, že se musela na poslední chvíli vystavit náhrada na vlak? Že se musely shánět náhrady za mašiny uvězněné v rotundě včetně elitního vozidla? Že se v depu mrcasí jeřáb a cosi tam zvedá? A že se v depu objevila specificky dolámaná mašina bez zaevidované příčiny? A to vše v centru Prahy? Kdyby se to stalo třeba v Kořenově na bývalé točně, tak neřeknu...

Na druhou stranu, když se něco nepovede žlutým, hned to tu výpravčí napráskají a modří ješitové okamžitě roztahají do dalších vláken, kde to pro jistotu několikrát v čase zopakují, aby to náhodou někdo nepřehlédl. Dokonce zdejším modrým není cizí vzít fotku vlaku a udělat zvětšeninu výřezu s tváří žlutého fíry, který pochybil.
Hubič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 349
Registrován: 10-2007

Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 01:11:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koukám, že zmrdanej Medvěd je již fit.
Jaké to bylo?

Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2730
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 01:34:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo, DASka člověka kolikrát může zachránit... Ale i kdyby právně zachránila před křivým obviněním, tak jistí jedinci stejně už budou mít nadosmrti jasno a bude platit navždy presumpce viny a dotyčný má utrum dokud nepřestoupí do jiné firmy, kam za ním pomluvy nepůjdou.
Rebel Yell
Medvěd.cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 752
Registrován: 4-2009

Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 01:37:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hu-bitch:
Nepříjemný. Většinou nedělám nic, co by někomu nebylo po vůli a ještě abych někomu škodil.
Toho kluka je mi fakt líto. Do mailu mi dorazily další varianty iniciál V.T. z DKV Pha. Až jsem se divil.
Hnus, tohleto.
Opravdu poskoci nevědouce si rady, hledají vnitřního nepřítele. Povědomé...
Ne nadarmo jsem říkal, že můj návrat do Vrš je podmíněn partem jednoho medvěda od Kolína (s malým m) a jednou překládačkou třeba na skladníka u jednoho Werewolfa.
Půlka jest splněna.
Ale móresy poddaných zůstávají...
Tohle musí vychcípat. Jinak klid a pohoda nebude.
Hlavně že po každý MU připomínaj pravidlo šťastnýho návratu...
Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat...
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2731
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 01:42:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tohle musí vychcípat. Jinak klid a pohoda nebude.
Nebude ani potom, pokud si úspěšně vykovají srpem a kladivem svoje následovníky... A že vykovají, můžete(me) vzít jed.
Rebel Yell
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4844
Registrován: 11-2005

Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 02:06:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jde o nic neříkající iniciály V.T., které si aktivní jedinci vysvětlili po svém a pozvali si na kobereček nějakého jiného nebohého V.T., který má tu "čest" v DKV Praha pracovat.....Usuzovat z toho na konkrétního člověka mi přijde choré. Nicméně v souladu s duchem DKV Praha, kde vládne strach.
Jakožto adresát několika zásilek, v jejichž hlavičce bylo: Kontrolou bylo zjištěno, že jste...
...asi vím, o čem písu.


To mě vůbec nepřekvapuje.
Rozčilovat se znamená ničit si nervy pro blbost druhých.
Hlavně se nepředposrat.
Když chceš něco udělat pořádně, musíš to udělat sám.
ICQ 311-297-744
T4781
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 395
Registrován: 2-2010

Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 08:42:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo pánové,takovéhle fotografie,to je tůze ošemetná věc.
Pracuju u jedné letecké společnosti.Před pár lety se stala taková věc.Při startu letadla v Ostravě nasál motor ptáka.Letadlo pokračovalo v letu a přistálo nouzově v Praze.Nikomu se nic nestalo,proběhlo to v pohodě.Motor byl dost poškozený.Kapitán sám říkal,že nikdy nic takovýho neviděl.
Jeden kolega ten motor po přistání vyfotil a poslal fotku jako zajímavost na jistý letecký server.Poslal tu fotku pod anonymním jménem.
Fotka se tenkrát objevila i v Blesku a možná i v jiném bulváru.Bez uvedení autora.Byla z toho tenkrát nechutná mediální story.
Na tom leteckém serveru se pod tou fotkou tenkrát rozpoutala podobná hádka.
Zveřejňovat podobné fotky nebo ne?
Lidi pracující "uvnitř" letiště nebo u společnosti,říkali že by se podobné věci zveřejňovat neměli a byli nařčeni a osočováni z cenzorství a podobně.
Lidi pohybující se "mimo" letiště a neznající poměry zase obhajovali zveřejňování takových fotek,že je svoboda projevu,že to není nic proti ničemu,všechno dobře dopadlo,tak o co jde?
O co jde?
Jde o to,že dotyčný fotograf byl nakonec vypátrán(prý snad i udán) a na hodinu od podniku propuštěn za porušení různých interních předpisů,pracovní smlouvy atd. bla bla bla....

Zkuste se nad tím zamyslet než si tu začnete vyhrožovat,nadávat a mlátit se lopatama po zádech.Doba je divná,určité věci se nám nemusí líbit,ale je to prostě tak.
Já bych se nerad dočkal toho,že když budu chtít jít udělat pár fotek do depa,tak že mě kopnou do
Omlouvám se za OT
K6S 310DR - to je zvuk,tomu se nic nevyrovná!
Vyjíždí pomalu,ale jistě a za strašlivého rachotu-tak to je Zamráča.
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1879
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 08:44:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové, mě tu nešlo ani tak o nadávky jako o to, že v případě zveřejnění zde mohou být následná kázeňská opatření pro kolegu, kterému se to nepovedlo mnohem horší, než když se to tu "jen" zveřejní a né, že se sem nacpou fotky. To mě dokáže naštvat, tak ať si každý jednou, pokud by se jemu něco nepovedlo, vzpomene, jak dával někam fotky něčeho co se nepovedlo a jen díky tomu, dostal trest mnohem přísnější. Tím končím tuto debatu a ať si to každý přebere jak chce.
ICQ:349 415 692
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4256
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 10:09:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Coby člověk, který měl premie na leasing (Strhli mi 1000 Kč z premií cca 700 Kč, což stále není promlčené...), bych něco vědět mohl.

Pokud někomu nedají za měsíc blbých a nenárokových 7 stovek a on chudák nemá na leasing, tak nad takovým uvažováním jako rozum zůstává stát.

To je přímo odstrašující příklad vhodný k publikování do učebnice finanční gramotnosti.
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8696
Registrován: 11-2002
Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 12:57:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

RadekŠ: nic proti, ale nepřipadá Ti tato poznámka poněkud ubohá? Nikde totiž nezaznělo, že si dotyčný pořídil leasing na nějakou hovadinu, nebo Ty to víš? A že mu případný výpadek pár stovek ve výplatě může způsobit problémy? Ty to možná neřešíš, ale v ČR jsou když ne milióny, tak přinejmenším statisíce lidí, kterým ano.

A že s těmi penězi v prémiích bylo "naivní" počítat? Copak dnes můžeš počítat jako jistotu i ten blbý základ? Pche...
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2620
Registrován: 3-2007
Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 13:29:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám dojem, že jste oba vůbec nepochopili, co chtěl předpisatel říci.
ADR
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.179.21.111
Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 13:55:46    Odkaz na tento příspěvek  

Koukám,že už K-report totálně upadl a začíná dohánět Zelpage.Bylo by dobré si přečíst co je téma diskuze - 150..
Jnd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5788
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 14:31:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ADR

Naopak ,mě třeba tohle čtení docela zajímá ačkoliv mi do toho nic není ...
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2732
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 14:44:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jena: Podepisuji. V dnešní době, kdy člověk neví koruny ani dne, kdy skončí na dlažbě a ještě ho oberou různý přisluhovači státně-zlodějskýho molochu, je každá koruna dobrá. Rok od roku je ta koruna vzácnější. Samozřejmě se to netýká hrstky vyvolených a jejich loutek ve státní správě. Ti mají vyvatováno.

Navrhuji také už postupný odklon od banánového koktejlu. Corllin má pravdu.
Rebel Yell
151023
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 2-2011
Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 15:16:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

151.019-7 na Ex 231
Valach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3456
Registrován: 4-2004

Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 16:50:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Mladějov: přesně tak .
Taky vím jak to na ONJ ( a vlastně nejen tam ) chodilo. Měsíční prémie byly třeba 700 Kč a strhnutí z měsíčních prémií kvůli nějakému pochybení bylo 1000 Kč, takže člověk vlastně byl v mínusu s prémiema
No ale něco k tématu, foto 005 a 205:

Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat…
www.kmd.bilysklep.cz - Kroměřížská dráha o.s.
www.rlz.bilysklep.cz - Rajnochovická lesní železnice
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4257
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 17:03:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Samozřejmě se to netýká hrstky vyvolených a jejich loutek ve státní správě.

Vaše představy o odměňování v populaci jsou naproto scestné.

Jinak abysme se vrátili k tématu - člověk, který někde na pracovišti fotí průšvih a pak ho dává na internet je obyčejný hovado. Tím shazuje zaměstnavatele, kolegy, nadřízený, sebe...
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2735
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 17:47:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

RadekŠ: Vaše představy o odměňování v populaci jsou naproto scestné

Typická reakce. Díky, víc nepotřebuju vědět. Půjdu jim chudáčkům přispět ještě víc. (a mimochodem, moje narážka se netýkala ouřednic rozdávající čísla na celním aj.)
Rebel Yell
Bkp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5995
Registrován: 8-2003

Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 18:26:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nikde totiž nezaznělo, že si dotyčný pořídil leasing na nějakou hovadinu, nebo Ty to víš?

Typický špatný odhad vlastních možností.
Slepeckou holí se golf nedá hrát!
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2737
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 19:54:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když se to bude chtít vzít do důsledků, tak špatný odhad vlastních možností je jakákoliv půjčka, leasing, hypotéka, kontokorent...
Protože na co nemám, to si co? Nekupuju.

Něco jiného už je, že by spousta lidí nebydlela ve svým, nebo neměla pračku... Tam je to pak zas o tom, jak si to nastavím a jetli jsem schopen se krýt i když dojde na nejhorší. A hlavně abych byl schopen to pokrýt.
Rebel Yell
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8697
Registrován: 11-2002
Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 20:48:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bkp: Typický špatný odhad vlastních možností. - už to naznačil Ml636, ale kde jsou hranice odhadu "vlastních možností" a kde hranice nutnosti prostě žít a přežít? Nebo Ty patříš do skupiny, která když potřebuje bydlení, tak prostě otevře šuplík (nebo poprosí rodiče) a koupí si byt či dům, který když se v rodině najdou náhlé nečekané výdaje, tak vše s přehledem pořeší? Ano, ten dům je možná trochu extrém, ale co je pro někoho dům či auto je pro druhého blbá pračka či lednička. Takových rodin jsou u nás desetitisíce a většinou se do této situace nedostali vlastní vinou. Vždyt - i o "blbé" průměrné mzdě si může většina populace nechat vzdát. Zaslouží si posměch, že někdy "neumí odhadnout své možnosti"? Možná trochu, když si vlastní neuvážeností pořídí něco, co je pak mimo jejich možnosti (třeba BMW - koupit ho je jedna věc, živit a udržovat druhá), ale ne, když se někdy doslova musí zadlužit jen proto, aby si udrželi nějaký základní životní standart.

(Příspěvek byl editován uživatelem jena.)
Flaizer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 420
Registrován: 10-2009
Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 23:03:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No to je úžasné, jak jedna mašina zapadlá v točně může nadělat takový rozruch, vše ututlat se zkrátka nepodaří a díky moderním technologiím jako je fotomobil či internet to mají soudruzi ještě horší... už jsem si vzpoměl, kde jsem nedávno viděl stejný pokus o kokteil. Jenom se tam nestrhla daková diskuze jako zde, přitom je to stejná MU (jasný, nebylo uvězněno tolik elitních strojů z osobky)... Nějak bych to neřešil, nevíme jak to doopravdy bylo, kolik už mašin skončilo v mixéru, takže nechme to na vyšetření a co se týče fotografií, nemyslím si, že by za zveřejnění takové fotky ten dotyčný měl nějakou větší odpovědnost než dotyčný co za ni mohl vůči té dané nehodě, páč fotograf nehodu nezpůsobil (pokud si tedy zrovna nedokumentoval svoji chybu,tak by to zveřejňovat neměl), jenom nafotil a zprostředkoval, co se stalo, bez citlivých údajů jako kdo,kdy,vkolik,kde,kolikátá kolej,jak,proč,co dělal... Místy mi připadá, jako by v těch kanclech byli pořád ti a samí soudruzi už přes desítky let, že se snaží i takovouto jednoduchou záležitost tak mocně tutlat či vyšetřovat...
Audio nahrávky - http://flaizer.wgz.cz
Video - http://www.youtube.com/user/MrFlaizer
Hook
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1850
Registrován: 3-2005
Odesláno Čtvrtek, 22. prosince 2011 - 23:06:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jinak abysme se vrátili k tématu - člověk, který někde na pracovišti fotí průšvih a pak ho dává na internet je obyčejný hovado. Tím shazuje zaměstnavatele, kolegy, nadřízený, sebe...

Člověče, vy jste se snad už úplně pomátl!
Vy si vážně myslíte, že fotka pitomé obstarožní mašiny spadené někam do jámy dneska někoho tankuje??!!
Kdejaký prachobyčejný bagr, svalený z návěsu na kruháči nebo elektrárenský kotel, zaseknutý někde pod mostem, má dnes větší cenu, než celý slavný předpotopní křáp 150.222, tak z toho nedělejte kovbojku!
Ten, kdo ho tam dostal, dostane flastr a frčku dolů, jak už si to vyřeší nechte na něm.
Ale rozhodně to nebude kvůli maníkovi z foťákem, který to tam cvaknul a hodil na web!!
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2741
Registrován: 11-2006
Odesláno Pátek, 23. prosince 2011 - 02:08:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jako by v těch kanclech byli pořád ti a samí soudruzi už přes desítky let
Je to snad jinak?

předpotopní křáp 150.222
No teda, takhle nazývat před pár měsíci stále ještě nejelitnější řadu na ČD, z toho bude minimálně kádrová komise, pane kolego. Máří z Uličního slíbila, že prý taky přijde až dodělá těsto a opraví zpětné zrcátko na vchodu do domu.
Rebel Yell
Honza_o
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1743
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 23. prosince 2011 - 07:26:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak se taková mašina s točny vůbec loví? Není mi jasné, kde se jeřáb zapatkuje ani jak si poradí s omezeným manipulačním prostorem. Pokud jsou aktuální fotky v režimu utajení , tak stačí nějaké jiné ilustrační.
Npv_pvr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 243
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 23. prosince 2011 - 09:21:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Otevřete si noviny a podívejte se jaké masakry se dějí na silnicích. Zveřejnění drastických fotek s ostatky mi (vůči pozůstalým) příjde méně vhodné než kus železa v točně a jestli si někdo myslí, že by se bez zveřejnění fotek dalo tohle ututlat - zklamu ho - zas až tak pozadu vedení depa opravdu není

Každopádně, zadejte si do googlu "nehoda 151.222" a jestli dokážete jen trochu soucítit ...
Semolina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3467
Registrován: 2-2006

Odesláno Pátek, 23. prosince 2011 - 10:39:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes:

Ostravan!!! Zanikne navždy legendární vlak?
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11870
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 23. prosince 2011 - 18:11:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Do Prahy se vrací z garance Přerova Lv 151 023.Pardubice
Zvídavej
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.192.161
Odesláno Pátek, 23. prosince 2011 - 19:21:36    Odkaz na tento příspěvek  

Npv_pvr : Každopádně, zadejte si do googlu "nehoda 151.222" a jestli dokážete jen trochu soucítit ...

Jsem si to teda do googlu zadal, ale nenašel nic zajímavého krom "odhryznutého klitorisu". Obávám se, že nechápu
Vláďa_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 816
Registrován: 2-2004
Odesláno Pátek, 23. prosince 2011 - 21:02:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jestli to nebude tím, že 151.222 neexistuje.