K-report
 

Rakousko  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Železnice » Rakousko « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv diskuse Rakousko do 25. 04. 2011Cogwheel60 25-04-11  10:26
Archiv diskuse Rakousko do 19. 07. 2011želva60 19-07-11  17:11
Archiv diskuse Rakousko do 29. 08. 2011Thalys60 29-08-11  22:03
Archiv diskuse Rakousko do 21. 10. 2011projížděč NAD60 21-10-11  11:24
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
želva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 6-2006

Odesláno Pátek, 21. října 2011 - 14:31:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No vidíte, na ty mapy od pana Borise Chumenka jsem úplně zapomněl. (A to už jsem server http://www.bueker.net/trainspotting/ s potěšením používal při dohledávání zajímavostí ohledně změny rozchodu kolejí na hranicích Francie/Španělsko.)
A děkuji za ten odkaz na AMAP Austria. To jsem neznal a také se to může hodit.
Jinak vlaková mapa uvedená v knižním Kursbuchu ÖBB je tahle? Já jen že když jsem se po nějaké železniční mapě vyptával na info stánku Wien Westbahnhof, tak mně odkázali jedině na koupi Kursbuchu.
projížděč NAD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.181.23
Odesláno Pátek, 21. října 2011 - 18:34:06    Odkaz na tento příspěvek  

Ad "želva" = 66:
Za málo - ono často stačí zadat do nějakého slušného vyhledávače nějaký vhodný řetězec, a člověk se docela diví, co všechno na něj "vypadne" ...
Ano, to je klasická "kursbuchová" mapa (resp. schéma) veřejně v osobní dopravě provozované rakouské železniční sítě.
Od nového GVD se to bude v mapě na východních hranicích Rakouska zřejmě "zelenat" poněkud více, protože (jak jsem se před chvílí dověděl z e-mailové zprávy od jednoho známého maďarofila), "GySEV" začne místo MÁV provozovat asi 214 km tratí na západě Maďarska (kromě těch dosavadních nově v podstatě od Rajky přes Csornu a Porpác až po Szentgothárd + do Zalaszentiván a /zatím jen/ v nákladní dopravě i na trati Kőrmend - Zalalövő), takže návazné "fousy" z Rakouska už by neměly mít ve zmíněném schématu barvu červenou, ale zelenou (GySEV/ROeE není "státní" společnost) = pokud využíváte FIPek, tak kromě trati přes Hegyeshalom se tratě ÖBB a MÁV nebudou formálně nikde přímo stýkat: z Rakouska sice platí rakouský vnitrostátní tarif až do Šoproně, ale i trať v úseku Loipersbach-Schattendorf - Sopron má být nově v provozu GySEV - předpokládám ovšem, že vlaky ÖBB mezi Vídeňským Novým Městem a Šoproní ("Mattersburger Bahn") zůstanou i nadále v celé trati v provozu ÖBB (tyto vlaky občas pokračují ze Šoproně do Deutschkreutzu, případně až do Neckenmarkt-Horitschon, kam je z Deutschkreutzu též provoz ÖBB). Nově tedy už všechny tratě vedoucí do Šoproně (z Maďarska i z Rakouska) budou v provozu GySEV: rakouští průvodčí ROeE/GySEV na trati Ebenfurth - Sopron (v soupravách ÖBB, které tam jezdí) sice většinou uznávají i FIPky ÖBB, ale nikdy není jisté, zda takový pokus skutečně "vyjde" - a cestování s FIPkou "MÁV" už bude nejen v Šoproni, ale po celém příhraničním severozápadu Maďarska (tedy kromě hlavní trati Hegyeshalom - Győr /- Komárom - Budapest/) definitivně naprostá "nechytačka" ...
A propos: zatím se zdá, že ani GySEV nyní neuvažuje o obnově provozu na přeshraničním úseku z Kőszegu do rakouského Oberloisdorfu, kam je nyní z Neckenmarkt-Horitschon provozována jedna z rakouských "drezínových drah" = viz (nejlépe například): http://www.draisinentour.at/ ...
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 441
Registrován: 2-2009

Odesláno Sobota, 22. října 2011 - 19:15:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rakušák při své lince do ČB.


Kiss Jižní Čechy - Kvalitní mix hudby z diskotékové produkce..
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Dopravní podnik města České Budějovice a.s. -> ROZJEĎTE TO S NÁMI
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!
želva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 6-2006

Odesláno Sobota, 22. října 2011 - 21:36:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak ještě k těm k rakouským železničním mapám: Aby jsme tu měli ten přehled kompletní, tak ještě pro úplnost dodám jednu zajímavou mapu, kterou jsem teď našel. A to sice European RailwayAtlas.
Jedná se sice o placenou verzi, kdy stáhnutí mapy celého Rakouska stojí cca 100 Kč. Ovšem i ukázkový náhled zdarma je dosti použitelný. Viz http://www.europeanrailwayatlas.com/uploads/5/4/4/5/5445614/sampl e_austria.pdf
Maarek
Neregistrovaný host
Odeslán z: 95.103.107.0
Odesláno Neděle, 30. října 2011 - 00:11:35    Odkaz na tento příspěvek  

Prevádzka GANZ EG6 E22.004

Viac informácií a fotografií
Jirka_p
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1089
Registrován: 5-2004
Odesláno Pondělí, 07. listopadu 2011 - 12:21:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

želva:
A co takovéto mapy? 1 2
želva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 6-2006

Odesláno Pondělí, 07. listopadu 2011 - 12:51:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirka_p: Paráda, děkuji vám velice. To je přesně to, co jsem hledal. A věřím, že i ostatním zdejším diskutérům se to bude hodit. Díky.
Puma
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 184
Registrován: 4-2011

Odesláno Úterý, 08. listopadu 2011 - 18:07:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco z archivu rok-2003

Libas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 2-2010

Odesláno Pátek, 11. listopadu 2011 - 17:05:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Všechny zdravím a mám otázku pro znalé. Dá se dostat nějak přímo do místa, které je na fotografii (Linz)? Děkuji za odpověď.
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Sobota, 12. listopadu 2011 - 21:42:31    Odkaz na tento příspěvek  

Jistě do toho objektu vede nějaká pozemní komunikace a vstupní brána ... tak by to neměl být problém. Jiná věc, zdali vás tam pustí ...
Přilepy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 1-2009
Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 09:05:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Švajčiarsko:Na trati Yverdon les Bains-Ste Croix s náročnými sklonovými pomermi premáva táto el.jednotka známa i z TEŽ.V piatok 21.10.bola na trati výluka až do 17.hod,tak som si pešo prešiel úsek Ste-Croix-Trois Villes s 2 tunelmi.Je zaujímavé,že pracovníci SBB CFF FFS na moju otázku,či mi platí lístok FIP,nevedeli na 100 % odpoveď.Na info v Zürichu-mám 50% zľavu,sprievodca na Gotthardskej trati-nič nedoplácam,na mieste som sa dozvedel,že vo vlakoch do Ste Croix je samoobslužný systém,vlaky prevádzkuje doprávná spoločnosť Travys.Nakoniec som dopoludnia cestu busom a po 17.h.cestu vlakom absolvoval zdarma.
Přilepy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 1-2009
Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 09:08:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Úsek medzi stanicami Ste Croix-Trois Villes
Jiříček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 183
Registrován: 3-2011
Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 10:00:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přilepy: Na trati do Svatého Kříže platí FIP - SP.
A přidávám pár archivních fotek.


(Příspěvek byl editován uživatelem Jiříček.)
Přilepy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 1-2009
Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 11:53:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jiříček:dík za info,nabudúce si vybavím FIP-SP.Ale jízda NAD do Sv.Kříže po serpentínach-to bol zážitok.Pridám fotku pekného protestantského kalvínskeho kostola,ktorý je blízko hotelu de France.
a zastávky Tois Villes.
Přilepy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 1-2009
Odesláno Neděle, 13. listopadu 2011 - 11:57:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlakový personál SBB CFF FFS v IR Zürich-Locarno
Lokofan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 9-2007
Odesláno Středa, 16. listopadu 2011 - 09:52:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevíte náhodou někdo zda a kdy jezdí nákladní vlaky na lokálkách Gänserndorf - Hohenruppersdorf a Drösing - Zistersdorf?
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7433
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 16. listopadu 2011 - 13:59:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lokofan:

Neznám přesnou odpověď na vaši otázku, ale vím, že pokud se tam od letošního srpna nic nezměnilo, tak z Bad Pirawarthu přes Hohenruppersdorf do Sulzu žádný nákladní (ani žádný jiný) vlak jet nemůže:



(Příspěvek byl editován uživatelem David.)
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Středa, 16. listopadu 2011 - 14:20:47    Odkaz na tento příspěvek  

Přilepy : na tu FIP-SP si ještě můžete v "Kříží" projet autobusy TRAVYS, podobně dole v Yverdonu se dají projet nějaké autobusové spoje provozované TRAVYSem ...
Pospec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2478
Registrován: 2-2007

Odesláno Pondělí, 21. listopadu 2011 - 09:49:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím vespolek, neměl byste někdo tip na levný nocleh ve Vídni? Našel bych si to i sám, ale mám trochu problém s jazykovou bariérou, tak bych raději šel nějakou vyšlapanou stezkou

Za případné tipy díky
ČD: Bohužel , nejde vystavit   jízdenky na Vámi vybraný spoj !!!
DB: We hope that we have been of assistance and look forward to welcome you in our trains.
753006
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3246
Registrován: 7-2004

Odesláno Neděle, 27. listopadu 2011 - 13:08:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad M.Zikmund: Chtěl bych se zeptat jak je to s příplatky k FIP v Itálii. Když jsme letos jeli ES z Říma do Lamezie, tak nám průvodčí k FIP a místence za 10 EUR napočítal ještě 15,60 doplatek s odůvodněním že u FIP toto narozdíl od Interail nestačí. Zpátky v klasickém IC stačila místenka za 3 EUR. Na stránkách fipky.wz.cz se ovšem píše toto: Od roku 2011 sa vo všetkých vnútroštátnych vlakoch FS s povinnou rezerváciou - vlaky kategórie InterCity (IC), InterCityNotte (ICN) (tzv. nočné IC-čka) a kategórie EuroStar (ES) - uznáva na lístok FIP iba 50 %-ná zľava z cestovného. V prípade, že si na tieto vlaky zakúpite iba miestenku vo výške 3 € za vlaky kategórie InterCity (IC) a InterCityNotte (ICN) resp. vo výške 10 € za vlaky kategórie EuroStar (ES) riskujete pokutu zo strany sprievodcu FS.

Tuto informaci jsem zaslechl poprvé, nicméně by to korespondovalo s tím naším doplatkem. Bylo zvláštní že průvodčí v Itálii letos "kasírovali" opravdu poctivě i italské cestující. Tak jsem se chtěl jako zkušeného cestovatele zeptat na Vaše info.
Miropiro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 128
Registrován: 5-2010
Odesláno Neděle, 27. listopadu 2011 - 14:09:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://salzburgtimes.at/news/Business/2011-11-25/26146/%D6BB_just ifies_%27dumping_prices%27 - ÖBB vs. Westbahn a dumpingové ceny.
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pondělí, 28. listopadu 2011 - 19:05:39    Odkaz na tento příspěvek  

753006 : no jo, když vy jste si vlezli do EUROSTARU, tam se skutečně musí platit příplatky, tuším jsou podle vzdálenosti.
Těmto vlaků se vyhýbám jako "čert kříži", takže zkušenosti s FIPkou nemám. Vím, že tím ES "spolucestovatelé jezdili", měli k FIPce rezervace i příplatky z tuzemska a zřejmě to bylo OK ... I když se pravidla mohla změnit.
Z Říma na jih jezdí jednotky 450 jako IC, jednotky 460 jako ES ... Lepší je ovšem klasická souprava.
Možná si někdy ty VRT v budoucnu projedu na INTERRAIL ...

Nevím, co píší na výše uvedeném webu o povinné rezervaci, ale já jsem neměl s těmi klasickými IC / EC nebo ICN bez místenky nikdy problém, i když jsem s nimi začal jezdit až od loňska, jinak jsem si vystačil s ostatními vlaky.
S tou místenkou těžko říci, protože jejich moderní automat na jízdenky spojený s vyhledávačem spojení vám sděluje, že (ve vlaku s povinnou rezervací) místa k sezení jsou vyprodána a k dispozici jsou pouze místa k stání.

Kladl jsem si otázku, co udělá průvodčí se stojícími cestujícími ve vlaku "s povinnou rezervací", kteří stojí = nemají místenku, protože takových vlaků jsem tam viděl hafo ... Nestalo se NIC ... pokud vůbec průvodčí přišel.
Zajímavé jsou v Itálii taky "autobusy s povinnou rezervací". Jeden takový jede z Lamezia Terme jako přípoj od nočního vlaku z Říma. Dříve vozil přímé vozy, nyní jezdí přípojný BUS.
V Lamezia Terme se autobus plně obsadil, jízdenky nekontroloval nikdo ...
Mol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 452
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 28. listopadu 2011 - 21:21:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už se prosím vás ví, které tratě to v novém gvd odnesou?
Lukash
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1889
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 29. listopadu 2011 - 20:33:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mol: Taky se snažím někde najít nový online Kurzbuch 2012
Malý_hektor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 635
Registrován: 3-2005
Odesláno Neděle, 04. prosince 2011 - 19:51:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ví už někdo něco nového o Rakousku?
Mirek2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 333
Registrován: 4-2007
Odesláno Pondělí, 05. prosince 2011 - 11:34:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ze stránek OBB zmizel aktualní JŘ,nový pouze prodávají.Kdo bude trpělivý tak se tabulek dočká.Němci už na svých stránkách nové tabulky mají.
Rohlick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 4-2009
Odesláno Čtvrtek, 08. prosince 2011 - 10:18:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím,
v návrhu jízdního řádu byl SkiExpress Brno - Semmering. Máte někdo nějaké info jestli to bude jezdit ? Mělo to jezdit soboty.
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Čtvrtek, 08. prosince 2011 - 15:54:05    Odkaz na tento příspěvek  

Rohlick : to zjistíte pohledem do kursbuchu ...

Malý_hektor : ano, v rakouském tištěném kursbuchu nejsou vlaky společnosti WESTBAHN. Dětinské, tak jako v italském se neuvádějí vlaky EC DB/ÖBB, ačkoli jde o "Oficiální jízdní řád" ...
Miropiro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 137
Registrován: 5-2010

Odesláno Pátek, 09. prosince 2011 - 07:46:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miroslav Zikmund: Tož ale kursbuch teď není k dispozici :-(
Nauč se esperanto a vyhraj zájezd do zahraničí
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Pátek, 09. prosince 2011 - 19:00:04    Odkaz na tento příspěvek  

ÖBB dostaly od rakouského ouřadu pro hospodářskou soutěž přes "držku".

Kursbuch, který si již lidé koupili bude vzácností, zřejmě "libri prohibiti"

http://www.oebb.at/de/Fahrplanauskunft/Aktuelles_Kursbuch/index.j sp
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Neděle, 11. prosince 2011 - 12:02:01    Odkaz na tento příspěvek  

Elektronický jízdní řád ke stažení :

http://www.oebb.at/de/Fahrplanauskunft/Fahrplan_Offline-Version/i ndex.jsp
Renegade
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 368
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 12. prosince 2011 - 09:38:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://www.topky.sk/cl/10/1293468/V-Rakusku-sa-zrazili-vlaky--Do- Viedne-sa-dostanete-len-s-tazkostami-
R_H
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.179.76.114
Odesláno Pondělí, 12. prosince 2011 - 11:26:00    Odkaz na tento příspěvek  

OeBB vyvěsily JŘ vlaků dopravce Westbahn GmbH

http://www.oebb.at/de/Fahrplanauskunft/Information_der_OeBB/index .jsp
Miropiro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 138
Registrován: 5-2010

Odesláno Pondělí, 12. prosince 2011 - 18:02:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miroslav Zikmund: Chyba 404 :-(
Nauč se esperanto a vyhraj zájezd do zahraničí
Chio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 952
Registrován: 12-2008

Odesláno Pondělí, 12. prosince 2011 - 18:30:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miropiro: po kliknutí to funguje, jinak je tam mezera navíc ("index.j sp" místo "index.jsp").

Obsah odkazu:
Sehr geehrte Kundin!
Sehr geehrter Kunde!

Das Kartellgericht hat Ende November durch eine Einstweilige Verfügung festgelegt, dass wir das ÖBB Kursbuch nicht ohne die Fahrplandaten der Westbahn Management GmbH verkaufen dürfen. Leider musste die ÖBB-Personenverkehr AG dadurch den Verkauf des Kursbuchs, in dem bisher insbesondere die Züge der ÖBB abgebildet waren, umgehend stoppen.

Wir bedauern, dass wir Ihnen nicht den gewohnten Service bieten können und bitten Sie um Ihr Verständnis dafür, dass eine gerichtliche Entscheidung umzusetzen ist.

Die ÖBB-Personenverkehr AG bietet Ihnen aber weiterhin die Möglichkeit, sich im Internet Ihr persönliches Fahrplanheft zusammenzustellen. Auf www.oebb.at können Sie in der ÖBB-Fahrplanauskunft Scotty im Punkt "Fahrplanheft" Ihre Einstellungen eingeben und ein genau auf Ihre Bedürfnisse abgestimmtes Fahrplanheft ausdrucken.

Wir danken für Ihr Verständnis!

Říkají o mně, že jsem pesimista. Já se obávám, že jsem spíš realista.

Vrůtky/Vrútky; Jablůnkov/Jablunkov;
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Úterý, 13. prosince 2011 - 18:03:35    Odkaz na tento příspěvek  

Miropiro (09. prosince 2011 - 07:46:22) - vy nemáte český kursbuch ? Vlak Brno - Semmering by musel být i v tuzemském ...
Miropiro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 142
Registrován: 5-2010

Odesláno Čtvrtek, 15. prosince 2011 - 23:24:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ne, nemám, obvykle takové věci nekupuji ani nestahuji.
Nauč se esperanto a vyhraj zájezd do zahraničí
Anti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1272
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 16. prosince 2011 - 15:48:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže traťové jízdní řády letos ÖBB nezveřejní ??? Místo "kursbuchu" je na jejich stránkách jen odkaz na nějaký vyhledávač ...

Končí krásnej sen, už se blíží den, ještě kroků pár a bude ti hej ..
..." Do Pekla Máme Blízko "...
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pátek, 16. prosince 2011 - 18:58:44    Odkaz na tento příspěvek  

Anti : viz výše uvedený odkaz od Chio - zveřejní, až se upraví ... holt ta pověstná rakouská "švajnerajn" ...
Anti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1273
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 17. prosince 2011 - 03:07:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ok, a dík za odpověď ...

Končí krásnej sen, už se blíží den, ještě kroků pár a bude ti hej ..
..." Do Pekla Máme Blízko "...
Ufo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 284
Registrován: 11-2004
Odesláno Neděle, 18. prosince 2011 - 10:53:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Otázka je, či sa tobude vôbec upravovať, ÖBB sa vyjadrila v médiach, že cp už vôbec nebudú vydávať.
Tu sa dá stiahnuť zakázaný cp z bahnfora:
http://share.bahnforum.info/transfer/d3bc22d0f3acee65abd59a8dd36a 306c9ff0c545/Kursbuch_2012.pdf
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7526
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 18. prosince 2011 - 19:59:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ufo: Díky za odkaz, celkový Kursbuch je daleko lepší než nějaké hledání ve vyhledávači spojení.
(Stejně, nechápu, proč se nedaly oficiálně zveřejnit tabulky ostatních tratí, po kterých společnost WestBahn ani nejezdí).

Zběžně jsem to prolétl a všiml si těchto zajímavostí:

- Snad nikde tedy nedochází k zastavení železniční osobní dopravy. Naopak, u úseků jako Villach - Rosenbach nebo Feldkirchen - St. Veit a. d. Glan je počet vlaků navýšen (dosud tam jezdily místo části vlaků autobusy uznávající tarif ÖBB).

- Naopak na úseku Wolfsberg - Bad St. Leonhard - Zeltweg autobusy, dosud jezdící jako "ÖBB Schienenersatzverkehr", už v tomto režimu nejezdí (nejsou zveřejněny a úsek Bad St. Leonhard - Zeltweg v Kursbuchu vůbec není).

- Stejně jako loni, tak jediný pár vlaků jedoucí na Gesäusebahn končí/začíná už/až v Seltzhalu, kde má tato souprava neproduktivní šestihodinový prostoj (jako by to nemohl alespoň jednou "otočit" zpět do Kleinfeiflingu )
Přitom odpoledne ten vlak Seltzhal - Amstetten nemá ani přijatelný přípoj od Schladmingu.

- Na Salzkammergutbahn dochází k mírnému posunu taktu u REX-vlaků (přesun pravidelného křižování z Bad Ischlu do sousední stanice Mitterweissnbach; tuším, že jde o návrat ke stavu, který platil ještě v GVD 2010?), takže vlaky jedoucí v celé trase A-P - S-I zastavovaly na zastávce s jazykolamným názvem Obertraun-Koppenbrullerhöhle jen jeden rok.

- U vlaků (Salzburg -) Bischofshofen - Graz dochází ke vzniku nepříjemných "děr" v dosud "pevném" dvouhodinovém taktu...

- Vlaky na Brennerbahn mají kvůli výluce omezení jízdy, že nejedou od 11. června do 30. září (což znamená, že v tomto období ani nebudou nahrazeny ÖBB Schienenersatzverkehr? ).
Mmch. Zastávka Stans bei Schwaz je přejmenována pouze na Stans; jde o zastávku, která byla během srpna t. r. "přesunuta" v rámci otevření přeložky tratě v úseku Schwaz - Jenbach (napojení budoucí Neu Unterinntalbahn).

- Redukce počtu zastávkových vlaků na Semmeringbahn (zejména v úseku Semmering - Mürzzuschlag) náhradou za to staví na nádraží Semmering některé vlaky Wien - Graz.

- Výrazný úbytek vlaků EC v úseku Graz - Slovinsko (pro srovnání - JŘ 2011).

- v úseku Neumarkt - Friesach jezdí většina regionálních vlaků pouze v pracovní dny (čímž dochází k rozpadu víkendových přípojů "Os/Os" ve Friesachu), přitom nedochází např. ani k úspoře soupravy.

- Oproti minulému GVD zastavují sezónní vlaky na Wachaubahn téměř na všech zastávkách.
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7529
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 19. prosince 2011 - 04:16:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě ke Gesäusebahn - všiml jsem si, že podle článku na Wikipedii byla stanice Schönau a. d. Enns zrušena v prosinci 2011 a nádraží Landl je nádražím bez provozu.
To ale není přesné - už minimálně několik měsíců jsou tyto dvě (bývalé) stanice fyzicky zlikvidovány (ve smyslu, že zde není více než jedna kolej).

U toho proškrtání EC vlaků Salzburg - Bischofshofen - Selzthal - Graz to vlastně je o to nepříjemnější, že některé vlaky na Pyhrbahn, resp. Salzkammergutbahn, přijíždějí do Selzhalu, resp. Stainachu, aniž by zde měly přípoje ve směru na Leoben a Graz. Totéž platí v opačném směru jízdy.

Po zrušení přímých vlaků Linz - Graz tedy přichází další omezení v podobě snížení počtu použitelných vlakových spojení.

(Skoro mě napadá, jestli se tvůrci těchto omezení neinspirovali u svých severních sousedů. )
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pondělí, 19. prosince 2011 - 20:31:37    Odkaz na tento příspěvek  

David : na Brennerbahn bude SEV .... vždyť je to tam napsáno jako "pravděpodobně". Mimo to je to období až po letní aktualizaci ....
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 975
Registrován: 9-2006

Odesláno Úterý, 20. prosince 2011 - 09:51:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevíte někdo kde najít oběhy OBB,hlavně motorové lokomotivy. Předem děkuji.
Citynightline
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 7-2009

Odesláno Středa, 28. prosince 2011 - 21:48:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mariazellerbahn NOeVOG po roce 2013
http://www.stadlerrail.com/media/uploads/TMNOVOG1211_d.pdf