K-report
 

Archiv diskuse Slovenské EČV - diskuse do 20. 01. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Automobily, lodě a letadla » Slovenské EČV - diskuse » Archiv diskuse Slovenské EČV - diskuse do 20. 01. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2618
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 20:14:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rul: Ano a potom ti ho naši milí (v mojej štvrti už usadení aj albánski a bulharskí so zameraním na krádeže) spoluobčania ti ho vybielia do rána tak, že po ňom ostane len to, čo nejde odmontovať. Z vlastnej skúsenosti hovorím, že špztky na viac ako dva týždne stojacom aute hocijakého veku nevydržia. Ak je auto staršie 20 rokov, je zázrak dožitia sa druhého dňa...

Yossarian: Dohodneme sa takto. Ja ju okamžite pôjdem vrátiť tam, kde bola a ak do rána zmizne (pravdepodobnosť 132,78%) dáš mi 100€. Súhlasíš? Neboj, viem, že vyhrám :-)

(Příspěvek byl editován uživatelem tomino.)
Zbierka mojich ŠPZ

Yetista.
363eso
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2021
Registrován: 2-2009

Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 20:20:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomino: moc hezký kousek, zdejšími nepřejícími lidmi bych se nenechal odradit a vykašlal bych se na ně. Pokud se majtel přihlásí, vyřím že mu ji určitě vrátíš, kdyby se ty ztracené a zakutálené značky měli odevzdávat na Policajty tak se tam neřeší nic jiného než kdo komu ukradl nebo neukradl tabulku... Někteří tomu našemu "sbírání" prostě nerozumí.
ICQ - 473947128
http://www.flickr.com/photos/okdbrejle/
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2619
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 20:26:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

363eso: Presne, ako vravíš.


A to, že niekto (z už akejkoľvek príčiny) stratí značku je moja blbosť. A v Bielorusku je demokracia

Mám toho pre tunajších spoludiskutujúcich (teda pre Yossariana, za ktorým sa určite skrýva niekto tu registrovaný, takže verím, že po BANIPe by sa tu určite niekto z nas dlho neobjavil :-)) veľmi veľa, ale už k tomu nejdem viac písať. Vidím, že situácia sa od roku 1989 fakt nezmenila, ako nedávno poznamenal jeden prorok
Zbierka mojich ŠPZ

Yetista.
Emem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 226
Registrován: 2-2010
Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 20:33:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

LC 127BX
Romco
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 811
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 20:50:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

PD 456DV - Fiat "Dukáto"
Yutong ZK6120HE
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5336
Registrován: 7-2006

Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 21:49:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Yossarian:

Ten co ich stratil bude mat riadne papierovacky kvoli tvojej blbosti.

Kvůli Tominově blbosti nebo kvůli blbosti majitele, který si neuměl řádně upevnit značku? Ať si pán majitel trhne ploutví a policajti taky. Kdo Tominovi proplatí jízdné, když půjde značku vrátit?
Regiomap Moravskoslezského kraje - update k 31.12.2010
Relativní rekordy Moravskoslezského kraje - update k 31.12.2010
Regiomap Zlínského kraje - update k 31.12.2010
2z5_0409
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2052
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 22:08:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomino: Moc pěkný kousek
Já bych jí taky nevracel, s vyjímkou že bych to auto někde potkal stát, to bych tu značku vrátil.. Přesně jak píše Rul, majitel měl mít značku řádně připevněnou, proč ty teď na své náklady máš někde lítat a zhánět kdo se značky újme a zda si majitel na policii vůbec zajde, což myslím že stejně nezajde..

"Tomino, dufam ze aj tebe raz niekto ukradne znacku a nikdy nevrati."
Tuhle větu moc nechápu, vždyť nikdo nikomu značku neukradl Pouze našel, to je trochu rozdíl..
Koukni na mou sbírku značek, zadej na youtube do hledáčku 2Z50409.
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1128
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 22:11:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomino: Neries to, nejak sa poslednou dobou diskusia na k-reporte bastardi , milujem ked niekto nema gule sa ani prihlasit a je tu ako neregistrovany host, alebo preco ti neposlal mail namiesto toho rozmazavania tu?
Ja som uz jednu ECV na auto vratil, lebo som zistil ze parkuje pravidelne na jednom mieste. Navyse je dost mozne ze vodic to bol uz nahlasit a na policii odovzdal aj druhe ECV a caka bud na duplikat alebo novy par.

Tomino a odporucam ti jednu vec, nechvalit sa s priratkamy tu, ale vzdy to len poslat par ludom na mail ktorym veris.

P.S. Napadlo mi, ze ked kolegovia z CR pravidelne organizuju stretavky ci by sa taky mikrozraz nedal spravit aj v BA? Januar mam plny, ale neskor sa da nieco vyriesit.
Plate
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 723
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 22:22:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

šmolko : ten mikrozraz v BA by sme mohli dať mne by tiež vyhovoval február..
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2621
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 22:37:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

šmolko: Čo by sa tam tak dialo?..

Ano, presne bratia moji, čo tu píšete. Aj ja som už vrátil ŠPZ na auto - ale keď viem, kde je. Ako je písané na mojej stránke, v živote som žiadnu značku zo žiadneho auta neukradol iba ich nachádzam/dostávam od známich.

Keby som nevedel ako to na Slovensku chodi, urcite by som to dal na policiu. Ale to je ako ked ju dam do zberu

S tym mailom maš pravdu, už to tu končím. Viete, kde nájdete všetky moje kúsky. Zdar.
Zbierka mojich ŠPZ

Yetista.
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2622
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 22:42:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A našiel som na SKP trochu zvláštne veci. ŠPZ, ktorú som našiel pred pár mesiacmi už dva roky neplatí PZP (modrá Lancia) a od 24.11.2010 zase platí pod inou ŠPZ (biela Lancia).

PP značka - to auto je už prehlásené na BL, takže aj tak by bola v lise.
Zbierka mojich ŠPZ

Yetista.
Wickey
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 12-2010
Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 22:57:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

cize ak najdes niekoho občianku, tak si ju nechas, lebo ved blby je ten, co ju stratil?
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2623
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 23:04:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Wickey: Lepšie ako hodiť do koša, či snáď nie? :-)

Ak ten dotyný bude mať záujem o svoju značku, nemám problém mu ju vydať. Ak do mňa budú rýpať neregistrovaní (nezvaní) hostia, budem reagovat, lebo ich slová sú skutočne hlúpe.

Nikomu som nič neukradol.
Zbierka mojich ŠPZ

Yetista.
Wickey
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 12-2010
Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 23:08:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ale ved ja ti nevravim, ze si nieco ukradol. ale predstav si nejaku oplasenu holku, ktora niekde pri parkovani drcla, alebo do nej, znacka sa jej uvolnila a odpadla po ceste. ta bude mat teraz kvoli tebe hlavu v smutku.
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2624
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 23:14:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Holka sa bude nabuduce viac snazit.

To s kradnutim nevravim tebe, ty mas ciastocnu pravdu.


Keby to bolo normalne parkovisko, uvazoval by som o tom. Chapem, ze ty nepoznas tuto situaciu. Pred rokom a pol nam tu na zeleznicnom priecesti rusen zmietol klbovu karosu a odvtedy zakazali odbocenie do lava (Ypsilonka). Vsetci sa chodia otacat k nam na parkovisko, ti vacsi debili sa otocia v krizovatke pred parkoviskom a ti najvacsi odbocia na priecesti pricom porusia 4x pravidla cestnej premavky..

Kedysi prazdna krizovatka, teraz tu mame obratisko. Na parkovisku sa neda bezpecne pohybovat, vkuse sa tam nieco toci. Tu sa natrubis cele hodiny tyzdenne. Aspon ti nezhrdzavie klakson :-)


A keby som aj dal tu znacku na policiu, davam 99% tomu, ze sa k nej z roznych dovodov nedostane.
Zbierka mojich ŠPZ

Yetista.
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6770
Registrován: 10-2003

Odesláno Pátek, 14. ledna 2011 - 06:48:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Značka, která samovolně upadne z auta a auto již není námi dohledatelné, už je naše. To je základní pravidlo pro zachování značky jako historického předmětu.

Nikdo z nás značky nekrade z aut a nezneužívá je.

Já stojím za Tominem.
České registrační značky

říjen 2010 – 7 let na K-reportu
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1130
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 14. ledna 2011 - 14:40:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomino: Čo by sa tam tak dialo?
Pravdepodobne by sme si sadli do nejakeho podniku na pivko, resp malinovku pre vodicov.
Jednalo by sa o obycajny pokec o pozorovani/zbierani znaciek, mozno o nejakom know-how, spolupraci a kade com.

BL 917AV Audi Q5


Jedna na prianie a druha bez komentara
Lekso1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 349
Registrován: 11-2008

Odesláno Pátek, 14. ledna 2011 - 15:29:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

NM 303BY
CA 058BU
LM 466BX
DS 383DR
Jojo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 339
Registrován: 9-2009

Odesláno Pátek, 14. ledna 2011 - 16:04:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomino máš veľmi ujebnuté názory.Tak na 13 rokov.
Carchye
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4127
Registrován: 8-2006

Odesláno Pátek, 14. ledna 2011 - 16:35:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

KK-703BG
SN-884BX

SN-542AX
- 2.r
www.mestskadoprava.net
231-475-399
Freelander
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3964
Registrován: 9-2006

Odesláno Pátek, 14. ledna 2011 - 17:23:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

šmolko:
BA-TATRY

Moc hezké, "místopisné" EČV na přání se mi velmi líbí I když v tomto případě jde spíš o ten hotel..
Cico
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 14. ledna 2011 - 18:39:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DK 429AZ - tmavomodrá Škoda Fabia kombi

BJ 334BK - tmavomodrý VW Passat kombi
- videné v stredu aj dnes v DK
Emem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 227
Registrován: 2-2010
Odesláno Pátek, 14. ledna 2011 - 20:36:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

BB OOOO9 VW Touareg I.
Emem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 228
Registrován: 2-2010
Odesláno Pátek, 14. ledna 2011 - 22:56:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ZV 059CF Peugeot 206
Emem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 229
Registrován: 2-2010
Odesláno Sobota, 15. ledna 2011 - 09:40:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DT 068AV
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1132
Registrován: 10-2008

Odesláno Sobota, 15. ledna 2011 - 14:11:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

BL 990AX (jednoriadok) cierny Ford Focus dnes rano na Zlatych Pieskoch
Martin_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2486
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 15. ledna 2011 - 16:49:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

KM 426AT 15.1.2011
KE 835HJ 15.1.2011

Regioanalýza krajů J-A-S,...chronologie SPZ O53, O86 a O94
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2626
Registrován: 3-2007

Odesláno Sobota, 15. ledna 2011 - 17:39:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Emem: ZV 059CF - videl som ho pred chvíľou. Šedý Peugeot 206 :-)
Zbierka mojich ŠPZ

Yetista.
Carchye
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4128
Registrován: 8-2006

Odesláno Sobota, 15. ledna 2011 - 21:54:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

SN-971BX - Nissan Micra
www.mestskadoprava.net
231-475-399
Emem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 230
Registrován: 2-2010
Odesláno Neděle, 16. ledna 2011 - 11:00:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomino: to je ale náhodička
Momo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 1-2011
Odesláno Neděle, 16. ledna 2011 - 11:56:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

TO-822CM
HC-056BH
Quattro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 260
Registrován: 12-2007
Odesláno Neděle, 16. ledna 2011 - 12:29:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

HE - 237 BJ Audi A1.
Emem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 231
Registrován: 2-2010
Odesláno Neděle, 16. ledna 2011 - 14:07:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

BB 237DT
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 644
Registrován: 5-2008

Odesláno Neděle, 16. ledna 2011 - 16:01:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

KE-085HK | Fiat Panda

Tempral Trans, a.s. | Soldex vystrihovačky
Lekso1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 350
Registrován: 11-2008

Odesláno Neděle, 16. ledna 2011 - 17:54:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MY 159AU
Puro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 177
Registrován: 1-2010
Odesláno Pondělí, 17. ledna 2011 - 01:09:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

NR-381FV - BMW M5 starší typ.
Fero
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.108.120.70
Odesláno Pondělí, 17. ledna 2011 - 13:55:51    Odkaz na tento příspěvek  

citujem z aktuality.sk:
"...ukradli Škodu Octavia combi s evidenčným číslom W29267M"
Možno to niekoho zaujme - tá nezvyčajná špztka myslím
že_by
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2216
Registrován: 6-2007
Odesláno Pondělí, 17. ledna 2011 - 13:59:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ta nezvyčajná špzka je zcela tuctová vídeňská značka.
Emem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 232
Registrován: 2-2010
Odesláno Pondělí, 17. ledna 2011 - 15:53:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

BB 276DT
Jojo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 9-2009

Odesláno Pondělí, 17. ledna 2011 - 19:59:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Emem : Ty snáď na tých cestách aj spávaš.
On the Internet:
Men are Men.
Women are Men.
Children are FBI Agents.
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4472
Registrován: 5-2005

Odesláno Pondělí, 17. ledna 2011 - 20:41:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nestačím se divit, co Tomino spáchal za přečin. Měli by ho všichni moralisti pověsit.

Teorie: Tomino našel "něco úředního". Lidsky správné a možná i zákonem stanovené je tento dokument (občanku, doklady, RZtku) vrátit, zpravidla na policii.

Praxe: a) vrátit na policii znamená, že se budou zajímat, kde sem to vzal, proč jsem to sebral, číslo kanálu u kterýho jsem to našel, jak se jmenuju, kolik mám dětí, jestli čůrám rovně, kolik poloh praktikuji s přítelkyní, jaká je měrná hustota nalezeného hliníku, jestli jsem byl trestán a jestli nemám prababičku v Usť-Kutavsku. Ano prča, bohužel nedávno jsem našel peněženku s větším čtyřmístným obnosem a spoustou dokladů a po rozsáhlé poradě s kolegy v práci "co s tím" (jevil jsem potřebu to vrátit i s penězi na policii) jsem vyslechl několik příběhů, které mě od toho naprosto odradily. Mezi nimi bych zejména zmínil kolegu, který poctivě šel všechno vrátit, ale předtím se domluvil s tím, komu to patřilo (byla tam i občanka a tímpádem i adresa)- prostě udělali test policejní poctivosti. Na policii strávil čekáním + vracením dokladů dvě hodiny, defakto si při sepisování připadal jako kdyby to ukradl; za týden se mu ozval majitel dokladů - příslušníci mu doklady osobně vrátili bezezbytku, chybělo však 200 nalezených korun, které můj kolega-nálezce policii předal také. Takže co? Vracet? Najdu RZtku, kterou už beztak někdo oželel, pojedu přes celý město ji vrátit, tam se na mě budou tvářit jako na zloděje a dvě hodiny to se mnou sepisovat a pak to stejně skartujou?
Praxe b): vrátit vše osobně. Zdá se to jako vynikající nápad, přátelé, do té doby, než vás ten, komu to budete vracet, obviní u svých domovních dveří z toho, že mu v peněžence chybí ještě 100korun. Rovněž znám z vyprávění. Nebo vás obviní, že jste zloděj, který mu Rtku ukradl a dostanete s ní přes hlavu. Metodu osobního navrácení jsem podnikl já, resp moje bývalá ve výše zmíněném případě nálezu dokladů s penězi. Na adrese uvedené v obč. průkazu se majitel dokladů nevyskytoval a dle sdělení obyvatele domku ani vyskytovat nemůže, protože je toho času již delší dobu údajně bezdomovec (stav dokladů a celkový jejich kontext vč. fotky tomu koneckonců i odpovídal). Tak, a hledejte bezdomovce. Řeknu vám, dlouho dlouho ležela celá věc u nás doma na stole, až to bejvalka vzala, peníze jsme vrazili pro potřeby naší malé holčičky a doklady odnesl děda do schránky jednoho oddělení PČR. Doufám, že jsme tu teď za hyenu. Chudák bezdomovec teď nemá ani doklady (protože nepředpokládám, že by ho policajti šli hledat jiným způsobem než jak jsme ho hledali my, tzn na adrese v občance), ani na chlast. Jsem asociální, asi jako Tomino.
c) nasrat, nic nevracet, nechat si. Moralisti zešílí, státní aparát taky, majitel ztracené věci brečí. Jo, je to hroznej svět.

Tomino, není to tak dávno, co jsem našel značku BZR, dokonce přímo pod svým autem, nacouval jsem nad ni asi v noci a ráno ji objevil. Obešel jsem sídliště, jestli to není "někoho od nás" - nebylo, značku dal doma na stůl a pak ji věnoval jednomu zdejšímu uživateli. Soucítím s tebou, našel jsi něco, co tě zajímá a předpokládám, že jsi slušný člověk, takže jako první možnost tě rovněž napadlo vrácení a současně tě napadlo, jak strašná je to blbost a radost ze své vlastní poctivosti by tě přešla u vracecího okýnka. Připomínám, že zase jiný kolega vracel tuším nalezený pas, prostě přišel na cajty, kydnul jim to do okýnka "to jsem našel, nashle" a ještě než stihl odejít, byl "zatčen", že se to musí sepsat. Dále viz dvě hodoiny u cajtů viz výše.

Moralisti, přeju vám, ať něco taky najdete a budete mít dilema "co s tím", viz body a) b) a c) a dá bůh, že pokud jste nenašli mrtvolu s kudlou v zádech, ale takovou banalitu, jako kus plechu upadenýho z auta, kterých se všude válí stovky a nikdo už je nikdy nenajde, stejně zvolíte možnost c) a můžete mít poctivý myšlení jaký chcete. NIKOMU NEVĚŘIT a už vůbec v tomhle státě ne tomu, že vaši ochotu být slušnej někdo ocení.
Stop zbytečné přetechnizaci & zpátky do mladší doby tyristorové
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2631
Registrován: 3-2007

Odesláno Pondělí, 17. ledna 2011 - 21:03:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Suhlas. Obisiel som parkovisko, aj okolite domy a nikde, takze mi dochodilo, ze sa to auto tu bolo len otocit (ako 90% ludi).

Neverim, ze by sa mu dostala.

A dakujem, snad sa spoludiskutujuci uz presvedcili o fungovani "nasej dvojrepubliky".
Zbierka mojich ŠPZ

Yetista.
Emem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 2-2010
Odesláno Pondělí, 17. ledna 2011 - 21:25:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jojo: vždy, keď si niekto kúpi nové auto tak sa rád bezcielne vozí po meste a ja ho náhodou zbadám...
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1138
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 18. ledna 2011 - 09:25:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Verusha: Si moj clovek
Mam osobnu skusenost s najdenim penazenky s dokladmi a platobnymi kartami takze viem o com hovoris. V mojom pripade to netrvalo 2 hodiny kedze policajti boli na skok odtial ale do buducna si to tiez mozno rozmyslim..

Tomino: Nic si uz z toho nerob, ja tiez ked niekomu poviem o mojom hobby tak prva otazka znie: Ty tie znacky kradnes?
Tu mi napada porekadlo: "Podla seba sudim teba!"
Stofi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 66
Registrován: 1-2010
Odesláno Úterý, 18. ledna 2011 - 10:46:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Momo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 1-2011
Odesláno Úterý, 18. ledna 2011 - 17:09:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

TT-567EJ- nejaký biely džíp
Crossway942
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 8-2009

Odesláno Úterý, 18. ledna 2011 - 18:49:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

PE-732BP-strieborný Ford Focus
PE-746BP-čšrvený Renault Thalia
SKOK :
PE-792BR-Fabia Combi I.
PE-815BR-tmavomodré BMW
Magicz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 158
Registrován: 3-2010
Odesláno Úterý, 18. ledna 2011 - 19:56:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

BJ 336BK - Renault Laguna Grandtour II, tmavozelený

BJ M 171 - nová Kia Sportage
Bmc5365
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 327
Registrován: 4-2010

Odesláno Úterý, 18. ledna 2011 - 21:21:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové, Tomino je slušnej člověk. To že našel SPZ/RZ/EČV není nic špatného, navic čekal na místě dvě hodiny, jestli se pro tuto značku nevrátí, na což bych já chuť čas ani nervy neměl. Navíc při mé smůle by tam za chvíli zastavilo jiné auto, vzalo mi můj vysněný sběratelský předmět - značku a odjelo a já bych utřel nos. Jiná situace, kdyby tam to auto někde stálo. I mě se stalo něco podobného, kdy jsem našel opřenou RZ i s rámečkem na jednom mega-velkém parkovišti obchodního domu IKEA, byla to krásná 6B1 xxxx- Při obhlídce aut na parkovišti, hledající zajímavé posuny či atypy RZ/SPZ jsem objevil Mondeo bez přední značky, jdu se podívat dozadu a těším se na reláč typu 400 a ono prd. Vidím 6B1 xxxx, tak jsem šel k sobě do auta pro značku a dal mu ji za stěrač. Dodnes mi 6B1 ve sbírce chybí, ale tohoto činu nelituji, protože tak by se měl zachovat každy správný sběratel či analytik.

Co se týče toho vracení na Policii, bych byl v úsudku střízlivější ! U nás to funguje tak, že za každou nalezenou značku musíte sepsat protokol a PČR pošle tuto značku na příslušné ORP, kteří by měli informovat majitele. Samozřejmě tohle trvá nejmíň tři týdny a málokodo je natolik odvážný jezdit po tuto dobu bez SPZ nebo spoléhat na to, že od ztráty po vrácení majiteli nebyla značka nějak zneužita. Takže si jde co nejdřív pro novou a jak píše Verusha, většinou tyto chudinky končí tuto útrapnou cestu života pod gilotinou ... A to si nezaslouží. Takže ať si každy dělá co uzná za vhodné, samozřejmě najít OP, PAS, zbrojní průkaz nebo peněženku, tak se budu jinak snažit to vrátit, pokud bych je ovšem nesbíral Pokud budeš chtít Tomino, pochlub se svými nálezy raději ve Všeobecné diskuzi, kde pro to bude větší pochopení. Nazdárek Vy anonymní přizdispáči
HAWK

P.S. osobně si myslím, že nikde nebude té značce tak dobře jako u Tominy.
Kolegové a kamarádi do mé Jihomoravské sbírky mi chybějí série značek, za výměnu nebo odkup Vám budu vděčný :
1B4 1B9 2B0 2B2 2B8 3B4 3B9 4B3 4B6 5B3 6B1 6B3 6B7 6B9 7B3 7B4 7B5 7B6 7B7 7B8
2z5_0409
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2068
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 18. ledna 2011 - 22:19:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tohle se mi povedlo loni v březnu


Nikdy bych si jí nevzal když vím že je toho auta
Koukni na mou sbírku značek, zadej na youtube do hledáčku 2Z50409.
Stofi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 1-2010
Odesláno Středa, 19. ledna 2011 - 15:08:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ZA-539EP - modrošedá Octavia I Combi
Emem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 234
Registrován: 2-2010
Odesláno Středa, 19. ledna 2011 - 16:47:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

BB 291DT Suzuki SX4
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2634
Registrován: 3-2007

Odesláno Středa, 19. ledna 2011 - 19:09:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

BMC: Ešte stále som mužského pohlavia , ale dík

Už to tu snáď nemá cenu rozpisovať.


Na Šancovej dnes ráno opäť kopa áut s EE-300xx (napr. EE-30052, II.typ, Audi A6, tmavomodrá)

Potom pod Hlavnou stanicou ešte EE-61017, III. typ, "starý" strieborný Freelander
Zbierka mojich ŠPZ

Yetista.
2z5_0409
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2070
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 19. ledna 2011 - 19:47:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

BA VI 167

Značka byla nalepená za sklem, jak je stěrač, hrubej obrys jde tak trochu vidět..

Snad to auto v příštích dnech potkám, tu značku bych moc chtěl
Koukni na mou sbírku značek, zadej na youtube do hledáčku 2Z50409.
Emem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 235
Registrován: 2-2010
Odesláno Čtvrtek, 20. ledna 2011 - 15:43:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ZV 092CF Fiat...
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1146
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 20. ledna 2011 - 17:09:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

C 07053 II. typ, pouziva tento predajca v Martine

Tak mi napada, ze pokial su to cerstvo privezene vozidla, ze tieto
C-ckove ECV supluju aj cesky typ 400.
Co vy na to kolegovia?
Quattro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 261
Registrován: 12-2007
Odesláno Čtvrtek, 20. ledna 2011 - 20:17:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VT - 055 BM
Magicz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 160
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 20. ledna 2011 - 20:45:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

BJ 525BJ - dvojriadok, Opel Frontera, biela
Cico
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 20. ledna 2011 - 21:57:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Niečo k téme, ktorá sa tu nedávno preberala:

http://korzar.sme.sk/c/5728855/znacky-z-aut-sa-kradnu-vo-velkom.h tml

(čím ale nechcem naznačiť, že by som niekoho z diskutujúcich zberateľov EČV mal za zlodejov
Wickey
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 12-2010
Odesláno Čtvrtek, 20. ledna 2011 - 23:33:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

preto tu svoju mam prilepenu silikonom :-)