K-report
 

Otázky, odpovědi, rady, upozornění atp.  

Diskuse K-report » Archiv 2012 » Vzkazy pro redakci, dotazy, připomínky apod. » Otázky, odpovědi, rady, upozornění atp. « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv diskuse Otázky, odpovědi, rady, upozorně... do 29. 05. 2012Kalanis60 29-05-12  09:10
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1663
Registrován: 9-2006

Odesláno Sobota, 02. června 2012 - 11:15:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přible dlouhý odkaz příspěvku https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2510431 roztahuje stránku v rozlišení 1024x768 ...
.
S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Vše, co jste dosud nenašli, najdete tady ... www.feudal.cz

Poznávací značky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku zde
Shakespeare
Neregistrovaný host
Odeslán z: 46.135.228.16
Odesláno Sobota, 02. června 2012 - 23:42:50    Odkaz na tento příspěvek  

Bratia Slováci si dělají z diskuze o Historii SPZ holubník , prosím o přesutí tohoto a následujících 4 příspěvků někam pryč, dík
Ikarus_280
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 11-2011

Odesláno Pondělí, 04. června 2012 - 19:57:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chcel by som sa opýtať či sa v sekcií VBUS- VDP nedá založiť si niečo ako historickú spoločnosť ktorá bude vlastniť historické vozidlá ?
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3419
Registrován: 3-2004

Odesláno Pondělí, 04. června 2012 - 20:24:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A co ti v tom brání? Sice si moc neumím společnost, co by provozovala veterány, představit, ale tam je možné leccos.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Ikarus_280
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 11-2011

Odesláno Pondělí, 04. června 2012 - 21:00:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Robert_08022: OK NO MOŽNO POUVAŽUJEM A NIEČO TAKÉ ZALOŽÍM. :D :D :D
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 5241
Registrován: 2-2007

Odesláno Pondělí, 04. června 2012 - 21:05:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A proč na nás křičíš?
Ikarus_280
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 11-2011

Odesláno Úterý, 05. června 2012 - 07:54:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nekričím :-) :-)
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3421
Registrován: 3-2004

Odesláno Úterý, 05. června 2012 - 08:29:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vypadá to, že se zase máme po delší době ve VDP na co těšit
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Ikarus_280
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 11-2011

Odesláno Středa, 06. června 2012 - 20:41:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Robert_08022: no uvidím ako to bude musím premyslieť určité veci ,a preto historickú spoločnosť lebo by som nemohol vo VDP prevádzkovať Ikarusy a Karosy Š atď... :-) :-) :-)
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7407
Registrován: 4-2005
Odesláno Čtvrtek, 07. června 2012 - 10:43:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já bych ti doporučoval nezakládat nic, když nejsi schopen pochopit základní princip VDP.
Ikarus_280
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 11-2011

Odesláno Čtvrtek, 07. června 2012 - 11:43:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mauricio:ešte neviem či dačo bude... možno nie tu...
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 5246
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 07. června 2012 - 11:48:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ikarus_280:
"Nekričím "

Ale no, křičíš. Pokud je příspěvek napsaný s využitím pouze velkých písmen, tak se to považuje za křik.

Jinak se s touto VDP debatou zkuste sami odsunout někam do Her. Díky.
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3559
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 21. června 2012 - 08:07:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak to vypadá se zavedením nového designu i v ostatních diskuzích? Bude se tak dít? BUde to stejný design, jako má tato sekce? Děkuji.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 301
Registrován: 1-2012

Odesláno Čtvrtek, 21. června 2012 - 19:37:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proboha, jen to ne!
Kalanis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1957
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 21. června 2012 - 21:50:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč ne? Kromě pár neduhů, které ovšem visí na jádře, už nevidím problém.
(V náhledu místo repete někdy rovnou ukládal.)
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
že_by
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3553
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 22. června 2012 - 11:37:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Také bych se přimlouval za ponechání starého (přehlednějšího) designu.

Nebo je to tak, že čím více bude přímluvců za starý design, tak tím více se budete chtít, chlapci, předvést touto novou podobou?
Masinka
Administrátor

Číslo příspěvku: 7122
Registrován: 6-2002

Odesláno Pátek, 22. června 2012 - 12:00:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Robert_08022:
"Jak to vypadá se zavedením nového designu i v ostatních diskuzích? Bude se tak dít? BUde to stejný design, jako má tato sekce? Děkuji."
Zbývá ještě doladit pár věcí, pak ano. Bohužel na to nemám moc času, takže naprosto neumím říct kdy.

že_by:
"Nebo je to tak, že čím více bude přímluvců za starý design, tak tím více se budete chtít, chlapci, předvést touto novou podobou?"
Můžeš to trochu rozvést? Opravdu nerozumím.

Už tu několikrát zaznělo, že změna vzhledu je až druhotný efekt, dělá se to především kvůli jiným změnám. Také jsem psal, že uvítám jakékoliv konstruktivní připomínky. Část z těch, které zde zazněly, je už také zapracována...
že_by
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3554
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 22. června 2012 - 13:30:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zkrátka konstatuji, že starý vzhled mi připadá přehlednější. To je vše.
Ač nejsem odborník na IT, rozumím větě, že změna vzhledu není prioritní a že je navázána na jiné, řekněme technické změny. Tedy tážu se, zda je změna vzhledu (což zajímá uživatele více, než IT vychytávky) nutná. Osobně změnu vzhledu nepovažuju za přínos. Pokud by bylo možné učinit pro vás prioritní změny bez vnější změny vzhledu, byl bych spokojen. Ale je to jen můj osobní názor.
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 304
Registrován: 1-2012

Odesláno Pátek, 22. června 2012 - 22:03:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám stejný názor jako uživatel že_by.
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 65638
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 25. června 2012 - 16:55:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

I úvodní stránka má možnost přepnutí vzhledu, něco takového by snad mohlo být i u diskuse.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Masinka
Administrátor

Číslo příspěvku: 7123
Registrován: 6-2002

Odesláno Sobota, 30. června 2012 - 09:12:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

že_by:
"Zkrátka konstatuji, že starý vzhled mi připadá přehlednější. To je vše."
Ten první příspěvek řekl bych směřoval trochu jinam, ale to je jedno. V novém vzhledu určitě lze provést všemožné změny, ale k tomu jsou potřeba od uživatelů konkrétnější připomínky než /

že_by:
"Pokud by bylo možné učinit pro vás prioritní změny bez vnější změny vzhledu, byl bych spokojen."
To nejde. Původní vzhled by se stejně jako jakýkoliv jiný musel vybudovat od nuly a stejně by neumožnil některé věci, které je třeba změnit.

MZ:
Uvažuju o možnosti pro uživatele si zvolit míru kontrastu a sytost podbarvení příspěvků. Chápu, že zvyk je především na ty syté barvy.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8051
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 30. června 2012 - 09:56:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

mě třeba tlumenější barvy nového vzhledu vyhovují víc, ale když bude možnost volby...
Eure Freiheit ist unser Sieg!
Bugear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2703
Registrován: 8-2005

Odesláno Neděle, 01. července 2012 - 01:06:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

@Masinka: Přimlouval bych se ještě za možnost nenudlové verze.
»Online výpočet kontrolní číslice« »Výpočet kontrolky na mobilu (Java)«
Lekce češtiny pro diskutéry: píšeme výjimka, standard, ližina. Tipovat znamená odhadovat, typovat znamená psát či provádět typovou zkoušku.
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6035
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 06. července 2012 - 02:37:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V mobilni verzi mi to stale pise neco o ovocnem pridelu. Co s tim? Mobilni verze je tak pro me na nic.
agrolipka.unas.cz - www.mhdnahane.net
tomas(zavináč)olomoucan.eu
Kalanis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1967
Registrován: 12-2006

Odesláno Pátek, 06. července 2012 - 15:20:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S tím nic. Že se snažíš jet z WXP? Ten blokaci má, protože statistika byla neúprosná a stav neudržitelný. Odpověď je pak jasná, ač její provedení asi neuskutečnitelné.
Můžete jen potížistovi rozbít hubu a pak mi nahlásit jeho odstranění (umravnění).
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4609
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 16:18:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ach, za čo; za čo?...
www.SPZ.unas.cz

www.evidencia-dopravcov.eu
Systemko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 2-2012
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 19:30:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mohol by som sa spýtať, prečo mam zákaz prispievať do rubriky Hry a Simulátory?
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2158
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 20:47:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomino: já už nic říkat a komentovat nebudu - co řeknu o jejich chybách je špatně a ještě je z toho "válka gangů"
Prima TL / 7B4 2747 4ever
Lubomír Hladík - Galerie Hladík
Omlouvám se, že neumím česky. Co by jste chtěli po kříženci Moraváka a Záhoráka...
Dprm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 682
Registrován: 7-2010

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 23:27:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hladík...tady nejde o říkání o chybách,ale o tom,jakým způsobem to řekneš.Normální vyjadřování ti asi moc nejde,takže si nestěžuj,že všechno je proti tobě.Kdybys to řekl normálně,bez navážejících slov,tak věř tomu,že ti nikdo neřekne ani slovo a já bych ti poděkoval normálně za rady.
....konečně to jaro :-)
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2159
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 12:37:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomino: jak říkal Robert - na retardy nemáme reagovat.
Máme jiné cesty, jak toho malého rasystu kontaktovat. Šak víš ne?
Prima TL / 7B4 2747 4ever
Lubomír Hladík - Galerie Hladík
Omlouvám se, že neumím česky. Co by jste chtěli po kříženci Moraváka a Záhoráka...
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 5319
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 12:38:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hladíku, máš namále. Stačí otevřít jednu tabulku a nějakou dobu si sem (zase) nenapíšeš. Tak neprovokuj.
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2160
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 14:31:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: ano šéfe
Já už je řešit nebudu. Člověk jim řekne, že to dělají špatně a už se jim to nelíbí. Ještě se do toho ozve starý známí Marek a rozhodí kvůli tomu 2 národy. Můžu snad za to? Nemůžu za to, že Dprm je nechápavé ťululum .
Ale máte pravdu, už mi řekl Karosa i Ty - Robert měl naprostou pravdu. Nemá to vůbec cenu se jimi zabírat, oni mají svět sami pro sebe a i tak si dělají co chtějí.
Dprm chtěl, ať ho ignoruju tak ho ignoruju. Nevím, proč dává ty bláboly i sem.

Já už nic řešit nebudu, já si budu hledět svého - ať si dělají ostatní co chtějí. Už je mi to jedno.
Prima TL / 7B4 2747 4ever
Lubomír Hladík - Galerie Hladík
Omlouvám se, že neumím česky. Co by jste chtěli po kříženci Moraváka a Záhoráka...
Karosa_B731
Moderátor

Číslo příspěvku: 3858
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 16:55:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedna věc je, co napíšeš. Druhá, jak to napíšeš. A to je celý problém!
Bus-mafiaDance radiorádio Zlatá PrahaKiss Delta
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4611
Registrován: 3-2007

Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 18:07:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dprm je začiatočník, nevyzná sa v tom, asi to len potrebuje vysvetliť.

No pán riaditeľ Marek3 už napriek svojej odvekej potrebe prispievať hlúposťami všade kam sa dá, ešte veľa intelektu neprejavil.

Neviem čo čaká; keď úplne bezdôvodne haní národ slovenský - že čo, že mu za to pobozkáme ?

Asi to bude lepšie tak, ako píše Robert.
www.SPZ.unas.cz

www.evidencia-dopravcov.eu
Marek3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2919
Registrován: 8-2008

Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 18:26:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hele, nevyvolávej hádku, zameť si taky před vlastním, co jste napsali na mou osobu.
Andulka "Ančí" = + 21.8.2010 - NEZAPOMENEME !!! :-( :-( :-(
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 5320
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 21:09:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Teda tady se zase objevila sestava...
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 65750
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 23:01:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aspoň vidím, že nebudu nic měnit a ho her raději nepolezu.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


zdeneknovy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 7-2012
Odesláno Sobota, 14. července 2012 - 11:58:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den! Nemá někdo prosím fotografie vlaků s náklady vápence kolem Berouna z 60. a 70. let? Děkuji moc.
Dprm
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 689
Registrován: 7-2010

Odesláno Sobota, 14. července 2012 - 14:25:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hladíku...ale proč mě furt napadáš?Nazývám to,co píšeš,bláboly?Nadával sem ti prvně sprostě?
Ne ,takže si laskavě prosím na mě nevylívej zlost,já ti taky neříkám,že píšeš blafy,takže ty to o mě taky nepiš.
Já si nenechám zlíbit úplně všechno,hlavně ne nadávky od člověka,kterého nenaučili se slušně vyjadřovat.
Tímto je pro mě debata uzavřená.
....konečně to jaro :-)
Marek_kubík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 559
Registrován: 12-2008
Odesláno Neděle, 29. července 2012 - 18:43:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den, šlo by udělat diskusi o železničních tratích které měly měly vzniknout, ale nakonec k jejich vzniku nedošlo? Děkuji za případnou odpověď.
Karosa - to nejlepší na trhu autobusů :-)
ČD a ZSSK - dva nejlepší železniční dopravci
Moje ICQ: 639-165-615
vlasak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 273
Registrován: 10-2011
Odesláno Čtvrtek, 02. srpna 2012 - 11:04:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevíte někdo prosím, proč zde kompletně chybí archiv 2011
Atmák
Moderátor

Číslo příspěvku: 3817
Registrován: 10-2006

Odesláno Čtvrtek, 02. srpna 2012 - 11:16:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já ho tedy vidím. Nebo kde chybí?
ŠD11 2040 Čedok Bratislava
Bugear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2720
Registrován: 8-2005

Odesláno Čtvrtek, 02. srpna 2012 - 22:34:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

@Atmák: Tady ve vzkazech v menu.
»Online výpočet kontrolní číslice« »Výpočet kontrolky na mobilu (Java)«
Lekce češtiny pro diskutéry: píšeme výjimka, standard, ližina. Tipovat znamená odhadovat, typovat znamená psát či provádět typovou zkoušku.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8139
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 04. srpna 2012 - 18:05:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

roztaženo
Eure Freiheit ist unser Sieg!
jagg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 5-2012
Odesláno Středa, 08. srpna 2012 - 16:58:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šlo by upravit chování okna, ve kterém se otevírají obrázky kliknutím na náhled v diskuzích? Konkrétně mi jde o to, zda by se mohlo otevírat na stejné obrazovce, na jaké jsou zobrazeny vlastní stránky. Mám dual displej, vlastní stránky zobrazené na secondary displeji a obrázkové okno mi pořád skáče na primary displej, který není moc vysoký a musím fotkou skrolovat. Díky.
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3847
Registrován: 3-2004

Odesláno Středa, 08. srpna 2012 - 17:58:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To bych za sebe velmi neuvítal.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
jagg
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 5-2012
Odesláno Středa, 08. srpna 2012 - 19:58:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já bych to za sebe velmi uvítal a důvody jsem uvedl. Kdyby to byla aspoň option. Ani nevím, zda to závisí na kódování stránek, nastavení dual displeje u mě v PC nebo na něčem jiném.
Kalanis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1987
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 08. srpna 2012 - 22:03:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je fail u tebe. Já na dualu problém nemám. Správce oken by měl aplikaci držet displej, na kterém se naposledy pracovalo a když ne ten, tak ten, kde aplikace je.
Doprava nebo něčí kapsy? Je to jedno - tunely jako tunely... K-Report do mobilu
Iiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2468
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 03. září 2012 - 12:48:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, bylo by prosím možné, dát do záhlaví příspěvku ikonku "nahlásit příspěvek", čímž by uživatel mohl poždáat adminy o případné smazání urážlivých apod. příspěvků?
Honnzok
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 665
Registrován: 12-2009

Odesláno Úterý, 04. září 2012 - 14:09:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobré odpoledne, rád bych se zeptal, je možné někde na K-reportu zobrazit všechny příspěvky, které jsem poslal při hromadě?

Např. Želpage to umožňuje....

EDIT: Jsem to poprvé poslal i do sdělení redakci přitom to patří sem....ale nejde mi to smazat. Moderátory prosím o smazání a omlouvám se za práci navíc!

(Příspěvek byl editován uživatelem Honnzok.)
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 66048
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 04. září 2012 - 15:29:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přes vyhledávání by to mělo být možné minimálně v nevyexportovaných diskusích.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Zeleznicni
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3624
Registrován: 10-2003

Odesláno Středa, 05. září 2012 - 19:20:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Návrh: V příspěvcích se objevuje dost odkazů na videa serveru youtube.com. Bylo by uživatelsky příjemné mít možnost videa přehrát přímo ve vlákně diskuse. Např. po kliknutí na odkaz vedoucí na YT by se pod odkazem zobrazilo okno s videem (embed). Programátorsky by to nemuselo být tolik práce, v podstatě by se z odkazu vydoloval unikátní kód videa a pomocí DOM vygeneroval nějaký krátký kód. Kdyby byl zájem, mohu pomoct, mám s tím zkušenosti.
www.mechaniky.cz — přehled mechanických závor v ČR na mapě
R_H
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.178.45.50
Odesláno Středa, 05. září 2012 - 21:29:00    Odkaz na tento příspěvek  

Dotaz: kdo si pořád hraje s názvy diskuzí? Viz "Restaurační, lůžkové, leháf9žkové, lehátkové, společenské a salonní vozy" :-)
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1555
Registrován: 9-2005

Odesláno Pátek, 12. října 2012 - 21:01:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dostal jsem za něco BAN nebo je nějaký problém se železniční diskuzí?!
Nemůžu vložit příspěvek např. do otázek a odpovědí...
Renault Espace 1989 2,1TD a Fiat Mulipla 2000 1,6 s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG)
25.11.09 Renault Espace 1986 vyřazen a prodán novému majiteli
31.1.2010 Zařazen Fiat Multipla s alternativním pohonem na CNG do běžného provozu
Ještě mne nemáte dost? Tak čtěte taky tady
Masinka
Administrátor

Číslo příspěvku: 7392
Registrován: 6-2002

Odesláno Pátek, 12. října 2012 - 21:07:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Píšeš poprvé z IP, na kterou má někdo jiný ban. Teď už to bude OK.
22michal
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.211.48.35
Odesláno Pátek, 19. října 2012 - 16:40:46    Odkaz na tento příspěvek  

Dnes mi nějak nejdou v železniční diskuzi zobrazovat obrázky. Objeví se jen malé bílé okno, nahoře je adresa, toť vše. Stalo se mi to už dřív (cca před 14 dny), ale stačilo Ctrl+R. Teď už to nepomáhá.
Firefox 16.0.1
ATB
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 892
Registrován: 9-2004

Odesláno Pátek, 19. října 2012 - 17:37:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mně naopak obrázky nejdou nahrát. U vícero prohlížečů
Masinka
Administrátor

Číslo příspěvku: 7400
Registrován: 6-2002

Odesláno Pátek, 19. října 2012 - 17:40:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chyba je u nás. Vím o tom, bohužel ke stroji se dostanu až tak v 7 večer.
Masinka
Administrátor

Číslo příspěvku: 7404
Registrován: 6-2002

Odesláno Pátek, 19. října 2012 - 20:22:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už by ty obrázky měly fungovat.
3527
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 201
Registrován: 1-2010

Odesláno Neděle, 21. října 2012 - 17:53:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se neplánuje VDP se hrou OMSI? Já bych do toho šel.
Rutak11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 416
Registrován: 9-2009

Odesláno Neděle, 02. prosince 2012 - 20:19:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dovolím si odpovědět.
VDP OMSI už existuje tady.
Princezny by měly zůstat zazděný.
Fandaprudič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2292
Registrován: 3-2009
Odesláno Pondělí, 03. prosince 2012 - 09:18:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OFF : https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2665794
Pj29
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 1-2010
Odesláno Pátek, 14. prosince 2012 - 20:03:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Narazil jsem v archivu na jeden svůj příspěvek, ze kterého bylo vymazáno všech šest fotografií, ačkoli žádná neobsahovala závadný obsah. Proč to?
Káem
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13652
Registrován: 8-2005

Odesláno Sobota, 15. prosince 2012 - 22:07:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdar, měl jsem pocit, že jsem už někde zahlédl diskusní vlákno PF2013, tak jako je tady PF 2012, ale asi jsem se spletl - bude založeno?
Kladně hodnotím: Linka 12 na Letné, převlékání 14/24 a jejich večerní a víkendový interval. Zrušení 123,130 a 217. Spojení 125+271. Trasu linek 175 a 108.
Negativně hodnotím: návrat 218.
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 66759
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 19. prosince 2012 - 09:45:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Právě tímto okamžikem už je.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1169
Registrován: 5-2009

Odesláno Pátek, 28. prosince 2012 - 13:08:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co takhle zrušit od Nového roku železniční sekci o Krakenech? Stejně patří napůl do vraků a napůl do prototypů...
Můj VDP zde.

Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se tedy rozhodl přestat číst. (W. Churchill)
Orky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7917
Registrován: 10-2004
Odesláno Pátek, 28. prosince 2012 - 16:42:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rt6n26:
"Co takhle zrušit od Nového roku železniční sekci o Krakenech? Stejně patří napůl do vraků a napůl do prototypů..."
Tak takových zbytečných vláken je víc. Teď mě napadá třeba to otrati 302. Trať již neexistuje, přesto má vlastní vlákno. :-) Mimochodem, poslední dva příspěvky od sebe vzájemně dělí měsíce a pžedchozí dva příspěvky opět měsíc. Tady by asi bylo namístě přesun do zrušených tratí.
Bugear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2805
Registrován: 8-2005

Odesláno Pátek, 28. prosince 2012 - 18:36:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Souhlasím s předchozími, ještě bych přidal diskuzi Energetická náročnost a emise z dopravy a Železniční opravny a strojírny.
Otázkou taky je, zda má význam samostatná diskuze pro TEŽ a 820.
»Online výpočet kontrolní číslice« »Výpočet kontrolky na mobilu (Java)«
Lekce češtiny pro diskutéry: píšeme výjimka, standard, ližina. Tipovat znamená odhadovat, typovat znamená psát či provádět typovou zkoušku.
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9764
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 29. prosince 2012 - 18:29:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Měl bych otázku. Tak moc jsem zase dnes ještě nepil, abych nevěděl, co kam píšu. Proto by mě docela zajímalo, kde je můj příspěvek za zlínské diskuze, který byl podle mého k věci a který neporušoval ani žádné jiné mravní ukazatele.

Ptám se tak hlavně z důvodu toho, že pokud měl v příslušné diskuzi proběhnout zákrok, tak už to tam bylo za poslední minimálně dva měsíce několikrát za hranou. A nic se nestalo.
VDL Futura - Coach of the Year 2012!!!
VDL Citea - Bus of the Year 2011!!!
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 5536
Registrován: 2-2007

Odesláno Sobota, 29. prosince 2012 - 19:48:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zlínskou diskusi jsem čistil od "skupiny8čehosi" a vzal jsem to se vším, co se tam zase nabalilo, aby tam nezůstávaly zapomenuté ostrůvky. Omlouvám se, ale když se kácí les, tak prostě létají třísky...

Na diskusi v poslední době dohlížím prakticky pokaždé, co jsem na K-Reportu, protože to tam je docela divoké. Bohužel dřív na nějaké nahlížení nebylo tolik času :-(
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9765
Registrován: 3-2005

Odesláno Sobota, 29. prosince 2012 - 19:54:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Třísky měly létat, když tam několikrát byli sprostě napadeni lidé z vedení DP. To se nestalo. Ale za to se stalo v poslední době minimálně dvakrát, že mi byl smazán příspěvek, který byl k věci a neporušoval pravidla slušnosti.
VDL Futura - Coach of the Year 2012!!!
VDL Citea - Bus of the Year 2011!!!