K-report
 

Jízdní doklady a jejich evidenční čísla  

Diskuse K-report » Archiv 2012 » Autobusy a trolejbusy » Jízdní doklady a jejich evidenční čísla « Předcházející Další »

Katalogy jízdenek MHD

Autor Příspěvek
Ikarosa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 482
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 16. ledna 2012 - 18:09:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A hle! co jsem vyhrabal :-) :

Furčan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1164
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 16. ledna 2012 - 22:25:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To vyzera ako plastove...
V KE sme mali z hrubeho papiera na ktormom boli 3 šachovnice pripade až 6 šachovnic ktore boli označene od A po F, vodiči mali v službach zaznačene tie pismenka a podľa toho v ktorom stlpci pri čase to bolo tak podľa toho vodič nakodoval označovače, niekedy sa na to .... a na jeden lístok sa dalo jazdiť na damom voze aj deň.
ICQ: 218-854-995
Skype:Furcan
Košická ŠL: http://www.eselka.unas.cz/
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3691
Registrován: 6-2005

Odesláno Úterý, 17. ledna 2012 - 15:47:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Furčan: a byli cestující, co měli u sebe štos jízdenek a prázdný papírek o šíři 30mm, hádej s co s tím dělali?

No a pak třeba v Jihlavě měli někteří takové ty desky z první třídy na písmenka, v nich jízdenky s přiřazeným číslem vozu a jak se to vesele jezdilo..
Makrelu neumeješ.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11860
Registrován: 11-2004

Odesláno Úterý, 17. ledna 2012 - 18:58:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a byli cestující, co měli u sebe štos jízdenek a prázdný papírek o šíři 30mm, hádej s co s tím dělali?

...u vás taky :-)...?
Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6900
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 17. ledna 2012 - 19:22:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Všude... Mé rodičovstvo s láskou vzpomíná, jak se za jejich studentských let takto jezdilo z/do hospody.
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3693
Registrován: 6-2005

Odesláno Úterý, 17. ledna 2012 - 19:37:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Study: my měli 15mm a desky do školy, protože kód se měnil tak, že jsi vyměnil celý mechanismus na označení jízdenky- nákup z DP Brno.
Jinak z vyprávění byly 2 druhy lidí, když se cestovalo ve skupince.
1. chytřejší měli prázdný papírek
2. ti méně chytří se střídali, kdo si označí pravou jízdenku.

Ta historka s 30mm je z Phy, kdy kamarád dokonce viděl, jak se o 2 stanice dále zvedl pán, vytáhl odznak a tohoto dotyčného míjel se slovy- "Já jsem to viděl..."
Makrelu neumeješ.
Furčan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1165
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 17. ledna 2012 - 22:49:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dodnes mam všetke tie serie lístkov a aj nejake prazdne papieriky :-), no u nas v KE si cestujuci vyrabali aj vlastne štikače, ktore držali vo vreckach s lístkom a ked došiel revizor tak vo vrecku si štikli lístok, fungovalo to hlavne na linkach do VSŽ.
ICQ: 218-854-995
Skype:Furcan
Košická ŠL: http://www.eselka.unas.cz/
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3695
Registrován: 6-2005

Odesláno Středa, 18. ledna 2012 - 14:03:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Furčan: takový označovač by stálo za to někde sehnat, protože tohle je na MHD jedno z nejcennější a nejzajímavější- kterak cestující okrádali
Makrelu neumeješ.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7939
Registrován: 9-2005

Odesláno Středa, 18. ledna 2012 - 17:43:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DPmP je rozprodával, teda myslím ty klasické MOC. Jeden mám doma. Občas jsou na aukru, ale za nehorázné peníze (třeba i 400, já platil 50).
Web o veřejné dopravě - vše o dopravě - tisíce fotografií, videa, články, věci ke stažení, ...
MHD v Hradci Králové - výluky, aktuality, linkové vedení, ...

Většina lidí si většinu lidí plně zaslouží. (Shirley)
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6913
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 18. ledna 2012 - 18:01:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

On ale myslel ty samodomo cvikače kaštanů.
Furčan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1166
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 18. ledna 2012 - 21:55:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

9_tr: Možno niekde najdem aspoň fotku ktora bola v članku o tom.
ICQ: 218-854-995
Skype:Furcan
Košická ŠL: http://www.eselka.unas.cz/
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3697
Registrován: 6-2005

Odesláno Čtvrtek, 19. ledna 2012 - 09:11:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

21272: někteří dopravci je dokonce dávali i zadarmo...
Ano, i v museu MHD ve Střešovicích byly svého času za 50 Kč. Už samozřejmě nejsou...

Furčan: aj to by bodlo.

Tak pokud má člověk přístup k materiálu a správnému nářadí, ty strojky moc složité na výrobu nebyly. Nejsložitější na samodomo by byl asi venkovní kryt s oblými rohy.
Makrelu neumeješ.
S215SL
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1504
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 19. ledna 2012 - 11:01:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Madarske strojky MOC nejsou problem (i vetsi pocet) Kus 150,- + doprava, starsi typ 200,- + doprava.
Furčan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1167
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 19. ledna 2012 - 21:10:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Niekedy nechapem ake veci sa predavaju ked sa daju hoc aj rozdavať , by som to napisal takto, chce iekto MOC? fajn pošlem ale platiš poštovne to je všetko a nie nejakych blbych 200 korun....
ICQ: 218-854-995
Skype:Furcan
Košická ŠL: http://www.eselka.unas.cz/
S215SL
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1507
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 22. ledna 2012 - 20:04:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska sem byl v krame a chtel pouzit tuhle politiku - proc to jako prodavaj, kdyz to muzou rozdat zadarmo - a kupodivu me poslali do prdele.

Ze prej "nechces - neber." Tak jsem odesel s prazdnou.
Furčan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1168
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 22. ledna 2012 - 23:07:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

obchod je obchod kde s toho niekto žije, ale tieto veci boli podnikove a nie tvoje sukromne... no ale su to tvoje veci tak je iba na Tebe čo a ako :-),ja skôr vymieňam dopravacke veci za ine dopravacke

(Příspěvek byl editován uživatelem Furčan.)
ICQ: 218-854-995
Skype:Furcan
Košická ŠL: http://www.eselka.unas.cz/
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6922
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 23. ledna 2012 - 10:57:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Peníze nesmrdí... Nikde, nikdy, nikomu.
5735
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 740
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 30. ledna 2012 - 20:46:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Furčan: tieto veci boli podnikove a nie tvoje sukromne...

... no a pak se jich podnik zbavoval a vyhazoval. Buď zkončily ve šroťáku nebo u někoho doma. A pokud byl někdo předvídavý, tak myslel i na budoucnost. Tedy si jich sehnal více až mnoho. To už určitě něco stálo - na začátku třeba flašku, pak to bylo nějak odvézt a někde uložit. Teď když ti méně prozíravý (nebo prostě ti, kteří v té době ještě nebyli a nebo neměli možnost) po něčem takovém touží, tak musí i něco obětovat. Teď už je to obchod a je jedno jestli se platí penězi nebo jestli je to obchod výměnný.

P.S.: také jsem byl u toho, když se strojky likvidovaly. Překládaly je lopatama jak uhlí. Vybral jsem si pro sebe pár na kterém jsem si ověřil kompletnost a funčnost. Víc mne nenapadlo. Teď mít stejnou možnost, tak bych jich odvezl celé auto...
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3559
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 18. února 2012 - 19:57:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro sběratele jízdenek mám jeden "špek" z mezinárodní linky 000175, na které se střídají vozy dopravců CDS Náchod a PKS Klodzko. Linka je zajímavá tím, že kromě mezinárodní vozí i vnitrostátní frekvenci jak na české, tak i na polské straně hranice. Je tedy potřeba, aby odbavovací strojek uměl 3 tarify, a to ve 2 měnách. Na vozech CDSky se na této lince používá (stejně jako na jiných linkách tohoto dopravce) strojek Synergy od Mikroelektroniky a patrně na tento úkol stačí. Zato dopravce PKS Klodzko zůstal věrný klasickým polským strojkům zn. Emar, ale protože tyto strojky patrně neumí účtovat jízdné v jiné měně než v polských zlotých, pořídil si k nim ještě i Synergy - vozí tedy 2 strojky nainstalované pěkně vedle sebe... Nevím, jestli je to pravidlem nebo jsem měl "štěstí", ale dnes byl strojek Synergy vypnutý a jízdenky za koruny proto řidič PKS vydával v této podobě:


No řekněte, kdy se vám poštěstí dostat na vnitrostátní cestu po ČR takový jízdní doklad? Hádám ale že jim tento způsob odbavování dlouho nevydrží, protože vidět to nějaký kontrolní orgán, tak ho z toho asi trefí šlak .
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3719
Registrován: 6-2005

Odesláno Neděle, 19. února 2012 - 11:10:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenda: proč myslíš?
zákon 175/2000 Sb. hovoří takto:
§ 5
Náležitosti jízdního dokladu
(1) Jízdenka pro jednotlivou jízdu obsahuje
a) obchodní jméno dopravce, který uzavírá přepravní smlouvu,
b) nástupní a cílovou stanici nebo přepravní pásmo,
c) výši jízdného, druh jízdného, případně výši slevy,
d) údaj o platnosti,
e) další údaje umožňující kontrolu platnosti a správnosti jejího použití, stanovené ve smluvních přepravních podmínkách.

což by na jízdence bylo splněno, tedy kdyby od kierowca byla správně vyplněná.

Ale být revizorem v tomto voze bych fakt nechtěl...
Makrelu neumeješ.
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3561
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 19. února 2012 - 11:39:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

9Tr: Já vidím problém v chybějícím údaji o DPH a v tom, že formulář jízdenky není v českém jazyce.
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3722
Registrován: 6-2005

Odesláno Neděle, 19. února 2012 - 19:38:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No vidíš, na to jsem se vůbec nezaměřil. Nedávno mi přišla z Hu psaná jízdenka, tak asi díky tomu jsem si prostě nespojil, že je to cizí jazyk na vnitrostátním úseku.

Kdyby byla někdy příště, vem mi prosím jednu, náklady v rozumné výši hradím.
Makrelu neumeješ.
Roman_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 3-2009

Odesláno Neděle, 01. dubna 2012 - 17:38:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aresák, 7.12.11
Mohl bych zasalat scany jízdenek ČSAD ze Setrightu - pro jednotlivou jízdu nebo týdenní a pak nějaké místenky.
www.revisor.cz - odznaky, předpisy, časem možná i jízdenky
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1122
Registrován: 11-2007

Odesláno Sobota, 12. května 2012 - 18:23:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://www.katalogyjizdenek.cz/
hlásím kompletní aktualizaci katalogů jízdenek!
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3838
Registrován: 6-2005

Odesláno Úterý, 05. června 2012 - 20:48:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nemá někdo lístek z myčky Pragocaru? Stačí jeho scan. Díky.
Makrelu neumeješ.
Ты входишь в троллейбус с передней площадки.
Šarišák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 7-2011
Odesláno Úterý, 10. července 2012 - 12:18:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím! Sháním odznak přepravního kontrolora! Někdo, kdo by sehnal nebo má a prodá za rozumnou cenu? Nejlépe ústeckého
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 429
Registrován: 6-2010
Odesláno Středa, 11. července 2012 - 00:50:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nový falešný revizor?

V Ústí jich máme málo, budeme rádi. A to není ironie.
Přestupní tarif do Teplic!

Slovenský génius Ladislav Meliško
Šarišák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 7-2011
Odesláno Středa, 11. července 2012 - 12:17:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ale prosím Vás! To snad nemyslíte vážně né? Takto mne nazvat!! Víte mám v plánu se o MHD v UL zajímat a chci to prostě sehnat! A pokud vím, tak revizoři mají k odznaku ještě průkaz totožnosti..Děkuji za označení! To snad není možné
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1128
Registrován: 11-2007

Odesláno Středa, 11. července 2012 - 17:09:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šarišák: a jak jin ak to nazvat? Kolik lidí chce vidět průkazku k odznaku? Já dělám kontroly na ČSAD a ačkoliv lidi revizora na lince vidí v hodně případech poprvé v životě a nemají páru o tom, že něco takovýho vůbec je, tak jim v drtivé většině případů stačí jen ten odznak...
Šarišák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 7-2011
Odesláno Středa, 11. července 2012 - 17:36:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jasněě jsem falešný revizor..:DDD Dobrý no!
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3870
Registrován: 6-2005

Odesláno Středa, 11. července 2012 - 19:42:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdenda: ani asi nemusím hádat u koho, že:-))
no, ale dle zákona 111/1994 Sb., §18a se jiná pověřená osoba prokazuje odznakem, nebo průkazem

Šarišák: sice to možná nemáš v úmyslu, ale platný odznak ti takto nikdo nedá... A minimálně ten dotaz působí divně. Taky bych chtěl mít natrvalo ve sbírce náš odznak, ale prostě se ani neptám, protože to je prostě nereálné. Odznak slouží výhradně odpovědným zaměstancům k prokázání, že jsou oprávněni k určitým úkonům.
Makrelu neumeješ.
Ты входишь в троллейбус с передней площадки.
Furčan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1203
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 11. července 2012 - 21:24:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šarišák: zamestnaj sa ako revizor a budeš ho mať
ICQ: 218-854-995
Skype:Furcan
Košická ŠL: http://www.eselka.unas.cz/
Šarišák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 7-2011
Odesláno Středa, 11. července 2012 - 22:03:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To mě taky napadlo..Můj známý má odznak, nemám v úmyslu získat platný!! Stačí vyřazený..:-)
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 431
Registrován: 6-2010
Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 10:23:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Ústí máme jeden z největších podílů černých pasažerů v republice, takže bychom další revizory potřebovali, obzvláště na „cikánském trolejbusu“ 57.
Přestupní tarif do Teplic!

Slovenský génius Ladislav Meliško
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3876
Registrován: 6-2005

Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 10:32:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgia: celodenní nástup předem.
Makrelu neumeješ.
Ты входишь в троллейбус с передней площадки.
Šarišák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 7-2011
Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 10:46:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jako ono to jde navrhnout, jenže musíte myslet, jaká budou zpoždění kvůli tomu..Zase nebuďte, tak chytří..
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 433
Registrován: 6-2010
Odesláno Sobota, 14. července 2012 - 12:26:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

9_tr: To také brzo v Ústí bude. Už dnes se nastupuje předem na všech autobusech a jízdenky se ukazují, označují nebo kupují (od změny tarifu 1.12.2011 se jízdenka za 23 Kč (zlevněná 12 Kč) na 75 min. u řidiče kupuje dokonce bez přirážky). Bude se platit pěkně do pokladny u řidiče, jako v Teplicích, v Děčíně nebo v Mariánských Lázních.

Otázkou je, jak se vyřeší přestupování. Buď by se mohly jízdenky při přestupu ukazovat (jako je v Ústí dnes) nebo by byly jízdenky na 2 jízdy - děčínský systém.

Ale to už je hodně OT.

(Příspěvek byl editován uživatelem Nostalgia.)
Přestupní tarif do Teplic!

Slovenský génius Ladislav Meliško
Roman_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 3-2009

Odesláno Sobota, 14. července 2012 - 15:56:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šarišák (11.7.)
Ze zákona není průkaz k odznaku povinný, některé smluvní přepravní podmínky (např. PID, PMDP) však povinnost průkazu ukládají.

Jenže ...
kdo si o průkaz řekne, je jen provokatér. Nechce si nijak prověřit, zda je průkaz platný či nikoli. Ani neví, jak má průkaz vypadat. Hlavně když tam najde fotku nebo číslo.

Před lety jsem si do plastových desek dal tiskopis potvrzení o odebrání jízdenky, na něj jsem výrazně vyznačil své číslo; a tento "průkaz" jsem ukazoval. Na jeho rubu jsem měl dva sloupečky: chytří/blbí.
V levém sloupečku nebyla žádná čárka, v pravém jich byla fůra.

Nedávno kolega ukázal omylem místo revizorského průkazu průkaz magistrátni. "V pořádku, děkuji.", odpověděl cestující.

No a nakonec logika věci:
Tiskárnu na odznaky má doma kdekdo.
Ale tiskárnu na papír, na výrobu průkazky - to aby člověk v Čechách pohledal.
--
Nemyslím si, že kdo má doma revizorský odznak, je podvodník. Já jich mám doma ke dvacítce a žádné lumpárny s nimi nedělám.
Přeji hodně úspěchů při shánění.
www.revisor.cz - odznaky, předpisy, časem možná i jízdenky
Šarišák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 122
Registrován: 7-2011
Odesláno Sobota, 14. července 2012 - 18:32:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Děkuju..:-)
Dandan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 10-2010

Odesláno Úterý, 21. srpna 2012 - 17:00:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


MHD Hranice, Videa
Mhdhavirov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 7-2011
Odesláno Úterý, 28. srpna 2012 - 20:08:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dandan: U ČSAD Frýdek-Místek se housle připravují a v Havířově se na nich mám dojem už hraje.

(Příspěvek byl editován uživatelem mhdhavirov.)
mhdhavirov.mypage.cz
Zmatenec
Neregistrovaný host
Odeslán z: 93.185.3.209
Odesláno Pátek, 31. srpna 2012 - 15:08:25    Odkaz na tento příspěvek  

Nové jízdenky?
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8211
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 31. srpna 2012 - 15:47:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

test tisku na Mijole...
"Vyznavači dopravní opitomizace a taktovacího náboženství by se měli preventivně střílet jako škodná."
Renegade
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 489
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 24. září 2012 - 16:23:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jeden neoznačený.Kto má záujem pošlem poštou.
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7690
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 12. listopadu 2012 - 17:49:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nákup posledních dní...
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1142
Registrován: 11-2007

Odesláno Neděle, 25. listopadu 2012 - 23:07:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro ty, co zaregistrovali, že katalogyjiízdenek.cz nefunguje, tak konečně už zase fungujeme