K-report
 

Erwes - simulátory výpravčího  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Hry a simulátory » Erwes - simulátory výpravčího « Předcházející Další »

Webové stránky Erwes

Autor Příspěvek
Martin123
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 12-2012

Odesláno Úterý, 01. ledna 2013 - 20:56:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pardon za pozdní odpověď!
Přidávám obrázek:

Nejnovější verze (měla by být)

Omluvte mi prosím chyby ve větách-neumím psát na klávesnici .
Můj kanál na You Tube: http://www.youtube.com/user/belkin541?feature=mhee
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 574
Registrován: 11-2007

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2013 - 13:55:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Několikrát jsem simulátor vyzkoušel, k chybě nikdy nedošlo. Podle screenu - máte asi Windows 7, i tam se problém u mne neobjevuje. Nevím tedy co bych vám poradil - stáhnout znovu balíček, popřípadě zkoušet simulátor spustit v režimu kompatibilty se staršími OS.

Simulátory elektromechanických SZZ, ICQ: 368229645
Jardap
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 44
Registrován: 9-2006
Odesláno Sobota, 02. února 2013 - 11:48:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj, tak zdá se Kamenice usnula
Howky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 397
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 02. února 2013 - 16:44:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jardap:určo neusnula neboj

Zadaný jak to tak vypadá :-)
Přerov :-)
Rich
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 157
Registrován: 11-2008

Odesláno Neděle, 03. února 2013 - 10:48:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je možné, že v trial verzi mi blbne vypravovani vlaku ze stanice? Nebo jak mu dám odjezd výpravkou? Protože někdy vlak na mé snahy reagoval a odjel, ve většině případů ale trucoval dál a stál. R.

www.zeleznicechodov.wgz.cz
http://zeleznice.ddmpraha.cz
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 576
Registrován: 11-2007

Odesláno Neděle, 03. února 2013 - 22:53:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

JardaP: Chceš abych ti posílal každý večer kolik funkcí je předělaných na "centralizované"? Už mě nebaví opravovat třeba všechny hradlová tlačítka nebo všechny návěstidla kde blbne nějaký znak zvlášť - udělám jednu funkci, která jako parametr dostane znak, návěstidlo a bude fungovat pro všechny stejně. Tobě jako programátorovi určitě nemusím vysvětlovat kolik to nese výhod a jak tím vyházím stovky i tisíce zbytečných řádek = ryhlejší jak kompilace tak spouštění...

Navíc se mi po více jak roce vrátil HDD s přehršlema většinou fotek elektromechanik po celé ČR, hodně detailně nafocených, takže již obeznámené duše dostanou dnes večer takový drobný podkladeček (asi 3GB fotek) k tvorbě focené grafiky :P

Simulátory elektromechanických SZZ, ICQ: 368229645
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 577
Registrován: 11-2007

Odesláno Neděle, 03. února 2013 - 23:01:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rich: Kromě toho, že stanice (Vámi neuvedená, předpokládám Jedlová nebo Benešov) je dosti poruchová a může se tedy jednat o chybu programu, je třeba vždy zkontrolovat:
- jestli má vlak modře podbarvené okénko času odjezdu v Jízdním řádu
- čehož dosáhnete nabídkou a přijetím (popřípadě předvídaným odjezdem) vlaku a nastalou dobou času odjezdu vlaku, která byla uvedena v nabídce/př. odj.
- dále musí být správně postavená vlaková cesta včetně návěstního znaku dovolujícího jízdu, popřípadě vydaný rozkaz o neobsluhování návěstidla.
- musí se jednat o správný vlak, na to je potřeba dát pozor při obratech, kolikrát se i mně stane že zapomenu přečíslovat vlak na obratové číslo a pak hloubám proč se nechce rozjet...

Pokud máte modré okno odjezdu v JŘ, postavenou cestu správným směrem ze správné koleje a vypravujete vlak se správným číslem - a stejně to nejde, bohužel se asi bude jednat o chybu programu.

Simulátory elektromechanických SZZ, ICQ: 368229645
Howky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 398
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 04. února 2013 - 10:32:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Si teda nepamatuji že by někdo říkal ,že toho budou 3 GB

Zadaný jak to tak vypadá :-)
Přerov :-)
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 578
Registrován: 11-2007

Odesláno Pondělí, 04. února 2013 - 22:40:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem Ti doslova řekl že toho bude moc ...tak dobře já to profiltruju od těch teoreticky nepoužitelých fotek, ale pořád na to budeš potřebovat místa dost - a nebo to vyřešíme jinak, on-line úložištěm

Simulátory elektromechanických SZZ, ICQ: 368229645
Rich
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 158
Registrován: 11-2008

Odesláno Úterý, 05. února 2013 - 11:15:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cityelefant: Díky za odpověď. Na stanici jsem zapomněl. Benešov. Mám objednanou full verzi, tak snad to bude pracovat, tak, jak by mělo. Má to nějaký problém růstu s OS 7 a 64bit systémem? R.

www.zeleznicechodov.wgz.cz
http://zeleznice.ddmpraha.cz
Pajas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 224
Registrován: 12-2009

Odesláno Neděle, 31. března 2013 - 12:51:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přidávám screen z mého připravovaného grafikonu ŽST Březnice GVD 2004/05 na simulátor Jedlová. Na screenu os ze stanice Rožmitál pod Třemšínem a bývalý rychlík R 890 Bezdrev ve směru České budějovice. Stav k dnešnímu dni je tak 80% hotovo, teď už jen spíše zkoušky :-)


(Příspěvek byl editován uživatelem Pajas.)
Miko247
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 83
Registrován: 12-2010
Odesláno Pátek, 12. dubna 2013 - 17:13:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jednoduchá otázka: ako to vyzerá s kamenicami ???
dufam, že nie sú už v šuflíku ??? lebo ostalo po nich nejak ticho
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 585
Registrován: 11-2007

Odesláno Sobota, 13. dubna 2013 - 20:56:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je v šupleti protože autorovi přesně za týden začíná maturita. Držte mi palce.
Jak bude po matuře tak se zase vrhnu na tvorbu.

Simulátory elektromechanických SZZ, ICQ: 368229645
Miko247
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 12-2010
Odesláno Sobota, 13. dubna 2013 - 21:17:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

aháá, no tak to želám veľa štastia :-)
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 5656
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 14. dubna 2013 - 06:21:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Začínající maturita je hlavní důvod k dodělání podobně velkých projektů. Já před maturitou začal lepit papírové modely a najezdil na brigádách nejvíc kilometrů za celý rok
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 587
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 07. května 2013 - 12:15:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: Taky jsem před začátkem psal že už žádný kolo a žádný stavědlo a dneska, po noční kde jsem spal hodinu a půl jsem dělal poslední písemnou, didakt z Aj, před chvilkou jsem prospal 125 ze Skalky na SN a teďka mám zase pod palcem stavědlo a ještě jsem tady (od včera na noční) na kole . Ale naposledy. Všechny celkem bezstarostné písemné mám za sebou a teďka začne pravý šroťák před 21.5., to budou 4 ústní a z těch mám celkem vítr...

Simulátory elektromechanických SZZ, ICQ: 368229645
Josepdep
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 2-2007
Odesláno Středa, 08. května 2013 - 00:21:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drž se, držim palce.
RZZ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.236.218.9
Odesláno Úterý, 25. června 2013 - 21:17:57    Odkaz na tento příspěvek  

Cityelefant: Tak odmaturováno? Všichni netrpělivě čekáme na Kamenici.
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 589
Registrován: 11-2007

Odesláno Sobota, 29. června 2013 - 16:52:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Odmaturováno až neočekávaně úspěšně :-)

A mám na očekávající veřejnost dotaz. Pokračovat v Kamenici, nebo v dalším vznikajícím programu, editovatelné elektromechaniky, který již má nějakou konkrétní podobu? Program vzniká asi dva týdny, proto zatím umí jenom hradlové závěry se všemi vlastnostmi a pravítkové skříně bez kliček... Narychlo sestavená ukázka.

Koncepce je jednoduchá, vytvořit si stanice (stavědla, hradla, popř i hlásky bez TZZ) a provázat jejich traťové koleje na způsob staničáře.

Simulátory elektromechanických SZZ, ICQ: 368229645
Jiri85pzs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 10-2010
Odesláno Sobota, 29. června 2013 - 17:49:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den, mám dotaz-sice to sem asi nepatří, ale někde na netu se mi podařilo vyštrachat dva programy reléového z.z.nebo tak něco podobného, jde to i spustit, ale v nabídkách a menu jsou samé otazníky, uvádím že oba programy by jsou v azbuce. Mám nějaké tušení, že zakopaný pes bude v podpoře azbuky na PC.dík zatipy
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 590
Registrován: 11-2007

Odesláno Sobota, 29. června 2013 - 19:42:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nejsem si jist o které simulátory se jedná, kdyžtak hoďte screen. Tuším jen zhruba o co jde, když budu vědět o které simulátory se jedná, měl bych zjistit co a jak. Když to bude aji pro mě novinka, alespoň se pokusím to dát dohromady, třeba se povede podle možností to nějak počeštit.

Simulátory elektromechanických SZZ, ICQ: 368229645
fibou
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 6-2013
Odesláno Sobota, 29. června 2013 - 21:16:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To bych se přiklonil k editovatelné elmech. Jednak tvorba libovolných stanic, dále je to předpokládám čistě tvůj projekt, takže vše můžeš dělat podle sebe. A za další do budoucna určitě vymyslíš i editovatelnou RZZ atd, což by pak šlo i provázat.
Pak to bude mít ty správný grády :D
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 592
Registrován: 11-2007

Odesláno Neděle, 30. června 2013 - 01:07:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fibou - míříte správným směrem. Hlavně s tím provazováním s dalšími simulátory a to nejenom z mé dílny. Kolega s kterým spolupracuji se nyní paralelně s touto tvorbou zabývá RZZ, takže i ta na sebe jistě nenechá dlouho čekat. Samozřejmě to, že bude Kamenice vytvořena v tomto simulátoru, jí nijak neubere na autenticitě. Není problém udělat ZZ v editoru a pak na to programově nabalit menu, funkce a interface současné Edice 081 a některé skutečně místní součásti, které současná Kamenice umí a nemá cenu dávat do editoru. Kolegu prosím ať se případně ukáže svojí prací na RZZ.

Simulátory elektromechanických SZZ, ICQ: 368229645
RZZ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.236.218.9
Odesláno Neděle, 30. června 2013 - 07:38:11    Odkaz na tento příspěvek  

Také se přikláním k vývoji editovatelné elmech, zvláště pokud je již program ve vývoji, tak se snad brzy dočkáme
Persink163054
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 85
Registrován: 11-2012
Odesláno Neděle, 30. června 2013 - 14:25:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fibou: Ja jsem reagoval na dotaz Vaska, takze mrkni do sekce Zabezpecovaci zarizeni na zeleznici.

Puvodne se Vasek ptal na funkce tlacitek na RZZ, nabidl jsem mu releovku kterou je mozno zapojit do skutecneho modeloveho kolejiste. Procti si prispevky, uvedomuji si ze to tam nepatri, ale zkus si stahnout soubor krep.exe. Je to cast pripravovaneho simulatoru RZZ, co spolupracujeme s CE.

https://www.k-report.net/discus/messages/28/103652.html?1372517018
Miko247
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 88
Registrován: 12-2010
Odesláno Neděle, 30. června 2013 - 16:10:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tak urcite je dobre pokracovat vo vývoji tej editovatelnej elektromechniky, ale kedže už 3 roky čakáme na Kamenice, tak by som bol rád kedyže sa ich už dočkáme :-)
ps.: ak tam bude zopar malých chybyčiek tak mi to naozaj už vadiť nebude
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 593
Registrován: 11-2007

Odesláno Neděle, 30. června 2013 - 19:00:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Že vzniká editor neznamená že zahodím tři roky práce na vývoji. Ani nemusí být poznat, že prostředí služeben (sestavení obrázků, fungování základního ZZ) není programované pro tuto hru ale je to vytvořené editorem a na to je naházené již funkční přídavky typu hlášení signalistů atd.

Rozhodně však nesouhlasím s tím, že vydám simulátor, který bude obsahovat chyby, byť drobné. Vím, že doba vývoje je již příšerně dlouhá, ale tím spíš to nechci kompenzovat vydáváním neodladěného programu (nechci opakovat chyby tvůrce Jedlové a Benešova, např. s "prázdným" telefonním hovorem nebo "zlomenou" pákou v Benešově nP).

Simulátory elektromechanických SZZ, ICQ: 368229645
fibou
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 6-2013
Odesláno Neděle, 30. června 2013 - 21:34:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Persink163054 - Bohužel mám 64 bit verzi windows, a tak mi to nejde spustit :-(


Cityelefant - Držim palce a sílu do tvorby. Jinak si myslim, že si můžeme klidně tykat, obzvlášť na internetu. Ale i tak, na dráze si všichni tykaj
Persink163054
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 86
Registrován: 11-2012
Odesláno Neděle, 30. června 2013 - 23:24:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fibou: Pokus se o emulaci windows XP, jinak ten manipulator je schopen fungovat na Win95/98/ME/XP, windows 2000 nebyl testovan, ale lze predpokladat ze funguje i tam.

Jinak jsem ted dostal zakazku narychlo na jedno kolejiste, takze uvolnuji obrazek z pripravy. Stavy samozrejme neodpovidaji, jsou tam jen kvuli souradnicim.

Pokud ma nekdo kolejiste a ma zajem staci poslat fotku planku stanice, typ ZZ (mozno i el.mech, zaridi CityElefant) a ja udelam navrh, potom zaslu ke schvaleni a udelam kompletni program.

Nakonec prijedu a provedu kompletni zapojeni a odzkouseni programu a kolejiste.

email:geforce6166bx@seznam.cz pripadne ns.filip@email.cz (CityElefant), spolupracujeme uzce spolu, takze pokud neodpovim primo ja, odpovi CE a naopak.

Tesime na brzkou spolupraci.

Sup
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 7-2008
Odesláno Středa, 07. srpna 2013 - 12:28:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám dotazy ke Kamenici. Bude posun na manipulační koleje? Jestli ano budou řešeny i obsluhy výkolejek?
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 595
Registrován: 11-2007

Odesláno Čtvrtek, 08. srpna 2013 - 12:29:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím. Posun na manipulační koleje je možný, 6. kolej je normálně v náhledu na koleje s nástupištěm, 5 a 7 kusá kolej je ve zvláštním náhledu u St.1. Náhled na odvratnou kolej u St.3 se zatím nekoná. Obsluha výkolejek zatím není řešena nijak, výkolejka ve hře neexistuje.

Jelikož simulátor vzniká od začátku prázdnin úplně znova, s reálnější grafikou a ovládáním, je možné že se něco z toho změní, že manipulační koleje u St.1 budou v jednom společném náhledu na peron. Na St.2 bude pákový zámek u výhybky č.10 na 6. kolej a bude obsluhován tak, jako v reálu: Vyklesnout páku, vyjmout klíč, u výkolejky po obsloužení nafasovat druhý klíč, uzamknout do pákového zámku a páku dorazit do konce.

Simulátory elektromechanických SZZ, ICQ: 368229645
Martin123
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 106
Registrován: 12-2012

Odesláno Středa, 21. srpna 2013 - 15:04:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám dotaz.Když mi v Jedlové někdo volá,je to v pořádku.Ale když jim chci zavolat,neodpoví.V návodu to sice je,že když nenapíšou,mám se podívat na správnost.Díval jsem se a všechno správně.Díky za odpověď

Omluvte mi prosím chyby ve větách-neumím psát na klávesnici .
Můj kanál na You Tube: Klikni
Mé stránky o trati 281 Klikni
RZZ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.236.218.9
Odesláno Středa, 21. srpna 2013 - 20:13:47    Odkaz na tento příspěvek  

Mě se to tedy nikdy nestalo, pořádně se podívej jestli je "všechno správně"
Pinpinela
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 9-2009

Odesláno Středa, 21. srpna 2013 - 20:55:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takovej blbej dotaz. Když voláš zmáčkneš na telefonu mimo tlačítka stanice i to červený tlačítko vlevo nahoře??andel
Martin123
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 107
Registrován: 12-2012

Odesláno Čtvrtek, 22. srpna 2013 - 19:58:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pinpinela:Jasně,že mačkám,můžu za to já.Děkuji za pomoci.

Omluvte mi prosím chyby ve větách-neumím psát na klávesnici .
Můj kanál na You Tube: Klikni
Mé stránky o trati 281 Klikni
Jardap
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 9-2006
Odesláno Úterý, 12. listopadu 2013 - 21:19:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj, jen se zeptam. Jak pokračuje vývoj Kamenice??
guest
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.237.227.50
Odesláno Sobota, 16. listopadu 2013 - 12:43:38    Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím,

Prednedávnom som si nainštaloval simulátor žst. Jedlová a v hre mi vôbec nejdú žiadne vlaky podľa grafikonu. Ani keď som postavil gvd na odjazdy z jedlovej a pri spustení som nemal v stanici žiadne vlaky. Neviete prosím čo s tým?
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 598
Registrován: 11-2007

Odesláno Sobota, 16. listopadu 2013 - 21:34:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Při spuštění ve stanici žádné vlaky nebudou, první provoz nastane až nejbližším odjezdem vlaku ze sousední stanice, mám dojem že jelikož je vlak nabízen v souladu s platnými předpisy -5 minut před odjezdem, jsou po startu hry nabízeny vlaky co mají pravidelný odjezd ze sousední stanice +5 minut (a více) od času startu.

Jardo, na ČVUT takhle ze začátku ani moc ne, spíš pokračuje vývoj EDD, ILTC a podobných aplikací. Navíc jsem inovoval vývojové prostředí na novou verzi která "chytře" postrádá některé komponenty, které Kamenica potřebuje, neobejde se bez nich a já je tam ze staré verze delphi nějak nemohu dostat... až tohle najdu čas vyřešit, bude Kamenice pokračovat ve vstávání z mrtvých.

Edit: Guest from 85.237.227.50 => O kterou verzi a případně o který grafikon se jedná?

(Příspěvek byl editován uživatelem Cityelefant.)

Simulátory elektromechanických SZZ, ICQ: 368229645
Jardap
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 17. listopadu 2013 - 19:45:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky za odpověď.
korg_tr
Neregistrovaný host
Odeslán z: 95.82.174.91
Odesláno Pátek, 29. listopadu 2013 - 14:31:04    Odkaz na tento příspěvek  

Cityelefant: Kolego a co morava?
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 601
Registrován: 11-2007

Odesláno Pátek, 29. listopadu 2013 - 19:26:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je snad tvoje práce, ne? Mužeš se pochlubit, jak dopadl společný sběr podkladů a k čemu bude sloužit. A mohl bys sem napsat, co jsem tam celou tu noční dělal já, aby přítomní viděli že kýžený simulátor už pomalu zase vstává z mrtvých [masinka]

(Příspěvek byl editován uživatelem Cityelefant.)

Simulátory elektromechanických SZZ, ICQ: 368229645
Korg_tr
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.157.6
Odesláno Sobota, 30. listopadu 2013 - 20:38:33    Odkaz na tento příspěvek  

Ano vážení,
spolu s Kolegou jsme celou noční tvořili. Cityelefant pracoval na Kamenici a mohu potvrdit, že se daří a ja připravoval podklad pro nově chystaný simulator z jednoho moravského nádraží, které jsme si důkladně zdokumentovali. Ten, jež jako první uhodne, jaké žst to bude simulator, dostane Kamenici zdarma (až vyjde). Promiň Kolego, ale reklamní tah byl třeba :D
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 603
Registrován: 11-2007

Odesláno Čtvrtek, 05. prosince 2013 - 10:26:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ty ses zbláznil v kině... Já Ti dám takovej reklamní tah [blesk], nedostal jsi náhodou koulí od výh. 119 do lebeni, nebo naopak její pákou do těch kou*í? Koho jsme to měli v dopravě že Ti tak zamotal hlavu?

Simulátory elektromechanických SZZ, ICQ: 368229645
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 606
Registrován: 11-2007

Odesláno Pondělí, 09. prosince 2013 - 13:35:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Průběžně aktualizované informace o vývoji jsou od 9.12.2013 opět dostupné na adrese http://navara.wz.cz/RWS/Kamenice/PostupVyvoje.html

Simulátory elektromechanických SZZ, ICQ: 368229645
Korg_tr
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.157.6
Odesláno Pátek, 20. prosince 2013 - 23:33:13    Odkaz na tento příspěvek  

Nedostal jsem ničím a byl tam, nevím jak se jmenuje, ale byl to frajer :D
Cityelefant
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 610
Registrován: 11-2007

Odesláno Neděle, 22. prosince 2013 - 11:45:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ten co ho budu mít dneska na noční...
Hele a dost, dostal jsem vylágoš že si tady z toho děláme chat!

Simulátory elektromechanických SZZ, ICQ: 368229645