K-report
 

Archiv diskuse Autobusy Karosa Ares, Arway, Cro... do 25. 10. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Autobusy a trolejbusy » Autobusy Karosa Ares, Arway, Crossway, Evadys a Midway » Archiv diskuse Autobusy Karosa Ares, Arway, Cro... do 25. 10. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Tootti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3831
Registrován: 1-2007

Odesláno Čtvrtek, 26. září 2013 - 20:38:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ani mne to nejde, bol by niekto ochotný a tu fotku tu vložil ako fotku nie link,.... samozrejme ak to není až také tajné,
Možná veľká vďaka

http://www.thebus.org/
Slfi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 580
Registrován: 12-2010
Odesláno Čtvrtek, 26. září 2013 - 20:46:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Opravdu už tam nejsou (po aktualizování stránky mi zmizely), Aresovi se to zobrazuje z paměti prohlížeče.
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5509
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 26. září 2013 - 21:35:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak by nám mohol spraviť Printscreen, či? [wink]

(Příspěvek byl editován uživatelem Tomino.)
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8184
Registrován: 4-2006

Odesláno Čtvrtek, 26. září 2013 - 22:00:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Či čo?

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Pfm10
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1759
Registrován: 5-2008

Odesláno Čtvrtek, 26. září 2013 - 23:12:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

K týmto najnovším dizajnovým prúserom od Iveca snáď už len dodám citáciu z piesne jednej slovenskej kapely: "Čo je dobré, toho je málo, dok*rvili sme čo sa dalo..."

ICQ: 380-989-951, Skype: pfm100


Tootti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3832
Registrován: 1-2007

Odesláno Pátek, 27. září 2013 - 00:44:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

PFM: ....a to sme nevideli zadné čelo [proud]

http://www.thebus.org/
2609
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 5-2010
Odesláno Pátek, 27. září 2013 - 06:49:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vím, že budu v menšině, ale mně se to líbí. Za mě Ivecu [ok]. [andel]
Ještě jsem zvědav na řešení interiéru.
lukas5
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 11-2012
Odesláno Pátek, 27. září 2013 - 07:56:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě se to tež líbí až na ty světla přední [ko]
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3567
Registrován: 8-2005

Odesláno Pátek, 27. září 2013 - 08:58:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No tak si říkám, při pohledu na ty Facelifty... Ony ty Sorky nevypadají zase tak zle [lol]

Dálkaři na cestách - Stránky věnované autobusům na pravidelných dálkových linkách
Rpopo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 815
Registrován: 6-2009

Odesláno Pátek, 27. září 2013 - 10:06:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už od Magelysu /ajkeď autobus je to priam výborný/ hovorím že oni majú talent na vyrábanie na pohľad priam nechutných autobusov, ale pri tomto tu nabera slovo nechutný úplne iný význam [biggrin]

.::Ikarus 280::.
Mhdfmov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 111
Registrován: 2-2011

Odesláno Pátek, 27. září 2013 - 17:52:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Záď byla viditelná už dříve. Podle mě jde Iveco designově kupředu a daří se mu vyrábět "odlišné" autobusy. Dobrá práce![ok]

Zeptejte se:ask.fm/mhdfm
Slfi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 583
Registrován: 12-2010
Odesláno Pátek, 27. září 2013 - 22:43:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Babiš má konferenční autobus, nemáte někdo fotky?

Edit: tak už jsem našel.

(Příspěvek byl editován uživatelem Slfi.)
Tbvdd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 11-2009
Odesláno Pátek, 27. září 2013 - 23:03:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mrzí mě, že se tu hodnotí nový auta aniž by člověk věděl co je za nimi práce.

Měl jsem možnost to sledovat od prvopočátku a chtěl bych vidět vás, pánové, říkat tohle do očí lidem z konstrukce, kteří na tom pracovali dlouhé měsíce.

Dizajn nových vozů má svůj příběh a ten nebyl jednoduchý. Předně, produkty Iveco BUS navazují na celou řadu užitkových vozidel Iveco a sdílí prvky dalších modelů, které jsou projednou dané a nelze s nimi nic dělat - světla ze Stralisu jsou jednou světla ze Stralisu a hotovo. Vývoj světěl stojí desítky milionů a když někdo rozhodne, že se použijí napříč celým spektrem, prostě to tak bude a konstrukce se může stavět na hlavu. A tak prostě děláte to nejlepší, aby to vypadalo k světu. Zadky na těch fotkách nejsou, ale ty jsou dobře viditelné na fotkách testovaného prototypu. Má trochu jinak řezané křivky než doposud a jednotlivé modely se od sebe budou v detailech odlišovat (LE, Crossway a pak Arway a Hčko), ale budou držet stejný styl a myslím, že je to povedené.

Život je změna. Nemyslete si, že si dizajn namalovali v Mýtě a od počátku se s ním ztotožnili. Bylo to krev, pot a slzy a přesvědčování a ladění. Spousty meetingů, konferencí a porad a spousty práce, úprav a ladění s lidmi z celého BUS týmu. Až si nová auta prohlédnete, zjistíte co všechno je na nich nového (a je toho hodně od úplně nových motorů po zásadně přepracované skelety, interiér, technologii i výrobu), pak tu můžete hubovat. Auta Euro6 nejsou facelift. Auta Euro6 jsou zásadně přepracovaná auta se spoustou nových dílů, které navazují na předchozí řady Crossway/Arway a převzaly z nich základní siluetu. Nemyslete si, že se na autě změnilo pět laminátů...
Tootti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3833
Registrován: 1-2007

Odesláno Sobota, 28. září 2013 - 05:14:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tbvdd: [ok]

pekne napísané

http://www.thebus.org/
LáďaH
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 176
Registrován: 11-2011

Odesláno Sobota, 28. září 2013 - 07:05:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mně se nové Cwaye a Arway dost hodně líbí a těším se na osobní setkání. [ok]

Tbvdd, příp. i někdo znalý: Když se tu dostala řeč na Mýto, co mají lidé z Mýta vlastně na starosti?
Slfi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 584
Registrován: 12-2010
Odesláno Sobota, 28. září 2013 - 17:59:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kromě designu komplet všechno včetně naladění motorů. Které pak FPT s ledovým klidem prodá SORu i VDL.
Tbvdd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 11-2009
Odesláno Sobota, 28. září 2013 - 19:02:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Mýtě se dělá na Crossway kompletní skelet, elektrika, interiér a zástaba všeho. Dizajn se v Mýtě nedělal (návrhově), ale konstrukce dílů jo. Všechny sestavy, skupiny a podskupiny... a nemalá část lidí dělá v Mýtě taky zakázkové úpravy a odchylky od sériového provedení aut - jiné kombinace sériových dílů, infosystémy, interiéry, cokoli co si kdo vymyslí. A samozřejmě pak zakázková dílna, kde se dělají všechny knihovny, basy na kolečkách, hotelbusy a podbně. Vše samozřejmě jak konstrukce tak technologie. Pak taky zakázkové úpravy na Citelisy...

Co se v Mýtě nedělá jsou podvozky (=zavěšení náprav = to je centrální pro všechny auta Iveco Bus) a věci co jsou společný pro celý Iveco - třeba věci co jsou braný ze Stralisu. Samozřejmě motory, nápravy a převodovky a jiný nakupovaný díly.

Je toho hodně, psal jsem to jak mi to přicházelo na mysl a určitě jsem něco vynechal... V Mýtě je výbornej tým lidí a ta práce tam má hlavu a patu a hlavně desítky let zkušeností s tím jak se autobusy staví i vyrábí.
Bulda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 247
Registrován: 10-2009
Odesláno Sobota, 28. září 2013 - 23:06:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tbvdd: Hlavně aby se konečně změnila přední náprava. Po našich děravých silnicích třetí a někdy i druhé třídy je jízda i s vysokým CROSSWAYem utrpení, když jsem měl možnost svézt se na zkoušku s MANem LION´S REGIO, tak jsem o dírách (i těch zalepených co pro změnu vystupují nad vozovku) ani nevěděl. A jak jsem odsuzoval SOR tak po prvním svezením jsem změnil názor, že alespoň SOR C 12 je na těch našich cestách necestách co se týče odpružení přední nápravy rozhodně pohhodlnější.
Rpopo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 816
Registrován: 6-2009

Odesláno Neděle, 29. září 2013 - 09:34:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tbvdd: To je síce pravda čo píšeš ale osobne nevidím v svetlách žiadnu zmenu možno okrem toho že sa mi na fotke zdajú trochu nižšie ako do teraz. Každý môže povedať svoj názor ... Naviac mi tam to predné čelo veľmi nápadne pripomína čelo autobusu istého nemeckého konkurenta, ktorý narozdiel od Irisbusu má elegantné autobusy od prvého po posledný [happy]

.::Ikarus 280::.
Tbvdd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 11-2009
Odesláno Neděle, 29. září 2013 - 22:20:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bulda, co se přední nápravy, to já vůbec netuším. Jezdím prakticky denně s Regiem i Crosswayema a subjektivně necítím rozdíl (ale jako cestující a ne jako řidič). Nápravy jsou daný centrálně a nemám tušení do jaký míry se tu něco změní. Zkusím se na to zaměřit. Vím ale, že Regio byl dost důkladně měřený a zkoumaný a porovnávaný a zrovna ve věci přední nápravy si nevybavuju nějaký výrazný rozdíly. Jsou věci, v čem má Regio betonovu výhodu, ale že by se chovalo nějak zvlášť jinak?

Rpopo: Podle mě ten trend dizajnu byl danej už Magelysem a dál se ten stříbrnej panel na masce vyvíjí s tím jak zmizel delfín a vrátil se nápis IVECO. Pokud Ti to připomíná Setru, tak mě taky. Jestli to byl účel? Pochybuju a mám pro to svý důvody (který ale není vhodný šířit), ale možný to je. Setra je etalon pro všechny a těžko lze očekávat, že by k ní v Irisbusu nevzhlíželi. Nemyslím si, že by dělali nějak moc lepší auta, ale ta firma chce a může dotáhnut věci do absolutní dokonalosti. To lze v italsko-francouzským podniku, nic naplat, podstatně hůř.

(Příspěvek byl editován uživatelem tbvdd.)
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5380
Registrován: 2-2005

Odesláno Pondělí, 30. září 2013 - 20:13:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mně se to líbí. [ok] Například oproti slovenské produkci je to nebe a dudy...

Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3341
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 30. září 2013 - 23:12:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nový přírůstek do rodiny Irisbus Arway 12.8 u Comett Plus Tábor.

Louňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4548
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 04. října 2013 - 14:49:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ares1: Znáš?

RZ: 7U0 4750

:-) Analýza Registračních značek Ústeckého kraje :-)
Marek_kubík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1280
Registrován: 12-2008
Odesláno Pátek, 04. října 2013 - 16:10:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Louňák: Loni na podzim jsem ho potkal v Bílině, jestli jich teda není více. [happy] A nebylo by prosím k tomuto autobusu více informací? Všimnul jsem si že dosud není veden na www.seznam-autobusu.cz.

Karosa - to nejlepší na trhu autobusů :-)
ČD a ZSSK - dva nejlepší železniční dopravci
Moje ICQ: 639-165-615
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8189
Registrován: 4-2006

Odesláno Pátek, 04. října 2013 - 19:11:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Louňák nět. Ja eto autobus něznaju. Ja děkujem a zapišem.[lol]

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Louňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4550
Registrován: 1-2007
Odesláno Pátek, 04. října 2013 - 23:47:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marek_Kubík: To byl určitě 5U6 5279

Víc info k tomu 7U0 4750 nemám, akorát že s ním jeli důchodci někam. Podle RZ je ze začátku listopadu 2012. Kde se to hlásí do toho seznamu autobusů?

:-) Analýza Registračních značek Ústeckého kraje :-)
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3685
Registrován: 7-2006

Odesláno Sobota, 05. října 2013 - 02:16:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to jiný vůz, což dokládají například jiné zrcátka nebo klimatizace.

seznam-autobusu.cz - seznamy vozů českých dopravců

ICQ: 241-647-938
Louňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4551
Registrován: 1-2007
Odesláno Sobota, 05. října 2013 - 09:38:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fedos: A navíc jsem je oba viděl během deseti minut [lol]
A jeden má na zadku ptáka a druhej sněhuláka [wink]

:-) Analýza Registračních značek Ústeckého kraje :-)
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3357
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 10. října 2013 - 17:18:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tenhle je znám? Na SA není.
Monty
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 10-2013
Odesláno Čtvrtek, 10. října 2013 - 19:01:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jsem rád že se nový design někomu i líbí :-)
Komu se nelíbí se předem omlouvám ale nemůžeme se s designem zavděčit všem, to prostě nejde. Dělali jsme co jsme mohli.
7012
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 175
Registrován: 1-2012
Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 22:12:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Moc pěkné, škoda že je v DP-PRAHA neuvidíme
Louňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4555
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 13. října 2013 - 00:32:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ares1: Máš v seznamu 17 nových Crossů od Icomu? RZ 5J1 3374 - 3390. Několik z nich jsem jich viděl zaparkovaných ve Vysokém Mýtě.

:-) Analýza Registračních značek Ústeckého kraje :-)
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8205
Registrován: 4-2006

Odesláno Neděle, 13. října 2013 - 11:50:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ano mám byl na jejich uvedení do provozu.
navíc nahoře zde najdeš dvě fotky

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Busmart
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.175.92.202
Odesláno Úterý, 15. října 2013 - 19:37:59    Odkaz na tento příspěvek  

Neví někdo evidenční číslo nebo SPZ tohoto Crosswaye je to foceno v Harrachově 21.8.2013 Díky.
Ivecoing
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 128
Registrován: 6-2011

Odesláno Úterý, 15. října 2013 - 20:36:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Busmart: 8S3 1767
Busmart
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.175.92.202
Odesláno Úterý, 15. října 2013 - 20:38:16    Odkaz na tento příspěvek  

Ivecoing : díky
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1643
Registrován: 8-2005
Odesláno Středa, 16. října 2013 - 10:24:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

pár podzimních fotek z Krkonoš:
Vojta_Tramvaj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 127
Registrován: 9-2011
Odesláno Středa, 16. října 2013 - 19:35:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdybych nevěděl vypravení na linku Harrachov, tak bych polemizoval mezi 8S3 1767 a 8S3 1768. Ale je to Zákorova 1767. Temniak s jeho 1768 jezdí Mělník - Praha.
Ivecoing
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 6-2011

Odesláno Pátek, 18. října 2013 - 14:11:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mhdfmov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 2-2011

Odesláno Pátek, 18. října 2013 - 17:31:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luxus...[jidlo]..jen mi trochu vadí rohy dveří u CW.

Zeptejte se:ask.fm/mhdfm
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5545
Registrován: 3-2007

Odesláno Pátek, 18. října 2013 - 18:41:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, myslím si, že jednoznačne najhnusnejší je ten Magelys. Na guľatý autobus dať obdĺžníkové svetlá, to vyžaduje silný žalúdok.
Pripomína mi to ruské modernizácie, či Levočskú masku na 700ke... [ko]
Vojta_Tramvaj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 9-2011
Odesláno Pátek, 18. října 2013 - 23:54:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak tohle se pánům z Mýta povedlo. Nevím jak vy, ale já se těším až budou v provozu. Jestli se začnou vyrábět od 1.1. tak se na to sakra těším. Good Job guys [jidlo]

Nejvíc se mi zrona líbí ten [new]Arway a [new]Magelys
1099
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1397
Registrován: 12-2003

Odesláno Sobota, 19. října 2013 - 00:23:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pěknej hnus ... Chudák Magelys. Na všech těch autobusech jsou ty světla nechutně násilně naroubovaný. Mně osobně se nelíbí žádnej. Ovšem Urbanway to je síla [uhoh]
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5547
Registrován: 3-2007

Odesláno Sobota, 19. října 2013 - 00:30:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

1099: [ok] Presne tak. Tie svetlá ako samostatná jednotka sú veľmi pekné (konieckoncov na skúšobných EU VI to vyzeralo super), ale vôbec nepasujú, hlavne na ten Magelys. Na tie ostatné by pasovali, keby tam pre zmenu nevymysleli otrasnú hmlovku a smerovku, ktoré spolu neladia.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9424
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 19. října 2013 - 08:29:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vnější design je strašný u všech prezentovaných typů, vnitřní design vypadá líp. Ovšem z nejvíc kritizovaných pracovišť řidiče (citelis a crossway) se změnilo velmi málo (urbanway) resp. vůbec nic (crossway). Proto k tomu zřejmě nejsou dostupné žádné bližší oficiální pohledy [wink]

"Pravda a láska zvítězí. Jakýmikoli prostředky. I nad pravdou a láskou."
Tootti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3841
Registrován: 1-2007

Odesláno Sobota, 19. října 2013 - 08:46:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Urbanway - vpredu vyzerá ako Scania Omnilink po facelifte, od predného čela po zadne ako Agora a zadok ako názov serialu "To je vražda napísala..."
Crossway: Nápis Iveco sa dalo aj lepšie umiestniť, stačilo len vnímať prácu vodičov ako si nálepkami porobili svoje Crosswaye (zadarmo) ale OK, svetla ok, ten divný plast okolo predných svetiel humus, rovnako tak aj zadné čelo. Okrem toho Iveco ponuklo fotky do Press-gallery sadu niekedy až moc divných fotiek, kde si myslím, že určite nestíhali tak fotili a dotvárali atmosféru krajiny vo photoshope, čím skreslujú aj celkový pohlad na autobus, no nechcem vidieť čisto-biely autobus ako sa budu na nom vynímať "nové" prvky Iveco bus.

http://www.thebus.org/
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3083
Registrován: 8-2005

Odesláno Sobota, 19. října 2013 - 09:58:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No síla je hlavně ten koncept elektrobusu nebo co to je - odkaz [coze]. Jinak se mi líbí jako jediný Crossway LE.

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
Loque
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 147
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 19. října 2013 - 10:35:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr_k: to by mě zajímalo, co je na té palubce Crosswaye tak špatně? Mně poříjde docela dobrá, když to srovnám s ostatními v podobné kategorii...ale zase nejsem řidič
Slfi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 590
Registrován: 12-2010
Odesláno Sobota, 19. října 2013 - 12:17:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr k: Pracoviště řidiče se měnily, zrovna Crossway má novou palubní desku (i když na první pohled vypadá stejně), Urbanway je předělaný celý

Tootti: Urbanway má dvě různé varianty zadní části, podle toho jestli je s motorem Tector nebo Cursor.
Bílý autobus na Kotrijku je, je vidět na fotkách Busportálu.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9426
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 19. října 2013 - 13:16:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zrovna Crossway má novou palubní desku

Je už konečně možnost si po ruce uložit cokoli většího, než párátko? A vydrží to tam i po průjezdu křižovatkou běžnou rychlostí?

Zrovna u promofotek krosveje LE mi přijde, že má ještě starý pracoviště řidiče.

Jestli se novou palubkou u urbanwaye myslí výlisek VDO pro rozmístění přístrojů dle EBSF, tak to taky moc výrazná změna není. A i nadále chybí nějaká kapsa na dokumenty a výkazy v dosahu řidiče.

"Pravda a láska zvítězí. Jakýmikoli prostředky. I nad pravdou a láskou."
Loque
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 148
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 19. října 2013 - 13:20:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je už konečně možnost si po ruce uložit cokoli většího, než párátko?

Vlevo je kapsa, ne?
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9427
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 19. října 2013 - 13:29:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cpát sluneční brýle do kapsy je poněkud málo praktické. Stejně jako z ní lovit propisovačku (samozřejmě dostatečně ostrou).

(Příspěvek byl editován uživatelem petr_k.)

"Pravda a láska zvítězí. Jakýmikoli prostředky. I nad pravdou a láskou."
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1680
Registrován: 1-2007

Odesláno Úterý, 22. října 2013 - 17:17:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinka v Novém Jičíně:
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3579
Registrován: 8-2005

Odesláno Úterý, 22. října 2013 - 17:28:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aresák: [jidlo]

Dálkaři na cestách - Stránky věnované autobusům na pravidelných dálkových linkách
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3367
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 00:17:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VM 35 (F 09-09)
Lukáš G
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.186.61
Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 15:27:35    Odkaz na tento příspěvek  

Taky něco od jinud.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3103
Registrován: 8-2005

Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 19:23:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera v HK na nádraží stál nějaký Crossway LE celý červený. Viděl jsem ho dost z dálky, ale myslím, že to nebyl prototyp. Vpředu měl myslím oranžové dig. transparenty.

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
VTSMKcz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 11-2012

Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 21:14:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kuba_j: Už jsem jich na Vysokomýtsku a Holicku potkal více. A vzhledem k tomu, že první jsem viděl koncem Července, předpokládám že se jedná o export, nikoli o dodávku pro jistého, českého dopravce.. Ale to je jen domněnka [happy].
Slfi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 591
Registrován: 12-2010
Odesláno Pátek, 25. října 2013 - 10:08:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Celé červené jsou většinou LE pro Deutsche Bahn
Adameichler
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 260
Registrován: 6-2009
Odesláno Pátek, 25. října 2013 - 22:27:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

R_b: jsem myslel, že už se s Arwayem pro €6 nepočítá [blush]