K-report
 

Archiv diskuse Pražské autobusy do 18. 12. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Autobusy a trolejbusy » Pražské autobusy » Archiv diskuse Pražské autobusy do 18. 12. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4675
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 10:57:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zajímavé, jak máme všichni jiný vkus. Zrovna na 123 se mi názvy zastávek velmi líbí - většinou jsou to názvy bývalých usedlostí, většinou už zbořených. Jediná se dochovala právě usedlost Šmukýřka, i když ve špatném stavu.
Kelerka, Kesnerka, Kuchyňka, Turbová, Farkáň, Malvazinky, Spiritka (také usedlost), Odra, Krakov, Terasy, Rokoska... Moc pěkné názvy. U Tabulky bych prostě přejmenoval na Tabulka.[wink]
Teď si to přečte Ropíďa a všechny tyhle zastávky vymaže z povrchu zemského a všechny se budou jmenovat Do Malvazinek, Ke Spiritce, U Odry, Nad Turbovou, Pod Farkání, tak jako mi zkazil Na Pahorku (lépe Pahorek) přejmenováním Nad Pahorkem.

Tučňák: Pro mě to není ani tak zábava, že tihle přivožralí povyzhazovaní exoti nemají co dělat za volantem a dělají skutečným řidičům autobusů jenom ostudu.[uhoh] Firmy nechtějí zaplatit kvalitní řidiče, tak se holt musí přebírat na smeťáku a vezmou kdejakého mastňáka, hlavně že má na tom papíru písmeno D. Zřejmě se o svoje licence na linky nebojí a práci má zajištěnou i přes tento fakt... Jsem zvědavý, jak se k tomu postaví nový vlastník Arriva.

ABRDbmseer
Záchodu se **smí po*žívat, pokud je vlak v* *tan*ci.
Rebel Yell
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9560
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 11:12:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak se k tomu staví Arriva? Nijak. Jsou rádi, že fungují alespoň tak, jak fungují. A nedělej si iluze, že u dý pý je to furt tak nějak lepší...

K názvům - těch usedlostí/statků/výletních zámečků apod. na okrajích Prahy bylo snad k tisíci. Třeba taky Hanspaulka, Hadovka, Špitálka, Santinka, Bořislavka, Šatovka, Žežulka, Břetislavka, Pučálka, Petynka, Jenerálka a mnoho a mnoho dalších. Stačí si otevřít mapy.cz [wink]

"Pravda a láska zvítězí. Jakýmikoli prostředky. I nad pravdou a láskou."
Tučňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 397
Registrován: 6-2013

Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 11:26:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ml636: Je to přesně tak, jak píšeš. S tou šotozábavou jsem to myslel tak, že se s nimi člověk mnohdy opravdu nenudí.:-( Co s tím udělá ta Arriva, na to jsem taky docela zvědavý. Na 165, nebo dřív u Hotlinera se člověk navíc domluví spíš rusky, než česky. Dříve tam jezdilo i hodně Slováků.
Nejezdí u Veolie taky bývalý majitel 7047? Nedávno jsem viděl jemu hodně podobného jet s Veolijní Sorkou.

Jinak, ty Kochánky, to už je jako na benešovsku Kochánov. Nesmím zapomenout ani na zastávky Žampiónová a Hříbková na 232. Že by se mi v Praze nějaké jméno zastávky nelíbilo, to se nedá říct.

(Příspěvek byl editován uživatelem Tučňák.)

Nové náměstí, příští zastávka Picassova.
Upozornění pro cestující: Tento autobus končí jízdu v zastávce NÁDRAŽÍ UHŘÍNĚVES.
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8393
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 12:54:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě bych přidal Traplice, Žíňánky, Žíňány.
F.V.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.145.210.46
Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 17:10:29    Odkaz na tento příspěvek  

Vlkančice,Pyskočely,Na Bábě.
(viz 404)
6332
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1336
Registrován: 6-2011

Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 17:22:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Se 165kou se asi nedá udělat nic, leda vyházet úplně všechny co s ní mají co do činění

Jinak fajn názvy jsou i Holostřevy, nebo Žínkovy a pak se pár obcí jmenuje normálně ... [happy]

jInak když už nic, tak lidská tvořivost zasáhne a z nápisu radnice zmizí "r" a je tam "z"

--Žába--

Žabotlam nejlepší vlak!!!
tak dloho se do lesa volá, až vyleze hajnej a rozbije vám hubu [pozor]
Tučňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 398
Registrován: 6-2013

Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 18:02:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chybu nemají ani Výžerky na 387, nebo zastávka Kostelec n.Č.l., Trativody.

Jinak, všimli jste si, že logo Veolia mizí už i z aut Pražských vodovodů a kanalizací? PVK mají nové logo, už bez Veolie. Jsem zvědav, jestli zmizí i z aut říčanské 1.SčV.

Nové náměstí, příští zastávka Picassova.
Upozornění pro cestující: Tento autobus končí jízdu v zastávce NÁDRAŽÍ UHŘÍNĚVES.
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4676
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 18:07:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Statenice, Černý vůl, hospoda.[biggrin] Byly doby, kdy jsem si to na konečných někdy nastavoval na panelech, nebo s tím (a jinými vychytávkami) zatahoval... Než nad náma po doplnění nedostatku řidičů zase začali držet trestnou ruku.[biggrin]

ABRDbmseer
Záchodu se **smí po*žívat, pokud je vlak v* *tan*ci.
Rebel Yell
Tučňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 399
Registrován: 6-2013

Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 18:30:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No jo vlastně, na Černý Vůl bychom zapomněli[happy] Já pamatuji, že jeden hostivařský vůz měl na tablu vždycky při zátahu název zastávky Pod Řihákem, ale viděl jsem i zatahující vůz s tím POMOC / PŘEPADENÍ a na Facebooku někdo psal, že jeden řidič tam měl dokonce AHOJ. Na konečné zase Polkost a ČSAD SČ používá to Přestávka / Pause s tím symbolem kafe[happy]

Nové náměstí, příští zastávka Picassova.
Upozornění pro cestující: Tento autobus končí jízdu v zastávce NÁDRAŽÍ UHŘÍNĚVES.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9562
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 19:23:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ML636 - no, ne že by se to už zase smělo, ale zatahovat s textem "Jedličkův ústav", případně "Výzkumné ústavy Akademie Věd" na panelech není opět nic tak neobvyklého. Nebo když je na parkovací hale vedle sebe "Černý kůň" a "Bílá labuť" (nebo "Bílý beránek")... Moje libůstka je to nastavit těsně před opuštěním vozu. Ráno se pak auto celkem dobře hledá a nikdo na to nikdy nic neřekne [lol]

"Pravda a láska zvítězí. Jakýmikoli prostředky. I nad pravdou a láskou."
81-71
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 591
Registrován: 5-2012
Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 20:07:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jeden menší pražský dopravce zatahoval s nápisem "Vůz jede do (ženské přirození). Přes zadní panel byl jenom krásný kosočtverec..
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4677
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 20:38:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To už bohužel zmizelo, stejně jako jiné texty a symboly, které tam byly.[uhoh]
Nakonec kdyby se předělalo to ženské přirození, vůz mohl zatahovat do Tří sester <lll> a to už by bylo jiné kafe! A jestli to by ještě někomu vadilo, tak ať nežeru ani tu leklou rybu na Highway číslo 1.
http://www.youtube.com/watch?v=cifNQHy4hog [masinka][auto][tramvaj]

ABRDbmseer
Záchodu se **smí po*žívat, pokud je vlak v* *tan*ci.
Rebel Yell
6332
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1337
Registrován: 6-2011

Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 22:44:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lidi jsou strašně přecitlivělí, co na tom, že je na panelu <|> normální člověk by to neřešil, ale vždycky najdeš nějakýho nablblíka, kterej nemá doma co na práci, nebo je zakomplexovaný a začne se odvolávat na to, že to je pohoršení a kazí to mládež (i když vzhledem k tomu jaký slovník je u 13ti letých, tak se už asi nemá co zkazit [wink]) Nevim kdo to tam dal, ale mě kdyby přijel třeba autobus s kosočtvercem, přes celej bok, tak bych neměl potřebu to řešit.

Jinak na 121 jezdí 2999

--Žába--

Žabotlam nejlepší vlak!!!
tak dloho se do lesa volá, až vyleze hajnej a rozbije vám hubu [pozor]
kubiqcz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 4-2013

Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 22:44:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomáš hradecký: netuším, snad osvětlí někdo chytřejší..

81-71: http://1url.cz/bpL7

[ok]: 6360, 4E7 2256, PIA 22-46
LvP
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 155
Registrován: 10-2012
Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 22:56:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Praze a okolí máme taky zastávky Žabovřeská, Černošice-Mokropsy a Třebotov,Solopisky. Možná ještě někdo najde podobné libozvučné názvy.
Osobně se mi moc nelíbí neurčitá jména. U Staré pošty, Pod Dálnicí nebo Bazar můžou být na mnoha místech.
Vrták
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.94.52
Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 23:08:16    Odkaz na tento příspěvek  

Připomněli jste mi název tam u vás u Prahy... Bořanovice a její "vesnická část" (nevím jak to líp nazvat) Pakoměřice... To mě taky dostalo...[lol]
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7672
Registrován: 5-2004
Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 23:09:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No tak samosebou že Pičín, Kozomín, Řitka, že[biggrin].

A kousek od Chrudimi jsou Třibřichy[lol]

Na Estonsko s jejich Kundou nebo Kokotów u Krakowa ale nemáme[lol]
David
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10086
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 12. prosince 2013 - 23:41:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mně v okolí Prahy zaujala - co se týče zvláštnosti názvu - zastávka "Babice, Babičky". [happy]
Kdysi, když jsem tento název viděl na jednom ze dní otevřených dveří na displeji jednoho z vystavených autobusů (coby název konečné zastávky té linky), tak jsem myslel, že jde o žertovný název.

Příklad "odjinud" - "přání dobrého rána": Bohužel, v té rychlosti - než autobus opustil moji blízkost - nebylo možno zdokumentovat jinak než s tím chodcem


(Příspěvek byl editován uživatelem David.)

http://www.youtube.com/user/DavidDopravniVidea
Maxipes_Fík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1637
Registrován: 12-2005

Odesláno Pátek, 13. prosince 2013 - 00:08:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DaviD: Jak morgen, já mám ještě večer [happy]

Jednou, těsně potom, co se naučil mluvit, vypil celý sud piva. A od té doby už nerostl.
F.V.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.145.209.176
Odesláno Pátek, 13. prosince 2013 - 05:51:45    Odkaz na tento příspěvek  

U Jičína obec Kozodírky:-)
Tučňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 400
Registrován: 6-2013

Odesláno Pátek, 13. prosince 2013 - 07:42:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ty Babice, Babičky, to je linka 364, jinak, když zatahoval Milan Bado, tak na všech svých vozech měl logo DP.

(Příspěvek byl editován uživatelem Tučňák.)

Nové náměstí, příští zastávka Picassova.
Upozornění pro cestující: Tento autobus končí jízdu v zastávce NÁDRAŽÍ UHŘÍNĚVES.
Pavel_293
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.113.150.0
Odesláno Pátek, 13. prosince 2013 - 09:31:24    Odkaz na tento příspěvek  

Pamatujete na bezplatnou linku XL jezdící v trase Háje-Opatov-Vestec někdy před dvanácti lety? Jezdilo to k nějakému nákupnímu centru ale jen krátce. Stabilně tam jezdily 7082 a 7093.
Jinak včera na 293 mimořádně 1636.
Tučňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 402
Registrován: 6-2013

Odesláno Pátek, 13. prosince 2013 - 09:47:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To byla myslím Hypernova, ta ale pak jezdila snad jenom z Opatova. Pak ještě jezdila chvilku Kika, ta jezdila taky z Opatova. Jinak, díky moc za zprávu, tak Axer si vyzkoušel i 293[blush]

Nové náměstí, příští zastávka Picassova.
Upozornění pro cestující: Tento autobus končí jízdu v zastávce NÁDRAŽÍ UHŘÍNĚVES.
Rova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 246
Registrován: 9-2008

Odesláno Pátek, 13. prosince 2013 - 11:39:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Linka Julius Meinl XL na Hájích:



Citybus.cz

Facebook - Citybus.cz
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4421
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 13. prosince 2013 - 11:45:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad XL:To ovšem neni před dvacetil lety.. fotka od R.V. bude tak období zima 2001/2002. A moc dlouho to tenkrát nejezdilo.

AV 15-30

Stop šotokindermafii!!!
Tučňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 403
Registrován: 6-2013

Odesláno Pátek, 13. prosince 2013 - 12:58:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hezky, pěkně, o téhle lince jsem dosud neměl ani ponětí[blush]
V tomto odkazu je o těchto prodejnách víc. Píší tam mimo jiné, že prodejna ve Vestci byla otevřena ve druhé polovině listopadu 2001, takže stoprocentní trefa:-)

http://obchodnik.ihned.cz/c1-10613020-hypermarketova-linie-v-mode rnizovane-siti

(Příspěvek byl editován uživatelem Tučňák.)

Nové náměstí, příští zastávka Picassova.
Upozornění pro cestující: Tento autobus končí jízdu v zastávce NÁDRAŽÍ UHŘÍNĚVES.
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1697
Registrován: 9-2005

Odesláno Pátek, 13. prosince 2013 - 14:16:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím jestli se ta mimořádnost již stala všedností, ale ve středu večer jsem po dlouhé době viděl ten slovinský spolehlivý kloubový zázrak od Arrivy na lince 332.
To už jezdí normálně, nebo se stále počítá za úspěch, kdy dojezdí celou šichtu?

Pozor! Pokud máš elektrotechnické vzdělání nabízím ti volné pracovní místo v oblasti servisu zab.zař. v Praze a Středních Čechách.
Stačí být kamarád s pájkou a taky trochu s počítačem a mít snahu příjít na to, jak některé věci fungují nebo proč nefungují. Praxe není nutná, vztah k železnici vítán! Napiš na mail pod nickem.
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4679
Registrován: 11-2006
Odesláno Pátek, 13. prosince 2013 - 16:15:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ve Vestci byl prapůvodně před Meinlem VÍT Potraviny. Za sebe můžu říct co si ještě pamatuju ze středního dětství, nejlepší sortiment tam byl právě za působení VÍTa. Byl to víceméně takový první "hypermarket" co jsem potkal. Potom přišla Hypernova v Čestlicích atd. Ale to je OT.[biggrin] Už jsem z té hypermarketové mánie dávno vyrostl.
Jednoznačně nejhorší prodejce potravin a provozovatel obchodů v Čechách je Albert. Bohužel sežral i toho Meinla. Kdyby krachnul a přenechal to někomu jinému, posílil by se mír nejen na poli autobusové dopravy, protože by řidiči nebyli tak nasr*ní když si tam jdou pro svačinu.[biggrin]

(Příspěvek byl editován uživatelem ML636.)

ABRDbmseer
Záchodu se **smí po*žívat, pokud je vlak v* *tan*ci.
Rebel Yell
Tučňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 404
Registrován: 6-2013

Odesláno Pátek, 13. prosince 2013 - 16:41:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ten Vít byl i v Uhříněvsi, pak se to tam jmenovalo AHOJ Potraviny[blush] a teď je to Norma. Řidiči, co mají 325 si tam chodí vždycky večer pro svačinu, autobus odstaví kousek za zastávkou Nové náměstí a jdou si nakoupit.[happy]
Meinl, ten byl zase v Měcholupech, nejdřív to bylo to Laryo, podle toho se jmenovala ta zastávka, která tam byla v té souvislosti nově zřízena, pak to přebral Meinl a zastávku přejmenovali na Na návsi. Teď je tam snad nějaká pekárna, cukrárna, nebo něco takového.

Nové náměstí, příští zastávka Picassova.
Upozornění pro cestující: Tento autobus končí jízdu v zastávce NÁDRAŽÍ UHŘÍNĚVES.
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3838
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 13. prosince 2013 - 17:03:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Houmr: Kloubový zázrak poslední dobou celkem jezdí, ale slyšel jsem, že spolehlivost je pořád prachmizerná. Bylo i období, kdy byl odstaven několik měsíců v kuse a vypadalo to, že už nevyjede, takže je celkem div, že jezdí aspoň takto...
Kejvačka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 814
Registrován: 10-2004

Odesláno Sobota, 14. prosince 2013 - 08:11:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Houmr, Jenda z HK: Slovinský povoz 1057 jezdí tak 10 dní v měsíci, když se zadaří. Je záložní a většinou stojí v DZ Praha - Vršovice. V prosinci jezdil dosud jen 9. a 10. 12. celou 326/31 (šejdr) a 11. a 12. 12. 332/38, ale jen část dne (tůrák).
Pavel_293: Axer na 293? To není premiéra, byl tam už za Veolie, v té době tam někdy jel bezmála každý typ vozu ve Vršovicích včetně Conecta, kloubového Solarisu, Avtomontaža 1057, B 932 apod. A nejsem si tím jist, ale snad i B 741.

Řada 700 - to nejlepší z Karosy
James7
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 9-2013
Odesláno Sobota, 14. prosince 2013 - 11:18:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak se má zachovat řidič MHD, když vidí, že je to "vo hubu" a bojí se pokračovat dál? http://liberec.idnes.cz/nehoda-autobusu-u-osecne-08h-/liberec-zpr avy.aspx?c=A131214_095506_liberec-zpravy_cen
Náhradník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 702
Registrován: 4-2011

Odesláno Sobota, 14. prosince 2013 - 11:34:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zavolá na dispečink, že silnice je nesjízdná a vyčká až bude silnice ošetřena silniční správou... Nic jiného se nedá dělat...

Náhradníci - Lidé žijí své životy vzdáleně z pohodlí svých vlastních domovů přes robotické náhradníky ...
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4681
Registrován: 11-2006
Odesláno Sobota, 14. prosince 2013 - 22:08:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedeš dál a doufáš, že si jí nenabiješ a před kopcem zastavíš... Často se pak může stát, že přijede jiný autobus, ten to samozřejmě projede a ty jsi za joudu, co neumí jezdit a je potenciálně nebezpečný i na suchu.[crazy] Takže to chce snažit se s lehkou nohou na plynu a pokud možno žádnou na brzdě, dojet co nejdál.
Samozřejmě když je ze silnice zrcadlo, stojíš. Nejhorší jsou místa, kde to zrcadlo přikryje čerstvý prašan, ve kterém lze jinak normálně jezdit. Ten úsek silnice na fotce zrovna patří mezi nejnebezpečnější učebnicové příklady - silnice na náspu mezi poli promrzá hned mezi prvními místy.

ABRDbmseer
Záchodu se **smí po*žívat, pokud je vlak v* *tan*ci.
Rebel Yell
Tučňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 435
Registrován: 6-2013

Odesláno Pondělí, 16. prosince 2013 - 08:45:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vidím, že to tu nějak usnulo, tak to zase oživím[happy] Když jsme tu trochu vzpomínali na ty marketové linky, tak zavzpomínejme na Hotlinera na linkách k Europarku.

http://prahamhd.vhd.cz/Busfoto/Nakupni/europark.htm

http://www.sterboholy.net/eur.php

Já to ještě doplním, že na lince na Háje, na jejím 3. pořadí jednou asi týden zaskakoval Axer zapůjčený z ČSAP, na lince na Skalku zase chvilku zaskakovaly půjčené sedmičky od Stenbusu ex DP Plzeň, měly dokonce i to Hotlinerovo interní značení, jak Hotliner má HOT, tyhle měly STEN. V dobách oprav tramvajové trati na Černokostelecké, stažení dopravy do jednoho pruhu a tvorby kolon jezdil na Skalku ještě posilový vůz, pořadí 5. Na Skalku bylo pořadí 1, 2, na Háje 3, 4, pětka byla potom ty Kyje, nebo posila na Skalku.

Ten 1056, to byl Pekelnej stroj[satan]. Byl to příšerný vrak, měl pokladnu, ráno měl tuším Úvaly, pak teprve přejížděl na EUR. Jezdil pravidelně pořadí 3. Jednou na Průmyslové došel vzduch, řidič dobržďoval kolonu, musel uhnout na ten široký zelený pas do křoví, ohnuly se i zrcátka. Ještě, že bylo kam uhnout. Nešly ani dveře. Nakonec to nafoukal, tak jsme nakonec dojeli, u Europarku už čekala Ávie, pojízdná dílna. Jindy zase řidič cestoval na sedačce pořád tam a zpět, no byl to hrozný vůz.

Ta 1052, ta mi tak hrozná nepřipadala, jezdila pořadí 1, její majitel měl pak Conecto do Ikey a teď má Tarriváckou 1.
Jezdilo tam všechno možné, nikdy jsem tam ale neviděl Citaro, to teprve až teď za Stenbusu.

Líbila se mi ta 1060, mě se tyhle rekonstrukce Czech camion servisu Milevsko líbili i na 1324 a 1332.



(Příspěvek byl editován uživatelem Tučňák.)

Nové náměstí, příští zastávka Picassova.
Upozornění pro cestující: Tento autobus končí jízdu v zastávce NÁDRAŽÍ UHŘÍNĚVES.
Tučňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 437
Registrován: 6-2013

Odesláno Pondělí, 16. prosince 2013 - 14:28:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem koukal, že od začátku prosince zrušili Tesco linky S a T, takže jestli se nepletu, jezdí už jenom OCL do Letňan. Tak zavzpomínejme i na tyhle linky[happy]

Část první: DP Praha

www.prahamhd.vhd.cz/Busfoto/Nakupni/tesco.htm

Část druhá: Hotliner

www.prahamhd.vhd.cz/Busfoto/Nakupni/tesco2.htm

Část třetí: Libor Valenta

www.mhdfoto.cz/cs/dopravci/libor-valenta/karosa-C-734

www.mhdfoto.cz/cs/dopravci/libor-valenta/karosa-C-934-e

https://m.facebook.com/media/set/?set=a.236135616546667.107374182 8.128496087310621&type=1&refid=17

V tom posledním odkazu jsou i vozáky z posledního dne provozu.

(Příspěvek byl editován uživatelem Tučňák.)

Nové náměstí, příští zastávka Picassova.
Upozornění pro cestující: Tento autobus končí jízdu v zastávce NÁDRAŽÍ UHŘÍNĚVES.
Dakob
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 424
Registrován: 12-2007
Odesláno Pondělí, 16. prosince 2013 - 14:46:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když se vrátím k těm zastávkám, stačí vzít jeden místopisný název, trochu s ním pracovat a bez námahy pojmenuji několik zastávek:
Prosek
Prosecká
K Proseku
Starý/Nový Prosek
Nad/Pod Prosekem
Sídliště Prosek
atd. Netvrdím, že všechny existují, ale mohly by [happy]. A jistě jsem nějakou možnost nevzpomněl.

Z jiného soudku - v Bruselu jsem na tramvajích a autobusech viděl, že když stojí v první zastávce na lince, na transparentech (včetně zadního malého) běží číslo linky + odjezd za x min. To mi přišlo užitečné (ovšem jen do doby, než jsem viděl, jak bus odjel a měl tam odjezd za 3 min). V Praze by to však asi nemělo smysl, když se na trasu najíždí z obratišť přesně v minutu, kdy se má odjíždět.
Orky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9550
Registrován: 10-2004
Odesláno Pondělí, 16. prosince 2013 - 18:57:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dakob: Mně přijde praktičtější, když název zastávky přiblíží místo, ve kterém je. Mít všech 10 zastávek na Proseku po Proseku, nebo kolik jich vlastně je, mi přijde poněkud nepraktické. Spíš bych se je snažil pojménovávat po významných objektech (úřad, nemocnice, park...), známých místních názvech, ulicích apod. A když jsme u Proseka, zajímavý je třeba název zastávky Nový Prosek. Dneska se Nový Prosek říká oblasti mezi Kytlickou, Lovosickou, Kbelskou a sportovním areálem, která mimochodem z valné části leží na katastru Letňan a její umístěni u akademie věd na Prosecké ulici je tak matoucí. Zrovna tady bych přejmenování zvážil.

Pražská veřejná doprava onemocněla vážnou chorobou - ropiditidou. Hledá se lékař, který by ji dokázal vyléčit.
Tučňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 439
Registrován: 6-2013

Odesláno Pondělí, 16. prosince 2013 - 19:43:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Orky: Já taky preferuji pojmenování zastávek po důležitých objektech typu škola, nemocnice, poliklinika, nádraží, pošta, nebo úřad. Nechal bych i ten Michelský les, než ten nový název U Labutě. Pamatujete, jak tenkrát přejmenovali pražské Místní úřady na Úřad městské části? V této souvislosti přejmenovali všechny zastávky, které nesly název Místní úřad, dříve MNV a od té doby už se žádná zastávka po úřadu nejmenuje. Špatné dříve nebyly ani ty názvy významných podniků, dneska už by to nešlo, byla by to vlastně reklama a některé ty názvy, no hrůza, děs. Zlaté Obchodní centrum.

Jinak, já bych docela přivítal, kdyby se na Depu Hostivař objevila u výstupu z autobusů ta elektronická tabule, která bude odpočítávat dobu do odjezdu metra. Takhle po výstupu z autobusu následuje vždycky zběsilý úprk na nástupiště. Dokonce se tam snad uvažovalo o nějakém pohyblivém chodníku, to mi ale zase přijde naprosto zbytečné.

Nové náměstí, příští zastávka Picassova.
Upozornění pro cestující: Tento autobus končí jízdu v zastávce NÁDRAŽÍ UHŘÍNĚVES.
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4692
Registrován: 11-2006
Odesláno Pondělí, 16. prosince 2013 - 20:18:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dneska už by se pomalu ty firmy musely o ty zastávkové tabulky rvát, protože máte třeba areály, které dřív nesly jeden název a byl to jeden podnik, dneska je to z půlky rozbité a z půlky je to rozpronajímané deseti různým firmám, z nichž 5 během pěti let změní dvakrát název.[kladivo]
Minimálně bych zachoval původní názvy tak, jak je znají předchozí generace...
Taky dneska neříkám Corinthia Towers, ale hotel Fórum, nebo "jdu do Máje". (...nebo do Háje[biggrin])

Linka se flinká - má zpoždění pokoru, bez hmoždění motoru!
Rebel Yell
Tučňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 440
Registrován: 6-2013

Odesláno Pondělí, 16. prosince 2013 - 20:59:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přesně tak, k tomu další 3 zkrachují a 2 se vymění[happy] Zajímavé jsou taky ty názvy Průmyslový areál, Industriální zóna, Industry Park, D8 Park, Logistic Park East a já nevím, co všechno. Ta Stavební zóna Horní Počernice, to je pro mě prostě Metrostav.

Jinak, ten Máj má po Tescu už zase původní název, tentokrát ovšem psaný My [kladivo]

Nové náměstí, příští zastávka Picassova.
Upozornění pro cestující: Tento autobus končí jízdu v zastávce NÁDRAŽÍ UHŘÍNĚVES.
Hydrista
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 420
Registrován: 11-2010

Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 05:39:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aby se s tý angličtiny jednou s prominutím neposl*i!
Ale k tématu: Líbí se mi většina názvů zastávek ČSAD SČ.
Např. Odolena voda,u školy. Vylezu a vidím školu. A takových příkladů je více.

Dřív se na nové autobusy chodilo za odměnu.
Dnes se na ně chodí za trest.
Jaký je nejlepší autobus? SOLARIS!!! [jidlo]
Můj Mazlik? 2037!!! [blesk][blesk]
Tučňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 441
Registrován: 6-2013

Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 08:33:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hydrista: Přesně tak, moje řeč[happy] Ono to souvisí se zahraničními majiteli, u některých našich lidí je to zase snaha být za každou cenu světoví, některé ženské už ani nepřechylují příjmení, např. Lucie Bartoš[blush], teď jsem viděl zase podobnou zrůdnost u jedné pracovnice v realitách, no musím se tomu smát. Výuka angličtiny už v mateřské škole taky nemá chybu, i když je samozřejmě pravda, že čím je dítě menší, tím se líp učí, viz třeba i plavání. Na druhou stranu chápu ale angličtinu třeba v leteckém provozu, na mezinárodních jednáních apod. Četl jsem ale kdysi jeden velmi přesný a trefný názor, že za chvilku budou znalost angličtiny požadovat i u metaře, aby případně dokázal zbloudilému zahraničnímu turistovi poradit, jak se dostane na Hradčany.

Zpátky k zastávkám[happy] Mě se líbí i zastávky Korek, Kuliška, nebo Maškův mlýn, na Benešovsku je to zase Smilovský mlýn. Na linkách placených obchodními centry se jmenuje tak i ta zastávka, jako Tesco, Carrefour, Ikea, Globus, Europark, u smluvek z Opatova třeba Billa, nebo DPD. U linek pod Ropidem je to však vždycky Obchodní centrum, nebo všelijaké ty zóny a areály. Krásně to svého času bylo vidět u Europarku právě za Hotlinera. Přímo před vchodem zastávka Europark s linkou EUR, na opačné straně parkoviště zastávka OC Štěrboholy s linkou 163. Po ukončení provozu Hotlinera přejmenovali na OC i zastávku před vchodem, a ze zastávky na opačné straně parkoviště udělali manipulační zastávku pro ty vložené spoje 163 a za časů 263 tam pak stála i Stenbusí záloha.

Když jsem tu včera vzpomínal na linky TESCO Letňany, zavzpomínejme i na Valentovy stodůlecké linky:

http://www.prahamhd.vhd.cz/Busfoto/Nakupni/carrefour.htm

(Příspěvek byl editován uživatelem Tučňák.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Tučňák.)

Nové náměstí, příští zastávka Picassova.
Upozornění pro cestující: Tento autobus končí jízdu v zastávce NÁDRAŽÍ UHŘÍNĚVES.
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4698
Registrován: 11-2006
Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 11:46:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://praha.idnes.cz/praha-o-svatcich-mhd-neposili-djm-/praha-zp ravy.aspx?c=A131214_2012050_praha-zpravy_bur

K zblití![angry] Od 23.12. do 1.1. budou v Praze kolony aut a kdo auto nemá, aby radši zůstal dřepět doma.
Dobře jste to hoši z Ropidu zařídili. Fakt skvělá práce... Taky bych chtěl mít takhle budižkničemné zaměstnání a brát za to peníze nás, co bohužel tenhle váš shit musíme dnes a denně užívat.

Linka se flinká - má zpoždění pokoru, bez hmoždění motoru!
Rebel Yell
Orky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9554
Registrován: 10-2004
Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 11:59:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tučňák: Názvy zástávek jsou spíš záležitostí magistrátu, než ROPIDu.

Pražská veřejná doprava onemocněla vážnou chorobou - ropiditidou. Hledá se lékař, který by ji dokázal vyléčit.
Tučňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 443
Registrován: 6-2013

Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 13:43:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Orky: jo, jo, vyjádřil jsem se nepřesně, měl jsem napsat u linek PID, omlouvám se[wink] Já pamatuji tenkrát ty šachy se jmény zastávek v Kolovratech při protažení 265. Zastávku Na Skále, dnešní Kolovraty přejmenovali na Tehovičky[blush], tedy místopisně úplně špatně. Zastávku Svažitá, která se má správně jmenovat Tehovičky, přejmenovali na Nádraží Kolovraty. Při jízdě z centra je nádraží alespoň v dohledu, při jízdě do centra, v zastávce u hasičské zbrojnice, to je na nádraží pěkný kousek. To je to samé, jako kdyby přejmenovali zastávku Picassova na Nádr. Uhříněves. Při další změně JŘ za 3 měsíce to pak opravili. Teď jsou už tedy kolovratské zastávky pojmenované správně. 265 měla tedy první 3 měsíce provozu na panelu napsáno 265 TEHOVIČKY. Na manipulační zastávce nápis Tehovičky pak přelepili na Kolovraty, nějaký vtipálek pak kus první nálepky strhnul, takže na ní byl nápis TEHOVRATY[blush] Ty názvy nových zastávek v Kolovratech ze začátku nehlásila paní Hazdrová, ale nějaký chlapík poměrně zvučným hlasem, byl to nezvyk, ale vím, že se tohle provizorní hlášení dělá i jinde.

Jinak, na webu Praha.eu už je popsán podrobně vánoční a novoroční provoz.

www.praha.eu/jnp/cz/home/doprava_v_praze/mhd/doprava_o_vanocich.x html

www.praha.eu/jnp/cz/home/doprava_v_praze/mhd/silvestrovsky_a_pova nocni_provoz_mhd.xhtml





(Příspěvek byl editován uživatelem Tučňák.)

Nové náměstí, příští zastávka Picassova.
Upozornění pro cestující: Tento autobus končí jízdu v zastávce NÁDRAŽÍ UHŘÍNĚVES.
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4426
Registrován: 4-2005

Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 15:06:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ML636: Zarážející je že k dnešnímu dni nikde nevyšel ucelený přehled provozu MHD Praha pro letošní vánoční období. Plno lidí nemá ani šajn o tom že se chystá ve dnech 27/30/31.12.13 provoz na linkách PID řady 100 a 200, dle sobotních jízdních řádů. Dokonce o tom neinformuje ani m f Dnes.. Další řada omezení i 25.12 a 26.12.13. Evidentněse není čím vytahovat, a drží se to schválně pod pokličkou dokuď to jde. Pak se bude plno lidí divit. Již probíráno v optimalizaci. Bohužel nedořešeno protože se duležitější je proč nemá Káem "noty" na tramvaj.. [tramvaj] [crazy]

Jo ještě k věci - Protekční pseudo dopravce About me - debilnější název už nikdo vymyslet nemohl má ve své provozovně nové a nachystané třídvéřové NB 12 pro linku PID kde nahradí v brzku Jardu Štěpánka [angry]

AV 15-30

Stop šotokindermafii!!!
Tučňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 444
Registrován: 6-2013

Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 15:45:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

6120: Na městském webu Praha.eu už to je, je to raději ve dvou částech[crazy], viz můj předchozí příspěvek. Jsou to ty dva odkazy na konci. Web Ropidu, DP, IDěs i Metro zatím taktně mlčí. Koukni do mailu, máš tam zase nějaké obrázky[wink]





(Příspěvek byl editován uživatelem Tučňák.)

Nové náměstí, příští zastávka Picassova.
Upozornění pro cestující: Tento autobus končí jízdu v zastávce NÁDRAŽÍ UHŘÍNĚVES.
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4427
Registrován: 4-2005

Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 16:13:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Městský web Praha.eu čte kolik lidí v %?? Na DP ani Roprdu neni nikde ani čárka mimo samolibě a v tichosti vydaných JŘ pro tyto dny! A kolik lidí se do vtípí? A kolik se jich bude v inkriminované dny divit??

Je to trochu zásadní info jak bude Praha jezdit o svátcích o proti Aids tramvaji nebo Dni ropidu..

(Příspěvek byl editován uživatelem 6120.)

AV 15-30

Stop šotokindermafii!!!
Hydrista
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 421
Registrován: 11-2010

Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 16:16:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak about me prý dostalo 4 ks trojdvéřových SORek (asi NBček) na linku 302 [happy]. Mají dotykové kasičky [angry]

Dřív se na nové autobusy chodilo za odměnu.
Dnes se na ně chodí za trest.
Jaký je nejlepší autobus? SOLARIS!!! [jidlo]
Můj Mazlik? 2037!!! [blesk][blesk]
Tučňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 445
Registrován: 6-2013

Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 17:13:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

6120: Jo, jo, je to přesně tak, jak říkáš. To samé je ten jejich Šotoplátek, to čte jenom pár nadšenců, nikdo jiný. Nemůžou se chlubit, tak raději mlčí. Pěkně to vedou.:-(((((( Je ale pravdou, že i ty žluté výlukové letáky na zastávkách lidi docela slušně ignorují. Lidi jsou zvyklí jezdit po paměti a to je pak vždycky divení, kam to ten autobus při výluce jede[satan]

Tady je něco k 302:

www.vhodne-uverejneni.cz/zakazka/primestska-autobusova-linka-c-30 2-palmovka-prezletice

Nové náměstí, příští zastávka Picassova.
Upozornění pro cestující: Tento autobus končí jízdu v zastávce NÁDRAŽÍ UHŘÍNĚVES.
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4700
Registrován: 11-2006
Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 17:18:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě nejvíc ze všeho zaráží, jak je vůbec možné, že si Ropid a potažmo město může dovolit čachry typu omezení provozu a rázem si vzpomenout, že nejsou peníze?! To už opravdu dělají z lidí totální voly!
Povodně a podobné hovadiny ať si nechají pro někoho jiného, protože to jsou v celkovém měřítku korunové záležitosti.
To už by se mohli rovnou příště vymlouvat, že bylo třeba na náklady města hradit jeden spoj v délce dvou zastávek a potom že nejsou peníze na 2 dny provozu v Praze.[angry]

Do háje tak Bém je v trapu, Svoboda je v trapu, to vemeno co tam bylo 20 let taky rezignovalo, nevím jak se jmenuje, shitka jako shitka... Který debil to tam teda pořád zadupává? Nebo si skutečně Ropid jenom honí triko a všechny tyhle změny dělá bez přímého nařízení magistrátu?

Ad 302: About Me je typický šprt na PIDu. Leze Ropidu do řiti a ten mu přiklepává linky. No co, řidiče bere taky na hůl, ale aspoň fasují čistící ubrousky.[happy]

Některé z veřejně dostupných dokumentů k tomu:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/index.php?m=xenorders&h=orderdoc ument&a=detail&document=277963

https://www.vhodne-uverejneni.cz/index.php?m=xenorders&h=orderdoc ument&a=detail&document=277962

Jako takový malý detail mi neuniklo dřívější datum na podepsané smlouvě, než byla vyhotovena Zpráva zadavatele, kde byly zveřejněny nabídky uchazečů.

Linka se flinká - má zpoždění pokoru, bez hmoždění motoru!
Rebel Yell
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4701
Registrován: 11-2006
Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 17:23:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aha, Tučňák byl rychlejší.[lol]

Linka se flinká - má zpoždění pokoru, bez hmoždění motoru!
Rebel Yell
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4428
Registrován: 4-2005

Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 17:27:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No co, řidiče bere taky na hůl, ale aspoň fasují čistící ubrousky

A co si koupím za čísté ubrousky? K čemu mě to je? To kdybych se z toho všeho už po*ral? Ubrousky.. Pché.. Proč není na konci roku 2013 na alespoň každé druhé konečné dostupné WC a tekoucí voda?! Ale hlavně že jsou alespoň ty ubrousky..

Který debil to tam teda pořád zadupává?

Snad ani žádný, musí se ušetřit to co se vyházelo na projektech typu prodloužený provoz o pátcích a sobotách + další podobné destruktivní a jinak debilní projekty.

AV 15-30

Stop šotokindermafii!!!
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4702
Registrován: 11-2006
Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 17:32:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To budeme doplácet na Vodrážkovy flamendry dalších 50 let? Ať to zaplatí ten blbec, když si to vymyslel.

WC a tekoucí vodajsou v kompetenci DPP, potažmo TSK? Myslím, že se udělal velký kus práce za Dvořáka, ale potom to utichlo a pochybuju, že se ještě něco udělá.
...Tak aspoň ty ubrousky, ale to je kompetence dopravců. Dají se tím čistit nejen ruce, ale i došmidlávat autobus. Já osobně bych si za ně nic nekoupil, ale ušetřil bych za svoje.[biggrin]

Linka se flinká - má zpoždění pokoru, bez hmoždění motoru!
Rebel Yell
Orky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9555
Registrován: 10-2004
Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 17:42:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ml636: Tak About Me podal nabídku s nejnižší cenou, takže dle toho ukazatele vyhrál zaslouženě, s cenou kolem 31,80 Kč/km, a to sn ovými autobusy. Kam by se hrabal dopravní podnik, ten by to projel na celé čáře.

Pražská veřejná doprava onemocněla vážnou chorobou - ropiditidou. Hledá se lékař, který by ji dokázal vyléčit.
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4429
Registrován: 4-2005

Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 17:46:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No to je fuk v čí je to kompetenci. Je rok pomalu 2014 a nejsme v Permu za Lenina aby jsme museli močit na kolo když se zrovna okolo nikdo nepotácí. Každopádně Jarda Štěpánek je mě z mnoha důvodů daleko sympatičtější než nějaký řiťolezec "O Mě". A ani ubrousky ho v tom nezachrání.

AV 15-30

Stop šotokindermafii!!!
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4703
Registrován: 11-2006
Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 18:29:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

6120: Rok 2014, ale já si tu připadám pořád jako za Lenina.[ko] Nakonec ale je tu spousta jeho příznivců, tak co se divit...
Holt to chce asi tu emigraci.[biggrin] Ještěže už se dneska na hranicích nestřílí, i když ve vnitrozemí často jo, a to i bez nábojů.

Linka se flinká - má zpoždění pokoru, bez hmoždění motoru!
Rebel Yell
Tučňák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 446
Registrován: 6-2013

Odesláno Úterý, 17. prosince 2013 - 19:59:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Nové náměstí, příští zastávka Picassova.
Upozornění pro cestující: Tento autobus končí jízdu v zastávce NÁDRAŽÍ UHŘÍNĚVES.
kubiqcz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 4-2013

Odesláno Středa, 18. prosince 2013 - 05:21:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DP bílý Sor 3999 dnes najížděl do Uhříněvsi (že by opět 267?) Bohužel jsem opět nestihl foto...

[ok]: 6360, 4E7 2256, PIA 22-46