K-report
 

Archiv diskuse Schotousch nový živočišný druh do 07. 01. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Železnice » Schotousch nový živočišný druh » Archiv diskuse Schotousch nový živočišný druh do 07. 01. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 302
Registrován: 8-2010

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 08:57:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mn2: z budovy parkingu

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
ES499.0009
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1143
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 09:33:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary:
Jednoduchá otázka.Můžu si svévolně vylézt na návěstidlo,když nejsem ani u SŽDC ani u jiných firem k tomu oprávněných?
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3852
Registrován: 2-2009
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 10:05:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus - ptal jsem se na pouliční osvětlení.. Možná, že by nebylo od věci vylézt na budovu tankování nebo nějakému letadlu na hřbet, taky by to byl nadhled..... Též horkovzdušný balán by se hodil. Pro nadhled přece vše.
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1408
Registrován: 2-2009
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 10:08:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

K zastáncům lezení po stožárech návěstidel jen otázku. Dovolili byste si to někde v zahraničí? Třeba Francie, Německo, Španělsko? Kvůli kompozici? Dosti těžko, možná by se vám stalo, že byste o tý fotce přemejšleli někde za katrem.
Tak jako se stupňují problémy s focením (i povolovaným) v depech, tak to dopadne časem všade. Proč? Kvůli šílencům.
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1349
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 10:28:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ES499.0009: Jednoduchou odpověď máš přeci zde pod písmenem a)

https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2696246

tak proč se na to znova ptáš?
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 303
Registrován: 8-2010

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 10:51:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mn2, díky za tip, vyzkouším.

Vlada749: možná by to chtělo ten nadhled vyzkoušet. Nedopadalo by to tak jako zde:
https://www.k-report.net/diskuse/prohlizec-obrazku/?autor=Vlada749 &stranka=1&razeni=Vlozeno&poradi=sestupne
A když už nadhled, tak prásknu motor tak, že je ve stínu. Lahůdka. Ale v kázání jste machr, co? Tuším nějakého zaměstnance čd, co bude velmi komisní. Taky jsem jich pár viděl. Naštěstí existují i ti co jsou v pohodě. Nebo se mýlím?
Šílenci jsou pro mě ti, co cvakají jednu fotku za druhou bez jakékoliv kompozice, ale hlavně že mají nový najbrt brejle.. jak malý děti. Ti, co fotí kouldně a pro fotku si zvolí co nejlepší podmínky, mají u mě respekt. Kecalové a kazatelé nikoliv!

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1409
Registrován: 2-2009
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 11:02:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus: Nikdo vám nenutí koukat na fotky, které se vám nelíběj. Nedávám je zde jako umělecký dílo, k tomu ani K-r není, viďte.
Pokud vychováváte děti, tož závidím rodičům, jejichž děti s vámi příjdou do styku .
Vím, vám se nemohu rovnat, a úpřimně ani nechci. Raději zůstanu takový jaký jsem, než být jako vy.
Bylo to sic původně o lezení na návěstidla, ale budiž. Ale až dojde k nějakýmu sestřelení, tak potom mluvte. Nikde ve světě si toto nik nedovolí, bohužel u nás norma.
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1351
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 11:24:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlada749: A co je tedy nebezpečnější? Vylézt na návěstidlo nebo běhat v kolejišti po stanici?
Ŕekl bych, že daleko větší šanci na úraz má ten běhající v kolejišti.
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1410
Registrován: 2-2009
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 11:26:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič: To vite, že má.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3853
Registrován: 2-2009
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 11:35:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič - řek bych, že to vyjde na stejno, zvlášť u některých jedinců...
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1352
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 11:45:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlada749: No vidíš a přitom těch pobíhajících v kolejišti je určitě víc než těch lezců, ale daleko víc emocí zde vyvolávají ti "šplhaví" než "běhaví". Čim to?
"Šplhaví" nejspíš méně ohrožují sebe i dopravu (zatím jsem neslyšel, že by nějakej spadnul z klacku pod vlak) a pobíhat v kolejišti je zakázáno stejně jako lezení na návěstidlo (tedy pokud to lezení po návěstidle je opravdu zakázáno).
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 304
Registrován: 8-2010

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 11:46:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co o lezení po návěstidle? Občas vylezu na klacek když chci nadhled a není nikde nic jiného.. to je celý.. to že se to nemá je mi jasný.. ale každý někdy udělá nějaký drobný přestupek, vy všichni jste uplně čistý? :-D
Z návěstidla mám pár fotek, ze sloupů taky.. moc toho není..
Pokud mám možnost, raději volím přirozený nadhled, jako třeba zde nebo zde. Je to teď už jasný?

(Příspěvek byl editován uživatelem Honzinus.)

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Ferniii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 6-2011
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 12:04:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chlapci z želpage jsou jako nepřizpůsobiví. Jeden se octne v nesnázích a už se sem nasype celá banda
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 597
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 12:18:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ferniii, podle sebe soudim tebe, že?

Nebo jsi snad nabyl dojmu, že například topič nebo já stojíme za Honzinem v tomto obhajování lezení po klackách? Předpokládám, že pod chlapci z želpage si mám představit Honzina, Topiče a sebe. Honzina sice nechápu proč, už se to tu taky jednou probíralo, ale budiž. Vy chlapci z káčka to máte takový zjednodušený, bez ohledu na realitu. Asi jako když jsem se dočetl, že se nějakej cikán vozil po černochovi a nadával mu do černý huby :-D

Pořádně si přečti můj 596 a pak něco povídej ;-)

Nemůžu se zbavit dojmu, že jsi ani pořádně nečetl, co jsem napsal já, jinak bys takovou kravinu nemohl vyplodit :-D Můj příspěvek jde vlastně v argumentaci proti Honzinovi, ale to ses ani neobtěžoval si uvědomit, že? :-D

Topič do toho vstoupil, protože Manemb mdlého rozumu stejně jako Ferniii mdlého rozumu do toho začli tahat žp zcela ale zcela bez souvislostí, a dále pak nalinkoval ES499.0009 neschopnému si přečíst dvě věty z toho, co už bylo napsáno.

Pánové pánové, vy to teda vedete :-D

Honzine, furt to nechápeš, že? Můžeme se bavit o tom, jestli je lepší dělat kapra na modro nebo na másle, ale když ty to modro vnucuješ na serveru ww.veganisobě.cz ;-) Já se rád pobavím o tom, jak co vařit. S jednou kámoškou probíráme kuskusy a falafely, a s jiným kámošem zas steaky. Ale ne obojí s oběma ;-) Přihořívá?

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13670
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 12:31:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jsem se zase pěkně pobavil, dvě hovádka z ŽP mě zase na měsíc rozesmáli.

812 001
Děkuji ti, přesně tak.
A proto si dneska vyfotím i 814 019, kterou po dlouuuuhééé době mám.
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 305
Registrován: 8-2010

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 12:41:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

K tomuto datu mám na žp umístěno přesně 70 svých fotek, poslední zvěřejněná byla v listopadu 2012. Rovněž jsem členem skupiny šotoklub. To je asi tak vše ohledně žp, nic neobvyklého.
Teďka spíš chodím na RG...

Jinak mám pocit, že Ferniii je někdo z Vlaksimu, asi se mnou měl nějaký problém, něco si mlhavě vybavuju.. ono jich tam bylo víc co mě nemuseli, takže opět nic neobyklého a v podstatě chápu ty jeho kecy..

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3854
Registrován: 2-2009
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 12:49:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus - zase a znovu maluješ svět na černobílo a zase se dopouštíš, řekněme, nemoudrého zevšeobecňování, Stejně jako jiní ,v obráceném gardu, na téma ŽP. Mám za to, že to nepotřebuješ....
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1353
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 14:37:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fernii: Někteří jedinci si klidně naserou do huby, že? Zrovna ty máš co mluvit o nepřizpůsobivosti. Sice nejsem zastáncem Honzinova někdy černobílého dělení světa šotoušů, ale v tvém případě má naprostou pravdu.
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1354
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 14:47:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mn2: To by ses divil, co jsou schopni někteří jedinci provádět kvůli fotkám. To až zůstává rozum stát.
Ferniii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 212
Registrován: 6-2011
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 15:34:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak už se zkompletovala celá trojka, výborně
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13784
Registrován: 9-2002

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 17:30:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus.
Nezlob se na mě, ale raději si prohlédnu fotky Manemba než ty tvoje "ukázkové" z příspěvku 304..koho zajímá nějaká tuctová regionova či tuctová 380?
Mě třeba vůbec..já jen aby sis uvědomil, že každej ti ty tvoje rádoby výtvory nežere jako lidé tobě podobní..ber život s nadhledem, nejen ty tvoje vysněné fotky..
to že se to nemá je mi jasný
To jsem rád, že si to po spoustě okecávaček konečně připustil..ale šlo to napsat hned a možná by tu pak nebylo tolik dalšího osočování..

(Příspěvek byl editován uživatelem Luboš_ct.)

!!!! I * L O V E * T R A N C E !!!!
Above & Beyond feat. Zoe Johnston - Alchemy (Myon & Shane 54 Redemption Intro Mix)
Této hudbě rozumím jenom já a John:-)
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3855
Registrován: 2-2009
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 17:52:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič -po těch letech už ne.

Ferniii -pokud tím doplňem mám být já, junáku, tak já tam nemám / na ŽP/ ani kozí pšouk. Nedorostl jsem do té kvality abych tam byl.
Jen jsem si toho, na rozdíl od jiných,vědom a tak se tam necpu...
Ferniii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 213
Registrován: 6-2011
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 18:14:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak proč se ozýváš?
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3856
Registrován: 2-2009
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 18:25:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Abych věděl, jestli se staneš objektem mého zvýšeného zájmu. Prosté, nesložité.
Ferniii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 214
Registrován: 6-2011
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 18:30:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak si mě zase přestaň všímat, proti Tobě já nic nemám.
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1355
Registrován: 9-2006
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 18:33:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mn2: No tak moment! A co je tohle?
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/ostatni/hist/hist473.html
Tak a máš to. Seš taky v množině hovádek ze ŽP.

Mezi náma, on by v té množině byl i ten Fernii, co tady tak machruje, jenom by nesměl bejt na to focení tak levej. S touhle svojí fotkou z úzký jsi ty jeho výtvory, co tehdy posílal, s přehledem přechcal.
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 306
Registrován: 8-2010

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 18:34:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboši, já neřeším tuctovost regionovy či 380ky, ale něco uplně jiného. Víš co to je? Přečti si tu diskuzi ještě jednou a pečlivěji, mám pocit, že ti něco uniklo. ;-)
Tuctový brejlák na sto způsobů a ze všech stran nebere pro změnu zase mě.

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
TermoHans
Neregistrovaný host
Odeslán z: 93.99.167.57
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 18:35:59    Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus:
.... Já totiž občas na nějakej ten klacek taky vylezu, to bych asi teda neměl....

Inu synku, o tom, že lozíš na klacky víme. Svou (homo)sexuální orientaci jsi tady prokázal již dříve. Gesto v tvém avataru, podle tehdejší, dohledatelné, analýzy to rovněž potvrzuje. Takže nás nemusíš oblažovat detaily svého intimního života.

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13786
Registrován: 9-2002

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 18:53:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus:
To nic nemění na tom, že si stejně raději prohlédnu fotky od Maneho, páč on fotí dokumentačně jako já a nemá vůbec potřebu řešit, zda se fotka povedla podle tvých (a dalších...) kritérií..kapiš to?:-)
Četl jsem to celé a pozorně a bohužel se prostě nemůžu zbavit dojmu, že ty a ti další dva (občas tři) jste nějací nadlidi..
Koneckonců už vám to tady naznačila velká spousta registrovaných i nereg., ale vy jste prostě neodbytní..
A pak začne to vaše..a proč.. a proč.. aproč a diskuze smeruje do riadnej piči..

!!!! I * L O V E * T R A N C E !!!!
Above & Beyond feat. Zoe Johnston - Alchemy (Myon & Shane 54 Redemption Intro Mix)
Této hudbě rozumím jenom já a John:-)
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3857
Registrován: 2-2009
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 19:03:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič -No tahle hrůza nevím jak se tam dostala -tedy jak vím - poslal ji tam synek ale proč se tam dostala to vskutku netuším.

Ferniii -OK vypouštím tě z vědomí...
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 307
Registrován: 8-2010

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 19:52:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboši, jaká jsou "to ta moje kritéria"?

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Černá ruka
Neregistrovaný host
Odeslán z: 178.17.80.33
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 20:09:18    Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_ct: U šotoušů je nadlidskost (dá-li se takový výraz stvořit) úměrná velikosti a ceně fotoaparátu. My s kompaktem za "pár" kaček máme tu výhodu, že nedosáhneme nikdy na kvalitu fotek lezoucí ze zrcadlovky a tudíš si nenaducáváme šotoušské ego. O to hůře, že fotit vlaky je kolikrát jediná věc, kterou ti nadlidští šotouši umí (teď se bavím o těch mládencích, kterým výbavičku koupil tatíček).
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13788
Registrován: 9-2002

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 20:32:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus:
Ty nevíš jaká kritéria nám sem furt vnucuješ?

!!!! I * L O V E * T R A N C E !!!!
Above & Beyond feat. Zoe Johnston - Alchemy (Myon & Shane 54 Redemption Intro Mix)
Této hudbě rozumím jenom já a John:-)
Paveldacicky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2480
Registrován: 5-2007

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 21:01:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdysi už jsem tyhle dvě fotky sem dával,je to u Zábřehu n M.Výkon suprzáběruchtivého odvážlivce...co na to říct?
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 308
Registrován: 8-2010

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 21:08:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš: nevím, prozraď.

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13672
Registrován: 3-2005

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 21:24:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Tak zase se na pár týdnu odmlčím, pač ty kejdy..to je pěkné číst jen z povzdálí:-)
třeba Honzinus může být ve skutečnsoti normální,a le pochybuji, když večně zde píše-to svěčí asi o te ...
Nezlob se na, já už zásadně na Gayporta, hlavně oné pakácké diskuze lezu jen v přestávkách, nebo když příjdu do práce dříve.
ale vidím, že ty jsi asi toudo disk.posedlí:-)nebo ještě někde, jsi skoro on-line:-)
užívejte si večera a hlavně dementního písánička na k-reportu, já jdu raději s kluky na dvě pivka, než se začnu trápit s 843hauuuuKdyžtak stáhni "gatíky" a můžeš nad těmi řádky..nebo se můžeš kochat těmi mejmi foty..když se ti tak rajcují
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 598
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 23:20:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Manemb, Nezlob se na, já už zásadně na Gayporta, hlavně oné pakácké diskuze lezu jen v přestávkách, nebo když příjdu do práce dříve.
A přesto jsi za čtrnáct dní od 23.12.2012 (náhodně nalezený příspěvek "kolem Boleslavi") stačil vložit 126 příspěvků. To je devět denně. To máš docela hodně přestávek a chodíš z práce dřív ňák často

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13676
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 04:51:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary
Tak pro tebe
25,26 celý den.
27/28 krásná noční
29denní světlo
30 opět den
1.1 den
2/3 noční
To je devět denně.
Tak to je smutné, to moc času na sezení nemám, bo to tedy dneska musím dohnat

To je supr diskuze, ještě lepší jak nehody či třeba kočky
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1356
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 09:19:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Manemb: ...hlavně oné pakácké diskuze lezu jen v přestávkách, nebo když příjdu do práce dříve.

Když se ti ta diskuse tolik líbí a prásknul jsi tady svoje šichty, tak jak to, že jsi třeba 30.12. stihnul napsat 23 příspěvků v době od 4:46 do 21:57.

Není to tak nějak v rozporu s tvým tvrzením, že sem chodíš jen v přestávkách nebo při předčasném příchodu do práce?
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 309
Registrován: 8-2010

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 09:39:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nejspíš sem chodí i v pracovní době, to je moje dedukce. To udělat já tak letím.

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13684
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 09:44:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Honzinus
To si piš, zásadně v pracovní době, pač tak vypatlaný rozhodně nejsem abych nad gayportem seděl celé dny!
Jo rád vždy něco vložím, ukáží co je nového kde..ale psát jen žvásty a píčoviny..
A rozhodně nejsem už nějaký ten rok nástiletým..
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1357
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 10:36:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Manemb: Když jsi měl 30.12. údajně denní šichtu, tak jak je možný, že jsi od 7:00 do 19:00 stihnul napsat 11 příspěvků v těchto časech?
7:05
7:22
9:28
10:42
10:53
11:22
11:27
11:44
17:08
17:33
17:56

Všechno přestávky či předčasné příchody? Nějak to moc neštymuje s tím co jsi tvrdil včera. Nebo jsi jen tak plácal?
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13685
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 11:23:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič
To víš, kdo umí, ten umí.Ale nevím,co se ti jako na tom nezdá
Dneska mě nesleduješ??ještě tu dlouho budu a pak neboj, pro tebe cca 18hod ne

Hoši, vaše starosti bych opravdu chtěl mít
už abych byl na horách, to budu mít 7dní klídeček
Honzinus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 310
Registrován: 8-2010

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 11:28:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Manembe, nikdo tě nenutí abys tady seděl. Ale dokážeš odpovědět na položenou otázku? Asi to máte na šichtě volnější, co???

Dám si na tebe pozor a nic ti neodpustím, jasný?!
Tohle nelze nechat bez odezvy!

http://www.flickr.com/photos/honzinus/
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1358
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 11:35:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Manemb: Co bych tě sledoval? Seš mi ukradenej, jen se vždycky pobavím tím, co někteří dokážou nablafat za hovadiny a přitom se dá několika kliknutími zjistit, že kecaj ostošet.
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13687
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 11:55:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

njn..to víte, asi neznáte slovo Dispečerka, asi neznáte Notebuk a třeba připojení O2, nebo Vodafone.
Jo, já se tu také děsně nad Váma bavím.Chtěl bych také mít takovou zalibu denně sledoavt gayport co se kde píše, jak někdo špatně má stíny na fotografií,jak leze po stožárech...
Asi si dám mraženku a jedno kafíčko, tak za 30min jsem zase v pozadí
ES499.0009
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1144
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 12:12:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary:ES499.0009 neschopnému si přečíst dvě věty z toho, co už bylo napsáno.
Ale nejsem neschopný.Jen jsem čekal,jestli umíš taky odpovědět pouze ano nebo ne.Nebo jestli to musíš všechno dlouze rozepisovat.
Topič:Na nic jsem se Tě neptal.
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 599
Registrován: 3-2010
Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 12:57:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ES499.0009 mám ti znova napsat to, co jsem už jednou napsal? Nemůžu se zbavit dojmu, že se opakuje historie s diskusí ohledně ježdění po poli... :-D

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13797
Registrován: 9-2002

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 13:06:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nezdy tady to máš..vidíš co je zajímá nejvíc
Napíšeš svoje směny a už zkouší jak by tě potopili, ale bohužel se jim to jaksi nedaří..

Honzinus:
Kdyby ses lépe učil, mohl bys sedět taky na lokomotivě a ve volných chvílích, kterých zrovna na dispečerce bývá i povícero, mohl sledovat co kdo na reportu dělá a nedělá..nemusel bys nad tím trávit tolik času doma
Jo holt někdo má a někdo nemá..

Ale to už je skutečně diskuze opět o tom hnědém smradlavém..

!!!! I * L O V E * T R A N C E !!!!
Above & Beyond feat. Zoe Johnston - Alchemy (Myon & Shane 54 Redemption Intro Mix)
Této hudbě rozumím jenom já a John:-)
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1359
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 13:32:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_ct: A voni ještě pořád dělaj fírové šichty 17 hodin dlouhý?
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13798
Registrován: 9-2002

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 13:47:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když to máš přerušené, tak klidně ano..ale já to nemám tak dobře zmapované jako ty, co tu Nezdy psal..na to fakt nemám čas to zkoumat..

!!!! I * L O V E * T R A N C E !!!!
Above & Beyond feat. Zoe Johnston - Alchemy (Myon & Shane 54 Redemption Intro Mix)
Této hudbě rozumím jenom já a John:-)
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13691
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 14:12:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš

Ten topič, to je hovado jako ..sám si vypsal, když jsem zde psal..jaktože je tam tak dlouhá pauza?a pak jen pár příspěvku v necelé hoďce
Opravdu takové problémy bych chtěl také mít..ještě, že jsem teďka řešil úplně jiný problém s jedním pacientem na loko 163
a asi na to seru..jdu si na chvilku lehnout ať jsem na večer pro svou rodinku doma fit
pěknou zábavu "pošuci" či jak to někdo nazval, horolezci po vztyčených klackách
Vltavák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 112
Registrován: 5-2011
Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 14:57:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím pánové! Po nějaké době jsem zase tady, může mi nekdo v kostce říct o co tady jde? Jen sem to prolít a pochopil že šlo o lezení po všem možném, pak lezení po klackách, pak o tom kdo je debil, pak že je někdo bukvice, pak kdo kdy kolik sem poslal příspěvků a teď pro změnu o tom kdo je debil? Že bych se připojil k plodné diskuzi, dík
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1361
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 15:15:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Luboš_ct: Sedět v práci s rozdělenou šichtou celej den od brzkého rána do pozdního večera mi jako nějaká velká výhra nepřipadá.
egaplež
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.226.248.201
Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 15:19:11    Odkaz na tento příspěvek  

Vltavák: jako obvykle, "elita z ŽP" musí dát zbytku světa najevo svojí nadřazenost. O čem se zrovna debatuje je úplně jedno...
Manemb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13698
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 15:48:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Topič
jsi původem Čech?
asi ne, když ani neumíš číst, co jsem napsal, když tě to tak rajcuje, tak ti vysvětlím oný tvůj vyhledaný čas mých příspěvků:-)
7:05 - 17:56
tak Topiššu v 7:35 jsem měl nástup, konec 18:20 kapeš toSnad už jo, ale jak napsal Luboš, ty to nepochopíš.
A jak i vidíš, ani těch celých 11hod nedokáži psát, vkládat fota na tento wweebbbbbb
Ale jak jsem ti už několikrat zde psal, já nemám čas zde psát píčoviny, co kde, jak kdo blbě vyfotil, kd emá stín, jak si honí klacka..adt..
když se i zamyslíš nad mými příspěvky, tak poznáš, že dost je s foty, k určité disk.sk. nebo aktuální postřeh, co kde jsem potkal, co aktuálně projelo buď ČT či Pce.
Ale to ty vážně nepochopíš...
a ještě jedno, do této disk.skup. já vůbec nechodím, nepíši..pač zde je to utopie, to jen teďka vyjímečně jsem se musel přidat
tak hezký den a pomalinku začni topit, koukám na předpověď má se ochlazovat
ES499.0009
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1145
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 16:03:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chary:Nemůžu se zbavit dojmu, že se opakuje historie s diskusí ohledně ježdění po poli... :-D
Souhlas.Necháme toho.
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1362
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 16:05:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Manemb: To já chápu velmi dobře a taky chápu, že když napíšeš toto:

"...já už zásadně na Gayporta, hlavně oné pakácké diskuze lezu jen v přestávkách, nebo když příjdu do práce dříve."

tak tím sděluješ, že na káčko chodíš pouze v této době.

Pak mi teda pořád neštymuje, jak je možný, že v onen inkriminovaný den 30.12. jsi taky poslal příspěvky taky ve 4:47, 5:16, 19:42, 20:04, 20:26, 21:46, 21:57 a 21:59, což je doba, kdy jsi podle vlastních slov v práci nebyl.

Nebo mi budeš tvrdit, že chodíš do rachoty s dvouapůlhodinovým předstihem a že když napíšeš příspěvek 3,5 hoidny po skončení šichty, že to je taky přestávka nebo dřívější příchod?

Máš to nějak popletený.
přiložit
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 16:24:28    Odkaz na tento příspěvek  

pane Topiči, bežte si už vycandit ten svůj zvadlý klásek.Udělá se Vám dobře a budete mít klidný den.
Šari
Moderátor

Číslo příspěvku: 12034
Registrován: 11-2005

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 16:30:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

... Já rád dávám v diskuzích najevo svoji nadřazenost a povýšenost...

lokomotivy.net
FZF