| Autor |
Příspěvek |
Ostravák
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6053 Registrován: 5-2005
| | Odesláno Pátek, 22. června 2012 - 21:37:09 |
|
Tak v Ostravě dnes shořel již druhý Citelis. Zatím to jde chronologicky, tzn. po voze 7014, který shořel před dvěma lety dnes shořel vůz 7015.
|
Fricoolinek
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 306 Registrován: 4-2006
| | Odesláno Sobota, 23. června 2012 - 02:21:03 |
|
Já nevim, ale nemělo by se to nějak více řešit, toto? Shořely tři Citybusy v Praze, po jednom na Kladně, v Brně (tušim i Pardubkách), 2x v Ostravě. Není někde systémová chyba, nemělo by se více dbát na to, jak tomu předcházet? SORka NB už nějaká shořela? |
Rpopo
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 765 Registrován: 6-2009
| | Odesláno Sobota, 23. června 2012 - 11:39:54 |
|
Ano, niekde v ČR, davali o tom reportaž na Markize, ale už som zabudol kde ...
.::Ikarus 280::. Recykláciu všetkým Citelisom !  |
|
Rutak11
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 348 Registrován: 9-2009
| | Odesláno Sobota, 23. června 2012 - 19:50:33 |
|
Shořela liberecká BN12, o NB nevím o žádné....
| Princezny by měly zůstat zazděný. |
|
Rpopo
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 766 Registrován: 6-2009
| | Odesláno Sobota, 23. června 2012 - 21:45:14 |
|
Rutak: Fajn, tak BN, skratka pamätal som si, že nejaka SORka ... Aj majster tesar sa "sem-tam" utne 
.::Ikarus 280::. Recykláciu všetkým Citelisom !  |
|
Robert_08022
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3585 Registrován: 3-2004
| | Odesláno Neděle, 24. června 2012 - 01:44:11 |
|
Jak někteří diskutující vidí písmena S, O a R, jsou schopni napsat desítky příspěvků na téma nekvality autobusů SOR, i kdyby to měly být překlady anglických článků, kde se majitel (čehokoli shořelého/porouchaného/zničeného) při omluvě za komplikace dopustí hříchu, když vypustí slovo SORry.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl. (Jan Werich)
|
|
Robert_08022
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3627 Registrován: 3-2004
| | Odesláno Čtvrtek, 28. června 2012 - 16:04:15 |
|
TriHyBus odstavený v areálu ÚJV Řež.
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl. (Jan Werich)
|
|
Dark Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 164 Registrován: 8-2002
| | Odesláno Sobota, 28. července 2012 - 22:58:57 |
|
Malá galerie autobusů společnosti TransTriumf, jednoho ze dvou dopravců MHD Varna (BG): Celkem by měli nasazovat 4x krátký a 10x dlouhý Citelis. |
Marek_kubík
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 564 Registrován: 12-2008
| | Odesláno Úterý, 31. července 2012 - 18:10:39 |
|
Jeden Citybus na prodej a zde píšou že firma ČAS-Service plánovala vyrábět autobusy s pohonem na elektřinu s karoséríí Citybusu. Zajímavý projekt docela, škoda že nevyšel.
Karosa - to nejlepší na trhu autobusů :-) ČD a ZSSK - dva nejlepší železniční dopravci Moje ICQ: 639-165-615
|
|
Robert_08022
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3806 Registrován: 3-2004
| | Odesláno Úterý, 31. července 2012 - 18:26:36 |
|
Firmě ČAS Service toho nevyšlo více...
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl. (Jan Werich)
|
|
Study
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12245 Registrován: 11-2004
| | Odesláno Úterý, 31. července 2012 - 21:47:15 |
|
... i ten článek je opravu na úrovni, myslím že svíčky člověk najde v málokterém autobusu...
| Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...! |
|
Petr_k Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8131 Registrován: 4-2003
| | Odesláno Úterý, 31. července 2012 - 22:33:06 |
|
v plyňácích svíčky jsou naprosto běžné (jsou to zážehové, nikoli vznětové motory) i když tady autor zřejmě nepřemýšlel.
| Eure Freiheit ist unser Sieg! |
|
Dolfi-Nehul
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 623 Registrován: 7-2009
| | Odesláno Sobota, 04. srpna 2012 - 14:07:23 |
|
Martinmarilynmanson: Nevím zda to tady proběhlo, ale tento Citelis CNG jezdí nyní u společnosti BusLine ve středisku Liberec pod číslem 616. |
B15 Neregistrovaný host Odeslán z: 95.82.156.34
| | Odesláno Úterý, 07. srpna 2012 - 12:37:38 |
|
Study: A ty v B15 snad nemáš svíčky?  |
Hydrista
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 173 Registrován: 11-2010
| | Odesláno Neděle, 02. září 2012 - 09:56:51 |
|
Jak to vypadá s citybusem 3004? Už sem ho dlouho neviděl. 
| Je škoda každé hydry či hektora ve šrotu nebo po nehodě. Každý šotouš od přírody se vlaků nebojí. Ať žije T435.003! Co má nejkrásnější zvuk? Beztlumičová 6 S 310 DR! Co je nejhezčí? T435.003! www-t435-003.freepage.cz |
|
S215SL Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1625 Registrován: 5-2002
| | Odesláno Neděle, 02. září 2012 - 09:59:23 |
|
Jezdi sluzebak. |
Hydrista
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 174 Registrován: 11-2010
| | Odesláno Neděle, 02. září 2012 - 10:24:15 |
|
S215SL: A co sní bude dál,někde sem četl že má být muzejní. Děkuji.
| Je škoda každé hydry či hektora ve šrotu nebo po nehodě. Každý šotouš od přírody se vlaků nebojí. Ať žije T435.003! Co má nejkrásnější zvuk? Beztlumičová 6 S 310 DR! Co je nejhezčí? T435.003! www-t435-003.freepage.cz |
|
Dolfi-Nehul
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 645 Registrován: 7-2009
| | Odesláno Čtvrtek, 06. září 2012 - 19:57:01 |
|
Bylo by to super vidět 3004 ve Střešovicích v muzeu , škoda že se nedochoval i nějaký Neoplan 3001 - 3003. |
Petr_k Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8230 Registrován: 4-2003
| | Odesláno Čtvrtek, 06. září 2012 - 23:02:47 |
|
jak dlouho se to tady neřešilo?
| "SMRT KINDERMAFII Z ROPIDU!" |
|
Mazlicek
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 386 Registrován: 5-2009
| | Odesláno Pondělí, 17. září 2012 - 23:10:45 |
|
Kdo čeká nový vůz Iveco citelis 18m cng v bílo-červených barvách?stojí v annonay
Iveco czech republic a.s. Iveco france s.a.
Iveco citelis volume 2,Iveco crossway le €uro 6 1116.railjet@seznam.cz |
|
Juraj
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 96 Registrován: 10-2008
| | Odesláno Úterý, 18. září 2012 - 12:01:34 |
|
"Mazlicek" Predpokladám,že je to pre Banskú Bystricu |
Mazlicek
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 392 Registrován: 5-2009
| | Odesláno Středa, 03. října 2012 - 22:15:37 |
|
Nějaké novinky z vysokého mýta Iveco citelis 18m GNV volume 2 pro SAD Zvolen
Irisbus Iveco Solaris bus & coach
ČD-Regiopanter
ČD-Regioshark |
|
Mr_proper Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1249 Registrován: 11-2006
| | Odesláno Sobota, 06. října 2012 - 19:48:18 |
|
Šasi Citelisu 18M v pohybu odkaz plus zajímavé fotky z výroby v Annonay odkaz
|
Swe
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2569 Registrován: 3-2005
| | Odesláno Neděle, 07. října 2012 - 10:12:47 |
|
Pěkné fotky, jezdí u nás někde Citelis s posuvnými dveřmi? |
Mazlicek
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 397 Registrován: 5-2009
| | Odesláno Neděle, 07. října 2012 - 11:18:41 |
|
Zatím ne,ale stát se může
IRISBUS IVECO Solaris bus & coach Provoz nových jednotek regiopanter i regioshark (na facebooku)  |
|
Bulda
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 147 Registrován: 10-2009
| | Odesláno Neděle, 07. října 2012 - 13:18:38 |
|
Swe: Ale je to škoda, určitě pod nima nevniká tolik prachu do vozu jako u těch otáčejících. Ty kartáče nejsou moc dořešený. |
9_tr
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3959 Registrován: 6-2005
| | Odesláno Neděle, 14. října 2012 - 17:43:00 |
|
Nemáte někdo půdorys citelicu/citybusu v zatáčce s poloměry zatáčení? Díky. Kdyžtak prosím na mail pod nikem.
Makrelu neumeješ. Ты входишь в троллейбус с передней площадки. |
|
xxxxx Neregistrovaný host Odeslán z: 78.45.41.164
| | Odesláno Úterý, 23. října 2012 - 23:49:03 |
|
Tak mě tak napadlo, nemáte někdo fotku předváděcího CityBusu 18M, který se tu ukázal někdy ke konci 90.tých let? Nebo neznáte někdo jeho osud? |
Mr_proper Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1254 Registrován: 11-2006
| | Odesláno Středa, 24. října 2012 - 16:45:51 |
|
odkaz odkaz
|
Adam147812 Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 22 Registrován: 5-2010
| | Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 19:00:41 |
|
Mazlicek :ako vieš že ten citelis mal byt pre zvolen ja som zo zvolena a neviem o tomo že by chceli kloubaky maju prist citelisi ale 12m a nie 18m
STRÁNKY O HRE OMSI www.omsi.cz www.omnibussimulator.de |
|
Erik_pauer
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 493 Registrován: 12-2007
| | Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 19:56:37 |
|
Adam147812: pokial viem do SAD ZV maju dojst nejake 18M citelisy pre bansku bystricu |
Neusohler
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7 Registrován: 9-2009
| | Odesláno Pondělí, 29. října 2012 - 22:22:24 |
|
Adam147812: Kĺbové autobusy Iveco Citelis 18M CNG budú dodané pre SAD Zvolen, závod Banská Bystrica. Jedná sa dodávku v počte 14 ks. Nákup autobusov je spolufinancovaný z Operačného programu Životné prostredie. Termín dodania - najneskôr 12/2012. |
Mazlicek
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 404 Registrován: 5-2009
| | Odesláno Úterý, 30. října 2012 - 09:39:12 |
|
Adam:protože to tam bylo psané
IRISBUS IVECO Solaris bus & coach Provoz nových jednotek regiopanter i regioshark (na facebooku)  |
|
Honza121
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 106 Registrován: 5-2011
| | Odesláno Pondělí, 19. listopadu 2012 - 13:16:44 |
|
Citelis Hybrid na Czechbusu (Příspěvek byl editován uživatelem honza121.)
|
emhadeckar
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 38 Registrován: 1-2012
| | Odesláno Středa, 26. prosince 2012 - 19:19:14 |
|
Celkom vyzera dobre ale ta kvalita 
Nezalezi na veku ale co sa skryva v tebe  |
|
Swe
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2616 Registrován: 3-2005
| | Odesláno Středa, 26. prosince 2012 - 19:29:05 |
|
emhadeckar: Tak nám sem něco napiš o kvalitě Citelisu Hybrid |
emhadeckar
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 39 Registrován: 1-2012
| | Odesláno Středa, 26. prosince 2012 - 20:06:12 |
|
Swe:Tak ti autobusom som sa nikdy neviezol a ani nemam s nim skusenosti ale oproti beznym Citelisom taktiez nebude to bezporuchove mozno len kus lepsie
Nezalezi na veku ale co sa skryva v tebe  |
|