K-report
 

Archiv do 20.července 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Dopravci a linky » Dopravci a linky - diskuse » Staré archivy » Archiv do 20.července 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5013
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 13. července 2006 - 09:52:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jak má řidič poznat, že dostal autobus s jinou RZ, než jaká mu náleží? Ano, odpovíte, že porovná výrobní číslo v dokladech s výrobním číslem na voze - ale můžu vás ujistit, že průměrný řidič ani netuší, kde má v.č. hledat. Pro potřeby tvorby seznamů zveřejněných na http://www.spvd.cz/?p=technika/statistika/statistika.html&m=menu_technika.html zkouším občas od řidičů zjišťovat výrobní čísla a na dotaz, zda si mohu napsat v.č. reagují řidiči často slovy:

a) Když víš, kde to je, tak si to opiš. Já to nevím.
b) Počkat, to je kde? Někde v dokladech, ne? Počkej, najdu malej techničák.

Myslíte si, že někdo takový dokáže poznat, že jezdí s autobusem, který má SPZ a doklady z jiného vozu?

A to nemluvím o tom, že máme v DP autobus, který je bez jakéhokoliv výrobního štítku a nemá ani VIN na rámu. Je to univerzální autobus, hodí se ke každým dokladům. Jo, a jezdí s techničákem vozu B731, ačkoliv je to B732.
A bus station is where a bus stops.
A train station is where a train stops.
On my desk... I have a work station.
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 12-2005
Odesláno Pátek, 14. července 2006 - 16:08:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tenhle pěkný autobus od spol.Čas service dnes přijel do Pardubic.Normálně sem jezdí Karosa C954 Zna 39-17 nebo karosa c935e zna 37-47.
 
Ještě mě překvapilo jeho velké zpoždění do Pardubic do přijelo o 40 minut déle.Ale nebyl to dneska zdaleko jediný autobus s takhle velkým zpožděným např.Zlatovánkova Karosa Sya 08-49 přijela z Hradce s 20 minutama a do Poličky odjížděla s 28 minutama.
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 693
Registrován: 3-2005


Odesláno Pátek, 14. července 2006 - 21:22:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gromit v diskuzi ../2484/401.html"http://www.expressbus.cz/autobusy.htm" target="_blank">http://www.expressbus.cz/autobusy.htm , kam odprodali tři busy (2x Man, 1x Scania)??
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1570
Registrován: 3-2005
Odesláno Pátek, 14. července 2006 - 21:29:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad..švarc: Vidím, že ČAS dnes poslal na více linek neobvyklé vozy, na Ostravu jela OASA. Tento nástřik si tato Karosa drží už mnoho let.

ad.Swe: Coufalík dnes vyrážel Scanií a Manem kolem 19 od Grandu v Brně.
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 638
Registrován: 5-2005
Odesláno Sobota, 15. července 2006 - 09:51:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Swe:přesně tak, Vydos je držitelem licence a najímá si dopravce
Vešel do místnosti a zeptal se: "kde je ten dispečer". A zezadu se ozvalo: "jo, už du"
Hmm, STS Chvojkovice-Brod, zřejmě slušnej oddíl.
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 816
Registrován: 1-2006


Odesláno Sobota, 15. července 2006 - 10:46:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Swe: Občas linku do osla vidím a jezdí to Coufalík. Už jsem viděl různé jeho busy (jen na ten Megaliner mám furt smůlu) například 11.7.2006 jel ten modrý Skyliner:
 
www.fotodoprava.com
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1899
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 18:50:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dne 15.7.2006 jsem se rozhodl jet linkovým autobusem z Hradce Králové do České Skalice. Podle jízdního řádu na zastávce Hradec Králové, žel.st. se mi hodil spoj linky 720260/3 v 9:30 od Tourbusu Brno. Potíž byla v tom, že takový autobus nejel. Zpětně jsem si to ověřoval na internetu na IDOSu i na PORTAL IDOSu a tam jsem se dočetl, že ten autobus nemá jet v 9:30 jak je uvedeno v Hradci na nádraží, ale v 9:10! Zjistil jsem totiž, že se k datu 1.4.2006 měnil jízdní řád.

Takže: na zastávkách Hradec Králové, žel.st. a Jaroměř, Na Špici visí ŠPATNÝ STARÝ jízdní řád a na zastávce Česká Skalice NEVISÍ PRO JISTOTU ŽÁDNÝ jízdní řád.

Společnost Tourbus by se měla nad sebou zamyslet, když ani po 3 a půl měsících nevisí na zastávkách správný jízdní řád. Zvláště, když je to jediná linka, která jezdí až do Východních Čech. Lidé by mohli ztratit dobré mínění o společnosti Tourbus.
web o MHD #242-617-336
Letní verze VDP
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 402
Registrován: 12-2004
Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 18:56:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem se probudil po ceste z Vizovic na aut. nádr. v UH a videl jednoho ze ctyr AXERU jednu 934,jednu Sorku na MHD a 8 954rek.
Tak me napadlo,jesti místní CSAD pouzívá alespon jednu 7xx v základu,nebo uz jen 9xx + SORky?
V pátek jsem potkal taky jen 9tky.
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 830
Registrován: 1-2006


Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 19:22:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem se probudil po ceste z Vizovic na aut. nádr....

To já bych byl po cestě z Vizovic rád, kdybych se vůbec v pořádku probudil .
www.fotodoprava.com
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1582
Registrován: 3-2005
Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 19:25:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.21272: To není problém Tourbusu, ale společnosti, která provozuje příslušná nádraží. Je potřeba napsat mail do Tourbusu (popřípadě do příslušné diskuze tady), aby si to s nimi vyřídil (porušení smlouvy).
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1900
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 19:47:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ale že by na 3 nádražích (stanicích) to bylo špatně?
web o MHD #242-617-336
Letní verze VDP
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 643
Registrován: 5-2005
Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 19:55:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272:společnost Connex, spravuje více jak jen 3 nádraží. Takže se s díky obraťte buď na Tourbus(oni budou požadovat vyřešení a příslušné finanční slevy při vjezdech na nádražích) a nebo na společnost Connex Východní Čechy.
Vešel do místnosti a zeptal se: "kde je ten dispečer". A zezadu se ozvalo: "jo, už du"
Hmm, STS Chvojkovice-Brod, zřejmě slušnej oddíl.
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 644
Registrován: 5-2005
Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 20:01:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

obecně je výlep konkurenčních jízdních řádů velký problém pro jistého dopravce, taky ze severu od Brna. Pamatuju , jak mi jízdní řády lepil všude, jen ne na označník( třeba na budku zastávky, zezadu s odůvodněním, že na samotném označníků již místo není).
Vešel do místnosti a zeptal se: "kde je ten dispečer". A zezadu se ozvalo: "jo, už du"
Hmm, STS Chvojkovice-Brod, zřejmě slušnej oddíl.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1902
Registrován: 9-2005


Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 20:04:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Obávám se, že stanice v České Skalici nepatří společnosti Connex, ale buď ČSAD Ústí nad Orlicí nebo Orlobusu.
web o MHD #242-617-336
Letní verze VDP
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1902
Registrován: 10-2003


Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 20:34:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem se probudil po ceste z Vizovic na aut. nádr....

To já bych byl po cestě z Vizovic rád, kdybych se vůbec v pořádku probudil .



já bych byl rád, kdybych vůbec našel nádraží.
Škopková: Táhne z tebe pivo, smrděj ti nohy, to je život...
Škopek: Dej mi pokoj, furt!
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 23884
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 21:21:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dopravce, Magiq:
Ale nezodpovídá za výlep JŘ přímo licencovaný dopravce?
Samozřejmě, může tak konat prostřednictvím někoho jiného, ale povinnost (a zodpovědnost) mu zůstává, ne? Nebo je to na AN jinak?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 145
Registrován: 4-2006
Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 21:25:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad zzz nedávno jsem tam byl a za několik hodin jsem viděl jen b732 a jednu c 734
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1585
Registrován: 3-2005
Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 21:36:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Martin_zlivský: Ano, proto má sepsané smlouvy a tvrdě platí (proto by byl také rád, kdyby tam byly vylepeny). Někde už částky za vjezd dosahují pěkných částek.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 23888
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 21:46:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

OK. Já jsem docela zvědav, který dopravce jako první odmítne jezdit nahoru na tu šaškárnu, co vzniká teď v Budějcích...
Mmch se opět „šetřilo”, takže nájezdová rampa nebude vyhřívaná, takže v zimě tam bude veselo. Jedním z argumentů bylo, že takové vyhřívání udělat nelze/neexistuje, pak že by bylo drahé, atd.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 403
Registrován: 12-2004
Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 21:54:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gromit:Já se taky tak úplne v porádku neprobudil
Kdo ale muze zato ze Helloween a Gama ray hrají spolu zrovna ve Slivovicích.
Alespon jsem videl zajímavé soupravy na Zlínským S-bahnu a otestoval si CSAD Vsetín.
Sofcovi ráno ve Vizovicích chvíli trvalo nez pochopil kam chci vlastne jet a to jsem se tak snazil artikulovat
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 23890
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 21:58:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Do Zlína jsem měl letos na fesťák jet, ale jaxi mi to nevyšlo :-(:-(:-(
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 404
Registrován: 12-2004
Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 21:58:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1:Takze prece jen mají,uz jeto prone asi témer kuriozní vozidlo.
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 405
Registrován: 12-2004
Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 22:01:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ:Skoda,videl by jsi velice vyuzité bus a vlak spoje,ikdyz tech IGK tam je taky mraky.
Bručoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.148.10.212
Odesláno Neděle, 16. července 2006 - 23:52:07   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"Ano, proto má sepsané smlouvy a tvrdě platí"

Když tedy firma Kovářík obvykle nemá vylepené změněné jízdní řády např. na zastávkách Benešov,odbočka či Olbramovice, znamená to, že to, že ČSAD Benešov (=majitel označníku zastávky) porušil smlouvu? Nebo ty poplatky a převzetí odpovědnosti jsou jen na AN?
Pokud se tyto smlouvy vztahují i na zastávky, tak ČSAD Benešov porušuje smlouvu s Kováříkem téměř zásadně. Zvláštní ovšem je, že na stejných zastávkách jsou změněné jízdní řády od Connexu Praha většinou vylepeny bez závad. Na přátelské vztahy mezi Connexem a ICOMem to přitom nevypadá.
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 645
Registrován: 5-2005
Odesláno Pondělí, 17. července 2006 - 12:14:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272:tak to bude asi Orlobus. S Ústím nad Orlicí jsem si to vyříkal přes Jihlavu.
Martin:ano, má to povinnost licencovaný dopravce. Ale protože ve většině autobusových nádražích máš JŘ pod sklem, tak se to provádí tak, že dodáš jízdní řády proti podpisu. A ti, když ti jej pak nevylepí a krajský úřad tě začně dusit, tak jen dodáš papír, že jsi je dodal a krajský úřad začne dusit příslušného majitele. Praxe je taková, že když nevysí jízdní řád, příslušný krajský úřad na jehož území je nádraží podusí majitele nádraží a ti spraví nápravu.
Vešel do místnosti a zeptal se: "kde je ten dispečer". A zezadu se ozvalo: "jo, už du"
Hmm, STS Chvojkovice-Brod, zřejmě slušnej oddíl.
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4404
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 17. července 2006 - 12:17:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud je Kovářík nedodá, není co vyvěšovat...
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 23918
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 17. července 2006 - 12:39:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dopravce:
Díky.

Zzz:
Pokud bych viděl, tak asi jo .
Ale navrhovaný odjezd v 4:02, který mi byl öhlášený den předtím odpoledne, když jsem byl u Opavy, to fakt jaksi nešlo...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 96
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 17. července 2006 - 18:36:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
dneska jsem na AN v Trutnove potkal tohle,myslel jsem ze osnado vytáhlo nejakou zalozni vrakosu a ono je to KADu ... nemaj to ani na strankach ... nevite jak to mají dlouho?
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 125
Registrován: 12-2005
Odesláno Pondělí, 17. července 2006 - 18:54:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxwilien:Určitě to je ex.Osnado,myslím že sem ho loni viděl u Osnada.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 151
Registrován: 4-2006
Odesláno Pondělí, 17. července 2006 - 20:52:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ne ne pánové omyl.Je to jedna z posledních Karos c 734.Kad má dvě ta druhá je v nátěru Kad.Hodně lítaly Prahu.Obě byli jeden čas zabaveny jistým věřitelem který je nyní i majitelem Kadu.V té době měli i Liberecké RZ neb věřitel byl z Turnova.Proto mají tyto novější RZ.Zabaveny byli i oba minibusy mercedes.O té bílé vím hodně protože s ní švagr několik let jezdil,takže informace je 100%Prošla už go.stará je asi tak 10 let.
Ad maxwilien bud rád že tam přijel tento ještě zachovalý bus.Na mhd jezdí horší
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 152
Registrován: 4-2006
Odesláno Pondělí, 17. července 2006 - 21:05:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo a také prodělal dvě havárie jednu s policií.Také se podíval i na lince do Ostravy.Praha se na něm jezdila denně.
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 17. července 2006 - 21:56:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: sem jezdí vetšinou lepší takže me to zklamalo ...hodně tady vídám C 956 ...ale dnes jsem videl tuhle C 734,sorku i mikrobus MB
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 153
Registrován: 4-2006
Odesláno Pondělí, 17. července 2006 - 22:09:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MAXWILIEN nedávno byl ještě v provozu vůz z spz 80 a něco.to byl vrak.Jinak sorek mají více min 6
Bručoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.148.10.237
Odesláno Pondělí, 17. července 2006 - 22:19:59   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zopakuju radši dotaz trochu stručněji: na běžné zastávce (mimo AN, např. Benešov,odbočka, Olbramovice apod.) se taky obdobně jako na AN přenáší odpovědnost za vylepení JŘ na "majitele zastávky", nebo nepřenáší?
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 17. července 2006 - 22:48:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kdyby si aspon na stranky dali kolik ceho maj ... ta dnesni sorka byla TUA 23-43
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 156
Registrován: 4-2006
Odesláno Pondělí, 17. července 2006 - 23:02:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No oni před rokem neměli ani ty stránky ale sortiment mají pestrý 955,956,axer,minibusy mercedes 735,736,734 b 732,sor c 10.5,9.5 a berkhof
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1590
Registrován: 3-2005
Odesláno Úterý, 18. července 2006 - 07:32:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad.Bručoun: Přenáší.
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 128
Registrován: 12-2005
Odesláno Úterý, 18. července 2006 - 09:08:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1:Já vím o těhle sorkách
TUA 21-80 Sor C9.5
TUA 21-81 Sor C9.5
TUA 22-07 Sor C9.5
TUA 23-43 Sor C9.5
TUA 46-69 Sor C9.5
TUA 55-77 Sor C10.5
a dále pak o těchto autobusech
1H0 6605 Karosa C955
1H6 0170 Karosa C955
1H7 8416 Mercedes Vario
2H2 8821 KAROSA LC956
2H7 4450 Karosa axer
Tua 44-55 Daf
TUA 54-70 Karosa C934
TU 96-54 karosa lc735
TU 91-31 karosa lc735
1h4 2217 karosa c734
1h4 2218 karosa c734
TUA 14-98 karosa c734
TU 88-13 karosa b732
Tu 85-92 karosa b732

Mohl by mi někdo doplnit tento seznam,tipoval bych že mi tam chybí řádově 10 vozů.
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 99
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 18. července 2006 - 09:33:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mikrobus MB maj podle me i 1H7 8415 ....
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 129
Registrován: 12-2005
Odesláno Úterý, 18. července 2006 - 09:55:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxwilien:To je možný,já byl v Krkonoších jen tejden a viděl sem pouze ten 1h7 8416.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5030
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 18. července 2006 - 11:22:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já tu mám ještě TU 86 87, což je LC 735:

 

Foceno 31.10.2004 na lince 000163 Špindl - Piešťany, dne 13.9.2005 jsem jej pak fotil na Černém Mostě na lince 690700 Praha - Špindl.
A bus station is where a bus stops.
A train station is where a train stops.
On my desk... I have a work station.
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 131
Registrován: 12-2005
Odesláno Úterý, 18. července 2006 - 13:35:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Martin_j:Na tu sem si vzpomněl taky.A dále pak na TU 80-22 a TU 92-01 obě Karosy LC735.Tak to už máme 24 autobusů.Tak nám pořád takovejch 6-8 busů chybí.
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1245
Registrován: 4-2003


Odesláno Úterý, 18. července 2006 - 13:41:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ve čtvrtek večer jsem viděl na lince Fedosu Praha, Nové Butovice - Zdice zajímavý autobus. Byl to Berkhof na podvozku Volvo a šlo o stejné uspořádání jako má jeden vůz JUDr. Hofmanna - tedy 3 nápravy a prostor pro cestující nahoře v celé délce a dole jen v převisu za 3. nápravou. Akorát ře tenhle měl starší typ přední masky než Hofmannův vůz. Narozdíl od něj však byl v solidním stavu. Na voze byly nálepky Interbus Praha a vpředu byl napsaný i majitel - nějaký soukromník z obce jménem Beřovice. Říkal jsem si, že možná to Fedorka koupil a ještě neodstranil označení původního majitele. Ale pak jsem se podíval dopředu, jak probíhá prodej jízdenek, a musel jsem se smát. Řidič totiž seděl na svém místě a z okýnka se bavil s nějakým známým (který se ho ptal, co to jede za zájezd ), zatímco vedle něj seděl další člověk, a ten prodával jízdenky. Tedy nejspíše jel ten vůz pro Fedorku smluvně a protože jeho řidič neuměl obsluhovat Emtest, poslal tam Fedorka ještě svého řidiče jako "prodavače jízdenek".
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 12-2005
Odesláno Úterý, 18. července 2006 - 13:59:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jenda z hk:Myslím si že si Fedorka často půjčuje autobusy od nějakých soukromých dopravců asi před 0,5 rokem sem viděl nějaký půjčený autobus do Znojma,bohužel už si nepamatuju co to bylo za typ a komu patřil.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 157
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 18. července 2006 - 15:34:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad švarc,ad maxwilien ano vária mají dvě druhé je 8415.jinak ty b732 v tvém seznamu už nejsou v provozu několik měsíců.Nahradili je jiné 732 jedna ex Praha a druhá je z Moravy.RZ vyhledám snad zítra protože jdu dnes od 18 do práce.sorka je tuším ještě jedna.Jinak je tvůj seznam poměrně přesný.Moc víc vozů nečekej tolik jich zas nemají
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 135
Registrován: 12-2005
Odesláno Úterý, 18. července 2006 - 16:56:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1:Díky za info.
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 100
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 18. července 2006 - 19:29:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dávám do hromady seznam autobusu Osnada ... tak pokud znate nejaky jejich r.z. tak mi je pls poslele a jeste pripiste co je to za bus:-)nejlepsi by byla i fotka
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 136
Registrován: 12-2005
Odesláno Úterý, 18. července 2006 - 19:37:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxwilien:Fotky nemám,ale něco pošlu.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5037
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 19. července 2006 - 00:05:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky něco pošlu...
JCH 59 93 = C 934 = 15.11.03 reklama Koberce K+K, 31.10.04 a 8.10.05 bílý = foceno v HK
(Schwarz - v seznamu, který jsem ti dnes posílal, je omylem C 954, oprav si to)
TU 86 89 = C 735 = bílý = foceno v TA
TU 96 66 = LC 736 = bílý, se skiboxem = foceno v Praze-Černý Most
asi 1H9 6005 = Axer = bílý = foceno za Jaroměří směrem na HK, jelo to, proto si nejsem jistý s RZ
2H1 6977 = Axer = bílý = foceno v PA
2H1 7232 = Axer = bílý = foceno v Praze-Černý Most

V seznamech mám ještě JCH 56 40, TU 86 69 a TU 86 83 bez uvedení typu.
A bus station is where a bus stops.
A train station is where a train stops.
On my desk... I have a work station.
Atmák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.245.79.20
Odesláno Středa, 19. července 2006 - 00:22:09   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

TU 86-87 potvrzuji...v červnu jsem jí fotil na Černém Mostu...řidič zase nadával, co to dostal za trosku...

Tak mě napadá, nebylo by dobré vytvořit stránku, na které by byly seznamy autobusů dopravců?
Chtělo by to zpracovat, tady je to hodně roztříštěné a navíc by to mohli doplňovat další lidé.
Martinhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 19. července 2006 - 08:43:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Atmák:
Zajímavý nápad...
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 137
Registrován: 12-2005
Odesláno Středa, 19. července 2006 - 09:32:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Atmák:Nápad to je dobrej.Rád se přidám.
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 101
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 19. července 2006 - 13:33:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://sweb.cz/Seznam.Dopravcu
takova provizorni adresa ...pokud chcete neco pridat nebo upravit tak dejte www.sweb.cz prihlasovaci jmeno je Seznam.Dopravcu - heslo je doprava
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 144
Registrován: 12-2005
Odesláno Středa, 19. července 2006 - 13:47:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxwilien:Dobrý,právě sem tam přihodil 3 soubory.
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 102
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 19. července 2006 - 20:59:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nechces v tom velkym soubouru seradit ty dopravce podle abecedy?bylo by to prehlednejsi
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)
Atmák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.245.79.20
Odesláno Středa, 19. července 2006 - 23:17:18   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsem rád, že se toho někdo ujmul a poskytnul prostor. Chtělo by to nějak sjednotit a pro začátek roztřídit dopravce, kteří jsou ve Švarcově seznamu. Bohužel teď nebudu mít čas věnovat se "svým" dopravcům a ještě tady nějakou dobu nebudu, tak zvládněte.

Dnes jsem na autobusáku v Praze-Holešovicích viděl pro mne nového dopravce:

Martin Lihm, Slánská 285, Budyně nad Ohří.
Jeho vozy byly překvapením:
303 8943 - ILIADE(!), na lince do Libochovic
2U0 3463 - Volvo B12 Jouckheere (3.nápr!) na lince do Budyně n. O.
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 844
Registrován: 1-2006


Odesláno Středa, 19. července 2006 - 23:41:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Atmák: Tyhle jeho linky už existují několik let. Iliade je nejnovější přírůstek.
www.fotodoprava.com
Atmák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.245.79.20
Odesláno Čtvrtek, 20. července 2006 - 00:38:11   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Gromit: Jsem rád, že se ozval "místní".
A co dalšího zajímavého tento Lihm má?
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1907
Registrován: 10-2003


Odesláno Čtvrtek, 20. července 2006 - 06:34:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přihodím něco do souboru:
BOL 79-22 - Adosa C934
JIA 51-83 - ICOM Jihlava - Mercedes
2B3 4010 - BDS - C734
2J4 5363 - Tredos - BOVA (v souboru je chybně 1663)
1J6 9249 - Tredos - C734
1J6 9280 - Tredos - C734 - zelena
1J6 9313 - Tredos - C734
2J2 9052 - Tredos - C934
OPA 5926 - TQM - luxusnější Karosa
Škopková: Táhne z tebe pivo, smrděj ti nohy, to je život...
Škopek: Dej mi pokoj, furt!
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 650
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 20. července 2006 - 07:50:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky jsem Vám do toho adresáře něco přihodil
Vešel do místnosti a zeptal se: "kde je ten dispečer". A zezadu se ozvalo: "jo, už du"
Hmm, STS Chvojkovice-Brod, zřejmě slušnej oddíl.

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace