K-report
 

Archiv do 16.srpna 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Dopravci a linky » Dopravci a linky - diskuse » Staré archivy » Archiv do 16.srpna 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 521
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 07. srpna 2006 - 20:34:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V patečním Šípu vyšel takovýto inzerát:
ČSAD Česká Lípa hledá:Větší Množství starších autobusů pro příměstskou linkovou dopravu (možnost přepravy kočárků,zavazadlový prostor)Požadujeme provozuschpný stav,platná emise a STK.Stáří vozidla nerozhoduje.Cenová relace 50 000 Kč,nabídněte.
Tak co máte někdo nějaký typy?
Atmáku ty si připrav foťák
AV 15-30
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 194
Registrován: 12-2005
Odesláno Pondělí, 07. srpna 2006 - 20:55:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

6120:Myslím,že už moc volných atmosféráků po česku nejezdí.Tipoval bych řádově desítky.Nevím,třeba mě někdo vyvede z míry.
Twig
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 431
Registrován: 8-2004


Odesláno Pondělí, 07. srpna 2006 - 21:06:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

6120: Tak mám takový pocit, že ČSAD Česká Lípa chce životnímu prostředí vrátit to, co jí Dopravní podnik Ústeckého kraje svými ekobusy vzal.
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 523
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 07. srpna 2006 - 21:17:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Každopádně trosky to budou asi dost pikantní za ty peníze a jestli to bude atm nebo ne je mě nějak tak jedno typuju ale že se nějakej objeví.
Co bude s vozy DPUK??
řidiči DPUK už jsou zaměstnanci nového dopravce ovšem místo pár let starých sorů dostanou vozy v hodnotě 50 tisíc.



(Příspěvek byl editován uživatelem 6120.)
AV 15-30
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4488
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 07. srpna 2006 - 21:26:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já bych to tak žhavě neviděl. Prostě se vzhledem k osobě ve vedení obou podniků (plus Ekobusu) vozy převedou a bude
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 258
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 07. srpna 2006 - 21:55:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad švarc v pohodě mě to nevadí že jsi ho použil.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1355
Registrován: 1-2004


Odesláno Pondělí, 07. srpna 2006 - 22:01:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Berte tyhle inzeráty jako součást "hry". ČSAD ČL žádné takové autobusy nebude potřebovat. A těch 400 od DPÚK taky ne.
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 528
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 07. srpna 2006 - 22:16:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aussiger:nevim kolik má lípa vozů ale chceš říct že jich maj tolik aby pokrili veškeré spoje DPUK?
AV 15-30
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1356
Registrován: 1-2004


Odesláno Pondělí, 07. srpna 2006 - 22:55:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No já bych se divil, kdyby kraj po tom, co došel k "velkému odhalení" co je ČSAD ČL zač a o co jim jde, chtěl aby tu vůbec jezdili. Nehledě na to, že dokud má DPÚK platné licence, bylo by to asi nezákonné. Ale to je věc soudů, protože je v tom docela bordel.
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 24660
Registrován: 4-2003


Odesláno Pondělí, 07. srpna 2006 - 23:05:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak je to hotovo. Vyhovuje?
Názvy bych možná ještě poupravil, nic lepšího mne nenapadlo...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 262
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 08. srpna 2006 - 02:07:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ve dnech 16.9-17.9 se koná v Jablonci dopravácký víkend!Podle letáku opět vyrazí překvapení ze Sor.
více na http://www.csadjbc.cz
Může to být zajímavé.....
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....
Pida
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 192
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 08. srpna 2006 - 07:39:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, zřejmě ČSAD ČL bude jezdit. Včera se tomuto věnovali ve zprávách a řidiči jsou již zaměstananci ČSAD ČL, ale jezdí v autobusech DPÚK!
www.cnds.cz /www.ustecketramvaje.com/
ICQ 222-729-231
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1358
Registrován: 1-2004


Odesláno Úterý, 08. srpna 2006 - 11:09:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak jestli bude ČSAD ČL trvat na těch podmínkách co dosud (zapalcení předchozích dluhů, licence vydané v souladu se zákonem(což je problém)), tak jezdit nebudou. Proč jsou teď řidiči pod Českou Lípou mi zatím moc smysl nedává, ale uvidíme co z toho bude.
Pida
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 193
Registrován: 12-2004


Odesláno Úterý, 08. srpna 2006 - 11:16:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi mi to nějak ušlo, ale pokud je mi známo, tak kraj nemá vůči ČSAD ČL žádné dluhy a jelikož je to nezávislá jiná společnost, nemohou (resp. neměli by) si klást podmínku vyrovnání mezi krajem a DPÚK, protože do toho jim "nic není" - to je jen a jen mezi krajem a DPÚK.
Licence už problém jsou, ale snad se to vyřeší a co se týká těch řidičů, tak mi prozatím taktéž uniká proč už jsou zaměstanci jiné společnosti.
Jinak také včera ve zprávách neopoměl mluvčí Ženkl vyjádřit, že museli prodat ekologické autobus (a v závěru reportáže v pozadí projížděl Ekobus na pravidelném spoji), ale neřekl kolik těch autobusů prodali.
www.cnds.cz /www.ustecketramvaje.com/
ICQ 222-729-231
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1359
Registrován: 1-2004


Odesláno Úterý, 08. srpna 2006 - 11:40:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nemohou (resp. neměli by) si klást podmínku vyrovnání mezi krajem a DPÚK
No přesto si tu podmínku kladli s tím, že mají obavy, aby se to samé nestalo jim. Ale to je pár dní zpět, teď nevím jaká je situace.
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2137
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 08. srpna 2006 - 23:34:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

prozradte mi, jak je mozny, ze ustecky krajsky urednici si nezjistili predem to personalni propojeni DP ÚK a ČSAD ČL?

dyt je tam stejnej predseda predstavenstva i cela dozorci rada! jak je teda mozny, ze dopravce A pojede za 39 Kč/km a jeste se certi jak je to malo a dopravce B pojede za 30 Kč/km?

a jeste trochu pocitani: bus mi zere 30 l/100 km, nafta stoji cca 30 Kč/l. tudiz jeden km mi vychazi na 9 Kč/km. jaxi nekdo muze rict o 39 Kč/km?

ja tomu proste nerozumim...
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2138
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 08. srpna 2006 - 23:38:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jeste k tomu personalnimu propojeni...
DP ÚK
ČSAD ČL

obe firmy sidli na stejny adrese...
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 273
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 08. srpna 2006 - 23:58:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Pavel 2 no ten výpočet si hodně zjednodušil.Nafta je to nejnižší.Připočítej odpisy,mzdy atd,Tím neříkam,že je jejich cena reálná a,že s ní souhlasím.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1366
Registrován: 1-2004


Odesláno Středa, 09. srpna 2006 - 00:58:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel2: A taky nikdo nezaručí, že dopravce B který je ze stejné stáje jako dopravce A, pojede skutečně za tu cenu díky které vyhrál jakési výběrové řízení.
Pida
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 194
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 09. srpna 2006 - 07:48:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, co se týče personálního propojení, tak jak tu bylo nesčetněkrát psáno, jsou to DVĚ různé společnosti! Mají "pouze" stejné představenstvo, jenže takto fungují i jiné společnosti (např. potravinové řetezce, příkladem toho je vlastně i doprava v Ostravském regionu apod.).
Jak tu již psal Ares1, nelze takto zjednodušeně počítat náklady na kilometry, protože ten autobus zatím bez řidiče nejezdí a sám se taktéž neopravuje. Navíc do nákladů počítej nějaké průměry na opravy, které taky neprovádí řidič. Takže obecně by se dalo říci, že čím více lidí zaměstnáváš, tím máš větší náklady na kilometry. Taky nezapomeň, že zákon dává "zisk", který je v této službě taktéž započten.
Cena za kilometr je diametrálně různá a obecně lze říci, že nejvíce si účtují "Dopravní podniky" oproti bývalým dopravcům "ČSAD".

No, cenu by teoreticky měla být zaručena, protože bude uváděna ve smlouvě. Navíc krajští úředníci udělali větší chybu, a to, že si nezjistily, že ČSAD ČL nemá dostatek vozidel na obsluhu kraje. Spíše se spoléhali na to, že když to dostane jiná firma patřící stejnému "majiteli" propstě si mezi sebou vyhandlují vozy a je po problému.
www.cnds.cz /www.ustecketramvaje.com/
ICQ 222-729-231
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1041
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 09. srpna 2006 - 08:19:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Personální propojení přeci není neobvyklé a navíc v případě bývalého ČSAD UNL to bylo skoro logické rozdělení jedné společnosti. Vždyť to není ani tak dávno (2004), co se rozdělilo na DPÚK a ČSAD ČL. Pokud se nepletu, tak hlavním uváděným důvodem bylo přizpůsobení se novým krajům a Česká Lípa prostě spadla pod Liberecký, tak se dopravce rozdělil, aby se trošku snadněji počítalo a jednalo.

Obdobný postup byl, pokud se nepletu i u ČSAD Plzeň, kdy vznikla firma Autobusy KV pro ten nově vzniklý kraj.

Takže už neřešme, jaký že to byl podvod s tím personálním obsazením. To bylo dáno dopředu a pokud mají na kraji tak slabou paměť, tak ať to aspoň neprezentují na veřejnosti.
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.94.242
Odesláno Středa, 09. srpna 2006 - 09:08:53   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prý byl také minulý týden ze strany ČD do odvolání zakázán vjezd vlaků KPL od Kamenického Šenova do stanice Česká Kamenice. Jestli v tom také není záměr, aby na té muzejní lokálce nemohli jezdit náhradní dopravu za nespolehlivé autobusy DP Ústeckého kraje. Teoreticky by bylo možno spekulovat i o propojení autobusové a železniční mafie v Ústeckém kraji.
Pida
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 195
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 09. srpna 2006 - 09:09:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Při procházení denních zpráv jsem narazil na tento článek, který si myslím dostatečně dobře vyjadřuje o co jde v ústeckém kraji. Stojí to za přečtení, taky aby si každý mohl udělat názor: odkaz
www.cnds.cz /www.ustecketramvaje.com/
ICQ 222-729-231
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1369
Registrován: 1-2004


Odesláno Středa, 09. srpna 2006 - 12:03:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pida: Ta cena od ČSAD ČL je zajištěna smlouvou skutečně jen teoreticky, protože je to jen jakýsi odhad a na konci se vyúčtovávají skutečné náklady. Já osobně si myslím, že ta cena je jen chyták na kraj.
Pida
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 196
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 09. srpna 2006 - 12:36:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

já bych neřekl, že to bude jen teoretická cena. Je to cena, kterou ČSAD ČL nabídlo jako stálou a ne jako teoretickou. Proto to lípáci dostali. Kdyby to byla teoretická cena, je zcela zbytečné aby se v tomto kraj angažoval a mohl by proplácet třeba i 150Kč/km!
Nezapomeň, že VŘ bylo vyhlášeno právě kvůli ceně za kilometr a kraj snad nebude tak hloupý, aby to neměl podchycené ve smlouvě.
www.cnds.cz /www.ustecketramvaje.com/
ICQ 222-729-231
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1370
Registrován: 1-2004


Odesláno Středa, 09. srpna 2006 - 13:33:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jo, jenže podle vyjádření ministersva a podle legislativy je to samotné výběrko nesmyslné a neplatné. Takže co z toho může být? A za takovou nízkou cenu nejezdí Lípa ani v Libereckém kraji. Já si prostě myslím, že "hra" pokračuje dál (a to to ještě nezačaly řešit soudy, to bude taky veselo). Ale třeba se pletu .

(Příspěvek byl editován uživatelem aussiger.)
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 276
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 09. srpna 2006 - 14:40:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad aussiger Pravda jest.Před pár dny byl v událostech nějaký odborník na dopravu a ten potvrdil že výběrové řízení podle ceny je nesmysl,protože se to pak spočítává jinak.To je prý zásadní chyba kraje.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....
Atmák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.245.79.20
Odesláno Středa, 09. srpna 2006 - 19:15:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cogwheel: Možná to je kvůli výluce, která právě probíhá.
Ještě se u této výluky zastavím - jsou potřeba 4 busy na NAD, každý bus je od jiného dopravce. Když jsem tam byl před týdnem, jezdil atmos fmy Petr Jánský PONZ s SPZ MB 95-94, a protože se mi tehda nezadařilo, jak jsem chtěl, vyjel jsem tam dnes znovu. K mému údivu přijela místo atmose jen jeho poznávačka, a to na turbu, ke všemu měl nějakého jiného dopravce přelepeného černou páskou tak, aby to nebylo k přečtení, vyluštil jsem cosi jako Omnia bus nebo něco podobného. Vzhledem k tomu, že to je mladoboleslavská SPZ, předpokládám, že na zkorodovaného atmose byla jen "zapůjčena". Asi před třemi lety dopravce PONZ zajišťoval NAD v úseku Benešov n./Ploučnicí - Česká Lípa s asi 6 busy - většina atmosové, českolipské poznávačky.
Nemáte někdo více informací o tomto "dopravci" a ještě také o dopravcích Joe Rio Travel, Dalibor Hlavenka, Jiří Sůra?

Jinak v Litoměřicích se mi podařilo zvěčnit atmose DPÚK 3A3 5369.
Nevíte, s čím jezdí dopravce Květoslav Jirásek CarBus (Litoměřice - Roudnice, bohužel ne o prázdninách)???

Na NAD Litoměřice - Lovosice jezdí dopravci FK Jiskra Modrá (2x LC735 v super stavu a původních barvách!!!) a PBus Dana a Karel Průša (2x LC735).
Vše bohužel turbo.
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2139
Registrován: 8-2002
Odesláno Středa, 09. srpna 2006 - 20:56:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ares1:
samozrejme, ze tohle je hodne zjednodusenej vypocet. ale tak trochu nechapu, jak z 9 Kč/km ciste jen za naftu muze byt po zapocteni cen za opravy, mzdy ridicu, ucetni odpisy vozu, naklady na csad-urednictvo atd. atp. najednou 39 Kč/km. dyt to je vic nez 4x tolik

btw spocital nekdo na jakou realnou cenu se lze dostat, kdyz trasu mezi Horní Dolní a Zapadákovem pod Černými lesy, ktera meri 36 km, jedou tam 2 spoje denne celej rok a je to tam samej kopec a zatacka bude jezdit karosa a pak dejme tomu minibus typu vw transporter, ford transit nebo iveco daily?

samozrejme pocitam, ze se nikdy zadnej cestujici nesveze, jde mi ciste o to na kolik ten provoz prijde, lhostejno kolik lidi skutecne pojede (a taky zaplati).

takovy cisla by me teda docela zajimaly...
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 731
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 10. srpna 2006 - 06:32:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Napiště mi prosím Váš mail, nebo mi napiště na můj mailík. Pošlu Vám "Výkaz nákladů a tržeb" dle nařízení vlady č. 493/2004.
Vešel do místnosti a zeptal se: "kde je ten dispečer". A zezadu se ozvalo: "jo, už du"
Hmm, STS Chvojkovice-Brod, zřejmě slušnej oddíl.
"A kolikrát se to ozvalo? Jen jednou." Návrh:jak zařídíme, aby řidiči nekradli naftu. Koupíme autobusy na plyn. Odpověď řidiče:napíchnu autobus na barák a budu topit plynem. Český člověk je vynalézavý tvor
H_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1235
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 10. srpna 2006 - 13:25:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel2: Náklady na provoz s minibusem busem jsou samozřejmě menší, jenže dopravce, co je v kraji "zavedenej" a neni důvod ho měnit, se do toho nepožene. Protože má nárok na zisk ve výši 5% ekonomicky oprávněných nákladů - a když na polovinu sníží náklady, připraví se o polovinu zisku. Že kraj ušetří, z toho dopravce nic nemá, proto do toho nikdy dobrovolně nepůjde... Například v Plz. kraji si umím představit hromadu linek, kde by mikrobusy zajistili dopravu daleko lépe a za stávající peníze by šlo odjezdit více spojů - jenže ČSAD Plzeň to má na věky jisté, tak proč cokoliv měnit...
Gromit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 950
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 10. srpna 2006 - 14:33:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Protože má nárok na zisk ve výši 5% ekonomicky oprávněných nákladů

Stálo by za zvážení, do jaké míry jsou "ekonomicky oprávněné náklady" při provozování velkého busu na lince nebo spoji, kde jezdí v průměru čtyři, pět lidí. Podle mne by se při poskytování dotací mělo brát v úvahu, jak umí dotyčný dopravce dobře hospodařit.
(Chápu, že v praxi bohužel nebude ochota tohle řešit nebo měnit)
www.fotodoprava.com
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1967
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 10. srpna 2006 - 19:41:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Technický dotaz: Má CDS Karosu C744? Pokud já si pamatuji, tak je má akorát Connex a měl (má) Sandy Line.
web o MHD #242-617-336 Letní verze VDP
Máte-li fotografie dálkových autobusů Orlobus, posílejte prosím na e-mail. Děkuji.
Diskuze nejen o MHD je zde.
Mám rád železnici, ale ne ČD.
Dopravce
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 732
Registrován: 5-2005
Odesláno Čtvrtek, 10. srpna 2006 - 19:56:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pida:šmarja, to jsou žváry. Ať raději pan Jančura řekne, co konkrétně za šoky nábídl na IDS v Jihomoravském kraji. To raději neříká................
Vešel do místnosti a zeptal se: "kde je ten dispečer". A zezadu se ozvalo: "jo, už du"
Hmm, STS Chvojkovice-Brod, zřejmě slušnej oddíl.
"A kolikrát se to ozvalo? Jen jednou." Návrh:jak zařídíme, aby řidiči nekradli naftu. Koupíme autobusy na plyn. Odpověď řidiče:napíchnu autobus na barák a budu topit plynem. Český člověk je vynalézavý tvor
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 202
Registrován: 12-2005
Odesláno Čtvrtek, 10. srpna 2006 - 20:12:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272:CDS už karosu c744 nemá,asi před 1-2 stála v Přelouči.Teď tam asi už není.Connex Východní Čechy má CR 81-80,cr 79-70,cr 82-55,cr 81-80,pua 55-80,hkb 32-01,hkb 51-80.Pamatuju si,že Connex měl ještě HB 58-00,pua 47-27,..A sandy line-má ještě jednu neprovozní.
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1968
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 10. srpna 2006 - 20:19:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

švarc: dík.
web o MHD #242-617-336 Letní verze VDP
Máte-li fotografie dálkových autobusů Orlobus, posílejte prosím na e-mail. Děkuji.
Diskuze nejen o MHD je zde.
Mám rád železnici, ale ne ČD.
Tzv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1847
Registrován: 12-2004


Odesláno Čtvrtek, 10. srpna 2006 - 22:00:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Atmák - viz Kl.n/O: Tak, městské autobusy jsou oba původně atmosféráky přestavěné na turba v Čáslavi. Na MHD pak ještě vypomáhá Karosa C734 CVA 11-77, rovněž atmos, po nějaké opravě má vysoké kufry a sklopné sedačky. Většinou je vypravena na linku číslo dvě.
Novinkou u Škramlíka je malá SORka
 
2001 - 2006 - pět let od oficiálního ukončení provozu Chomutovských Ikarusů
Atmák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.245.79.20
Odesláno Čtvrtek, 10. srpna 2006 - 22:30:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tažke to dáme dohromady:
Mně jezdila:
CVA 45-00 (B732) s Rábou - tedy podle tebe turbo s Rábou
1U1 8448 - C734 atmos (linka k IP Verne)
1U7 0770 - Sor 7,5
V garážích stála:
CVA 11-77 - C734 atmos
uvnitř ještě něco s výfukem ne v nárazníku + vrak na ND a Ford Transit.
To uvnitř s výfukem za kolem bude asi druhá B732, podle tebe Turbo, Rába tedy zůstala?
Ještě jsi mluvil o nějakém LC.
Ale pořád jsem se nedozvěděl, co kromě Sorky dnes jezdilo .

21272: Tu C744 CR 81-80 Connex Vých. Čechy jsem dnes fotil v Pardubicích, a to hlavně kvůli zadní Rábě
21272
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1971
Registrován: 9-2005


Odesláno Čtvrtek, 10. srpna 2006 - 22:43:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Atmák: Já se v těch nápravách nevyznám ...
web o MHD #242-617-336 Letní verze VDP
Máte-li fotografie dálkových autobusů Orlobus, posílejte prosím na e-mail. Děkuji.
Diskuze nejen o MHD je zde.
Mám rád železnici, ale ne ČD.
Atmák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.245.79.20
Odesláno Čtvrtek, 10. srpna 2006 - 22:47:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

21272: To je jedno...nech to plavat.
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1056
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 12. srpna 2006 - 10:17:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nedávno se tu probíraly zaměstnanecké linky, kvůli ČAD Blansko. Z Ráječka vyjíždí vozy po směně přímo z podniku a jede se jak do vzdálenějších míst (SY, PV, Moravská Třebová), ale i několik místních destinací.

Zajímavá pak je i situace v Lanškrouně u AVX, což dřív snad výhradně jezdila DOTA (před časem prodej velmi nových vozů), po které se o to dělí ICOM Ú/O se svými Mercedesy (asi 5 vozů) a směrem na východ Connex Morava.

 
 
 
 
 
 
Bručoun
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.148.17.111
Odesláno Sobota, 12. srpna 2006 - 17:07:07   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"Nehledě na to, že dokud má DPÚK platné licence, bylo by to asi nezákonné"

Na stejnou trasu může existovat více licencí. Dokonce může být i více linek se zcela stejnými zastávkami. To není nezákonné. (Například ve Středočeském kraji se takovéto souběhy více dopravců běžně vyskytují i na dotovaných trasách.)
Stejně tak nikde není řečeno, že majitel licence musí linku provozovat.
Kraj by se jen měl postarat, aby nedotovaní dopravci svými spoji bezprostředně nekonkurovali spojům dotovaným. A aby si bezprostředně nekonkurovaly dva dotované spoje.
Twig
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 442
Registrován: 8-2004


Odesláno Sobota, 12. srpna 2006 - 17:44:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirek: A dalo by se zjistit, v kolik hodin a kam se jezdí a případně které vozy? :-)
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4573
Registrován: 1-2005


Odesláno Sobota, 12. srpna 2006 - 19:15:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Twig: Večer to vyjíždí +/- v 18:00. Příští týden se tam asi vypravím
P.S. Tím vozem na druhém snímku jsem tam právě onehdy byl
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 290
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 13. srpna 2006 - 19:11:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dnes jezdila na krkobusu c 935E s vlekem
 
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....
Slimman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 522
Registrován: 5-2002
Odesláno Neděle, 13. srpna 2006 - 22:13:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: A nejen dnes. Byla tam už v pátek. Ale docela dobrá změna po B732.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 292
Registrován: 4-2006


Odesláno Neděle, 13. srpna 2006 - 23:02:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Slimman ano SM to můžou měnit u Osnada je to horší ten nevozí vozík
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 139
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 14. srpna 2006 - 00:17:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

u osnáda to jezdí takovej vrak s červenou strechou?
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1060
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 14. srpna 2006 - 07:23:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Twig: no, zkusím to nějak vypozorovat Ta prostějovská jede samozřejmě so PV, Blansko pak jezdí nyní s třemi LC 735/6 do Brna, Mor.Třebové a Svitav - to jsou asi pravidelně nasazované vozy a klasické schéma u 12 hod směn. Návoz na 6:00, odvoz cca 6:15 a návoz na 18:00, odvoz cca 18:15.

Pak na kratších spojích se objevuje večer 2xMidway, dokonce jedna B732 a ještě snad i nějaká C934. U těchto kratších ovšem netuším, zda dělají návozy na obě směny, nebo zda spíš nepřejíždí z jiných linek.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 295
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 14. srpna 2006 - 15:47:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Maxwilien jezdí to 732 s reklamou 1H9 6644.červená je ale celá.To co myslíš ty,to jsem posledně viděl v mhd,ale fotku nemám neb mi to ujelo.(radši)
Jinak jsem ji sem dával 6 srpna tak tam ji najdeš
v tomto diskusním foru
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....
Slimman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 523
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 14. srpna 2006 - 16:11:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxw.,Ares1: U Osnada tu linku jezdí expražská B732 č.7093. Pamatuju, že první rok provozu té linky jezdila ještě v původních barvách, tedy červenobílá.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 298
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 14. srpna 2006 - 20:06:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano pamatuju jí ještě v tom nátěru.ted je hezčí!!!
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 141
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 14. srpna 2006 - 23:00:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares: dík za upresneni - myslel jsem ze tu CVR svycarsko uz sundali.Na MHD je bílo cervená ...ale já myslím jednu co má cervenou jen strechu...
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 303
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 15. srpna 2006 - 15:34:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Maxwilien ano o ní já mluvím.ta má jen tu střechu červenou a ta mi ujela....
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 143
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 15. srpna 2006 - 17:48:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ares:a ta jela na MHD? tak to maximalne nejakou posilu ... v zime jezdila skibus a na cyklobusu se taky parkrat objevila...ted je k videni vetsinou rano pred devatou na AN...
www.tad.cz ---> Setra forever www.setra.de
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 305
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 15. srpna 2006 - 19:25:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Maxwilien to právě nevím co jela,ale pak se tam už neukázala.Jela přes kruháč k zelený louce a já šel od té banky jak je na kraji pěší zony směrem k zastávce MHD.Pak sem tam byl ještě minimálně hodinu a neviděl jsem jí se vrátit po lince MHD
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1345
Registrován: 2-2005


Odesláno Úterý, 15. srpna 2006 - 22:34:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Patří tento vůz Tesařovi? Foceno dnes v Rozstání, za sklem cedulka "OP Prostějov - svoz, rozvoz".

 
 
Přeberte si to, kdo chcete, jak chcete...

Nebo se podívejte k nám, ať víte, do čeho jdete!

Pozor, uživatel je členem fanclubu!
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4597
Registrován: 1-2005


Odesláno Středa, 16. srpna 2006 - 16:00:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2439
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 16. srpna 2006 - 22:10:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pěkný kočár ...
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754
Tzv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1849
Registrován: 12-2004


Odesláno Středa, 16. srpna 2006 - 22:19:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

atmák: V provozu byla SORka a jedna z Karos, ale nepovim ti která ;) V garážích pak ještě stála CVA 11-77 s orientací linky číslo dvě.
Jinak něco málo máš tady
2001 - 2006 - pět let od oficiálního ukončení provozu Chomutovských Ikarusů

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace