K-report
 

Archiv do 15.září 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Trolejbusy v Brně » Staré archivy » Archiv do 15.září 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Filip_daněk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 08:22:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

B01: Pardon já sem jaxi psal všechny červenokrémový a neuvědomil sem su že to nejsou ceduláče. Ceduláče červeno-krémový jsou jenom: 3193-3200, 3212
Ives
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 1-2006
Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 10:49:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

FD: a 3216.
Nésu žádné šotouš!
TMB
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.77.114.50
Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 14:10:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ujeté km celkem ale nejsou tak podstatné, roli hrají hlavně km od poslední VP.Tady vedou 3216 a 3233 (nejpozdějí příští rok asi půjdou na VP, pokud je nepotká něco horšího). K tomu horšímu (vyřazení) mají z provozních vozů nejblíže 3193 a 3195.
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 154
Registrován: 9-2004


Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 14:56:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ives: no bodejť. Byl jsem tam všehovšudy dvakrát a ani ty lopaty tam nebyly pohozeny
...nejrychlejším dopravním prostředkem ve městě je beztak bicykl...
Ives
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 1-2006
Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 15:08:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No alespoň zadělali díry uprostřed silnice, takže tam auta zase můžou jezdit, teď jakože pracujou vedle směrem na Pastviny..
Nésu žádné šotouš!
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1088
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 15:34:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K balíčku odstavených vozů jsme přihodili 3043 - měnič.
No a?
Lampička
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 5-2006


Odesláno Sobota, 02. září 2006 - 08:20:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neměla 3043 nedávno nehodu?
Jo a lidi, co znamená šotouš?
Svítit je lidské
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1090
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 02. září 2006 - 12:35:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nehodu měla 3040, když v Kr. poli srolovala Superba. Tentýž vůz, čerstvě opravený, se vymázl asi měsíc poté na Provazníkově do zídky areálu MZLU nebo co to tam je, přičemž to odnesly ty samé díly. To jsme měli fakt radost. U 3043 si žádnou výraznější nehodu nepamatuji, má pouze vzadu rozbité sklo od utrženého lana stahováku.
No a?
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1252
Registrován: 2-2005


Odesláno Sobota, 02. září 2006 - 13:16:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Lampička: Šotouš prý je hanlivé označení pro někoho, kdo se v pořád ve všem rype.
Logicky to časem přešlo na fandy MHD ;)
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

ICQ:
260 116 510
Ústečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 819
Registrován: 3-2004


Odesláno Sobota, 02. září 2006 - 14:08:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lano vymlátilo sklo? To musela bejt poměrně rána..
Fanclub 22Tr

Přes výhybky Esko
jezdí se nám těžko


Tož vašu p**u sem taky neviděl a věřim, že ju mate.
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1091
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 02. září 2006 - 15:41:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ústečák - přesněji řečeno od lana, na jehož konci zůstal ten ocelový kroužek, utrhnuvší se z úchytu na sběrači při jeho vypadení. On ten Railteší stahovák namotává všechno, co mu přijde do kladek...
No a?
Lampička
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 03. září 2006 - 10:59:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Railtechu bych se teda nechtěl dostat do cesty, to musí jít o kosti.
Svítit je lidské
OK1XNG
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.29.78
Odesláno Neděle, 03. září 2006 - 20:06:59   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Haha..tak přesně tohle se povedlo našemu vedoucímu zkušebny v Ostrově, mimochodem to byl vůz z první série pro Vás - akorát ten stahovák nebyl Railtech.
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1098
Registrován: 5-2005


Odesláno Neděle, 03. září 2006 - 23:59:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No já jak vím, že mám v ruce lano od Railtechu, tak si to hned člověk v mozku přepne a odmotává to pěkně pomalu. Normální stahovák je poměrně "nereakční", Railtech ovšem reaguje hned, bez ptaní, a zrovna tehdy, když to nejmíň potřebujeme (= uprostřed rušné křižovatky) a nejlíp u kloubáku, kde si člověk musí jít těch 2 x 18 metrů pro kliku. Pár railtechových úrazů už tu bylo, na druhou stranu je nutno říct, že tyhle stahováky opravdu na 100% fungují a stahují sběrač spolehlivě až na střechu. Pokud je tento už zakleslý v troleji, většinou se nějak pomrví ten kroužek, nebo objímka na sběrači, anebo se někdy přerve lano. To, neznalým pro představu, klidně vydrží i třeba táhnutí trolejbusu, takže si můžete vyvodit, jaké síly tam při vybavení nebo zaseknutí stahováku panují. Naradno věru do toho strkat ruce, žere to i rukavice a jakékoliv jiné ochranné pomůcky.
No a?
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1245
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 18:14:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jó, taky jsem slyšel o pár malých úrazech a za dobu působení Railtechů už se vyhodilo mnoho poškozených rukavic. A to že reagují ihned už jsem poznal taky a že opravdu rychle. Ale že by u nás Railtech stáhnul až na střechu jsem nezažil - většinou tak pár metrů nad střechou zůstanou, jen mírně ohnutá bidla.
Dokonce jsem se velmi pobavil, když jsem jednomu řidiči, který měl zrovna noční, položil otázku, proč je u tohoto vozu, který běžně jezdí přes den na courácích a přes noc noční, klika na stahováky, když má vůz Railtechy. Prý řidič, který má tuto noční přidělenou jí používá na cestující (doufám, že jen v sebeobraně či pro výstrahu, i když občas by neškodila ani prevence...).
Nepořádkem ve stanici to začíná, srážkou vlaků to končí !
D O P R A V N Í P O D N I K
města Ústí nad Labem a.s.

_________________________________________________________________
České Nezávislé Dopravní Sdružení

ICQ : 221-908-090 - Budu rád za veškerý kontakt fandů MHD.
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1101
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 18:50:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano. Nicméně "pokrok" se nedá zastavit ani v našem DP, takže co nevidět vyjede do ulic jeden vůz 14Tr po GO (zatím radši nebudu říkat jaký, abyste nezvraceli příliš brzo), který stahováky nebude mít vůbec. Nenechte se mýlit, nebude mít ani automatické či poloautomatické stahování sběračů. Dokonce ani teleskopickou tyč nebude využívat, jako to dělají třeba v Maďarsku. Ano, správně, přihořívá.
No a?
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1188
Registrován: 6-2005


Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 18:56:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Verusha:to si děláš kozy?!
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Trolejbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 487
Registrován: 1-2006


Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 19:17:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem kolem 15:15 viděl na České odstaven vůz 3270 se zvednutým předním krytem.
ICQ:192-449-432
mail(ZMĚNA!!!):Trolejbus.3259@seznam.cz
Husowitze
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.60.51
Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 19:48:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Verusha: Objasni prosím
OK1XNG
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.6.200
Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 20:17:01   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Verusha: Co to proboha má být? Teleskopickou tyč jsem viděl, automatické sběrače Kiepe taky, co by to mohlo být?
Trollino_15
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1261
Registrován: 2-2005


Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 21:40:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Verusha: Nechápu...vysvětli. to tam bude řidič vyhazovat ručně?
Není MHD a lidi, ale MHD pro lidi ! ! !
Trollino...to je vůz

ICQ:
260 116 510
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 22:03:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

myslím si, že se jedná o vůz 3277
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1103
Registrován: 5-2005


Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 22:18:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Podívejte se na Ukrajinu a do Rumunska. Akorát nevím, čím bude nahrazen ten hřebík, co mají u Rocarů zatlučen v kastli nad zadní nápravou a okolo nějž je omotáno lano, spojující kladky na obou sběračích .
No a?
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1248
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 22:29:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže mám to chápat tak, že lano bude omotáno okolo čehosi kdesi? No, najednu stranu, nemusíte se za nic stydět, mají to i někde ve Švýcarsku. na tu druhou, styďte se.
(teda ne přímo ty, ale DPMB, no, víš jak to myslím :-))
Nepořádkem ve stanici to začíná, srážkou vlaků to končí !
D O P R A V N Í P O D N I K
města Ústí nad Labem a.s.

_________________________________________________________________
České Nezávislé Dopravní Sdružení

ICQ : 221-908-090 - Budu rád za veškerý kontakt fandů MHD.
Fox
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 5-2005
Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 10:35:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Stačí se podívat na http://transphoto.by.ru/trolley/ziu682/
První obrázky mluví za vše.
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 156
Registrován: 9-2004


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 12:11:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jak se zmiňovaný mechanismus "bez stahovadel" zachová řekněme při průjezdu trolejbusu viaduktem u Hlavního? Lano bude vlát jak prapor daleko za vozidlem, namotá se na něj auto za a sláva, utrženej sběrač na světě .

To snad nemyslíš Veru vážně, takovej Balkán?
...nejrychlejším dopravním prostředkem ve městě je beztak bicykl...
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5340
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 12:36:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ale prd, dostane to dýzl, ten nějaký stahováky a lana nepotřebuje
kolisti = piráti chodníků
neosvětlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
pouze plynulá doprava může být ekologická
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1105
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 15:25:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jsem si pánové taky myslel, že to je vtip, ale 3277 (ano, to bude ona) v GO v Husovicích mluví za vše - vzadu je prostě komplet plech a pro stahováky jsou tam pouze výztuhy pod plechem (aby se to v nouzi dalo předělat zpátky). Jak to bude řešeno s lany, zatím nikdo asi neví, ale ona se jiná možnost než že to bude "někde vlát" nenaskýtá.
Viaduktový problém zde však nevznikne - jak vidno, lana jsou v "parkovací pozici" dost nízko, prakticky hned za pružinami, a tedy jejich prokles nebude tak velký.
Spíš jde o to, si uvědomit, k čemu vůbec ten stahovák je. Jistě, je to zdroj problémů, občas se nějakej strhá, zasekne, vyškubne se lano. Ale viděl někdy někdo, jak letí sběrač nahoru, nebrzděný odporem stahováku? Potrhá to půlku Brna a utržená botka proletí jako ufo až na Floridu. Čili - já tomuto systému nedůvěřuji už z principu, nicméně jsem vlastně zvědav, jak to bude (vlastně vůbec poprvé v ČR) (ne)fungovat.

Z jiného soudku:
Jednak tedy 3043 opět v provozu, zde je třeba veřejně pochválit servis firmy Cegelec, který je dlouhodobě na dobré úrovni. Zavoláte, popíšete závadu, domluvíte, přijedou, opravěj, poraděj. Některý jiný firmy se loudají týdny a měsíce.
A druhak, z GO jde do provozu 3014.
No a?
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3407
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 16:27:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Možná chtějí 3277 prodat někam do Ruska. Též by mě zajímalo jak to bude fungovat a taky vypadat. Asi si to tady budu muset číst pravidelněji.
MHD Ostrava FOTO Ostrava
...s DPO na věčné časy a nikdy jinak... a doufám, že již brzy bez chamtivého bobra na radnici
Bobes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 339
Registrován: 6-2003
Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 17:39:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A utržená botka suverénně prorazí nejen kapotu os. auta a vymrštěná a vytržená půlka sběrače umí taky letět hodně a hodně daleko.... To nejsou úvahy, ale zkušenosti z let minulých. Naštěstí laminátové faje nemají takovou setrvačnost.
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4746
Registrován: 1-2005


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 22:25:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trolejbusák: 3270? Asi nic vážného, dnes jsem za ním jel cca ve 14:45 po Královopolské, byl na t-30.
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1106
Registrován: 5-2005


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 22:29:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Byla to jenom nějaká menší krpa ve spínání kompresoru.
No a?
Trolejbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 489
Registrován: 1-2006


Odesláno Středa, 06. září 2006 - 06:56:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobyk: jj, též jsem ji viděl
ICQ:192-449-432
mail(ZMĚNA!!!):Trolejbus.3259@seznam.cz
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 161
Registrován: 9-2004


Odesláno Středa, 06. září 2006 - 08:22:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

BUSE má už i 3229.
...nejrychlejším dopravním prostředkem ve městě je beztak bicykl...
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 25422
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 15:33:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na druhou stranu - bez stahováků by mělo k „vyklackování” docházet mnohem méně.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova

World Jumping Day: www.worldjumpday.org
OK1XNG
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.10.58
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 22:30:31   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Klid. Však je tam rádi přidělaj po tak třetím přeraženým bidlu a servaným vedení. Možná ještě rychleji pokud dojde k úrazu nebo škodě na cizím majetku.
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1110
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 14:50:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro cestující substrát se zmíním o jedné novince, která slibuje lepší bezpečnost u pneumaticky ovládaných dveří vozů 21Tr (tedy vozy 3001 - 3039 vyjma 3035). Nově nahraný program dveří umožňuje při zavírání dveří a současném stisku vnitřního tlačítka poptávky opětovné otevření, zároveň má tuto možnost okamřitého otevření při zavírání i řidič. Novým programem rovněž odpadá dřívější prodleva, než se dveře uráčily znovu otevřít. program platí pouze pro druhé a třetí dveře. Samozřejmě to navozuje možnost situací, kdy při zavírání dveří nějaký vtipálek bude mačkat poptávku, a dveře se tudíž nezavřou nikdy a budou se pořád dokola otevírat. Vtipálci však mají smůlu - tlačítkem urychlení zvírání dveří nebo rozjezdem vozu natvrdo přes tlačítko reset je tato situace vyloučena. Popsaná úprava se rovněž vyznačuje stálým pískáním signalizace zavírání dveří (dříve jednou - čtyřikrát písknutí (podle volby urychlení zavírání)), což je současně příprava na budoucí montáž signalizace "tydlytydly" shodné s autobusy Karosa.
Změna softwaru dveří byla provedena zatím pouze zkušebně na voze 3018 s výhledem brzkého rozšíření na zbylé vozy.
No a?
Pvvs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2031
Registrován: 7-2003


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 15:14:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A fce "duchodce ve dverich" , ktere by prudce zvysilo tlak ve valcich pri zavirani a odstranilo by vsechny ochrany by nebyla ? Obcas by se hodilo pulit cestujici .
S trpělivostí učitele zvláštní školy dojdeš nejdál .
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1201
Registrován: 6-2005


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 15:46:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Verusha: nevím jak v Brně, ale někteří řidiči nechavali řvát zavírání samo, t.j. 7x až pak dveře se zavřely. Ale to je bez urychlení
Takové doplnění do stávající diskuse.
Makrelu neumeješ.
Tohle mi řekne, no to je něco, já mám naježděno 1,5 mil km bez nehody a tohle mi řekne, já si asi něco udělám, až přijdu domu, tak si asi hodím mašli, tohle mi řekne, no to je něco.
Nejdokonaljším přibližovadlem osobním je Škoda 1000MB
Pavel_v
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 228
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 16:00:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak se dívá na ty fotky ruských ZIU se špagáty vlajícími po stranách, divím se, že to už dávno někomu neamputovalo hlavu. Občas se přece stává, že se chodci nacházejí pod vedením, zatímco trolejbus jede vedle. Nevybavuji si, jestli je v Brně místo, kde k tomu dochází běžně, ale při nějakých mimořádnostech už jsem to párkrát zažil. Takto uchycené lano by potom nutně muselo o něco zachytit.... No já nevím, takto se to snad u nás nebude dělat, že ne?
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1111
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 22:13:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jinak taková předběžná informace - současné odstavené vozy 14Tr budou patrně všechny sešrotovány, a to nejspíš v dohledné době, nanejvýš v příštím roce. Stručně řečeno není o ně z nejrůznějších důvodů zájem. Připomenu, že se jedná o vozy 3203, 3204, 3206, 3208, 3209, 3211, 3213, odstavené v Komína a Husovicích. Vozy jsou teoreticky funkční, vzhledem ke stání ale zcela zanedbané. Zejména se to týká koroze a oxidace elektrických částí, u 3206 namátkou, co jsem se díval, je soustrojí servo/kompresor zcela zarezlé, do vozů zatéká (vzduté podlahy) apod.
No a?
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 9-2006
Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 22:47:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Verusho, prosím, nebylo by nějaké aktuální foto některého z těchto vozů ??
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1112
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 08. září 2006 - 23:33:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když budu mít k dispozici foťák (nevelká pravděpodobnost), vyfotím v pondělí ty komínské (3203, 304, 06, 13) a zkusím i nějaké detaily. V podstatě se jedná o soubor rzi a prachu.
No a?
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 9-2006
Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 12:26:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aha, ale kdyby to vyšlo, tak bych byl moc rád ... a kdepak by se vozy likvidovaly ? ve vozovně, nebo někde v Kovošrotu ?
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1113
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 09. září 2006 - 14:12:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To nevím, všechno je to jenom předběžné informace.
No a?
Trolejbus_obecný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 16:10:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nazdar! Já jsem je fotil asi před měsícem, moc se od té doby nezměnilo, baterky v 3204 po několika letech pořád žijou.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nejlepší je TÚ Komín !
Trolejbus_obecný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 16:23:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3015
 
 
 
 
Nejlepší je TÚ Komín !
Trolejbus_obecný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 5-2006


Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 16:36:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3038 furt nic....
 
 
 
Nejlepší je TÚ Komín !
Eda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 10-2005


Odesláno Neděle, 10. září 2006 - 23:14:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nechces ty fotky poslat manilovi do galerky? Takovych unikatnich fotek neni nikdy dost:-)

(manil@centrum.cz)
brněnská fotogalerie BMHD
Trolejbus_obecný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 13. září 2006 - 19:46:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco nového z Komína: z vraku ŠL už se stává pomalu autobus....
 
 
 
Nejlepší je TÚ Komín !
Trolejbus_obecný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 13. září 2006 - 19:50:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Šestka se připravovala na cestu do města piva....
 
 
 
Nejlepší je TÚ Komín !
Trolejbus_obecný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 13. září 2006 - 19:57:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Do Komína zavítal veterán 3212
 
 
 
Nejlepší je TÚ Komín !
Trolejbus_obecný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 13. září 2006 - 20:02:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z pískování se dnes vrátila 3015
 
 
 
Nejlepší je TÚ Komín !
Trolejbus_obecný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 23
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 13. září 2006 - 20:08:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A taky se vrátila 3010 z laku, teď bude na těžké veselo...
 
 
 
Nejlepší je TÚ Komín !
Trolejbus_obecný
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 5-2006


Odesláno Středa, 13. září 2006 - 20:11:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Začala se opravovat 3038
 
 
 
Nejlepší je TÚ Komín !
Pes
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1270
Registrován: 1-2005


Odesláno Středa, 13. září 2006 - 20:23:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trolejbus obecný: Pořádný a výborný nášup fotek Díky. Nejvíc mně pobavila poslední fotka vozu 360x s /celkem specifickým/ nápisem na displeji.
Nepořádkem ve stanici to začíná, srážkou vlaků to končí !
D O P R A V N Í P O D N I K
města Ústí nad Labem a.s.

_________________________________________________________________
České Nezávislé Dopravní Sdružení

ICQ : 221-908-090 - Budu rád za veškerý kontakt fandů MHD.
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1124
Registrován: 5-2005


Odesláno Středa, 13. září 2006 - 21:54:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je 3605, která si po asi dvou měsících od průrazu tyristoru "nastála" své km do střední prohlídky. V současné době vůz jede jen na zadní pohon, součástky předního jezdí na 3603. Pokud nebudou v dohledné době ND, po střední prohlídce bude zase stát nahoře na hale.
No a?
Eda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 10-2005


Odesláno Čtvrtek, 14. září 2006 - 23:53:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

stránky bmhd.vhd.cz meni adresu na www.bmhd.cz
BMHD s novou adresou www.bmhd.cz
Verusha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1131
Registrován: 5-2005


Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 14:56:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3271 šla do GO.
No a?
Ris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7
Registrován: 9-2006
Odesláno Pátek, 15. září 2006 - 16:30:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3271 jsem měl velice rád, ale je to "šrot", co ještě letos ze 14TrM na GO půjde ?

To je dobré, to teď už asi nebude 14TrM, ale 14Tr-R, co ?

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace